نقد و بررسی سرور 5 | آغاز 5 اردیبهشت 1397 | راند 2

• یک تحلیل چند سطری از وضعیت سرور:

جنوب غرب: این سرور بازم سر و کله سامان بدبوی و نوچه هاش پیدا شد، تیمی که دنبال درآمدزایی توی تراوین هستن. سبک کارشون اینه که چند تا اکانت بکشن بالا و بعد از کتیبه ها اکانت ها و کتیبه ها رو بفروشن به ساید دوست یا رقیب و برن. این سرور بعید میدونم خریداری واسشون پیدا بشه و خب تیرشون به سنگ میخوره. اسم این تیم هم به عنوان یک تیم ساید خراب کن در تاریخ تراوین ایران ثبت شد.

این اولین پست من توی این سرور بود، ۴ تیر ۱۳۹۷.
    قبل از این همین اتفاق افتاده بود، باز هم همینی شد که باید میشد ازین بعد هم، سرورهای آتی هر جا اسم سامان بدبوی، امیر dxtt و پرهام گرین رو در کنار هم دیدین بدونین بازم قراره تلاش برای ساید فروشی اتفاق بیفته.
    تعجب میکنم چرا بچه های ما دارن با اینا کل کل میکنن! اونایی که از اول سرور در به در دنبال دو قرون پولن که ۴ تا اکانت خودشون رو بفروشن و اصلا بقیه پلیرهای ساید واسشون مهم نیستن ارزششون در حد همون دو قرونه و از همه هم تیمی های عزیزم خواهش میکنم در حد و اندازه همون دو قرون تحویلشون بگیرن نه بیشتر.
    و اما دلیل اصلی و ریشه ای حذف اکانت لیدرهای پیشوا نه پلن های ما بود و نه اختلافات داخلی! قضیه خیلی ساده تر ازین حرفاست: واسه اکانتاشون خریدار پیدا نشد حذف کردن رفتن. کلاً این تیم ( به قول اون دوستمون قدیمیترین تیم تراوین :D:D ) تابحال هیچ وقت رنگ واندر و نقشه ها رو ندیده. همیشه دو حالت اتفاق افتاده یا یکی ازشون خریده و رفتن یا کسی ازشون نخریده و رفتن. تا الان اینطوری بوده بازم همینطوری خواهد بود.

ساید جنوب غرب این سرور پلیرهایی داشت که به عنوان رقیب احترام زیادی واسشون قائل بودم و هستم به عنوان مثال پلیر اکانت مسترز که از سبک نوشته هاش توی فروم هم مشخص بود با یک شخصیت متین و حرفه ای روبرو هستیم. جنوب غرب در این سرور پلیرهای خوبی به خودش دید که اگه حضور اون چند نفر همیشه متوهم تراوین ایران نبود سرور زیبا و متوازنی رو تجربه میکردیم.

پ.ن: ما هیچ اکانتی از جنوب غرب نخریدیم، اول سرور توی هر ساید از جمله اس دبلیو یک اکانت به عنوان اکانت جاسوس ساختیم که از قضا اون اکانت به خاطر اینکه لو نره کاملا در خدمت اتحاد بود، اکانتی که باهاش ام ام ها و چراغ ها رو چک میکردیم(کاری که از قدیم مرسوم بوده و جزء طبیعت بازیه) و خب هنوز هم لیدرهای اس دبلیو نمیدونن اکانت نفوذی کدوم اکانت بود.
    اکانت hko ناراضی بود، به ما متمایل شد و بعد هم بدون دریافت حتی یک ریال اکانتش رو در اختیار تیم لیدری ما قرار داد و رفت.
    پ.ن ۲: همین دیگه، حرف دیگه ای نیست، بریم زیرساخت واندر رو آماده کنیم :thumbup:

• اینم لینک حملاتی که روی جنوب غرب خورد ، فقط موج اول و رو میذارم و از بقیش صرف نظر میکنم

تارگت پایتخت اکانت بدبوی :

نان کپ اکانت بد بوی ( یه همر جا افتاده که لینکش به دستم نرسید ) :

یه تعداد اکانتم همر داشتن که تارگت کردیم همرشون بلند نشه رومون :

ما هنوز خیلی از همرهامون در مخفیگاهه :دی

و همچنان خیلی از دفاع هامون تو اون آب دور دیوار شناور :دی

همرهای توی مخفیگاهتونم که رونمایی کردین خیلی لذت بردیم !

باور کن یوسف جان ما خیلی بیشتر از اون چیزی که شما فکر میکنید از جای همراتون ، گندم خورش ، میزان رم و کاتاهاش خبر داشتیم

اگه از یه صبح تا ظهر خوردین به مشکلات و اختلافات داخلی ، اگه بعد هر اشتباه از طرف لیدرهاتون فرد مذکور یک هفته براش کار پیش میومد و میرفت مرخصی ، مشکل از خودتون و تصمیم گیرنده هاتون بود نه جنوب شرق و ...

همه اون همرای توی مخفیگاهتون خورد تو دیوار ، همه دفاعتونم تا جایی که توان داشتین رسوندین به توتالتون که بعدش بگین دیوارتون کردیم ... ولی بازم نشد

اگه روی توتال لیدرتون و همزمان روی یک عضو عادی شما هم اتک باشه ، دف خودتونو روی کودوم ده میریزید ؟؟؟

اینم گذاشتم برای اینکه مشاهده کنی که کل اتحاد شما برای چند نفر خاص بازی میکردن ( خوردن اکانت jadogar , masters , mey ) و هیچ دفاعی بهشون نمیرسید ..

در آخر هم دیشب روی سهل انگاری 18ک جاسوس یکی از همرای اسکات رو زدین که تبریک بهتون میگم :

موفق باشید .

در جواب ابلــــــهان آنقدر [ خـــــــــاموشــــــــ ] ماندیم که گفتند

- حرف حســــــــاب جواب ندارد . . . ! ! !

• سلام به همه عزیزان

خوب بایت فرو ش صحبت کردید
    من کاری به اون 2 تای اول ندارم چون هیچ شناختی از اونا ندارم علاقه ای هم ندارم بشناسمشون، بابت پرهام صحبت کردید اول که اسم اکانت ایشان چی بوده عزیزم؟ و کدام سرور اکانت فروخته لطف کنید بگید؟
    من کاری به سبک بازی تیم پیشوا ندارم ولی پلیرهای من تو جنوب غرب اون زمانی که شما متا علیه این عزیزان بستید اکانت زدن
    البته اینو بگم واقعا این دوستان کم نگذاشتن با پوش منابع اکانتی که 40 روز دیرتر شروع کرده بود بالا کشیدن
    ولی این که بالاخره جنوب غرب کم میاورد، کاملا مشخص بود. متا 3.1 علیه این عزیزان و همچنین تعداد پلیر این ساید حتی از بعضی سایدها کمتر بود
    برنده این بازی از اول هم جنوب شرق بود چون همرهای این عزیزان کمترین اسیب را دید با سیاست درست در اولین قدم شمالغرب درگیر کردن که بیشتر اسیب دید و بعد شمالشرق
    ولی برای من به شخصه این سبک بازی که جدیدا لیدرهای نو پا راه میندازن که متا 3.1 میبندن عجیب چون زیبایی تراوین به زدو خورده کسانی که علاقه ای به بالانس کردن بازی ندارن و فقط به فکر این هستن که اسم اونها اخر بازی بیاد و در تیم برنده باشن لیدر نیستن بازنده بودن هم زیبایی خودشو داره اگر خوب بازی کنید
    البته هم لیدر تیم پیشوا هم ایراداتی داشتن چون سیاست لیدری ندارن
    ( هیچ کسی خدا نیست ما فقط خدای خودمان هستیم )

امیدوارم نظر شخصی بنده دوستانی را از ما ازرده نکند

• سلام مجید جان ،

قبل از هر چیز خدمتتون عرض کنم جنوب غرب بیشترین تعداد پلیر و داشت و توی تاپ 10 تا زمان کتیبه ها رنک 1 غارت و پیشرفت برای این مجموعه بود پس از لحاظ تعداد پلیر قطعا چیزی نسب به ساید های دیگه کم نداشتین حتی به مراتب جلوتر هم بودین .

به متا سه به یک اشاره کردی ، خدمتت عرض کنم قبل از اومدن کتیبه ها همچین متایی نسبت به جنوب شرق شکل گرفت ، نمیدونم تو اون زمان روی اکانت جدی بازی میکردین یا نه ولی با توجه به عملکرد جنوب شرق و عملکرد ساید های دیگه انتظار تشکیل چنین متایی علیه جنوب شرق قابل حدس بود ... ولی با عملکرد دوستانمون توی جنوب شرق و شروع حملات ما روی اکانت های تاپ شمال شرق زمینه شکسته شدن این متا فراهم شد ... کسی که این متا رو علیه ما تشکیل داد ، زودتر از همه فراری شد ( Old Man ) و سایدشو ول کرد و رفت و اتحاد جدید ققنوس تشکیل شد ... تا اینجا پیشوا هیچ ضرری نکرده بود و مدام دنباله رو ساید های دیگه بود تا از درگیری اجتناب کنه و همراشو و دفاعشو متمرکز کنه و برای کتیبه برنامه ریزی کنه ( چیزی که پلیرهای سایدتون انتظارشو داشتن ) ولی پشت پرده لیدر های این ساید ، سیاست متفاوتی داشتن ، هر روز با یه رویکرد جدید وارد مذاکره میشدن : یک روز با زبان تهدید که باید با ما متا کنین چون شمال با هم متا کردن ، روز دیگه با زبون اینکه ما فروشنده اییم و قصدمون فروشه شما نخرین میفروشیم به ساید های دیگه ... و در آخر هم متا شکسته شد و با عملکرد قوی ایی که داشتن سه تا ساید رو مجاب کردن تا تصمیم به زدن شما بگیرن ... تاکید میکنم مسئول سیاست خارجی سایدتون به صورت جداگانه با هر سایدی که مذاکره کرد با عملکردش دشمن برای خودش تراشید این موضوع عدم توانایی شما بود نه جنوب شرق ! ( پس هر دری به تخته میخوره نگین حتما کار جنوب شرقه ! )

این نکته رو در نظر بگیرین سه ساید هیچ وقت هماهنگ شده جنوب غرب و نزدن همیشه جداگانه پلن میزدن که گاهی موفق و گاهیم دیوار میشدن که جای تبریک داره به جنوب غرب که کاملا توی ساخت دفاع موفق عمل میکرد ( انتقاداتی بهش وارده همچنان ولی عملکرد کلی خوبی داشتین )

در هر صورت با تصمیم گیری های اشتباه و دنبال کردن کورکورانه تاپ پلیرهای جنوب غرب از لیدرهای مجموعه هر روز بیشتر از دیروز منزوی شد و باعث شد تو نقطه ایی از بازی همگی از بازی دلسرد بشن و فرار و به قرار ترجیح بدن . ( اگه با یه کتیبه منحصر زدن یا دیوار شدن تعدادی همر یه ساید میره روی حذف مشکل از مدیریت اون سایده نه قدرت رغباشون )

ارادتمند
    آرمین

• پس کاش میموندین ما یکم بیشتر حال میکردیم ...
    لینک سبز از بعضی اکانتاتون رد شدیم لااقلا دف هاتونو میریختین یکمم ما لذت میبردیم :دی

همر برا دیوار شدن هست ... ما گندم خوردمون زیاد میشه میکوبیم بره :دی

اکانت PeRMoMeNt

ایشالا سرورهای دیگه :-)

• این که کاملا پلنها هماهنگ نبود همه جا درست نبوده

ولی در مورد لیدری من به شخصه نه سمتی داشتم و نه علاقه ای، پس در مورد لیدری نمیتوانم قضاوت کنم، قضاوت خود پلیرها میتوانن بکنن
    ولی خوب وقتی یه مجموعه تیم لیدریی انتخاب میکنن مشخصا باید پیرو این تیم باشن، و وقتی که نتیجه حاصل نمیشود دو طرف اینقدر منطقی باشن که سیاست جدیدی را شکل بدهن
    که من از چند نفر از دوستان این سیاست ندیدم حتی به پرهام عزیز هم گفتم
    ولی در کل پلیرهای اتحادهای پیشوا پتانسیل خوبی داشتن که با لیدری بهتر نتیجه عالی میتوانستن بگیرن
    و این سرور تجربه خوبی برای این دوستان رقم زد

• اینم بازیکنی که در حال حذف اکانته ولی کتیبه جنگ آموز میاره !

بدرود

مبارک ناتارها باشه ... خخخ ... ما که بخیل نیستیم ... بزار ناتار ها یه چند تا کتیبه داشته باشند ... 8o

"Think twice before you speak, because your words and influence will plant the seed of either success or failure in the mind of another."

• خب لازم میدونم که بعضی مسائل رو روشن کنم چند وقتی سفر بودم و سیستم و تراوین از دست من یه استراحتی کردن :دی

به شخصه به کسی اجازه نمیدم که تیم پیشوا رو به فر.وش اکانت مقصر کنه و همین طور راجع به سامان بد بوی صفحه گذاری کنه

اول اینکه به قول بعضی از دوستان تراوین بهانه با هم بودن هست پس سخت نگیرید

سرور 2 راند 1 باز هم تیم پیشوا به فر.وش اکانت محکوم شد شمال غرب که تیم محمد کوماتسو و تیم زئوس به ر.هبری هادی سیستم بودند

سرور 2 متای شرق اعلام شد ولی جنوب غرب متا با شمال غرب رو به دلایلی نپذیرفت کلا تیم پیشوا سخت متا میبنده اونجا هم شخص امیر dxtt با عادل Vampire صحبت کرده بود

که ساید sw 12 میلیون مال شما اما این دور از عقله که فکر کنید سایر اعضا با این موافق بودن مجید گانر تو سرور 2 شمال شرق بود و کاملا در جریان هست از پست های من تو فروم سرور 2

و اینکه این آدم تعادل شخصیتی نداره و به کل از خانواده پیشوا اخراج شد و هر سروری در آینده تو جنوب غرب دیده شه صفر میشه اینو مطمئین باشید

صحبت هایی با مصطفی Rockford کرده بود که ماهی انقد به ما حقوق بدید ما براتون بازی کنیم و فلان شما فکر میکنید کسی این شخص رو به مقبولیت میشناسه تو جنوب غرب؟

فقط بازیکن هایی که تازه امده بودن تو تیم به این شخص پسورد دادن هرچند در کل حرکت یک آدم به پای اتحاد نوشته میشه اما شخصا نمیپذیرم که تو فروم متهم شم به چیزی

کسی مدرکی از من داره که تو 1 سرور اکانت ف.روخته باشم؟؟ یا حتی حذف اکانت کرده باشم با User Green همیشه تا اخر حتی اگه فارم شدیم وایسادیم

حالا فروم نویس ها زبون باز کردند بهع چه علت نمیدونم اما شماها با شخصی حرف زدین که 1 ماهه تمام خط های منو بلاک کرده و از ترس تلفن رو بر نمیداره

خودتونم خسته نکنید کل تیم پیشوا سامان رو قبول دارند و با هیچ حرفو صحبتیم از کنارش دور نمیشن

اولین سرور نرمال بعدیم که ران بشه که فکر میکنم سرور 3 راند 3 هست تیم پیشوا باز تو جنوب غرب حضور داره و دعوت میکنیم که تیم های قوی بیان چون این بار با 60 روز تاخیر استارت نمیزنم

و لب مرز بازی میکنم دوست گلمون مصطفی عزیز بازی لب مرز منو از خیلی نزدیک با user Artosh khan سرور 1 راند 2 مشاهده کرده

S1 r1 Witch King
    S2 r1 Green
    S4 r1 Green
    S1 r2 Artosh Khan
    S29 Green
    S5 GuNNer

• اما موضوع بعدی راجع به سرگذشت سرور

اون دوست گلمون که امد گفت sw بیشترین تعداد پلیر رو داشت

بد نیست یه نگاه به امار اولیه سرور بندازه :دی تازه ایدین و تیمش از جنوب شرق جمع کردن رفتن باز هم با 6 تا اتحاد مولتی دارن به بازی ادامه میدن

پلن مشترک سه سایدی ندیده بودیم دیگه :دی

از شمال غرب قشنگ سو استفادتون رو کردین بنده خداهارو ترک ها همیشه با معرفت بودن و با 4 کلمه صحبت خام شدن نمونش دوست عزیزم سهند Lord s

بازی کثیف بازی شما ها بود چجوری شد که وضعیت اتحاد های شمال شرق به اون شدت تغییر کرد

اسم سیاست های شمارو نپ کتیبه بزاریم پرچم بزاریم چی بزاریم :دی

جنوب غرب تا اخرین لحظه مقاومت کرد چرا سخت قبول میکنید که بازی حرفه ایش رو انجام داد جنوب شرق خیلی راحت با کتیبه هاش بازی کرد انقد رو جنوب غرب اتک بود که دیگه تایم واسه پلن رفتن نداشت

هر بازیکن حرفه ای میدونه که اگه نشه کتیبه فیکس بشه بجای مفید بودن مضره قبول کنید که غارت توافقی داشتین و قبول کنید کهبا خیال راحت همر سازی کردین

و این متای 3 به 1 فقط برای ما هیجان داشست و خوشحالیم شمام خودتون رو بزرگ بدونید که تونستید 200 k گرز بکشید :دی

S1 r1 Witch King
    S2 r1 Green
    S4 r1 Green
    S1 r2 Artosh Khan
    S29 Green
    S5 GuNNer

• سلام مجدد خدمت دوستان عزیز ،

قبل از هر چیز لازم میدونم یه مطلبی رو خیلی روشن خدمتت اعلام کنم ، اینکه یک نفر تعادل روانی نداره ، عشق قدرته ، برای دف جمع کردن میاد گریه زاری میکنه و .... ولی همچنان شما و بقیه دوستانتون ازش حمایت میکنین و برخوردی نمیشه باهاش تا در نهایت باعث حذف دسته جمعی مجموعتون میشه ، مشکل لیدرها و بزرگان (!) مجموعه شماست نه برداشت ما از نحوه برخورد شما با بقیه ساید ها، کل دیپلماسی و مذاکرات که از سمت شما با سه ربع دیگه انجام میشد از طرف همین آدم بی تعادل بود که بزرگتری نقطه ضعف شما شد توی بازی ... خودتون کشیدین زیر پای خودتون با حرفایی که زد ( بعضا زدین ) !

کسی مدرکی از من داره که تو 1 سرور اکانت ف.روخته باشم؟؟ یا حتی حذف اکانت کرده باشم با User Green همیشه تا اخر حتی اگه فارم شدیم وایسادیم

عزیزم شما تو همین سرور یوزرت یه اسم دیگه بود ( GuNNer ) خودتم که گفتی سرور یک راند 2 با اسم آرتوش خان بازی کردی حالا ما بگردیم دنبال یوزر Green ؟ گرچه همین یوز گانری که این سرور در خدمتتون بودیمم حذف شد ... ( میدونم شما دوال مجید گانر بودی و جدی بازی نکردی و از روز چهل اومدی و ... ، ( خوب حداقل انداره توانت قدم بردار یا به قول یه دوستی حتما شلوار کردی بپوش اذیت نشی ! )

حالا فروم نویس ها زبون باز کردند بهع چه علت نمیدونم اما شماها با شخصی حرف زدین که 1 ماهه تمام خط های منو بلاک کرده و از ترس تلفن رو بر نمیداره

اتفاقا با زبون باز کردن شما و یوزرای تازه ریجستر کردتون ما هم یه چندتا پست از هنرنمایی آخرتون گذاشتیم که متوجه بشین زمین گرده !

هر زدنیم یه خوردنی داره که شما نزده فرار کردین و حتی صبر نکردین بخورین ... ( حتما مشکل پلنرتون بوده که احتمالا بازم همون فرد مذکور بوده و 60 تا پلیر میدونستن طرف اختلال روانی داره ولی بازم همراتونو زدین تو دیوار ، لامصب منطق توی جمعتون موج میزنه ها ! )

اولین سرور نرمال بعدیم که ران بشه که فکر میکنم سرور 3 راند 3 هست تیم پیشوا باز تو جنوب غرب حضور داره و دعوت میکنیم که تیم های قوی بیان چون این بار با 60 روز تاخیر استارت نمیزنم

و لب مرز بازی میکنم دوست گلمون مصطفی عزیز بازی لب مرز منو از خیلی نزدیک با user Artosh khan سرور 1 راند 2 مشاهده کرده

قانون پایستگی پیشوا : پیشوا هیچ سروری رو تا انتها نمیمونه بلکه از سروری به سرور دیگه کوچ میکنه ( این سرور جدید بهونتون چی میخواد باشه خدا میدونه ... )

اگه شما یکم خاطراتتو مرور کنی سرور یک راند 2 ، اکانت منم توی همون سروری که مجددا فراری شدین ، SoMeOnE بود که رزوممونم مشخصه . اگه عمری باقی باشه و تکلیف این سرور مشخص بشه بدم نمیاد سرور یکم مجددا شما و تیمتونو زیارت کنم و ببینم اینبار چه بهانه ایی دارین برای کوچ ...

بد نیست یکم برگردی به عقب و نگاه به تاپ بندازی ، همون تایمی که ما بیشترین تعداد پلیر و مولتی رو داشتیم ( به گفته شما ) ، تاپ غارت و پاپ که پارامتر های خوبی هستن برای آنالیز یک ساید از نظر تعداد اکانت فعال و تعداد همری که داره شارژ میشه ، جنوب غرب جایگاه اول رو داشت !

در مورد سو استفاده هم که خیلی خوب اومدی !

شروع درگیری جنوب غرب مستقیما با جنوب شرق آغاز شد فکر میکنم دو سه سری اول تارگت جنوب شرق بود و تعدادی کپم زدین و یه همرم صفر کردن ( البته همر اینسرت شد و تلفات کافی رو گرفت ) مثل اکانت Hesam , Insomnia

اما بعد از لند همر اکانت یونیک دیگه روی جنوب شرق فیکم نیومد چه برسه به اتک ریل ... رفتین سمت شمال غرب که جنگشونو زدین لینکاشم قرار دادین ...

نکنه بازم ما مقصریم شمال غرب و زدین ؟ 8|

مشکلات شمال شرق هم کاملا واضح و مشخص هست که با خروج یه اکانت مشخض شد چه پتانسیل خوبی داره و تونست به بهترین شکل تغیر وضعیت بده ...

چرا شما قبول نمیکنید که یک نفر و بهونه کردین ، زحمت کل ادم رو به باد دادین و حذف دسته جمعی کردین اونایی هم که موندن رو دارین سعی میکنید بزنید تا حذف کنن ، برنامه داشتن جنوب شرق از روز اول تا روز کتیبه و بعد از اونو قبول نمیکنید و مدام بهانه میارین ؟

موفق و پیروز باشید .