عدم نمایش کامل صفحه ی بازی در اندروید

• سلام وقتتون بخیر
    تراوین توی گوشی اندروید بطور کامل نمایش داده نمیشه و سمت راست صفحه که مربوط به اطلاعات هیرو و لینک پیوند و .. میشه از دسترس خارجه
    یا مرورگر کروم و فایرفاکس و اکسپلور امتحان کردم و توی هر سه این مشکل و دارم
    چطور میتونم این ایراد و رفع کنم ؟ :):?:

• من تبلتم ده اینج سامسونگ هست این مشکل را ندارم ولی با تبلت 8 اینج لنوو ایم مشگل رو دارم برای لننو چه کنم به نظرتون ادنان و احسان هه

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    S5 R1 se(V3.6):3brothers
    tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
    ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

• خاهشا تیم تراوین یکم ب بازیکنا احترام بزارن حداقل و این مشکل رو درست کنن
    خسته شدیم بخدا

ts6 : شرخرها

ts7 : havij

ts2 R1 : moofsed

ts2 R2 : MrezaYac (2017) YasamiN

ts1 R3 : Lizard (Sw) (2017) AliReza

• منم متاسفانه همین مشکل رو دارم

اوایل اینطور نبود ولی الان مدتی هست همین مشکل رو دارم خوبه که چند تا راهکار به جز همین راهکار هایی که اینجا نوشته شده بدید. یا اصل مشکل رو برطرف کنید

با تشکر

Ts1 R2 SW - Duris - Meta Winner
    اشک هایی که پس از شکست میریزیم عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
    هیتلر

• منم همین مشکل رو دارم ولی با لینک کارام رو انجام میدم مشکل از سایته وگرنه من با همین گوشی تو چند تا سرور اسپید امتحان کردم کامل باز می کنه.
    توصیه می کنم tsx.travian.ir/hero.php بزنین بهتر از استفاده کردن مرورگر های مسخره است

• منم همین مشکل رو دارم ولی با لینک کارام رو انجام میدم مشکل از سایته وگرنه من با همین گوشی تو چند تا سرور اسپید امتحان کردم کامل باز می کنه.
    توصیه می کنم tsx.travian.ir/hero.php بزنین بهتر از استفاده کردن مرورگر های مسخره است

خدا خیرت بده ادمین که واسه رفع مشکل سایت کاری نمیکنه راهکار ها هم بطور کامل مشکل و حل نمیکنه باز تز شما بهتر بود مرسی

• UC browser
    روی device خود نصب کنید صفحتون هر اندازه باشه جواب میده

نصب کرده بودم قبلا ولی باز جواب نداد

الان از maxthon استفاده میکنم که خیلی سبک تر از بقیه است و کامل و بی مشکل اجرا میکنه تراوین رو

ts6 : شرخرها

ts7 : havij

ts2 R1 : moofsed

ts2 R2 : MrezaYac (2017) YasamiN

ts1 R3 : Lizard (Sw) (2017) AliReza