عدم نمایش دهکده در نقشه

• درود

در سرور 1 راند سوم بنده با این مشکل گرافیکی رو به رو شدم و این مشکل درسته درنگاه اول کوچیک هست
    اما میتونه خیلی راحت واسه خیلیا خوب باشه که بخوان مخفی هم بشن و روز موعود کارشونو انجام بدن

با تشکر

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• دوست عزیز این مشکل گرافیکی به سیستم و پردازنده کامپیوتری خود شما مربوط میشه نه سرورهای بازی .

سرور بازی کاملا بدون مشکل داره جلو میره .

لطفا از تشویش اذهان عمومی خودداری کنید .

با تشکر HadeS

• دوست عزیز این مشکل گرافیکی به سیستم و پردازنده کامپیوتری خود شما مربوط میشه نه سرورهای بازی .
    سرور بازی کاملا بدون مشکل داره جلو میره .

لطفا از تشویش اذهان عمومی خودداری کنید .

با تشکر HadeS

نخیر دوست عزیز این مشکل رو من تو سرور دیگه ای هم دیدم بعدم سیستم پردازنده فک نکنم به این قضیه ربطی داشته باشه ...

• این مشکل فقط مربوط به این سرور نیست
    من این مشکل رو توی حداقل 4 سرور داخلی و خارجی طی چن ماه گذشته دیدم
    معمولا تا چند روز بعد از حذف یه دهکده، نمایی از گزارشهای قبلی اون ده توی نقشه باقی میمونه

هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:

• با سلام و رود.

مپ تراوین به حالت عکس گونه هستش.

این عکس ها هم در سرور های تراوین، و هم در مرورگر شما کش میشن که با تغییرات این کش ها آبدیت میشن.

دو حالت وجود داره!

1- کش روی سیستم شما آبدیت نشده باشه یا حذف نشده باشه(با زدن ctrl + f5) مشکلتون حل میشه.
    2- کش سرور های تراوین آبدیت نشده باشن( که این یه باگ هستش و معمولا کش هارو تایمی میزارن یعنی بعد از یه مدت مپ آبدیت بشه یا نشه پاک میشه و ممکنه فقط مدت کوتاهی این مشکل وجود داشته باشه)

موفق باشید.

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata

• خیلی ممنون از شما دوست عزیز درست شد <3

1- کش روی سیستم شما آبدیت نشده باشه یا حذف نشده باشه(با زدن ctrl + f5) مشکلتون حل میشه.

با این روشتون امیدوارم بقیه هم که این مشکل براشون ایجاد شده با دیدن این پست ها رفع بشه

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• با سلام

این مشکل برای من هم وجود داره.اگر چه با زدن f5 (ریلود کردن صفحه) حل میشه ولی خب نمیشه هر وقت رو نقشه خواستیم بگردیم که ریلود کنیم
    لطفا فکری به حال اینگونه مشکلات گرافیکی کنین و بعد به سراغ تغییرات زیرساختی بروید

سپاس

• برای من با ریلود صفحه هم رفع نمیشه، با پاک کردن کش و هیستوری و مومی هم رفع نمیشه

این خیلی مهمه.رصد مپ انجام میشه که ده های جدیدی که خوردن یا چیف شدن مشخص شه اما به مکررات دیده شده که ده جدید پدیدار نشده یا ناتار چیف شده هنوز رنگ سیاه ناتار خودشو داره.

"کار را که کرد؟آن که تمام کرد"

برای من خیلی جالبه با اینکه مشکلات گرافیکی قدیم هنوز پابرجا هستن ، تیم مدیریت به جای رفع مشکلات قبلی ،‌ تغییرات جدیدی به گرافیک جدید میدن و مشکلات رو دو چندان میکن.خیلی دوست دارم سخنان سورنای عزیز یا دوستان دیگه ای از تیم مدیریتی رو بشنوم و شفاف سازی در این باب برای همه بازیکنان صورت بگیره.

سپاس

• درود.

عرض کردم خدمت همه ی عزیزان که از دو حالت خارج نیست! اگه با پاک کردن کش مرورگرتون مشکلتون حل نشد، مشکل از سیستم کشینگ تراوین هستش و باگ محسوب میشه.

ولی احتمال بنده روی همون مورد اول هستش. حتما مرورگر رو تغییر بدید و ببینید بازم روی مرورگر جدید همین مشکل هستش؟!

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata