آرشیو های انجمن به زودی باز میگردند!

 • با سلام
  بازیکنان عزیز تراوین
  میدونیم که خیلی وقته منتظر این خبر بودین و بعضی هاتون هم کاملا قطع امید کردید! ما میخوایم از بابت این وقفه و این که اطلاعات رسمی تو این مدت در مورد تاریخ بازگشت آرشیو ها بهتون ندادیم عذر خواهی کنیم. دلیلش این بود که ما از تاریخ دقیقش خبر دار نبودیم و واحد حل مشکلاتمون تا الآن تاریخ دقیقی به ما نداده بود. ما عملا باید بیشتر از او چیزی که تخمین زده بودیم روی این امر زمان میزاشتیم. سعی میکنیم واستون کاملا روشن کنیم که چرا اینقد طول کشید:


  با تصویب قانون جدید GDRP در ماه می, اولویت اول تیم رفع مشکل ما (مانند تمام شرکت های اروپایی دیگه) تطبیق دادن زیرساخت های مجموعه با قوانین جدید بود. این پروسه خیلی طولانی, هزینه بر و زمان بر بود و ما نمیخواستیم به شما قول واحی و یا اطلاعات اشتباه بدیم. همچنین باید آرشیو هامونو به سیستم GDRP جدید وصل میکردیم که این هم خودش داستانی بود.


  با پیچیدگی موضوع ما باید پشت هم مشکلات جور وا جورو حل میکردیم و اطمینان داریم که میتونیم بقیشو هم حل کنیم.


  ولی به هر حال براتون خبر های خوب داریم! آماده سازی های لازم رو انجام دادیم و آرشیو ها به زودی در دسترس شما خواهند بودا!


  یه نکته مهم در مورد آرشیو های قدیمی اینه که شما نمیتونین توشون لاگین کنید یا کامنت بزارید و فقط میتونید اون هارو مرور کنید و بخونید.


  آرشیو ها حد اکثر تا پایان ماه می در اختیارتون قرار میگیرن. به محض این که دوباره برگردن ما اینجا تو فروم اعلام میکنیم و به شما لینک آرشیو قبلیتونو میدیم.


  ممنون که صبور بودین و هوای ما رو داشتین! ما مشتاقانه منتظریم که تاریخمون رو پس بگیریم.


  با احترام, تیم تراوین