تاپیک اعلام امادگی سرور یک راند 4

• neforever wrote:

دوستان بنده بازیکن شمالم
    همینجا میگنم از الان توتال لیدر و شورای لیدری جنوب شرق مشخصه امرداد هست دیگه کسی بره جنوب شرق ی 15 گندمی هم بهش نمیدن
    چون باید حتمن اجازه صادر کنن لیدرهاشون دستوری میحرفن سایدی که هنوز شروع نشده توتالشم مشخص کردن نامردیه حتی اسم اتحادم نمیزارن se

بنده سرور قبل تو تیمشون بودم حتی نزاشتن 15 گندمی نزدیکمو بگیرم
    چون لیدر ها واسه خودشون میخاستن میگفتن ما زودتر عضو شدیم اینا با اینکه من مهاجرم ساخته بودم گفتم با یکی تو گروهشون بود هم گفتم گفت اولویت با ماست

جنوب شرق اگه میرید بهتره خودتون اتحاد بزنید وگرنه امرداد نمیزاره ی اتحاد به نام جنوب شرق وجود داشته باشه

همه میخواد ببره زیر پرچم خودش سلطه طلبن

دوست عزیزم اول سلام میکنم خدمتت با اینکه نمیشناسمت :)

شمایی که تو تیم آمرداد بودی اگه واقعا بوده باشی طبق حرف خودت و اگه تو جلسه شورای لیدری میبودی قشنگ یادته چه خبر بود و این حرفارو الان نمیزدی ولی از اونجایی که با توجه به حرفایی که زدی احساس میکنم نبودی میخوام یکم واست شفاف سازی کنم :دی

توی جلسه شورای لیدری اول سرور که برای تعیین توتال و شورا بچه ها دور هم جمع شده بودن هیچ کدوم از بچه ها عقده لیدری و دستور دادن نداشت و همه میخواستن خارج از تیم لیدری باشن و فقط بازیشونو بکنن ولی خب رفت تو پاچشون :))

این که شما داری میگی‌از الان معلومه جنوب شرق چه خبره با شناختی که من حداقل از بچه های امرداد دارم میدونم حتی اگر کسی هم باشه بخواد تو شورا باشه هیچ گونه مخالفتی ندارن چون هدف خدمت به ساید هست و بچه ها فقط وسیلن نه منافع فردی مثل اون چیزایی که شما گفتی :thumbup:

پ.ن : به نظرتون جالب نیست هرکی میخواد بیاد از امرداد بد بگه اکانتشو یکی دو روز پیش ساخته؟! =O :whistling: :whistling: :huh: 8o
  • No MerC wrote:

حیف وقت نیست مگه نه منم میومدم جنوب غرب :دی

یه چند سالیه sw نفرین شده:دی جای تعجب نی :))) هر تیمی رفته توش نفرین آمون بزرگ گرفتتش :دی یا ۲ تیکه شده یا مستعمره شده ؛ این سرور هم گرگ صحرا هست و ملکه :دی حتما به یه چیزی مثل این دچار میشه.. جدا از اینا که معلومه!

امیدوارم سرور خوبی باشه برای دوستان ؛ خیلی دوست داشتم این سرور بازی کنم اما به دلیل مشکلات کاری یه چند وقتی ترک و استراحت میریم جدا از این ها بالانس سرور یادتون نره :دی ۳-۱ تو نرمال یعنی مرگ تدریجی سرور ؛ریزش بازیکن و ... امیدوارم سیاست ها درست چیده بشه و بالانس سرور رعایت شه تا به جذابیت بازی و فروم اضافه شه .

آرزوی موفقیت برای بازیکنان هر ۴ ساید ;)

هووووی بر تو ای آرمین دوس داشتنی کجایی که نمیای جنوب غرب :دی از پس پوش های اشکان فقط تو بر میای

com داری بازی میکنی؟
    امضا چی بزارم؟؟؟؟ تو نظر بده :دی
  • New

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

فک کنم سرور خوبی باشه از اعلام امادگیا میشه اینو متوجه شد که 1% شبیه تراوین قبل فیلترینگه :))
    گروه های جدیدی اومدن که ما خبر نداریم و اسماشونم بلد نیستیم :)

ما هم بازی میدین ؟ :)
  • New

SinaSaddam wrote:

فک کنم سرور خوبی باشه از اعلام امادگیا میشه اینو متوجه شد که 1% شبیه تراوین قبل فیلترینگه :))

خیر :thumbsup:
    IrX rnd2: Parikal
    S1 rnd2: Totane Badzat
    S6 rnd2: Totane Badzat
    TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
    New Ts2 rnd1: DeadPool
  • New

SinaSaddam wrote:

سینا به جون همون صدام اگه سرور 2 رو ول کنی بیای اینجا منم میام از ما گفتن
    s1 r1 classic: bill
    s5 r1 classic: masssoudjoon
    s5 r2 classic:juv
    sx2classic:majidjoon
    s3x r4classic:amiro0o
    s3x r5:amiro0o
    s2 r3(akharin classic):vorujak
    s2 .com claasic: f22
    s2 r1: sirabi
    s2 r3 : f14
  • New

SinaSaddam wrote:

سینا جان بنده تو سرور 2 فقط در حد پیگیری سرور بودم و چک میکردم بازی رو
    حتما این سرور هم تشریف بیارید انشالله که سرور خوبی میشه

پ.ن: سامان هم بگو بیاد :D
  • New

کاش توازن قدرت بین هر ۴ساید برقرار شه که شاهد سروری زیبا باشیم
    ما که اسمون به زمین بیاد جنوب شرقیم :)
    ساید های دیگه هم با تیم کامل بیان بازی حال بده :saint:
    s2r1:ahuraee
    ts8:marshall
    s2r3(3.6):ahuraee
    ts1 new: ahuraee
    ts1 r3 new : ahuraee
  • New

چند تا پست خوندم دیدم بعضی هاش خیلی منطقی هست و جای تعمل داره !
    برای همین طبق صحبتی که با بچه ها شد و به نمایندگی شون خواستم اعلام کنم واسه بالانس شدن بازی و هیجان انگیز شدن بازی و اینکه روز 105 بازی بعد کتیبه همه حذف نکنن و ما بمونیم حوضمون

مجموعه امرداد در ادامه صرفا با توجه به منافع ساید متایی نخواهد بست، و متا و ادامه بازی با توجه به بالانس سرور خواهد بود ( یهو دیدی رفتیم با نیلو و مریم متا بستیم :دی مگه نه پدی؟ )

پ.ن: سارنگ و محمد میدونم که میخونید پاشید بیاید! قول میدم این دفعه لذت بخش باشه شما بیاید خیلی ها هم این جرات رو میکنن بیان شمال غرب :دی

پ.ن : یادش بخیر یه زمان زئوس بود همه میرفتن زئوس رو بزنن بازی قشنگ میشد، جمع شید همه امرداد رو بزنید باور کنید اشکان انقدر که چهرش میزنه خوب نیست خیلی ادم چاقالیه ، این پرهام تنها کسیه که اشکان رو میشناسه به حرفش باور داشته باشید!

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    Kran - TX-R3 L
    Xian - TS1R3 W
  • New

behnam wrote:

مجموعه امرداد در ادامه صرفا با توجه به منافع ساید متایی نخواهد بست، و متا و ادامه بازی با توجه به بالانس سرور خواهد بود ( یهو دیدی رفتیم با نیلو و مریم متا بستیم :دی مگه نه پدی؟ )

یعنی در تاریخ تراوین چنین کری بار اوله
    هیتلر هم برا لهستان اینجوری کری نمیخوند
    من نیلو با حسینشون بیاد شمال شرق میرم برا خودمون همونجا دهکده بازی میکنیم کسی هم اتک نده بهمون لطفا
    ممنون
    با تشکر
    بزرگترين درس زندگی اين است که گاهی احمق ها هم درست می گويند.
    چرچيل
    s1.tarvian.com R&S
    s1 round 1 saeedcomando
    ts9 round 1 molla
  • New

با سلام خدمت همگی حضار

پیرو صحبت های بهنام عزیز اضافه کنم که اولین و تنها هدفی که باعث شد این سرور هم بیایم فقط لذت بردن از بازی بوده و هست

نه به قصد انتقام از شخص یا گروه خاصی اومدیم نه چیزی ، جاست فور فان :thumbsup:

اومدیم هم یه مقدار این جمع دوستانه رو با دوستان جدیدی که اضاف میشن گرم تر کنیم و هم دوستی ها و رفاقت های قدیمی محکم تر بشه

فلذا پیشنهاد میکنم دوستان جدیدی هم که قدم رنجه میفرمایند بدونن که تیم این سرور واسه لذت بازی خواهد کرد.چون هدف ما هم لذت و بالانس سرور هست مسلما منابعمون مثل کتیبه ها هم محدود خواهد بود و تمامی کتیبه هارو جارو نخواهیم کرد. 8o

حالا هر چی جمعیت شلوغ تر باشه ، اونجا اون فردی لذت میبره که روز اول واقعا به قصد بازی کردن اومده باشه و در پلن هایی مثل پوش کتیبه ها و جا به جایی هایی سریع کتیبه ها همکاری و تلاش کنه نه کسی که با این دید که نصف کتیبه ها امرداده بریم وضعیت خوبه

واسه یکی مثل بکس ما صف طولانی جنگ آموز و پوش کتیبه خودش یه لذته :D باور ندارید؟مراجعه کنین به این پست

سپاس

پ.ن : قطاری داره راه میوفته.مسیرشم مشخصه ترمز اضطراری هم نداره.هر کی سوار شد وسط راه پشیمون شد فقط میتونه خودشو از پنجره پرت کنه بیرون :D
    Used to be called Ashkan.freedom :rolleyes:

برای اینکه به تیر غیب گرفتار نشوید، قوانین انجمن را مطالعه و مراعات بفرمائید.
  • New

Mehrad wrote:

تیم آخیلیوس تکمیل بشه میره سراغ توتال سابقش تا انتقام بگیره یا میاد تا کل ساید هارو تارومار کنه؟

سلام خوبی مهراد
    من نه اون سرور نه سرورهای دیگه توتال نداشتم اون سرور هم رو حساب رفاقت با ممد و سارنگ اینها گفتم واسه ساید بازی میکنم که بعد از مدتی اختلاف نظر پیدا کردم و نتونستم واسه ساید بازی کنم سرور و ترک کردم مطمین باش اگه قصد انتقام گرفتن داشتم همون سرور انتقام میگرفتم بالاخره ممد 2تا سرور به من حال داده منم 2تا سرور براش جبران کردم
    در مورد تار و مار کردن هم اون زمان جوونی ها بود یه تنه وایمیسادیم جلوی 4تا ساید :d الان دیگه نه وقتش هست نه حال و حوصلش
    یه رفاقت هایی توو تراوین هست که موندگاره شاید من و ممد دیگه هیچ سروری کنار هم بازی نکنیم ولی رفاقتمون سرجاشه چون دوست مشترکی این وسط داریم به اسم داود بلک پس این سرور هم اگه قرار باشه باشه بازی کنم ممد بره nw منم برم ne هیچ اتکی رو ممد لانچ نمیکنم :d
    الان هم که پست های بهنام و اشکان وخوندم میبینم صحبت از متای 3به1 به ضرر آمرداد میکنن با شناختی که من ازشون دارم بعید میدونم این حالت در سرور پیش بیاد :d
    البته بعید میدونم این سرور اون جذابیتی که سرور6 داره و داشته باشه مگه اینکه اکثر تیم هایی که سرور6 بازی میکنن بیان این سرور که تا اونجایی که من با چندتایی صحبت کردم الویتشون سرور6 هست منم اون سرور تقریبا با کیفیت بعد از فیلترینگ و نمیام فدای این سرورکنم که هنوز عیارش مشخص نشده
    حالا در حد یه اکانت میایم ثبت نام میکنیم
    نگاه نکن اینجا فرومش شلوغه اکثر پست ها با اکانت های فیکه
    ساید پنجم سرور۲
  • New

دیدم این جا یه سریا فاز چرچیل ورداشتن و جالب شده:دی ولی متاسفانه اصلا تایم بازی ندارم اما ne یه اک میزنیم همینجوری " ببینیم چی به چیه :دی کسی خواست بیاد بیاد دیگه با تیم خاصیم نمیایم راستیتش اونقدر وقت ندارم..

اما سرور جذابو باید یه دونه اکانت ساخت توش :دی

و من الله و توفیق... :thumbup:
  • New

majidddddddd wrote:

یه رفاقت هایی توو تراوین هست که موندگاره شاید من و ممد دیگه هیچ سروری کنار هم بازی نکنیم ولی رفاقتمون سرجاشه چون دوست مشترکی این وسط داریم به اسم داود بلک
    سلام بر شاخ شاخان
    منظور من انتقام از لحاظ بازی بود..الان من و اشکان و مری و بردیا و بهنام با هم رفیق 6 هستیم ..یعنی فکر کردی اگر برم شمال شرق روشون شمشیر بلند نمیکنم؟
    به روش سامورایی از وسط 2 نصفشون میکنم :D

این لذت بازی رو نباید از خودمون بگیریم که فلانی رفیقه اصلا اتک ندیم..بازیه دیگه..حالا میشه گفت کمتر بزنیمش اما نزدن دیگه زیاد جالب نیست مگه اینکه متا ببندیم که من اصلا آبم با اشکانینا تو یه جوب نمیره :P
    از شمال کلا میدونم 2 تا تیم میخوان بیان که اسمشونم نمیدونم ..زیادم اهل فروم نیستن

اکانتای فیک رو آمارشونو دارم عزیز..بچه های سرور 1 خیلیاشون اهل فروم نیستن و بعضی ها هم در حد نگاه میان
    :D مثل ساید خودمون تو راند قبل 200تا بازیکن بود اوله سرور ولی از فروم بخواستی ببینی 20 تا هم نمیشدیم
    یه اکانت مهسا چسبیده به کپم بود به خدا تا آخر سرور فکر میکردم جاسوسه و هر هفته چکش میکردم :|

آخه مجید کدوم تیم 1 همره کامل ازت دیوار کرده به جز آمرداد؟ به خدا ممد موکسی هم دیوار نکرده یه همر کامل ازت
    به نظره من که اگر ممد و تو بیاید سرور بالانس و ردیفی میشه و نیازی به هیچکس دیگه ای نیست
    خوشحال میشم اگر بازی کنی و یه رقیب ردیف به رقبا اضافه بشه

پستای آخره این تاپیکه داریم میرسیم به روز ثبت نام یکم شوخی کردم باهات بخندیم با هم دیگه
    هرجا بری عشقی
    جووونیاتو عشقه <3 عروسیتم مبارک
    ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• New

Mehrad wrote:

majidddddddd wrote:

یه رفاقت هایی توو تراوین هست که موندگاره شاید من و ممد دیگه هیچ سروری کنار هم بازی نکنیم ولی رفاقتمون سرجاشه چون دوست مشترکی این وسط داریم به اسم داود بلک
    سلام بر شاخ شاخانمنظور من انتقام از لحاظ بازی بود..الان من و اشکان و مری و بردیا و بهنام با هم رفیق 6 هستیم ..یعنی فکر کردی اگر برم شمال شرق روشون شمشیر بلند نمیکنم؟
    به روش سامورایی از وسط 2 نصفشون میکنم :D

این لذت بازی رو نباید از خودمون بگیریم که فلانی رفیقه اصلا اتک ندیم..بازیه دیگه..حالا میشه گفت کمتر بزنیمش اما نزدن دیگه زیاد جالب نیست مگه اینکه متا ببندیم که من اصلا آبم با اشکانینا تو یه جوب نمیره :P
    از شمال کلا میدونم 2 تا تیم میخوان بیان که اسمشونم نمیدونم ..زیادم اهل فروم نیستن

اکانتای فیک رو آمارشونو دارم عزیز..بچه های سرور 1 خیلیاشون اهل فروم نیستن و بعضی ها هم در حد نگاه میان
    :D مثل ساید خودمون تو راند قبل 200تا بازیکن بود اوله سرور ولی از فروم بخواستی ببینی 20 تا هم نمیشدیم
    یه اکانت مهسا چسبیده به کپم بود به خدا تا آخر سرور فکر میکردم جاسوسه و هر هفته چکش میکردم :|

آخه مجید کدوم تیم 1 همره کامل ازت دیوار کرده به جز آمرداد؟ به خدا ممد موکسی هم دیوار نکرده یه همر کامل ازت
    به نظره من که اگر ممد و تو بیاید سرور بالانس و ردیفی میشه و نیازی به هیچکس دیگه ای نیست
    خوشحال میشم اگر بازی کنی و یه رقیب ردیف به رقبا اضافه بشه

پستای آخره این تاپیکه داریم میرسیم به روز ثبت نام یکم شوخی کردم باهات بخندیم با هم دیگه
    هرجا بری عشقی
    جووونیاتو عشقه <3 عروسیتم مبارک
    مهراد جان شما همیشه به من لطف داشتی تو هم منظور منو درست نگرفتی منظور من این بود صرفا بلند نمیشم بیام این سرور که رفیقمو بزنم انتقام بگیرم اتفاقا بازی به کل کلش مزه داره اونم با رفقا مثلا قدیم که گل کوچیک بازی میکردیم رفیق بودیم با هم موقع بازی میزدیم همدیگرو آش و لاش میکردیم بعد هم که بازی تموم میشد همه چی تموم میشد میرفت حالا الان گل کوچیک نمیشه دیگه بازی کرد جاش فیفا بازی میکنیم همون کری ها هست لذت و جذابیت بازی به کری خوندنشه اینکه بگیم چون رفیق بودیم پس الان بشینیم خاله بازی کنیم بحث تراوین هم یکم از بازی های دیگه خارجه بسیار اتفاقاتی میوفته که اصلا فکرشو آدم نمیکنه بحث در موردش طولانی میشه بگذریم
    در مورد دیوار شدن همر هم جلوی آمرداد والا من نه از پلن خبر داشتم نه همرو من لانچ کردم اون سرور من فقط همرو واسه احمق یونیک از ناتارلانچ کردم دیگه از بقیه پلن ها نه خبر داشتم نه همر در اختیارم بود در اون مورد هم بخواهیم صحبت کنیم بحث طولانیه:d حالا خوبیه سرور6 اینه اختیار همر دست خودمه :d
    سرور6 هم زیاد تایم ندارم هر وقت میام رو اکانت انبارا فولن حالا سرور1 قرار شده 5.6 نفری رو یه اکانت بازی کنیم فردا استارتشو بزنیم ببینیم چجوریاس:d
    ممنون از تبریک نامزد کرده بودم که بهم خورد :d
    ساید پنجم سرور۲
  • New

No MerC wrote:

دیدم این جا یه سریا فاز چرچیل ورداشتن و جالب شده:دی ولی متاسفانه اصلا تایم بازی ندارم اما ne یه اک میزنیم همینجوری " ببینیم چی به چیه :دی کسی خواست بیاد بیاد دیگه با تیم خاصیم نمیایم راستیتش اونقدر وقت ندارم..

اما سرور جذابو باید یه دونه اکانت ساخت توش :دی

و من الله و توفیق..
    یعنی آدم کارخونه سنگ پای قزوین داشته باشه ولی آرمین نباشه
    چرچیل چیه مرد مومن شبیه ماهاتما گاندی شدی بیشتر :|
    پاشو بیا سر اکانتت والا تا خود ولنجک میام سراغت :|
    این رویی که تو داریو من داشتم الان اسحاق جهانگیری بودم
    Ts3.ir: IceShadow
    Ts4.ir: IceShadow
    Ts2.com: IceShadow
    Ts1.uk: IceShadow
    Ts1.ir: Yobern
    Ts5.ir: Beny Yobern
    Ts6.ir: Beny Yobern
    Ts29.ir: Beny Yobern
    Ts6.ir: Beny Yobern
  • New

سلام خدمت تمامی بازیکن های بزرگوار چند نکته رو اعلام کنم که سوتفاهمی پیش نیاد .... چون چندین نامه بر این مبنا به دستم رسیده .
    تمامی مدیران فروم اجازه ی بازی در تمامی سرور هارو دارن چون هیج ارتباطی به مدیریت داخل بازی ندارن ( حتی خود بنده )

و اگر در سروری بازی کنن نمیتونن مدیر اون تاپپیک باشن تنها محدودیتی که براشون وجود داره همینه....

تاپییک اصلی تا ساعاتی دیگه ای باز میشه لطفا اونجا اسپم ندین ، بحث های سرور گذشته تمام شده و تاپیک مخصوص به خودشو داره
    کل کل تا جایی که به کسی توهین نشه مجاز است پس خواهشا با احترام با هم رفتار کنید تا ایدی کسی بن نشه ...
  • New

Eh S aN wrote:

سلام خدمت تمامی بازیکن های بزرگوار چند نکته رو اعلام کنم که سوتفاهمی پیش نیاد .... چون چندین نامه بر این مبنا به دستم رسیده .
    تمامی مدیران فروم اجازه ی بازی در تمامی سرور هارو دارن چون هیج ارتباطی به مدیریت داخل بازی ندارن ( حتی خود بنده )

و اگر در سروری بازی کنن نمیتونن مدیر اون تاپپیک باشن تنها محدودیتی که براشون وجود داره همینه....

تاپییک اصلی تا ساعاتی دیگه ای باز میشه لطفا اونجا اسپم ندین ، بحث های سرور گذشته تمام شده و تاپیک مخصوص به خودشو داره
    کل کل تا جایی که به کسی توهین نشه مجاز است پس خواهشا با احترام با هم رفتار کنید تا ایدی کسی بن نشه ...

سلام خدمت شما دوست عزیز

یه سوال ؟ شما هم بازی میکنی تو این سرور ؟ :))
  • New

massoudjon wrote:

SinaSaddam wrote:

سینا به جون همون صدام اگه سرور 2 رو ول کنی بیای اینجا منم میام از ما گفتن
    جدی میخوای بیای یا اینکه ... ؟؟؟؟

Amir Raptor wrote:

SinaSaddam wrote:

سینا جان بنده تو سرور 2 فقط در حد پیگیری سرور بودم و چک میکردم بازی روحتما این سرور هم تشریف بیارید انشالله که سرور خوبی میشه

پ.ن: سامان هم بگو بیاد :D
    سامان هم میاد اگه قرار به اومدن باشه

ما با این گروه های جدید زیاد اشنایی نداریم ماشالله ما دیگه از کار افتاده و فرسوده شدیم

گروه های جدیدی به اسم امرداد و پیشوا هستن

از اونجایی که ما از بنیاد SE بودیم و از اول تیم داشتیم
    گویا SE قدرت زیادی داره این سرور و فک نکنم به امثال ما دف سازا نیازی داشته باشه ...

هنوز تصمیمی راجبش نگرفتیم