نقد و بررسی سرور 4 راند 2| آغاز 14 اسفند 1396 |

• سلام دوستان
    خوشحالم که بالاخره فروم این سرور هم از این حالت سکوت و رکود در اومد ولی ای کاش به جای توهین یک کم با لحن مناسب تر با هم صحبت کنیم .
    به هر حال این سرور هم تا چند وقت دیگه تموم میشه و انشالاه شمال غرب بازم برنده میشه فقط حیف که تعداد پلیرای تراوین توی سرورای ایران تا این حد کم شده که عملا درگیری اصلی با نتارها هستش به جای بازیکنها
    من پلیر اکانت persian lion هستم و از دوستای قدیمی اگر کسی هست خوشحال میشم خبری ازشون بگیرم.

• با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم

سرور 4 با تمام فراز و نشیب هاش بلاخره تموم شد

واندر در شمال غرب صد شد و متای ضربدری داشتیم با جنوب شرق از قبل از کتیبه ها (بچه های SE عالی بودن این سرور)

تبریک میگم به همه ی بچه هامون و خسته نباشید می گم به بچه های SW

پسورد اکانت من در سرور 4 :

نام اکانت : CoLoNeL

رمز عبور : 2025

اتفاق های زیادی افتاد توی این سرور و حرف های زیادی برای گفتن هست، اما چون اکثر مواقع فروم این سرور در سکوت سپری شد و تمامی اتفاقات توی محیط بازی موند و چیزی توی فروم منعکس نشد ، ترجیح می دم منم صحبتی نکنم

فکر کنم یکی از خلوت ترین سرورهای تراوین به پایان رسید ، به شخصه دیگه مایل نیستم توی یه همچین سرورهای کم جمعیتی بازی کنم ،

خدا روشکر دوستان خوبی پیدا کردم و با بچه های خوبی آشنا شدم توی هر 4 ساید که البته بهترین اتفاق این سرور هم همین بوده برام ، خوشحالم که تونستم چندتا رفیق خوب به بقیه ی رفیقام اضافه کنم و خاطرات جالبی برامون به جا موند از این سرور که خیلی ارزشمنده

با آرزوی موفقیت تمام دوستان در تمامی مراحل زندگی

شاد و پیروز باشید

محسن

• بعله این سرور هم به لطف دوستان با متای سه به یک

تموم شد

اتحادهای ne و se و nw متحد مقابل sw بود که به پایان رسید

نمیدونم چرا اینقدر طول کشید این سرور با این که برنده با متای 3 به 1 از قبل مشخص بود

بقول یکی بعد 10 سال اومدم تراوین

یعنی اینکه ما خیلی خفنیم =O