نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

• saeedcomando wrote:

اينم جهت اسپم نشدن پست
      برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان
      سلام مجدد
      هی من میخوام پست نزارم میبینم یه موضوعی رو میگید که نمیدونم بهش چه واکنشی بدم.
      عذر خواهی میکنم از خوانندگان فروم که توی 2روز 3تا پست گزاشتم

سعید جان ایشالله ردیف کنیم میتینگ بزاریم بریم بیرون همه هم مهمون من داداش.ادرس تلگرامم هم هست توی پروفایل اکانت جهت هماهنگی میتینگ.

ولی اقا شما الان یه گزارشهایی رو گزاشتی که من خندم گرفت
      شما اکانتی رو زدین که از 6تا از دهکده هاش 3تاش توی ساید خودتون بود و شما همون 3تارو زدین :)))))

ولله اگه شما همچین اکانتی اینجا مثل این داشتین که توی اتحاد شما بود ما همون هفته دوم صفرش میکردیم
      هم اون دهکده هایی که توی ساید خودمون باشه هم اون دهکده هایی که ساید شما
      نمیدونم این همه تاخیر برای چی بود که انقدر طولش دادین تا اون دهکده هایی که توی سایدتون هست رو بزنید
      شاید میخواستین که یوقت همر برای کتیبه از دست ندین :))))))

INSOMNIA
      محمد
      i`m
      Solid Snake
    • saeedcomando wrote:

يه نكته كه خيلي مهمه اينه كه هميشه يادتون باشه تا قبل كتيبه ها اين همر كشي ها فقط تضعيف تيم كتيبه جمع كنه
      بارها به دوستان گفتم كه دفاع و كراپ و ... رو راحت ميشه اپ كرد چه با پوش اتحادي و ... ولي اون چيزي كه هزينه و وقت زيادي برده همره داداش
      اونم تايمي كه سايدت به اين همرت براي داشتن كتيبه نياز داره
      بودن خيليا كه با اثر هنري ٦٠ ٧٠ تا ده زدن و همرشون ديوار شد پاك كردن
      اين هاي و هوي ها.رو زياد شنيديم توي تمام سرورا
      اين يه بازيه لذتش علاوه بر همر كشي ها دوستي و ادب هست
      همونطور كه توي ميتينگ ها و رفاقتاي قديمي بوده
      سعي كنيد اگر ميخاييد كري بخونيد كمي ادب داشته باشيد و به هم احترام بزاريد
      اينم جهت اسپم نشدن پست
      درود بر شما سعید جان از قدیمی های تراوین
      البته حضور ذهن ندارم که ارادت خودم رو نسبت به شما قبلا اعلام کردم یا نه در هر صورت ارادت داریم و میشناسیم شمارو که از قدیمی ها هستین
      در رابطه با اکانت وروجک عرض کنم که ایشون درگیره بازی توی سرور 2 هستن و هدف این مدل بازی کردنش که داخل ساید شما ده زده برای ما هم معلوم نیست پس اون قضیه رو یه امتیاز برای ساید حساب نکنید
      مورد دوم اینکه بنده شخصا داخل کل کل ها به هیچ عنوان بی ادبی به کسی نکردم و فقط بحث کل کل داخل بازی رو اینجا لحاظ کردم
      رفیق های زیادی از قدیم پیدا کردیم که تا الان هم ادامه داشته و دوستان جدیدی پیدا کردیم که از ساید شما میشه به احسان جان و اقا مجید اخیلیوس اشاره کرد

اما بحث داخل بازی
      که چند بار اشاره کردین همر هامون رو نگه داریم
      یه سوال دارم از دوستان شما فکر کن کشورت توی قحطی به سر میبره. 100% شما قناعت به خرج میدی و مثلا 3وعده غذا رو به 2وعده کاهش میدی
      اما اگه اوضاع خوب باشه و فراوانی باشه خودت که خوب میخوری به بقیه هم میدی تازه اسراف هم میکنی

امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم
      ما خارج از بازی کوچیک بچه های این سرور هم هستیم
      اما داخل بازی زد و خورد داره و این قانون بازیه
      تاکید میکنم
      که
      Winter Is Coming....
    • Mohamad_rm wrote:

saeedcomando wrote:

اينم جهت اسپم نشدن پست
      سلام مجدد هی من میخوام پست نزارم میبینم یه موضوعی رو میگید که نمیدونم بهش چه واکنشی بدم.
      عذر خواهی میکنم از خوانندگان فروم که توی 2روز 3تا پست گزاشتم

INSOMNIA
      محمد
      سلام به محمد عزيز
      اگر به قوانين فروم اشنا باشي وقتي ميخاي يه پست اسپم وار نصيحت وار بزاري (چي گفتم)معمولا يه رفع اسپم ميزاري اينم رفع اسپمه و الا ميخاستم خبرشو بُلد ميكردم كه زمين و زمان كر بشه
      در مورد ميتينگ هم يكم از تايم اوليه سرور رد شه حتما ميزاريم
      متاسفانه هنوز شناختي خيلي روي رفقا نيست اواخر سرور هست كه همه تا ريزترين جزئيات همو ميشناسن :)) يادمه سرور نه راند يك واندر ما كه عقب بود ميخاستم همر يه اكانت خانومي رو لانچ كنيم بنده خدا نبود (همرشم تو پاركينگاي من بود)اتك نرمال ميخاستيم با جانشيني نميشد خلاصه تنها فكري كه به سرمون زد شوهرش بود كه توي ميتينگ گفته بود يجا مغازه داره رفتيم در مغازش از همونجا لانچ كرديم. روي sw اتفاقا همون اتك بود كه باعث شد واندر sw عقب بيفته و صد كنيم
      ميتينگا و دوستيا خيلي خوبه يكم حس كردم جو ناراحت كننده ميشه اين پست رو زدم و الا راستشو بخايين خودم هنوز اكانت ندارم اينجادنبال اكانتم :)
      بزرگترين درس زندگی اين است که گاهی احمق ها هم درست می گويند.
      چرچيل
      s1.tarvian.com R&S
      s1 round 1 saeedcomando
      ts9 round 1 molla
    • ديگه اقا امير عزيز رو ريپلاي نكردم با گوشي هستم خيلي دردسر داشت
      ما قديمي نيستيم خاك خورده هاي تراوين ايراينم فكركنم اكانت فرومم سال ٢٠٠٩ زده ولي باز فكر كنم سرور يك راند يك كه اومد (اولين سرور ايران)يك سال بعدش فروم باز شديم

در مورد فراواني بگم كه اميدوارم همينجور باشه ولي وقتي همر ليدر سايدي ديوار بشه اون سايد ديگه همه ميرن تو كار انتحاري زدن
      حتي به حرف همون ليدر هم گوش نميكنن
      مطمئن باش داستان يبار دوبار جستي ملخك تا سه بار نميرسه
      پلن هاي سروراي جديد يكم متفاوت شده به خاطر محدوديت اردوگاه يادمه پلنر والس ايدين نامي بود به يه اكانت فيك ليست ميداد وقتي ميزدي ميديدي ٤٠٠ تا فيك دادي :) بيچاره دف كوردينتور هاي سايد مقابل:)
      الان بخاي همون فيك ليست رو بيستايي بزني خودش يه همر ميشه:))

در مورد اين دوستمون هم اگر صفر نشده علتش اينه كه فارم خوبيه خب

در اخر اميدوارم موفق باشيد
      و سرور پر زد و خوردي تجربه كنيم و يكي به تجربه هامون اضافه شه
      سعيد
      بزرگترين درس زندگی اين است که گاهی احمق ها هم درست می گويند.
      چرچيل
      s1.tarvian.com R&S
      s1 round 1 saeedcomando
      ts9 round 1 molla
    • من چند سوال کلی داشتم کسی میتونه کمک کنه من هم متوجه بشم

چرا در سرورهای ایران اینقدر دفاع تیم ها ضعیف است چرا همه هامر پرست هستند؟ چرا دنبال رکورد هامر هستن؟ برای دفاع ۱ میل واندر چه فرقی میکنه هامر شما ۱۳۰ کیلو یا ۱۴۸ کیلو و یا ... شبیه سازی کنید. من نمیگم هامر مهم نیست،کتیبه رو که نمیشه با نیروی دفاعی گرفت یا واندر رو با دفاع عقب انداخت علت این اختلاف اهمیت واقعا برایم قابل درک نیست.

سوال بعدی اینه که چرا بازیکنان در اکانت خود هم دفاعی میسازن و هم هجومی همون حرکت معروف در پایتخت هامر در فیدر دفاع....البته دلیل سوال دوم بیشتر به نظرم به خاطر انفرادی بازی کردنه که حتی باعث ساخت چند اکانت توسط یک نفر میشه بیشتر اساتید از این استفاده میکنن....استفاده از قانون جانشین دو اکانت... با سه آی پی مختلف سه اکانت بساز یکی اصلی و هامر ساختن و هامر کشی و با اون دو تا دفاع....جالب اینه که بازم تو هر سه اکانت دو نوع نیروی هجومی و دفاعی رو میسازن 8o 8o

جالب تر اینه که برخی از دوستان یکی رو اختصاص میدن به یک توتن باهاش گرزی میسازن فقط برای خالی کردن کتیبه و زدن دفاع یک استاد دیگه که البته اون هم دفاع یکی از سه اکانت اون یکی استاد هست.از این اکانت ها در اطرافتون زیاد هست‌.خلاصه هر گونه تقلب که به ذهن شیطان هم نمیرسه اساتید ایرانی اجرا میکنن

اما باز با این حال درک نمیکنم وقتی دیوار در تراوین هست نیروی دفاعی قابل تجمع و نیروی هجومی غیر قابل تجمع است چرا عشق هامرها در سرور ها جولان میدن اگر سایر بازیکنان و یا اتحادها همه هجومی و دفاعی رو با هم نسازن چه جور یک هامر ۱۰۰ کیلویی جرات میکنه نیروی هجومی که قابل تجمع نیست رو مقابل دیوار و یک اتحاد که ۱ میل دفاع قابل تجمع داره رو ریسک کنه و برای واندر نگه نداره
    • farm wrote:

من چند سوال کلی داشتم کسی میتونه کمک کنه من هم متوجه بشم

چرا در سرورهای ایران اینقدر دفاع تیم ها ضعیف است چرا همه هامر پرست هستند؟ چرا دنبال رکورد هامر هستن؟ برای دفاع ۱ میل واندر چه فرقی میکنه هامر شما ۱۳۰ کیلو یا ۱۴۸ کیلو و یا ... شبیه سازی کنید. من نمیگم هامر مهم نیست،کتیبه رو که نمیشه با نیروی دفاعی گرفت یا واندر رو با دفاع عقب انداخت علت این اختلاف اهمیت واقعا برایم قابل درک نیست.

سوال بعدی اینه که چرا بازیکنان در اکانت خود هم دفاعی میسازن و هم هجومی همون حرکت معروف در پایتخت هامر در فیدر دفاع....البته دلیل سوال دوم بیشتر به نظرم به خاطر انفرادی بازی کردنه که حتی باعث ساخت چند اکانت توسط یک نفر میشه بیشتر اساتید از این استفاده میکنن....استفاده از قانون جانشین دو اکانت... با سه آی پی مختلف سه اکانت بساز یکی اصلی و هامر ساختن و هامر کشی و با اون دو تا دفاع....جالب اینه که بازم تو هر سه اکانت دو نوع نیروی هجومی و دفاعی رو میسازن 8o 8o

جالب تر اینه که برخی از دوستان یکی رو اختصاص میدن به یک توتن باهاش گرزی میسازن فقط برای خالی کردن کتیبه و زدن دفاع یک استاد دیگه که البته اون هم دفاع یکی از سه اکانت اون یکی استاد هست.از این اکانت ها در اطرافتون زیاد هست‌.خلاصه هر گونه تقلب که به ذهن شیطان هم نمیرسه اساتید ایرانی اجرا میکنن

اما باز با این حال درک نمیکنم وقتی دیوار در تراوین هست نیروی دفاعی قابل تجمع و نیروی هجومی غیر قابل تجمع است چرا عشق هامرها در سرور ها جولان میدن اگر سایر بازیکنان و یا اتحادها همه هجومی و دفاعی رو با هم نسازن چه جور یک هامر ۱۰۰ کیلویی جرات میکنه نیروی هجومی که قابل تجمع نیست رو مقابل دیوار و یک اتحاد که ۱ میل دفاع قابل تجمع داره رو ریسک کنه و برای واندر نگه نداره

سلام خدمت دوستان ما یکم کارمون سبک شد گفتیم یه چرخی بزنیم ؛ تو سرور و البته این جا! تو صحبتتاتون اول یه تذکر بدم که کلمه ی هامر به معنی ماشین استفاده میشه و درستش همر هست به معنی نیروی هجومی.

دلیل دف نساختن دوستان معمولا به بی انگیزگی بر میگرده و قبل اون عدم همکاری و تیمی ؛ که خوب اون هم ناشی از این میشه که فکر میکنند کسی که دف میسازه غارتی نباید داشته باشه! و صرفا باید تولیدات دهکده رو نیرو بسازه و خوب به طبع به مرور زمان بازیکن نگاه به آمار میکنه و میبینه که جهشی از نظر نیرو نداشته و رشد جمعیت آماری مناسبی نداشته چرا که نه ۱۵کراپ داره نه غارت و اکانتی قفل رو خواهد داشت ؛ در صورتی که اگر به صورت اصولی دف ساختن رو بلد باشن چه بسا خیلیا قطعا دف خواهند ساز یک دف ساز باید ۱۵کراپ سطح بالایی داشته باشه باید تعداد دهکده ی زیاد داشته باشه و همچنین غارت ؛

و اما بحث همر ساختن دوستانی که همر میسازند صرفا این نیست که همر ساختن یک همر ساز هم؛ همچنین باید تعداد دهکده زیادی داشته باشه شاید خیلی ها ایراد بگیرند و مسله ی مورال رو بیان کنن ؛ تو این ورژن های جدید با این تعداد بازیکن مورال تاثیری نداره به جز اون روی دهکده واندر هم این تاثیر خنثی شده ؛ و خوب اگر یه همر ساز از تعداد دهکده قابل توجهی برخوردار باشه میتونه با غارتش همر شارژ و نگه داری کنه و میتونه با دهکده هاش هم دف بسازه ؛ که بازی خوبی هست و در مواقع اینسرت کردن و ضروری برای خودش هم مفید خواهد بود..

در آخرین مورد شما؛ دیوار موثر هست اما در مواقعی که تارگت مورد نظر تشخیص و دف لازم جمع شه قطعا یه مهاجم خوب فقط به یک جا اتک نمی زنه که با مخ بره تو دیوار و این جاست که تشخیص اتک سخت میشه و مهاجم میتونه با لاست کمی آسیب زیادی به مدافع بزنه.و عملا تاثیر دیوار وقتی موثر هست که مهاجم از رم کم برخوردار باشه و تشخیص اتک ریل رو آنالیزر ها به خوبی انجام بدند.

امیدوارم این موارد مفید برای شما واقع و همچنین به زودی یه تحلیل از ساید ها خواهم گذاشت.
    • سلام
      همر یا هامر چه فرقی میکنه مگر من به لاتین نوشتم ؟ بنویسم چکش و یا پتک دوستان بهتر متوجه میشن؟
      یک بنده خدایی داشت ماه گرفتگی رو نشون میداد دوستش گفت چرا انگشتت کجه

من ریپلای نمیکنم چون صفحه
      طولانی میشه
      جواب یک چیزه اونم عدم تیمی بازی کردن تراوین هست...استاد استادی هم میکنن(منظورم تنها این فرمواین
      سرور نیست) که بیا و تحویل بگیر
      فقط یک مشت متقلب از خدا بی خبر :thumbsup:

ببخشید شما که میگین دیوار موثر نیست در صورت وجود دژکوب کافی میشه شبیه سازی به من نشون بدین که با وجود رم کافی دیوار بی تاثیر میشه؟ تاثیر کم میشه اما بی تاثیر جدیدا اگر بشه که اونم امتحان نکردم
      به هر حال بازی طوری طراحی شده که مدافع دست بالاتر رو داره خیلی هم بالاتر
      تشخیص اتک اصلی سخته؟الان کتیبه هست یا واندر ؟چه هدفی به جزء ۱۵ گندمی میتونه داشته باشه اگر چه در زمان دیگر سرور تشخیص اتک اصلی راه حل هایی داره مثلا تایم و زبان بندی اتک ها و ... بماند

اگر زیاد بخوام ایده آل فکرکنم با دفاع و بدون کتیبه و هامرحتی میشه پیروز واندر شد
      هدف من از گفتن این صحبت ها یک هدف داشتم اونم اینه که شاید شاید دوستان تراوین باز بیشتر به این مهم(دفاع) در بازی هاشون اهمیت بدن و تکنیک و تاکتیک ها دفاعی رو بیشتر در برنامه هاشون قرار بدن

در ستایش یک سپر دفاعی عالی همین بس که بزرگترین هامر سرور ازش میترسه که مبادا جلوش ظاهر بشه و حتی اجازه نداره یک بار مقابلش اشتباه کنه اون موقع میشه ببر بی چنگال و دندان
    • New

farm wrote:

چرا در سرورهای ایران اینقدر دفاع تیم ها ضعیف است چرا همه هامر پرست هستند؟ چرا دنبال رکورد هامر هستن؟ برای دفاع ۱ میل واندر چه فرقی میکنه هامر شما ۱۳۰ کیلو یا ۱۴۸ کیلو و یا ... شبیه سازی کنید.
      با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

شاید جواب من به این سوال خنده دار باشه اما نقطه نظر خودم رو فقط مطرح میکنم و صد در صد اساتید نظرات بهتری خواهند داشت.
      شما در سوالتون از کلمه سرور های ایران استفاده کردیدو مشخصه که رفتار سرور های جهانی رو هم دیدید که براتون رفتار سرورهای ایرانی جای سوال داشته.
      برای پاسخ به این سوال من "فرهنگ عوام جامعه سنتی" خودمون رو علت چرایی این مسئله میدونم. وقتی بچه بودیم هم سن و سال های ما وقتی میخواستن فوتبال بازی کنن همیشه بهترین رو میذاشتن خط حمله و بدترین رو دروازه بان ! شاید بخندید اما این رفتار نمایانگر عرف رایج جامعه در عام ترین شکل ممکنه
      این تراوشات فرهنگی در تراوین هم وجود داره. به شخصه در تجربیات لیدری و بازرسی که داشتم همیشه با این قبیل از دوستان سر و کار داشتم. هرگز یادم نمیره در یک سروری از شخصی خواستم باتوجه به وضعیت کپ و مختصاتش دفسازی بکنه که بهترین پلن برای اکانتشه. اون شخص برگشت و به من گفت "حاضرم رگ گردنم رو بزنن اما دفساز نشم ! ". :D این قبیل واکنش ها نشون میده که ریشه این مسئله در عرف بازی نیست بلکه در خصلت فکری بازیکنانه که اون هم ناشی از عرف جامعه کشور ماست. این پاسخ به این قسمت سوالتون بود که چرا همه " هامر پرست " هستند.
      ولی راجع به اینکه چرا دنبال رکورد زدن هستن این مسئله دیگه به جامعه ربطی نداره بلکه قانون کلی طبیعته :

عالیجناب داروین ( که ارادت ویژه ای به ایشون دارم) 2 اصل طبیعی رو مطرح فرمودند که با کمی دقت متوجه میشید این دو قانون کم و بیش در عرصه تراوین حضور عملی دارند :
      1- نظریه تنازع بقا
      2- نظریه انتخاب طبیعی

مورد اول جواب سوال شماست در مورد "رکورد زدن هامر" در تراوین و مورد دوم جواب سوال شماست در خصوص "علت ترکیبی بازی کردن و مولتی داشتن" در تراوین

اصل تنازع بقا بیان میکنه که در یک محیط (چه جنگل آمازون باشه چه تراوین) افراد برای داشتن سهم بیشتری از منابع به رقابت میپردازند. کتاب های درسی تا همین جمله اکتفا کردن اما کتاب های علمی بیان میکنند که اگر در یک محیط محدودیت منابع وجود نداشته باشه (سیلور فرو.ش و منبع و گلد و امثالهم فراوان باشه) افراد یک گونه به مصرف بی رویه از منابع پرداخته و از حالت "قناعت" به حالت "اسراف" میرسند. شاید اگه سرور های جدید تراوین برخلاف سابق مدینه فاضله نبودند کسی به فکر رکورد زدن نمی افتاد اینطور فکر نمیکنید؟! ;)
      یک مثال غیر قابل نقض میزنم براتون : رکورد همر رومن جهان (رکورد قدرت هجومی) در یک سال 2 بار اونهم در ایران و اون هم بعد از فیلترینگ شکسته شده ! شما بالا برید پایین بیاید من قبول نخواهم کرد که این رکورد حاصل زحمت در شرایط برابر با همه بازیکنان باشه (عدالت در توزیع منابع)

اصل انتخاب طبیعی هم بیان میکنه که در یک جامعه (تراوین یا گونه های گیاهی دشت های شرقی استرالیا ) تنها افرادی زنده خواهند ماند و به سرانجام (زاد و ولد در طبیعت و 100 کردن واندر در تراوین) خواهند رسید که بهترین شرایط رو برای بقا داشته باشند. ریزش پلیر در سرورهای جدید و خلوت ایرانی مسئله ای حیاتی شده. یک مثال غیر قابل نقض دیگه هم در این مورد میزنم. فرض کنید جامعه ای داریم با جمعیت 1 ملیون و جامعه ای با جمعیت 100 نفر. مرگ یک نفر در کدام جامعه تاثیر منفی تری خواهد داشت ؟! طبیعتا جامعه ای که 100 نفر جمعیت داشته و بنابراین مسائلی از قبیل مولتی اکانت زدن یا دف ساختن در اکانت همر که ناشی از کمبود دفسازه همه و همه به خاطر ریزش پلیر در سرور های اخیر ایرانه.

در کل در نظر داشته باشید این رفتارها کاملا طبیعیه. بزرگان گفته اند اگر در مملکتی شخصی رو به دزدی آورد باید به جای مجازات دزد, پادشاه اون مملکت رو مجازات کرد. اینکه شما بگید در سرورهای اخیر متقلب زیاد شده حرف اشتباهی هست. متقلب زیاد نشده بلکه "شرایط برای تقلب" فراوان فراهم شده. حالا با دونستن این موضوع حاضرید هنوز هم متقلب هارو سرزنش کنید؟ یا کسی که شرایط تقلب رو سهل و آسون کرده رو باید سرزنش کرد؟!

بابت دیدگاه هام عذرخواهی میکنم از دوستان. من در زندگی واقعی بیوتکنولوژیست هستم خواه ناخواه به مسائل با دید طبیعت نگاه میکنم :) باز هم تاکید میکنم اساتید قطعا نظرات بهتری خواهند داشت.

با احترام - خادم جنوب غرب
      Ts3.ir: IceShadow
      Ts4.ir: IceShadow
      Ts2.com: IceShadow
      Ts1.uk: IceShadow
      Ts1.ir: Yobern
      Ts5.ir: Beny Yobern
      Ts6.ir: Beny Yobern
      Ts29.ir: Beny Yobern
    • New

farm wrote:

سلام
      همر یا هامر چه فرقی میکنه مگر من به لاتین نوشتم ؟ بنویسم چکش و یا پتک دوستان بهتر متوجه میشن؟
      یک بنده خدایی داشت ماه گرفتگی رو نشون میداد دوستش گفت چرا انگشتت کجه

من ریپلای نمیکنم چون صفحه
      طولانی میشه
      جواب یک چیزه اونم عدم تیمی بازی کردن تراوین هست...استاد استادی هم میکنن(منظورم تنها این فرمواین
      سرور نیست) که بیا و تحویل بگیر
      فقط یک مشت متقلب از خدا بی خبر :thumbsup:

ببخشید شما که میگین دیوار موثر نیست در صورت وجود دژکوب کافی میشه شبیه سازی به من نشون بدین که با وجود رم کافی دیوار بی تاثیر میشه؟ تاثیر کم میشه اما بی تاثیر جدیدا اگر بشه که اونم امتحان نکردم
      به هر حال بازی طوری طراحی شده که مدافع دست بالاتر رو داره خیلی هم بالاتر
      تشخیص اتک اصلی سخته؟الان کتیبه هست یا واندر ؟چه هدفی به جزء ۱۵ گندمی میتونه داشته باشه اگر چه در زمان دیگر سرور تشخیص اتک اصلی راه حل هایی داره مثلا تایم و زبان بندی اتک ها و ... بماند

اگر زیاد بخوام ایده آل فکرکنم با دفاع و بدون کتیبه و هامرحتی میشه پیروز واندر شد
      هدف من از گفتن این صحبت ها یک هدف داشتم اونم اینه که شاید شاید دوستان تراوین باز بیشتر به این مهم(دفاع) در بازی هاشون اهمیت بدن و تکنیک و تاکتیک ها دفاعی رو بیشتر در برنامه هاشون قرار بدن

در ستایش یک سپر دفاعی عالی همین بس که بزرگترین هامر سرور ازش میترسه که مبادا جلوش ظاهر بشه و حتی اجازه نداره یک بار مقابلش اشتباه کنه اون موقع میشه ببر بی چنگال و دندان

این صحبت مبنی بر این که فقط دف تاثیر داره تو روند کار کاملا نادرست هست ؛ بازی به همرهاشه و البته استفاده درست از همر!! دف هم موثر هست اما هر دوی این ها به این بستگی داره که چطور ازش استفاده بشه شما بزرگترین همر سرور رو هم داشته باشی درست اتک نزنی و جایی بزنی که دف کل ساید جمع شه شاید با یه تلفات ۱ درصدی از همهی اکانت های موجودی که دف ارسال کردند طرف رو دیوار کنی در صورتی که طرف ۶۰۰ ک گندم خورش بوده؛ که خوب نیاز به یه پلنر قوی و خلاق داره! برای الان بازی شاید درگیری وجود نداشته باشه اما زمان کتیبه یک ساید علاوه بر کتیبه هاش باید از همرهای
      کپ
      و نان کپ دفاع کنه تمامه سرور که همر کپ نمیسازند! ؛ علاوه بر اون شما فرض کنید یک ساید ضعیف ۱۰ همر داره از ۱۰ بازیکن مختلف هر کدوم یه ۱۵ کراپ خودش میشه ۲۰ تارگت اگه ۲۰ تارگت همزمان اتک بیاد شما برای کدوم دف میفرستی؟! آیا دف شما پخش نمیشه؟! [b]به جز این من تو صحبتم عرض کردم اگه تشخیص داده شه دیوار تاثیر داره ؛ اما اگه همر اول دیوار رو بزنه همر بعدی راحت رد میکنه! البته تو این سرور فکر نکنم [b]پلن های این سطحی رو داشته باشیم و البته عجیب بودنش برای شما کاملا منطقی است اما اگه چنین [b]پلن هایی در سطح سرور اجرا بشه باعث میشه دف ساید پخش شه که همین عامل باعث میشه با چند همر ضربه ی زیادی به دف ساید مقابل وارد کرد! و برای مثال برای واندر ها به جای ۱۰ملیون دف شما ۲ ملیون دف داشته باشی ..[/b][/b][/b]
    • New

Beny Yobern wrote:

با سلام به علاقه مندان سرور 6

کمتر از یک ماه به آزادسازی کتیبه ها باقی مونده و تیم مدیریت تراوین ایران در خواب به سر میبره
      در جریان نیستم فقط بچه های جنوب غرب به این وضعیت اعتراض میکنند یا ساید های دیگه هم پیگیر مسئله هستند؟!؟
      باگ های سرور بدون هیچ بهبودی 70 روزه ادامه داره و در تاره ترین واکنش جناب سورنا از پاسخ گویی به پیام های ما طفره میرند
      فکر کنم اگر ایشان با کبوتر نامه بر هم پیگیر مسئله بودند تا به الان پاسخ شفافی از آلمانی ها باید میگرفتند. بد نیست ایشان به ارتباط مستقیم این مسائل با خلوت شدن سرور ها یه نگاهی بیندازند
      مطمئنا شخص بنده اگر اقدامی برای تصحیح این باگ صورت نگیره نه در این سرور ها بازی میکنم و نه تیمی به این سرور های بی ارزش ایران میارم
      نمونه ای ساده از این وضعیت آشفته :

سبز شدن ناتار ها در مختصات های -350/-350 !!! و پرش اونها از مرکز نقشه
      انشالله گندم اکانت ها هم با تخفیفی که روی گلد ها اعمال میکنن قراره تامین بشه نه با غارت
      سلام بر دوستان گرامی

امروز نگاهی به تاپ 10 سرور 5 انداختم و چیز واقعا شوکه کننده ای دیدم اونم بعد از تقریبا 2 ماه اومدن کتیبه ها در سرور هنوز ثبت نام جدید در سرور هست و عین همین باگی که شما در تصویر گذاشتین در سرور 5 هم هست . واقعا بعد از اومدن کتیبه ها بازم میشه تو سرور ثبت نام کرد آیا ؟؟؟؟ اوضاع تراوین همینطوری خوب نیست با این عدم رسیدگی دوستان روز به روز هم بدتر میشه

عکس مطلب فوق

ایشون الان رنک 1 پیشرفت کننده ها تو سرور 5 هستن بعد از حدودا 2 ماه از کتیبه ها :|
    • New

از دور افتادن ناتارها گلایه دارین؟خبر ندارین
      قراره اوضاع بدتر هم بشه...وقت زیادی برای بازی نمیتونم بگذارم اما بگذارین گندم خور دوستان بره بالا...اگر قسمت شد با ۱۰ تا از اکانت های شمال غرب انبارهای فارم یکی از دو ساید دیگر رو یک حال اساسی میدیم....بعد بازی موش و گربه با چیدن دفاع در فارم ها نیروهای ۵۰۰ تا ۸۰۰ تایی، تلافات گرفتن وپس کشیدن نیرو و دوباره رسیدن نیروهای دفاعی جدید که قبلا تو راه بودن در فارم دیگر....خلاصه نا امن کردن فارم ها فعلا زوده هم دوستان به قحطی نخوردن و شاید با هامرشون غارت نمیکنن و هم ما باید دفاع رو ببریم بالای ۵۰ کیلو....در فرم اعلام کردم تا برای سایر سایدها هم بد آموزی داشته باشه...جنگ نیابتی در فارم ها :thumbup:

• New

درچهار گوشه ی این سرزمین انگار هیچ صدایی نمی اید.
      انگاری همه چیز در ارامش است
      ایا این ارامش قبل طوفان است؟

صدای برخورد شمشیر ها به هم
      ریخته شدن خون دوست و دشمن در یک سرزمین انگار تمام شده است.
      اون هیاهوی قدرت طلبی برای بدست اوردن قدرت در چهار گوشه ی جهان این بازی تمام شده و ان چهار پادشاه که خواهان قدرت بودن به صندلی امپراطوری خود تکه زده اند.
      و حال وقت ساخت و ساز است.

خودت نگاه کن
      قدم به تپه های بلند و مرتفع این بازی بگذار و خودت نگاه کن
      ان دود های سفید و سیاه را از دور ببین.
      دودهای سفیدی که میبینی نشان دهنده خاموشی اتش جنگی است برای قدرت.ان جنگ های داخلی تمام شده.
      دودهای سیاه که میبینی نشان دهنده اتش کوره های شمشیر سازی دهکده ها است.
      ببین چگونه اسمان بازی را سیاه کرده اند.

صدای دنگ دنگ پوتک به اهن های پولادین برای شکل گیری یه لشگر تازه نفس.
      بوی عرق کارگران در کوره های اتش سرباز خانه ها

اکنون چهار پادشاه در حال اماده کردن خود برای بدست اوردن کتیبه هایی که در ساخت یک امپراطوری بزرگ به انها کمک میکنند هستن.

سکوتی که دنیای بازی را در بر گرفته ترسناک است
      انگار بوی خون بوی جنگهای دیگری برای بدست اوردن جایگاه پادشاه پادشاهان در راه است.

اری
      این صدای ارامش قبل طوفان است

تقدیم به همه بچه های سرور6
      محمد
      i`m
      Solid Snake
    • New

دکتر بهنام چه میگی بحث بالا درمور همر ساختن یا دفاع

اگر سینوس همر بگیریم ضربدر 7بکنیم انتگرنال دفاع هم بگیریم میشه کوتانزانت همر هجومی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      چرا داستان میبافی فرق دفاع هجوم توی اینه اخه
      بذار وقتم یکم اذاد بشه یه توضیح کامل میدم
    • New

Mohamad_rm wrote:

درچهار گوشه ی این سرزمین انگار هیچ صدایی نمی اید.
      انگاری همه چیز در ارامش است
      ایا این ارامش قبل طوفان است؟

صدای برخورد شمشیر ها به هم
      ریخته شدن خون دوست و دشمن در یک سرزمین انگار تمام شده است.
      اون هیاهوی قدرت طلبی برای بدست اوردن قدرت در چهار گوشه ی جهان این بازی تمام شده و ان چهار پادشاه که خواهان قدرت بودن به صندلی امپراطوری خود تکه زده اند.
      و حال وقت ساخت و ساز است.

خودت نگاه کن
      قدم به تپه های بلند و مرتفع این بازی بگذار و خودت نگاه کن
      ان دود های سفید و سیاه را از دور ببین.
      دودهای سفیدی که میبینی نشان دهنده خاموشی اتش جنگی است برای قدرت.ان جنگ های داخلی تمام شده.
      دودهای سیاه که میبینی نشان دهنده اتش کوره های شمشیر سازی دهکده ها است.
      ببین چگونه اسمان بازی را سیاه کرده اند.

صدای دنگ دنگ پوتک به اهن های پولادین برای شکل گیری یه لشگر تازه نفس.
      بوی عرق کارگران در کوره های اتش سرباز خانه ها

اکنون چهار پادشاه در حال اماده کردن خود برای بدست اوردن کتیبه هایی که در ساخت یک امپراطوری بزرگ به انها کمک میکنند هستن.

سکوتی که دنیای بازی را در بر گرفته ترسناک است
      انگار بوی خون بوی جنگهای دیگری برای بدست اوردن جایگاه پادشاه پادشاهان در راه است.

اری
      این صدای ارامش قبل طوفان است

تقدیم به همه بچه های سرور6
      محمد

روزگار این روز هایم مثل یه یک دیوانه زنجیریه آرامبخش خورده میگذرد ان دل پرتلاطم چندیست ارام شده اما رام نه!

بالاخره هر ارامبخشی ابدی نیس این نیز میگذرد مثل آرامش قبل از طوفان!!

بعد از اون همه کل کل ، جنگ های داخلی و.... به روزای جذاب بازی نزدیک می شیم

با آرزوی موفقیت برای همه پلیر ها ;)
    • New

Dr.CrazY(LorDHojaT) wrote:

با عرض سلام خدمت دوستان سرور 6
      شرمنده نمیخام سرتون رو درد بیارم
      فقط یک توضیح از توتال sw میخام
      که چطور با اک رومن گرزی میسازه ؟؟؟
      با سلام
      به قدری عزیزان در آماده سازی برای کتیبه ها مشغول شدند و فروم خلوت شده که تعدادی از دوستان به متن های ادبی و شعر رو آوردن و شما هم دنبال غلط املایی 8)
      علت استفاده از کلمه گرزی به این خاطر بود که گرزی به عنوان ارزان ترین نیرو همیشه در تراوین به عنوان سمبل و نماد روند هجومی محسوب میشده و صدالبته که قرار نیست در سربازهام جهش ژنتیکی ایجاد کنم و گرزی بسازم :D
      همچنین نوشتم که حتی اگر اکانت بنی وجود نداشته باشه در اکانت سایر دوستان خواهم بود و به جنوب غرب خدمت خواهم کرد بنابر این تا آخرین گرزی در جنوب غرب من درکنار عزیزانم خواهم بود

امیدوارم که ابهامتون برطرف شده باشه
      با احترام
      خادم جنوب غرب
      Ts3.ir: IceShadow
      Ts4.ir: IceShadow
      Ts2.com: IceShadow
      Ts1.uk: IceShadow
      Ts1.ir: Yobern
      Ts5.ir: Beny Yobern
      Ts29.ir: Beny Yobern