نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

• پست هاشون رو ريپلاي نكردم كه شاخ نشن و جو نگيرتشون كه آدم هاي گولاخي هستن
    چه كلاغ
    چه مستعمره
    چه اون به اصطلاح آدم بي فر هنگ
    اين رو بدونيد دوستان در هر كجاي سرور و در هر سايد
    اين رو مينويسم براي اينكه بشناسيد طرف هاتونو
    به كارنامه ات اين فضاحت رو هم اضافه كن يارو
    كلاغ جان لانچ مي كنم روت گل من
    حيف مجيد كه وقتشو باهات تلف كرد اين سرور
    واما بهنام مستعمره سكوت كن قبلا هم بهت گفتم از اسم من براي ديده شدنت استقاده نكن
    كسي كه واندر نداره رو به رسميت نميشناسم
    هيييييس

WinneR S5 / R1:hunter0
    MetA WinneR S8 / R1:hunter0
    WinneR X2 / R1: KinG BalA
    MetA WinneR ts9 / R1:KinG BalA
    WinneR ts11:KinG DeaD

WinneR tx3 / R3:KinG BalA
    ts1: KinG BalA
    tx3-4:KinG BalA

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط mamad king ()

• همينمون مونده بود يه آماتور همر پريده زبون باز كنه :))
    واللا تا ديروز لينكاش خست زير لگدهاي اسبان جنوب غرب له شده بودين و از فروم فراري خوب شد اسمش و نبر چهار نفر و باز تو همر پريده همر صفري زبونت باز شد
    ببين پسر خوب اكانتي كه سه مليون دف شخصيش بوده التماس كسي نميكنه :) همونطوري كه هر دفعه زدين اينك نگرفتين فعلا هم اكانت ديت پت و مته من نيستم دو ور داشتيا :)) هادي جون اينجا كريسمسه ميدوني چيه؟ من وقت ندارم بمونم اينجا تمرين بيست موج در يك ثانيه تو رو بازچهار قانيه لگ تماشا كنم
    برگردم هم فروم بسته شده
    ولي يه ادعاي خنده دار مردين گفتين همر بلند شهجاش و سوراخ ميكنم همر بلند كردم كه روز ٧٤ هر سروري تو يكي بشيني نصفشم نميسازي وجود صفر كردنش و نداشته باشي الانم بشين سرجات كه يه دفعه ميبيني با گوشي ميام همين دوتا همري كه برات مونده ميدم اون دنيا :))
    دفات و بساز تو شنيدم بعدي كه همرت پريده به عنوان مستعمره شمال ارب به شغل شريف دف سازي افتادي :))

کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

• trachurchill wrote:

خودتم میفهمی چی میگی؟؟؟ نکنه باز هول شدی یا با موبایلی اشتب تاپیپ میکنی ... یکی بیاد از این لایکراش ترجمه کنه برا من؟؟ حوصله کل کل با تو رو ندارم توروخدا برو کریسمس بازیت خارجکی .... لول

خلاصه نفهمیدم دف باید بسازم یا چنتا دمپایی تقویت کنم یا فارمیم یا مستعمره هستیم لطفا برا من نوب تازه کار با رسم شکل مشخص کنید... لول

جوجه کلاغ کل کل نکن بشین بستنیتو بخور

s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir

• دوستاني كه واندر ندارن نطق اضافي ممنوع

ای خدا پدرت رو بیامرزه

معنی مستعمره بودن این هست که اقا ما واندری نداریم .... حتی تو لیستم نیستیم.... راستی فردا رزومه دادی از این سرور چی میزاری؟ مستعمره؟ بی واندر؟

یادت نره برای هر چیزی باید هزینه ای داد.... ما چندتا همرمون رفت ولی خیلی چیزا بدست اوردیم ;-) ولی ما مستعمره نیستیم. نوبای جنوب غرب میخواستن اینکارو با ما هم بکنن ولی ما زیر بار خفت نمیریم. نتیجه رو هم که میبینی ... سایدی با اون همه ادعا (شما جزشون نیستی ها، دف ساز و مستعمره متحد حساب نمیشه) الان له شده. با دوز و کلک و تقلب کسی به جایی نمیرسه.

یه نتیجه اخلاقی دیگه هم گرفتیم

یکی هست تو این تراوین ادعا داره کلمه به تراوین اضافه کرده ... به زمین و زمان میگی نوب، کم هوش و هرچیز دیگه ... مارو به باهوشی خودت ببخش :))) اخه این همه ادعا؟ :)))

اقا خاور هم چپه هست :ی یه چپه ای هست تو این فروم که میگه سند داریم و ملک داریم و اینا... اینا همش کشکه ;-) خود توجیهی یه بیماری هست.

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

• سلام مجدد به همه عزیزان غیر از همون ۵ ۶ نفر بیسواد:)
    طرف معنی مستعمره رو نمیدونه به خودش میگه دکترو مهندسو... طرف در حد فوق دیپلم اب یاری گیاهان دریایی سوادو معلومات نداره بعد به خودش میگه دکتر:))
    اون یکیم که تاریخ بازیش به یه سرورو نصفی میرسه، اومده اینجا بغ بغو میکنه:) تو خیلی باشی کویینه وسطی:))) نه کینگ بالاااا؛)
    طرف در حد یه پلن زدن نیست اینجا شاخو شونه میکشه، برو همون استرونگ هولدتو بازی کن سرور بعدم بجا لرد لقب کمانداره عرب و برا خودت انتخاب کن:)) پیگم بت میاد البته:)) پلن سالت و هنوز همه یادشون هست
    به اون کویین پایینتونم بگو اینقد شلوغ نکنه، چون تو دنیایه گیم هم چیزی نیست؛)

پ ن: مستعمره اونیه که خودش نمیدونه، اما منابعش و امکاناتش بصورت ناخواسته در خدمت افرادی دیگه قرار میگیره
    پ ن۲:واندر رفاقتتونو صد کردید همونو بچسبید، چون چیز دیگه ای نمونده براتون؛)
    پ ن: دوستان ان ای، اس ای حرمت داشت یه زمانی با حضوره ارش و کیوانو محمدو کاظم و مهدیو... اما الان با این بچه مچه هایه طرح دکتر مهندس کینگ و لرد لذت داره بیشتر:)))

• برد رو پیشاپیش به شمال شرق تبریک میگم اما من بعنوان یکی از پلیرهای جنوب غرب منطقی چند نکته رو خدمتتون عرض کنم

شمال غرب سیاست خوبی داشت توی کل کل ها و جنگ
    ها شرکت نکرد و تو این دوره از سرور بی حاشیه بود و خب مزد سیاستش رو گرفت

ساید ما که از همون اول سرور معلوم بود تکلیفش چیه یکسری یوزر که از دماغ فیل افتادن و هیچی نشدن

لیدرها و توتال ساید ما عقلشون رو در اختیار تیم کم سن و نا پخته زئوس گذاشتن که همین ها آفت جون ما شدن

دیگه این همر واندر زدنشون شاهکار بود با این همر مفتضحی که به واندر جنوب شرق کوبیدن یعنی اگر لانچ نمیکردن خیلی سر و سنگین‌تر بود

نگید اکانت‌های اصلیمون بن بودن که باز هم دم مولتی هانتر گرم باید با چک و لگد کلا از سرور بیرونتون میکرد‌

و اما برنده واقعی این سرور همتون مرد باشید جنوب غرب و شمال غرب و شمال شرق بیاید اعتراف کنید جنوب شرق برنده واقعی بود

واقعا در حد خودشون عالی بازی کردن تبریک میگم بهشون

شمال شرقی ها بردتون رو مدیون جنوب شرقی ها هستید عملا با دو ساید تو جنگ بودن چقدر همر دیوار کردن و چند کتیبه رو از غرب جا به جا کردن
    واقعا خسته نباشید بهتون میگم

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Scary- ()

• جالبه

تاریخ امروز لول
    پ.ن مگه اینکه خودتون تو فروم از خودتون تعریف کنید
    پ.ن حقارت تا چه حد

اخرین وضعیت واندر ها برای دوستان خارج از سرور

پ.ن یه ادم شوتینگی چقدر میتونه ترسو باشه که دوتا سرور بیاد بگه بازی نمیکنم اخرشم پست بزاره با حقارت اعلام حضور کنه اونم از ترس ZeuSی ها

#تسلیت_جنوب_شرق

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Mohammadreza ()

• سلام بر مولتي اكانت جنوب سرق كه به صورت جنوب غرب نما ظاهر شدين و هيچ كس حتي اكانت شما رو نميدونه كه قطعاً بعدا نام يكي از مولتي هاي جنوب شرق در جنوب غرب رو به نام خود ثبت ميكنيد:) خيلي مشتاقم بدونم روز ٧٤ اسپيد همر سزار رومن در ابعاد بلك رين با چه محاسبه اي افتضاحه؟:) البته امروز يكي بهم گفت يه بار آخر اسپيد قديم يك مليون گرزي زدن به واندر اين چي بود و من هر حور حساب ميكردم روز ٧٤ اسپيد حتي اگر از روز اول جي بي جي اس روشن ميكردم بازم يه مليون گرزي بيرون نميومد كنجكاو شدم ببينم چه روزي بوده اون روز آخر و فرمودن روز آخر ديگه همون روزي كه واندرا رو ميزنن:))
    پ ن : من از امروز حساب ميكنما مثلا اگر سه روز ديگه همري لانچ بشه من توليد سه روز رو كم ميكنم و با همر بلك رين مقايسه ميكنم :) با توجه به ديالوگ افتضاح بايد ٥٠ يا ٦٠ درصد كشيده باشم:))
    تكرار ميكنم همر بلك رين با توليد بعد از كتيبه تا روز ٤٣ ٦٪؜ و بعد از اون تا روز حضور نقشه ها ٨٪؜ و بعد از اون تا روز ٧٤ با ١٠٪؜ شارژ شده و به گفته ايمان آناليست من با احمق بلد نبودم كار كنم و هميشه گيج بوده يا معماري :))
    يكي هم امروز گفت كاتاش كم بوده گفتم درسته ١٠٠٠ تا كم بوده ميتونيت به حاي ٢٠ هزار ٢١ هزارتا باشه فرمودن نه من اگه بودم ٢٥ كي داشتم ممنون ميشم كارشناسان عزيز روز ٧٤ اسپيد نحوه كشيدن ٢٥ كي كانا رو با رسم شمل توضيح بدن
    البته من هر جوري حساب ميكردم براي ٢٥ هزار كاتا بايد قبل از كتيبه ها ٩٠٠٠ كاتا بكشم كه نميتونم واقعا ٩٠٠٠ كاتا بكشم:)
    يكي ديگه از حضرات جنوب شرقم فرمودن من ٣٠٠ هزارتا شمشير رومن ساختم قبلاً و من پرسيدم روز ٧٤؟؟؟ فرمودن بله :)) و من باز هم هر جوري حساب ميكردم روز ٧٤ به عدد ٣٠٠ هزار نرسيدم بعد زنگ زدم به شايان گفتم شايان تو سرور قبل كوچيك و بزرگت و با جنگ آموز شارژ ميكردي و روز ٧٨ اگه اشتباه نكنم ٢٢٠ كي شمشير بودي فكر ميكردي ركورده؟؟؟؟ نه آقا يكي توي جنوب شرقه اصرار داره روز ٧٤ يعني ٤ روز كمتر از لانچ تو ٣٠٠ هزار تا شمشير ساخته البته قبل از فيلترينگ كه امتياز اتحادم نبوده و اون حا بود كه من و شايان در افق محو شديم

• همر های جنوب شرق رو میبینین که از همر های واندرزنتونم قوی تره
    من نمیدونم چقدر رو دارین شما ها که باز فکر میکنید در حد جنوب شرق هستید
    والا هر چی همر واندر زن جنوب شرق رو دیدم از همر های شما بزرگتره

S4 R1 / NIMASAMADI / SE / 2010
    S2 R2 / NIMASAMADI / SE / 2010
    TS9 R1 / NIMASAMADI / SE / 2011
    TS8 R2 / NS90 / SE / 2011
    TX2 R1 / 4 BROTHERS / SE / 2012
    TX2 Finals / Persian Fighter / NE / 2012

• سلام بر مولتي اكانت جنوب سرق كه به صورت جنوب غرب نما ظاهر شدين و هيچ كس حتي اكانت شما رو نميدونه كه قطعاً بعدا نام يكي از مولتي هاي جنوب شرق در جنوب غرب رو به نام خود ثبت ميكنيد:) خيلي مشتاقم بدونم روز ٧٤ اسپيد همر سزار رومن در ابعاد بلك رين با چه محاسبه اي افتضاحه؟:) البته امروز يكي بهم گفت يه بار آخر اسپيد قديم يك مليون گرزي زدن به واندر اين چي بود و من هر حور حساب ميكردم روز ٧٤ اسپيد حتي اگر از روز اول جي بي جي اس روشن ميكردم بازم يه مليون گرزي بيرون نميومد كنجكاو شدم ببينم چه روزي بوده اون روز آخر و فرمودن روز آخر ديگه همون روزي كه واندرا رو ميزنن:))پ ن : من از امروز حساب ميكنما مثلا اگر سه روز ديگه همري لانچ بشه من توليد سه روز رو كم ميكنم و با همر بلك رين مقايسه ميكنم :) با توجه به ديالوگ افتضاح بايد ٥٠ يا ٦٠ درصد كشيده باشم:))
    تكرار ميكنم همر بلك رين با توليد بعد از كتيبه تا روز ٤٣ ٦٪؜ و بعد از اون تا روز حضور نقشه ها ٨٪؜ و بعد از اون تا روز ٧٤ با ١٠٪؜ شارژ شده و به گفته ايمان آناليست من با احمق بلد نبودم كار كنم و هميشه گيج بوده يا معماري :))
    يكي هم امروز گفت كاتاش كم بوده گفتم درسته ١٠٠٠ تا كم بوده ميتونيت به حاي ٢٠ هزار ٢١ هزارتا باشه فرمودن نه من اگه بودم ٢٥ كي داشتم ممنون ميشم كارشناسان عزيز روز ٧٤ اسپيد نحوه كشيدن ٢٥ كي كانا رو با رسم شمل توضيح بدن
    البته من هر جوري حساب ميكردم براي ٢٥ هزار كاتا بايد قبل از كتيبه ها ٩٠٠٠ كاتا بكشم كه نميتونم واقعا ٩٠٠٠ كاتا بكشم:)
    يكي ديگه از حضرات جنوب شرقم فرمودن من ٣٠٠ هزارتا شمشير رومن ساختم قبلاً و من پرسيدم روز ٧٤؟؟؟ فرمودن بله :)) و من باز هم هر جوري حساب ميكردم روز ٧٤ به عدد ٣٠٠ هزار نرسيدم بعد زنگ زدم به شايان گفتم شايان تو سرور قبل كوچيك و بزرگت و با جنگ آموز شارژ ميكردي و روز ٧٨ اگه اشتباه نكنم ٢٢٠ كي شمشير بودي فكر ميكردي ركورده؟؟؟؟ نه آقا يكي توي جنوب شرقه اصرار داره روز ٧٤ يعني ٤ روز كمتر از لانچ تو ٣٠٠ هزار تا شمشير ساخته البته قبل از فيلترينگ كه امتياز اتحادم نبوده و اون حا بود كه من و شايان در افق محو شديم

مرغ عشق جان پرا بحثو عوض میکنی

ببین با تقلب همر کشیدن زدن که میشه مثل این سرورهای فیک هنرت چیه چرا حالا که دگیه نتونستی تقلب کنی اینطوری مفتضحانه کردید همر بدونه رمر یعنی تو کل سایدت و کل ساید مستعمرت یدونه رمر پیدا نمی شد
    میدونی چیه با گلد بی نهایت خرید اکانت و غیره که یک بچه 10 ساله هم میتونه بیاد اینجا ادعا کنه دقیقا مثل شما و استاد چانگ چونگ و اون سلطان قلابی شما هم که کلا نوچه و متا وینر حساب میشی
    اگه هنری داری بسم الله وگرنه دمتو بذار رو کولت بزن به جاده اینجا نیا بیشتر از این خودتو خراب کن تو انگشت کوچیک آیدین هم حساب نمیشی
    آیدین کجایی !
    شهاب کجایی !
    تیرداد که میدونم هستی خخخخ
    کسی هنر داره که با داشته هاش بهترین استفاده رو ببره نه اینکه با تقلب همر ران کن بعد هم زحمت یک ساید رو اینجوری به فنا بده
    استاد توی جنگل هوی آمازون دیده شده راسته متواری شده

• بچه ها بچه ها يه فارم پيدا كردم نزديكه ها بزنم
    بابا جان قبلش جاسوسي كن
    نه بابا خبري نيست يه دهكده داره همه رو روش لانچ ميكنم
    خراب نكني اوضاعمون همينجوري خرابه ها :/// :thumbdown:

بيا نيگاه كن خودت بگو :rolleyes:
    خيلي خوبه بزن از توليد ساعتيش استفاده ميكنيم
    بزار ببينيم اين حجم از همر واندر زنم چه قدر ميتونه گندم بياره :D

اوه اوه
    چي شد ؟؟؟؟؟
    چيكار كردي مگه
    حمله كردم به باغ وحش ارم =O

بهت ميگم نكن كي بره جواب ممدو بده حالا

كلاغ كوشي بيا برات ميزارم حالشو ببريد
    زنده باد شرق الي الخصوص جنوبش
    اقا اينا رمر هم دارن
    اينقدر نگيد رمرتون كو رو واندر نديدمش
    اواااااا
    چرا خفتش كردين =O:/:(:thumbsup:
    اوه اوه
    پر پر نشي گل من :thumbup:

ما رو هم در غمتون شريك بدونيد 8)
    غم اخرتون نيست ولي
    :thumbdown:

صفر نشي گل من :thumbsup:

WinneR S5 / R1:hunter0
    MetA WinneR S8 / R1:hunter0
    WinneR X2 / R1: KinG BalA
    MetA WinneR ts9 / R1:KinG BalA
    WinneR ts11:KinG DeaD

WinneR tx3 / R3:KinG BalA
    ts1: KinG BalA
    tx3-4:KinG BalA

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• بازگشت همه به سوی اوست
    بهزاد روبو عزیز جای اینکه بیایی اینجا پست های خود شاخ پنداری بذاری مراقب نیروها باش

و اما بعد عزیزان شمال غربی جاسوسی ها رو جدی بگیرید

ااخرش صاحبش کیه خودش بیاد بگه دیگه

اما سزای کسی که جاسوسی رو جدی نگیره و خفت بشه اینه

درسته سرور داره تموم میشه اما حرفه ای کسی که تا اخرین لحظه حواسش باشه
    تبریک به امیر فامیلیا وحید سوپرنچرال و لرد هادی عزیز

مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.

• لول چه فازی هستین بابا
    انبار میزنین
    خفت میکنین
    مگه قراره واندر شمال شرقو بزنین احیانا ؟؟
    چون که تو غرب بازی تموم شده اقا ساعت 3ونیم واندر صد میشه میریم دنبال زندگیمون :))
    همر واندر زن مهراد و امین هم دیوار شد حیف واقعا :)))))

• سلام به همه عزیزان
    چیزی که معلومه هنوز دردشو حس نکردن:)) سوزش باخت این سرور اونقدی زیاده براشون که هنوز قبول نکردن باختن:))
    فقط از وحیدتون تشکر کردی بهش یاد بدید وقتی کل دف نمردن یثنیاد بیستت ویو با کاتا خالی بره:)))
    خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلواااان؛)

• وقتی لیدرها و توتال ساید ما از صدتا دشمن هم بدتر هستند بزار من جوابت رو بدم
    اولا که این بردتون رو باید مدیون جنوب شرق باشید اونها در مقابل حریف جانانه دفاع کردن اون هم دو ساید

و شما بدون تلفات و هیچ جنگ و جدلی مثل موش قایم شده بودین الان زبان باز کردین

هر چند که این کامنتت برای ساید ما از صدتا فحش بدتر بود ولی چه کنیم هر بلایی سرمون نازل میشه از خودیه
    پس شما فکر نکن شاخ غول شکستی

به هر حال اینم یک نوع سیاسته میگن: با دوستان مروت با دشمنان مدارا کن.

اون دوستانی که گفتن اکانت من مولتیه نخیر من شرافت و تعهدی که به ساید دادم خیلی بالاتر از این حرفاست که برای کل کل و بچه بازی یک ساید رو نابود کردین و دود این کار و مفتضحاتی که به بار آوردین جای هیچ توجیهی نداره

الان هم همر جنگیم رو میکوبم به واندر شمال شرق که خودم رو نسبت به تعهدی که دادم نشون بدم

میدونم این کار هیچ سودی نداره و همرم واندر زن نیست اما خیلی چیزها رو ثابت میکنه

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Scary- ()

• والله محمد جواد جان بحث مقايسه من با آيدينه؟ و عملكرد من؟
    من آخرين عكسي كه از كل تروپ اكانت دارم قبل لانچ واسه روز نقشه هاست:))
    من يه جنگي و دوتا واندرزن كشيدم كه بعد از اتمام سرور عكسش و ميذارم البته اينقد جنوب شرق اسكات كشيد كه ميدونه دو تا واندر زن دارم اونم با رومن آيديني كه هميشه يه واندر زن ميكشيده هر وقت دوتا همر تو ابعاد من و يه جنگي با اون ابعاد كشيد به عنوان شاگرد شايد بپذيرمش
    ضمنا من بن نشدم پس تقلبي هم نكردم:))
    فعلاً تو و شهاب و آيدين و بقيه ميتونين بياين بازي ياد بگيرين اگه بحث شخص من و آيدينه كه اصلا كسي كه كارش آموزش جورابه قهرمانه با من كه ميام سوتي از تحليل هاي ناقصش در ميارم و به جا يه دونه دوتا واندر زن ميدم بيرون اونم روز نقشه عكسش و بعد از سرور ميدارم برو با استادت كه شاگرد منم محسوب نميشه مقايسه كن :))
    خودت چي داري؟ آها گزارش پاك كن اكانت اين و اون بودي مدام يادم ميره
    پ ن : تيرداد چي شد اكانت جور كردي الكي بگن روش بودي يا نه؟ اوكي نشده من رفيق دارما كه شهادت بدن از روز اول بودي :))
    ببين زئوس چه به سر يه توتال مياره كه حتي به عنوان بازيكن هم حرات رجيستر نداره ته سرور هم مياد التماس اين و اون تورو خدا يه اكانت و بگين من از اول سرور روش بودم
    جنوب شرق قهرمان يه نفر اومده به نيابت ميگه واندرزناشون و كه من ميبينم خيلي بزرگتر از شماست البته فعلاً ايشون ديده قراره ما هم ببينيم ولي امروز يكي تو جنوب شرق تلگرام گفت چي بود ١٧٠ كي شمشير زن بابا همر بچه هاي ما ٣٠٠ كي گرزي داره :))))

اينجا بود كه من فهميدم ١٧٠ كوچكتر است از ٣٠٠ و اينگونه بود كه با آناليز جديد مقايسه همر توتن و رومن آشنا شدم:))
    آقا فرمودين سوراخ ميكنييم كه لانچ كرديم وجود سوراخ نداشتين الان گفتين همرا تو بيس چي شد؟:))) بدو واندر زن پفكي و ول يده ميخوام با صخره سرخ آشناش كنم بعد ريپورت بدم بشينين حساب كنين دف واندرو :))

• چرا جنوب شرق خيلي ميخواد ما شمال شرق و بزنيم تا ما رو بزنه و واندر رفاقتش صد بشه و ديده ما نميزنيم اين شده كه نامه زده به اكانت بست پلير ،مسعود جان رو ميگم و گفته كه مسعود بزن ديگه شمال شرق و و مسعودم كه وفادار به سايدش بوده به من اطلاع داد البته حانشين هم بودن رفتم چك كردم ولي خوب نامه رو نميتونم اينجا بذارم ولي خيلي بده اينجا به شمال شرق تبريك ميگين اونجا به مسعود نامه ميزنين ميگين بزن شمال شرق و :)

هیشکی نمی خواد بزنه ؟
    بزنین آقا
    مزه بازی به زدنشه
    سرور قبل هم فکر می کنم همینطوری شد و همر ها استفاده نشد

سرور قبل همه همرهاي سه سايد استفاده شد رو دف ما كه ديوار پشت ديوار و ما هم با همه همرهامون همه رو زديم برديم شما كدوم سرور قبل و ميگي؟:)))

• ‫سلام
    به کی تعهد دادی ؟؟
    به لرد هادی و دوستایی که فول لایکت میکردن از دیشب تاحالا ؟ به ساپورترات ؟؟ اگه خوب خرج میکنن که منم بشم قدیمی sw و بیام شروع کنم به تاختن
    خیلی جالبه
    قضاوتش باشه به عهده بقیه

پ.ن » واندر رفاقتتونو میخواین با زدن اکانتی که از تو جنوب غرب خریدین صد کنین ؟‬

هیشکی نمی خواد بزنه ؟
    بزنین آقا
    مزه بازی به زدنشه
    سرور قبل هم فکر می کنم همینطوری شد و همر ها استفاده نشد

سهیل جان عرض ارادت
    مهم اینه که Se نمیبره
    وگرنه ما که هممون متقلب و بی ادب و نوبیم
    بذارین Ne ببره ببینیم دوستان Se میخوان به چی افتخار کنن ؟ :thumbsup:

NorthWest Is That Remains

:WW Holder
    !Dont Say Drama

• چرا جنوب شرق خيلي ميخواد ما شمال شرق و بزنيم تا ما رو بزنه و واندر رفاقتش صد بشه و ديده ما نميزنيم اين شده كه نامه زده به اكانت بست پلير ،مسعود جان رو ميگم و گفته كه مسعود بزن ديگه شمال شرق و و مسعودم كه وفادار به سايدش بوده به من اطلاع داد البته حانشين هم بودن رفتم چك كردم ولي خوب نامه رو نميتونم اينجا بذارم ولي خيلي بده اينجا به شمال شرق تبريك ميگين اونجا به مسعود نامه ميزنين ميگين بزن شمال شرق و :)

در وفا داری مسعود جان هیچ شکی نیس آآآآمآآآآآ

مسعود جان وفا داری از لیدر های سایدت یاد بگیر تا اکانتای خودشون باز بود منم منم های اونا گوش دنیارو کر میکرد اما اکانتای خودشون بن شدن(حالا بماند چرا بن شد) قید ساید واندر پلیر های که از اول زحمت کشیدن رو به باد دادن و با یه خدافسی شیک همه چیزو به باد دادن این بود آرمان های زئوس که لیدرشون همه چیزو برای خودشون میخوان عین اون مثالی دیگی که برای من نجوشه میخوام ....

عجب لیدر های بدی پفففففففف