تغییر صفحه اصلی بازی تراوین


 • با سلام
  کاربران گرامی
  امروز 5 شنبه مرداد ماه، صفحه اصلی بازی تراوین ایران به طور کلی تغییر خواهد کرد و صفحه کاملا جدیدی و با ظاهر متفاوت به شما ارائه خواهد شد.
  در این صفحه از فضای رنگ بندی قبلی که از رنگهای شاد بیشتر در آن استفاده شده بود فاصله گرفته و با توجه به اینکه بازیکنان تراوین بازیکنان حرفه ای و جدی هستند، ظاهر جدید تلاش می کند این حس خاص بودن را به این جامعه مخاطبان انتقال دهد.
  مدت ها بود گرافیک قبلی بازی تراوین که حال و هوای فانتزی داشت مورد استفاده قرار می گرفت، ولی امسال با تغییرات بنیادین در همه بخش های بازی، شرکت تراوین قصد دارد به بازیکنان وفادار خود پیام روشنی را ارسال کند. "ما برای کل بازیکنانمان اهمیت قائل هستیم و بهترین ها را برای آنها فراهم خواهیم کرد"
  امیدواریم روند تغییرات امسال تا نسنخه جدید تراوین: آتش و شن برای شما جالب و جذاب بوده باشد و با استقبال کاربران از تغییرات جدید این فرآیند ادامه پیدا خواهد کرد.
  نکته آخر، اگر به هر دلیلی با صفحه اصلی جدید بازی به مشکل برخورد کردید، لطفا هرچه سریعتر از طریق تیکتهای داخل بازی مشکلات پیش آماده را به ما گزارش دهید تا برای تیم فنی تراوین ارسال کنیم، شاید در حین این ارتقاء صفحه اصلی تا مدت کوتاهی از دست رس خارج شود و شما قادر به ثبت نام اکانت جدید نباشید، ولی اگر چنین مشکلی پیش آمده به زودی برطرف می شود.
  با آرزوی بهترین ها
  تیم تراوین