مهم معرفی سرورهای فینال و سرورهای تایید صلاحیت بازی تراوین

• Se7en wrote:

No MerC wrote:

Se7en wrote:

No MerC wrote:

و اما برسیم به دوستانی که نقد میکردند !!! دقیقااا کجایند ؟! حذف اکانت!!:دی قسمت نشد بعد کتیبرو ببینند گویا کلا جدیدا بعد کتیبرو ندیدا!!
      نقد کردن چه اشکالی داره؟ نقدهایی که تا الان شده به جا بوده و اگر پاسخی داشتین قبلا میدادین.زدن کتیبه ربطی به عملکردتون قبل از اومدن کتیبه ها نداره.اینکه کتیبه ها رو با چه تروپی بلند کردید و بعدا در نگهداری و چرخش کتیبه ها چقدر بتونید خوب عمل بکنید در مجموع نشون دهنده خوب عمل کردن یا بد عمل کردنتون در مورد کتیبه ها هست هنوز برای نظر دادن در این مورد زود هست.در زمینه نگهداری و رسیدگی به اتحاد که خودم شاهد بودم خیلی مبتدی عمل میکردین.
      نقد کردن موردی نداره اما تخریب چرا!!نقدی که سازنده باشه خوب هست اما تو متن های شما جز تخریب و اعتراض بیهوده چیزی ندیدم با این که وضع فردی اکانت شما بسیار کم لول بوده!! کسی که نقد میکنه باید بالاخره یه چیزایی از خودش داشته باشه تا تاثیرگذار باشه!! یرای مثال عرض میکنم اکانت شما فقط صرف کشاورزی شده بود ۱۲-۱۳ تا ده اون هم نه کاملا ۱۰ اما تو این دهکده ها چی ساختین خدا میدونه:دی و حتی یه ۱۵ گندومی ۲۵ درصدم نتونستی بگیری!!در صورتی که ما اکانت داریم ۵ تا ده داره از شما بهتر کار کرده و کلی دف به سایدش داده و کمک کرده ولی عملا اکانت شما حتی منابعش صرف آموزش و امتیاز اضافی های اتحاد هم نشده!!

خوب نتیجه میگیریم بود و نبود شما هم فرق نداشته!! همین طور که الان میبینیم !!

در مورد حفظ کتیبه و ... درست می فرمایید ما سعی داریم این اتفاق بیوفته .

درباره زدن کتیبه چرا ربط داره!! وقتی عملا ۱۲ تا اتحاد اصلی باشند همه تیم های خوبی بوده باشند و هماهنگ و حتی برنده سرور قبل هم بوده باشه؛ زدن این همه کتیبه و کتیبه های مهم چیزی جز عملکرد خوب نیست اگه عملکرد بد بود اونا زودتر می زدند!!اینو دیگه هر بی تجربه ای میدونه!! این هم میگذارم به بی تجربگی و حذف اکانت شما تو هفته ۵-۶ :دی گویا فکر میکنم تا حالا بعد کتیبرو ندیده باشین!!

و در آخر مبتدی بودن ما رو ببخش به با تجربگیت :دی بازی شما هم دیدیم و خوب چیزی ازش در نیومد تهش منجر به حذف شد!!

میدونستی رو هوا حرف زدن رو خوب بلدی؟ فرق من و شما اینه که من در مورد موضوعی که دیدم و تجربه کردم صحبت میکنم شما در مورد چیزی که ندیدی هوایی و از روی تصوراتت صحبت میکنی.پیشفرض همه پست هات هم این هست که فقط من خوبم و بلدم همر بسازم.من میگم در مورد کتیبه ها اگر تونستین کتیبه هارو به خوبی نگه دارین و بچرخونین میشه در مورد عملکردتون نظر داد این تخریبه؟ کتیبه بلند کردن با همر کار راحتیه اگر به تروپ های اضافه پاک سازی کردین اون موقع عملکردتون خوب بوده که من چون در جریان نبودم نظری ندادم.اینکه از ابتدای بازی مبتدیانه عمل کردین و نتونستین از پتانسیل استفاده کنین واقعیت هست نه تخریب.
      شما از اون دسته نوب هایی هستی که بدون 15 گندمی کپ نمیتونن بازی کنن این مشکل من نیست.جهت اینکه یاد بگیری میگم در صورتی که بخوای دفساز بازی کنی بدون 15 گندمی کپ هم میشه بازی کرد.اکانت من تو هفته اولی که مسابقه بود اول شد.اینکه شما فکر میکنی فقط خودت بلدی تروپ بسازی و پاپ بزنی نشون دهنده اعتماد بنفس کاذبته که معمولا با دیدن چهارتا گرزی افزایش محسوسی پیدا میکنه و نهایتا موجب خود شاخ پنداری کاذب میشه.یه اکانت دفساز که رنک 20 بازی هست فک میکنی چی توش ساخته میشه؟ مخفیگاه؟ سربازخونه و اسلحه سازی سطح 20+میدون تمرین برای جابه جایی سریع+ساختمون های سی پی دار و جشن.اون اکانت برای زمان آزاد شدن کتیبه ها زیرساخت تولید 10 کی دفاع در روز رو داشت + تروپ 45 کی هجومی تو کپ.

برای یه تیم حرفه ای بود و نبود یه اکانت دو دهکده هم مهم هست برای خودشاخ پندار نوبی مثل شما البته فقط خودت مهمی.

شما قصد ادامه و کشش دادن قضیه رو داری یه بارم بهت گفتم ۱۰-۱۱ تا ده داشتی سر جمع اکانتت 5 ک نیرو هم نداشت دلیله اون جایزه گلدم همین بوده یکم انگیزه بدیم بهتر شه اکانتت :دی یه مولتی من از اکانت شما بهترهست؛ ۱۰۰ ک دف داره الان! حالا بشین این جا قصه سرایی کن اون رنک ۲۰ هم که میگی احتمالا سفارت و تالار دادی بالا ؛ حالا زیر ساخت کشیدی بالا یا غیره نمیدونم اما چیزی که واضح بود شما توانایی بازی کردن تو همچین سروری رو نداشتی و الانم که تو این سرور نیستی بهتره نظاره گر باشی فقط :دی طرف ۱۵ گندومی گیرش نیومده میگه نوب :دی عزیزم من ۱۵ گندومیم رو رفتم از دشمن چیف کردم!!خودت رو داری با من مقایسه میکنی!!؟

برای یه تیم حرفه ای بود و نبود یه اکانت دو دهکده هم مهم هست برای خودشاخ پندار نوبی مثل شما البته فقط خودت مهمی.!! قطعا این وقتی درست هست که اون اک به کاری بیاد وقتی اکانت شما با ۱۰ تا دهکده به کار نیاد از مولتی هم کاراییش کم تره که همین طورم بود! حداقل مولتی یه سودی میرسونه به ساید و شخص!!

بعد اینکه این دفاعی که میسازی باید گندومش رو یکی بده دیگه البته اگه دفت سنگین باشه!!! که فکر کنم محدودیت ذهنی شما تو رنج ۱۰-۲۰ ک هست که میگی ۱۵ نمیخواد بنابراین باید یه ۱۵ گندومی داشته باشی که دنبال پارکینگ نباشی دربه در!! یه ۲۰۰ک گندومم خودت بدی! البته میگم شما در اون سطح بازی نکردی اما در کل قضیه از این قراره الانم شما حضور نداری فکر نکنم دیگه لزومی باشه جواب شما داده شه.
    • سلام و درود خدمت دوستان عزیز؛ سرور در حال گذراندن روزهای خودش از میدگیم هست و روز ۶۱ سرور هستیم و خوب اتک ها و جذابیت سرور بالا هست و به دلیل حجم بالای آن نمیشه تمامش رو قرار داد. خوب چندین لینک از بچه های ایران و تیم خارجیمون رو به اشتراک میگذارم همچنین تحلیلی بر سرور و روند واندرها و کتیبه ها ؛

در ابتدای بازی یه اتحاد داخل ساید ما مشغول به بازی بودند و عملا به دلیل این که کنار هم و در مختصات -۲۰۰/-۲۰۰ دهکده زده بودند زدنشون کار سختی بود هم از نظر کمبود تعداد کاتا هم از نظر عقب افتادن و درگیری و هم این که بازیکنان خوبی هستند که می تونید از لینک زیر ببینید وضعیتشون رو " بنابراین صبر کردیم تا زمان کتیبه ها...اتفاقی که در بین صورت گرفت علاوه بر این که کتیبه هاشون زده و خورده شد و هر کدام +۴ ویو گندم ها کپ

TUF - Alliances - tx2.travian.com - Getter-Tools

همچنین در این بین به جز کتیبه هایی که چندی قبل گذاشته شد:

کتیبههای یونیک:معماری-احمق

کتیبههای بزرگ: ۱معماری - ۲ چکمه - ۱ چشمان - ۱ جنگ آموز - ۱ انبار

کتیبه های کوچک: ۱ معماری - ۱ چشمان -۱ جنگ آموز - ۱ انبار - ۱ گیج - ۲ احمق

۲ کتیبه چکمه کوچک و۱ مرتاض کوچک به این مجموعه اضافه شد از دوستانی که زحمت میکشند بسیار ممنونم به خصوص حسین و پارسا که در این پلن کمک کردند.همچنین این رو اضافه کنم از ابتدای سرور پلن های کوچکی در سطح سرور و زدن مزاحم های خارجی داخل ساید زده شدند اما خوب یکمی ازشون گذشته و به جدیدا می رسیم.. توجه داشته باشید شاید بگین اینا که دیوار شدن همه :دی ولی نه این طور نیست سرور دارای دف بالا و بازیکن های خوبی هست همچنین این اتحاد اغلب دف ساز و چون چندتایی همر داشتند و چند کتیبه از تیم ما رو داشتند مجبور به زدنشون شدیم.

اتک اول زدن مرتاض کوچک + 4 ویو گندم زارها

اتک دوم زدن کتیبه مرتاض بزرگ که با بد شانسی رد نشد اما خوب دف خوبی ازشون رفت و در ادامه مسیر کار رو برای زدنشون راحت میکنه

اتک سوم هر کدام ۴ ویو گندم زارها

اتک چهارم 4 ویو مجدد

اتک ۵ ؛ ۴ ویو مجدد

• درامدی بر واندرها؛

با توجه به تایم سرور ؛ ۳۹ روز به آزاد شدن نقشه ها در حال حاضر دو واندر کلین شدند در این بین اولین واندر کیلین شده متعلق به تیم ایران هست و دومین متعلق به تیم ویتنام ؛ و خوب همچنین دهای سابورت واندر ها هم به این شکل هستند ؛

اولین واندر کلین شده توسط تیم ایران ؛

همچنین از فرشاد عزیز از اکانت opal تشکر کنم بابت کیلین واندر.

ده های کنار واندر تیم ایران که ۲ روز استارت زدن دهش خورده؛

واندر دوم یعنی ویتنام در شمال شرق برنده راند قبل ؛

دهکده های کنار واندر ویتنام؛

و واندهای شمال غرب و جنوب شرق یعنی مجموعه های بولگاری ها و گتو هنوز چیف نشدند و دهای کانر واندرشان به این شکل هستند؛

واندر شمال غرب؛

واندر جنوب شرق

• سلام دوستان
      ظاهرا ایرانی ها غارت توافقی رو هم توی سرورهای .com راه انداختند.
      اگر اکانتی برای غارت توافقی نبود واقعا ایرانی ها میتونستند غارت کنند ؟!
      در آمدی بر غارت ها :

نمونه ای پلیرهای غارت شده توافقی ! از این پلیرهای غارت شده زیاد است !

بعد میگیم زئوسی ها غارت توافقی میزنند !

اینطوری شما گرزی میسازید !؟

رضا :D
    • Reza_7iru5 wrote:

سلام دوستان
      در آمدی بر غارت ها :

سلام عرض میکنم خدمت دوال ویرایش شد
      مسعود :دی خوب حتما یه چیزهایی بوده که تا حالا اکانت نداشتین و دوال بودین ؛ من حدس میزنم آگاهی شما نسبت به بازی خیلی کمه! یا حداقل بقیه پلیرهای تاپ 10 رو برسی نکردین و خودتون رو زدین به اون راه!

در هر صورت ؛ غارت توافقی خیلی وقته جا افتاده حتی در سطح جهانی و دشمن هم استفاده میکنه و خوب اگه شما استفاده نکنی یه جورایی عقب میوفتی! چون دشمنت داره از این سلاح استفاده میکنه ؛ حالا من یه نمونه عکس از غارت توافقی دوستان خارجی و میذارم و خوب اگه اشکال داشت مولتی هانتر بن میکرد! که با صحبتی که با تیم تراوین شد ؛ مشکلی با این قضیه ندارند و در سطح جهانی و ایران استفاده میشه ؛

شما هم پولش رو داشته باشی میتونی استفاده کنی! البته بعد از قرضای عمل آغا مسعود :whistling:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب واژه ها دقت کنید ! ()

• No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

سلام دوستان
      در آمدی بر غارت ها :

سلام عرض میکنم خدمت دوال
      ویرایش شد
      مسعود :دی خوب حتما یه چیزهایی بوده که تا حالا اکانت نداشتین و دوال بودین ؛ من حدس میزنم آگاهی شما نسبت به بازی خیلی کمه! یا حداقل بقیه پلیرهای تاپ 10 رو برسی نکردین و خودتون رو زدین به اون راه!
      در هر صورت ؛ غارت توافقی خیلی وقته جا افتاده حتی در سطح جهانی و دشمن هم استفاده میکنه و خوب اگه شما استفاده نکنی یه جورایی عقب میوفتی! چون دشمنت داره از این سلاح استفاده میکنه ؛ حالا من یه نمونه عکس از غارت توافقی دوستان خارجی و میذارم و خوب اگه اشکال داشت مولتی هانتر بن میکرد! که با صحبتی که با تیم تراوین شد ؛ مشکلی با این قضیه ندارند و در سطح جهانی و ایران استفاده میشه ؛

شما هم پولش رو داشته باشی میتونی استفاده کنی! البته بعد از قرضای عمل آغا مسعود :whistling:

سلام آرمین ویرایش شد
      نه آگاهی من نسبت به بازی کم نیست ، دیدگاهم نسبت به غارت توافقی فرق میکنه.
      تاپ 10 بررسی شده ، اما مگه شماها همونایی نیستید که میگید تراوین ایران پر از تقلب شده ، دقیقا منظورتون از تقلب چیه ؟ مگه تقلب چیزی جز غارت توافقی هم هست ؟
      اگر بخوای سالم بازی کنی بدون غارت توافقی میتونی همری بکشی ؟ کسی که غارت توافقی میکنه به نظرت خیلی کار شاخی کرده ؟ خرید v.p.s و تراوین بویلدر و .... .
      شما به اینا میگی سبک بازی ؟ پس چرا زئوسی هارو به عنوان متقلب میشناسید ؟ مگه اونا کاری جز غارت توافقی میکردند ؟
      اگر قراره من با این چیزا عقب بیوفتم بذار بیوفتم شما جلو بیوفت.
      بنده همیشه مستقل بازی کردم چه قبل از فیلترینگ چه بعد از فیلترینگ .
      بنده پولش دارم و فرانسه هم هستم ، تا حالا اسم فرانسه به گوشت خورده ؟ یا پولش رو داری یه بار بیای و از نزدیک ببینی ؟
      ظاهرا سن و سالت خیلی کمه که حرافی میکنی همه چیز رو.
      این عکس ها توی فروم دات کام بذارم همین رو میگن ؟ میگن عادیه ؟

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید ()

• Reza_7iru5 wrote:

No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

سلام دوستان
      در آمدی بر غارت ها :

سلام عرض میکنم خدمت دوال
      ویرایش شد
      مسعود :دی خوب حتما یه چیزهایی بوده که تا حالا اکانت نداشتین و دوال بودین ؛ من حدس میزنم آگاهی شما نسبت به بازی خیلی کمه! یا حداقل بقیه پلیرهای تاپ 10 رو برسی نکردین و خودتون رو زدین به اون راه! در هر صورت ؛ غارت توافقی خیلی وقته جا افتاده حتی در سطح جهانی و دشمن هم استفاده میکنه و خوب اگه شما استفاده نکنی یه جورایی عقب میوفتی! چون دشمنت داره از این سلاح استفاده میکنه ؛ حالا من یه نمونه عکس از غارت توافقی دوستان خارجی و میذارم و خوب اگه اشکال داشت مولتی هانتر بن میکرد! که با صحبتی که با تیم تراوین شد ؛ مشکلی با این قضیه ندارند و در سطح جهانی و ایران استفاده میشه ؛

سلام آرمین ویرایش شد
      آگاهی من نسبت به بازی کم نیست ، دیدگاهم نسبت به غارت توافقی فرق میکنه.
      تاپ 10 بررسی شده ، اما مگه شماها همونایی نیستید که میگید تراوین ایران پر از تقلب شده ، دقیقا منظورتون از تقلب چیه ؟ مگه تقلب چیزی جز غارت توافقی هم هست ؟
      اگر بخوای سالم بازی کنی بدون غارت توافقی میتونی همری بکشی ؟ کسی که غارت توافقی میکنه به نظرت خیلی کار شاخی کرده ؟ خرید v.p.s و تراوین بویلدر و .... .
      شما به اینا میگی سبک بازی ؟ پس چرا زئوسی هارو به عنوان متقلب میشناسید ؟ مگه اونا کاری جز غارت توافقی میکردند ؟
      بنده پولش دارم و فرانسه هم هستم ، تا حالا اسم فرانسه به گوشت خورده ؟ یا پولش رو داری یه بار بیای و از نزدیک ببینی ؟
      خوب ببین مشکلت این جاست که منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی! من به شخصه نگفتم که تقلب کرده زئوس این و برو به اون کسایی بگو که گفتن تقلب کرده زئوس.! از نظر من نه بات اشکال داره ؛ نه غارت توافقی و نه دف ساز شخصی نه ...و حتی خودمم اعلام میکنم که استفاده میکنم.

چون یه چیز همگانی است , همه می تونن استفاده کنن ؛ حالا یکی بهونه میاره میگه من نمی خوام چون نمی تونه استفاده کنه!! یکی دیگه استفاده میکنه و اونی که استفاده نمیتونه کنه معمولا میگه برا منم کاری نداره!!و کسی که استفاده نمیکنه نمی تونه خورده بگیره ؛ از زمان قدیم این چیزا بوده از زمان تم بات منیجر بگیر تا پارکینگ و .. حالا اون زمان کمی مبتدی تر اما یه سری کپ می دادند بالا و به عنوان پارکینگ ازشون استفاده میشد یا وقتی میرفتن و اکانت و می دادن دست ساید به عنوان دف ساز و مولتی استفاده میشد.اینم همونه فقط فرقش اینه دیگه نگران نیستی از این بابت که همرت خفت شه! و حتی خود شما که اسم این بات رو میدونی قطعا ازش استفاده کردی؛ هرکی میگه من بازی سالم میکنم حرف مفت می زنه و حرافه!!این و همه هم می دونن ولی خوب فروم و جوش براین اساس که شما بری طرف و نقد و اگر دشمنت باشه تخریب کنی!! و اون جا میشی قاضی و کاسه ی داغ تر از آش:دی

یه مثال ساده تر شما الان فرانسه هستی و خوب به طبع وقت بازی نداری همین طور مسعود و ۲ نفری یه اکانت و اداره میکنید که مثلا ۵۰ تا دهکده داره تازه به جز اون می خوای رکورد همر هم بزنی!اگه هر ده روزی ۲۰ دقیقه زمان بگذارید میشه تقریبا ۱۷ ساعت!! تازه ۲۰ دقیقه که خیلی بیتر زمان می خواد!و سر زدن همین طوریشه!! اگه بخوای غارت کنی؛ بدون غارت توافقی و چون فارم نیست ناتار بزنی اونم تو مختصات شما که ۲۸۰/۲۸۰- هست اونم بدون بات ؛ یه جورایی مسخره کردنه به شعور خودتون و بقیه هست!! یعنی شما انقدر بیکار هستید که ۱۷ ساعت رو اکانتت وقت میگذاری؟!فقط برا دهکده چک کردن و میای رکور تعدادنیرو تو مختصاتی که نه ناتار زیادی داره نه ده داره بدون بات می زنی ؛ بابا زرووو:/
      بنابراین شما هم استفاده میکنی؛ شما هم مولتی اکانت داری و دف ساز شخصی ؛ درآوردنش برام کاری نداره!! همین سروری که بازی کردی!! یعنی شما بدون مولتی ؛ بدون بات؛ بدون دف ساز؛ بدون پارکینگ ؛ همر رکوردی ساختی؟! زکی!!
      شما حتی گلدای این سرورتون مورد دار بوده !! وای به حال بقیه داستان!!

الان حس میکنم این پست شما از روی خشم و عصبانیت که خواستی بگی منم هستم!! اما برا من فرقی نداره؛ همه می تونن مولتی بکشن و بات بگذارند و ... اگه زرنگ باشن بن نمیشن اگه نباشنم مثل شما حراف میشن !! شما ۲ سرور که حداقل ۲ سرورش و من می دونم دوال مسعود هستی!!حالا این وسط کی صاحب اکانت بوده نمیدونم اما اگه اکانت برا شما بود اسمشم ویروس بود دیگه!نه بست :دی و من اکانتی از خودتون ندیدم حالا دیگه بقیشو نمیدونم!!

چیزی که هست از نظر من کسی که کاریو خودش انجام میده و استفاده میکنه و برای بقیه بد میدونه جای بحث و صحبت نداره و نادان حساب خواهد شد!

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: ویرایش پست نقل قول شده ()

• No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

سلام دوستان
      در آمدی بر غارت ها :

سلام عرض میکنم خدمت دوال
      ویرایش شد
      مسعود :دی خوب حتما یه چیزهایی بوده که تا حالا اکانت نداشتین و دوال بودین ؛ من حدس میزنم آگاهی شما نسبت به بازی خیلی کمه! یا حداقل بقیه پلیرهای تاپ 10 رو برسی نکردین و خودتون رو زدین به اون راه! در هر صورت ؛ غارت توافقی خیلی وقته جا افتاده حتی در سطح جهانی و دشمن هم استفاده میکنه و خوب اگه شما استفاده نکنی یه جورایی عقب میوفتی! چون دشمنت داره از این سلاح استفاده میکنه ؛ حالا من یه نمونه عکس از غارت توافقی دوستان خارجی و میذارم و خوب اگه اشکال داشت مولتی هانتر بن میکرد! که با صحبتی که با تیم تراوین شد ؛ مشکلی با این قضیه ندارند و در سطح جهانی و ایران استفاده میشه ؛

سلام آرمین
      ویرایش شد
      آگاهی من نسبت به بازی کم نیست ، دیدگاهم نسبت به غارت توافقی فرق میکنه.تاپ 10 بررسی شده ، اما مگه شماها همونایی نیستید که میگید تراوین ایران پر از تقلب شده ، دقیقا منظورتون از تقلب چیه ؟ مگه تقلب چیزی جز غارت توافقی هم هست ؟
      خوب ببین مشکلت این جاست که منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی! من به شخصه نگفتم که تقلب کرده زئوس این و برو به اون کسایی بگو که گفتن تقلب کرده زئوس.! از نظر من نه بات اشکال داره ؛ نه غارت توافقی و نه دف ساز شخصی نه ...و حتی خودمم اعلام میکنم که استفاده میکنم.
      چون یه چیز همگانی است , همه می تونن استفاده کنن ؛ حالا یکی بهونه میاره میگه من نمی خوام چون نمی تونه استفاده کنه!! یکی دیگه استفاده میکنه و اونی که استفاده نمیتونه کنه معمولا میگه برا منم کاری نداره!!و کسی که استفاده نمیکنه نمی تونه خورده بگیره ؛ از زمان قدیم این چیزا بوده از زمان تم بات منیجر بگیر تا پارکینگ و .. حالا اون زمان کمی مبتدی تر اما یه سری کپ می دادند بالا و به عنوان پارکینگ ازشون استفاده میشد یا وقتی میرفتن و اکانت و می دادن دست ساید به عنوان دف ساز و مولتی استفاده میشد.اینم همونه فقط فرقش اینه دیگه نگران نیستی از این بابت که همرت خفت شه! و حتی خود شما که اسم این بات رو میدونی قطعا ازش استفاده کردی؛ هرکی میگه من بازی سالم میکنم حرف مفت می زنه و حرافه!!این و همه هم می دونن ولی خوب فروم و جوش براین اساس که شما بری طرف و نقد و اگر دشمنت باشه تخریب کنی!! و اون جا میشی قاضی و کاسه ی داغ تر از آش:دی

یه مثال ساده تر شما الان فرانسه هستی و خوب به طبع وقت بازی نداری همین طور مسعود و ۲ نفری یه اکانت و اداره میکنید که مثلا ۵۰ تا دهکده داره تازه به جز اون می خوای رکورد همر هم بزنی!اگه هر ده روزی ۲۰ دقیقه زمان بگذارید میشه تقریبا ۱۷ ساعت!! تازه ۲۰ دقیقه که خیلی بیتر زمان می خواد!و سر زدن همین طوریشه!! اگه بخوای غارت کنی؛ بدون غارت توافقی و چون فارم نیست ناتار بزنی اونم تو مختصات شما که ۲۸۰/۲۸۰- هست اونم بدون بات ؛ یه جورایی مسخره کردنه به شعور خودتون و بقیه هست!! یعنی شما انقدر بیکار هستید که ۱۷ ساعت رو اکانتت وقت میگذاری؟!فقط برا دهکده چک کردن و میای رکور تعدادنیرو تو مختصاتی که نه ناتار زیادی داره نه ده داره بدون بات می زنی ؛ بابا زرووو:/
      بنابراین شما هم استفاده میکنی؛ شما هم مولتی اکانت داری و دف ساز شخصی ؛ درآوردنش برام کاری نداره!! همین سروری که بازی کردی!! یعنی شما بدون مولتی ؛ بدون بات؛ بدون دف ساز؛ بدون پارکینگ ؛ همر رکوردی ساختی؟! زکی!!

الان حس میکنم این پست شما از روی خشم و عصبانیت که خواستی بگی منم هستم!! اما برا من فرقی نداره؛ همه می تونن مولتی بکشن و بات بگذارند و ... اگه زرنگ باشن بن نمیشن اگه نباشنم مثل شما حراف میشن !! شما ۲ سرور که حداقل ۲ سرورش و من می دونم دوال مسعود هستی!!حالا این وسط کی صاحب اکانت بوده نمیدونم اما اگه اکانت برا شما بود اسمشم ویروس بود دیگه!نه بست :دی و من اکانتی از خودتون ندیدم حالا دیگه بقیشو نمیدونم!!

چیزی که هست از نظر من کسی که کاریو خودش انجام میده و استفاده میکنه و برای بقیه بد میدونه جای بحث و صحبت نداره و نادان حساب خواهد شد!

من شمارا با کسی اشتباه گرفتم ؟ مگه اون غارت های شما نیست ؟
      من اکثر فروم های اسپید رو خوندم ، توی اون فروم ها همه سایدها خصوصا جنوب شرق ریخته بود روی زئوس که شما متقلب هستید.
      حالا اینجا سوال برای من پیش اومده اونا چه تقلبی کردن ؟ غارت توافقی ؟ اگر غارت توافقی تقلب هست پس چرا شما دارید غارت توافقی میکنید ؟
      بله این سروری که گذشت ما بدون غارت توافقی همر کشیدیم ، حداقل از روزی که من روی اکانت بودم اینطوری بود ، بله از بات استفاده میکردیم چون همه استفاده میکنند و کار و ساده تر میکنه و زمان کمتری میشه گذاشت ، ولی به هیچ وجه غارت توافقی نداشتیم، میشه غارت توافقی های اکانت مارو در بیارید ؟ دیدنش برام جالب هست ، برای شما ظاهرا در آوردنش کاری نداره.
      خرید V.P.S نتونستن داره ؟ که کسی نتونه ؟
      الان دقیقا چرا بهتون فشار میاد ؟ چرا فکر میکنم خشم ؟ در کمال خونسردی با خندیدن به جملاتتون دارم جواب میدم ، وقتی نمیتونید جواب درستی بدید چرا بحث رو منحرف میکنید؟
      الان به شعور شما برخورده ؟ چون نمیتونید همری بدون غارت توافقی بکشید ؟
      خوب اگر به برادر 10 ساله منم 50 تا دهکده بدند بگن با گرزی غارت کن و نیرویی نیست راحت یه فارم لیست درست میکنه و میاد رفرش میکنه ، الان دقیقا نقش شما چیه ؟ اون بات ؟ یا فکر میکنید صاحب سبک میشید و خیلی بازیکن قوی و خوبی هستید ؟
      من فروم های اسپید رو بررسی میکردم جالبه همه روی زئوس ریخته بودند و به اونا میگفتند متقلب به خاطر همین غارت توافقی ، و چیزی که دیدم ایم غارت توافقی از زمان اومدن اونا خیلی باب شده ، حالا شده اومدید اینجا با ادعای کامل میگید غارت توافقی میکنید ؟
      من این لینک ها رو توی فروم کام میزارم ببینم اونا چه نقدی میکنند ، اگر اوناهم واقعا این مورد رو عادی میدونند و طبیعی ، پس دیگه هیچی تراوین رفته به سمتی که بازی کردن توش فایده نداره ، دوس دارم همه در مورد این دوس سوال نظر بدن .
      1- غارت توافقی کار درستی هست یا نه ؟
      2- اگر درست هست پس چرا زئوسی هارو متقلب میخوندید ؟
      ممنون میشم همه اهل فروم جواب این دو سوال رو بدن.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: ویرایش پست نقل قول شده ()

• Reza_7iru5 wrote:

No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

No MerC wrote:

Reza_7iru5 wrote:

سلام دوستان
      در آمدی بر غارت ها :

سلام عرض میکنم خدمت دوال ویرایش شد

سلام آرمینویرایش شد
      آگاهی من نسبت به بازی کم نیست ، دیدگاهم نسبت به غارت توافقی فرق میکنه.تاپ 10 بررسی شده ، اما مگه شماها همونایی نیستید که میگید تراوین ایران پر از تقلب شده ، دقیقا منظورتون از تقلب چیه ؟ مگه تقلب چیزی جز غارت توافقی هم هست ؟
      خوب ببین مشکلت این جاست که منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی! من به شخصه نگفتم که تقلب کرده زئوس این و برو به اون کسایی بگو که گفتن تقلب کرده زئوس.! از نظر من نه بات اشکال داره ؛ نه غارت توافقی و نه دف ساز شخصی نه ...و حتی خودمم اعلام میکنم که استفاده میکنم. چون یه چیز همگانی است , همه می تونن استفاده کنن ؛ حالا یکی بهونه میاره میگه من نمی خوام چون نمی تونه استفاده کنه!! یکی دیگه استفاده میکنه و اونی که استفاده نمیتونه کنه معمولا میگه برا منم کاری نداره!!و کسی که استفاده نمیکنه نمی تونه خورده بگیره ؛ از زمان قدیم این چیزا بوده از زمان تم بات منیجر بگیر تا پارکینگ و .. حالا اون زمان کمی مبتدی تر اما یه سری کپ می دادند بالا و به عنوان پارکینگ ازشون استفاده میشد یا وقتی میرفتن و اکانت و می دادن دست ساید به عنوان دف ساز و مولتی استفاده میشد.اینم همونه فقط فرقش اینه دیگه نگران نیستی از این بابت که همرت خفت شه! و حتی خود شما که اسم این بات رو میدونی قطعا ازش استفاده کردی؛ هرکی میگه من بازی سالم میکنم حرف مفت می زنه و حرافه!!این و همه هم می دونن ولی خوب فروم و جوش براین اساس که شما بری طرف و نقد و اگر دشمنت باشه تخریب کنی!! و اون جا میشی قاضی و کاسه ی داغ تر از آش:دی

من شمارا با کسی اشتباه گرفتم ؟ مگه اون غارت های شما نیست ؟من اکثر فروم های اسپید رو خوندم ، توی اون فروم ها همه سایدها خصوصا جنوب شرق ریخته بود روی زئوس که شما متقلب هستید.
      حالا اینجا سوال برای من پیش اومده اونا چه تقلبی کردن ؟ غارت توافقی ؟ اگر غارت توافقی تقلب هست پس چرا شما دارید غارت توافقی میکنید ؟
      بله این سروری که گذشت ما بدون غارت توافقی همر کشیدیم ، حداقل از روزی که من روی اکانت بودم اینطوری بود ، بله از بات استفاده میکردیم چون همه استفاده میکنند و کار و ساده تر میکنه و زمان کمتری میشه گذاشت ، ولی به هیچ وجه غارت توافقی نداشتیم، میشه غارت توافقی های اکانت مارو در بیارید ؟ دیدنش برام جالب هست ، برای شما ظاهرا در آوردنش کاری نداره.
      خرید V.P.S نتونستن داره ؟ که کسی نتونه ؟
      الان دقیقا چرا بهتون فشار میاد ؟ چرا فکر میکنم خشم ؟ در کمال خونسردی با خندیدن به جملاتتون دارم جواب میدم ، وقتی نمیتونید جواب درستی بدید چرا بحث رو منحرف میکنید؟
      الان به شعور شما برخورده ؟ چون نمیتونید همری بدون غارت توافقی بکشید ؟
      خوب اگر به برادر 10 ساله منم 50 تا دهکده بدند بگن با گرزی غارت کن و نیرویی نیست راحت یه فارم لیست درست میکنه و میاد رفرش میکنه ، الان دقیقا نقش شما چیه ؟ اون بات ؟ یا فکر میکنید صاحب سبک میشید و خیلی بازیکن قوی و خوبی هستید ؟
      من فروم های اسپید رو بررسی میکردم جالبه همه روی زئوس ریخته بودند و به اونا میگفتند متقلب به خاطر همین غارت توافقی ، و چیزی که دیدم ایم غارت توافقی از زمان اومدن اونا خیلی باب شده ، حالا شده اومدید اینجا با ادعای کامل میگید غارت توافقی میکنید ؟
      من این لینک ها رو توی فروم کام میزارم ببینم اونا چه نقدی میکنند ، اگر اوناهم واقعا این مورد رو عادی میدونند و طبیعی ، پس دیگه هیچی تراوین رفته به سمتی که بازی کردن توش فایده نداره ، دوس دارم همه در مورد این دوس سوال نظر بدن .
      1- غارت توافقی کار درستی هست یا نه ؟
      2- اگر درست هست پس چرا زئوسی هارو متقلب میخوندید ؟
      ممنون میشم همه اهل فروم جواب این دو سوال رو بدن.
      خوب عزیزم مگه من ریختم رو سر زئوس که داره غارت توافقی می زنه! هر کسی که گفته غارت توافقی مشکل داره برین به همون بگین!! بعدم تو فروم و جریان یک بازی شما به دنباله اینی که دشمنت رو بکوبی و خوب اگه یه جای کار دشمن رو میبینی که موفق تره و نوعی تقلب محسوب میشه بولدش میکنی!! این کاملا یه چیزه طبیعی هست!!

من تو متن قبلم گفتم موردی که جا افتاده و همه استفاده میکنن شما می تونی استفده نکنی ؛ می تونی استفاده کنی!! یه مورد شخصیه!!و اگر میبینی رو بازیه شما تاثیر داره ۲ راهکار داری یا خودت رو آبدیت کنی این کارو انجام بدی یا بازی نکنی! الان خودتون میگین بات مشکل نداره چون همه استفاده میکنن! تو ایران شاید این طور باشه شما تو خارج اگه بات بگذارید و بات یاب هایی که هست وبسیار قوی تر از ایرانه شمارو بگیره نیروهای شمارو حذف میکنه و ۳۳ درصد جمعیت و منابع شمارو کم میکنه تازه دفعه ی اول!! ولی قابل توجهت به غارت توافقی کاری نداره!!حالا شما می خوای بگی بات خوبه ؛ غارت توافقی بده!!

مگه غیر از اینه اگه از بات استفاده نکنی بقیه از شما جلو می زنن؟! مگه غیر اینه که از بات استفاده نکنی با توجه به محدود بودن زمان نمیشه بازی کرد! اینم عین همونه تازه زحمتشم بیشتره !! گرچند اهمیتی نداره الان من بگم بات مورد داره بقیه استفاده نمیکنند؟! یا الان شما بگی غارت توافقی بده بقیه غارت نمیکنند!!؟ یا شما بگی این جور همر ساختن مورد داره و بات خوبه بقیه نمیخندن؟! یه چیزی بگین که بگنجه!

تو تراوین؛ ۲ اکانت داشتن مورد داره یا به قولی مولتی اکانت بودن! شما این سرور که بازی کردی مولتی نداشتی ؟! یا از بات استفاده نکردی ؟ خوب قطعا استفده کردی اما خوب وقتشم گذاشتی و براش حالا گلد هم خرج کردی !! خوب این خودش یه زحمت و کاره هرکسی نیست به زبون گفتن راحته بندازی رو vps اما در عمل بقیه غارت نکنن! بن نشه؛ روش اتک نیاد و ....

من میگم خودمم میزنم و مشکلی نداره از نظر من!! خوب شما فیدر زیاد زدی و از منابعش برا همرت استفاده کردی من همون فیدرارو دف توش میکشم و از مولتی به عنوان غارت استفاده میکنم برای یکی دو تا از همرام و بقیه هم با ناتار این جور بازی کردن بیشترین بهره بری از اکانت هست شما یه اکانت داشتی با ۵۰ تا ده یه همر دادی بیرون خوب این خوبه یا کاری که من میگم!! هم ۳۰۰-۴۰۰ ک دف حداقل میدم هم ۳-۴ همر!! آیا اکانت شما تک می تونه این کارو انجام بده با غارت ناتار ؛ اگه میتونه سطح نیروهاش در سطح غارت توافقی هست!! قطعا نه!
    • سلام خدمت دوستان صدومین روز از سرور رو میگذرونیم و خب دیروز شاهد ظاهر شدن کتیبه نقشه بودیم ؛ و سهم تیم ایران از ۱۳ کتیبه موجود ۲ کتیبه بود که یکم کار و مراقبت از کتیبرو سخت تر میکنه جالبه توجه دوستان تمامی کتیبه ها زیر ۵ ساعت از زمین جمع شدند که خوب اکث العمل دقیقه ای می تونست موثر باشه در جمع آوری کتیبه که متاسفانه سهم ما در حد انتظار تیم ایران نبود؛گرچند دوستان به دلیل مشکلات فراوان مثل استفاده نکردن از بات به دلیل حذف نیرو و جریمه ۵۰ درصدی و هزینه بسیار زیاد گلد کم کاری میکنند اما تمام سعی خودمون رو میکنیم نام ایران رو به بالاترین شکل ممکن نشون بدیم جالبه توجه دوستان از تایم کتیبه تا به امروز تیم ایران کتیبه ای رو از دست نداده و چندین کتیبه مثل چکمه و مرتاض از روز زدن کتیبه ها به تیم ایران اضافه شده علاوه بر اون مهم ترین کتیبه واندر یعنی راز یونیک در اختیار تیم ایران قرار داره که خوب می تونه کمک حالی برای تیم ایران باشه؛

نمایی از بهترین های هفته و بهترین اتحاد ها و واندر ها رو تماشا کنید واندر ایران در حال حاضر در سطح 12 هست..و خب اولین واندر ایران تو کل سرورهای مقدمات و جهانی که سطح داره :دی و داره بالا میره خودش جای تشویق داره ؛ در هر صورت ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا بتونیم یه حرکتی زده باشیم تیم روسیه الان اول بعد از اون تیم ایران و ویتنام در جایگاه کمتر قرار دارند؛ در ادامه باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد به امید موفقیت تیم ایران.

• سلام خدمت دوستان ۱۰۸ مین روز از بازی رو میگذرونیم امروز اتفاقات باحالی افتاد که دیدنشون خالی از لطف نیست در ابتدای واندر ها تیم ایران با تیم ویتنام برنده راند قبل متحد شد تا بتونیم در مقابل روس ها بایستیم ؛ که البته این اتفاق از اون جایی که روس ها و ویتنامی ها از اوایل سرور درگیر بودن و اتک های زیادی ردو بدل کردن تو این تایم سرور این متا میتونه مارو برنده بازی کنه که خوب امروز اتک های مشترکی بر روی واندر روس ها داشتیم و تونستیم از سطح ۷۸ به سطح ۴۳ و دیوار روس ها رو بریزیم که شاهد بزرگ ترین همر های سرور در تایم ۱۰۸ بازی هستید این همرها همگی موقع لانچ بین ۸۰-۱۲۰ تا اتک سیم سکند بر روی هر کدوم بوده و علاوه بر اون بروی راز یونیک ما و واندر و نهایتا کتیبه نقشه ها از طرف روس ها اتک اومده بود که آنالیزهای ما مبنی بر این بود که روس ها قصد بردن راز یونیک ما و نقشه ها رو دارند و موجب شد ۳ ملیون از دف واندر برگشت بخوره تا بریزیم رو معماری و نقشه که اتک های ریل روسیه روی واندر ما بود و کمی آسیب زد اما در عوض این اتک ها باعث شد ما دف نقشه و راز معماریمون رو بیشتر کنیم و مراقبت در آینده برای ما راحت تره فعلا وضعیت سرور رو به برد تیم ایران می چربه تا ببینیم انشالله به لطف زحمات شبانه روزی دوستان این اتفاق ارزنده برای اولین بار تو سرور جهانی بیوفته

ابتدا لینک اتک های مشترک ایران و متحد خارجیمون و اتحاد ویتنام

2 خط شکن رمر یکی از تیم متحد خارجی ایران و یکی از اتحاد ویتنام

واندر زن های ویتنام و تیم خارجیمون

و اینم از تنها همر ایرانی :دی یادمه اوایل سرور سره ۱۵ کراپ برای واندر زن ها دوا بود:دی الان کجان اون اکانت ها خدا می دونه!! :دی جا داره تشکر کنم از پارسا و اشکان که تو ساخت این همر به من کمک کردن خیلی سعی داشتیم بیگ همره سرور باشه که خوب بیشتر از ما هم ساختن :دی ولی خوب اشکال نداره اول بازی قرار بود ما جنگی بازی کنیم رفته رفته با حجم نبود و ریزش بازیکن مجبور شدیم از جنگی به واندر زن تغییر کنیم

بعد از این اتک ها ۵ ساعت بعد همر های روس ها نشست وی واندر ایران که از لول ۸۳ به ۷۳ کاهش یافت لینک هاش رو مشاهده میکنید قابل توجه دوستان روس ها یک دور معماری ۳ ایکس ویتنام رو زدند و علاوه بر انبار های ویتنامی ها رو با واندر زن هاشون تخریب کردند ...

و در نهایت جدول واندر ها به جدول زیر تغییر کرد رو مشاهده میکنید ایران در جایگاه اول و بعد از آن متای ایران؛ تیم ویتنام و بعد از آن تیم روسیه؛

• New

سلام و درود خدمت دوستان به آخر سرور رسیدیدم و واندر ایران در جایگاه سوم کارش رو خاتمه داد بعد از اتفاقات نادری که برای اولین بار تو سرور فینال افتاد! بن شدن واندر ایران به مدت ۲ روز و جریمه ۵ درصدی اون هم به دلیل به اشتراک گذاشتن پسورد همه رو متعجب کرد؛ که خوب دوست نداشتن تیم ایران برنده بازی باشه اما چیزی که مهمه همه دیدند که تیم ایران بعد از ۳ دور واندر زن و اتک های روس ها و بن شدن که حتی لیدران روسی و یونانی و دیگر لیدران معتقد بودند که برد حق تیم ایران بوده و نا حق بوده که تو فروم کام هم مطرح شد از جایگاه اول به سوم سقوط کرد ؛ و مدیران محترم فروم هم تمامی پست لیدران رو پاک کردند! ؛ که خوب این هم باز جای تعجب داشت اما خوب اسکرین های چندتاش موجود هست و همه تقریبا دیدن!!

این اسکرین از لیدران روس و یونانی هست ؛

چیزی که برای اولین بار تیم ایران نشون داد و ظاهر شد این بود که رقیب جدی برای ویتنامی ها و روس ها به شمار می رفت و حتی اون ها برای سرور فینال به ما پیشنهاد به بازی مشترک دادند که به عنوان یک تیم بازی کنیم ؛ چیزی که ما برای اولین بار نشون دادیم بالا دادن واندر بود که در تمامی دوره های مختلف تیم ایران واندر بالا برده نداشته چه برسه به این که جایگاه اولی رو داشته باشه و رقیب جدی به شمار بیاد! چیزی که ما نشون دادیم جمع آوری کتیبه های بازی و مهم بازی؛ و حفظ اون ها تا نقشه ها که تیم ایران یک کتیبه هم از دست نداد تا تایم نقشه ها و چه بسا به کتیبه هاش زیاد هم میشد!

و در آخر حفظ و زدن کتیبه راز یونیک که حتی الان هم رو واندر هست یادمه اول سرور سره کتیبه ها همه میمدند به جای تبریک میگفتن مهم حفظ کردنشونه!که ما اون هم به بهترین شکل نشون دادیم ؛ این موفقیت بزرگ تیم ایران مدیون چند نفر بود ؛ و حتی کاره تیمی هم نبود که ما تو کار تیمی ضعیف ترین تیم ممکن هستیم جا داره واقعا از این دوستان تشکر کنم که تا آخر کنارمون بودن و کمک هاشون برای واندر و بازی موثر بود؛ و این تمام اتک های روس ها روی واندر ایران در طی دوره های مختلف دف ایران روی کتیبه نقشه ۱.۵ ملیون و روی کتیبه راز یونیک ۲ ملیون و روی واندر ۱۴ ملیون دف بود...که تو لینک های زیر می تونید مشاهده کنید ..

البته اینا مجموعه همرهای تاثیر گذار بوده ما بقی خورد بوده که تاثیر گذار نبودند و به دلیل طولانی شدن متن نمیگذارم..

اول از همه از پارسای عزیز شروع کنم که اول سرور میل اکانتش و یه نامرد گرفت و اکانتش رو حذف کرد اما تا آخر بازی کرد؛ با این که هیچ اکانتی نداشت . و خوب به افتخارش هم اسم واندر هم اسم اکانتش catchme-team و لقبش شد؛و تمام دیپلماسی و سیاست تیم ایران و زحمت مختلف هماهنگی رو میکشید که خوب تو تمام کارها کمک میکرد و در آخر هم روی واندر و رو اکانت No mecry هم بعد از حذف اکانتش کمک حال من بود و تونستیم رکورد این راند رو در تایم ۱۰۸ بازی داشته باشیم ؛ خسته نباشی پارسا جان ایشاالله عروسیت:دی

دوم از حسین T.N.T که خوب زحمات مسیر زدن اکانت ها ؛ تامین گندم واندر و جابه جایی منابع ؛ و در آخر پلن هایی که زده شد و کلا بدون حسین یه جای کار میلنگید [/b][/b][/b]دمت گرم خیلی زحمت کشیدی

سومین و چهرمین نفر که رو اکانت General بازی میکردند تو تایم واندر خیلی به تیم کمک کردند ممنون از هانیه و علیرضا که خوب کمک حال ما بودند و زحمت زیادی کشیدند همچنین دف سطح ۲۰ به میزان۶۰۰ک که از اکانتشون بیرون اومد

و در آخر از سپهر از اکانت Green man که تا یه جایی از کار کمک حال ما بود و اوایل سرور زحمت کشید

و اکانت های که به ما خیلی کمک کرد ؛ اکانت های یاشار و دکتر هانی عزیز که تا آخر نبودند اما اکانت هاشون کمک زیادی به تیم کرد ؛ آبتین عزیز؛ شهروز و ستار از اکانت ikilledgod و آرمان عزیز و mr.oaa ؛ مهدی mr.dj ؛ الی خانوم از اکانت artemis ؛ امین و دوستانی که لطف و همکاری کردند ؛ همگی ممنون که باعث شدید اقتدار ایران حفظ بشه و در مقابل همه آبرومند و سر بالا بازی کردیم

و اما بی خاصیت ترین بازیکن ایران هم معرفی کنم تا بقیه در جریان باشند اگه جایی اومد جایگاهی نداشته باشه ؛ فرشاد sparta نامی از اکانت opal که ایشون علاوه بر استفاده جنگ آموز برای زدن ناتار!!! همچنین به بازیکن های خارجیه ما اتک می دادن و برای واندر های فیک دف جمع آوری میکردن که خودش کلی ضربه می زد ما دف یه جارو میخواستیم می دیدم داره دف میره رو واندر طرف! از کتیبه هایی مثل چشمان در صورتی که اسکات نداشتن و تارگت خاصی نبودن و صرفا برای حفظ واندرهای ساید به صورت انحصارا استفاده کردند همچنین استفاده از نقشه ساخت واندر که باز هم ما لطف کردیم به ایشون تا به قول خودش چند سطح بده بالا تا بتونه اسم واندرشو عوض کنه! و این کتیبه هارو به ایشون دادیم ؛ اما خوب واندر هایی که قرار بود در آخر بازی به بازیکناش واگذار بشرو ندادند؛ همچنین از اتحاد هم رفتن بیرون ؛ که خوب تا وقتی من هستم جایی داخل هیچ سایدی نخواهد داشت چه در ایران چه جای دیگه .. همچنین در قبل از این ماجرا به لیدر ساید های دیگه نامه زدند مبنی بر این که نقشه بدین من واندر از ایران بدم! که خوب در آینده نه تنها تو ایران بلکه جاهای دیگه جایی برای بازی نخواهند داشت همچین خیانت کاری که شرف و آبری ما رو زیر سوال برد و اخراجیه ما هست .

اینم از حماسه ایشون!

باز ۱۰۰ رحمت به اون تخریب چی های اول سروری که دمشون رو گذاشتن رو کولشونو فرار کردن..

انشاالله بعد از ۱۰۰ شدن رمز جانشینی واندر رو خواهم گذاشت گرچند چیزه قابل دیدنی نمونده ۳-۴ روز هست که بچه های هولدر بازی نمیکنن و واندر نزدیکه ۸ ملیون لاست داده .

انشالله شاهد کار تیمی و همکاری دسته جمعی تمامی بازیکنان ایران برای کسب افتخار برای ایران باشیم.
    • New

سلام و درود به همه عزیزان

امروز هم اخرین روز بازی در سرور تورنومنت هست و ما کارمون و با سوم شدن پایان دادیم.
      البته مثل بقیه جاها که حق ایرانیا رو میخورن اینجا هم بی نصیب نموندیم و بخاطر اشتباه یک نفر و فقط یکبار لوگین با پسورد اصلی اکانت واندر دوروز بن شد و پانیش خورد.
      اون هم اولین واندر سرور که شانس بردش قطعی شده بود با توجه به سطح همرای سرور و جلو بودن 37 لول واندرمون، بعد از ازاد شدن اکانت واندر و پانیش 5% اختلاف به 10 لول رسید !!!!
      توی این مورد هر جور حساب میکنم اگه بن نمیشدیم برنده ی قطعی سرور بودیم که ...

و جا داره تشکر ویژه ای هم از چند پلیر کنم که تا اینجای کار به ما کمک کردن و با بودنشون به ما دلگرمی دادن :

اول از همه Parsa-swift که با اتفاق هایی که برای اکانتش افتاد تا اخر سرور موند و وایستاد و سیاست تیم رو مثل چرچیل چید و تیم رو دوباره جمع کرد اگه نبود تیم به اینجا نمیرسید

Hossein-T.N.T که از اول سرور تا اخر موند و بیشتر کارهای ساید رو انجام داد اگه نبود دف واندر توی همون روز های اول لاست میخورد و از همه لحاظ عالی بود

Armin-nomercy که تنها همر واندر زن تیم ایران و کشید (مدعیان زیادی بودن اول سرور ولی مثل موش اب کشیده روزهای بعد سرور فرار کردن) و تا اخر سرور موند و کمک کرد

Sepehr Green-man که از اول سرور تا تایم واندر ها زحمت زیادی کشید و دف کورد تیم ایران بود و در درگیری هایی که داشتیم بهترین عملکرد و داشت

General-Hanni با توجه به این که دومین سروری بود که بازی میکرد ولی جزو پلیر های خوبی هست که دیدم و عملکردش با توجه به زمانی که بازی و شروع کرده فوق العاده عالی بود

Amir-Artemiss که روی اکانت خودمون خیلی کمک زیادی کرد و تا اینجای کار عالی بود

دکتر هانی و یاشار عزیز ، خانم الی , ارمان عزیز و پلیرهای اکانت های : Krama/mr.dj/Mr.oAA/openSUSE/TomCat/iKilledGod و خیلی های دیگه که تا اینجای کار موندن و به تیم ایران کمک کردن

البته عزیزانی هم بودن که وجودشون سود که هیچ ضرر هم داشت. حتی از کتیبه های ساید هم استفاده کردن برای اهداف شخصی =)))))) بهتره اسم چنین افرادی و پلیر نذاریم چون پلیر به فکر تیم و اهداف اون هست. این افراد همیشه دنبال جایگاه و مقام هستن و طبق معمول به هیچی هم نمیرسند پس بهتره مثل این افراد نباشیم :دی

ببخشید که حرف هام یکم طولانی شد.
    • New

با سلام و درود به تمامی بازیکنان ایرانی
      همونطور که میدونید توی سرور فینال حق ایرانی ها رو به صورت کاملا شیک و مجلسی در ملع عام خوردن و یه رد بول هم روش به شکلی که حتی صدای دشمن های تیم ایران برای حمایت از ایرانی ها برخاست.
      راستش رو بخواین حال روحی خوبی نداریم، کل سرور زحمت کشیدیم با تمام سختی ها و با تمام دشواری ها اعم از نبودن پلیر و شدت درآور قیمت گلد صورتمون رو سرخ نگه داشتیم و بازی رو جلو بردیم، این سرور از تمامی ملت ها به ما بابت زحمت هامون و اینکه با تمامی سختی ها و محدودیت ها مدعی برد ۱۰۰٪ بودیم تبریک گفتن و از اینکه آبرو و حرمت ایرانی ها رو توی بالاترین سطح موجود این بازی حفظ کردیم خوشحال هستیم.
      بازی تیم ایران کاملا با سیاست های برنامه ریزی شده از اول سرور تا آخر سرور با موفقیت پیش رفت و به تمام وعده هایی که داده شد چه در داخل سرور به تیم های خارجی و چه در همین فروم عمل کردیم.

ولی چرا نبردیم!!!!! جا داره اینجا توضیح کامل بدم (البته اگر مدیر فروم اینجا مثل مدیران .کام بنده رو تهدید نکنند!!!)
      در درجه اول اسکرین شات پست بنده در فروم دات کام رو میزارم که زیر ۴۰ دقیقه پاک شد و بعد ترجمش رو میزارم

ترجمه:

بیانیه تیم Persian Team بابت بن شدن اکانت CatChMe-TeaM (اکانت واندر)
      با سلام به بازیکنان و مسعولین تراوین

اکانت واندر ما به دلیل اشتراک پسورد (ماده ۱.۳ قانون بازی تراوین) بن شد.
      چند مورد هست که میخواهیم در مورد اون بحث کنیم.

۱. خلع قانونی

بر اساس قوانین بازی، در هیچ کجا اشاره نشده است که اکانت واندر شامل قانون ماده یک نمیشود که می گوید:
      “” یک اکانت باید همیشه برای منفعت خود بازی کند. اکانت های که به هر نحوی برای منفعت دیگر بازیکن ها فعالیت می کنند به صورت دائم بن خواهند شد. “”

خب! اگر مولتی هانتر بر اساس این قوانین بخواهد ما رو بن کند (که دقیقا طبق همین قانون بن شدیم) باید به این نکته اشاره کرد که تمامی بازیکن ها در اواخر بازی فقط و فقط برای منفعت یک اکانت فعالیت میکنند و اون اکانت اکانتی هست که واندر رو شامل میشه!

این به خودی خود به شدت نقض قانون ماده ۱.۱ قوانین بازی تراوین است.
      (خلع قانونی: طبق قانون تمام اکانت های یک متا که برای منفعت اکانت واندر فعالیت می کنند باید بن دائم شوند).

۲.سلب مسئولیت

۲.۱: اتحاد P.T از کشور ایران است جایی که وبسایت travian.com فیلتر میباشد. قبل از قدم گذاشتن تیم ایران به سرور تورنومنت ما چند ایمیل به ادمین ارسال کردیم و مطرح کردیم که برای بازی کردن در سرور ما باید از VPN استفاده کنیم ولی نمی خواهیم قوانینی را زیر پا بگذاریم و ادمین بنا به شرایط خاص ما و فیلتر بودن سایت اجازه استفاده از VPN رو به صورت رسمی به ما داد.

۲.۲: سیستم اشتراک پسورد به صورت اتوماتیک می باشد و VPN ها بر اساس موقعیت جغرافیایی بین کاربران اون شبکه به اشتراک گذاشته میشه، برای صرفه جویی در هزینه ها چند سری VPN از چند دیتا سنتر تهیه کردیم و بین کاربر ها پخش کردیم، همیشه برای این موضوع به مشکل می خوردیم که دو اکانتی که به هیچ عنوان باهم در ارتباط نبوده و با پسورد هم لاگین نکرده بودنند، آی پی مشترک میخوردند و این دلیلی بود که ما در اوایل بازی تعداد زیادی اکانت بن شده داشتیم که بعد از در میان گذاشتن موضوع با مولتی هانتر متوجه شرایط ما شد و موضوع خطم به خیر شد.

۳. تئوری

۳.۱: حالا بعد از ۵ ماه ما برای همین موضوع بن شدیم وقتی که ۱۰۰٪ شانس برد داشتیم و بیشتر از ۳۷ لول از حریفمون (روس ها، یونانی ها، فنلاند و دانمارک) جلوتر بودیم و با توجه به محاسبات، حریفان ما قادر به پایین کشیدن ما حتی با تعداد همر هایی که داشتن نبودند.

۳.۲: مولتی هانتر ها داوطلب هستند، اونها هم انسان هستند و اشتباه میکنند، ممکنه طی شرایط های بسیاری تحریک شوند، در هر سروری اگر شما از مولتی هانتر اون سرور شکایت دارید با ادمین اون سرور تماس می گیرید تا درمورد موضوع شما تحقیق کند! چطور است که در این سرور هم مولتی هانتر هم ساپورت و هم ادمین سرور یک شخص بیشتر نیست!!؟ هر ۱۲ ساعت یکبار به اکانت واندر پاسخ میدهد و طبق قوانین تراوین مولتی هانتر هر کاری دلش بخواهد میتواند انجام دهد و هیچ قانون مشخصی برای پانیش ها تعیین نشده است.

۳.۳: پانیشی که مولتی هانتر برای اکانت واندر ما اعمال کرد ۵ درصد از جمعیت کل اکانت شامل دهکده واندر و خود واندر بود که به پایین آوردن یک لول از هر ساختمان (از جمله انبار های دهکده واندر) و ۳ لول از خود واندر بود (که این مورد تا حالا در تاریخ تراوین بی سابقه بود)

۳.۴: با توجه به روند بازی، حریف مورد احترام ما (روس ها، یونانی ها، فنلاند و دانمارک) به صورت تقریبی بیشتر از ۸۷ ساعت از پروسه ما عقب بودنند و با توجه به تاخیر زمانی که مولتی هانتر در پاسخ به پیام های ما اعمال کرد و پانیشی که اجرا کرد تیم ایران حدود ۹۰ الی ۱۰۰ ساعت به عقب افتاد.
      (نکته: قبل از بن اگر حتی تمامی همر های موجود در سرور به واندر ما می خورد باز هم ۱۲ لول از همه جلوتر بودیم)

۴: جمع بندی

ما معتقدیم که این یک اتفاق شرم آور برای یک شرکت بزرگ محسوب میشود، نمی دانیم که آیا این موضوع منشأ ملیت پرستی یا نژاد پرستی و یا ساپورت مالی داشته یا خیر ولی از اونجایی که بسیاری از اتفاق های بدی برای ما در این سرور افتاد ولی باز هم ماندیم و ادامه دادیم ما قصد داریم که این سرور رو به پایان برسونیم چون ما هیچ وقت نبرد رو تموم نشده رها نمیکنیم.
      از سوی دیگر اتحاد P.T (تیم ایران) و همراهانشان دیگر به هیچ عنوان در سرورهای تورنومنت شرکت نخواهند کرد چون ما معتقدیم که باز هم چنین اتفاق های غیر منصفانه ای در آینده اتفاق خواهد افتاد مگر اینکه تراوین یک قانون شفاف تر و مشخص و با توضیحات بیشتری ارائه دهد که فکر میکنم اهمیتی نخواهند داد و همچین چیزی اتفاق نخواهد افتاد.

با تشکر از وقت شما
      ۳ اکتبر ۲۰۱۸

پارسا
      تیم ایران Persian Team

خب بعدش مدیریت فروم پست بنده و لیدر های دیگه که آرمین عزیز به اون ها اشاره کرد رو پاک کرد و اکثرا تمامی تیم هایی که در تورنومنت بودن به این حرکت واکنش نشون دادند که البته باز هم با حذف شدن پست ها مواجه شدند.
      و از همه جالب تر پیام لیدر یونانی ها بود که گفت ما خیلی وقته که این سرور رو نباختیم ولی این سرور حق شما بود ببرید
      (تیم HellasDT از یونان که ۶ سرور پشت سر هم تورنومنت رو بردن)

اینارو گذاشتم تا بدونید که بچها کم نزاشتن و واقعا ما رفته بودیم که جشن ۱۰۰ کردنو بگیریم که این اتفاق افتاد، اگه بخوام توضیحات بیشتر بدم خسته میشید ولی تا همینجا بدونید که گل کاشتیم. میخوام از تمامی تیم تشکر کنم که واقعا اگر روحیه و پشت کارشون نبود به اینجاها نمیرسیدیم.

۱. حسین T.N.T : راحت بگم نصف زحمت های هولدری واندر رو حسین کشید و اجرای پلن های ساید از اول سرور تا لحضه های آخر با حسین بود و خیلی کارای دیگه... تقریبا همه کار میکرد این بشر.

۲. سپهر GREEN MAN : فقط به خاطر دف کوردی سپهر بود که حتی یک کتیبه هم لاست ندادیم، هیچ کپی صفر نشد، هیچ همری صفر نشد.

۳. علیرضا General : واقعا فراتر از انتظار بود، اعم از زحمت های هولدری بسیار زیاد و دف کوردی در کنار سپهر در طول بازی.

۴.آرمین No MercY : خط مقدم تیم ایران که رکورد همر توتن در 2x رو اونم روی راند اول بالا رفتن روی لول ۶۰ تورنومنت شکوند، و زحمت های هولدری بسیار زیادش، بازی با آرمین یکی از افتخارات بنده محسوب میشه!

۵. هانیه General : بمب انرژی تیم ایران، زحمت های بسیاری رو دوش این دختر بود اعم از هولدری روی واندر و دف کشیدن و جابجایی.

۶.رسول: دوست دارم از این آدم تشکر ویژه کنم چرا که گرچه بنا به شرایطی نمیتونست بازی کنه ولی از اول سرور تیم رو رسول دور هم جمع کرد و تا آخر سرور به تمام تیم روحیه خاصی داد اگر کسی ناامید می شد بهشون امید میداد و اگر خصومتی و یا صوء تفاهمی پیش میومد این آدم در کثری از ثانیه اوجا بود و در کل اگر ایشون تیم رو جمع نمی کرد الان اینجا نبودیم.

۷. دکتر هانی H4NI: فکر کنم اگر ساپورت مالی دکتر هانی از بچها نبود حتی به کتیبه ها هم نمی رسیدیم چه برسه به واندر.

۸.یاشار The Old Men : یاشار بنده خدا این سرور شانس نیاورد ولی با وجود اتفاقات بد، موند و دف خوبی برای تیم کشید.

چند نفر دیگه هم مثل آبتین، آرمان، اشکان که بودنشون در کنار تیم کمک بسیار زیادی داشت.

خلاصه خوش گذشت و کاش کسایی که اول بازی اومدن میموندن این سرور خیلی بی حاشیه و خاکی بود، کسی ادعایی نداشت، کسی پشت کسی نماز نخوند، هرکی هرکاری از دستش بر میومد انجام داد و همه توی یه صف در کنار هم سرور خوبی رو پشت سر گذاشتیم.
      واقعا ممنونم از ایمانی که به من و تیم لیدری تا لحضه آخر داشتید و کم نذاشتین.

با تشکر
      پارسا
      CatChMe-TeaM

We Never Forget, We Never Forgive
      Anonymous We are, Glorious We are