همر تا قبل کتیبه ها

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگ تراوین بازان ایران :love::love::love:
    با توجه به شروع شدن دور جدید سرورهای تراوین و فعال شدن فروم و اضافه شدن بازیکن های جدید می خوام ببینم همر مناسب تا قبل مید گیم یا کتیبه ها رو چه تعدادی پیاده سواره کاتا/رم ارزیابی میکنین؟؟؟؟؟ :thumbsup::thumbsup:
    هر کس با توجه به نژادی که بازی میکنی بیاد نظرشو بگه البه جنبه آموزشی هم داشته باشه ممنون میشم :evil::evil::evil:
    البته بگم بیشتر میخوام کسی رو در نظر بگیرین که دوتا سرور بازی کرده نه مثل شما شاخ تراوینه :S:S:S:S

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگ تراوین بازان ایران :love::love::love:
    با توجه به شروع شدن دور جدید سرورهای تراوین و فعال شدن فروم و اضافه شدن بازیکن های جدید می خوام ببینم همر مناسب تا قبل مید گیم یا کتیبه ها رو چه تعدادی پیاده سواره کاتا/رم ارزیابی میکنین؟؟؟؟؟ :thumbsup::thumbsup:
    هر کس با توجه به نژادی که بازی میکنی بیاد نظرشو بگه البه جنبه آموزشی هم داشته باشه ممنون میشم :evil::evil::evil:
    البته بگم بیشتر میخوام کسی رو در نظر بگیرین که دوتا سرور بازی کرده نه مثل شما شاخ تراوینه :S:S:S:S

سلام دوست عزیز
    من به شدت در این مورد نوبم و خب فقط این حرفم جنبه بازار گرمی داره که چند نفر دیگه بیان و نظراتشون رو بدن ولی...
    همز میدگیم کاملا بستگی داره به این که تاپ همر سرور چی باشه
    چیزی که من به خاطر دارم اینه که نیروی ناتار ها موقع کتیبه به مقداری دفاعی میسازن که وقتی 4-5 تا همر بزرگ سرور بخورن به دهکده ای که کتیبه یونیک داره 50 درصد لاست بدن
    خب این یعنی این که شما اگر بتونی 60 درصد تاپ پلیر سایدتون(الزاما شاید تاپ پلیر سایدتون تاپ پلیر سرور نباشه واسه همین میگم 60 درصد) همر بکشی باز میتونی بری کتیبه منحصر بیاری
    این که میشه قاعده کلیش
    حالا اگر سایز همر مد نظزتون هست اینجوری میشه که یه پلیر عادی با دستی به جیب و حوصله نسبتا خوب میتونه متوسط هر 10 تا 15 روز یه دهکده جدید بزنه ( من منظورم یه تیم قوی نیست یه پلیر عادی با تایم عادی رو مد نظر دارم) که خب ما متوسط میگیریم همون 12 روز که میشه روز 48 ام بازی اگر از روز اول ثبت نام کرده باشین با حساب افت وخیز و همون ده پنجمت که به یه جایی برسه و کپ گندمی هم قرار باشه 14 - 15 باشه کراپ هاش شما به صورت واقع بینانه روز 55 ام استارت میزنید ( سرور نرمال منظورمه البته) و تا حدودا روز 100 ام که دیگه کتیبه ها آزاد میشن ما میگیریم فیکس 45 روز نان استاپ سربازخونه و اصطبل و کارگاهتون روشنه که نتیجش میشه این:

رومن

توتن با آبجوخوری روشن

گول

که این مقدار به نظر بنده قابل قبول و حتی قابل تحسینه واسه ی یه پلیر نوب مثه خودم (همه که خوره ی بازی نیستن)
    البته روز 75 ام بازی اگر باز اشتباه نکنم سری دوم آیتم ها آزاد میشن که به شما 25 روز سرعت بالاتر ساخت و در آخر هم قدرت بیشتر حمله به همراه قهرمان رو میدن ولی ما فرض میکنیم آیتما گرونن و شما هم اصن دلت نوموخواد پول الکی بالای اونا بدی و خب باز هم میگم هدف ما رسیدن به حداقل واسه آوردن کتیبه اس نه رکورد همر میدگیم و تاپ همر
    باز هم تاکید دارم که این صرفا نقطه نظر بنده اس و شاید خیلی ها این همر رو قابل قبول ندونن باز هم از دوستان حرفه ای تر خواهشمندیم بیان و همه رو بهره مند کنند
    در مورد رمر هم به نظرم اگر واسه اند گیمه که خب اصن اون جاش اینجا نیست و اگر هم مید گیمه اصن کی گفته واسه میدگیم رمر میخوایم؟ دیوار کی رو میخوایم بیاریم پایین تو میدگیم؟ اصن چرا؟
    موفق باشین

• اقا دستت درد نکنه ولی یه نوب مثل من که نمیخاد کتیبه یونیک؟ 8o8o8o بیاره
    در حد همون معمول در حد نوب با همر کپ 9 گندمی :thumbsup::thumbsup::thumbsup: بعید میدونم نصف اینم بسازه :|
    بعد اینقدر منجنیق X/X/X/ لازمه برای یه نوب :thumbup::thumbup::thumbup: ؟؟؟؟
    منتظر جواب بقیه دوستان هم هستیم

• سلام و خسته نباشید

حرف دوستمون درسته که میشه به این رسید
    ولی کاتای 1000تاش هم بسه چون زیاد لازم نمیشه شما میتونید 15کراپی رو ببری بالا و بعد از کتیبه شروع به نیرو سازی کنی که عالی میشه

ولی این دوستمون هم تلفات در نظر نگرفته
    من خدم با هر سه نژاد بازی کردم ولی این سرور باگول بازی کردم که از هفته سوم شروع کردم که خیلی راحتر از این ها میشه به این تعداد سرباز رسید
    به نظر منبرا نژاد گول برای مید گیم راحترین راه ش میشه 25ک شمشیری و د8 الی 10کا رعد داشت و 500الی 1000تا کاتا دزکوب درسته که این همر استاندارد نیست ولی خیلی راحت میتونید کتیبه بگیرید و برای کسانی که زیاد هم بلد نیستن میشه با 30کی گندم خور کتیبه بگیرن ولی تلفاتش هم زیاد میشه و بستگی به کتیبه هم داره که میخوان چی بگیرن
    خلاصه نمیشه دقیق گفت چون به پلیر و سبک بازی مربوط میشه خیلی از بیگ همر های سرور همر اصلی رو بعد از کتیبه میسازن باروشی که دارن

• 1k کاتا برای کتیبه ؟ جنگه مگه؟
    300 تا کافیه :/

• خب 1کی که چیزی نیست و فقط هم برای کتیبه نیستش شما قبل کتیبه همه بهش نیاز داری و بعدش هم نیاز داری
    هرچقدر بیشتر نیرو داشته باشی بهتره یعنی ک بازی رو ی سرباز هستش

• خب 1کی که چیزی نیست و فقط هم برای کتیبه نیستش شما قبل کتیبه همه بهش نیاز داری و بعدش هم نیاز داری
    هرچقدر بیشتر نیرو داشته باشی بهتره یعنی ک بازی رو ی سرباز هستش

بله من منظورتون رو فک کنم اشتباه فهمیدم . تا قبل کتیبه کاتا تا 2.5 کا هم میشه کشید . یعنی به طور متوسط این کاتا رو دارین شما . برای کتیبه 300 تا کاتا هم تخریب میکنه خزانه ناتار رو .

• همر توتن تبری کپ

البته با این شرایط که کامل پارک بود تا اومدن کتیبه بود در اصل برای رمر واندر قرار بود آخر سرور استفاده بشه

همر توتن گرزی
    و یه همر دیگه هم بود با این اوصاف که غارت می زدیم باهاش و توی پلن اتحاد و ساید هم استفاده شده بود البته تا قبل کتیبه ها و به دلیل دوری از کپ (ده اولمون بود) نمیزاشتیم همر سنگین تر بشه چون گندمش رو با تعدیل منابعی که غارت میزد تامین می کردیم فقط

Ts1 R2 SW - Duris - Meta Winner
    اشک هایی که پس از شکست میریزیم عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
    هیتلر

• مونده شما مولتی بزنی یا نزنی.

ما تو سرور سه مولتی و ناتار ترکیبی میزدیم روز کتیبه ها 110کا گرزی 32کا تی کی بود. ولی اگه با رید بیاریم بالا فوق فوقش 60-70کا گرزی

اما اینکه ده اسپان (دیفالت) رو مد نظرتون باشه برای کتیبه زدن مونده طرف بتونه رید بزنه یا نه. من سرورای قدیم که مثل الان مولتی بازی نبود و کلاه و این چیزا نبود حدود 50کا گرز می کشیدم از اسپان.اون موقع ها مثل الان 5همره بودن مد نبود. ما هم مجبوریم با مد حرکت کنیم تا کمبود پلیر جبران بشه

ولی اگه بخوایید عادی بازی کنید و زیاد خرج نکنید به نظرم یه همر 30به 8اینا بدون رید در میاد.

• واقعا اینکه بعضی از دوستان میان و این مقدار همر های نجومی رو ذکر میکنن من نمیدونم چی بگم جدا (شک هم دارم به صحت موضوع)
    قبل از ادعا کردن برای این همر های نجومی تا قبل از کتیبه یک سر به فروم انگلیسیه تراوین اینترنشنال بزنید اونجا در قسمت تاپیک با اسم (Hall Of Fames) تمام رکورد ها و تمام استراتژِی های جنگی یا همرهای رکورد زن مطرح شده و به بحث پرداخته شده (اگر اسم خودتونو با این میزان همری که میگید تا قبل کتیبه داشتین اونجا ندیدین ینی داشتین خواب میدیدین)
    قبل از کتیبه(100 روز اول بازی) اگر شما همچین همری رو بهش رسیدین(110 کا گرزی و 32کا تی کی ) و یا حتی نزدیکشم شدین (با هر میزان مولتی که دوست داشته باشید)
    لطفا اسکیرین شاتشو بذارید تا ازین به بعد سر کلاسای همرسازیتون حاضر بشیم
    و اما بحث اصلی
    با توجه به اینکه میزان سربازای ناتار موجود در دهکده ی کتیبه ها (کوچک و بزرگ و یونیک) بستگی به سطح سرور و 100 همر برتر سرور داره و با توجه به سطح سرور های ایران و پلیر های اون همر مناسب برای هر نوع از کتیبه ها به طور میانگین در سرور های ایران به شرح زیر میباشد(باز هم میگم با توجه به سطح سرور متغیره این موضوع و همر های زیر به طور میانگین گفته شده)
    مثال:نژاد توتن
    کتیبه ی کوچک:
    12 کا گرزی+ 4 کا تی کی(8کا تبری +3 کا تی کی)
    کتیبه ی بزرگ:
    20 کا گرزی+ 6 کا تی کی(13 کا تبری+5 کا تی کی)
    کتیبه یونیک:
    30 کا گزری +10 کا تی کی(20 کا تبری+7 کا تی کی)

برای تمام کتیبه ها حدود 300 الی 500 کاتا بسازید تو همر +300 الی 500 رمر(تو کم کردن تلفات خیلی موثره)
    *نسبت 3 به 1 بودن پیاده و سواره ها هم نقش بسیار زیادی در کم کردن تلفاتتون داره
    *سطح اهنگری سربازایی که تو همرتون دارید میسازید باید 20 باشه
    *در ورژن 4.4 تراوین حتما توجه داشته باشید موقع لانچ همرتون واسه کتیبه امتیاز قهرمانتون رو روی درصد حجومی بذارید(حداکثر 20 در صد)
    *اگر نقش کلینر رو دارید(پیش قراول)حتما تو کپتون تا قبل از کتیبه ها قهوه خانه ی نژاد توتن رو بسازید و مکس کنید(20 در صد هم این اضافه میکنه)(20% اهنگری+20%قهرمان+20%قهوه خانه=همرانتی انویل)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

• دوست عزیز قبل از اینکه هوش تراوینی و فروم خوندن های انگلیسی تون رو به رخ ما بکشی برو یه سری به سایت کیریللوید بزن باهاش کار کن که اینجا نوب بودن خودت رو اثبات نکنی.
    وقتی شما تا حالا همچین چیزی ندیدی قرار بر این نیست که بقیه هم نمی تونن. قشنگ میتونی همینجا اعلام بکنی نمی‌دانم میروم تحقیق می کنم می گویم
    حالا چون شما فک کنم آشنایی نداری من خودم رفتم برات در آوردم
    تراویان :: محاسبگر قدرت حمله

اگه این لینک رو ملاحظه کنی میبینی که فقط 70روز با جی بی جی اس شارژ بکنی بیشتر از اون چیزی که من میگم در میاد.
    راستی در مورد اسکرین شات هم بگم چون همچین اکانت هایی زیاد داشتم زیاد برام چشم گیر نبود که عکس بگیرم برات.
    تا مرد سخن نگفته باشد /عیب و هنرش نهفته باشد.

من شما رو به مطالعه و تحقیق سفارش می کنم.

اینم یادم رفت بهت بگم ناتارا دیوار ندارن :خخخخ
    حجومی؟ هجومی ؟
    قبل شرکت در کلاس های استاد حتما فیلم به دنبال استاد رو ببینید دوست عزیز

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Chicken breeder ()

• عزیز من همه استفاده از این سایتی که شما گذاشتی رو بلدن
    ولی چند مورد که نشون میده این همر ذهنیه شما فقط تو تخیلاتت وجود داره:
    این گزارشی که شما از سایت کیریلوید گذاشتی اوج ناشی گری رو نشون میده .چرا؟
    به این دلیل:
    همر بالای 60 کا گندوم خور باید غارت خیلی بالایی داشته باشه که گندومش تامیین شه
    غارت=تلفات (نمیخواد ازون روشای غارت بدون تلفات که استادت داره تو سرور 6 استفاده میکنه برامون بگی چون همه واردیم ولی متقلب نیستیم)
    در یک صورت هم میشه بدون تلفات و غارت همر کشید اون هم با فیدر های بسیار زیاد(اونقدر باشه که جواب دو موتوره بودن اسطبل و سربازخونرو بده) و پارکینگ های زیاد تر (این همری که شما میگی 300 کا گندوم خورش میشه یعنی تقریبا 4 تا 15 کراپی 150% با گندوم زارای لول 18) که این پارکینگ هایی که شما میگی من ندیدم تو هیچ سروری تو 100 روز اول در دسترس باشه
    در هر صورت من دارم به شما میگم عزیزم اگر ادعایی داری که تاحالا به همچین همری دست پیدا کردی تو 100 روز اول بازی میتونی اسکیرین شات بذاری
    پ.ن:اینقدر هم از گدشته ی پر افتخرت تعریف نکن که اسکیرین ریپورت اسکات هارو از ده همرت تو روز 120 بازی میدارم همرو شاد میکنم:))
    این جا جای فرضیه و ادعا نیس عزیزم سعی کن با مدرک صحبت کنی (این که رفتی تو یک سایت پیش فرض یه کار تحقیقی انجام دادی افرین داره ولی سعی کن همیشه تلفات و نحوه ی نگه داریه همرتم از بزرگترا سوال کنی عزیزم :)
    شمارو به خدای تعالی میسپارم باشد که دیگر حرف از همر نزنی و بری دف سازیو ادامه بدی

• می بینم که کم کم داری پایین میای .

شما خودت میگی هر چقدر هم مولتی داشته باشی نمیشه کشید این همرو .

ولی به قصد کل کل نمیگم این موضوع رو .می خوام چند تا چیز یاد بگیری فردا لازمت میشه .

شما اگه 5 تا مولتی داشته باشی که متوسط تولیدشون ساعتی 40 کا باشه (البته ما بالای 20 تا مولتی میزنیم )یعنی شما ساعتی 200کا تولید غارت داری .اگه کل سربازخونه و اصطبل های کوچیک و بزرگ روشن باشن ساعتی 100 کا منبع می خوان یعنی شما 100 کا اضافه داری

اما در مورد نگه داشتن این همر باید خدمت شما عرض کنم که قبل کتیبه ها حداقل یه اکانت متوسط 10-12 تا ده میتونه بزنه به علاوه تولید یه کپ 125 درصد که 17 باشه حدودا 200 کا دیگه میشه .یعنی شما میتونی با منابع خود اکانت همرت رو روشن کنی با منابع مولتی هم نیروت رو نگه داری .البته این در صورتی هست که ده های مولتی ها استاپ شده باشن و هی ده جدید نزنن .

حالا با این اطلاعات اولیه که بهت دادم برو یه سرور همر بکش ببینم چی میتونی بسازی عمو جون

• باز هم فقط فزضیه
    لطفا عزیزم با مدرک صحبت کن
    هر ده مولتیه شما با تمام منابع مکس لول 10 هر ساعت به شما 8 کا منبع میده که اگر مولتیت 5 تا ده بزنه اونم از اول سرور یهو 5 تا دهش از اسمون و منابع مکس از اسمون بیاد پایین تازه میشیه 40 کا (اونوقت شما میتونی از همون اول سرور با 2 تا گرزی غارتتو شروع کنیو سربازخونه و اسطبلتو دو موتوره شارژ کنی :)) )
    در ضمن راجب ارزونترین نیرو تو تراوین(گرزی ) اگر بخوام به شما بگم شارژ یک ساعت این نیرو در سربازخونه ی کوچک و بزرگ فقط 80 کا منبع میخواد(با کلاهخود15%)(دیگه وارد مبحث تی کی و کاتا نمیشم که فازتو خراب کنم)
    حتی اگر شما تا روز 100 بازی 12 تا ده بزنی(همین الانش نمونه بارزشو دارم میبینم روز 120 بازی 12 تا نزدی)هر کدوم از دهکده هات مینگین 5کا گندوم خورم پارک کنی توشون (خوشبینانه ترین حالت)+ده کپ (جدا نمیدونم از کجا اون 200 کا تولید کپ 125% رو اووردی:)) )باز هم طبق گفته ی خودت اون همرت جا نمیشه تو این پارکینگات:))
    پ.ن:قبلا یادم میاد شرممون میومد جایی بگیم ما مولتی زدیم یا با مولتی بازی میکنیم چون یه نوع تقلب حساب میشد برام جالبه بعد از فیلترینگ یک نوع افتخار شده که حتی میان تو فروم باد میندازن تو گلوشون میگن ما 20 تا مولتی میزنیم:)) (افرین عزیزم خدا بیشترش کنه)
    پ.ن:باز هم میگم دوست من از همون سایت کیریلویلد استفاده کنی میبینی داری تو محاسباتت بدجوری اشتباه میزنی شما برو به اکانتی که تحت حمایتشی بگو بیاد ببینم این چه امارای غلطیه داره میده بهت :)) همینه تراوین ایران پیشرفت نمیکنه دیگه :))
    *به دلیل خارج شدن از بحث و موضوع تاپیک بنده دیگه بحث های شمارو ریپلی نمیکنم اگر موضوعی بود(اسکیرین شات ترجیحا)در قسمت مکالمات برام بفرست عزیز که از تاریکی ها به سمت نور هدایتت کنم که فیها خالدون نباشی

• اینجاست که باید بگم.

نرود میخ آهنین در سنگ.

راستی اکانت من کجاست مگه؟حالت خوبه؟فعلا دف ساز دوستان هستیم.

4 تا 15 کراپ لول 18 میشه 300 کا ؟میشه بری کیریللوید بزنی به ما هم لینک بدی؟
    5 تا از اینا تراویان :: محاسبگر گسترش منابع

عزیز دلم اینو کیریللوید بهم گفت که ساعتی 100 کا منابع می خواد شما میگی بیشتر می خواد؟پس مرزهای ریاضی رو جابجا کردی شما .
    تراویان :: محاسبگر قدرت حمله

100کا منبع ساعتی برای روز 30 بازی چیزی نیستا خخخخخخ .حداقل برای ما چیزی نیست

پیشنهاد میکنم قبل از پست گذاشتن یکم حساب کتاب بکن اینجوری خراب نشی

فقط یجوری پست بزار که یه مدت دیگه خدای نکرده یکم تجربت رفت بالا از خودت خجالت نکشی که امروز چیا نوشتی اینجا و نوب بودن خودت رو اثبات کردی .

غارت بدون تلفات هم فعلا بهت آموزش نمیدم برو چند قسمت از سری فیلم های به دنبال استاد رو ببین بعدش یه فکری به حالت می کنم عشقی

روح منی تو

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Chicken breeder ()

• جدا نمیدونم چی بدم جوابتو :)) (فقط لفظ و فقظ فرضیه)
    به جای این فرضیه ها (که زمان ساخت و سازنیرو و ساختمان ها و تلفات غارت توش حساب نشده ) لطفا یک اسکیرین شات به ما بده استاد :))
    من حاضرم شرط ببندم اصلا تو بالای 60کا گندم خور یه جا تو دهکدت ندیدی که میای راجب همر های نجومی صحبت میکنی:))
    این اشکال نداره ادم تو اوقات بیکاریش بره ازین سایت ها استفاده کنه ولی موقعی اشکال ساز میشه که کسی که توروز 120 سرور (بنا به مربوط نبودن به موضوع تاپیک از گفته شدن نام سرور خودداری میکنم) 30 کا گندوم خور نمیشه همرش بیاد اینجا و پست اموزشی راجب ساخت همر های نجومیه 300 کا گندوم خور بده(تا قبل کتیبه ها و با تقلب و مولتی)
    برای خودم احساس تاسف میکنم هم ازینکه با ریپلی کردن شما خودم رو دارم کوچیک میکنم هم اینکه امثالی مثل شما تراوین بازی میکنن:|
    باشد که رستگار شوی

• جدا نمیدونم چی بدم جوابتو :)) (فقط لفظ و فقظ فرضیه)به جای این فرضیه ها (که زمان ساخت و سازنیرو و ساختمان ها و تلفات غارت توش حساب نشده ) لطفا یک اسکیرین شات به ما بده استاد :))
    من حاضرم شرط ببندم اصلا تو بالای 60کا گندم خور یه جا تو دهکدت ندیدی که میای راجب همر های نجومی صحبت میکنی:))
    این اشکال نداره ادم تو اوقات بیکاریش بره ازین سایت ها استفاده کنه ولی موقعی اشکال ساز میشه که کسی که توروز 120 سرور (بنا به مربوط نبودن به موضوع تاپیک از گفته شدن نام سرور خودداری میکنم) 30 کا گندوم خور نمیشه همرش بیاد اینجا و پست اموزشی راجب ساخت همر های نجومیه 300 کا گندوم خور بده(تا قبل کتیبه ها و با تقلب و مولتی)
    برای خودم احساس تاسف میکنم هم ازینکه با ریپلی کردن شما خودم رو دارم کوچیک میکنم هم اینکه امثالی مثل شما تراوین بازی میکنن:|
    باشد که رستگار شوی

کلا معلم خوبی هستم بالاخره یاد گرفتی.

آموزش بعدی نحوه ساخت دف به صورت حرفه ای می باشد.
    هدیه من به شما یک لبخند زیبا :)

Mohammad Takila

:*<3:saint:<3

• آخ جون از اون تاپیکا که دوس دارم :D
    اینجوری که من یاد گرفتم همر پاک و سالم که نون حلال خورده باشن یا نون بازو خودشون رو تا قبل کتیبه ها میشه حدودا
    20 کیلو شمشیر زن با 8 کیلو شوالیه گول یا 12 کیلو رعد اینم بگم فوقش خرج کرده باشید 100تومنه .
    کاتا هم میشه کشید در حد نرمالش 1 کیلو بیشترش به خودتون بستگی داره که نیازتونو چه میبینید
    به شخصه 1 ماه قبل کتیبه ها تو یه سرور در حال جریال بالا 2 کیلو کاتا توتن دیدم که همونجا یه خسته نباشید به سازندش گفتم :thumbsup: (حلال زاده بودنشون پای خود صاحب اکانت )
    ولی بخوای حسابی خرج کنی و کراپ بیاری بالا و فیدر بزنی و از شانست 7 در 7 یه 15 کراپ خوب باشه که تو ده اولت همر رو بتونی شروع کنی حداقل میشه
    30 کیلو شمشیر زن با 14 کیلو شوالیه گول 3 کیلو کاتا هم به نظرم عادیه برای یه خرج تپل
    اینم بگم چون نوبم فقط گول پلی میدم و بقیه نژاد ها رو بلد نیستم :D<3

• با سلام

دوست عزیز

اگر دیدی یه لینک دادیم شرایط سرور قبلمون بود نه اینکه بخوایم کلاس بزاریم یا بگیم کار شاقی کردیم عزیز دل

فهمیدیم شما استادی :D

هر وقت قهوه خونه توتن به 20 درصد رسید بگید بیایم با هم بازی کنیم نه اینکه بگیم خیلی بازی بلدیم برای اینکه بدونید بازی فقط رو کاغذ نیست و از شما درس بیاموزیم (رو کاغذم قهوه خونه 10 درصده و تا لول ده بیشتر نداره).

خیلی چیزا رو کاغد همینی هست که میگید اما شراط توی بازی هم متفاوته و بحث هم سر 100 روز اول بازی بود به چیزی که دست پیدا کرده بودیم نوشتیم تیم باشه بهتر هم می تونیم این کامنتی که گذاشتم مال یه اک بود و با غارت(ناتار زدن) کارش رو انجام دادیم و نه با اک مولتی و وی پی اس و بات !!!

و تا 20 درصد شدن قهوه خانه توتن هنوز مونده مگر اینکه زودی تراوین رو باز تغییر بدن.

در ضمن اگر با این وقتی که ما داریم تونستیم رکورد بزنیم اونم بدون بات و وی پی اس حتما تو بوق و کرنا اعلام می کنیم.

موفق باشید

Ts1 R2 SW - Duris - Meta Winner
    اشک هایی که پس از شکست میریزیم عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
    هیتلر

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Desert Eagle: یه جمله جا موند ببخشید پیش میاد!!! ()

• با سپاس از شما دوست عزیز برای اصلاح گفته های من (و عذز خواهی بابت سوتیی که دادم:)) )
    اصولا من هم به بازی سالم (ناتار زدن) موافقم نه با اکانت های مولتی و سایر انواع بازی های کثیف(فارم توافیو,مولتی)
    و نظرم رو هم بر مبنای بازی سالم پست کردم
    ولی باز هم میگم یک سری از همر های نجومیی که ذکر شد تا قبل از کتیبه ها (حتی با مولتی های بیشمار) فقط بر روی کاغذ قابل دسترسی هست و در عمل نه!