نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• اولا من خداحافظی نکردم.گفتم اکانت هست و هر چی بقیه صلاح بدونن همون کار رو می کنیم.چند صفحه قبل تر رو داری تحریف می کنی.علاقه زیادی هم به تحریف کلمات داری.فعلا ناراحت باش تا بعد.

درگیری آتروپات و نو مرسی سر این بود که آتروپات مولتی اونها رو غارت کرده بود و اونهام ناراحت شدن.خوشبختانه تاریخ مکتوب قابل تحریف نیست.مراجعه کنید به صفحات ابتدایی فروم.

بعد نقش ما چی می تونست باشه این وسط؟!جز اینکه ما هم قبول داشتیم حرف آتروپات رو؟!من صحبت کردم باهاش که حذف نکنه و شما توی مدارکت یه سرچ جزئی بزنی متوجه میشی.اون هم به خاطر شما حذف کرد.
    اون آتروپاتی هم که تو شمالغرب بود اینی که فکر می کنی نبود.

کپ من نخورد بلکه ده اسپانم کراپلاک شد و درست چند دقیقه بعد مشکلی برام به وجود آمد که ۳ روز از نت دور بودم و بعدش توی فروم هم به مهاجمین تبریک عرض کردم.چقدر این ۳ روز براتون اهمیت داره!حتما باید بگم مشکل شخصی داشتم؟!مشکل خانوادگی داشتم؟!حریم شخصیم رو برات مطرح بکنم؟!

بعد از خوردن پخ تو دیسکورد الله اکبر الله اکبر می کردم؟!
    تو فکر کردی من همچین آدم سطحی و احساسی هستم؟!
    تمام کسانی که من رو می شناسن الان دارن میگن داری از کی صحبت می کنی؟!
    پسر خوب اون زمانی که تو دات کام ۲۳ موج تو یک ثانیه میزدم تو فروم دات کام تعریف و تمجید می کردند هم اینقدر که میگی خوشحال نشدم.
    حتی زمانی که برنده سرور هم شدم اینقدر خوشحال نشدم.کمی حیا کن هر حرف نامعقولی رو نیا بزن.

از لانچ ۲ تا موج اسکات حرف زدی.اون زمان من با گوشی بودم و برای همین از تو خواستم که بزنی.نبینم برای ۲ تا موج اسکات بیای منت بزاری سر ما!

و در آخر، بازی کردن برای شمالغرب مضحک ترین و چرند ترین حرفی بوده که تا الان توی این فروم مطرح شده.

در مورد سرور ۳ هم حرف زیاده برای گفتن ولی شما قبول نمی کنید.من میگم قبول نداری،بهنام که توتال شمالغرب بود میگه بازم قبول ندارید!

بقیه حرف هات هم ارزش وقت گذاشتن نداشت.

پ.ن:العاقل یکفیه الاشاره،اگر ما اینقدر بی خاصیت و منافق و خائن به جنوب شرق هستیم چرا از ما دعوت میشه به بازی در جنوب شرق و به شما توصیه میشه تو جنوب شرق بازی نکنید در سرور ۱؟!
    چرا از ما دعوت به همکاری و حضور و کمک در مسائل لیدری میشه و شما فرار می کنید به سایدی دیگه؟!
    حرف های قشنگی میزنید ولی خوب سطح دیدتون محدوده و نمی تونید از بقیه زوایا به تراوین نگاه کنید و تحلیل کنید بنا براین دچار این نوع رفتار و گفتار می شید.توصیه میکنم چند سرور پشت دست بزرگان بازی کنید تا راه و روش بازی رو یاد بگیرید،باور کنید با یک سرور بازی کردن نمیشه گنده شد تو بازی یا پشت دست بزرگان بازی کردن از ارزش های کسی کم نمی کنه.کسی با منم منم تو بازی موندگار نشده.همیشه توصیه کردم به بزرگترها احترام بگذارید چه تو تراوین و چه در دنیای واقعی.

پ.ن:چند روز پیش یه نفر دنبال این و اون افتاده بود تا اشتباهاتشون رو اقرار بگیره ازشون.بنده در یک پست از تمام اشتباهاتی که کرده بودم معذرت خواستم از تمام بازیکنان جنوب شرق ولی طرف مقابل حتی حاضر به پذیرش اشتباه در به وجودآوردن متا و ادامه اون نشد.
    به نظرم ما حرف و عملمون رو خیلی پیش از اینها اثبات کردیم.

یا حق.

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• باسلام مجدد
    دوستان گلم در هر 4 ساید بازی من به عنوان یک بازیکن کوچیک و تقریبا هیچ کاره بازی که فقط میدونم تا الان کلی وقت گزاشتم برای یک بازی که بشه ازش لذت برد ازتون یک تقاضا دارم :
    لطفا ، خواهشا ، التماس دارم ازتون به جای این بحث های بی مورد و بی هدف ( بی هدف به این دلیل که هیچکس نمیخواد قبول کنه که ممکنه اشتباه کرده باشه ) کمی درباره بازی صحبت کنید در مورد این که چطور حمله لانچ شده و یا چطور دفاع شده ، اشتباه حمله یا دفاع در کجا بوده و ..... که والله بالله هیچ اتفاقی نمیافته که هیچ حداقل سطح بازیکنای بی مقدار و بی تجربه ای مثل من که به امید فهمیدن تحلیل های بازیکنای بزرگ تراوین ( که در اینجا معلومه تعدادتون کم نیست از این حیث و اکثرا استادید ) به فروم سر میزنن بالا میره .

زمانی بود وقتی میامدی فروم بازیکنایی مثل آیدین که استاد این بازی بود ، علی جون ، صابر گل و دوست داشتنی ، زئوس که واقعا خوب بازی میکرد ، تام کت ، انیگما ، علی خان ، کیندر و و و و که فکر کنم خیلیاتون میشناسیدشون و با هم رقیب بودن میامدن و حملات هم دیگرو آنالیز میکردن و ما هم فیض میبردیم .

لطف کنید پا تو جای پای اونا بزارید . از این بحثها بکنید و بیاید بیرون . ادم وقتی میاد اینجا با عرض پوزش از همتون یاد دبستانش میافته . فقط دوستان لطف کردن و تا اینجای کار از کلمه آینه آینه استفاده نکردن .

به سن و سالتون نگاه کنید . و اگر هم فکر میکنید نمیشه این خواهش عاجزانه رو قبول کنید حداقل درخواست بدید اسم فروم رو از نقد و بررسی سرور 6 به دعوا و رو کم کنی بین بازیکنان سرور6 تغییر بدن .

کوچیک همه بازیکنان و پلیرهای سرور 6 تراوین ایران

بهمن

s8:king_bahman(...nw
    ts1:king.bahman
    tx2:2TEN
    -ts1: -a3pik
    FINAL:WARRIOR.IR

• سلام

ساید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام
    ساید

فکر کنم دیگه این رو همه خوب میدونن یکی از اصلی ترین روشهای بازی مخصوصا زمان واندرها اصول و چگونگی دفاع کردن از واندر هست و در وحله دوم تایم گیری و مشخص نمودن زمان و نوع حمله برای زدن واندر . صد البته که بله داشتن سوپر همر و همرهای ویژه برای زدن واندر( از لحاظ نوع ساخت نیرو برای زدن و ترتیب زدن همرها ) خیلی حیاتی هست به شرطی که کسایی که میشینن پشت سیستم و خط و مش میدن آگاهی کامل داشته باشن اما این مساله در صورتی که دفاعی نباشه باعث باخته چون نیمچه همرها هم میتونن همون کار رو کنن .

متاسفانه متاسفانه تا الان از هیچ سایدی یک همر خوب دیده نشده . همرهایی که اومده ( که اصولا باید بگیم نیمچه همر که اونم نیست ) ترکونده 30+10 بوده باکاتا و رمر کم که برای این تایم از بازی چیزه خیلی کمی هست . البته این احتمال هم هست که بعضیا نزدن که امیدوارم اینطوری باشه و بتونیم اندگیم زیبایی رو مشاهده کنیم.

چون چشم نوازی این بازی به تعداد نیروهای مهاجم و مدافع هست . حرف شما درسته ما دقیقا داریم دف سازی میکنیم ولی مطمئنا تو ساید هستن که همر هم دارن میسازن .دفاع یکپارچه خوب مثل توری میمونه که هم میتونه ماهی کیلکا صید کنه هم کوسه هم بیاد توش گیر میکنه .

به امید اینکه اینجا هم همرهای بالای 250 - 300 K ببینیم .

پس در نتیجه من هم برم به دفسازیم برسم :D:D:D

• سلام
    ساید

رنگ آبی و سبز به شدت چشم رو اذیت میکنه . نشد بخودنم . اما به صورت کلی یه چیزایی رو فهمیدم . انقدر به فروم اهمیت میدی دیوار چین و جریانش و نمیدونی چیه هنوز؟

اسم شما هم یه بار اوردم تحت عنوان تحلیلگر اعظم :دی . شمایی که از ما دلخوری و میگی تحلیل نمیزارم ، شما که تحلیل کردی بازی رو تو فروم چی به بقیه رسوندی؟ شما تحلیل نمیکنی که . یه لینک میزاری شروع به تخریب میکنی . چیزی راجب چکونگی پلن و اجراش و .... میزاری؟ این میشه تحلیل ! شاید تحلیلگر خوبی نباشم شایدم باشم اما دیگه تفاوت هارو که حس میکنم ! میای اینجا یسری جملات بی سر و ته میگی . خوب شد اسمت رو یبار آوردم ، شاهنامه نوشتی اینجا .

پ ن : حتی برای انتخاب رنگ های نوشته هات هم فکر نمیکنی ! کور شدیم :دی

• بعد از خوردن پخ تو دیسکورد الله اکبر الله اکبر می کردم؟!
    تو فکر کردی من همچین آدم سطحی و احساسی هستم؟!

خیلی سطحی تر از اوچه فکر میکردم هستین . بله کاملا . نیازی اصلا به فکر کردن نیست . چیزی که به نمایش میزارید و عرض کردم .

مشکل شما اینکه فکر میکنین تراوین به سن و ساله ! هرکی سن اش بیشتر بازی بلد تر ! تراوین حتی به سابقه هم نیست!

یکی از دوستان تو فروم اشاره کردن به بزرگان تراوین . اسم یکی از قدیمیایی که میشناسم رو آورد . تام کت . یادش بخیر . اون موقع که با امین کبیر اومد (اوج بازی) انقدر خودش و سطح بالا نمیگرفت که شما میگیری !

پ ن : پاسخ به بقیه توضیحاتتون همون جواب های همیشگی هست .

پ ن : شما هیچ ، شما سکوت

• (کل پست رو گذاشتم ریا نشه )
    ایشون درسته در ابتدا از غارت توافقی(غارتی که شیوه معموله این سروراست و بحث سر این موضوع در تمامی سرورهای قبل شده و نتیجه اون بحث هارو میتونید برید ببنید ، ما هم یه روزای اول مخالف بودیم ! اما !) دارند صحبت میکنند که عمدتا از جنوب شرق بوده و از این موضوع که از غارت عقب افتادند ناراحت هستند ، اما این که ما داریم بازی خودمون رو مکنیم قصور مارو در حذف اونا نمیرسونه بلکه در ادامش اگه بخونید اشکارا به دخالت شمالغرب داخل یه ساید دیگه و تطمیع پلیرهای شمال شرق رو میرسونه و این سیاست نفوذ رو که شمالغرب از همون ابتدای بازی پیش گرفته در ساید های دیگه کاملا مشخص میکند ، حتی تا همین چند وقت پیش شمالغرب جاسوسانی در خاک اس ای داشته ، و جالب تر این که این اتفاق در سطح لیدری شمالغرب اتفاق افتاده ( اینو بنده نمیگم پستی که به صراحت داخل فروم گذاشته شده میگه ) که مشخصا دیدن این که هم سایدیم داره برای ساید دیگه ای بازی میکنه معلومه که دلیلی محکمی برای حذف کردن و ادامه ندادن بازی هستش!
    همچنین همین سیاست تا همین چند وقت پیش ادامه داشته و شما در حال خرید یکی از اکانتهای ساید ما بودی این اون شرافتی هست که ازش صحبت میکنید دیگه ؟

دوست عزیز حرفه ای بودن فقط برای بازی نیست یه شاخه ای از حرفه ای گری زمان و مکان شناسی هستش. این پستی که ریپلای کردی مال ماه اول سرور 6 بود و زمانی که شمال شرق کلا تو دست یه اشخاص دیگه ای اداره میشد و ما کلا رفتیم حالا به هر دلیلی. من نمیدونم این تطمیع پلیرهای شمال شرق رو از کجای پیام من برداشت کردین ( به اون جمع بستن دقت کنید)
    این جمع بستن توهین به کل پلیرهای ساید در اون مقطع محسوب میشه در حالی که اون زمان فقط یک اکانت از ش.ش. در اختیار ش.غ. بود اونم با جانشینی. الان هم فک کنم شمالی ها متا هستن و این کار دو به هم زنی و استفاده از مسائل ماه اول در ماه نمیدونم چندم فک کنم پنجم باشه زیبنده ی شخصی که در یک جامعه اسلامی زندگی میکنه نیست :D

پنج شش نفر اصلی اون زمان کلا دیگه تو سرور نیستن. هرچند اون زمان تمایل من برای متا جنوب شرق بود. و شاید اگه ما بودیم هنوز روند سرور جور دیگه ای رقم میخورد. اما به تصمیم پلیرها و لیدرای حال حاضر شمال شرق احترام میذارم و ازشون حمایت <3

با توام سربازه حرفه ایه جنگ .............................. ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ

شمشیر من ، سنگینه واست ............................... مضحک ترین شوخیه زندگیه من

• دوستان به جای این همه مطالب مفید که میزارین میشه یکی آموزش خارج شدن از بن بدون پانیش رو بزاره؟

میام فروم این سرور یاد پیرزنا میوفتم که سرکوچه میشینن سبزی پاک میکنن

• خب مثل اینکه یه مدت نبودم یه سریا دم در اوردن ؛ SE از اول سرور سر حرف خودش بوده و هست آقای SW ما با شما نپکردیم و سر حرف خودمون بودیم در صورتی که شما اسکات می زدی !! این سر حرف خود بودن خودش دنیایی داره که شما فرزندانم هنوز به این سطح و اندازه نرسیدید ؛ عذاب و خشم به زودی نازل خواهد شد ( ما به شما فرصت توبه کردن رو دادیم اما از اول سرور زیر آبی میرفتید دیگه لنگه دمپاییاتون خستم کرده می خوام قدرت SE رو به نمایش بگذارم خطاب من لیدر نوب شمال شرق هست بشین دف جمع کن دارم میام روت! :دی )

• واقعا خوشحالم که برای این فروم هیچ وقت وقت نذاشتم ، چون سطح فروممون از سطح سرورمون هم پایین تره

برای اونایی که میفهمن فروم چیه و برا چی ساخته شده این متن رو مینویسم

• در مورد اتک های این دو هفته ی اخیر که زده شد و شاید ادامه پیدا کنه باید بگم ساید ما تقریبا به 90 درصد اهدافش رسید، و در کل برای من رضایت بخش بود
    • دوستانی که لاست های همر های ما رو دیده باشن قطعا وقتی در مجموع به میزان هجومی ها و دفاعی های لاست شده دقت کنند ، قطعا پی خواهند برد که جدا از تمام کراپ هایی کپی که زده شد، میزان دفاع بیشتری در مقایسه با هجومی از بین رفت و این مطلب خودش یکی از اهداف ما بود
    • باید در خصوص کتیبه ای که از SE هم زده شد بگم که اگر نیاز میدیدیم 3 همر بزرگ رو دیوار میکردیم تا اون کتیبه رو میزدیم، کسایی که بیگ همر کشیده باشن میدونن که بهترین و ساده ترین راه برای ساخت بیگ همر داشتن منحصر جنگ و مرتاض کوچک هست، با این روش همر GB مخفی میشه ساخت که تشخیص و 0 کردنش به مراتب سخت تر هست، پس کسی رو بابت از دست دادن اون کتیبه نباید سرزنش کرد، تحت هر شرایطی میزدیمش
    • در خصوص پلن اخیر باید بگم که در بدترین شرایط ممکن و با کمترین سطح هماهنگی اون اتک ها روی SE لانچ شد و محض اطلاع همه بگم که 5 همر دیگه رو 5 تارگت دیگه باید میرفت که به دلایل بسیار خنده داری لانچ نشد، و اگر میشد نتیجه بسیار بهتر موثر تری داشت
    • به ساید NE هم تبریک میگم که اعتماد بنده رو جلب کرد و اگر لایق بدونن باز هم با هم پلن های کوچک مشترک بریم

Man.j

• همینجا اعلام میکنم هیچ بازیکن یا تیمی از ساید SW با ساید SE داخل نپ نبوده و نیس

خطاب به فروم نشینان جنوب شرق میگم:

شما تو هفته ی قبل رفته بودین با یکی از اعضای تیم لیدریه شمال غرب صحبت کردین(FROZENMAN)که اقا شما مارو نزنید ما تو این یه هفته تو جنوب غرب چغندر میکاریم

جالبیه کار اینجاس که همون هفته ی قبل اومدین با تیم لیدریه جنوب غرب هم صحبت کردین و گفتین که یه هفته مارو نزنید ما تو خاک شمال شرق چغندر میکاریم :))

و نکته ای که باید خدمت دوستان سیاست مدار جنوب شرقی بگم اینه که دقیقا این منجلابی که جنوب شرق توش گیر کرده به خاطر همین سیاست های بچه گونه ایه که در پیش گرفتن

در ادامه اضافه میکنم ساید جنوب غرب تماما به مفاد متا متعهد بوده و همر های جنوب غرب اماده برای فارم کردن کساییه که به خاک متاحدین ما چه در ساید های غربی و شرقی (مخصوصا لیدر شمال شرق)تعرض کنند

پ.ن: تلاش جنوب شرق برای ازبین بردن متا منطقی و قابل توجیه هستش اما قبلا گفتم باز هم میگم رقبای شما در سه ساید حداقل 5 سال از الگوی ذهنیه شما سنشون بیشتره پس با این سیاست های بچه گونه شما راهی از پیش نخواهید برد و فقط ساید جنوب شرقی رو به حذف دسته جمعی نزدیکتر میکنید

باشد که رستگار شوید

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

• خب مثل اینکه یه مدت نبودم یه سریا دم در اوردن ؛ SE از اول سرور سر حرف خودش بوده و هست آقای SW ما با شما نپکردیم و سر حرف خودمون بودیم در صورتی که شما اسکات می زدی !! این سر حرف خود بودن خودش دنیایی داره که شما فرزندانم هنوز به این سطح و اندازه نرسیدید ؛ عذاب و خشم به زودی نازل خواهد شد ( ما به شما فرصت توبه کردن رو دادیم اما از اول سرور زیر آبی میرفتید دیگه لنگه دمپاییاتون خستم کرده می خوام قدرت SE رو به نمایش بگذارم خطاب من لیدر نوب شمال شرق هست بشین دف جمع کن دارم میام روت! :دی )

با سلام و احترام

ادب از که آموختی از بی ادبان

برام جالبه پستهای اینجوری از جنوب شرق پاک نمیشه و پست همه به یه دلیل پاک میشه !!!

داداش یه زمانی میگفتی تو بازی حرف میزنیم . بزرگتون آقا مازیار میگفت خاله زنک بازی فروم
    خوب پس تکون بدید اون ...رو بیاید دیگه همر تکون بدید البته شما رو اون 20 کا که خفت شد حساب نکن با اون دمپاییات که اندازه همر دیوار شده ی منه بیا ببینیم چیکاره اید .چغندراتونم بیارید ببینیم چیکار میکنید .

گندتون داره میاد کتیبه ببره؟ زهی خیال باطل از الان تا موقع خوردن ثانیه بشمره
    خبر امد خبری در راه است .

• درود دوستان
    میشه لطف کنین برای کسایی که تو سرور نیستن خلاصه ای از جریان های سرور و بزارید
    ممنون میشیم
    در ضمن لینک از همر های زیبا و دیوار ها فراموش نشه
    به نظر سرور جذابی میاد
    عذرخواهی هم میکنم چون تنبلی از ماست که نمیتونیم فرومو بخونیم

• بله چرا نمیشه :
    خیلی خلاصه جریان از این قراره ، از زمانی که بازی باید شکل خودش رو میگرفت به دلایلی که نه اینوریا قبول میکنن نه اونوریا نه بالاییا نه پایینیا یه متایی زده شد 3 به یک ضد ساید جنوب شرقی ( بعضی از شهود میگن جنوب شرق بد حرف زده ، بعضی شهود میگن در هنگام صحبت برای متا اتک زدن ، بعضی شهودم میگن جنوب شرق برای متا تهدید میکرده که نبندید میزنیمتون ، تا حدودیم میشه گفت ترس از قدرت جنوب شرقی هم چاشنیش هست ) البته زیاد دنبالش نباش که هنوز هیچ کس هیچ چیز رو قبول نمیکنه ، بعدش بین لیدرهای جنوب شرقی هم اختلاف افتاد صحبتهایی شد از ساید پنجم و اینا اینم زیاد دنبالش نباش که چی به چیه که سر در نمیاری ، کتیبه ها اومد خیلی زیبا تقسیم شد ، اما یه درگیریهایی هم شد سر اینکه کتیبه خرید و فروش شده که زیاد دنباله اینم نباش چون چیزی دستگیرت نمیشه ، بگزریم یک سری حمله اینوریا زدن یک سری حمله اون سه طرفیا کتیبه رفت کتیبه اومد دهکده کتیبه اینوریا از طرف اون سه طرفیا چیف شد ، حملات دیوار چین شد ، چین و ماچین شد اما هنوز همه بیگناهن و همه گناهکار ، لپ کلوم میای اینجا زیاد دنبال لینک همرهای زیبا و جذابیت سرور نباش ، فقط دریاب پرتقال فروش را ، ببین کی با کی دعوا داره همین .

امیدوارم خلاصه و مفید واقع شده باشه برات .

این وسط منه بدبختم لبه مرزم هی میان رو سرم :thumbsup::thumbsup::whistling::whistling:

• بله چرا نمیشه :خیلی خلاصه جریان از این قراره ، از زمانی که بازی باید شکل خودش رو میگرفت به دلایلی که نه اینوریا قبول میکنن نه اونوریا نه بالاییا نه پایینیا یه متایی زده شد 3 به یک ضد ساید جنوب شرقی ( بعضی از شهود میگن جنوب شرق بد حرف زده ، بعضی شهود میگن در هنگام صحبت برای متا اتک زدن ، بعضی شهودم میگن جنوب شرق برای متا تهدید میکرده که نبندید میزنیمتون ، تا حدودیم میشه گفت ترس از قدرت جنوب شرقی هم چاشنیش هست ) البته زیاد دنبالش نباش که هنوز هیچ کس هیچ چیز رو قبول نمیکنه ، بعدش بین لیدرهای جنوب شرقی هم اختلاف افتاد صحبتهایی شد از ساید پنجم و اینا اینم زیاد دنبالش نباش که چی به چیه که سر در نمیاری ، کتیبه ها اومد خیلی زیبا تقسیم شد ، اما یه درگیریهایی هم شد سر اینکه کتیبه خرید و فروش شده که زیاد دنباله اینم نباش چون چیزی دستگیرت نمیشه ، بگزریم یک سری حمله اینوریا زدن یک سری حمله اون سه طرفیا کتیبه رفت کتیبه اومد دهکده کتیبه اینوریا از طرف اون سه طرفیا چیف شد ، حملات دیوار چین شد ، چین و ماچین شد اما هنوز همه بیگناهن و همه گناهکار ، لپ کلوم میای اینجا زیاد دنبال لینک همرهای زیبا و جذابیت سرور نباش ، فقط دریاب پرتقال فروش را ، ببین کی با کی دعوا داره همین .

امیدوارم خلاصه و مفید واقع شده باشه برات .

این وسط منه بدبختم لبه مرزم هی میان رو سرم :thumbsup::thumbsup::whistling::whistling:

سلام
    دوست عزیز تا حالا کتیبه امده شمال غرب ولی هیچی خارج نشده

به دوست عزیمون نو مرسی هم بابت خفت شدن 20کی گرزی تبریک میگم گندوم خورش ازادشده

و ما هماکنون منتظر خشم هستیم بیاید یکم جنگ کنیم حرف نزنیم لازم به گفتن نیستش ما امادایم به قول منصور90درصد کارها درست پیش رفته به خودمون شک نداریم
    همر به تعداد نیاز هستش دفاع هم به تعداد لازم مجوده بهتره حرف نزنیم بیشتر عمل کنیم

بیاید بازی جذاب کنیم گندم خور رفته بالا یک درگیر بشیم بهتره

و یه تیکه گفتی لنگه دنپایی همون ها هم رد شدن بلاخره طرف باید ارزش بلند کردن همر بالاتر رو داشته باشه مگر نه بره خالی برگرده که حال نمیده ماکه 10الی15دنبایی پرت کردیم شماچرا یکی پرت نمیکنید جواب های هوی عزیزم شابه یکی از ما اتک بده ببین چه طوفانی میشه خودتونم میدونید داستان از چه قراره همون بی صدا بازی کنید بهتره

• با سلام خدمت همه دوستان سرور شش
    هفته پر زد و خوردی داشتیم.ابتدا تبریک میگم به بچه های اکانت هولی موتورز بابت همرشون که وجود این همر سورپرایز نبود چون چند بار لانچ شده بود و سایزش مشخص بود.
    بابت دفاع بنده هم باید عرض کنم این دفاع بدون هرگونه ام امی در هیچکدوم ازاتحادهای شمال غرب و متا جمع شده بود که جا داره تشکر کنم از بچه هایی که خالصانه و بدون هیچ ادعا و چشم داشتی از اول سرور یار و یاور من بودن
    موقعه ای که همر دوست عزیزمون لانچ بود ما اسکات یک ثانیه ای زدیم که گندمخور همر رو 40 کیلو نشون میداد که باعث شد من دفاع بیشتر جمع نکنم.حدسی که میزنیم اینه که در لحظه اسکات نیرویی لاست خورده وگندمش آزاد شده و محاسبات ما رو بهم زده چون گندمه خیلی کمی تو انبار بود.همر دوستمون 100 کیلو گندمخور بود اگر اشتباه نکنم که باید دفاع بیشتری جمع می کردم که بخاطر اسکات گمراه شدیم.
    لینک رو هم در انتها میزارم که دوستان لذت ببرن ازش.هم مهاجم و هم مدافع

• چین ماچین :love:

تبریک!دف خوبی بود البته اینکه بدون زدن ام ام بوده و بدون دف جمع کردن از ساید های دیگه هم خودش از بن شدن شما مشخص هست! یاد بگیریم با خرید نکردن از سیلور فروشان بازی و رقابت رو زیبا تر کنیم ؛ این خودش خیلی بزرگ هست که هنوز تو ماها خیلی جا نیوفتاده. باشه که یه بازی سالم رو شاهد باشیم ما که تا الان جز خرید کردن اکانت تو خاک های دیگه و بازی ناسالم مثل خرید دف از شما ها ما چیزی ندیدیم!این هم چیز عجیبی نبود برای ما! امیدوارم در روند کار خود تغییر کنید چرا که این اسم شما رو لکه دار میکنه تشکر میکنم از امیر علی و مازیارو مهدی برای این همر که به نوبه ی خودش با کلی لاست و اتک های زیاد و مکرر که رو بازیکن هست ؛ تجربه ی بازیکن رو به چالش میگذاره

• تبریک!دف خوبی بود البته اینکه بدون زدن ام ام بوده و بدون دف جمع کردن از ساید های دیگه هم خودش از بن شدن شما مشخص هست! یاد بگیریم با خرید نکردن از سیلور فروشان بازی و رقابت رو زیبا تر کنیم ؛ این خودش خیلی بزرگ هست که هنوز تو ماها خیلی جا نیوفتاده. باشه که یه بازی سالم رو شاهد باشیم ما که تا الان جز خرید کردن اکانت تو خاک های دیگه و بازی ناسالم مثل خرید دف از شما ها ما چیزی ندیدیم!این هم چیز عجیبی نبود برای ما! امیدوارم در روند کار خود تغییر کنید چرا که این اسم شما رو لکه دار میکنه تشکر میکنم از امیر علی و مازیارو مهدی برای این همر که به نوبه ی خودش با کلی لاست و اتک های زیاد و مکرر که رو بازیکن هست ؛ تجربه ی بازیکن رو به چالش میگذاره

دوست عزیز اگر یک اپسیلون به حرفایی که پشت سر شما و جلو روتون و درباره شخصیته توی بازیتون میزدن شک داشتم الان کاملا مطمین شدم.بهتر جای تهمت زدن یاد بگیرید که قبول شکست مقدمه پیروزیهای آینده هستش و انکار شکست باعث تکرار شکستهای بزرگتر.درکتون میکنم خیلی زیر فشار هستین و سوزش زیاد باعث شده که دست به تهمت و افترا بزنید.من مدرک دارم برای حرفام ولی آیا شما هم دارید!!!

الان واقعا دارم ایمان میارم که دلیل واقعی متا 3 به 1 و دوپارچگی منطقتون طرز فکر شما و امثال شما هستند.من اگه بات هم استفاده کردم پانیشش رو می پذیرم ولی اجازه نمیدم شما زحمات یکسری پلیر بی ادعا رو لگد مال بکنید.لازم باشی لینک تک تک اکانتهایی که دفاع برام فرستادن و همشون تو اتحاد خودمون هستن میزارم که یا بیایید اینجا از من و اون دوستان معذرت خواهی کنید و یا برای همیشه از فروم خداحافظی کنید.

هاملت

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• تبریک به مدافع .

تبریک ویژه تر به مازیار عزیز . با این همه فشاری که روی دوشش هست ( اتک - بن - امور ساید -زلزله :) ) همر خوب رو لانچ کرد .

پ ن : مدافع عزیز ، مدرک های بزرگ تری باید رو کنید . یه حرف کوچیک انقدر شمال غرب رو آتیش میزنه و میایین مدرک رو میکنین ، قاعدتا اگه 3 تا همر میخریدیم با 1600 تا کاتا و تک موج :دی میزدیم روزتون فروم و منفجر میکردین . پس چقدر صبور و خوش برخورده se که با وجود 3-1 بودن ( شرایط بازی هست - قابل احترام ) تهمت هایی رو نیز متحمل میشه !! (ایجاد جنگ روانی)

پ ن : فیک روی شما اومد از اکانت من ، نامه دادین تهدید کردین که اگه یکبار دیگه چه ریل چه فیک بیام رو شما ، کل اتحاد رو میریزین رو سرم ! 3-1 شدیم هم دیگه رو نگاه کنیم ؟ یا چی؟

پ ن :مدرک بزارین از همری که از جانب ما خریداری شده و روتون بلند شده . اگه مدرکی نیست از مایی که بدون ادعا بازی میکنیم معذرت خواهی کنین یا برای همیشه از فروم خداحافظی کنین .