نقد و بررسی سرور ویژه سال نو میلادی 2018| آغاز 26 دی 1396 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور IR29 سرور ویژه سال نو میلادی 2018 آغاز 26 دی 1396 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

قوانین و مقرارت فروم " قبل از ارسال پست لطفا مطالعه شود"

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 1)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس و سیاسی
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

• سلام بر همه سرور 29 ای ها
    انگار کسی قصد نداره صحبتی بکنه!
    بیاین یکم حرف بزنید!
    بدونیم کیا تو سرور هستن!
    خودتونو معرفی کنید!
    خب من اول از خودم شروع کنم
    اکانت KHARZOOR هستم در شمال شرق در خدمت دوستان هستیم!

• اضافه شدن نژادهای جدید چه تاثیری تو گیمپلی گذاشته؟ یه توضیح میدین.
    چنتا عکس هم از تاپ بزارین.
    ممنون

سلام،
    اضافه شدن قوم های جدید عملا باعث تغییر استراتژی های قبلی شما می شن
    مثلا اگر قبلا با 3 تا قوم قبلی استراتژی های متنوع برای تولید / تکثیر / حمله و دفاع می کشیدید، الان با وجود 2 قوم کاملا جدید باید این استراتژی ها رو عوض کنید، چون قدرت حمله هون ها و قدرت اقتصاد مصریان بالانس بازی رو تغییر داده
    پس به شدت پیشنهاد می کنم از روش های قبلی تون استفاده نکنید، کمی بیشتر روی هر قوم زمان بذارید تا نقاط قوت و ضعفشون رو متوجه بشید و بعد استراتژی های کلان خودتون رو بچینید
    اینطوری شانس موفقیت تون خیلی بیشتر می شه
    امیدوارم که از این سرور جدید خوشتون بیاد :D
    موفق و پیروز باشید
    سورنا

• اضافه شدن نژادهای جدید چه تاثیری تو گیمپلی گذاشته؟ یه توضیح میدین.
    چنتا عکس هم از تاپ بزارین.
    ممنون

نژادهای جدید مطمئنا میتونن تعادل بازی بین نژادهای قبلی رو به هم بزنن
    اما با توجه به قابلیتهایی که توی دو نژاد جدید دیدم باز هم فکر نمیکنم توی غارت(استارت بازی) هیچ نژادی مثل توتن بشه
    توی دفاع هم فکر نمیکنم حتی مصریان به گرد پای گولها برسن
    البته قابلیت تولید منابع بیشتر مصریان میتونه یه مزیت برای سوپر مدافعین باشه چون عملا خیالتون بابت تولید گندم بالا تا حد زیادی راحت میشه
    در ضمن برای اونهایی که دوست داشتن بازی متعادلی بین حجومی و دفاعی داشته باشن و به همین دلیل گول رو انتخاب میکردن؛ الان میتونن با انتخاب نژاد هون و البته انتخاب تیرانداز به عنوان سواره نظام از قدرت ترکیبی حجومی و دفاعی فوق العاده این نیرو لذت ببرن

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید"

هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:

• درود
    نمیدونم چرا این سرور همه عشق گول شدن و از نژاد های جدید هم استقبال خیلی کمی شده

بیشترشون پلیر نیستن
    به 100 تا شون پیام بدی 5 تاشونم جواب نمیدن
    بیشتر از 70-80 درصد اونها مال سیلور فروشاست که تعادل همه سرورا رو به هم ریختن

هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:

• بیشترشون پلیر نیستنبه 100 تا شون پیام بدی 5 تاشونم جواب نمیدن

من اولش فکر میکردم چون تعداد پلیر ها کمه خود بازی این اکانت هارو اضافه کرده برای فارم و این حرفا اما این خیلی بدتر هست واقعا یه بازی چقدر ارزش داره که بعضیا حاضر هستن هر کاری انجام بدن یاد سرور های قدیم بخیر کلی پلیر بود و از بازی لذت میبردیم.

You know how the saying goes
    It's not the size of the dog in the fight
    Its the size of the fight in the dog

• با سلام خدمت تمامی دوستان
    تیم ما تو جنوب شرق استارت زد
    اینجورکه معلومه شمال شرق تراکم پلیربیشتره امیدوارم سرورجذاب و دور از تقلب رو داشته باشیم و شاهد همر های دیدنی باشیم
    موفق و پیروز باشین

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• بیشترشون پلیر نیستنبه 100 تا شون پیام بدی 5 تاشونم جواب نمیدن

فایده زیاد دارن ها
    ریپورت کنین 10 15 درصد حذفی ها ناتار میشن :thumbsup::thumbsup:

• سلام به همه

Last Guardian هستم از NW

متاسفانه استقبال خوبی نشده

چون سیاست های اخیر تیم مدیریت کمی مشکل داره

وقتی یک سرور نرمال 30 روز قبل استارت خورده دلیلی برای شروع یک سرور نرمال دیگه نبود ( اگر تعداد پلیر ها مثل 7 سال پیش زیاد بود حرفی نبود )

نیاز ویژه ای به وجود سرور اسپید احساس میشه

• سلام ما هم با اکانت TOP HaMMeR ودوستان بامعرفت The EnD تو شمال شرق حضور داریم . امیدوارم سرور خوبی باشه.

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

• من هم موافقم اصلا نیازی به شروع دو تا سرور نرمال با فاصله یک ماه نبود / باید به جای این سرور سرور اسپید میزاشتن .

سلام دوستان
    در مورد نقدی که کردید خدمت شما عرض کنم که این سروری که در موردش داریم صحبت می کنیم یک سرور خاص و منحصر به فرده
    و بهتره اونو مثل سرور "ظهور اتحاد" خاص در نظر بگیرید که در سال یکی بیشتر نیست
    پس زمان راه اندازی و فاصله کمش با سرور قبلی ایران یکسری دلایل مناسبتی و خاص بودن سرور رو هم داره
    ولی به زودی یک سرور اسپید هم خواهیم داشت تا تمام سلیقه ها رو پوشش بده و امیدواریم به طور کلی تغییرات اخیر در راستای رضایت بازیکنان عزیز تراوین بوده باشه
    البته یه مقدار طول می کشه تا وضعیت دوستان زحمت کش منابع فروش به طور کامل حل بشه ولی اگر صبوری کنید ایشااله اونا هم بی کار می شن
    با تشکر
    سورنا

• سلام به همه ی دوستان

ما هم این سرور هستیم به همراه تیم The End که با تعداد پلیر تقریبا بالایی هم اومدیم و در ساید NE ایندفعه بازی می کنیم در کنار دوستان...

امیدوارم که این سرور جذاب و به دور از حاشیه باشه هر چند که حاشیه هم بخشی از جذابیت بازی هست!

در مورد اکانت ما هم به زودی مشخص می شه که کدوم اکانت رو لاگین می کنیم :D

همگی موفق باشید

امیررضا