نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 30 آذر 1395 |

• بفرما شاهد از غیب رسید

من نه سرور یک بودم نه وقت گذاشتم پست هاشو بخونم
    ولی مجید که بوده داره همون حرفی رو میزنه که من میزنم
    امیدوارم ش ش از خواب غفلت بیدار شه....

• من همچنان معتقدم آدم با سیاست میدونه
    چه حرفی رو کی و کجا باید زد که براش بار معنایی نداشته باشه

یکی به من میگه ما هیچ کاره هستیم ، اونوقت اون یکی میاد میگه به دستور ما از خاک خودتون روتون همر بلند میشه !
    کدومتون رو باور کنم ؟

برای همین ترجیخ میدم کسایی که تو سطح لیدری نیستن حرفایی که لیدرهاشون 100% دارن عکسش رو با قسم و ایه میزنن که موضوع رو درست کنن نقض نکن ( مخصوصا اونایی که اسمشون تو پروفایل هست ولی لیدر نیستن ) تا ما با ببینیم با لیدرهای شمال شرق به کجا میرسیم سر این موضوع

همیشه یکی اشتباه میکنه اون یکی برای اینکه بیاد با سعه صدر برخورد کنه، یه رفتار بچه گانه و هیجانی میکنه و اشتباه بزرگتری میکنه و کلا میشه قوز بالا قوز

یه نصحیت دوستانه به دوستام و همبازی های قدیمیم توی شمال شرق - سرور از اونی که فکرشو میکنید خیلی راحت تر 3 به 1 میشه، منم با توجه به تجربه های قبلیم دوست دارم ببازم ولی هیجان داشته باشم تا اینکه ببرم و یه سرور بی بخار رو تجربه کنم،
    پس بسیار عاقلانه تصمیم بگیرید و پاتون رو از مسائل داخلی ما بکشید کنار

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• درود برتو جوان فعال مجید عزیز
    اول از همه از اینکه انقدر دستت خالیه میای فروم سرور های دیگه رو هم میخونی تشکر میکنم ازت :)
    سرور 1 اتفاقاتی خاصی افتاد که در خوب در جریانش هستی محسن از هفته 12 اومد رو اکانت تی بگ بنده از هفته 4 تا 12 تنهایی بازی میکردم !!
    سرور 1 بنده به درخاست رفیقم اومدم کمکش تو ساید اس ای ولی اتفاقاتی پیش اومد که ناخاسته موندگار شدم !
    لیدری کل اس ای سرور 1 تا هفته 4 دست بنده بود به طوری تقریبا توتالشون بودم . چون یه سری از اتحادا دست افرادی بود که حرف گوش نمیکردن و بنده و حال و حوصصله بحث نداشتم تصمیم گرفتم کلا از اتحاد در بیام و تنهایی بازی کنم بدون اتحاد !! بعد اون علیرضا ایران (زاپاتا ) گف بیا شمال شرق و بنده هم قبول کردم به 3 دلیل : 1- اینکه اس ای وعضش بسیار خراب بود به هیچ وجه بالا نمیومد مگر چندتا پلیر خوب میومدن 2- بنده اصلا حوصله لیدری و اینچیزارو تنهایی نداشتم (دقت کرده باشی سرور 1 فرشاد اسپارتایی تو لیدری دخالت نمیکرد چون حوصلشو کلا ندارم ) 3- دلیلی بود که شاید اس ای با این وعض ببسیار بدش به خاطر پلی کردن من تو شمال بتونیم متا کنیم
    مطلب بعدی اینکه چون پیروز دوالم شدیدا خرج اکانت کرده بود و بنده هیچ پولی بابت اکانت خرج نکرده بودم دلم نمیومد اکانتو حذف کنم یا تو ساید اس ای به فناش بدم !
    تا هفته 12 یا 13 شمال شرق بازی کردیم و شما با محسن بحثتون شد سر قدرت شما گفتی من قویم و فلان میکنمو ال میکنم و محسن عزیزم از اتحاد لفت داد . البته قبل همون روز یه پلیری جدیدی سایدو کشیده بود بالا و درخاست کرده بود برگردیم ( هاشم ) !!
    در کل برگشتیم ساید خودمون البته تا اونموقع علیرضا هم اکانتشو گزاشت و بخاطر مشکلاتش رفت از سرور!
    فک نکنم این یه چیز خیلی بدی تو بازی باشه ! پس 1- لطفا در امری که به شما ربطی نداره دخالت نکنید 2- این سرور به هیچ عنوان شبیه سرور 1 نیست.
    و البته تراوین برای ما فقط یه بازی هر طوری دوست داشته باشیم بازی میکنیم ! مثل خیلیا نیستیم که سایدی رو واس خودمون یا ناموسمون بدونیم لوول
    تو هر سایدی که رفیقمانو باشن و بهمون خوش بگذره پلی میدیم . چون امون زمانی که بنده هم سن تو بودم مث تو فکر میکردم ولی یه چندسال تراوین بازی کنین شاید درکمون کنین !
    همچی مشخصه کارای ما تو سرور 1 هم مشخص بود کارای شماهم :)) (2دسته کردن ساید شمال و باعث باختش ) پس نیازی نیس اینجا دلسوزی کسی رو بکنین !

بابت تند حرف زدنم از تمامی دوستان معذرت میخام .
    بنده اصلا اهل فروم نیستم . چون فروم کشکه سرور 1 فروم به ما خیلیا شاخ و شونه کشیدن ویرایش مدیر!!
    و به یاد داشته باشیم تراوین فقط 1 بازیه !
    و زندگی روزمره خودمون به قدر کافی اعصاب خورد کنی داره ما فقط برای فراموشیه اون اعصاب خوردکنیا بازی میکنیم
    ویرایش مدیر
    باشد که رستگار شویم .
    همگی خوش بگذره
    بدرود

Farshad

The post was edited 1 time, last by NoThanks: لحن نامناسب نداشته باشید ().

• خب درود بر مرده همیشه فعال فروم که حتی اگر توی سرورم نباشه میاد بگه من هستم منم ببینید :)
    باشه d:

عرض کنم خدمتتون که در ادامه ی صحبت های داداشه گلم فرشاد (داداش میگم بخاطره اینه رفاقت ما از قبل تراوین و تا الان 11 ساله شد )

همونطور که در جریان هستید و بهش اشاره شد و کردید بنده اکانت t! Bag سرور 1 رو از شمال شرق به جنوب شرق برگردوندن اونم به محض ورودم روی اکانت

و دلیلش 2 چیز :
    اول از همه من معتقدم تا جایی که شرایط باشه و اجازه بده و مشکل قابل حل باشه باید برگشت توی ساید و حلش کرد که اون مشکل ساده بود و من سریعا اکانت و به جنوب شرق بگردوندم و با کمک داش فرشاد دوباره ساید و راست و ریست کردیم که باعث شد تمامی کتیبه های ساید جمع بشه و در پایان ساید متا وینر اعلام بشه و پیروز بشه .

مورد دوم : منم منم کردن های غیر قابل تحمل شما بود که در همون 5 دقیقه صحبتون در چت تلگرام شمال شرق متوجهش شدم و زور توی سره ما نمیره

و مورد نهایی

کسی میاد از لیدری حرف میزنه که خودش یه لیدر خوب باشه

نه اینکه سایدش رو دو دسته کرده باشه و کوبیده باشه بهم و نابود کرده باشم اونم ساید به اون قدرتمند (خلاصه ساید قوی لیدری در سطح شما نیاز نداره که ساید و نابود کردید )
    اکانت هاشون و فروخته باشن
    کتیبه هاشون و دو دستی داده باشن دست دشمن

و کسی میتونه از موضع قدرت در یه سرور صحبت کنه که خودش نخورده باشه اکانتش همرش دیوار نشده باشه و حذف نکرده باشه و تا اخر بازی با هر زوری مونده باشه
    شما با اون شدت گرد و خاک در فروم سرور 1 انتظار نمیرفت اون شمال شرق و اونطوری نابود کنید

و حال سعی کنید کسی بهتون میاد میگه تورو خدا بیا توی فروم سرور 3 کمک کن یه چیزی بگو من کم اوردم حد اقل میای حرف منطقی بزنی که کسی با اولین نگاه به سن شما پی نبره :)

و در نهایت شما موفق شدی توی سرور 3 هم مطرح شدی
    و الان دنبال پستت ما نوشتیم و بازم هم شما مینویسی که مطرح تر بشی

دوستان معرفی میکنم اقای مجید پرشیا
    کسی که ساید قدرتمند شمال شرق سرور 1 رو دو دسته کرد و کوبید بهم و نابودش کرد
    از اشناییتون خوشبختم

پ ن : به قول هاشم KNOX :
    وقتی شیر ها قبولت دارن مهم نیست که کفتار ها دربارت چی فکر میکنند
    و همچنین میگفت هیچ گاه با انسان های مغرور و طبل تو خالی بحث نکن
    چون آن ها اول شمارا تا سطح درک خود پایین میکشند و بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح شما را نیز مثل خود میکنند

واقعا هاشم گل گفت :)
    یادی هم کردیم ازش

بدو تا برسی ...

یا حق

هرگز زانو نخواهم زد ، حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد

The post was edited 4 times, last by NoThanks ().

• بفرما شاهد از غیب رسید

من نه سرور یک بودم نه وقت گذاشتم پست هاشو بخونم
    ولی مجید که بوده داره همون حرفی رو میزنه که من میزنم
    امیدوارم ش ش از خواب غفلت بیدار شه....

چقدر خوبه (بیایم) درباره ی سروری که توش نبودیم و نمیدونیم چه اتفاقاتی افتاد نظر ندیم
    میایم ؟؟؟ :))

• درودی بی انتها به عزیزان سرور3

ببینین تعریف کردن هر قصه ای از دیدگاه هر شخص به طور کلی میتونه با شخص دیگری که شاهد همون ماجرا بوده دارای تناقض بسیاری باشه که این موجب ابهامات و گمراهی خوانندگان فروم میشه.
    درمورد سرور 1:

: 1- اینکه اس ای وعضش بسیار خراب بود به هیچ وجه بالا نمیومد مگر چندتا پلیر خوب میومدن

2- بنده اصلا حوصله لیدری و اینچیزارو تنهایی نداشتم (دقت کرده باشی سرور 1 فرشاد اسپارتایی تو لیدری دخالت نمیکرد چون حوصلشو کلا ندارم )

3- دلیلی بود که شاید اس ای با این وعض ببسیار بدش به خاطر پلی کردن من تو شمال بتونیم متا کنیم

در مورد دلیل اولتون شما کاملا مدعی این هستی که ترجیح دادی به جای زحمت کشیدن برای سایدت بری سمت سایدی که قویتر یا بقول امروزی رفقانه تر بود برات.
    این از نظر من درست نیست فرشاد عزیزم.
    دلیل دومت رو زیاد روش نظر خاصی ندارم،ولی با شناختی که از پلیرهای خوب و با سابقه ی جنوب شرق داشتم:اعم از مسعود بست پلیر عزیز(لیدر فوق العاده ی جنوب شرق)و فرشیدfsh و اکبر،شما همچین تنها هم نبودی عزیز دل:ایکس
    دلیل سومت خیلی برام جالبه.شما اینطوری تفسیرش کن.اما بنده به عنوان یک پلیر از شمال شرق اون سرور که هر بار لازم شده حقایق ماجراهارو باز نگری کردم باز هم میگم:شما بخاطر رفاقت با شمال شرقیا به شمال شرق نیومدی و برای متای 2ساید شرقی نیومدی،بلکه شما نیروی گماشته شده ی کاملا آگاهانه از طرف شمال غرب برای بر هم زدن رابطه ها و خراب کاری تو شرق و در ساید جنوب شرق،شروع به فعالیت نمودی.
    شما دقیقا همون کسی هستی که همر هم سایدیه خودت (امیر الون بوی که هم تاپ پلیر اسپیدهای ایران و کامه هم لیدری خوب)رو کردی توی دیوار.
    اینم مدرک:(مدیریت محترم تاپیک اجازه ی اسکرین گرفته شده است)

عکس کامل
    پس اینجا جانماز آب نکش فرشاد عزیزم.به اندازه کافی توضیح واضحات داده شد.و بخاطر اینکه فروم سروری هستش که شخصا حضور ندارم از ادامه ی کل کل با شخصیتی مثل شما 2دوست عزیز دریغ میکنم.همونطور که شما عرض کردی سن ما اونقدری قد نمیده که شما حضورشو داشتی.ما تراوینو یه طور دیگه یاد گرفتیم.ما یاد گرفتیم برای ساید بازی کنیم حتی اگر 2نفر از عضو شورای لیدری سایدت خاِئن باشن و نصف ساید بدون درک و فهم کافی،ما یاد گرفتیم رفیقامون رو به ساید و ساید رو به رفاقت نفروشیم،شما برای رفاقت از هر کثیف بازی بگی انجامش دادی،ما رفاقت و بازی رو قاطی نمیکنیم چون فقط ای

تا هفته 12 یا 13 شمال شرق بازی کردیم و شما با محسن بحثتون شد سر قدرت شما گفتی من قویم و فلان میکنمو ال میکنم و محسن عزیزم از اتحاد لفت داد . البته قبل همون روز یه پلیری جدیدی سایدو کشیده بود بالا و درخاست کرده بود برگردیم ( هاشم ) !!

بین شورای لیدری اون موقع فکر کنم فقط من بودم که بیشتر هوای اکانت تی بگ رو داشتم تو شمال شرق،اما اینکه میگی سر قدرت بحث شده میشه توضیح بدی؟قدرت؟
    اولا اینکه شما نمیتونستید تو ساید دیگری بخواین اسمتون اورده بشه بالا و این اجازه اصلا به شما داده نمیشد،دوم اینکه محسن عزیز تا جایی که یادمه توی گروه عمومی ادعای بزرگی و ریدری کرد و سر مسایل مسخره اومد منو ببره زیر سوال(اون موقع 1دانه رید توافقی هم نمیزدم)و این شد که شما بدلیل سن و سالتون و کارای عجیب غریبتون رفتید و به سایدی پیوستید که اسمتون بره بالا.

پ.ن:ترجیح میدم برید از خود مسعود بست پلیر که هم سایدی شما بود سوال کنین کی کتیبه باج داده،شمال شرق یا جنوب شرق.مسعود عزیز بیشتر میتونه اطلاعات عمومیت رو راجع به باج دادن توتال ساید اس ای بیشتر کنه.

شما با اون شدت گرد و خاک در فروم سرور 1 انتظار نمیرفت اون شمال شرق و اونطوری نابود کنید

نیازی نمیبینم به حرفهای بی ارزش و گزافه گویی های بی کران شما پاسخی بدم.
    چون فروم سرور 1 بازه هرکسی مایله بره ببینه کی شمال شرق و از بین برد.

بله عزیزان دلم محسن و فرشاد عزیز شما با اینچنین کارنامه ی درخشانی،میاین شخصی مثل مجید ام اس اچ عزیز رو مثلا ببرین زیر سوال؟!
    مرسی که هستید.موجبات شادی خیلی ها رو فراهم میکنید.
    پیروز و پایدار باشید.

• راستی محسن عزیز یه نکته تو عکس ها هست که کسی بهش اشاره نکرد منم اتفاقی متوجهش شدن
    شما کاملا واضح نوشتید اینسرت شده
    اما اثری از اینسرت دیده نمیشه
    نمیگم اینسرت نکردید عرض کردم اثری از اینسرت تو عکس ها نیست
    چرا؟؟
    خب تا یجایی عکس ها تایم لندینگ دارند که همگی دیوار شدند
    کاتا ها هم دیوار شدند و تایم هم داره
    ولی اتک هایی که از دف رد شده تایم نداره
    اینطور به نظر میرسه نیروها از دف رد نشدن و دف سالم بوده و کاتا ها خورده
    و بعدش نیروهای بعدی خوردن و دف صاف شده
    لطفا در مورد اینسرت ها توضیح بدید یا لااقل عکس واضح بذارید
    چون تایم همه اتک ها بود بجز اتک هایی که از دف رد شده....

پ ن : این پست بنده به این دلیله که شما ادعا نمودید که اینسرت کردید. ولی در واقع اثری از اینسرت دیده نمیشه
    پ ن : این پست من پلن خیلی بد شمال غرب رو توجیح نمیکنه ( البته یکی از دوستان از ش غ فرمودند پلنی در کار نبوده و ما هم گفته ایشون رو سند میگیرم چون حتی کسی که سرور اولش باشه همچین پلنی نمیریزه)

با سپاس فراوان از محسن عزیز بابت گذاشتن این پست به این طولانی

البته اون یکی پستش خیلی طولانی تر بود و من نصفشو صبح خوندم نصفشو شب لول :دی

• سلام مجید جان روزت بخیر

مرسی از اینکه وقایع سرورهایی که گذشت و عده ای با خیانت به سایدشون حذف کردندو رفتند ، دوباره یاد آوری میکنی تا دوستان جدید بشناسنشون....

سرورها میان و میرن اما این آدمهای ..... هر سرور با کوله باری از خشم و کینه و نفرت و عقده به سرور بعد میرن و اونجارو خراب میکنن...

این دو دوستمون که یکیشون میگه من توتال ساید بودم ، ولله ما که ندیدیدم !!! یه پلیر ساده بود و فقط سفارت بالا برده بود !!!! حتی تیم اسپیک نداشت! ساید رو مسعود بست پلیر ، من و اکبر ، امیر علی طی 3 هفته بازرسی و تلاش تقریبا منسجم کردیم !! با اینکه کاملا بچه ها نا امید بودن از خیانت این اکانت که اون زمان رنک پاپش تو جنوب شرق اول بود !!! با این حال برنامه های مشخصی چیده شد به حدی که حتی دفسازهای جنوب شرقم اگه فیکی روشون گذاشته میشد 100% ازش پشتیبانی میشد!!!

تا جایی که این نا امیدی کنار رفت و جنوب شرق در صلح و آرامش تبدیل به سایدی شد که تارگت اول متای شمال غرب بود !!! چون کسی مارو نمیزد !!! چون همه بندرو میشناسن من هرجا بازی کنم تا آخرین گندم اکانتم برای ساید بازی میکنم و شده با قهرمان اینسرت میزنم ، دست از تلاش برای منطقه و دوستام بر نمیدارم ،....

اما به جایی رسید که درگیری های من با اکانت خیانتکار T! Bag بالا گرفت ... بنده روز 25 مرداد 45ک گرز و 8ک شوالیه داشتم و همر دومم بدون منابع پایتختم 8ک تبر 2ک شوالیه و در مجموع 2ک کاتا بود و کراپ های 17-18 فکر کنم بهترین اکانت جنوب شرق و بیگ همر سرور تا اون زمان بنده بودم که قبلا تایید شده بود....

بعد از مدتی اکانت ما با دلاوری های همین آقای فرشاد اسپارتا که بنده صداشم نشنیده بودم و شدیدا آدمی بود که عاشق نوشتن و حرف زدن بود به در و دیوار کوبیده شد....

و اینکه میام میگم ایشون منظورم اینه که ایشون یا یکی از پلیرهای اکانتشون.... که مدرکشم حرف یکی از معتمدین تراوینه ( البته از نظر حرف نه چیز دیگری)

آقای فرشاد اسپارتا خوبه آدم یه ذره فهم داشته باشه و انسانیت تا اگه با اکانتی یا سایدی مشکل داره بیاد یا به روش بازی بزنتش یا با حرف حلش کنه !!!

برای من اون سرور تموم شدست !!!! الانم که اینجام دیدم بدجوری شیپور حاشا دستت گرفتی و از دوستانی که خبری ندارن از اون سرور سو استفاده میکنی...

من یه روزی قرار بود رکورد تبر دنیا باشم که اتفاقا با 3 میلیون پوینت هجومی( یعنی اکانت 3 همره بود ) .... نزدیک به رکورد بود اما اونجا هم یکی مثل شما دقیقا مثل شما اومد همری که 3.5 میلیون همر دیوار کرده بود تا بمونه و 4 میلیون دفاع کنارش بود رو صفر کرد !!!! این سبک بازی نشانه ضعف شماست....

یکم سعی کن اعتماد به نفست رو بالا ببری و با واقعیت ها رو به رو شی .... تراوین یه بازیه !!!! از هر دستی بدی از همون دست میخوری....

تمام کسانی که به این سبک بازی میکنن یه سروری قربانی میشن ..... بنده خودم توی سرورهای فیک تراوین همین روش شمارو روی 4 تا اکانتی که شیوه شمارو داشتن و همر میکوبیدن رو تارگت کرده و دقیقا مقابل مثل کردم اما بعدش پشیمون بودم !!! تراوین ارزششو نداره!!!

یکم مرد باش و بازیو درست یاد بگیر

جواب این پست رو کسی نده هیچوقت جواب داده نمیشه.....

تمامی حرفهای مجید پرشیا تایید میشه و هیچ فتوشاپی در کار نیست

پ.ن: تراوین ایران از سال 86 شروع به کار کرد ، دوستان از 11 سال پیش بازی میکنن :| لابد سرور تست همه بودن .... جلل خالق
    روز همه عزیزان بخیر

امیدوارم تراوین براتون تنها گذروندن لحظات سخت دنیای واقعی باشه ، نه دغدغه اصلی زندگیتون

خدانگهدار

KiNG oF Se TeaM

Amir Alone

Here is Bottom oF The Earth

[SIGPIC][/SIGPIC]

• درودی مجدد به عزیزان سرور 3
    پیرو صحبتهای امیر الون عزیز(king of se)راجع به مسائلی که فرشاد اسپارتای عزیز به طور کلی وارونه بازگویی کرده بودن،عرض کنم که هیچ حرفی ندارم.اما راجع به مسایل شمال شرقی که فرشاد توسط ایدی محسن باز نگری کرد(پستی که حذف شد)عرض کنم خدمتتون که بنده شخصا نه علاقه ای به بازی شخصی دارم نه همر کشی و رایدری و خیلی از مسایلی که شما براش میجنگید.هرکسی برا نداشته هاش میجنگه درسته؟
    بقول اون عزیزی که میگف ما نوب شما پرو دیگه چخبر؟
    انگ خیانت بما میزنی به هم سایدی خودت امیر عزیز میزنی در حالیکه در وقاحت کامل با دروغ و در حالیکه خائن واقعی شخص شمایید و این سرورم دارید همینکار و میکنین.قدیمیا خوب گفتن که:توبه ی گرگ مرگه.بیش از این این بحث ادامه داده نخواهد شد و امیدوارم عزیزان این سرور واقع بین باشن و اونقدر درکشون بالا باشه تا با این مسائل غیر اخلاقی تو بازی برخورد کنند نه حمایت!!!
    پیروز و پایدار باشید و امیدوارم سروری خوب رو تجربه کنید.
    پ.ن:امیر جان اینا هنوز مونده برسن.اصن میتونن برسن؟:))))))

• سلام و عرض ادب

ما نه علاقه ای به شنیدن دعواهای سرور گذشته شما داریم و نه میخوایم که بدونیم
    خواهشا بحث ها فقط پیرامون سرور 3 باشه

پ.ن : از ادمین محترم خواهش میکنم که یه فکری ب حال این فروم نویسهای اسپمر بکنه !!

• سللم درود بر بزرگان تراوین 3 king abas
    از حواشی سرور بگید برامون کدام ساید به نضرتون سایده برتره

همه چیز در امن و امانه
    راجع به سایدها نمیتونم نظر بدم
    فقط از نظر اکانت باید عرض کنم اکانت من بهترین اکانت سروره
    و خودمم توتال سرور هستم
    به امید خدا هولدر میشم و واندر من که اسمش wafel mafel هست 100 میشه
    و من الله توفیق

• سلام
    آرامش قبل از طوفان که میگن اینه هااااا !!!
    فرارسیدن سال نو رو قبل از صحبت هام به همه تبریک میگم ، انشاالله سالی سرشار از موفقیت و شادکامی داشته باشن

از امروز دقیقا 12 روز مونده تا کتیبه ها وارد سرور بشن، قطعا همه ساید ها خودشون رو اماده کردن تا بهترین عملکرد رو داشته باشن و تا میتونن علاوه بر کتیبه های ساید خودشون ، از ساید های دیگه هم کتیبه بزنن ... خوب این ماهیت تراوینه و شکی در اون نیست.
    اما چند تا نکته:
    اول از همه بازی رو به لجبازی و عقده باز کردن نکشونیم اگه واقعا خودتون و سایدتون رو قوی میدونید از داخل همون سایدتون کتیبه های ساید های دیگه رو بزنید. ( این یه پیشنهاد دوستانه بود ) ما در حال حاضر در هیچ سایدی نه اکانت داریم و نه شخص نفوذی ولی دستپا چولوفتی هم نیستیم که نتونیم اینکارو انجام بدیم،
    دقیقا دوستانی که کنار من هستن میدونن از همه ساید ها پیشنهاد خرید داشتیم و من به شخصه همه رو رد کردم و نذاشتم این اتفاق بیوفته، چون برای بازی و لذتش اومدم تو سرور نه برای اینکه خودمو به هر دری بزنم تا واندر 100 بشه و همه کتیبه های سرور رو داشته باشم انقدر هم به خودم مطمئن هستم که نیازی به خوندن ام ام های ساید رقیب و یا نگاه کردن اتک های اتحادشون نداشته باشم .
    من سرور 9 راند اول - توتال جنوب غرب بودم دقیقا همین متن رو قبل کتیبه گذاشتم، اما خوب یه سایدی گوش نکرد و از خود ما به خودمون همر زد، 3 هفته بعد همشون حذف دسته جمعی کردن،
    از اون ورم سرور 12 ، همه مردونه بازی کردن ما هم مردونه بازی کردیم ( هرچند 3 به 1 بودیم ) اما واقعا بهترین بازی عمرم بود. تا اون فارم هامون هم کراپ لاک شده بود.
    پس خواهش من اینه اومدیم بازی کنیم و لذت ببریم در کنار هم، این لذت رو خراب نکنیم.

دوم : من ساید رو 20 روز پیش حدودا تحویل گرفتم، تو این 20 روز انقدر تغییر کرده که در ادامه بازی متوجه خواهید شد، امار 30 40 روز پیشتون که از افرادی که الان پناهنده شدن هست دیگه خیلی قدیمی شده و تقریبا اطلاعات سوخته هست و امیدوارم روی اون اطلاعات تصمیم گیری نکنید. ( ما خوب میجنگیم :cool: می تونید امتحان کنید )

سوم: ما هیچ برنامه ای واسه درگیری با 3 ساید دیگه رو نداریم، اما خوب از درگیری هم نمیترسیم، حتی انقدر به خودمون مطمئنیم اگه سایدی کمکی در جمع اوری کتیبه هم خواست ما قطعا کمک بهش خواهیم کرد ( این به دید اینکه کتیبشو براش میزنیم نیست ، همرهای ساید خودمون رو میدیم کتیبه شو خالی کنه برداره برای خودش ) پس با دیوار شدن 3 4 تا نیروی پیزوری 3 به 2 ، 4 به 1 راجب یک ربع تصمیم گیری نکنید و تصمیم عجولانه نگیرید. چون همیشه بهترین همر ها تازه بعد کتیبه ها استارت میخوره.

به هر حال من برای هر 3 ساید ارزوی موفقیت میکنم
    واقعا دوست دارم قدرت بازی تا اخر همین طوری بمونه و در اخرش هر 4 ساید واندری که واقعا شایسته 100 شدن هست رو داشته باشه و مثل 2 سرور قبل نشه

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

The post was edited 1 time, last by behnam ().

• سلام دوست عزیز و پیشاپیش تبریک عید نوروز به تمام بازیکنای تراوین.

مطلب خوب و مثبتی رو نوشتید.ما هم امیدواریم سرور متوازنی پیش رو داشته باشیم از نظر قدرت ساید ها و بیشتر هم دنبال تفریح و لذت از بازی هستیم تا مسائل دیگه.
    کتیبه ها نزدیکه و همه آماده برای یه نبرد زیبا و تقریبا تعیین کننده و البته خلاصی از دست گندم منفی :d
    در مورد کتیبه ها فکر کنم چندتا چیز از قلم افتاد.
    زدن کتیبه مهم هست ولی از اون مهمتر حفظ و نگه داری کتیبه و استفاده بهینه از اون هست.البته کتیبه به خودی خود تعیین کننده برنده بازی نیست و سایدی اگر نتونست موفق عمل کنه باز هم امید به پیروزی باید داشته باشه.
    امیدوارم عید خوبی پیش رو داشته باشید.
    پ.ن: ۴ سال پیش در چنین روزهایی سرور ۲ رو فتح کردیم :cool:
    پ.ن: ممد ترانتولا خودتو نشون بده :rolleyes:

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• سلام

جا داره تشکر کنم از اون دوستانی که ما نبودیم خودشون رو نشون دادن و چهره واقعیشون رو همه شناختن
    :به کجا چنین شتابان

بنده به علت یه مشکل کوچیک مجبور شدم به یک سفر اجباری برم الان برگشتم با پیگیری بیشتر روی بازی تراوین و کمتر به زندگی D:

این پست زده شد دوستان بدونن که برگشتم و دشمنان بیشتر اطلاع داشته باشن:)

پ ن : داری اشتباه میزنی داداچ (وطن پرسته وطن فروش) یا به عبارتی ... در کل اشتبا میزنی

Butcher ~MaN

• ما هم به حسین عزیز خوش امد میگیم که به جایی که به او تعلق داشت ( شمالغرب ) برگشت.
    حسین جان بهتر هست راجب اون عزیزانی بذر نفاق تو شمالغرب ریخته بودن صحبتی نکنیم ( تاکیید میکنم ریخته بودن ) با این که پناهنده شدن ( فرار مغزها که میگن همین عزیزان هستند ;) ) چون حساب شان با تیم پلنری هست حالا هر چقدر هم از عشق به شمالغرب، معرفت، روز عزیز مادر و من مرد طوفان هستم حرف بزنن

یه مثل قدیمی داریم میگه شهر که خالی میشود طرف تیر و کمان کش میشه( البته مثل را تغییر دادیم به کسی توهین نشود )

The post was edited 1 time, last by GuNNer ().

• سلام به حسین عزیز خوش اومدی
    نیروی دفاعیت بدک نیست...بازیکنات خوب به اکانتت رسیدن:)
    من هم پیشاپیش عید نوروز رو به همه ی دوستان تبریک میگم و امیدوارم سرور 3 همینطوری جذابیتش رو حفظ کنه.

امیدوارم بدبینی ها و درگیری های لفظی بین بازیکنان nw و ne بخوابه و با ریختن پلن های زیبا با درگیری هر 4 ساید با یکدیگر بازی زیبا و جذابی رو پیش رو داشته باشیم.

• درود و خسته نباشید
    اول از همه پیشاپیش سال جدید رو تبریک میگم و سال خوبی رو براتون ارزو میکنم .

در مورد صحبت های دوست عزیزمون بهنام جان باید بگم الان که 4 ساید شورا دارن یه میتینگی بزارن و یه سری مسائل حل بشه مثلا همین همر بلند کردن از یه سایدی که کتیبه از یه ساید دیگه سر در بیاره البته هر 4 ساید میتونن از هم کتیبه بزنن اما با همر خودشون ، درکل مسائلی مثل جاسوس داشتن تو اتحاد ها ام ام خوندن و .... اینا مشخص بشه که پس فردا کسی نیاد اینجا ننه من غریبم بازی در بیاره در کل حد و مرز بازی کثیف رو مشخص کنن که شاهد سرور خوبی باشیم از همین الانم میگم این حد و مرز تایین نشه بعد از کتیبه ها شاهد ریزش پلیر و داستان های سرور 1 و 2 جدید میشیم که لیدرهای هر 4 ساید میتونن ازش جلوگیری کنن . ( نه 100 درصد لول )
    شاد و شنگول باشید

• سلام به سرور بکس سرور 3 !!!

شما هایی که در مورد خودکشی نهنگ ها صحبت کردین اصلا چیزی در موردشون شندین ؟؟؟ سرور نروژ!!! نکنه بودی :) چرا خودتو OLD میدونی! برام سوال شده اصلا رزومه بازیت چی هست؟؟؟ صحبت از OLD بودن شما شده ؟؟؟ میخوام پرده بردارم از این موضوع ها

1:سرور اخر کلاسیک شما به عنوان هم بازی ما نشستی ؟یادت هست KING_POFAK چه خوش بودی:) یه اکانت چطوری تونست بدون مولتی خودشو بکشه بالا یادته می گفتی بذار اسم اتحادو 3dot تو SE باشه؟؟؟ یادته چطوری میرفتی RC می گفتی فلان اکانتیم ؟؟؟ با Vals کل کل میکردی اخرشم اکانته بنده حذف شد ؟؟؟
    2: عزیزم هیچ موقع ماهیت اصلی تو فراموش نکن 3Dot i رفتار کن و به خونه اصلیت برگرد :(
    3:به قول Eagles یکی شکارچی کله خراب بود تو اون سرور اونم من بودم << الکی خودتون رو بزرگ نکنید و بزرگان و کوچیک البته بزرگا دلگنده تر از اونی هستن که دلگیر شن>>
    پ ن: پ ن :حرف های شما ما هارو یاده اون قدیمه ها میندازه که با اصرار شماها میرفتیم پشت شهرداری فیلم میکرو بگیریم هیچ موقعه یادم نمیره اون روزا رو یادش بخیر به قول یه بابایی سی جی گوجه ای جورابا نارنجی جاده بالا :) اما الان چی کاسکت نذاری می خوابوننت د بیا بخوابونش دیگه
    پ ن: با تشکر از دست اندرکاران بازی تراوین و همه رفقا سال نو مبارک :)

Butcher~Man

Butcher Man

The post was edited 1 time, last by Hocein ().

• سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    اول از همه سال جدید رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سالی با برکت داشته باشید و انشاالله سایه پدر و مادرتون سالم و سلامت بالاسرتون باشه

با افتخار متای بزرگ Cyrus the Great ( کوروش کبیر ) را بین ساید های قدرتمند شمال شرق NE و جنوب غرب SW اعلام میکنیم

امیدواریم سرور خوبی رو از این مرحله به بعد پیش رو داشته باشیم و جذابیت بازی بیشتر بشه

هرگز زانو نخواهم زد
    حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد

موفق و سربلند باشید
    LasT END