پیشنهاد در مورد هر چیزی رو در این بخش اعلام کنید.

• سلام دوستان عزیز
    لطفا تمام پیشنهاد های خودتون رو تو این بخش بنویسید. مطمئن باشید، همه پیشنهاد های شما بررسی خواهند شد و جواب شون همین جا درج خواهد شد.

• باسلام به همه ی دوستان عزیز
    سورناجان درست که همه گیمرها می دونند شما تراوین اصلی هستید ولی متاسفانه اگه اسم شرکت وادزسش بگید که فکرکنم چیزخاصیم نباشه باعث اعتماد بیشتر بازیکن هامی شه!
    نکته ی بعد اینکه شماره مجوز هم توی سایت اصلی درج بشه که اگه خرجی می شه ادم دلش قرص باشه که چهارروزدیگه فیلترنمی شه مثل اتفاقاتی که اخرتراوین اصلی افتادنشه!
    سورنا جان نکته ی دیگه اینکه قدیم براین رسم بود که ساپورت ومولتی هانتر زیر 12ساعت جواب دادند نامه هارا ولی اینجاشاید چندروزمی گذره....
    سورنا جان اگر کلیت سیاست های سایت واتفاقات اینده را به صورت خلاصه مشخص کنید ممنون می شم
    پ.ن :اگه تاپیک ها نیست بازخوبه ایدی ها هست دلم واسه گاندی تنگ شده بود!
    پ.ن: چه ادمین خاکی داریم بجه الگو بگیرید ایدیشون قرمزنکردند(شوخی بود کسی بد برنداشت نکنه)
    پ.ن:نمی شه تاپیک هابرگرده؟ادم یک دوربخونه :-(
    پ.ن:سوال خیلی تکراری که خودم بیست بارپرسیدم ولی جوابش نفهمیدم اسپید کی ران می شه؟:-)))

یاد بود Enemy
    یادش بخیر!!!

The post was edited 1 time, last by Ali Chiefer ().

• چراقسمت ویرایش مجدد نیست؟یک چندتا پ.ن بزنم باز
    پ.ن:می گم نمی شه این ترجمه کامل صورت بگیره؟یکم رومخه
    بعد یک موردی که من تو جایزه ها دیدم جایی هست وقتی کراپ پنج کنی وبعد اسیاب بسازی خودش اسیاب 2را می ده تااینجامشکلی نیست
    ولی یک وظیفه هست که اگرتمام منابع پنج کنی اسیاب 1جایزه ات هست حالا اگه اسیاب زودترساخته باشی جایزه ات می سوزه خو انصافا حق نیست این مسولین پیگیری کنند:-)))
    پ.ن: یک سری ازدوستان پرسیدند باتوجه به اینکه سرورهای تورنمت تراوین مقدماتی تازه. همه جا استارت خورده واسه مانمی خوره؟ما دل نداریم؟ببخشیدمن باگوشیم یکم سخته :)))

یاد بود Enemy
    یادش بخیر!!!

The post was edited 1 time, last by Ali Chiefer ().

• چراقسمت ویرایش مجدد نیست؟یک چندتا پ.ن بزنم باز
    پ.ن:می گم نمی شه این ترجمه کامل صورت بگیره؟یکم رومخه
    بعد یک موردی که من تو جایزه ها دیدم جایی هست وقتی کراپ پنج کنی وبعد اسیاب بسازی خودش اسیاب 2را می ده تااینجامشکلی نیست
    ولی یک وظیفه هست که اگرتمام منابع پنج کنی اسیاب 1جایزه ات هست حالا اگه اسیاب زودترساخته باشی جایزه ات می سوزه خو انصافا حق نیست این مسولین پیگیری کنند:-)))
    پ.ن: یک سری ازدوستان پرسیدند باتوجه به اینکه سرورهای تورنمت تراوین مقدماتی تازه. همه جا استارت خورده واسه مانمی خوره؟ما دل نداریم؟ببخشیدمن باگوشیم یکم سخته :)))

لووول من برم حذف اکانت خخخخخخخخ

رفع اسپم: مشکل ترجمه واقعا داره اذیت میکنه

پ.ن: یاد d.k بخیر...

• سلام دوستان سرور خوبی درست یه جاهایی ایراد داره ولی مهم اینه که سرور ایران برگشته
    اون دوستانی که از سرور ایراد میگیرن لطفا یه رزومه از خودشون به ما بدن :)

• ۱.ثبت نام رو فعال کنید چون الان فقط کاربرای قدیمی اونم درصورتی که یوزر و پس یادشون مونده باشه میتونن لاگین کنن
    ۲.اون بخش های مربوط به انجمن مدیران رو از تو آرشیو حدف کنید چون مکالمات اونجا با این فرض بود که هیچوقت عمومی نمیشه

• سلام پیرمرد:))می گم یعنی هیچ کس نیست به وضعیت سرور رسیدگی کنه؟مثلا الان یکی بن باشه گلدش نداده باشند هیچ کس نیست واقعا؟!!!!

MshTeam
    اقای محترم مدیر فروم می شه به ادمین بگید تشریف بیارند؟روی پنل مولتی هانتر و به بازی رسیدگی کنند تکلیف گلد خریداری شده که نیومده روی اکانت و اکانت های بن شده را مشخص کنند؟! والا هزینه شده الان خسارت باچه کسی است؟

• MshTeam
    اقای محترم مدیر فروم می شه به ادمین بگید تشریف بیارند؟روی پنل مولتی هانتر و به بازی رسیدگی کنند تکلیف گلد خریداری شده که نیومده روی اکانت و اکانت های بن شده را مشخص کنند؟! والا هزینه شده الان خسارت باچه کسی است؟

سلام اینجوری ما اطلاع داریم بن شده ها واسه مولتی اکانت بودن یا خرید سیلور بودن
    از بابت گلد الان گلد ما هم نیومده که متل سری قبل این درست میشه گلد ارسال میشه

• سلام اینجوری ما اطلاع داریم بن شده ها واسه مولتی اکانت بودن یا خرید سیلور بودن
    از بابت گلد الان گلد ما هم نیومده که متل سری قبل این درست میشه گلد ارسال میشه

من سیلوری نخریدم داداشی
    وبعد ده سال بازی راه رسم مولتی اکانتی پس بلدم ! دیگه خیلی ضایع واسه مولتی بیام بن بشم فکرکنم واسه استفاده از وی پی ان بوده
    من مشکلی بامجازاتش ندارم یکی جواب گو باشه کافیه !

• ۱.ثبت نام رو فعال کنید چون الان فقط کاربرای قدیمی اونم درصورتی که یوزر و پس یادشون مونده باشه میتونن لاگین کنن
    ۲.اون بخش های مربوط به انجمن مدیران رو از تو آرشیو حدف کنید چون مکالمات اونجا با این فرض بود که هیچوقت عمومی نمیشه

با عرض سلام. پیشنهاد من اینه که به آرشیو اصلا دست نزنید. از خود بازی بیشتر مایه ی تفریح شده :d
    رفع اسپم: گزارش تخلف های خدا بیامرز نیما شدم.

[SIGPIC][/SIGPIC]
    s1 r1: kamalsoftcom
    s3 r1: fatsniper
    s6 r2: fatsniper/bijan/.i. HIT
    tc2 r3: bijan ACE
    ts1 n: ahmadreza Zeus

• سلام به همه
    قوانین بازی عوض نشده
    ولی برخی از دوستان به روش سرور های جعلی هنوز بازی می کنند و متاسفانه دوست دارند کلی اکانت مالتی داشته باشند که همه مسدود می شه، خرید وفروش منابع از هر نوعی و به هر روشی هم تخلف به حساب می یاد و جریمه داره.
    سیاست جدید اینه که هیچ آرشیوی پاک نشه
    خیلی از دوستان با این متن ها خاطره دارند و ما قصد پاک کردن اونا رو نداریم.

• والا منظور من فقط آرشیو مربوط به قسمت انجمن مدیران بود
    ما یه چیزایی اونجا گفتیم با فرض اینکه تو قسمت بسته فرومه
    همین الانم عکساش داره تو گروه های تلگرام بچه ها دست بدست میشه
    البته اگه سیاست جدید بر اینه که دیگه حرفی نیست
    ممنون

• اگر اشتباه نکنم منظور دوستمون وجود ۲ آرشیو است یکی برای مطالب محرمانه مانند بخش مدیران ، دیگری برای مطالب عمومی

• سلام
    اول ممنون از همه کسایی که تلاش کردن تا دوباره تراوین پاش به ایران باز شه و حداقل همین فروم کلی خاطرات شیرین برامون زنده کرد :)
    و از دوستان فروم نویس میخوام که بازم مثل قبل رونق بدن به فروم. اصن نصف پلیرا تراوین بازی میکنن به خاطر فرومش :)

از ادمین محترمم میخوام که این مشکل بامزه ترجمه رو حل کنن دیگه :) آخه اون ترجمه قبل چش بود؟ اقامتگاه چرا بشه کاخ ؟ :)
    باور کنین همون حس نوستالژیک اگه زنده باشه همه حس بهتری دارن. البته میدونم دارین رسیدگی میکنین ولی الان یه چیزی دیدم موجبات خندم فراهم شد گفتم هم دور هم شاد باشیم هم اینکه اگه حواستون به این نبوده اطلاع بدم :)
    http://uupload.ir/files/laif_capture1.jpg

دوستون دارم

• سلام. کی سرور 3 ایکس میاد؟راستی فکر کنم از بس سرور فیک بازی کردن بچه ها و به بن شدن عادت ندارن اینجا اوایلش اذیت میشن.خخ

با هرکس به اندازه شعورش برخورد کن ...

نه به اندازه شعورت !!!

• سلام به همه ی دوستان قدیمی(اگه این مطلب رو میخونید حتما قدیمی هستید)
    هنوز هیچ کسی (بغیر از 6/2016 Sourena) قادر به ساختن اکانت فروم نیست و هیچ اطلاعیه ای هم مربوط به باز شدن ساخت اکانت فروم به چشم نمیخوره
    تو این چند سالی که تراوین (آلمانی) داخل کشور حرام بود :دی علاقه مندان تراوین ول کن این بازی نبودند و داخل سرورهای مهندسی ساز شده ایرانی مشغول به بازی بودند و بسیاری از بازیکنان فعلی تراوین شروع این بازی رو با سرورهای ایرانی ساز انجام دادند و خیلی از بازیکنان هم شرایط سنیشون به ساخت اکانت فروم نمیخوره و خیلی ها از جمله خودم اکانت و رمز عبورشون رو فراموش کردن...
    وضعیت کنونی بازی(سیلور-منابع-نیروی فیک) و فروم هیچ تفاوتی با سرور های ایرانی ساز شده نداره و با این رویه به زودی پرونده تراوین آلمانی دوباره بسته خواهد شد...
    لطفا یک اقدام ویژه و جدی جهت دوباره باز شدن فروم انجام بدین

[SIGPIC][/SIGPIC]

ٰTest.Ir : Sandsun
    S1r1.Ir : Taymoorlang
    S6r2.Ir : Pain
    Tx3.ir : Taymoorlang

• سلام به همه ی دوستان قدیمی(اگه این مطلب رو میخونید حتما قدیمی هستید)

هنوز هیچ کسی (بغیر از 6/2016 Sourena) قادر به ساختن اکانت فروم نیست

با سلام
    باتشکر از نظرات ارزشمند شما ، دوست گرامی تمامی افراد تیم مدیریت در حال رفع تمامی مشکلات سرور هستن.
    از جمله فروم که در آینده ثبت نام برای تمام افراد جدید نیز باز خواهد شد و شرایط فروم به روز های آرمانی خودش برمیگرده.

وضعیت کنونی بازی(سیلور-منابع-نیروی فیک) و فروم هیچ تفاوتی با سرور های ایرانی ساز شده نداره و با این رویه به زودی پرونده تراوین آلمانی دوباره بسته خواهد شد...

تیم مدیریت با تمامی افراد خاطی براساس مقررات برخورد لازم را کرده و باز هم با متخلفین برخورد صورت خواهد گرفت .