نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

• دوستان عزیز این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور می باشد

لطفا از کل کل های بی مورد و همچنین از گذاشتن پست های بی محتوی جدا خودداری کنید.

امیدواریم از این سرور لذت ببرید.

• دوستان عزیز این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور می باشد

لطفا از کل کل های بی مورد و همچنین از گذاشتن پست های بی محتوی جدا خودداری کنید.

امیدواریم از این سرور لذت ببرید.

خدا خیرت بده مدیر :thumbup:
    عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
    نفر اول مدافعین چی میگه؟!؟
    کی خودشو زده به این دوست عزیز
    عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
    کی داره حذف میکنه ؟

• از اونجایی که تو تاپیک اعلام آمادگی با اسم یاغی (Yaghi) اعلام حضور کرده بودم تو شمال غرب ولی به دلایل کاری و مشغله ای و درسی منتفی شد

و الان پس از مدت ها داشتم چرخ میزدم تو سرور و یه اکانتی رو دیدم که خواستم اعلام کنم ربطی به اینجانب ندارد :)

با توام سربازه حرفه ایه جنگ .............................. ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ

شمشیر من ، سنگینه واست ............................... مضحک ترین شوخیه زندگیه من

• تعداد اعضای هر ربع

1- جنوب شرق 232
    2- شمال غرب 201
    3- شمال شرق 215
    4- جنوب غرب 101

100 اکانت اول سرور

1- جنوب شرق 37
    2- شمال غرب 21
    3- شمال شرق 25
    4- جنوب غرب 17

غارت ها

1- جنوب شرق 35.34 میل
    2- شمال غرب 33.58
    3- شمال شرق 37.18
    4- جنوب غرب 35.72

رشد جمعیتی

1- جنوب شرق 37577
    2- شمال غرب 17172
    3- شمال شرق 15912
    4- جنوب غرب 1072

بهترین بازیکنان غارت گر

جنوب غرب 2
    شمال شرق 4
    شمال غرب 2
    جنوب شرق 2

شمال غرب شوراش معلوم شده و اعلام کردن
    جنوب شرق هم معلوم شده ولی اعلام نمیخوان کنن !! :دی

بقیش هم تحلیل نمیکنم دیگه همه چی مشخصه :)

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• سلام به دوستان

عزیزان 4 ساید بهتر یه حد و مرزی برای بازی کثیف مشخص کنید،
    این حرف به این علت هست که ما از طریق دوستان متوجه شدیم یکی از سایدها در حالا خرید اکانت ( از سلیور فروشها هست ) مشخص هست اولین نفری که ضرر میکنه محمد رضا هست که شخصا به خودش هم گفتم و بعد از ایشون ساید خرید کننده هر چقدر هم که فکر کنن پلیرهای حرفی هستند.

امیدوارم در اینده ایراد از داور نگیرید و این روزها خودتا را به یاد بیاورید.

• با سلام

مشخصا که بعید میدونم کسی باشه که دوست داشته باشه سرور روند طبیعی خودش رو نداشته باشه و اصلا بازی کثیفی صورت بگیره.پیرو همین صحبت مجموعه جنوب شرق هم به هیچ وجه موافق بازی کثیف نیست و به شدت مخالف اینیم که حتی راجبش بحث بشه چه برسه بخوایم حد و حدود بزاریم.
    با توجه به جمعیت سرور ، خرید اکانت مسلما از جمعیت سرور کم میکنه و هیجان بازی رو قطعا کم میکنه ، ما هم به عنوان یکی از 4 ربع علاقه ای به کم کردن جمعیت سرور و در نتیجه کم شدن تب و تاب سرور نداریم و دوست داریم بازی و سرور در اوج هیجان خودش باشه.
    لذا همکاری های لازم برای جذاب شدن سرور رو با ربع های دیگه خواهیم داشت. تا بازی تا آخرین لحظه بالانس خودش رو داشته باشه.

مجموعه ما برای دور هم بودن و لذت بردن کنار هم جمع شدن و نه صرفا برد بازی با هر روشی که شده !

سپاس

• سلام به همه

با توجه به این که دو ساید
    sw , ne
    :?::?::?: نسبت به دو ساید دیگه ضعیف تر هستن ، بهتر نیست بازی رو شمال به جنوب یا غرب به شرق کنیم تا جذاب تر بشه ؟ آیا ؟

درود

دوست عزیز ما هنوز توی روز 35 بازی هستیم و حتی به کتیبه ها هم نرسیدیم که عملکرد سایدها بررسی بشه و تازه یک تخمینی زده بشه از تعداد همر و دفاع که شاید نزدیک باشه به واقعیت.
    از نظر من فعلا بحث متا خیلی زوده که شما به میون کشیدید.

گمون نمیکنم شمال شرق و جنوب غرب این سرور در این حد که میگید ضعیف باشند و اون ها هم میتونن مهره های کیلیدی باشن و سایدشون حرفی واسه گفتن داره احتمال زیاد.

تا اینجا فقط میشه به ظاهره ساید ها نگاه کرد و آنالیز کرد. و در مقابل پتانسیل های احتمالی سعی کرد پلن تعریف بشه برای ساید.

فقط چیزی که یکم به واقعیت نزدیک هست توی این تایم با جنوب غربی آشفته و با کمبود نظم و کمی هم پلیر اما با پتیانسیل متوسط رو به رو هستیم

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• سلام به همه

با توجه به این که دو ساید
    sw , ne
    :?::?::?: نسبت به دو ساید دیگه ضعیف تر هستن ، بهتر نیست بازی رو شمال به جنوب یا غرب به شرق کنیم تا جذاب تر بشه ؟ آیا ؟

سلام استدلالتون از اینکه NE نسبت به دو ساید دیگه ضعیف تره چیه؟ هنوز اول سروره،ضمن اینکه NE با ترکیبی از پلیرهای جدید و قدیمی کاملا یکپارچس

Some Of The Accounts That I Played On Them

Gulf Warriors (J4F Alliance)
    THE OLD AXE
    AXE MAN
    MR.PR3SIDENT
    totenpro
    Good Life
    LEGENDS
    GeT_RiGhT
    The Old Men
    Fury Road

• الان واقعا زوده برای اینکه با قطعیت حرف بزنیم، اما از ظاهر سایدها اینطور بنظر میرسه که جنوب شرق قویترین ساید باشه بعدش شمال غرب باشه بعدش شمال شرق،از جنوب غرب هم اطلاع خاصی ندارم برا همین دربارش چیزی نمیگم، بنظر من فاصله شمال شرق و شمال غرب خیلی زیاد نیست.
    شما اگر چیزای جزیی مثل اکانت های تاپ هر ساید، میزان غارت، پاپ،وضعیت کپ های اکانتهای رده بالای سایدها ،تعداد اکانتهای هر ساید و تعداد زیرشاخه ها و... و از طرف دیگه هماهنگی های کلی در زمینه یکپارچه سازی ساید و انتخاب شورای لیدری و ... رو چک کنی تقریبا به چنین نتایجی میرسی.
    منتها همونجور که دوستان گفتن الان برای اینکه بگیم متا کنیم و نکنیم و اینجور باشه و اونجور باشه خیلی زوده، یه سیب که میندازی بالا هزارتا چرخ میخوره تو سرور هم همینجوره هزار تا اتفاق میفته، مضاف بر اینکه وقتی میگیم فلان ساید قدرتش کمتر از بهمان ساید هست اصلا به این معنی نیست که ضعیفه و نمیتونه کاری کنه.

پ ن: اطلاعات جزیی که از تو آمار مشخصه، اطلاعات کلی هم شما یه رفیق تو هر ساید داشتی باشی یه سوال ازش میپرسی که حاجی شوراتون مشخص شد؟ یکپارچه کردین؟و... نه چیزای خاصی هست این اطلاعات، نه محرمانه هست.

• الان واقعا زوده برای اینکه با قطعیت حرف بزنیم، اما از ظاهر سایدها اینطور بنظر میرسه که جنوب شرق قویترین ساید باشه بعدش شمال غرب باشه بعدش شمال شرق،از جنوب غرب هم اطلاع خاصی ندارم برا همین دربارش چیزی نمیگم، بنظر من فاصله شمال شرق و شمال غرب خیلی زیاد نیست.
    شما اگر چیزای جزیی مثل اکانت های تاپ هر ساید، میزان غارت، پاپ،وضعیت کپ های اکانتهای رده بالای سایدها ،تعداد اکانتهای هر ساید و تعداد زیرشاخه ها و... و از طرف دیگه هماهنگی های کلی در زمینه یکپارچه سازی ساید و انتخاب شورای لیدری و ... رو چک کنی تقریبا به چنین نتایجی میرسی.
    منتها همونجور که دوستان گفتن الان برای اینکه بگیم متا کنیم و نکنیم و اینجور باشه و اونجور باشه خیلی زوده، یه سیب که میندازی بالا هزارتا چرخ میخوره تو سرور هم همینجوره هزار تا اتفاق میفته، مضاف بر اینکه وقتی میگیم فلان ساید قدرتش کمتر از بهمان ساید هست اصلا به این معنی نیست که ضعیفه و نمیتونه کاری کنه.

پ ن: اطلاعات جزیی که از تو آمار مشخصه، اطلاعات کلی هم شما یه رفیق تو هر ساید داشتی باشی یه سوال ازش میپرسی که حاجی شوراتون مشخص شد؟ یکپارچه کردین؟و... نه چیزای خاصی هست این اطلاعات، نه محرمانه هست.

علاوه بر مواردی که شما گفتین باید به میزان مهاجرت بعضی از پلیرای حرفه ای این سرور به سرور اسپید راند بعدی هم توجه کنیم
    تا اونجایی که من اطلاع دارم تعداد قابل توجهی از پلیرهای سایدای مختلف چون سرور اسپید استارت نشده بود اومدن اینجا پلی دادن
    مطمئنا حداقل تا روز 60 سرور نمیشه برآورد واقع بینانه ای داشت

هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:

• سلام بر یاشار

دوست عزیز والله ما هم بن شدیم 3 روز ولی از چیزی استفاده نکردیم به جز خرید نقره و نصب گریز مانکی که روی سیستم یکی از بچه ها بود

توی قوانین سرور های تراوین از همون اوایل تا الان نوشته استفاده از بات و اسکریپت ممنوع میباشد.
    اون موقع تکنولوژی پیشرفت نکرده بود و ما هنوز هوش طبیعی هم نداشتیم ^^ ...الان یه سیستم طراحی کردن انگار که با توجه به فاکتورهایی شما رو بن میکنه
    من دقیقش رو نمیدونم اما میتونه این باشه مثلا..زدن لیست فارم 30 خونه ای توی 5 دقیقه
    یا چکش زدن توی بازار توی 5 دقیقه...یا هر چیزه دیگه
    اونجوری که سورنا جواب من رو داد این بن شدن میتونه واسه کاری باشه که 3 روز قبل انجام دادی .. صرفا واسه ساختمون سازیت نیست یا زدن لیست فارم

این بنده های خدا هم دارن قوانینی که سالها اجرا نمیشد رو حداقل 1 بندش رو اجرا میکنن.

من که بعد از این اتفاد حتی گریز مانکی رو هم پاک کردم. :saint:

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• درود

ما کسی رو هوو نمیکنیم
    ما کسی رو فراری خطاب نمیکنیم

ما کسی رو زود قضاوت نمیکنیم
    ما از رفتن رقیبامون ناراحت میشیم

پروفایل اکانت mkmj رو بررسی کردم
    و بسیار ناراحت شدم که دارن بخاطره این سیستم جدید حذف میکنن یا شایدم برای چیز دیگه ای که ما نمیدونیم
    شمال غرب رقیب بسیار خوبی میشد و از رفتنش به هر دلیلی ناراحت هستیم.اگر به دلیل بات و ناراحتی فقط 2 پلیر میخواید حذف کنید فکر نکنم دلیل پخته و قابل قبولی باشه
    اگر بمونید ما خوشحال میشیم(درخواست من) و اگر برید ما افسوس میخوریم و براتون آرزوی موفقیت میکنیم
    امیدوارم بمونید و درکنار هم اما در دو جبهه مقابل هم لذت ببریم از بازی

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• قدري بايد تاسف خورد براي يه گيمر در كشور حالا هم كه از فيلترينگ در اومده پر و بال اكانت ها دارن حرص ميشن به شدت توسط تيم مديريتي كه خب البته حق هم دارن و مجري قانون هستن ولي پلير هاي هم دوره خودم ديگه حداقل ابزارآلاتي كه كمك ميكرد به بازيشون مثل مانكي
    اونها رو هم دارن بن ميكنن و مورد اذييت و آزار قرار ميدن
    در سرور اسپيد قبل راند سوم طرف گلد ميومد رو اكانتش مجاني !!!
    ٣٢ ميليوني گويا بدهكاري داره هنوز هم هم خودش و هم تيمي هاش
    كه خب الحق و الانصاف هم بن شد تا آخرين روز كه واند صد شد و بازي تموم شد ولي ديگه اخه مانكي ؟؟؟ بن؟؟؟ بام؟؟؟؟ شيب
    پ.ن ١: بعد از يك بار بن شدن به مدت يك روز
    بار دوم بن شدن به مدت سه روز
    اينبار بن شديم به مدت هفت روز
    اكانت كينگ بالا رسما اعلام ميكنه كه همر نميكشه چه جنگي چه واندر زن ولي براي اينكه يه ثري چيز ها به يسري از اونها ثابت بشه دف تخصصي خواهيم كشيد
    پ ن ٢ : با قدرت هرچه بيشتر سرور اسپيد در خدمت خواهيم بود براي دوستاني كه مجدد قصد دارن خدمت برسن ;)
    پيروز و موفق باشيد ياعلي
    ارادت ممد :thumbsup:

WinneR S5 / R1:hunter0
    MetA WinneR S8 / R1:hunter0
    WinneR X2 / R1: KinG BalA
    MetA WinneR ts9 / R1:KinG BalA
    WinneR ts11:KinG DeaD

WinneR tx3 / R3:KinG BalA
    ts1: KinG BalA
    tx3-4:KinG BalA

• ماشالا ماشالا

هنوز 1 ساعت نگذشته از ریست تاپ.اگر ساعتی حساب کنیم تا آخر هفته غارتت به 84.000.000 میرسه.
    تبریک میگم

Tiny s6 r2
    k00rosh tc2 r3
    Blur ts6 r3
    ----------New----------
    Mercedes-Benz ts1 r1
    Burkina Faso ts2 r1
    Tiny Roa2x r1
    Tiny ts6 r1
    Loveen ts1 r3

RoNiN ts1 r4

• ماشالا ماشالا

هنوز 1 ساعت نگذشته از ریست تاپ.اگر ساعتی حساب کنیم تا آخر هفته غارتت به 84.000.000 میرسه.
    تبریک میگم

سلام وقت بخیر ؛
    به نظر من نمیشه اینجوری حساب کرد..اونم سرور نرمال!

شاید این آمار یک ساعته حاصل از لند تایم تارگت زنی ،اسکات رید یا حتی پلن گروهی(ساید) یا انفرادی(تیم اکانت) بوده باشه..

یا حتی در نظر گرفتن عکس این قضیه یعنی خوابیدن لحظه ای تروپ ریدر اکانت های دیگه که سبب چند مورد میشه خودش(مثل به وجود آمدن تاخیر در لند تایم اولیه،خارج شدن رید از سیکل معمول ،پیش افتادن ریدر اکانت های نزدیک با بر هم خوردن سیکل رید اکانت ریدر اصلی منطقه)

نهایتا به عقیده بنده برای پیش بینی منابع کسب شده رید هفتگی یک اکانت عاملی که میشه باهاش به تخمینی با صحت دقت 75-80 درصدی رسید میتونه بررسی رید هفتگی اون اکانت(حداقل کار بااستفاده از حجم منابع ثبت شده روی مدال های رید ) باشه؛
    اونم مشروط بر حفظ ممتد شرایط نرمال برای اون اکانت(شامل استارو نخوردن تروپ،لاست ندادن بیش از حد نرمال،خفت نشدن،خاموش نشدن نیروسازی،ته نزدن گلد و...) در طول هفته.

موفق باشید

By: Mostafa iL Prince

3DOT Army SoLdier
    " War, war until victory "

• با سلام و عرض ادب

غارت 24 ساعت یا 48 ساعت اکانت هم میتونه ملاک باشه.
    اما به طور کلی با توجه به تغییر رویه غارتگران ، آمار دقیق و حدس و گمان خوبی نمیشه در آورد چون درصد خطا بالاست و احتمالات زیادی وجود دارند که میتونن مقدار حدسی شمارو بالا و پایین ببرند

سپاس

• سلام دوست عزیز

بله،درست میفرمایید.نمیشه غارت ساعت اول هفته رو ملاک قرار داد ولی اگر منطقه ای مقایسه کنیم درساید که هیچ،در کل سرور فقط همون منطقه همه ی اون عواملی که فرمودید دست در دست هم دادند تا شاهد چنین رویدادی باشیم.
    شاید برق اون منطقه ی سرور رفته و ایشون موتور برق داشتن.
    در هر صورت براشون آرزوی موفقیت میکنم

پاینده باشید

Tiny s6 r2
    k00rosh tc2 r3
    Blur ts6 r3
    ----------New----------
    Mercedes-Benz ts1 r1
    Burkina Faso ts2 r1
    Tiny Roa2x r1
    Tiny ts6 r1
    Loveen ts1 r3

RoNiN ts1 r4