نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

• درود همگی دوستان والا فروم و سبک بازی مثل قدیم نیست تراوین هم هیچ لذتی نداره .
    ما هم یه اشتباهی کردیم دوباره برگشتیم تراوین یعنی هر چی خاطره از گذشته داشتیم شست همشو برد .
    تنها دستاوردی که برا ما داشت با چند نفر از دوستان اشنا شدیم که یکم بازیو برامون لذت بخش کرده .
    در مورد امارها هم که دوستان زحمتشو دارن میکشن و اطلاع رسانی میکنن .
    دیشب هم اکانت تریدر کپ و نان کپش پرید .
    ارزوی موفقیت برای همه دوستان
    بابک

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak
    آّب رفته باز آید به رود ، ماهی بیچاره اما مرده بود

• سلام به همگی میبینم که در نبود ما جسارت ها کردین امدین راز معماری بردین کتیبه ها رو زدین دوستان تماس گرفتن و گفتن یه عده ای امدن جسارت کردن و پاشونو از گلیمشون درازتر کردن به از همینجا اعلام میکنم تیم پانیشر با تمام قدرت امده و به خاطر کاری که یه عده ای در نبود ما کردن انتقام سختی میگیره اولین کاری که کردیم راز معماری رو اوردیم

راستی یه سوال این اکانت مک برای کیه ؟ شنیدم زیادی شلوغش کرده بسه دیگه هرچی مفت بری کردین یا همین الان پسورد اکانتت رو بده یا اکانتت رو صفر شده آخر صفحه تراوین تحویل بگیر

صاحب اکانت مک بلایی سرت میارم که دیگه اسم تراوین بیاد فرار کنی جسارت میکنی به دوستان ما ؟

همیشه گفتم بازم میگم در افتادن با تیم پانیشر هزینه داره خیلی هم سنگینه هزینه اش

پ.ن: برید کنار پانیشر امده واسه صد کردن واندر

پ.ن: داداش فرزاد بیا بریم یه حالی بهشون بدیم سرور رو واسشون هیجان انگیزش کنیم

پ.ن: میزنم اکانت مک رو صفرش میکنم که دیگه اسم تیم پانیشر امد بره یه گوشه بشینه جیغ بکشه میگی نه ؟ نیگاه کن

[b]احمد اف بی آی 8):thumbsup::thumbup: [/b]

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

• حتما این کار رو بکنید خیلی خوشحال میشیم از اینکه حرکتی از شمال غرب ببینیم !
    اما کاش سطح بازیتون هم به اندازه وراجی هاتون بود .
    متاسفانه اسپم دادن تو فروم هزینه که نداره بعضی دوستان زیاده روی میکنن امیدوارم همین ادعا هاشون رو داخل بازی پیش ببرن و چند تا کار خوب بتونیم از NW ببینیم !
    کماکان منتظر این لحظه تا اخر سرور هستیم !
    موفق باشین
    بابک

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• سلام

عزیزم ببین ما نبودیم فاز قدرت گرفتین ؟ شمال شرق هنوز پرونده اش نزد تیم پانیشر سیاهه هنوز فراموش نکرده که تیم پانیشر یه تنه ساید ان ای رو شخم زد نگران نباش از مک شروع میشه و به بقیه سرایت میکنه این دیگه واسه همه ثابت شده است تیم پانیشر هر سرور میاد از همون اول اکانت هاش معلومه ولی آبمیوه گیرها ..زیر چادری های از نوع برزنت هنوز که هنوزه جرات نکردن اسم اکانت شون رو بدن پس معلوم میشه سطح تیم پانیشر چه قدره راستی اسم پانیشر رو میاری حواست باشه یهو کلید نکنه روت به قول حمید

جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

همه بارها و بارها دیدن تیم پانیشر چجوری به حرف هاش عمل میکنه فکر کنم تازه کاری 8o

پ.ن : چیزی نمونده قدرت تیم پانیشر رو ببینی عجله نکن آخر صفحه تراوین میبینمت :D

احمد اف بی آی 8):thumbsup::thumbup:

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

• یه نگاه به سرور بندازین متوجه اکثرچیزها میشی و اینکه حرف اخر رو اول زدم حرف هاتون رو داخل بازی بزنین از سطح حرف زدنتون هم معلومه که جدای از تازه کاریتون خودتونم کم سن و سالین که عامیانه بخوام بگم لات کوچه خلوت هم حساب نمیشین !؟
    حداقل یه اینسرت میکردین اتکها رو ما هم لذت ببریم !
    و اینکه اون زمونی که ما روی ان دبل بودیم فکر کنم شما وجود خارجی نداشتی به هر حال اخرین جوابم بود بهتون و اگه حرفی هست داخل بازی !
    راستی یه سوال برام پیش اومد که جا داره همینجا بپرسم جواب سوال خیلی هاست جوابتون !؟ تونستین برا واندرتون پول جمع کنین ؟

برای روشن شدن قضیه برای دوستانی که تو سرور نیستن چند لینک زمیمه میکنم

شرمنده از اساتید بخاطر لحن تندم که جواب گستاخی رو باید داد !

دفعه بعد تو فروم اومدی کارت ملی همراهت باشه از قانونی بودن سنتون اطلاع حاصل کنیم !
    موفق باشین
    بابک

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• لول به من میگه کارت ملیت همراهت باشه آقای آرمین شما که لایک میکنی بفرمایید به این بچه سال که من چند سالمه که متوجه بشه ما حرف از دهنمون میزنیم نه از جای دیگه

میرسیم به اتکی که شما زدین در حد و اندازه ای نمیبینمت بیشتر از این جوابتو بدم بچه سال اسم بکس تیم پانیشر رو میبینی حواست باشه چی میخوای بگی تیم پانیشر زیادی واست گنده است لقمه اندازه دهانت بردار وقتی یکی جایی نبوده دلیل بر این نمیشه اینسرت کردن بلد نباشه

به قول خودت که بچه سالی بیش نیستی تو بازی بهت میگم خدا رو شکر هنوز تموم نشده

اینو یادت باشه جیگر تیم پانیشر واسه صد کردن نمیاد تو پست های قبلیم به اون آبمیوه گیری ها و زیر چادری های اصلی اونم از نوع برزنت وووو خیلی های دیگه هم گفتم میاد نوب هایی امثال تو رو شخم بزنه حالا من اتک میزارم شما ایتسرت کن خخخخخخخ

پ.ن: داداش فرزاد بریم واسه قیچی کردن که بعضی ها زبونشون دراز شده :D

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

• کل کل ها کمی بچگانه هست حداقل برای من خواننده!! بهتره ۴ تا لینک ردو بدل شه ؛ تا کمی جنبه بزرگی به خودش بگیره.[/b]
    [/b]چیزی که همه تو تراوین اشتباه میگیرند و فکر میکنند تراوین بازی کردن به سن و سال ربط داره!! به شخصه اعتقاد دارم هرچی بازیکن سنش کمتر باشه و کم تجربه تر انگیزش برای بدست آوردن تجارب جدید و بازی بهتر کردن بیشتر هست ؛ دلیل لایک من برای لینکی که گذاشتن؛ بود. بهتر فضای فروم به جز کل کل متنی یه ۴ تا لینک و عکس هم توش باشه هم به کل کل های بیشتر منجر میشه هم برای خواننده جذاب تره!

• درود دوستان گل فروم لینک اوردم که دیدنش خالی از لطف نیست !

زدن کتیبه چشمان در حالی که اکانت روش پلیر باشه !؟

گرامی شما با این سطح حرف زدن فقط کارت ملی کفایت نمیکنه ! اولیاتون هم باید بیاری که تو سری خور نشی !

کل حرفهایی هم که زدی نصف بیشتر کپی حرف های خودم بود که قشنگم ! جای لب و دهن بودن و بالا پایین پریدن دوتا لینک بذارین !

یه توضیح پیرو پست قبلی چون لینکها زیاد بودن اکانت 0 شده نامبر وان تیم رو جهت اطلاع دوستان گذاشتم که نیازی به توضیح نداشت

دوتا لینکی هم که داخل ریپورت داده شده یکی عکس همر این ده بود صد کا شمشیریشو با مخلفات جاش سوراخ شد !

ایشون هم روی کتیبه ها اتک گذاشته بودن که انگار دهشون پریده به دلایل نا معلوم !

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• سلام خدمت دوستان عزیز
    وضعیت واندرها تا این لحظه (ناتار هم شروع به بالا بردن واندر کرد ).

اتک هایی که دوستان عزیز از ساید .... توسط .... فروشان به واندر زدند که متاسفانه هنوزم شاهد اینگونه حرکات بچه بازی از دوستان هستیم.
    اتکی که لابلای اتک های .... فروشان توسط اکانتی از شمال شرق به واندر جنوب شرق خورد .
    ارادتمند همگی - مسعود

• سلام به همگی بعضی از دوستان خواهش کردن که بیایم کمکشون کنیم برای واندر صد کردن ولی متاسفانه اینقدر نوب و بی مسیولیت تشریف دارن که هیچ کاری نمیشه کرد هیچ گونه همکاری نمیکنند وقتی طرف حاضر نیست سر یه پلن رفتن یه کار خیلی ساده رو بهش سپردیم انجام بده دیگه معجزه که نمیتونیم بکنیم از همینجا از طرف تیم پانیشر رفع مسولیت میکنم آقای بابک خان انشا اله سرور بعدی از شروع سرور اسم اکانتم رو میدم شما هم همینطور اونجا با هم بیشتر آشنا میشیم همه میدونن بازی تراوین قشنگیش به کل کل کردن هاشه اگه کسی ناراحت شد من از همینجا عذر خواهی میکنم اگر عمری باقی بود و سرور بعدی بودیم اعلام حضور میکنیم و تسویه حساب هامون رو انجام میدیم به امید دیدار

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

• سلام خدمت دوستان عزیز
    اولین اقدام برای زدن واندر در سرور اسپید صورت گرفت و واندر جنوب شرق 0 شد.

وضعیت واندرها در این لحظه :

به بچه های جنوب غرب تبریک میگم بابت همرهایی که زدند و اینکه واقعا ساید خوب و بی حاشیه ای بودند و خیلی خوشحالم از اینکه مجدد ساید جنوب غرب داره سرپا میشه توی سرور اسپید و رقیب جدی برای سایدهای دیگه میشه، انشالله این تیمشون برای سرورهای بعد هم حفظ بشه.

ارادتمند همگی - مسعود

• درود مسعود جان
    برای ما هم پتانسیل SW تو این سرور خیلی جالب توجه بود
    با اینکه بعضا از دوستان و پلیرهای خود ما تو شمال شرق هستن اما فکر نمیکردیم چنین پتانسیلی داشته باشن!
    بهرحال منم با وجود یسری اتفاقاتی براشون اوایل سرور رخ داد و خودشون در جریان هستن اما این چنین ساید رو پیش بردن تبریک میگم.

NE Soldier

• واقعا خوبه که بعد مدت ها یه همر گول دیدیم خیلی جذاب بود/در صورتی که گول و فقط برا دف سازی یا خفت میبینن ! به پلیرش تبریک میگم حالا تو هر مقیاس همری !

اما یه تاسف‌دیگه هم هست ، نه برای اینکه Se یا ساید دیگه ایی ضعیف عمل‌کرده باشه ! اما واقعا اینقدر سطح سرور ها پایین اومده و پلیرا کم شده که با دمپایی های اوایل کتیبه واندر خورده میشه یا انبار زده میشه -.-

امیدوارم سرورا بهتر بشن و پلیرا بازم جذب بشن !

با آرزو موفقیت ...

• درود بر دوستان فروم و یاران سرور اسپید

هیچ وقت توی عمرم فکرش رو هم نمیکردم داخل فروم تراوین با این عنوان ریپورت بذارم !

بدون شرح !!!!

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• درود عزیزان و اساتید

پیش از هر چیز تشکر میکنم از بچه های خوب ساید NE که اغلب کمال همکاری رو با تیم لیدری ساید داشتن و تو پیشبرد پلن ها ما رو یاری کردن...
    گوشه ای از کارنامه ساید NE و از جذاب ترین پلن های اجرا شده تو این سرور میشه به ساید ما اشاره کرد که اغلب هم رو NW پیاده شد و باعث شد با کمترین لاست بالاترین تلفات رو ازشون بگیریم به طوری که 5 تا اکانت با صفر شدن کپ و نان کپ از کار افتاد که در بین اینها همر هایی به مقدار 100 تا 300 کا گندم خور بدون یک اینسرت و یا دف قابل ملاحظه ای از NW خفت شد!
    صفر شدن یکی دیگه از نان کپ های مرزی NW در حین زدن کتیبه ما پیش از رسیدن اتک یکبار دیگه قدرت NE رو برای دوستان مدعی NW اثبات کرد...

اما در نهایت انتظار میرفت تا شاهد حداقل یکی از شاهکار های تیم پانیشر از NW باشیم که دقایقی پیش روی واندر ما به نمایش گذاشته شد که بابک جان لینکش رو در پست بالا قرار داده :))
    درس خوبی که تو این سرور از تیم بزرگ پانیشر یاد گرفتیم این بود که برا اتک به واندر باید اهداف تصادفی انتخاب بشن!!
    تمام این مدت همه ی ما اشتباه میزدیم!
    اگر اردوگاهتون هم 20 نبود مشکلی نیست هدف رو بذارید رو گندم زار خدا بزرگه :))

NE Soldier

• درود همگی دوستان وضعیت سرور تا به این لحظه از اکانتها اتحادها و واندر

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• درودی دوباره
    صفر شدن کپ هولدر واندر که کتیبه استحکام داخلش بود و 0 شدن واندرشون که با کمال شور بختی دومین همرمون برگشت !!

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان[color=#006400]

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak

• سلام خدمت دوستان عزیزم

باز هم تبریک میگم به جنوب غرب بابت ساختار دفاعی خوبی که داره و تونست دفاع خوبی توی واندر جمع آوری کنه.

این سرور ساید جنوب غرب بهترین عملکرد رو نسبت به سایدهای دیگه داشته .

از دوستان عزیزم بابت همرهایی که ساختند تشکر میکنم :

رسول از اکانت Game of Thrones
    علی از اکانت Gras
    بابک از اکانت test

ابراهیم از اکانت Red

امیر از اکانت khandaei

و همه عزیزانی که توی ساید جنوب شرق زحمت کشیدند.

ازادتمند همگی - مسعود

• سلام خدمت همه اسپیدبازان عزیز

اول از همه تبریک میگم به بچه های گل ساید جنوب شرق بابت همرهایی که ساختند و به ثمر رساندند.

دوم تبریک به پلیرهای ساید جنوب غرب بخاطر دفاع عالیشون و راندمان عالی که داشتد و دارند.

سوم تبریک و خسته نباشید به پلیرهای ساید های شمال شرق و شمال غرب به خاطر دفاع هایی که انجام دادند و همرهایی که زدند و خوردند.

در آخر از تک تک بچه های ساید جنوب شرق به خاطر همکاری، همدلیشون و زحماتی که می کشند تشکر ویژه می کنم.

ارادت فراوان
    SaeidShadow