نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

• دلم برات تنگ شده بود . بلاخره ما آدما به درخت هم میتونیم وابسته شیم.

شنيدم فشار بعضي ها افتاده اومدم بدم بره بالا:

چی بدی ؟ میشه اینو بیشتر باز کنی برای حضار ؟

بعضي ها تو بچگي هر چي ميخواستن چون وسعشون نميرسيده يا پلاستيكيش و ميخريدن يا پاكتي واسه همين تا ميگي شير ميگن پاكتي؟ يا ميگي عقاب ميگن پلاستيكي؟

اره عزیزم چون تو بچگی وسعمون نمیرسید پلاستیکیشو میخریدن برامون برای همین خیلی خوب میتونیم پلاستیکیها رو تشخیص بدیم.

در باب انحراف تاريخي سرور دو نرمال داستان ساده است تيم كلاسيك به طور كامل با ادعاي فراوان اوند سرور يك و شوت شد از سرور بيرون بعد چون بار اين خفت رو نميتونن تحمل كنن به دنبال بهانه تراشي و توجبه ميگن سرور دو زئوس رو زديم اين در حالي هست كه سرور دو كه شروع شد تبم زئوس با اعلام رسمي در كانال تلگرامش در سرور دو دات كام كه از قضا صد كرد بازي ميكرد و مثلاً آرش حتي اكانت هم نداشت در واقع تيمي حضور نداشت توي نرمال دو ايران منتها به اين جوجه آناليزور هم خورده نگيرين دوست داره بگه منم هستم

با حلوا حلوا، دهن شیرین نمیشه عوقاب جان.
    سرور دو : فرید آرت اف وار ، دکتر الکی و گلد ساپورت احساساتیش، آرش 10 ، هادی و اردشیر، عوقاب پلاستیکی و ... بودند . یه حساب کتاب سر انگشتی بخوام بکنم تقریبا 95 درصد تیم حال حاضر زئوس بودند. حالا هی تکرار کن که نبودیم، نبودیم. شاید خودتو بتونی گول بزنی(آره شایان نبود، آواتار نبود)
    راستی دف کورد خفنی که دف رو از اکانت حمید و رضا تو سرور 2 بک داد شما نبودی ؟! (آنالیزور بزرگ، یادمه یجا گفتی پینوکیو، اکانت آرتور رو غارت میکرد. قدرت آنالیزت خیلی بالاس من درک نمیکنم)

سرور پيش هم كه مدام پست ميذاشت ما ميبريم آخرش باخت

آره عزیزم سرور پیش ش ش باخت، ولی نه به زئوس ، به یسری کم توان ذهنی تو خود ش ش.

پ ن : توهم پرواز نداشته باش میفتی زمین دست و پات اوخ میشه.

• هاشم عزیزم ای بزرگ مرد، که عقده چرچیل بودنت داره دهن همه رو سرویس میکنه یکم اروم باش
    من که حرفی نزدم عزیزم سواد فارسی منو به چالش میکشی و پز کله پاچه خوردنتو میدی!
    پس به علاقه مندی هات
    علاوه بر پاستیل و پفک + کله پاچه هم اضافه میکنیم

فقط یه نکته اگه چرچیل مثل تو بود خودشو میکشت معلوم نیست چی میزنی
    اول میای میگی ما تو جنوب غرب جنگ داخلی داریم و اینا مزدورن و خواهیم زدشون

به زودي مزدوران داخلي وا به خاك سياه مينشانيم و آماده ميد گيم ميشيم

عصرش میای میگی شمال غرب درگیری داخلی داره بعدا خواهید فهمید

درگيري داخلي از رگ گردن به شمال غرب نزديكتر است اين پست من و سيو كنين به وقتش باز ريپلاي ميكنم :))

فکر نمیکنم چرچیل مثل تو انقدر ناپایدار بوده باشه

پ.ن: هاشم جان خودت اینا تاثیر همزمان خوردن پاستیل پفک با کله پاچس، کلا اوردوز کردی 2 روز دیگه هم میگی همراه اینا خربزه هم بدید بخورم :دی

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• سلام..ایمان عزیز..
    جمله ساده ای که اون شب بیان کردم..جدن درک کردنش اینقدر سخت نبود...
    اون عزیز بزگوار اقا حامد...سوالی پرسیدند...بنده هم در جواب گفتم.. سیاسیت پشت پرده و تک جانبه که شخص بیاد با فلان سایدی ...یه قول قرارهایی بذاره و بگه سرم بره حرفم نمیره.. و اخلاقیات برام اهمیت داره..
    و خودش رو هزینه کل ساید بکنه که مردانگیشو ثابت کنه و پز مردانگی بده و بگه من جوانمرد هستم....
    بنده هم گفتم این اخلاقیات نیست و به این اخلاقیان نمگیند..
    برا بنده چیزی که مهمه..خرج و هزینه ای که بچه های ساید انجام میدند..اینها ارزشمنده و ارزش داره و اخلاقیات میشه اینها..
    بعد حامد و دوستان گفتند..با این اوصاف ما بازی نمی کنیم..
    و بنده دوباره تکرار کردم..چیزی که مهمه و باید اهمیت داشته باشه برا لیدرها...هزینه ای که بچه های ساید می کنند... نه تک محوری شخص که بگه من مرد اخلاقم..

درخواست می کنم..جمله بنده تعریف نکن و از دید خودتم ننویس...

پ ن : در باب اکانت نکسوز که بی ربطم شاید نباشه به لو رفتند.و ......(باز تاکید میکنم دوستان نمیخواند مسائل ساید تو فروم باز بشه ..ولی یک نمونه اشاره میشه..)
    یک نمونه از چیزایی که لو رفته اینه که دلیل از حیف شدن اکانت نکسوز که میتونست تاثیر بسزایی تو ساید داشته باشه بخاطر فحاشی ها و توهین های بود که بهش داده شد...و اگه اشتباه نکنم تهدید به زدند و خفت..
    بگذریم ......اگه صحبتی دارید بهتره در جای دیگه زده بشه..
    و اینکه
    سعی به دنبال بر هم زدند یا ضعیف جلوه دادند و این چیزها نباشیم..
    چون در مرتبه اول خود رو زیر سوال می بریم و کوچیک و بعدش اون هدف رو
    موفق باشی

• درخواست می کنم..جمله بنده تعریف نکن و از دید خودتم ننویس...

هیچ دخل و تصرفی تو صحبت شما نکردم.(تحریف نکردم) تاکید میکنم، تاکید میکنم شما حرفی از خرج پلیرهای ساید نکردی، حرفت خرج خودتو ودوستات بود.

پ ن : در باب اکانت نکسوز که بی ربطم شاید نباشه به لو رفتند.و ......(باز تاکید میکنم دوستان نمیخواند مسائل ساید تو فروم باز بشه ..ولی یک نمونه اشاره میشه..)
    یک نمونه از چیزایی که لو رفته اینه که دلیل از حیف شدن اکانت نکسوز که میتونست تاثیر بسزایی تو ساید داشته باشه بخاطر فحاشی ها و توهین های بود که بهش داده شد...و اگه اشتباه نکنم تهدید به زدند و خفت..
    بگذریم ......اگه صحبتی دارید بهتره در جای دیگه زده بشه..
    و اینکه

دقیقا دنبال همین بودم که پرسیدم. خب مشخص شد خیلی چیزا. جالبیش اینه که من و تیم ما با صاحب اکانت تلفنی در ارتباط بود و شما دلیل لانچ رو میدونی. (یاد قضیه میلیارد میلیارد همر جنگی افتادم)

چیزی که مهمه و باید اهمیت داشته باشه برا لیدرها...هزینه ای که بچه های ساید می کنند... نه تک محوری شخص که بگه من مرد اخلاقم..

دوست گرامی درک این صحبت حامد نباید سخت بوده باشه ولی خب مثل اینکه درک نشده. صحبت اونشب انتخاب یک نفر به عنوان تصمیم گیرنده نهایی بود. سوالی که مطرح شد این بود که اگه اون یک نفره تصمیم گرفت که ج ش 100 کنه آیا پیروی میکنید ( تست وفاداری ) که خب نهایتا به این رسیدیم که ایکس ، ایگرگ رو میزنه 0 میکنه ایگرگ ، زد رو و ... ، بحث در نطفه خفه شد.
    علت مطرح شدن این بحثم این بود که اتفاق راند دوم تکرار نشه ( ما میلیارد میلیارد همر جنگی داریم، متا رو قبول نداریم میزنیم ال میکنیم، متا برداشته شد،همر جنگیای مذکور وجود خارجی نداشتند، شخص مذکور از مقامش استفاده کرد که خواسته عده محدودی رو اجابت کنه (رفیقاش)، ضربه مهلکی به ساید وارد شد، البته دلائل زیاد داشت اون بحث ، این یکیش بود)

(باز تاکید میکنم دوستان نمیخواند مسائل ساید تو فروم باز بشه ..ولی یک نمونه اشاره میشه..)

این مسائلی که شما ازش حرف میزنی فعلا مربوط به من میشه، نظر دوستان اینجا نافذ نیست. نظر من مهمه در این رابطه، شما هر مسئله ای که مربوط به منه رو آزادی که بیان کنی. اینکه دوستان مایل نیستن این مسایل مطرح بشه دلیلش ترس از پاسخ منه ، نه خود موضوع.

پ ن : طوطی خوبی هستی.

• با سلام خدمت همگی دوستان عزیز و پانیش خورده ساید شمال غرب :whistling:

گفتم حالا که عکس از قدرت نمایی های خودتون با منابع خریداری شده دارید میزارید داخل فروم بد نیست یه نگاهی هم به این عکسها بندازیم ^^

دوست عزیز استفاده از انواع بات ها و غارت خودکار ممنوعه. امیدوارم اسنادی که به پیوست ارایه شد برای اثبات این حرفم کافی باشه . :thumbsup:

با یه حساب کتاب ساده متوجه میشیم که این سوتی شما تقریبا حدود 320کی منابع به شما ضرر زد 8| خوب برادر من نه منابع بخر که بن شی و پانیش بخوری نه اینکه اینجوری سوتی بدی

حسین پفک بودی یا چس و فیل فرقی نداره <X

سرت رو بکن تو اکانت خودت بازیتو بکن تا اینجوری گاف ندی :P فروم رو بزار به عهده هاشم عقاب که داره بالای سرت پرواز میکنه . :saint:

فقط مونده شما مارو بترسونی از تارگت شدن :D:D:D

پ.ن : در اینده نزدیک چی توز میخواد لوگوی خودش رو عوض کنه گفتم در جریان باشید .

• فشار داریم تا فشار
    کباب داریم تا کباب
    چرچیل داریم تا چرچیل
    وینستون داریم تا وینستون
    اما این کجا و ان کجا
    بداهه بود جا داره یادی کنیم
    از دوست خوبم ایدین تشکر میکنم که وقتی نیست یه سری هام هستن که ایدین نما میشن تو لباس چرچیل !!!
    نمی خواستم جواب بدم اما چشم جواب شما رم میدم واقا شرمنده اما شنیدم ای پی خوردی و نمی تونی چند روز بری سر اکانتت حیف واقا حیف
    گل نمک چرا دم از رگ میزنی در حالی که خودت تک سلولی عمل میکنی !!!
    کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میپرید "عقاب باشید" بهمن چرچیل
    موفقیت، توانایی رفتن از شكستی به شكست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است.وینستون چرچیل
    پ ن :
    به قول هاشم اقا سیگار فروش هستن کسانی که ادعاشون لایه اوزن گشاد تر کرده و باعث گرمی هوای تراوین شده
    پ ن :
    گرامی به پیرهن قرمزی بگو سه راه سلفچگان منتظرتم با دست پر بیا
    پ ن : یه پیشگو گفته سه ماه دیگه بالای کوه المپین سر زئوس دستتونه وجسدش پایین کوه داد می زنید عقاب بیا سرشو ببر !!! اما عقاب مودم و شکونده و نیست :)

Butcher Man

The post was edited 1 time, last by vahid: به کار بردن نام و نام خانوادگی کاربران و افشای هویت انها خلاف قوانین است ().

• چطوري ؟:))
    آيدين ویرایش و ميگي؟ هموني كه كاربرد كلاه قهرمان و آموزش ميداد؟:)) واللا در فروم خيلي سعي كرد زورآزمايي كنه باهام ولي نهايت به دليل كم آوردن عكس هاي دوران دبيرستان من و گذاشت فروم كه كاش اول با عكس هاي همين الان خودش يه مقايسه ميزد بعد هم رفت جزوه هاي جوراب قهرمان و به فروم اضافه كرد

حسين جان زئوس يه بلك ليست داره خيلي ها دوست دارن واسه گنده شدن برن توش دليلش هم اينه اكانت هاي ما حداقل ٣ همر داره و جنگي بيكار زياد ولي هر چي سفارشت و ميكنم ميگن اين با يه اسپان با ٢٠ موج تو يه ثانيه صفره نميذاريمش تو بلك ليست :)
    :)

پ ن : آرش ميگه فلاني وو زياد ريپلاي نكن سرور قبلم جدي نگرفتنش ميخواد بگه من هم هستم از قضا با خشايار صحبت كردم ميگفت تو ليست ذخيره ها هم نيستي

کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

The post was edited 1 time, last by vahid: لحن نامناسب ().

• دوست گرامی درک این صحبت حامد نباید سخت بوده باشه ولی خب مثل اینکه درک نشده. صحبت اونشب انتخاب یک نفر به عنوان تصمیم گیرنده نهایی بود. سوالی که مطرح شد این بود که اگه اون یک نفره تصمیم گرفت که ج ش 100 کنه آیا پیروی میکنید ( تست وفاداری ) که خب نهایتا به این رسیدیم که ایکس ، ایگرگ رو میزنه 0 میکنه ایگرگ ، زد رو و ... ، بحث در نطفه خفه شد. علت مطرح شدن این بحثم این بود که اتفاق راند دوم تکرار نشه ( ما میلیارد میلیارد همر جنگی داریم، متا رو قبول نداریم میزنیم ال میکنیم، متا برداشته شد،همر جنگیای مذکور وجود خارجی نداشتند، شخص مذکور از مقامش استفاده کرد که خواسته عده محدودی رو اجابت کنه (رفیقاش)، ضربه مهلکی به ساید وارد شد، البته دلائل زیاد داشت اون بحث ، این یکیش بود)

عزیز..اون شب مسئله درگیری بین ایکس و ایگرد تموم شد..بحث سر اخلاقیات بود ..که شخص میگفت من (یعنی خود بینی )اگه توافقی با فلان گروه کردم..همه باید قبول کنند..چون بحث اخلاقیات و این برام مهم هستش (یعنی بچه های ساید هزینه و وقتشون برام مهم نیست ) و من برا اخلاق بازی می کنم...که فلان گروه بگه..فلانی هر کاری کرد اخلاق رو زیر پا نذاشت و حرفش یکی بود...
    بنده هم اون جمله گفتم و حامدم سوال پرسید و گفتم چیزی که مهمه..ساید و هزنیه ای که بچه ها می کنند..
    حال
    اینکه میگی فقط من نوعی مهم هستم..نخیر اشتباه شماس همیشه ..من در الویت اولم فقط سایدم برام مهمه .....
    در باب نکسوزم..والا بنده هم تو اون گروه بودم..پیم ها و صحبت های وحیدم موجوده..ولی علاقه ایم ندارم مسئله ساید رو اینجا باز کنم..دوست داشتید در تیم اسپیک بهتون میدم...

در باب همر جنگی:بود ولی دوستان به دنبال مردانگی و اخلاقیات بودند..میخواستند اینو به اون گروه ثابت کنند...

در باب نیومدن:والا باز میگند بحث اخلاقیات وسط بود...نمیدونم اینطور میگند..یعنی ما نمردیم بعد یک ده درس اخلاقم از تراوین یاد گرفتیم..

• عزیزم هم من خوب میدونم چی شنیدم , هم شما خوب میدونی چی گفتی
    آقای ساید محور , همفکرا و هم نشینای شما متاسفانه خیلی لو لول تشریف دارن. همر جنگی بود ?! آره خب منم میگم آسمون صورتیه کی به کیه کنتور که نمیندازه . میتونی لینک میلیارد میلیارد همر جنگی رو از شایان جی بمب بگیری .
    عشقم این همه آدمی که این سرور نیومدن یه دلیل ساده داشت که خودت خوب میدونی , دوست داری اسمشو بذاری خود محوری بذار اهمیتی نداره, ولی یکم بشین فکر کن ببین اینهمه آدم برای خود محوری یه شخص رجیستر نکردن یا کند ذهنیه یه گروه.
    بیا تلگرام هم ویس اونشبو بهت بدم که ببینی چی گفتی هم یسری ویس دیگه که احتمال میدم برات جذاب باشه.

The post was edited 1 time, last by vahid ().

• سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
    بعد از مدتها یه سری زدم به فروم
    هم از شکل و شمایل جدیدش متعجب شدم ( چقدر هم بد ترکیبه! )
    هم کلی خندیدم به اظهارات این بنده خدای چادر به سر که هنری جز فحش دادن به ناموس مردم کف فروم نداره
    دروغگویی حدی داره
    سرور یک نرمال به هیچ وجه من الوجوه تیم کلاسیک حضور نداشت جز چند نفر که در مجموع بیش از 7 یا 8 اکانت نبودند که یکیش هم بنده بودم
    اون سرور حذف کردیم بخاطر بوی تعفن کار بعضی افراد که اگر زمان به عقب برگرده بازم حذف میکنیم چون کار درستی بود بازی نکردن تو لجنزاری که درست کرده بودند
    منتهی یه سری افراد که تنها هنرشون فروش سایدشون به معنی کمال و تمامه واسه رزومه درست کردن ادعای زدن تیم کلاسیک رو کردند
    تیم کلاسیک اونی بود که سرور 2 دیدین و باعث شد چنان فرار کنید که هنوز صدای جیغ و شیونتون ازیاد نرفته
    بازی کردن با تقلب هیچ ارزشی نداره
    حالا هی بیا و حواله بده به قوانینی که هنوز آپدیت نشده و هنوز میخواد به سبک و سیاق سال 2009 اجرا بشه
    هم خودت میدونی هم دیگران که داری تقلب میکنی
    بعضی وقتها همرنگ جماعت شدن کار خوبی نیست چون تو هم مثل جماعت بوی گند میگیری
    پ.ن: مرد چادر سرش نمیکنه و اگر فکر میکنی استاد جنگ روانی هستی سخت در اشتباهی چون حرفهای تو فقط باعث خنده و تفریحه ولاغیر
    بازم پ.ن: با دروغ گفتن نمیتونید رزومه ای واسه خودتون درست کنید چون آدم بی اصالت هر کاری کنه بازم بی اصالته
    حالا هی بیا باز دروغ بگو و مثال فوتبالی بزن ولی اول آخر هر کاری بکنی چیزی بیشتر از یک " گماشته" نیستی
    خوش گذشت

لبخند بزنید :)
    فردا روز بدتری است :(
    برای اینکه به تیر غیبگرفتار نشوید، قوانین انجمن را مطالعه و مراعات بفرمائید.

The post was edited 2 times, last by T!rDaD: لطفا از اظهار نظرهای سیاسی اجتماعی خودداری کنید. اینجا یک فروم تخصصی مربوط به بازی است ().

• سلام به همه دوستان
    اول باید عذرخواهی کنم که بحث مربوط به سرور قبل رو دارم اینجا مطرح میکنم صرفا چون اسم بنده اومد لازم دیدم این پست رو بزارم .
    سرور قبل تموم شده و پرونده تراویان برای من هم بسته شده ، شاید اصلا نباید باز میشد که به اینجا برسه .
    مرتضی جان ، تا حدود زیادی صحیح گفتی . نفر باید دیگه از همه چیز بریده باشه تا حاصل چند ماه زحمتش رو بزنه توی دیوار و این اتفاق افتاد .
    لطفا دیگه ادامه ندیم چون ارزشی نداره که دیگه بیشتر از بخواییم انرژی و وقت بزاریم .

پ ن : این واسم خیلی نوستالوژیک بود

The post was edited 2 times, last by Pars ().

• چطوري استاد رياضيات :)) شما به گفته تو ٨ نفر بودين يعني نبودين بعد ما دو نفر بودن من و آرش هم يه هفته بي اكانت بوديم يعني تيم زئوس بوده؟:: عزيزم دو كمتر از ٨ حتي ٤ كمتر از ٨ به نظرم به جاي بحث اصالت و در به دري به دنبال دغال خوب رياضياتت رو افزايش بده ضمنا سرور پيش هم ميومدي داستان سرايي چي شد برديم در رفتي باز اومدي مزه بريزي؟:)) ترسو اكانت بزن پرتت كنم بيرون :))

کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

• عجب باز این جو خود بزرگ پنداری برشداشت تیرداد میشناسی اینو که ولش کن بذار تو فاز خودش باشه جنسش هم خوب فازش بالاست

• درود بر همگی

برخلاف ساید ان دبلیو که فکر میکنه جنگ با ما اجتناب ناپذیره, من با همچین ذهنیتی تو اس دبلیو رجیستر نکردم. حتی خود فرشید میدونه قبل از اینکه تصمیم بگیریم بریم ج.غ بهش گفتم اگه بریم میتونیم حتی واندر مشترک هم بگیریم و ...

اما متاسفانه جوگیری های چند نفر در اول بازی, باعث شد که شمال غرب حتی متا وینر هم نتونه بشه این سرور :(

مولتی اکانت میسازید تو ساید ما, منابع میخرید کاتا میسازید, هرکاری میتونید انجام بدین.. اصلا ته زورتون رو بزنید! ولی یادتون باشه گفتم تا آخر همین هفته مهلت دارینا :) نصف تایمتون رفته و ما هنوز هستیم.. دارین اشتباه میزنین داداشا ^^

از الان بگم, پس فردا نیایید بگید نپ کنیم تا کتیبه ها و ازین حرفا :D گفتم که از فکرش بیایید بیرون..

موفق باشید.
    مهدی آواتار

پ.ن: تو خونه یه همستر دارم پفک میخوره :D هرکی خواست بیاد از نزدیک بدم دستش ببینه :دی

The post was edited 6 times, last by Av@Ar ().

• سلام مهدی جان

ای بابا مگه نگفتم نیای فروم ؟

میای اینجا باعث میشی طرف از ترس همر میلیونی بزاره روی حذف ... :thumbsup:

اقا اینا همین چند روز رو مهلت دارن چرا هی میای بهشون یاد اوری میکنی ؟ :whistling:

داداش فراموش کردم بهت بگم اینا نمیترسن چون دارن دف 20 میلیونی میکشن LoL

البته این دیوار مثل سرور قبل جنسش از آهن و فولاد نیست جنس از اجیل و پاستیل و پفک و چس فیله LoL

پ.ن : منم یه همستر دارم پاستیل میخوره کی میگه دروغ میگم ؟؟؟؟ :saint:

• گل بود به سبزه آرسته شد پاستیل کم بود پفک چیتوز هم وارد شد

http://uupload.ir/files/i7it_images_thumb.jpg[/IMG]
    تک چرخ زدن خطر داره بچه جون یک دفعه دیدی با سر رفتی تو ناگجا آباد اروم باش کوچلو وگرنه در سوپر مارکتی شمال غرب رو میبندم ها

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

• آخ جون دعوا !!!!!

حالا تو کله پزی ، دیشب جلسه داشتید ... چرچیل بهتون گفت برید پفکا رو بخورید ؟ یا تنهایی فکر کردید؟

پ.ن: همستر، عقاب کلپچ خور هم میارید تو دعوا ؟
    پ.ن: به هر حال من نگران سلامتی این شیر و همسترا و عقابا هستم ، پفک و پاستیل براشون ضرر داشته باشه ، همون کله پاچه گزینه بهتری هست
    :thumbsup:

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• با سلام و درود خدمت تمامی دنبال کنندگان فروم

من متاسفانه از سرور قبل اسپید هیچ اطلاعی ندارم غیر اینکه شمال غرب 100 کرد ...

از طرفی زئوس همواره تو ساید شمال غرب رجیستر کرده .

الان سوالی که دارم اینه که یعنی زئوس به خاطر اینکه درگیری پیش نیاد هجرت کردن جنوب غرب ؟

اگر پاسخ اینه چرا دارید کل کل میکنید ؟

یه حدسیم میزنم در مورد درگیری با شمال غرب و اونم اینه که بعد از 100 شدن جناب فرشید پاستیل پیروزی رو متعلق به خودش و تیمش دونسته ... (دقیقا مشابه همان رفتاری که در 100 شدن واندر شمال غرب در متای با جنوب شرق کرد و سنگ بنای یک جنگ برای چندین سرور رو گذاشت )

در پایان یک تحلیل از جنوب شرق :

در پایان باید بگم جنوب شرق این سرور چراااا انقدر پلیر نداره ؟
    از بی حاشیه ترین و یک دست ترین جنوب شرق های تاریخ تراوین هسستش، فکر کنم نبود عده ای مشخص تاثیر بسزایی در این همدلی داره ...فقط فقدان بازیکن و تیم های حرفه ای داره موج می زنه ...

با سپاس
    حامد

• با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در دنیای مجازی تراوین

امیدوارم حال همگی خوب باشه .

ممنون از همه دوستانی که بهم پیام دادن و تماس گرفتن تسلیت گفتن .
    مرسی از همدردی و بودنتون که نشون میده این بازی خیلی هم مجازی نیستش و حضور اشخاص خیلی گرم احساس میشه .

شاید داخل این بازی خیلی ها از من خوششون نیاد و چیزی که هست ثابت کردیم برای روزای سخت درگیری داخل بازی اهمیت نداره و تو این خانواده بزرگ دوستی و نزدیکی بزرگی بین تمام ساکنین بازی حاکم هستش .

باز هم تشکر میکنم از همتون ، مرسی که باعث تسلی خاطر من شدید و برای شادی روح همسرم دعا کردید .

امیدوارم بتونم همینطوری که شما بودید من رو هم در کنار خودتون بدونید و در روزهای سخت بتونم کمکتون کنم و در شادی هاتون جبران کنم .

این روزها بهترین چیز برای فرار از دنیای واقعی پناه آوردن به بازی هستش ، پیگیر بازی هستم و از فروم دنبال میکنم و با چندی از دوستانم صحبت میکنم و روند بازی رو پیگیر هستم .

چیزی که متوجه شدم شمال شرق ( خانه ی همیشگی خودم ) با تیم جدیدی که دارن داخلش زحمت میکشن با نظم و دیپلماسی خاص خودش داره حرکت میکنه و تا اینجا خوب عمل کرده و خسته نباشید میگم به بچه ها که خیلی خوب دارن جای خالی خیلی از کسایی که روزی بودن رو پر میکنن .

جنوب شرق خیلی ساکت و کم جمعیت داره حرکت میکنه

شمال غرب و جنوب غرب پر از بازیکن و پر انرژی برای جنگی بزرگ دارن آماده میشن که از تعداد بازیکنان و کری خونی های داخل فروم کاملا مشخص هستش

فقط چیزی که جالب هستش وجود اتحادهایی در این 2 منطقه که دارن قوی هم کار میکنن و اسامی آنها متفاوت با قالب منطقه هستش .
    حالا یا این اتحادها برای جنگ ایجاد شدن که کل منطقه درگیر نباشه ، یا اینکه درگیری داخلی دارن و هنوز نتونستن به یه شکل بشن که ممکن هستش یه همچین اتفاقی با توجه به تجربه ای که داریم احتمال وجود خیانت و فشار بیشتر در منطقه رو خیلی بیشتر کنه و خرید و فروش و زدن از داخل منطقه بیشتر شکل بگیره .

خوشحال میشم لیدرهای ارشد مناطق کمی برای شفاف سازی و نگاهی که از بیرون شکل گرفته داخل فروم توضیحات لازم رو بدن و از برنامه هاشون بگن .

پ ن : آقا فرشید ( پاستیل ) خوشحالم از دوستی که از سرور 3 اسپید قدیم بین ما شکل گرفت .
    پ ن : بهزاد روبو شنیدم تو تاپ 10 هستی ، داری گرزی میکشی یا با آرش 10 میجنگی ...... آخه یکی میگفت دارن اسم تو رو هم ازت میگیرن ، جنوب غرب به اندازه کافی از نبود پلیر رنج میبرد ، همین مونده که اسم و رسمش هم عوض بشه .
    پ ن : آرش 10 چطوری پسر ؟
    پ ن : لیدر ارشد جنوب شرق کیه ؟

با تشکر
    شاد باشید

علی
    ThE HeRoES

IRX 1 : Akuma & bazgasht
    IRX 2 : The Heroes
    IRX 3 : King_Lion
    X5 : CoUnGeR & Leyla Diva & Myfc
    IRX 5 : ThE HeRoES
    IRX 7 : ThE HeRoES

The post was edited 1 time, last by vahid: لطفا از رنگ قرمز برای فونت استفاده نکنید ().

• بهنام جون ممنون از نگرانیت بابت سلامتی همستر من :) از الان سعی میکنم به توصیه تو عمل کنم و ترک عادتش بدم دیگه پفک نخوره.. شما هم اگه پرنسس ازین چیزا خوشش میاد نذار بخوره (البته میدونم اگه نذاری میاد خودتو میخوره :D )
    در ضمن ما دعوایی نداریم با کسی که :دی همه دوستمون هستند من جمله خود جیگرت :*

فقط چیزی که جالب هستش وجود اتحادهایی در این 2 منطقه که دارن قوی هم کار میکنن و اسامی آنها متفاوت با قالب منطقه هستش .
    حالا یا این اتحادها برای جنگ ایجاد شدن که کل منطقه درگیر نباشه ، یا اینکه درگیری داخلی دارن و هنوز نتونستن به یه شکل بشن که ممکن هستش یه همچین اتفاقی با توجه به تجربه ای که داریم احتمال وجود خیانت و فشار بیشتر در منطقه رو خیلی بیشتر کنه و خرید و فروش و زدن از داخل منطقه بیشتر شکل بگیره .

علی عزیز, در مورد جنوب غرب میتونم فقط همین رو بگم که تمامی برنامه های ساید توسط لیدر های هر 2 طرف تصمیم گیری شده و خداروشکر کسی از جایگاهش ناراضی نیستش.. در مورد همسرتون هم واقعا متاسفم امیدوارم روحشون شاد باشه و برای خودت سلامتی آرزو می کنم.

The post was edited 2 times, last by Av@Ar ().