مهم معرفی سرورهای فینال و سرورهای تایید صلاحیت بازی تراوین

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• معرفی سرورهای فینال و سرورهای تایید صلاحیت بازی تراوین

کاربران گرامی تراوین سلام
      با توجه به نزدیک شدن زمان شروع سرور تایید صلاحیت سرور فینال (آغاز سرور فینال در ماه نوامبر)
      این تاپیک ایجاد شده است تا اطلاعات لازم برای شما عزیزان در دسترس قرار گیرد
      سرورهای تایید صلاحیت (برای کشورهای مختلف انجام می شوند و در گروه های 4 تایی و 4 دسته اجرا می شود، که به بهترین بازیکنان کدهای صلاحیت شرکت در سرورهای فینال در این سرورها اهدا می شود، این سرور ها برای همگان آزاد هستند ولی سرورهای فینال برای ثبت نام نیاز به کد خاص دارند که سرورهای تایید صلاحیت این کدها را اهدا می کنند

برای ثبت نام در سرورهای تایید صلاحیت شما می بایست وارد سایت بین المللی تراوین شوید و از بین سرورهای تایید صلاحیت یکی را انتخاب کنید،
      پیشنهاد می کنیم در سرورهای .com برای تایید صلاحیت فینال شرکت کنید، ولی انتخاب نوع سرور و کشور بر عهده خود شما خواهد بود

تذکر: دامنه Travian.com در ایران فیلتر است، و تیم تراوین ایران در تلاش است این دامنه از از فیلتر خارج کند، ولی تا آن زمان شما برای انجام بازی بر روی این دامنه می بایست از ابزارهای شناخته شده تغییر آی پی استفاده کنید
      تذکر: به دلیل تحریمهای آمریکا، امکان فعال کردن درگاه پرداخت ایران بر روی دامنه .com مسیر نیست، پس تنها راه تهیه و استفاده از طلا بر روی این دامنه سایت سرگرمی و کوپن کدهای سایت سرگرمی است که نماینده رسمی و انحصاری ارائه این کدها در ایران است،
      بسته طلای 30 عددی ویژه سرورهای بین المللی تراوین
      بسته طلای 100 عددی ویژه سرورهای بین المللی تراوین
      بسته طلای 250 عددی ویژه سرورهای بین المللی تراوین
      بسته طلای 600 عددی ویژه سرورهای بین المللی تراوین
      بسته طلای 1600 عددی ویژه سرورهای بین المللی تراوین

اگر کلیه شرایط بالا مورد تایید شما است و شرایط لازم برای شرکت در این سرورها را دارید پس می توانید در چند روز آینده در این سرورها ثبت نام کنید و در نبردهای بین المللی بازی تراوین شرکت کنید.
      همچنین برای اعلام آمادگی و هماهنگی بین بازکینان علاقه مند، تاپیک مخصوص سرور تایید صلاحیت فینال 2018 نیز ایجاد شده است.

با احترام
      تیم تراوین ایران
      Images
      • Final_qualification.jpg

101.53 kB, 936×1,071, viewed 515 times
    • سلام و وقت بخیر دوستان قصد داریم یه تیم از بچه های ایران تشکیل بدیم کسانی که تیم دارند یا دوست دارن به صورت تک نفره بازی کنند لطفا با بنده هماهنگ کنن تا برای یک هدف اون هم بالا بردن اسم ایران در بین کشورهای دیگه این افتخار رو کسب کنیم فراموش نکنید ممکنه به سایدی خیلی علاقه داشته باشید یا دشمنانتون تو سروری در این سرور حضور داشته باشند چیزی که مهمه کاره تیمیه و کسب افتخار برای ایران در بین کشورهای دیگه..

ایدی تلگرام: arminomd@
    • No MerC wrote:

سلام و وقت بخیر دوستان قصد داریم یه تیم از بچه های ایران تشکیل بدیم کسانی که تیم دارند یا دوست دارن به صورت تک نفره بازی کنند لطفا با بنده هماهنگ کنن تا برای یک هدف اون هم بالا بردن اسم ایران در بین کشورهای دیگه این افتخار رو کسب کنیم فراموش نکنید ممکنه به سایدی خیلی علاقه داشته باشید یا دشمنانتون تو سروری در این سرور حضور داشته باشند چیزی که مهمه کاره تیمیه و کسب افتخار برای ایران در بین کشورهای دیگه..

سلام

خواهش می کنم شما تشریف نبرید فینال، اگه ریجستر کردی تایم بده قول روز پنجم فارمی :thumbdown: :P :P
    • Chicken breeder wrote:

No MerC wrote:

سلام و وقت بخیر دوستان قصد داریم یه تیم از بچه های ایران تشکیل بدیم کسانی که تیم دارند یا دوست دارن به صورت تک نفره بازی کنند لطفا با بنده هماهنگ کنن تا برای یک هدف اون هم بالا بردن اسم ایران در بین کشورهای دیگه این افتخار رو کسب کنیم فراموش نکنید ممکنه به سایدی خیلی علاقه داشته باشید یا دشمنانتون تو سروری در این سرور حضور داشته باشند چیزی که مهمه کاره تیمیه و کسب افتخار برای ایران در بین کشورهای دیگه..

سلام
      خواهش می کنم شما تشریف نبرید فینال، اگه ریجستر کردی تایم بده قول روز پنجم فارمی :thumbdown: :P :P
      سلام به همگی فازت چیه عمویی چند سالته ؟

تورو خدا هرکی پست میزاره تو یکی نزار سطح اسمت تو حلقم

تو که هنوز اینقدر تشخیص نمیدی قراره برای یک هدف مشترک تو فینال بازی کنیم برو به منچ بازی کردنت برس اینقدر نه وقت مارو نه وقت بی ارزش خودتو بگیر هنوز معنی هدف مشترک رو نمیدونه میاد پست هم میزاره فاز گرفتنت به عنوان اینکه فکر میکنی مهمی یا چیزی از بازی حالیته تو حلقم

احمد اف بی آی
      tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • Chicken breeder wrote:

No MerC wrote:

سلام
      خواهش می کنم شما تشریف نبرید فینال، اگه ریجستر کردی تایم بده قول روز پنجم فارمی
      برادرچیکن ؛ فارم نکنیمون :/! نمیشناسمت اصلا برو با خروست بیا !:دی
    • سلام و عرض ادب
      دوست عزیز سرور فینال مثل سرور عادی نیست ، قصد هر کسی بالا بردن پرچم کشورشه !
      هرکَس از بچه های ایران هم بخواد بازی کنه قطعا همینطوره ، مگه خیلی بیشعور و بی غیرت باشه...
      تو سرور فینال باید تو یک‌ تیم بزرگ و منسجم به دنبال یک هدف مشترک رفت نه به دنبال دشمنی با فلانی تو فلان سرور و راه انداختن جنگ داخلی ...
      امیدوارم ایران هم بتونه یک تیم خیلی خوب جمع کنه و در‌این سرور حضور پیدا کنه و پرچم ایران و بالاتر بکوبه:)

با آرزویه موفقیت❤
    • Chicken breeder wrote:

No MerC wrote:

سلام

Star army wrote:

شروع نشده دعوا نکنید.
      برنامه ریزی کنید .بگید کدوم ساید تا همه بیان
      با تشکر
      سلام دوست عزیز من دعوا راه نمیندازم خوب شما ببین این چی نوشته از همین الان شروع نشده داره مسخره بازی در میاره منم نوشتم واسش که اگه معنی هدف مشترک و بالا بردن پرچم کشور عزیزمون ایران رو نمیدونه توجیه بشه همین و بس والا نمیدونم هدف این شخص از نوشتن این جملات چیه یا واسش مهم نیست پرچم کشورمون رو بالا ببریم یا ..................

هی خدا یه ...................... به این بده یه پولی به ما

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:
      tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • Mehrdad_TNT wrote:

سلام

با یه تیم از دوستان تصمیم گرفتیم سرور مقدماتی رو استارت کنیم تو گروه (B) و ساید شمال شرق .

سلام، :thumbsup: میشه این ی سری از دوستانتون رو معرفی کنین و بگید چند نفر هستین :!:
      همین جوری رو هوا که نمیشه هماهنگی لازم رو انجام داد :!:
    • Morak wrote:

سلام. الان ما که تو سرور دات کام بازی میکنیم به ما کد خاص میدن ؟
      سلام،
      فرقی نمی کنه تو کدوم سرور "تایید صلاحیت" بازی می کنید، فقط باید دقیقا تو سرورهای 16 گانه تایید صلاحیت ثبت نام کنید، تا صلاحیت شما در طی بازی تایید بشه و براتون کد ارسال بشه

XanderCage wrote:

سلام به همگي اقا سرور فينال كي هست و اينكه من پايه تيم هستم الان فعلا درگير كنكورم بعد كنكور ميخام پلي بدم فعلا دارم ميخونم بنابراين زياد اينجا نميتونم بيام اگه تلگرام پي ام بدين ممنون ميشم MamadZxC
      در پست اول توضیح داده شده، ماه نوامبر 2018 سرور فینال شروع میشه، یعنی دقیقا بعد از اتمام سرورهای تایید صلاحیت

با تشکر
      سورنا
    • الان ته فکر و اندیشه ات در همین حد هست چی کار کنم کل مطلبی که گذاشتم رو نخوندی امدی ضرب المثل ترکی میزنی ؟

شما اول برو معنی هدف مشترک و زیر پرچم سه رنگ کشور عزیزمون ایران رو که باید بالا نیگه داریم رو یاد بگیر بعد بیا نمک بریز

در حدی نمیبینمت دیگه جوابتو بدم چون معروف میشی فردا میگی من با احمد اف بی آی کل کل کردم اونم جوابمو داد

برو همون منچ رو بازی کن البته اگه همون هم بلد باشی برادر 8o

tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • AhmadFbi wrote:

الان ته فکر و اندیشه ات در همین حد هست چی کار کنم کل مطلبی که گذاشتم رو نخوندی امدی ضرب المثل ترکی میزنی ؟

شما اول برو معنی هدف مشترک و زیر پرچم سه رنگ کشور عزیزمون ایران رو که باید بالا نیگه داریم رو یاد بگیر بعد بیا نمک بریز

در حدی نمیبینمت دیگه جوابتو بدم چون معروف میشی فردا میگی من با احمد اف بی آی کل کل کردم اونم جوابمو داد

برو همون منچ رو بازی کن البته اگه همون هم بلد باشی برادر 8o

سلام
      دوست عزیز (شاید الان بگی من دوستی با تو ندارم، فقط به معنی احترام به شما بود) خدمت شما عرض کنم که زشته این مدل نوشته ها از جانب افرادی که حداقل چند کلاسی درس خوندن(سواد دارن) :!:
      آخه من روی متن شما ریپلی میکنم یا نمیکنم که معروف بشی رو از کجا در آوردین واقعا واسه این طرز فکر متاسفم :!:

چیز دیگه ای که باید متذکر اینه که همیشه تموم افرادی که تو فروم فعالیت دارن مشغول منچ بازی هستن یا دوستان دیگه رو به بازی منچ دعوت میکنن :!:

* در آینده نه چندان دور همگی رستگار می شوند :S
      * سواد در مغز است نه در مدرک تحصیلی :P
    • سلام بر تو دوست گرامی

از اون لحاظ که شما گفتی زشته این حرف ها باید خدمتت عرض کنم به هیچ وجه زشت نیست چون ربطی به درس خوندن یا نخوندن نداره وقتی یارو ته فکر و اندیشه اش در همین حد بیشتر نیست باید هر چیزی که لایق اش هست رو نسبت بدیم وقتی نمیدونه یا مغزش کشش معنی هدف مشترک رو نداره و میاد تو فروم و با این حرف هاش میخواد بین بقیه رو بهم بزنه که با هم نرن فینال بازی کنن لایق همین حرف هاست

خب معروف میشه دیگه کسی که سطح فکر کردنش همیشه در همین حد بوده خوب بعدش یکی مثل من که خیلی خیلی بیشتر از سطح اون بالاتر از تصورش نگاه به آینده دارم جوابشو بدم معروف میشه دیگه :D

میرسیم سر جمله آخر شما که گفتین سواد در مغز هست نه در مدرک تحصیلی امدیم و یکی مثل یه بنده خدایی نه مغز داشت نه مدرک تحصیلی اون وقت باید چیکار کنیم میشه ازتون بخوام در این مورد هم یه جمله بگین البته با ذکر مثال :) 8o 8o 8o

پ.ن : داداش فرزاد فقط به عشق خودت تراوین بازی میکنم

پ.ن: حمید سنگک خوشم میاد همه جوره پایه هستی داداش

پ.ن: از همه بچه های دیگه ای که مرام و معرفتشون و همکاری کردنشون برای ما ثابت شده است کمال تشکر رو دارم

tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • AhmadFbi wrote:

سلام بر تو دوست گرامی

از اون لحاظ که شما گفتی زشته این حرف ها باید خدمتت عرض کنم به هیچ وجه زشت نیست چون ربطی به درس خوندن یا نخوندن نداره وقتی یارو ته فکر و اندیشه اش در همین حد بیشتر نیست باید هر چیزی که لایق اش هست رو نسبت بدیم وقتی نمیدونه یا مغزش کشش معنی هدف مشترک رو نداره و میاد تو فروم و با این حرف هاش میخواد بین بقیه رو بهم بزنه که با هم نرن فینال بازی کنن لایق همین حرف هاست

خب معروف میشه دیگه کسی که سطح فکر کردنش همیشه در همین حد بوده خوب بعدش یکی مثل من که خیلی خیلی بیشتر از سطح اون بالاتر از تصورش نگاه به آینده دارم جوابشو بدم معروف میشه دیگه :D

میرسیم سر جمله آخر شما که گفتین سواد در مغز هست نه در مدرک تحصیلی امدیم و یکی مثل یه بنده خدایی نه مغز داشت نه مدرک تحصیلی اون وقت باید چیکار کنیم میشه ازتون بخوام در این مورد هم یه جمله بگین البته با ذکر مثال :) 8o 8o 8o

پ.ن : داداش فرزاد فقط به عشق خودت تراوین بازی میکنم

پ.ن: حمید سنگک خوشم میاد همه جوره پایه هستی داداش

پ.ن: از همه بچه های دیگه ای که مرام و معرفتشون و همکاری کردنشون برای ما ثابت شده است کمال تشکر رو دارم

قربون اون شکل ماهت برم اف بی آی خفن.

من با این آرمین شوخی دارم باهاش شوخی کردم، اصلا چیز خاصی نبود که شما جوگیر میشی فاز کل کل برمیداری فدات شم.

برو تو قهرمانان موفق باشی عزیزم، پرچم ایران با این چیزا بالا پایین نمیره زیاد نگران نباش

پرورش جوجه راه انداختیم جوجه ها به صف بدو بارک الله
    • AhmadFbi wrote:

میشه بگم اشتباه کردم :whistling: چون آبی از اون گرم نمیشه :!: خدایی بعد از جوابی که داد ازش نامید شدم ;(
      ولی در باب اون قسمت اول معروفیت منظورمه :thumbdown: آخر شاه منشی کاه کشی است :!: اینو فکر کنم دیگه بدونی 8)

Chicken breeder wrote:

قربون اون شکل ماهت برم اف بی آی خفن.
      من با این آرمین شوخی دارم باهاش شوخی کردم، اصلا چیز خاصی نبود که شما جوگیر میشی فاز کل کل برمیداری فدات شم.

برو تو قهرمانان موفق باشی عزیزم، پرچم ایران با این چیزا بالا پایین نمیره زیاد نگران نباش

پرورش جوجه راه انداختیم جوجه ها به صف بدو بارک الله
      داداش گلم این ضرب المثل رو با دقت بخون و آویزه گوشت کن: اگر به نظر ابله آیی، بهتر از آن است که دهانت را باز کنی و بلاهتت را ثابت :S ولی فکر کنم تو بخوای منم گارد بگیری :D

* هرجا که پند و اندرز لازم باشه، گوش شنوا کمترهست :sleeping: