نقد و بررسی سرور 1 | آغاز 23 فروردین 1396 | راند 2

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور 1 آغاز 23 فروردین 1396 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

[B]تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

• لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

• به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

• استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

• بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 1)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

• استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

• استفاده از فونت درشت و چشم آزار

• نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

• هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

[B]چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش [B]و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

تیم مدیریت انجمن تراوین ایران سروری به یاد ماندنی برای شما آرزومند میباشد[/B][/B][/B]

• با سلام و عرض ادب خدمت دوستان تراوینی

علی الظاهر رد پای دوستان فراری سرور سه اینجا خیلی پر رنگ هست
    امیدوارم تو هر سایدی هستند دوباره اون ساید رو خراب نکنند
    البته بیشترشون در ساید شمال شرق قابل مشاهده هستند
    به هر حال وظیفه خودم میدونستم به دوستانی که در این سرور بازی میکنند این هشدار رو بدم

• سلام.
    اول از همه امیدوارم سرور خوبی باشه .
    جا داره سلام ویژه ایی کنم به بعضی ها که دارن خودشون رو به در و دیوار و یک وقتایی هم به واحه میزنند که توی تاپ مهاجمین باشن . دلشون خوش هست که مدال هفته ی اول رو میخوان ببرن!
    ارادت .
    پ ن: جیکجیک مستونت بود ...

• سلام به دوستان عزیز
    من هم بعد از گذشت چندین سال به این سرور اومدم و طبق معمول در ساید جنوب شرق
    امیدوارم ک بازیکن های اذیت کن تو این سرور کم باشه :)))
    پ ن: امیدوارم بچه های قدیمی هم تو این سرور باشن

S4 : ..GOD.. classic
    S5 : MLOP classic
    tc2 : IR-test classic

ts14: MLOP

• آقا من بعد عمری اومدم یه سرور بازی کنم این سیستم حمایت داره پدر گرزی ها رو در میاره
    ولی ایشالا به خیر میگذره
    پ.ن: روز درختکاری 15 اسفنده بخدا:

• با این موچ بن شدگی ما کیو باید بزنیم دقیقا؟!

با این همه بن شدن ولی باز خیلی اکانت مشکل دار هست....
    کلا سرور فکر کنم اندازه یک دست بازیکن نداره
    بقیه همه مولتی :))))

S4 : ..GOD.. classic
    S5 : MLOP classic
    tc2 : IR-test classic

ts14: MLOP

• با این همه بن شدن ولی باز خیلی اکانت مشکل دار هست....
    کلا سرور فکر کنم اندازه یک دست بازیکن نداره
    بقیه همه مولتی :))))

دیشب یدفعه همه مخفیگاه ها اپ شدن و همه نیرو دار شدن !
    مشخصه برنامه ریزی شدست دیگه
    منابع فروشا!

مولتی ها هم که دیگه....

• عاقا یه سکوت خاص و نحسی تو این سرور حاکم شده
    وضع غارتم که نابوده
    کلا اگه این سرور به اند گیم برسه فک کنم 40 تا همرم نشه از تهش در آورد
    از دوستان حرفه ای خواهشمندم اگر تحلیل خاصی دارن تا الان سرور یه پست بزارن که ما تازه وارد ها هم با وضعیت سرور آشنا بشیم
    ممنون
    پ.ن: مدیر عزیز بعد از این که یکی از دوستان تحلیل بزارن پاکش می کنم خودم می دونم باری نداره پستم :دی :دی
    پ.پ.ن: شیطونه میگه بچسبی بهش کاتا بکشی بیرون بزنی هر چی منبع فروشه تارگت تصادفی بزنی یکم ادب بشن

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط majid_balarog: پ.پ.ن ()

• دروود بر همه ی بازیکنان سرور ۱ راند دوم

بسیار خوشحالم که بالاخره مسولین دارن سعی میکنن تا بازی سالم رو به کاربران خود ارایه بدن. و جلوی فساد رو بگیرن..از بازیکنان محترم خواهش میکنم ناراحت نشن از اینکه فارم دیگه کم شده..این اکانت ها بعد از یک مدت مخفیگاه هایشان حداقل به اندازه انبار بالا کشیده میشد و هرکدوم به انداره گندوم خور نیرو سازی میکرد...و شما فقط و فقط چند روزه اوله بازی مستونستین ازشون استفاده کنید..همونطور که دوستان در پست های قبل گفتند یکدفعه مخفیگاه و نیروی همین فارم های خوبی که داشتی بالامیره و فرقی برای تو بود و نبودش نمیکنه...تا وقتی که توی تاپ اعداد و رقم های فوق العاده میبینید و شما از رنک ۵ غارت به رنک ۱۰ سقوط میکنید و یا از رنک ۳ مدافعین به ۶ ..یا یکی بهت حمله کنه یا به کسی حمله کنی...یکدفع میبینی ۵۰ک دفاع توی دهکده ای که دو دقیقه قبلش دفاعشو کشتی ظاهر میشه...و اونجاس که خشمگین میشی...

اکانت SoMeOnE از مسولین محترم کاملا سپاس گذاره بخاطره زحماتشون در جهت پاکسازی سرور..و خواستار نابودی هرچه سریع تر منابع فروشان است چه تو بازی و چه توی دادگاه...درسته فارمی نمیمونه اما مطمن میشیم که بازی سالمه و بازیکنان به جای حذف دسته جمعی و ترک تراوین به تراوین برمیگردند (فارما زیاد میشه:) )و به بازی خودشون ادامه میدن.
    د رمورد مشکل فارم هم میشه ناتار بخ سرور اضافه کرد تا پلیرهای واقعی در سرور بیشتر بشن و دوباره به تراوین برگردند و تراوین مثله قدیما هر سرور ۱۰هزار بازیکن که حداقل ۲ هزار بازیکن داشت که فارم نبودن.
    پ ن:جا داره از اقدامات بچه های سرور ۳ متای the great cyrus
    و بچه های number OnE و neO تشکر کنم.

با سپاس

مهراد رابینهود

• والا ما هم موافقیم ناتار اضافه بشه
    کلا تاپ استپ کرده.
    یعنی ادمین میبینه و هیچی نمیگه :دی
    ضمنا چرا فقط منبع فروشا بن میشن؟
    چرا اونی که خریده بن نمیشه؟

یعنی جذابیت سرور در حد صفر.

• سلام دوستان یه سوال داشتم.
    آیا مولتی هانتر سرور 1با سرور 3فرق داره؟
    چون یه سری شوتینگی از سرور 3شوت شدن و به سرور 1پناه آوردن.
    راستی جنوب شرق سرور یک واس ماست. :دی

• میبینیم که دست بکار شدن و یه سری اونایی که منبع خریدن یا خلاف دیگه ای کردن بن شدن :دی
    ولی پانیشش براشون هیچی نیست
    یارو اول بازی پول یه پک گلدو داده یه میل منبع خریده
    کلی جلو افتاده
    الان بعد این همه روز یه پانیش یه لولی میزنید بهش خوب اینکه اصلا پانیش به حساب نمیاد :دی

نوازشه بیشتر.
    یه جریمه بزنید ادم حال بیاد وگرنه باز همون اش و همون کاسه چون با پانیش اینطوری بازم میصرفه براشون کارای خارج از قوانین بازی.

و لطفا یه فکری هم به حال فارما کنید
    والا ما دورمون فقط ابادی مونده همشم توش ببرو تمساحه خخخ
    امروز میزنی فردا رشد میکنن.

• راستی یه سوال کسی که از شاخه اصلی میره بیرون یه اتحاد میزنه موقتی تا دوباره بعدا برگرده تو این تایم از سرور
    چه دلیلی میتونه داشته باشه؟