به روز رسانی روز سوم خرداد 1396

 • با سلام
  کاربران عزیز تراوین! از بابت مشکل پیش آمده برای بازی از شما عذر خواهی می کنیم و توجه شما را به بیانیه شرکت تراوین جلب می کنیم!


  جامعه بزرگ تراوین، همانطور که در جریان هستید امروز صبح سرورهای تراوین به دلیل مشکل به وجود آمده در فرآیند به روز رسانی در دیتا سنتر شهر کلن آلمان، از دسترس خارج شدند، با توجه به اینکه کل سرویس های شرکت تراوین در این دیتا سنتر قرار دارند، کلیه سرویس ها و بازی های دچار اخلال شده اند.
  کلیه پرسنل شرکت تراوین در حال کار و برطرف کردن مشکل پیش آمده هستند و حجم کارهای پیش رو واقعاً زیاد است و مدتی طول خواهد کشید تا تمام سرورها دوباره فعال شوند، با توجه به اینکه حجم کاری فوق العاده بالاست و برای اینکه میزان آن را متوجه شوید، کافیست بدانید که تنها 250 سرور مربوط به بازی تراوین می باشد و بازی های دیگر شرکت نیز شامل این حجم کاری می شوند.
  ما در طول روز تلاش خواهیم کرد تا تمام سرورها را به حالت فعال برگردانیم و مایل هستیم خدمت شما اعلام کنیم که:
  - تمام نیروهایی که در این مدت از گشنگی مرده اند، بازگشت داده خواهند شد.
  - ما گزینه صلح را برای 1 روز فعال خواهیم کرد و تا 2 روز هیچ نیرویی از گشنگی تلف نخواهد شد.
  - ما یک بسته جبرانی برای شما آماده خواهیم کرد (جزییات به زودی منتشر خواهند شد)
  ما شما عزیزان را در جریان آخرین وضعیت سرورها از طریق انجمن، کانال تلگرام و صفحه رسمی فیس بوک شرکت تراوین قرار خواهیم داد.
  با احترام
  تیم تراوین

 • با سلام مجدد
  کاربران عزیز تراوین، از صبوری شما سپاسگذاریم!
  کلیه سرورها و سرویس ها هم اکنون در دسترس هستند، لطفا اگر بخشی مشکل دار بود و یا هنوز فعال نشده بود، به ما گزارش دهید، یا از طرق انجمن و یا از طریق سیستم تیکت داخل بازی موارد رو گزارش کنید
  به هیچ عنوان نگران تلفات گشنگی و بحث های مشابه دیگه نباشید، چون همون طور که در بخش بالا گفته شده، این موارد بازگشت داده می شن


  با تشکر از همکاری شما
  با احترام تیم تراوین

 • با سلام


  کاربران عزیز تراوین، از اینکه در این روز سخت در کنار ما بودید و صبوری کردید تا سرورها به حالت آنلاین بازگردنند از شما سپاسگذاریم،
  با توجه به اینکه در دیتا سنتر شهر کلن، قسمتی از سخت افزار مربوط به سرورهای شرکت تراوین دچار اشکال جدی شده، امروز کلیه بازی های شرکت دچار اخلال شده بودند، اگر چه شایعاتی مبنی بر هک شدن بازی پخش شده بود، ولی با اطمینان به شما اعلام می کنیم که موضوع مشکل سخت افزاری بود و هیچ هک و یا نفوذی صورت نگرفته بود.
  در عین حال، مایل هستیم به قولمان عمل کنیم و همانطور که وعده داده بودیم، هدیه کوچکی برای جبران این ساعات به کلیه بازیکنان تراوین تقدیم کنیم.
  کلیه کاربران سرور های ایران 65 طلا و 6500 نقره در روز جمعه هدیه خواهند گرفت. با توجه به اینکه بازی تراوین در سراسر دنیا بیش از 250 سرور دارد، این پروسه از نظر فنی زمان بر خواهد بود، پس صبور باشید تا طلا و نقره به حساب شما واریز شود.
  همچنین اگر در زمان اخلال سرورها، نیروهای شما از گرسنگی تلف شده باشد، تا ساعات آینده به دهکده های شما برگشت داده می شوند.
  با احترام
  تیم تراوین