مدال ویژه بازیکنان فوق حرفه ای و قدیمی با سابقه 10 سال

 • کاربران گرامی تراوین سلام! ما خوشحال هستیم که اعلام کنیم که به زودی، با ارزش ترین جایزه کل دوران بازی تراوین به فادار ترین بازیکنان این بازی اهداء می شود، و در بازی قابل دیدن خواهد بود
  مدال ویژه بازیکنان با سابقه 10 سال!


  چه کسانی این مدال را دریافت خواهد کرد:
  - کاربرانی که بازی تراوین را به مدت حداقل 10 سال بازی کرده باشند و در کل این دوران از یک ایمیل استفاده کرده باشند
  - این بازیکنان باید حداقل برای 300 روز در تراوین بازی کرده باشند (لزوما نه به طور پیوسته)
  -این بازیکنان باید حداقل در 6 ماه گذشته بازی را انجام داده باشند  مدال به تمام اکانت هایی که شرایط بالا را داشته باشند و هم اکنون فعال باشند یا به تازگی بعد از تاریخ 15 فروردین 97 در سرور های جدید ثبت نام کنند اهدا می شود  ما همچنین یک مسابقه کوچک برای شما در این زمینه در نظر گرفته ایم که می توانید در این لینک آن را مشاهده کنید.
  در این مسابقه شما باید حدس بزنید در کل چه تعداد کاربر در کل سرورهای تراوین در سراسر دنیا این مدال منحصر به فرد را دریافت خواهند کرد ؟

  لینک مسابقه مدال 10 سال • سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما


  حرکت بسیار قشنگ و جذابی هستش


  ولی خب یک سری از دوستان هستند که مشخصا
  سابقه قابل قبولی دارند


  ولی بخاطر دسترسی نداشتن به ایمیل های گذشتشون
  امکان دریافت این مدال نخواهند داشت  خب دلایل بسیار زیادی برای این مورد میشه بیان کرد از حذف شدن ایمیل ها تا ه*ک شدن یا فراموشی و...


  راهکاری برای این موضوع و این دوستان ندارید؟


  مطمعنا افراد کمی نخواهند بود

 • با سلام و عرض ادب
  این مورد رو من با تیم تراوین آلمان در میون می ذارم، ولی تا اونجا که من اطلاع دارم اکثر سرویس های این شکلی به ایمیل کاربران متصل هستند و اگر ایمیل اصلی نباشه نمی شه اطلاعات کاربر رو در بانک اطلاعات قدیمی استخراج کرد
  با تشکر
  سورنا

 • با سلام خدمت ادمین سورنای عزیزم
  ادمین جان عزیزم باز من و مشکلات امدیم ^^


  ادمین عزیز تراوین ایران احتراما باید به استحضار شما برسانم خوشبختانه شما از قدیم ایام با ما همراه بودین و این که دیگه ما و اسامی ما برای شما که بازیکن های وفادار تراوین ایران و شما هستیم بر هیچ شخصی پوشیده نیست عرض کنم:


  زمانی که راند یک اسپید ایران افتتاح شد دقیقا سه ماه قبلش سرور سه نرمال استارت خورده بود و سرور یک راند یک که اکانت رابین هود از ساید شمال شرق لیدر کل و هم رانک یک سرور بود واندرو 100 کردیم .
  که اون جا بودیم حتی من مسئول دفاع ساید یا همون دف کور بودم از همون جا بود این داستان هیروی من به اسم اسمال اقا شکل گرفت چون اون موقعه ما رو هیروها اسم میزاشتیم و چون من اغلب اوقات دف کور بودم هر جا اتک بود هیروی من میرفتو همیشه ی سری از همه سر ها بالاتر بود بعد رفتیم راند سه بازی کردیم سه ماه که گذشت گفتن ی سروری میخواد بیاد که سرعتش سه برابره هست تولیداش بیشتره بعد که اومد ما به عنوان این که ببنیم چیه رفتیمو دیدم هوووووووو عجب کیفی میده چه منابعی و نیرویی میشه ساختو سرتونو درد نیارم بازی کردن همانا تا این لحضه که راند 11 سرور اسپید ایرانو میگذرونیم و این راند تا چند روز دیگه تموم میشه همیشه در سطح بالای لیدری ساید و بهترین بازیکن های تاثیر گزار سرور بودیم این که مدت ها یاهو فیلتر میشد باز نمیشد و در نظر داشته باشین ان موقعه (پروکسی) های قدرتمند اصلا نبود وهمون ضعیف هاش هم کمتر فردی خبر داشت و خیلی ها اصلا نمیدونستیم چیه و به چه کاری میاد !!
  و این که بعد از مدتی یاهو برای به روز شدن و حریم خصوصی افراد و جلوگیری از زیاد شدن ایمیل های فیک در سراسر دنیا به علت سیستم امنیتی خوده یاهو که در ان سال ها چندین بار هدف حمله های سایبری قرار گرفتو در بزرگ ترین فاجعه نزدیک به 8 میلیون ایمیل اطلاعاتش دزدیده شد و یک رسوایی بزرگ برای یاهو به شمار امدو از ان زمان به بعد یاهو اون رونق و قدرت اجتماعی خودشو در فضای مجازی از دست داد و روز به روز نزول کردو حتی یاهو مسنجر خودشم هم بستو به تاریخ پیوست مجبور شد شرایط سختی را بزاره که یکیش ریجستر کردن با شماره موبایل بود که متاسفانه اون کد ریجستری برای ایرانی ها نمیاد به دلیل فیلتر این ساید در ایران ودقیقا من یاد دارم مثل ساعت تاریخو این مشکل تا سال 2015 هم بود و دو تا از ایمیل های من که در همون سال 2007 به اسم farzadnabodgar@yahoo.com که حداقل 5 راند باهاش بازی کردم احتیاج به کد ریجستر داشت بسته شد خب ایا ادمین این مسایل که اصلا ربطی به حریم شخصی افراد نداره و مسایل سیاسی و مملکتی هست که باعث بروز همچین مشکلاتی شده برای منه بازیکن و این ایمیل حال حاضر از سال 2009 در تراوین و از راند اسپید ورژن 4 فعال بوده تا به این ساعت و عرض کنم ادمین جانم 300 ساعت چیه شما بفرمایید یک عمر شب روز ریجستر بودن در تراوین ایران و بعد از فیلتر شدن تراوین در ایران و به ناچار دوری از بازی مورد علاقمون تا سال 2016 که باز به دست مبارک شما تراوین در ایران افتتحاح دوباره شد ولی خیلی خیلی از این اتفاق خوشحالو خرسند شدیمو تا به این لحضه که سه سال از این اتفاق خوب میگذره تو تمام سرورها بازی کردیم اونم به عنوان پیشکسوت تراوین و اموزگار بازیکن های جدید تشویق کردن و یاد دادن بسیاری از پارامترهای این بازی بسیار استراتژِک پر از تفکر تا به این ساعت و شاهد بودن صد در صد شخص شما به عنوان مدیریت تراوین ایران که چقدر ما برای بهتر شدن این بازی تلاش کردیم برای از بین بردن دلال های غیر قانونی در بازی و همچین تشکیل اتحاد های پر قدرت و همچنان در هر سرور همین کارو دنبال میکنیم هر روز بچه هارو به هم نزدیک میکنیم و با هم متحد که هر راند میگذره دارن از نظر بازی و کلاس سیاست و استراتژیک دیگه دست خود منم از پشت میبندن ایا به حق نیست که حتی از افرادی مثل ما که واسادنو کمک به این بازی کردن قدردانی بشه ؟
  ما نه ادمین جانم تشویقو تمجید میخوایم نه هیچ چیز دیگر برای دل خودمون و دلگرمی بودن مدیری دلسوز همچون شما هست که با خیال راحت بازی میکنیم
  ولی ادمین چه مدرکی از شخص شما بالاتر هست که گواه کنه ما این همه خدمت به پیشرفت این بازی در ایران کردیم
  مسایل و مشکلات ایمیل را خدمتتون عرض کردم بی شک قدیمی ترین ایمیل ها همون ایمیل های سال 2009 هست که ما داریم خب بی شک اونا که نمیدونند ما کی هستیم اما شما که مدیر ما هستین اشراف کامل به تاریخ و خدمت و بازی ما در تراوین دارین خیلی بازیکن های خوب در تراوین ایران امدنو رفتن اما کماکان ما هستیم و این بازی جزیی از وجودمان هست دیگر و با مسایل فیلترینگ ما کلا نتونستیم بعد 2012 بازی کنیم همین الانشم فیلتره ولی خب چون پروکسی ها قدرتمند شدن دو سالی هست دیگه برای بازی مشکلی نیست در دات کام یا جام جهانی که من وقتی به محض این که تونستیم راحت بازی کنیم تو دو تورنمت شرکت کردیم حالا به چه بدبختی کد گیر اوردیم بماند ولی بازی کردیم مدالشم داریم داخل ویترین ایمیلمون اما ما نه سرورهای دات کامو میشناسیم نه میتونیم به فرهنگ انان خو بگیریم ما تو ایران بازی کردیم و همین جا هم ادامه میدم حال شاید مثلا برای فینال شما بخواین تیمی تشکیل بدین که از طرف ایران بریم بازی کنیم ولی مهم این هست که ما در ایران هستیم و باید طبق قوانین مملکتی بازی کنیم این که ایمیل ها چند سال مشکل داشتو قادر به تایید هویت خودمون با شماره موبایل نبودیم دیگه ادمین جونم مشکل ما نیست..
  ایا این که تراوین دات کام فیلتر شده بود بعد نبودن تراوین ایران خودمون و برای باز کردن بازار باید دو ساعت لطفا منظر بمانیدو روی صفحه سفید دنبال میکردیم اینم مشکل ما هست ؟
  ادمین عزیزم قوانین مملکتی بودو ما تابع ان باید باشیم از شما تقاضا دارم خودتون شخصا جلسه ای با تیم تراوین المان بزاریدو این مسایل براشون بازگو کنید و با گرفتن حقو حقوق بازیکن های ارشد خودتون هم مارو دلگرم کنید
  و مثل همیشه عین همین سال ها که واسادینو بهمون کمال احترامو گزاشتینو این همه شب صبح نصف شب با غر زدن های ما و کل کل کردن هامون زندگی کردینو به خاطر روح بزرگتون صبوری کردین تا ما تو بازی بهتر پیشرفت کنیم و قوانین حرفه ای بودنو بهمون اموختینو تو این موضوع هم فقط نگاهمون به مدیریت و تدیبر شما هست که مارو به حقو و حقوق خودمون در این بازی که خدا شاهده موهامون سر این بازی سفید شدو شخص شما از همه تو عالم بیشتر شاهد این مسایل هستین برسونید و بی شک مطمئن هستم شما با مدیریتی مقتدارنه که از چشم هیچ کدوم ما پوشیده نیست و قدرت مدیریتی شما که تراوینو چقدر قشنگ تر از قبل کرده مارو مدیریت میکنید در این مورد هم استین بالا بزنیدو تاریخ بازیمونو از مدیرهای محترم تراوین جهانی بگرید و مارو دلگرمو خوشحال کنید مثل همیشه . <3


  ارزو میکنم زیباترین افق های این جهان هستی همیشه پیش چشمان شما مدیر عزیز طلوع کنه . :saint:<3


  با تشکر و احترام - فرزاد پانیشر 2007- 2018
  24/1/1397  tx3.rand1.3.6.punisher
  tx3/2.-3.6.punisher
  tx3/3.3.6.punisher
  tx3-1-4.0.punisher
  tx3/2.4.0.punisher
  tx3/3.4.0.punisher
  tx3/rand1-4.5.3pich
  tx3/2-4.5.3pich
  tx3/3.4.5.punisher
  -tx3/4.4.5.punisher
  com.2x.2017.punisher
  us.2x.2017.3pich

 • سلام دوستان روز بخیر
  در مورد مدال ها من کاملا به شما حق می دم، متاسفانه در تمام مسائل دنیا که برای مرد م دنیا به راتی انجام می شه برای ما ایرانی ها با چند صد درد سختی کارها پیش می ره، موضوع فیلتر شدن بازی در چند سال قبل باعث دردسرهایی برای کاربران ایرانی شده و عملا یه وقفه بلند مدت ایجاد کرده موضوع میل سرور یاهو و یا حتی میل سرورهای ایرانی که اون موقع بودن و خیلی زود جمع کردن هم هست، ولی در نهایت برخلاف چیزی که شما می کنید ما نه دسترسی داریم که چیزی رو تایید کنیم و یا چیزی رو رد کنیم، موضوع مدال ها یه فرآیند سیستمی هستش که خود به خود انجام می شه و ما فقط این موضوع رو اعلام کردیم
  با توجه به پیچیده گی مشکلات شما و هم با صحبتی که با تیم فنی تراوین کردم، تمایلی به وارد شدن به این مشکلات رو ندارن که کلی قابلیت جدید رو دست اجرا دارند.
  ممنون از توجه شما
  سورنا

 • آقا سلام. من این مدالو گرفتم. فعلاً تو سرور آتش و شن اسپید دارم نژاد مصری رو آزمایش میکنم. گلد هم ندارم. حالا اینو گفتم نریزین سرم ؟! :thumbsup: هیچوقت سروری رو تموم نکردم. یه مدت بازی می کردم بعد یا فارم می شدم یا خسته میشدم دیلیت می کردم ! فکر کنم یه 12 سالی باشه که تراوین بازی میکنم. اون موقع ها با اینترنت دایال آپ بازی میکردیم. یادمه سال 88 که اینترنت قطع شده بود مصیبتی داشتیم. می رفتیم از کافی نت بازی می کردیم. توی ورژن های قدیمی تراوین عکس سربازها حالت کمیک و کارتونی داشت. این همه پیام رسانهای جور و واجور مثل تلگرام و... هم نبود. فقط یاهو مسنجر بود. موبایل ها هم هنوز هوشمند نشده بودن، یا اگه بود هر کسی نداشت. یادش بخیر. یه سری عکسهای باحال هم بچه های خوش ذوق ایرانی درست کرده بودن مثل این :


 • سلام و عرض خسته نباشید

  بنده از سال 2009 بازیکن تراوین ایران بودم

  زمانی که تحت عنوان HRB.IR کار میکرد

  الان داخل سرور 3 بازی مشعول به بازی شدم.

  امروز فهمیدم که این مدال وجود داره. یا توجه به اینکه با ایمیل جدیدم ثبت نام کرده بودم ایمیل قبلی رو که اکانت های قدیمیم روش بود با هزار مشکل پیدا کردم و ایمیلم رو به اون تغییر دادم.

  حتی ایمیل هاس فدیمی رو هم پیدا کردم به عنوان مدرک. تمامی اطلاعات موجوده

  :)اما به دوستان مولتی هانتر و ساپورتِ سرور که نامه زدم خیلی با بی لطفی فقط لینک این فروم رو دادن و بعدش هرچقدر که تا الان نامه زدم اصلا دیگه جوابی ندادن.

  این شد که داخل فروم ثبت نام کردم که بیام اینجا مشکلم رو بگم.

  خودم رو میگم فقط. با این همه مشغله بعد حدود 5 سال اومدم دارم دوباره تراوین (که برام سرتاسر خاطرس) رو دارم بازی میکنم. کلی زمان گذاشتیم و حالا کاری نداریم که واقعا سرورا اصلا مثل قدیم نیست و حدود 30 در 30 من دهکده ای به اون صورت حتی وجود نداره. اما دیگه فکر کنم برای منی که 10 ساله با شما هستم داشتن این مدرک روی پروفایل واقعا حس خوبی باشه

  ممنون از رسیدگیتون

  Images

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی

 • ممنون میشم رسدگی بفرمایید.

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی

 • با سلام و عرض ادب

  کاربر گرامی

  خوشحالیم که بعد از سالها دوباره با بازی تراوین بازگشتید

  این مدال به صورت خودکار به شما اهدا می شه در شرایطی که تمام موارد گفته شده رو داشته باشید

  یعنی اکانت فعال در این سالهای داشته باشید و این همه مدت با یک ایمیل ثابت در سرورها ثبت نام داشته باشید

  با توجه به اینکه این فرآیند کاملا خودکار است و خود سیستم از بین کاربران واجد شرایط انتخاب می کنه، پس بلافاصله بعد از اینکه شما شرایط لازم رو داشته باشید مدال به شما اهدا میشه

  با تشکر از توجه شما

  سورنا

 • مناسفانه من تمامی شرایطی که گفتین رو دارم و هنوز هم هیچ اتفاقی نیفتاده...

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی

 • سلام

  طبق تجربه ای که در تغییر آدرس ایمیل داشتم میگم:


  حتی با تغییر ایمیل به یک ایمیل قدیمی تر، مدال های (افتخار) ایمیل اول باقی میمونه و مدال های ایمیل دوم اضافه نمیشه.


  اگر اکانت جدیدی رو با ایمیل قدیمیتون بسازید مدالتون در پروفایلتون موجود میشه.


  این حرف تجربیه و نمیدونم اصلاح شده یا نه. (ظاهرا نشده که این مشکل رو دارید)


  موفق باشید.

 • حیلی ممنونم ازتون

  امیدوارم بتونن این مشکل رو حل کنن

  چون من که نمیتونم اکانت مولتی بسازم و سرور بعدی هم حداقل 7 تا 8 ماه دیگه هست!

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی


 • به دلیل این که نمیخواستم حرف اشتباهی بزنم، تست کردم این قضیه رو:


  اکانتی که داشتم با ایمیل قدیمم بود و چندتا ازین مدال ها داشت


  ایمیل رو عوض کردم به یک ایمیل بدون مدال. مدال های اکانت پرید.


  ایمیل رو باز عوض کردم به ایمیل قدیمیم. مدال ها برگشتن.


 • شوربختانه مثل اینه قرار نیست اتفاقی بیفته

  ولی واقعا متوجه نمیشم اگه تراوین همچین ضعغ ساده ای داره چجوری نمیتونه برطرفش کنه

  برای مایی که قدیمی هستیم خیلی لذت بخشه داشتن این مدال

  حیف فقظ

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی

 • فقط یه چیزی رو چک کنید.


  مدال veteran_5a توی قسمت مدال هاتون هست؟


  این عکسی که گذاشتید رو الان تازه با دقت نگاه کردم.

  تاریخ ثبت نام Nov 2009 هست که 10 سالش میشه تقریبا یک سال دیگه (کمتر).


  اگر مدال 5 سال هست، که باید 11 ماهی صبر کنید برای مدال 10 سال. اگر نیست که دیگه نمیدونم :)

 • نه به طور کل هیچ مدالی نیست

  فقط کبوتر صلح هست همین

  والا پس مشکل نمیتونه از ایمیل اول بوده باشه اگر برای شما کار کرده. در لحظه کار کرد؟

  برای من الان حدودا 4 ساعتی هست که ایمیل رو تغییر دادم ولی اتفاقی نیفتاده

  ساپورت بالاخره جواب دادن که بین 24 تا 48 ساعت صبر کنین. حالا نمیدونم سورنا جان نظرش چیه

  ممنون از شما که این همه زمان گذاشتین

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی

 • والله منم 10 سالی هست که دارم بازی میکنم ،ولی ایمیلم مدال 5 و 3 ساله داره ،به منم 10 ساله ندادن ،فکر کنم بستگی به مقدار بازی در سرور هم داشته باشه، اختلال سیستمی هم ممکنه،تا اونجایی که میدونم مدال ها به تراوین ایران مربوط نمیشه

 • والله منم 10 سالی هست که دارم بازی میکنم ،ولی ایمیلم مدال 5 و 3 ساله داره ،به منم 10 ساله ندادن ،فکر کنم بستگی به مقدار بازی در سرور هم داشته باشه، اختلال سیستمی هم ممکنه،تا اونجایی که میدونم مدال ها به تراوین ایران مربوط نمیشه

  خیلی ممنون ازتون

  به احتمال زیاد شما هم مثل من هنوز چند ماهی کم دارین تا ده سال

  فقط میشه لطف کنین بهم بگین که آیا ابتدای کار، اکانتی که ساختین با همون ایمیلی بوده که قدیم هم بازی میکردین؟

  یا اینکه مثل من اول ایمیل دیگه ای زدین و بعد عوض کردین؟

  ز رعد آسمان بشنو تو آواز دهل یعنی -------- عروسی دارد این عالم که بستان پرجهیز آمد

  بیا و بزم سلطان بین ز جرعه خاک خندان بین -------- که یاغی رفت و از نصرت نسیم مشک بیز آمد

  سپاه گلشن و ریحان بحمدالله مظفر شد-------- که تیغ و خنجر سوسن در این پیکار تیز آمد

  به گوش غنچه نیلوفر همی‌گوید که یا عبهر-------- باستیز عدو می خور که هنگام ستیز آمد

  مولوی