نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• SinaSaddam wrote:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

اولا اینکه شما سر پیاز هستی یا تهش که بخوایم به شما مدرک نشون بدیم ، دوما اونایی که باید دیده باشن دیدن :)

ما حرفو میندازیم زمین صاحاب حرف خودش بر میداره ...

سوما باز به شما مربوط نیست که هایزن چرا بن شده ، کسایی که باید بدونن میدونن چرا هایزن بن شده :) ( سر پیازی ؟ )

ما زمانی متوجه شدیم این سرور جای بازی نیست که هی صبر کردیم گفتیم درست میشه ، هی صبر کردیم

طرف ویساش هست ، از زمان تولدش تا به حال کثیف بازی کرده :) مدیونی اگه فک کنی اکانت Lord joker رو میگم :)
      این اکانت یه عروسکی بود از شمال شرق :)

کتیبه هاتونو با همرای جنوب کلین کردید ، حتی زحمت ندادید ناتاری که با 20ک گرز میشد از روش منحصر زد رو با همر های جنوب کتیبه کلین کردید :)
      نشون به اون نشون که یه سری از کتیبه ها نیروهاش 0 بود و دوستانی که باید عکس رو میدیدن دیدن :)

و در آخر عرض کنم که یه سری از دوستان گلد خریدن بخاطر همین نمیتونن حذف کنن تا چند روز و چند ساعت ، بازم اون به تو مربوط نیست ( ته پیازی ؟ )

ما که میریم اما فقط میخوام بدونم واقعا روتون میشه جایی بگین سرور 2 ما بردیم ؟ :))

یعنی میخوام ببینم اون توتال هایی که شمال داره ، از این نترسیدن که فردا روزی اسمشون یه جا میاد ، بگن دیدی چه جوری بازی کردن ؟ 50 نفر بودن جلو 10 نفر نتونستن سالم بازی کنن :))

دف سایدتونو از اکانت های جنوب میگرفتید

سلطانه بازی پاک هستید .

خداشاهده ما از همون اول که استارت زدیم با همه جور ادم ساختیم و همه شرایط رو اماده کردیم ، نمیگم واسه اینکه واندر 100 کنیم ، اما واسه اینکه نزاریم کسی 100 کنه .

اکانت هایزن برگ 6 تا همر داره که به اعتبارم قسم هر 7 تاش بیگ همر های تبری و گرز سروره :)

شما از اساس کثیف اومدید بالا ، نیازی هم نمیبینم عکس تو فروم بزارم اونایی که باید ببینن دیدن ، من خودم شرمنده میشم اصلا این عکسا و ویس ها و اسکرین شاتارو بزارم اینجا ، چون کارایی که کردن فقط نشون دهنده یه آدم های عقده ای و کینه ای و ترس از باخت رو نشون میده :)

جالبیش اینجاس دوستان میان میگن توام کثیف بازی کردی ، میگم چرا ؟ میگن اومدی بقله واندر ما ناتار چیف کردی :))
      اولا اینکه واسه واندر چیف نکردم واسه چشمان منحصر بود ، دوما اون پلن چیف اصلا قرار نبود اکانت ما چیف کنه ، یه ادم نوب که اکانتش گم نام بود ، قبل اینکه چیفرش بشینه رفته بود دهکده زده بود امتیاز فرهنگی نداشت چیفره ما تو پلن چیف کرد :))))) بعد گفتن این بازی کثیفه نباید چیف میکردید :))
      بعد میگن فقط این نبوده که ، تو جنوب ناتار چیف کردن پلیراتون جلوی ما دف گذاشتن :)))
      این چه ربطی به ...
      شیب ؟ بام ؟ خانه ؟ شیب ؟

تنها گناه ما این بود که یه اکانت بچه ها داشتن که ام ام هارو میخوندن اکانتی که از روز اول 1 دونه هم پاپش بالا نرفت :)

حالا شما بیای تو تیم لیدری جاسوس بزاری ، پلن هارو بدونی همه و همه و همه بازم بگی ما خوبین :)) شما خوبی هوا بده :)

اگه مثلا تراوین تراوینه قبل بود میگفتیم بابا عیبی نداره 50 نفریم ، 100 تا همر هست ، مشکلی نیست ...
      اما نه اینکه با این همه کثیف بازی بخواید جلو 10 نفر وایسید

اگر چه هر بار به دیوار ما بوسه زدید ، ولی هر کسی یه کششی داره

تبریک میگم شما بردید :) فقط میخوام ببینم میتونید خاطرات سرور 2 رو جایی بگید :)) چون من جاهای زیادی رو میشناسم که از این خاطرت از اسماتون یاد کنم :)

یاحق
      از اینکه به ما میگی کثیف و در انتها میگی شما سر پیازی یا ته پیاز بگذریم
      از اینکه کماکان مدرک عکس ویس ویدئو و ... رو نکردی و کماکان داری رو هوا صحبت میکنی هم بگذریم
      اما این یک تیکه رو که گفتی دیدم بد نیست یک چیزی رو بدونی

تمام ما تو این سرور وضعیت شمال غرب رو میدونیم که شاید نهایت ۴/۵ نفر بازی بلد توش دارن بازی میکنن که تجربه زیادی داشته باشند
      از نوع پلن ریزی ٬ همرهایی که رفت تو دیوار مشکلات اول سرور ٬ کاتا کردن همین اکانت کاپیتان که آخرم نشد و ... یعنی هر مشکل بگی اینا داشتن و دارن

ولی به احترام این شمال غرب باید کلاه از سر برداشت میدونی چرا ؟
      چون هیچ وقت نشستن دودوتا چهارتا کنند بگن ای داد بیداد ما زورمون به اینا نمیرسه دنبال یک دلیل باشیم مثل بازی کثیف بگیم فرار کنیم بریم
      اون همه آدم همه نشستن دارن بازی میکنن ٬ همر ازشون دیوار شد کپ زده شد کتیبه رفت و اومد و .......
      ولی هیچوقت لیدرشون نیومد بگه ما کلا ۱۰ نفریم که بازی بلدیم بقیه تو ساید ما شلغم و بلال هستن شما هم کثیف بازی میکنین خدافظ

***** در گرانیست که به هر مرد ندهند

ما که میریم اما فقط میخوام بدونم واقعا روتون میشه جایی بگین سرور 2 ما بردیم ؟ :))

یعنی میخوام ببینم اون توتال هایی که شمال داره ، از این نترسیدن که فردا روزی اسمشون یه جا میاد ، بگن دیدی چه جوری بازی کردن ؟ 50 نفر بودن جلو 10 نفر نتونستن سالم بازی کنن :))

شما که نمیرین اما فقط میخوام بدونم واقعا روتون میشه جایی بگین تو سرور ۲ بخاطر بازی کثیف حذف کردیم؟
      یعنی میخوام ببینم اون توتال هایی که جنوب داره ٬ از این نترسیدن که فردا روزی اسمشون یه جا بیاد ٬ بگن اینا همونایی هستن که دیدن زورشون نمیرسه ترسیدند و بازی کثیف رو بهانه کردن و رفتن ؟

همون جوری که گفتم٬ شما صرفا دوست داری چیزی رو نشون بدی که خودت آرزوش رو داری نه چیزی که هستی

نمیشه اثر انگشت بزنم ؟
    • New

سلام خدمت همه بازیکنان سرور دو

اول از هر چیز در مورد بازی تراوین لذت بردن از بازی و ایجاد خاطره خوب چه در برد چه در باخت هست

تمام کسانی که الان شمال شرق جمع شدن و کنار هم بازی میکنن سرورهای قبل رقیب و دشمن همدیگه بودن اما چه دلیلی داره که با دشمن های خودت توی یک ساید بازی کنی ؟

در جواب میتونم بگم که اول احترام دوم حرمت نگه داشتن سوم شخصیت خوب بازیکنان و در اخر لذت بردن از بازی کنار هم این شرایط به وجود آورد که این سرور کنار هم بازی کنیم کسایی که سالها با هم رقیب و دشمن بودن الان بهترین رفیق های همدیگه هستن که این بر میگرده به همون مواردی که ذکر کردم

اقا سینای گل خاطرت برای من خیلی عزیزه این صادقانه میگم دوست دارم کنارت بازی کنم حالا چه به عنوان دوست چه به عنوان رقیب تا از تجربیاتت در بازی تراوین استفاده کنم و در کنار اون خارج از بازی دوستان خوبی برای همدیگه باشیم

در پناه حق

اقا سینا شما شدیدا روی این تاکید داری که شمال کثیف بازی میکنه و جنوب صادقانه وپاک بازی کرده
      اما اینطور که اغراق میکنی نیست این نامه جواب خیلی هارو میده شمال خیلی جوانمردانه تر از جنوب بازی پیش برده ای کاش بهانه بهتری برای کنار کشیدن از بازی انتخاب میکردین
      از دید من باخت جنوب همون زمانی رقم خورد که متا کرد که شمال در قبال این شرایط هم متحد شد متا معمولا زمان واندر ها صورت میگیره و باخت شما بخاطر سیاست های اشتباه جنوب بود ولا غیر

اگر متایی صورت نمیگرفت هر چهار ساید این شانس داشتن تا زمان واندرحرفی برای گفتن داشته باشن
      صحبتم در اخر این فقط یک بازیه که افکار شرایط سخت زندگی برای زمان محدودی هم که شده از ذهن ما دور کنه کل کل قسمتی از بازیه اما بی احترانی نه چه خوبه که ادم شخصیت خوب خودشو حفط کنه تا توی ذهن ها باقی بمونه

در پناه حق
    • New

سلام
      و وقت بخیر ازونجایی که باز اسم Aragorn اومد گفتم این پستو بزارم ...

MidNight wrote:

یعنی میخوام ببینم اون توتال هایی که جنوب داره ٬ از این نترسیدن که فردا روزی اسمشون یه جا بیاد ٬ بگن اینا همونایی هستن که دیدن زورشون نمیرسه ترسیدند و بازی کثیف رو بهانه کردن و رفتن ؟
      این قسمت حرفت خیلی ناب بود عزیز ! ما همر هامون سالمه شاید یه مقدار اینور و اونور خوردگی پیدا کرده باشه ولی تو جنوب همر زیاد هست ، زیادتر هم میشه ... میمونه بحث دفاع ! که خوب کاملا قبول داریم شمال شرق از این حیث کاملا برتری داره ...
      اما به نظرت ساخت دفاع راحتتره یا همر هجومی ؟ ... غیر از اون هرچی همر اومد سمت ما دیوار شد ، غیر از سوتی هایی که یه عده دادند و متاسفانه کتیبه هایی از ساید ما رفت ...

شمال شرق تا جایی که من میدونم مجموعی از بازنده های سروی قبلی بود ... حالا از چند نفر هم فاکتور میگیریم :whistling:

شما گفتی به NW احترام میذاری بخاطر اینکه با تعداد پلیر کم داره پلی میده و ...

به نظرت اگر بیایم جلوی تروپشون دف بریزیم و خورد خورد همرشون رو توی فارماشون از بین ببریم ، یا اینکه بریم اکانت بخریم توی سایدشون و از داخل بهشون ضربه بزنیم دل و دماغ بازی برای اون محدود افراد میمونه ؟!
      قطعا جواب نه هست ....

شمال شرق چقدر سر اکانت Never .... اذیت شد ...
      شمال غرب چقدر سر اکانت hadaf اذیت شد ...

فکر کن مثلا بین خود شما کسی باشه که پلن هاتون رو سمت ما بیاره ... به نظرت بازی ارزشش رو داره ؟! شما ها دارید هزینه میکنید وقت میذارید ، ما هم اینجا دقیقا داریم همینکارو میکنیم و اگر قرار باشه اینطوری بازنده باشیم بزار بگن ترسیدن و حذف کردند ...

همیشه باید یه حد و مرزی توی تراوین رعایت بشه ... اون حد و مرز توی بازی جوانمردانس ...

Team Wonders wrote:

اقا سینا شما شدیدا روی این تاکید داری که شمال کثیف بازی میکنه و جنوب صادقانه وپاک بازی کرده
      اما اینطور که اغراق میکنی نیست این نامه جواب خیلی هارو میده شمال خیلی جوانمردانه تر از جنوب بازی پیش برده ای کاش بهانه بهتری برای کنار کشیدن از بازی انتخاب میکردین
      از دید من باخت جنوب همون زمانی رقم خورد که متا کرد که شمال در قبال این شرایط هم متحد شد متا معمولا زمان واندر ها صورت میگیره و باخت شما بخاطر سیاست های اشتباه جنوب بود ولا غیر

اگر متایی صورت نمیگرفت هر چهار ساید این شانس داشتن تا زمان واندرحرفی برای گفتن داشته باشن

دوست عزیز با اون پلیر به شدت مخالفت شد وقتی همچین حرکتی کرد ... همونطور هم که میبینی الان دیگه اثری ازش نیست و دمش رو گذاشت رو کولش و رفت ...
      همیشه از قدیم تا الان که بازی میکنم بازی پاک برام اولویت داشته به هر چیزی ...

اکانت Defend کاتا داشت ، به نظرت نمیتونستیم کتیبه هاتونو از توی سایدتون از روی ناتار بزنیم ؟ اما با اینجور پیشنهادات همیشه مخالفت شد ...

در مورد متای جنوب وقتی میگی ... یعنی دقیقا همون زمان که NW داشت مذاکره میکرد که با SW نپ ببنده ، SW ساید SE رو مشغول کنه تا NW شمال شرقو بزنه ... ولی در همون زمان هم این پیشنهاد هارو داشت به NE میداد ... کاری به سیاست های ساید ها ندارم
      ولی جنوب چیزی فراتر از متا بود ...
      حالا اینکه شما میگی باخت جنوب اون زمان اتفاق افتاد ، اگر از مواردی مثل اینکه شمال شرق بازنده های سرور قبل همه یکجا جمع شدند و به صورت تیم وارد سرور شدند و از لحاظ برتری تعداد پلیرهاش فاکتور بگیریم
      رفاقتی که بوجود اومد کاملا ارزش این باختی که میگیو داشت ...

از همین تیریبون هم عذر خواهی میکنم اگر کسی از ما بدی دید ، حرف بدی شنید و یا هر چیزی ، مخصوصا اکانت کاپیتانو که بیشتر کل کل من با اون بود ...

حذف جنوب هم بستگی به نظر جمع خودمون داره نه غزلیات دوستان ، که خوب بعضیا مخالف هستند سر اینکه نباید بریم که بازی بقیه خراب نشه ... خوب با توجه به سرور هایی که بازی کردم قطعا همینطوره ...
      ولی خوب بازم تصیمیم کلی به جمع بر میگریده...

پ.ن : خوشحال میشیم وقتی یه نفر میاد پست میزاره اسم اکانتش رو هم بگه ...

ارادت
      امین.
      IrX rnd2: Parikal
      S1 rnd2: Totane Badzat
      S6 rnd2: Totane Badzat
      TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
      New Ts2 rnd1: DeadPool
    • New

به نام ایران عزیز
      سلام به هموطنان و همبازیان گرامی

در اون گرما و عصبانیت اقدام به حذف ترجیح دادم سکوت کنم کمی تب و تاب داستان بخوابه و سپس اگر قابل بدونید چند کلامی صحبت کنم

عزیزان در هیچ کجای دنیا دفاع ریختن در فارم ساید مقابل بازی کثیف تلقی نمیشه چون در هیچ کجای دنیا ۲ ساید رو هم رفته ۱۰ پلیر نداره
      MidNight عزیز تر از جانم که همیشه بابت این لحن تندش ازش انتقاد میکنم و گاهی به شوخی بهش میگم کاش اخلاقت هم مانند علم بازیت انقدر بی نظیر بود اگر اشتباه میکنم تصحیح کنه
      تو یکی از سرور های دات کامی بازی میکنی اگر بگی کل جنوب روی هم رفته ۱۰ نفر پلیر داره مطمئنا با پلیس مبارزه با مواد مخدر تماس میگیرند و شمارو معرفی میکنند

درسته این یکی از روش های بازی هست درسته اینکار هیچ منافاتی با قوانین و روح سالم بازی نداره ولی اینکار در جایی مقبول هست که شما داری جلوی حداقل ۵۰ پلیر بازی میکنی
      من قبلتر به سینای عزیز گفتم من این کار رو ابدا بازی کثیف نمیدونم ولی در این سرور این حرکت رو بی مرامی محض میدونم

گر بر سر نفس خود امیری، مردی
      بر کور و کر گر نکته نگیری، مردی

مردی نبود فتاده را پای زدن
      گر دست فتاده‌ای بگیری، مردی

سایدی که کلا طبق اظهارات خودشون دارن با ۱۰ نفر بازی میکنند که مطمئنا هم خودشون میدونند چقدر شانس برای بردن دارن و به عقیده ی من صرفا به دلیل لذت دور هم بودن و از بین نرفتن
      لذت بازی برای سایرین بین ما هستند حداقل میشد بهتر باهاشون رفتار بشه هرچند که بازم میگم کار کثیفی صورت نگرفته ٬ اگر این کار صورت نمیگرفت بهتر بود

اگر ذره ای در این فکر هستید که این بازی هست اومدیم بزنیم خفت کنیم و .... حق کامل با شماست
      ولی میشه مثل مسعود عزیز (‌اکانت مسعودجون فروم )‌ که کانتر کرد همه هم ازش تعریف کردند و هیچ فردی هم گلایه ای نکرد ٬ رفتار کرد

من کسی هستم که حتی برای خودم نمیتونم نسخه بپیچم وای به حال اینکه الان بیام بگم حذف نکنید
      اما ...
      به شخصه دوست دارم حذف نکنید
      دوست ندارم این لذت با هم بودن رو به این زودی از دست بدم
      دوست ندارم رقبای خوبی جنوبیمون رو دیگه نبینم
      اگر امکانی مهیاست که تجدید نظر کنید در حد توان در خدمتم

از همین تیریبون هم عذر خواهی میکنم اگر کسی از ما بدی دید ، حرف بدی شنید و یا هر چیزی ، مخصوصا اکانت کاپیتانو که بیشتر کل کل من با اون بود ...

امین عزیز :)
      ما که هیچ وقت مشکلی با شما٬ سید عزیز و سایر دوستان نداشتیم همیشه گفتم بازم میگم ٬ من فقط تراوین بازی میکنم که دو نفر بیشتر رو تو موبایلم اضافه کنم جمع شیم دور هم یه دو شات بریزیم بخوریم
      بگیم بخندیم یادی از قدیم کنیم گپی بزنیم و جای عزیزانی که پیشمون نیستند رو خالی کنیم ٬ خود دنیاش انقدر بی ارزشه ٬ دیگه دنیای مجازیش قراره چه ارزشی داشته باشه
      اگر هم کسی قرار باشه از شما ناراحت باشه میثم جان هست که اکانت گادفادر هستند و فکر کنم بر حسب اشتباه کاپیتان رو خطاب کردید هر چند که برای من موقعیت ی شد تا چند کلامی هم با شما صحبت کنم

سرتون رو درد آوردم
      شب دوستان بخیر
      تو اگر دغدغه ات مردم سوریه و یمن است
      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است

;(
    • New

Ragnarok wrote:

سلام
      و وقت بخیر ازونجایی که باز اسم Aragorn اومد گفتم این پستو بزارم ...

MidNight wrote:

این قسمت حرفت خیلی ناب بود عزیز ! ما همر هامون سالمه شاید یه مقدار اینور و اونور خوردگی پیدا کرده باشه ولی تو جنوب همر زیاد هست ، زیادتر هم میشه ... میمونه بحث دفاع ! که خوب کاملا قبول داریم شمال شرق از این حیث کاملا برتری داره ...اما به نظرت ساخت دفاع راحتتره یا همر هجومی ؟ ... غیر از اون هرچی همر اومد سمت ما دیوار شد ، غیر از سوتی هایی که یه عده دادند و متاسفانه کتیبه هایی از ساید ما رفت ...

شمال شرق تا جایی که من میدونم مجموعی از بازنده های سروی قبلی بود ... حالا از چند نفر هم فاکتور میگیریم :whistling:

شما گفتی به NW احترام میذاری بخاطر اینکه با تعداد پلیر کم داره پلی میده و ...

به نظرت اگر بیایم جلوی تروپشون دف بریزیم و خورد خورد همرشون رو توی فارماشون از بین ببریم ، یا اینکه بریم اکانت بخریم توی سایدشون و از داخل بهشون ضربه بزنیم دل و دماغ بازی برای اون محدود افراد میمونه ؟!
      قطعا جواب نه هست ....

شمال شرق چقدر سر اکانت Never .... اذیت شد ...
      شمال غرب چقدر سر اکانت hadaf اذیت شد ...

فکر کن مثلا بین خود شما کسی باشه که پلن هاتون رو سمت ما بیاره ... به نظرت بازی ارزشش رو داره ؟! شما ها دارید هزینه میکنید وقت میذارید ، ما هم اینجا دقیقا داریم همینکارو میکنیم و اگر قرار باشه اینطوری بازنده باشیم بزار بگن ترسیدن و حذف کردند ...

همیشه باید یه حد و مرزی توی تراوین رعایت بشه ... اون حد و مرز توی بازی جوانمردانس ...

Team Wonders wrote:

دوست عزیز با اون پلیر به شدت مخالفت شد وقتی همچین حرکتی کرد ... همونطور هم که میبینی الان دیگه اثری ازش نیست و دمش رو گذاشت رو کولش و رفت ...
      همیشه از قدیم تا الان که بازی میکنم بازی پاک برام اولویت داشته به هر چیزی ...

اکانت Defend کاتا داشت ، به نظرت نمیتونستیم کتیبه هاتونو از توی سایدتون از روی ناتار بزنیم ؟ اما با اینجور پیشنهادات همیشه مخالفت شد ...

در مورد متای جنوب وقتی میگی ... یعنی دقیقا همون زمان که NW داشت مذاکره میکرد که با SW نپ ببنده ، SW ساید SE رو مشغول کنه تا NW شمال شرقو بزنه ... ولی در همون زمان هم این پیشنهاد هارو داشت به NE میداد ... کاری به سیاست های ساید ها ندارم
      ولی جنوب چیزی فراتر از متا بود ...
      حالا اینکه شما میگی باخت جنوب اون زمان اتفاق افتاد ، اگر از مواردی مثل اینکه شمال شرق بازنده های سرور قبل همه یکجا جمع شدند و به صورت تیم وارد سرور شدند و از لحاظ برتری تعداد پلیرهاش فاکتور بگیریم
      رفاقتی که بوجود اومد کاملا ارزش این باختی که میگیو داشت ...

حذف جنوب هم بستگی به نظر جمع خودمون داره نه غزلیات دوستان ، که خوب بعضیا مخالف هستند سر اینکه نباید بریم که بازی بقیه خراب نشه ... خوب با توجه به سرور هایی که بازی کردم قطعا همینطوره ...

پ.ن : خوشحال میشیم وقتی یه نفر میاد پست میزاره اسم اکانتش رو هم بگه ...

ارادت
      امین.
      از این که یکی با ادب جواب میده چقدر لذت میبرم

فقط صحبتات چند نکته داشت که باید عرض کنم
      موفقیت هایی تو سرور های مختلف داشتیم قرار نیست همیشه برنده بود و باخت قسمتی از بازیه ( هر شکستی زمینه ساز یک موفقیت هست ) ((مهم رفاقت دوستی هست که تو بازی پیدا میشه و صد البته اگر با برد باشه چه بهتر))

دومین نکته متاسفانه من نامه کامل این بازیکن نداشتم اما صراحتا تو نامه قید کرده تیم ما که این یعنی انفرادی این کار انجام نداده ( این پیامت در مورد Defend نشون داد در ساید شمال اکانت داشتید ) من نمیگم جنوب کثیف بازی کرده یا شمال نه این موضوعات پیش میاد هیچ سایدی خالصانه جوانمردانه بازی نمیکنه هر کسی برای منافع و موفقیت سایدش کارهایی میکنه که زیاد قابل قبول نیست

بابت برخورد اما همون نامه ای که داده شده به Aragorn یک نامه عذر خواهی نداد که بگه اشتباهی صورت گرفته و با سکوتش تایید بر موضوع داد

در مورد سیاست زیاد بحثی نمیکنم چون به گفته خودت شرایط خاص خودش داشته

این بزرگواریتو میرسونه که عذر خواهی میکنی امیدوارم شما و مابقی دوستان جنوب به بازی ادامه بدید چون لدت بازی کنار هم بودنه نه حتما برد ((مهم رفاقت دوستی هست که تو بازی پیدا میشه و صد البته اگر با برد باشه چه بهتر))
      از بازیکنان جنوب که باهاشون در ارتباط هستم سینا صدام هست، یک شخصیت فوق العاده خوب و قابل احترام امیدوارم این سرور ادامه بده جدا از نتیجه بازی ، دوست دارم سرور های بعد هم کنار هم همبازی بشیم همینطور بقیه دوستان جنوبی که قسمت نشده تا به الان بیشتر باهاشون اشنا بشم
    • New

Capitan wrote:

امین عزیز :)
      ما که هیچ وقت مشکلی با شما٬ سید عزیز و سایر دوستان نداشتیم همیشه گفتم بازم میگم ٬ من فقط تراوین بازی میکنم که دو نفر بیشتر رو تو موبایلم اضافه کنم جمع شیم دور هم یه دو شات بریزیم بخوریم
      بگیم بخندیم یادی از قدیم کنیم گپی بزنیم و جای عزیزانی که پیشمون نیستند رو خالی کنیم ٬ خود دنیاش انقدر بی ارزشه ٬ دیگه دنیای مجازیش قراره چه ارزشی داشته باشه
      اگر هم کسی قرار باشه از شما ناراحت باشه میثم جان هست که اکانت گادفادر هستند و فکر کنم بر حسب اشتباه کاپیتان رو خطاب کردید هر چند که برای من موقعیت ی شد تا چند کلامی هم با شما صحبت کنم

سرتون رو درد آوردم
      شب دوستان بخیر
      منظورشون چاوش بود فرهنگ جان

MidNight wrote:

چون هیچ وقت نشستن دودوتا چهارتا کنند بگن ای داد بیداد ما زورمون به اینا نمیرسه دنبال یک دلیل باشیم مثل بازی کثیف بگیم فرار کنیم بریم
      اون همه آدم همه نشستن دارن بازی میکنن ٬ همر ازشون دیوار شد کپ زده شد کتیبه رفت و اومد و .......
      ولی هیچوقت لیدرشون نیومد بگه ما کلا ۱۰ نفریم که بازی بلدیم بقیه تو ساید ما شلغم و بلال هستن شما هم کثیف بازی میکنین خدافظ
      خوب گوش کردن مهمتر از خوب حرف زدنه عزیز دلم

ما کی گفتیم به غیر ما 10 نفر بقیه شلغم هستن . همینطور که تو همه آمار و ارقام از ما سر ترید شلغماتونم از ما بیشتره

(جواب هوی هویه جواب آقا عم آقاست
      اما به قول قدیمی ها به ریش نیست به ریشست . ما از چیزی نمیترسیم تو همین سه ایکس قبلی درسته باختیم اما با متا 3 به یک باختیم ساید شمال شرق که پیروز شد تو پروفایل اکثرشون تشکر کرده بودن از بچه های ما

حالا اگر اسپید بود میموندیم اما تو سرور نرمال که شاید بالای 6 ماه مونده تموم بشه یکم سخته چون هر چی جلوتر هم بریم بازم ریزش پلیر از دوطرف هسست

منم به شخصه دوست ندارم حذف کنم اما وقتی بچه ها برن چاره ای واسه منم نمیمونه مگر اینکه بیام تو اتحاد شمال :)

Team Wonders wrote:

صحبتم در اخر این فقط یک بازیه که افکار شرایط سخت زندگی برای زمان محدودی هم که شده از ذهن ما دور کنه کل کل قسمتی از بازیه اما بی احترانی نه چه خوبه که ادم شخصیت خوب خودشو حفط کنه تا توی ذهن ها باقی بمونه
      همین 5 تا تروپی هم که جمع شده زیر سایه همین متا بوده حتی به نفع شمال هم بود
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    • New

Capitan wrote:

سلام شب همه عزیزان بخیر

فرهنگ جان طبق معمول عالی و بی طرفانه پست گذاشتی رفیق عزیزم
      فقط لازم دیدم بابت بند آخر صحبت هات یه چیزی بگم هر کسی منو نشناسه شما دیگه بعد از این همه سال رفاقت خوب با روحیات بنده آشنا هستی و میدونی اصلا این حرفها ذره ای بنده رو ناراحت نمیکنه و اصلا نیاز به همچین حرفهای ندارم داداش میدونی که من اهل کل کل هستم ولی در مقابل بعضی ها باید سکوت کرد و نباید لول خودمون رو ببریم زیر سوال بنده به احترام هم کلام شدن با سینا جان و آقا سجاد و رفاقتی که بینمون ایجاد شده دیگه وارد حاشیه نمیشم

33yed wrote:

منظورشون چاوش بود فرهنگ جان

سجاد جان چطوری رفیق یه سوال ازت داشتم

سالار میشه یه پست در فروم به بنده نشون بدی که چاووش گذاشته باشه؟ که شما میفرمایید منظور چاووش بوده!
      همه عالم وآدم میدونند که مشکل اکانت کاپیتان نیست مشکل منم قبلا هم گفتم من با هرکی مثل خودش صحبت میکنم ولی چون سکوت نمیکنم و خیلی راحت حرفم رو میزنم و از حق خودم یا دیگران دفاع میکنم حتی اگر به ضرر خودم باشه این برای بعضی ها سنگین تمام میشه. دوستان میدونند بنده چه ها کشیدم تو این چند ماه که اینجا جایگاه عنوان کردنش نیست اگر منم میخواستم مثل شما فکر کنم فردای متا باید حذف میکردم میرفتم ولی چه کنم در مرام و مسلک ما آپشنی به عنوان حذف کردن تعریف نشده 8)
      ((البته منکر زحمات و سختی ها و ناراحتی های شما عزیزان در جنوب نمیشم و به خواستتون احترام میذارم ))

رفیق خوبم به سینا هم گفتم به شما هم میگم داداش خودتون رو عشق است، ولی داداش خودتم خوب میدونی اشتباه از سمت کی بوده و منظور اون پست کی هست
      چون من مرد کل کل هستم به سبک خودم جواب میدم من در خودم به این باور رسیدم که در بدترین شرایط هم باید حق رو بگم داداش مردانگی به سیبل نیست مرد اون کسی هست که اگر اشتباه کرد جرات اعتراف به اشتباه رو داشته باشه نه خودشو مخفی کنه یا بزنه به کوچه علی چپ ، مطمن باش اگر از طرف من اشتباهی یا خطای سر زده بود همینجا از طرف مقابلم معذرت خواهی میکردم چون من در دنیای واقعی زندگی میکنم اونجا مجازی نیستم که لب و دهن باشه مرامم چون اجتماع جوری تو دهنی به آدم میزنه که فکرشم نمیکنی

اینم یه مثل جنوب شهری :
      ما را با هوریان بهشتی چه کارست ، شمشیرکشان جهنم را عشق است

در آخر بازم امیدوارم که باشید و درکنار هم بازی را تمام کنیم

پی نوشت1:سجاد جان میگن جواب های هویه نه اینکه جواب هوی هویه ، دیگه دار مثل ها رو هم نابود میکنیاااا :thumbsup: :thumbup:
      پی نوشت2: بابابزرگ خوبم هر جا هستی موفق باشی اگر خواستی بری دفتر غزلیات هم با خودت ببر، آنقدر تاکسی نگرفتی که محافظ هام برات اسنپ گرفتن :whistling:
      ((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ، لیدرها ، وزرا و پلیرهای بزرگ و نام دار اتحادهای:
      ورژن 3.6 :
      Meta.ir : S2 R1
      LOYAL : S1 R2
      ورژن 4 :
      LOYAL : S2 R2
      میثم
    • New

God father wrote:

پی نوشت1:سجاد جان میگن جواب های هویه نه اینکه جواب هوی هویه ، دیگه دار مثل ها رو هم نابود میکنیااا
      داداش من اون ضرب المثل رو بلدم تو شهر ما منظور از این جمله اینه که هر طوری حرف بزنی همون لحن هم جواب میگیری
      در مورد حرف امین هم که منظورم این بود که اگر امین با اکانت کاپیتان مشکل داره چاوش بوده نه فرهنگ

• New

جواب هوی هویه جواب آقا عم آقاست
      چه جالب !!!
      چه بودیم چه شدیم .....

اوه چه جالب یهو ظاهرا جمعی پیدا شده که نظر میدن 8o
      نظر جمع ؟ همون ۱۰ نفر ؟ یعنی زمانی که تصمیم گرفتید حذف کنید کنید نظر اون ۱۰ نفر رو نپرسیدید ؟
      شما تکلیف خودتون رو مشخص کنید
      ۱۰ نفر بیشتر هستید یا نه ؟
      اگر نه که دروغ گفتید
      اگر آره ٬ پس ایده ی حذف دروغ بوده چون شما الان داری میگی به نظر جمع برمیگرده که حذف کنیم یا نه
      جمع شما طبق پروفایل هایی که دیدم و حرف هایی که شنیدیم گفتند حذف کنیم
      اون جمع الان یهو نظرش عوض شده که بخاطر از بین نرفتن لذت بازی برای سایرین بمونه ؟
      مگه چیزی نسبت به قبل عوض شده ؟ چرا قبل ایده ی حذف ٬ به فکر لذت بازی برای دیگران نبودید

اینکه شما بمونید واقعا از ته دل میگم من رو خوشحال میکنه چون نیروی بیشتری میگیرم برای ادامه و آموزش بازی به افرادی که کاتا زدن از ساید رقیب و دفاع اینسرت کردن رو بازی کثیف میدونند <3

تنها مشکل من با این داستان شما اینه که چرا دروغ میگید ٬ چرا انقدر راحت میاید از چیزی که میدونید سرانجامی نداره صحبت میکنید ؟ شما که زمان برای انجام یک سری کارها نیاز داشتید
      چرا نیومدید درخواست آتش بس بدید با توجه به شرایطتون و اومدین به بچه گانه ترین روش ممکن این تایم رو خریدید
      شما با این حرکت حتی نهنگ هارو هم ناراحت کردید :D

تو یکی از سرور های دات کامی بازی میکنی اگر بگی کل جنوب روی هم رفته ۱۰ نفر پلیر داره مطمئنا با پلیس مبارزه با مواد مخدر تماس میگیرند و شمارو معرفی میکنند

عمو فرهنگ شما نور چشمی مرام معرفت شما رو دیدن که گفتن معرفت در گرانیست به هرکس ندهند
      من تو همون سرور دات کام به بچه ها گفتم کل جنوب داره حذف میکنه نشون به اون نشون که

وقتی اکانت رو بزاری رو حذف تو این نسخه از تراوین ٬ اکانت به طور خودکار برات غارت میکنه و میاد بالا
      اونا هم بجا اینکه زنگ بزنند به پلیس مبارزه با مواد مخدر ٬ رفتن تو کوچه علی چپ دارن مواد میفروشند
      الان تو سروری که دارم بازی میکنم شاید باور نکنی عمو فرهنگ همه گذاشتن رو حذف ٬ هیچ بازیکنی این قابلیت جدید بازی رو نمیدونست
      اون اسکایپ لعنتی رو روشن بزار عشقی :love:
      نمیشه اثر انگشت بزنم ؟
    • New

MidNight wrote:

جواب هوی هویه جواب آقا عم آقاست
      چه جالب !!!چه بودیم چه شدیم .....
      اوه چه جالب یهو ظاهرا جمعی پیدا شده که نظر میدن 8o
      نظر جمع ؟ همون ۱۰ نفر ؟ یعنی زمانی که تصمیم گرفتید حذف کنید کنید نظر اون ۱۰ نفر رو نپرسیدید ؟
      شما تکلیف خودتون رو مشخص کنید
      ۱۰ نفر بیشتر هستید یا نه ؟
      اگر نه که دروغ گفتید
      اگر آره ٬ پس ایده ی حذف دروغ بوده چون شما الان داری میگی به نظر جمع برمیگرده که حذف کنیم یا نه
      جمع شما طبق پروفایل هایی که دیدم و حرف هایی که شنیدیم گفتند حذف کنیم
      اون جمع الان یهو نظرش عوض شده که بخاطر از بین نرفتن لذت بازی برای سایرین بمونه ؟
      مگه چیزی نسبت به قبل عوض شده ؟ چرا قبل ایده ی حذف ٬ به فکر لذت بازی برای دیگران نبودید

اینکه شما بمونید واقعا از ته دل میگم من رو خوشحال میکنه چون نیروی بیشتری میگیرم برای ادامه و آموزش بازی به افرادی که کاتا زدن از ساید رقیب و دفاع اینسرت کردن رو بازی کثیف میدونند <3

تنها مشکل من با این داستان شما اینه که چرا دروغ میگید ٬ چرا انقدر راحت میاید از چیزی که میدونید سرانجامی نداره صحبت میکنید ؟ شما که زمان برای انجام یک سری کارها نیاز داشتید
      چرا نیومدید درخواست آتش بس بدید با توجه به شرایطتون و اومدین به بچه گانه ترین روش ممکن این تایم رو خریدید
      شما با این حرکت حتی نهنگ هارو هم ناراحت کردید :D

عمو فرهنگ شما نور چشمی مرام معرفت شما رو دیدن که گفتن معرفت در گرانیست به هرکس ندهند
      من تو همون سرور دات کام به بچه ها گفتم کل جنوب داره حذف میکنه نشون به اون نشون که

وقتی اکانت رو بزاری رو حذف تو این نسخه از تراوین ٬ اکانت به طور خودکار برات غارت میکنه و میاد بالا
      اونا هم بجا اینکه زنگ بزنند به پلیس مبارزه با مواد مخدر ٬ رفتن تو کوچه علی چپ دارن مواد میفروشند
      الان تو سروری که دارم بازی میکنم شاید باور نکنی عمو فرهنگ همه گذاشتن رو حذف ٬ هیچ بازیکنی این قابلیت جدید بازی رو نمیدونست
      اون اسکایپ لعنتی رو روشن بزار عشقی :love:
      سلام و عرض ادب

دوست عزیز اصلا به شما مربوط نیست که کی میره کی میمونه
      شما حتی وجود نداری اسم اکانتتو بگی :)

کسایی که باید منو بشناسن میشناسن :)
      ما نوبی بیش نیستیم ...

اما دوستان شما و بزرگانی که اساتید ما هستن ، اومدن گفتن شما با این کار لذت بازی رو از ما میگیری ، ببین من به تو نباید جواب پس بدم که بازی میکنم یا نه ( تو وجود داشته باش اسم اکانت بگو )
      منم به احترام اونا با بچه ها دارم حرف میزنم
      میثم جان ، فرهنگ جان ، حسین جان ، وحید جان و ... همه و همه که اومدن حرف زدیم

اینکه کثیف بازی کردید شکی توش نیست ، اما ما معرفت داریم اگه هم بمونیم واسه این میمونیم که تو سرور حریف باشه
      واسه این میمونیم که کسایی که هزینه کردن وقت گذاشتن و ... با خاطر تلخه بازی کثیف سرورشون خراب نشه :)

اینا همه حدس و گمان بود که اگه بخوایم بمونیم
      چون هایزن 40ک لاست خورد و بازم میثم جان در جریانه و به تو مربوط نیست اینا :)

درضمن اینو بهت بگم توتال یه ساید اعتبار یه سایده ، وقتی یکی کثیف بازی کنه از چشم توتال میبینن ، وقتی یکی موش بدوووونه از چشم اون میبینن ، وقتی ام که توتال بگه حذف یعنی بدون نظر بقیه حذف :)
      اونقدی توی کار ما جدیت و رفاقت و معرفت و ... هست که من الان بگم حذف همه برن :)

اما شما سعی کن اسم اکانتتو بگی ( فقط برای شناخت سبک بازیت )
    • New

MidNight wrote:

دوست عزیز 3 تا مورد رو میخواستم خدمتت عرض کنم البته به عنوان برادر کوچیکت

1 - شما شاید عادت داشته باشی به فارم شدن اما دیگران که میذارن رو حذف تا اکانت حذف نشده بازی میکنن مبادا کسی یه دونه خشت از اکانتشون ببره ( به این میگن بها دادن به اسم خود)

2- هیچوقت تو کارهایی که بهتون مربوط نمیشه دخالت نکنید تااحترامتون سر جاش بمونه

3-سعی کن یکم نوآوری داشته باشی چون میثم تو یه پست قبلش با من در مورد ضرب المثل صحبت کرده بود و موضوع تکراری فقط وقت دیگران رو میگیره همه که بیکار نیستن

MidNight wrote:

چه جالب !!!
      چه بودیم چه شدیم .....
      پ/ن : بکی که جرات نداره اسم اکانتشو بگه اومده واسه ما شاخ و شونه میکشه شاید خجالت میکشه تو این تایم سرور دهه 2 نگرفته

• New

SinaSaddam wrote:

درضمن اینو بهت بگم توتال یه ساید اعتبار یه سایده ، وقتی یکی کثیف بازی کنه از چشم توتال میبینن ، وقتی یکی موش بدوووونه از چشم اون میبینن ، وقتی ام که توتال بگه حذف یعنی بدون نظر بقیه حذف
      اونقدی توی کار ما جدیت و رفاقت و معرفت و ... هست که من الان بگم حذف همه برن
      سینا جان داداش تو خودتو خسته نکن من از روی شب بیداری و واسه وقت گذروندن اینجا واسه جواب دادن هستم این پست الکیا رو بذار من جوای میدم

• New

SinaSaddam wrote:

سلام و عرض ادب

اما دوستان شما و بزرگانی که اساتید ما هستن ، اومدن گفتن شما با این کار لذت بازی رو از ما میگیری ، ببین من به تو نباید جواب پس بدم که بازی میکنم یا نه ( تو وجود داشته باش اسم اکانت بگو )
      سینا جان سلام
      پالس ها مثبت داره در سرور مخابره میشه ^^
      همانطور که قبلا هم بهت گفتم این یه دنیای مجازی هست و ارزش نداره که بخاطرش حرمت شکنی کنی و یا دست به هر کاری بزنیم که برنده بشیم تنها چیزی که از این بازی برای هر کسی میمونه رفاقت ها در دنیای واقعی هست
      بنده میدونم هم شما دوستان در جنوب و هم همه عزیزان در شمال برای رسیدن به این نقطه چقدر سعی و تلاش کردین اگر من یا دیگر دوستان حرفی زدیم صرفا بخاطر این بود که همه در کنار هم باشیم و نتیجه زحماتمون رو در این بازی ببینیم و از یک رقابت پر چالش و سالم لذت ببریم

از همه عزیزان در سرور میخوام که چیزی رو که برای خودشون نمیپسندن برای دیگران هم نپسندن و از هر گونه بازی ناجوانمردانه جلوگیری کنید

سینا جان با توجه به قطع بودن تلگرام خبر های خوب را همین جا به عنوان توتال جنوب اعلام کن

بنده هم جا داره تشکر کنم از رفقای خوب و قدیمی خودم حسین آقای گل و فرهنگ جان استاد عزیزم و اعضای شورای شمال ، تشکر ویژه ای هم میکنم از سینای عزیز و آقا سجاد نازنین و سامان جان بابت زحماتی که کشیدن

پی نوشت : سجاد بیا چند تا غلط ازت بگیرم وگرنه هامرت رو پنچر میکنمااا :thumbsup:

ورژن 3.6 :
      ورژن 4 :
      میثم
    • New

SinaSaddam wrote:

سلام و عرض ادب

ما نوبی بیش نیستیم ...

اینکه کثیف بازی کردید شکی توش نیست ، اما ما معرفت داریم اگه هم بمونیم واسه این میمونیم که تو سرور حریف باشه
      واسه این میمونیم که کسایی که هزینه کردن وقت گذاشتن و ... با خاطر تلخه بازی کثیف سرورشون خراب نشه :)

درضمن اینو بهت بگم توتال یه ساید اعتبار یه سایده ، وقتی یکی کثیف بازی کنه از چشم توتال میبینن ، وقتی یکی موش بدوووونه از چشم اون میبینن ، وقتی ام که توتال بگه حذف یعنی بدون نظر بقیه حذف :)

آب سرد بزن به بدن سینا جان

منم جات بودم و میدیدم یک نفر از روز اول میگفت به حرف اینا گوش ندین اینا حرفاشون باد هواست الان شاکی بودم
      بابت تمام مدارکی هم که ریختی کف فروم تشکر میکنم که مو به مو نشون داد ما چقدر کثیف هستیم
      بابت اینکه منو رو سفید کردی پیش هم بازی هام و بهشون ثابت شد که امثال شما رو بهتر از هرکسی میشناسم ممنونم

فقط سینا جان بیا در مورد مسائل ناسا صحبت کن

ولی هرگز دیگه در مورد وجود صحبت نکن .....

پری بلنده در مورد حجاب صحبت کنه به مراتب بیشتر بهش میخوره تا شما در مورد وجود .

شما فقط عقب کشیدید که ببینید چه پوئن هایی میتونید کسب کنید ٬ وقتی دیدید هیچی نصیبتون نشد رسیدید به خرد جمعی که نه آقا باید ببینیم نظر جمع چیه ;)

یکبار گفتم که سینا جان ٬ ما اطرافیانت نیستیم

یکی اومده پست گذشته شمال شرق بازنده های سرور های قبل هستند :D
      خدای وجود پست میزاره نمیتونیم به اندازه شمال کثیف باشیم :D
      سلطان ادبیات پارسی کهن میگه باید واستون آموزش بزاریم (‌یعنی خیلی نوبیم ) :D
      بابت کارایی که تا حالا حتی ۱ دونه سند و مدرکی ازش رو نشده ما این همه توهین میشنویم

میدونی دلیل چیه سینا جان ؟ همین جمله ای هست که خودت گفتی :
      توتال یه ساید اعتبار یه سایده
      توتالی که .......... وای به حاله .........

من هجومی بازی میکنم ٬ اینم برای اینکه کنجکاویت جهت شناخت سبک من از بین بره ( از تو بعیده همچین سوالی !! )
      رو یک اکانت رومن دارم بازی میکنم فکر میکردم بدونی کدوم اکانت هستم ;)

صحبت پیرامون این مطلب دیگه در حوصله ی این فروم نیست
      فقط دمت گرم پسر که من رو - روسفید کردی جلوی این جماعت و جدا از این مسائل مرسی که موندید اگر میرفتید جدی سرور خیلی لوس میشد

یک مدتی به دلیل خرخونی :P نیستم ٬ این ترم تموم بشه بره نفس بکشیم
      امیدوارم برگشتم نبینم کل سرور رفتن رو حذف که بیان تو تاپ غارت :D

به قول لینکر عاشق و آزاد باشید
      نمیشه اثر انگشت بزنم ؟
    • New

چه خوبه که باور کنیم این یه بازیه

چه خوبتر هم هست بریم بفهمیم معنی بازی یعنی چی اصلا چرا آدم میاد بازی کنه

طرف یه جوری حرف میزنه منم جوگیر میشم :)

اگر سینا آب سرد لازمه رفقمون باید یخ بزنه به بدن

پ/ن : قسمت آبی فقط به عشق همه هوادار ها

• New

MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

سلام و عرض ادب

ما نوبی بیش نیستیم ...

آب سرد بزن به بدن سینا جان

منم جات بودم و میدیدم یک نفر از روز اول میگفت به حرف اینا گوش ندین اینا حرفاشون باد هواست الان شاکی بودم
      بابت تمام مدارکی هم که ریختی کف فروم تشکر میکنم که مو به مو نشون داد ما چقدر کثیف هستیم
      بابت اینکه منو رو سفید کردی پیش هم بازی هام و بهشون ثابت شد که امثال شما رو بهتر از هرکسی میشناسم ممنونم

فقط سینا جان بیا در مورد مسائل ناسا صحبت کن

ولی هرگز دیگه در مورد وجود صحبت نکن .....

پری بلنده در مورد حجاب صحبت کنه به مراتب بیشتر بهش میخوره تا شما در مورد وجود .

شما فقط عقب کشیدید که ببینید چه پوئن هایی میتونید کسب کنید ٬ وقتی دیدید هیچی نصیبتون نشد رسیدید به خرد جمعی که نه آقا باید ببینیم نظر جمع چیه ;)

یکبار گفتم که سینا جان ٬ ما اطرافیانت نیستیم

یکی اومده پست گذشته شمال شرق بازنده های سرور های قبل هستند :D
      خدای وجود پست میزاره نمیتونیم به اندازه شمال کثیف باشیم :D
      سلطان ادبیات پارسی کهن میگه باید واستون آموزش بزاریم (‌یعنی خیلی نوبیم ) :D
      بابت کارایی که تا حالا حتی ۱ دونه سند و مدرکی ازش رو نشده ما این همه توهین میشنویم

میدونی دلیل چیه سینا جان ؟ همین جمله ای هست که خودت گفتی :
      توتال یه ساید اعتبار یه سایده
      توتالی که .......... وای به حاله .........

من هجومی بازی میکنم ٬ اینم برای اینکه کنجکاویت جهت شناخت سبک من از بین بره ( از تو بعیده همچین سوالی !! )
      رو یک اکانت رومن دارم بازی میکنم فکر میکردم بدونی کدوم اکانت هستم ;)

صحبت پیرامون این مطلب دیگه در حوصله ی این فروم نیست
      فقط دمت گرم پسر که من رو - روسفید کردی جلوی این جماعت و جدا از این مسائل مرسی که موندید اگر میرفتید جدی سرور خیلی لوس میشد

یک مدتی به دلیل خرخونی :P نیستم ٬ این ترم تموم بشه بره نفس بکشیم
      امیدوارم برگشتم نبینم کل سرور رفتن رو حذف که بیان تو تاپ غارت :D

به قول لینکر عاشق و آزاد باشید
      شما هروقت وجود اینو داشتی اسم اکانتتو بگی پست منو ریپلای کن ( وقت خوندنه درسه )

برای مثال :

یکی از اکانت های دوستان شمالی که در زمان ازاد سازی کتیبه ها ، کاتا رو در کمترین فاصله ( 20 خونه ) لانچ کردن رو احمق منحصر و همر خالی رو از جای دیگه زدن
      جالبیش اینجاس در آخر قسمت انتهایی بدن نصیبش شد ...
      بماند بقیه کارا که دیگه به تو مربوط نیست :)

یه جمله هست که میگه ، شیر که پیر میشه قورباغه 7 تیر میکشه :)

اصلا هم دوست ندارم مدرکی رو توی فروم بزارم و باعث بشم کسی از دسته من ناراحت بشه
      اما واسه بستنه در دهنی که مثل دروازس گاهی باید مقابله کرد :)

تا وقتی که امثال تو و اشکان (ویرایش توسط مدیر) توی شمال باشن ، ما ترجیح میدیم نباشیم :) چون بازی کثیف تو گوشت و خونتون رفته :) نمیخواید هم قبول کنید .

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: توهین ()

• New

دوستان سلام و وقت بخیر
      لیدرهای محترم شمال
      همانطور که مستحضرید لیدرهای جنوب اقدام به حذف اکانت کردند
      سایر بازیکنان جنوب در حال بلاتکلیفی هستند و نمیدونند چطور بازی را ادامه بدند

لطفا نظرتون را در مورد چگونگی ادامه بازی بفرمایید
      اکانت من apple2star هست

ممنونم
    • New

سلام به همه عزیزان خودم
      دوست نداشتم راوی این خبر من باشم ولی با توجه به پیام ها و صحبت های دوستان مجبور شدم خودم بیام وعنوان کنم
      طی آخرین صحبتی که با سینا جان داشتم متاسفانه رفتن لیدرهای جنوب قطعی شده ، بعضی ها که از دیروز رفته بودن با یه نگاه به تاپ غارت همگی متوجه غایب بزرگ تاپ خواهید شد
      این رو صمیمانه میگم واقعا دوست نداشتم این اتفاق بیفته ولی چاره ای نیست رفقا تصمیم خودشون رو گرفتن و ما نیز به این تصمیم احترام میذاریم
      لازمه تشکر ویژه ای داشته باشم از سینا جان و سجاد عزیز که شاهد بودم برای اینکه لذت بازی از بین نره تا آخرین لحظه تلاش کردن، امیدوارم هر جا میرید شاد و سلامت باشید

sadeghwonder wrote:

دوستان سلام و وقت بخیر
      لیدرهای محترم شمال

اکانت من apple2star هست

ممنونم
      دوست خوبم ما هم همچنان در انتظاریم که ببینیم چه تغییراتی در جنوب صورت میگیره و با توجه به این حذف های ناخواسته چه کسانی جایگرین لیدرهای قبل میشند امیدوارم سینا جان و آقا سجاد تدابیری برای شما و دیگر پلیرهای جنوب اندیشیده باشند که بازی شما دوستان حداقل خراب نشه ، چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد

پی نوشت1: کاش نمیرفتید...
      پی نوشت 2: اصلا دیدن تاپ10 دیگه برام جذابیت نداره

ورژن 3.6 :
      ورژن 4 :
      میثم
    • New

God father wrote:

سلام به همه عزیزان خودم
      دوست نداشتم راوی این خبر من باشم ولی با توجه به پیام ها و صحبت های دوستان مجبور شدم خودم بیام وعنوان کنم
      طی آخرین صحبتی که با سینا جان داشتم متاسفانه رفتن لیدرهای جنوب قطعی شده ، بعضی ها که از دیروز رفته بودن با یه نگاه به تاپ غارت همگی متوجه غایب بزرگ تاپ خواهید شد
      این رو صمیمانه میگم واقعا دوست نداشتم این اتفاق بیفته ولی چاره ای نیست رفقا تصمیم خودشون رو گرفتن و ما نیز به این تصمیم احترام میذاریم
      لازمه تشکر ویژه ای داشته باشم از سینا جان و سجاد عزیز که شاهد بودم برای اینکه لذت بازی از بین نره تا آخرین لحظه تلاش کردن، امیدوارم هر جا میرید شاد و سلامت باشید

sadeghwonder wrote:

دوستان سلام و وقت بخیر
      لیدرهای محترم شمال

اکانت من apple2star هست

ممنونم
      دوست خوبم ما هم همچنان در انتظاریم که ببینیم چه تغییراتی در جنوب صورت میگیره و با توجه به این حذف های ناخواسته چه کسانی جایگرین لیدرهای قبل میشند امیدوارم سینا جان و آقا سجاد تدابیری برای شما و دیگر پلیرهای جنوب اندیشیده باشند که بازی شما دوستان حداقل خراب نشه ، چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد
      پی نوشت1: کاش نمیرفتید...
      پی نوشت 2: اصلا دیدن تاپ10 دیگه برام جذابیت نداره
      فکر کنم همر نفر یک تاپ غارت خورد به ناتار
      s1 r1 classic: bill
      s5 r1 classic: masssoudjoon
      s5 r2 classic:juv
      sx2classic:majidjoon
      s3x r4classic:amiro0o
      s3x r5:amiro0o
      s2 r3(akharin classic):vorujak
      s2 .com claasic: f22
      s2 r1: sirabi