نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

• سلام عزیزان دل
    میخواستم متنی در جواب دوستمون بنویسم ولی صادق جان اکانت Mskh اینقدر عالی نوشته بودن که حق مطلب و ادا کردن .

لپ داستان و اینجا مستند میتونید ببینید : رنک دفاعی اتحاد ها در این سرور

واندر 0 بشه یا 100 ارزش نداره که بخاطرش همدیگر و جریحه دار کنیم . ما خودمون رو برای باخت آماده کرده بودیم . الان هم هر سایدی برنده بشه ما لذتی که دنبالش بودیم و از سرور بردیم .
    از بچه های ساید SE بخاطر بازی خوبشون ممنونم . زدیم خوردیم واقعا لذت بردیم .

پرهام جان معنی متا رو من زمانی فهمیدم که در تیم اسپیک علی رقم قولی که اول سرور به هم داده بودیم بخاطر اینکه SW ساید ضعیف و کم پلیری بود با ما لغو کردید .

• سلام خدمت دوستان عزیز

بنده میلاد هستم از اکانت Aventador یکی از سه نفر موسس اتحاد جادج معروف...

آخرین سرورم قهرمانان سال 91 بود که بعد از اون دیگه بازی نکردم تا چند ماه پیش با دیدن تبلیغات تراوین وسوسه شدم و با یه سری از بچه ها مثل محسن کینگ تراوین ، مهدی جیسون و ... آشنا شدم

پست شخص نا معلوم و هویتی به نام For sw من وچند تا از بچه ها رو وادر کرد تا یه فعالیتی هم داخل فروم داشته باشیم..

اولا هر آدم عاقل بالغ و تحصیل کرده ای میتونه هدف از پستی که اکانت فور اس دبلیو نوشته رو بفهمه و تاشخیص بده چقدر این پست واقعی و چقدر هدف دارانه بوده..

دوستان من کاری به پست های دیگه ندارم ... ولی بهتر حرفها توی بازی زده بشه و تبدیل به کل کل و بعضا توهین توی فروم نشه ساید اس دبلیو اون طوری که همه میدونن از اول سرور با کمبود بازیکن رو برو بوده و شاید جمع بازیکنهای فعالش انگشت شمار بود از ابتدا نقات ضعف و قوت داشته و یکی از ساید های پر فعالیت بوده که یه خورده بازی رو از اون بی روح بودن در میاورد از دیوار شدن همر اول خود بنده تا گرفتن چند همر از ساید اس ای همین هفته پیش روی اکانت ای پوک و ساپورت خوب دفاع واندر که خیلی هارو شگفت زده کرد...

به نظر بنده چیزی که توی سرور به اس دبلیو گذشت ساید اس دبلیو سربلند همه این اتفاقات رو رد کرد نه چشمش به متایی بو نه حصرت متایی رو خورد از همون اولم میدونست که تنهاست و به خاطر این سخت تلاش کرد تا اینجای سرور وایسه حالا خارج از هر اتفاقی که میوفته هر واندری که 100 میشه .. دم همه بچه ها گرم دمه همه عزیزانی که سالم بازی کردن همه عزیزانی که سرور و یکم جذاب کردن گرم..

دوستان بیاید و اشتباه خودتونو با تخریب یه ساید کمرنگ نکنید ما تو دنیای مجازی داریم بازی میکنیم توی دنیای واقعی کلی تقلب صورت میگیره وای به حال مجازیش رفقا پس پای کارهایی که میکردید وایسید ... خودمونو گول نزنیم و اطرفیانمونو ساده فرض نکنیم. قطعا با کامنت شما نه سایدی بهم میریزه نه ذهنیتها خراب میشه هرکسی شعور و درک خودشو داره نسبت به این موضوع.

به هر حال هرچه پیش آید خوش آید

شنیدم چند سالیه اس دبلیو ضعیف شده انشالله دوباره برمیگرده به اون موقع هایی که حرف اول توی سرورا میزد.

ببخشید زیاد شد این یه بازیه مخلص همه بچه ها میلاد اونتادور

یا علی.

• بابک عزیز ما منحصر داریم لازم نمیبینیم که غارت بزنیم آمار بگیریم. راحت جاسوسیمونو میکنیم. اون دوستمون خودش خسته شده از بازی حمله زده. ضمن اینکه من تهمتی نزدم چون چیزی که مطمئن نیستم راجبش حرفی نمیزنم. اکانت mak درسته که بدون تلفات داره غارت میزنه اما این کاملا نمیتونه ثابت کنه که داره مولتی میزنه هرچند ردش هم نمیکنه. راجب متا و اینا هم نظری ندارم چون اساسا متا زدن چیز مسخره ایه و هرکسی باید واسه سمت خودش بازی کنه تا جذابیت بازی حفظ بشه.

• سلام عرض می کنم خدمت همه ی تراوین باز های عزیز ...
    بنده King Mahdi هستم از شمال شرق ...
    اومدم ثبت نام کنم سیستم گفت شما سال ها پیش ثبت نام کردی و بازیکن شناخته شده ای هستی ... دیگه با اکانت قدیمیم اومدم تو ...

-درود میفرستم برای همه ی کسانی که تو فروم گردوخاک بپا می کنن ولی تو بازی هیچ توانی براشون باقی نمونده ...
    خسته نباشید میگم خدمت اون دوستی که گفت: "متای غرب رو اعلام می کنم" ... خخخخخخخخ
    عزیزم با همر های شمال غرب متا کردین ؟ یا با کتیبه هاشون ؟ یا با دفشون ؟ یا با واندرشون ؟ یا با بازی کثیفشون ؟

همه میدونن اکانت Wisp رو در شمال شرق کی خرید و به کجا کوبید ... آیا هدف غیر از این بود که با یک بازی کثیف متای شمال شرق و جنوب شرق رو بهم بزنن ؟

--درود میفرستم به روح پاک اون کسی که گفت ما میدونستیم که شمال شرق پلیر زیاد داره و دف هم زیاد داره ... قربون کلامت ... به نظرتون سایدی که دف زیاد داره میره از پنل دف میخره یا سایدی که دف نداره ؟

دوستان شمال غربی چطور روشون میشه بیان تو فروم پست بزارن و اظهار فضل کنن ؟ تو همین یک هفته ی گذشته یک چشم عقاب کوچک از پرمدعا ترین اکانتتون و دوتا چکمه کوچک و یک رازهای معماری بزرگ که بشدت برای واندر نیاز بود ازتون زدیم ... چه تعداد از دهکده های همرتون صفر شد ... واندرتون هم که کلین شد ... همر واندر زنتون هم که گندم زارو هدف گرفته بود ... سایدتونم که شخم زدیم ... باید برید توش ذرت بکارید ...

با این فضاحت هرکسی جای شما بود متا می بست ... نه با همر ها ... نه با کتیبه ها ... نه با واندر ... نه با دف ... بلکه با بازی کثیف ...
    از پانل دف خریدید و فرستادی برای واندر ما ... طبیعیه که ما بین اون همه نیروی کمکی که برامون میاد متوجه این موضوع نشدیم ...
    حالا تا میتونید گرد و خاک کنید تا خودتون رو پشت این همه کری خوندن ها پنهان کنید ...

زمستون تموم میشه ... ولی رو سیاهی برای ذغال میمونه ...

• دوست عزیز کاش بازیتون اندازه فروم نویسیتون خوب بود . من خیلی خوب بلد نیستم توی فروم کار کنم . توی این همه سال امشب اولین باریه که تو فروم مینویسم . به بزرگی خودتون ببخشید .
    اینطور که معلومه کلا جاسوسیهارو ندیدید تا دو ساعت قبل از بن شدن واندرتون آمار واندرو و کتیبه ها و نقشه ها و ... همه رو داریم و اینطور که خیلی معلومه کلا نمیدونید جاسوسی برای چی میزنن و غارتی به واندر برای چی . عزیز اینا هر کدوم یه کاربردی داره . فوت و فن تراوین خیلی بیشتر از پاپ بازی و گلد ساپورت و مولتی بالا اومدنه . اینا ساده ترین روش بازیه که متاسفانه خوب هم جواب میده و خوراک افراد نوب که دو تا سرور بازی میکنن و بعد شاخی میشن برای خودشون و لذت بازیو از دیگران و خودشون زایل میاکانتهایآدن باید 4 تا غارت واقعی دستی بزنه . 4 تا تاجرو ساخت سرباز و تعدیل دستی بزنه . یه کمی چرخ بزنه توی بازی . آمارارو چک کنه . درصدا رو دربیاره ومحاسبه کنه تا نکات ریزشو یاد بگیره. 10 تا سرور بازی کردن ملاک نیست . یه سرور درست بازی کردن ارزشش بیشتره.

دم از وفاداری. و صداقت میزنید . اما همزمان با دو ساید برای متا صحبت میکردید و زیر و رو میکشیدید. ببینید کدومش بیشتر براتون میصرفه . اس دبلیو رو پس زدید و گفتید در شان شما نیستیم و ضعیفیم . اما رنگ هجومی و دفاعی چیز دیگه ای میگه . حتی کل واندراتونو هم که بکوبید به ناتار و در و دیوار نمیتونید این رنکو پر کنید . اونم در طول بازی نه یک مرتبه. خوبه معنی صداقتو هم فهمیدیم .

دقیقا به همین دلیل که تا حالا اعتراض نکردیم به نحوه بازیتون حالا هم دف جعلی ساختن کار ما نبوده وگرنه نامه زدن به مولتی که کار سختی نیست .
    تا الان بالای 10 بار دف مشکوک توی واندر. اس دبلیو اومد که بلافاصله دیپورت شدن . روزانه و حتی چند بار تا مقدار دف به نظر سنگین میشه داریم. چک میکنیم . اما یه بار هم نیومدیم به شما و دیگران تهمت بزنیم . گفتیم کار هر کی بود مریضه . مریض هم دست خودش نیست اسمش روشه مریضه و مرض داره.
    القصه این که بازیه و مجازی . براتون توفیق و سربلندی توی دنیای واقعی آرزو میکنم . یا حق
    ما هم رفتیم یکی دو سال دیگه شاید برگردیم . اگه عمری بود در خدمت اس دبلیو باشیم .

ارادتمند همه پلیرای گل تراوین . صادق

• راستی یادم رفت بگم ... همین الانم یه نقشه ساخت شگفتی جهان زدیم ...
    برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

اا ... حواسم پرت شد ، بچه ها یه کتیبه ی دیگه از سوپری زدن ...

• واقعا‌ در اینکه بعضی‌ ها سطح‌تفکرشون پایینه اصلا‌ شکی نیست !
    اما به دور‌از سفسطه گری و حفظ خودمون یکم منطقی فکر کنیم !
    دیگران ویرایش شد نیستند .
    سایدی که دف داشته/داره و‌ کسی هم از دفش نتونسته رد بشه یا حتی لینکی بگیره حالا به هر دلیلی تصادفی میزنه یا هرچیزی ، هیچوقت اون ساید نمیاد اعتبار‌ خودش و‌ پلیراشو زخمی کنه و زحماتشون رو به قهقهرا ببره !!!
    اینکه بعضیا میگن خودشون دف خریدن خیلی جالبه،وقتی دارن صد میکنن دف خریدن ؟ مدرک حاکی‌این حرفتون چیه؟
    سطح‌سرور با اینکه پایین بود اما واقعا کم کم ۱۰تا همر‌خوب و واندر زن دیدیم و میبینیم کماکان در رور‌ ۹۰ بازی ..!
    خیلی از همرایی که به واندر ها برخورد کرد اسمشون همر نبوده دمپایی ابری بوده...[/b]
    [/b]
    از اینکه بدون هیچ فکری فقط دنبال‌مغلطه کردن هستن آدم نمیدونه چی باید بگه!

مولتی کشی یکی از عوامل‌اصلی‌تراوین شده و فکر هم نکنم تا وقتی آیپی بخورن بن بشن ! اگه رجوع کنید به تاپیک سرور مقدماتی عکس هایی بر همین مبنا هست که حتی خارجی ها نیز مولتی میکشن !
    ورژن تغییر‌کرده ...

پ.ن۱:با اینکه در‌سرور حضوری ندارم ولی هر آنچه که معلومه رو میشه دید...
    پ.ن۲:حرف های زده شده در بالا هیچ مخاطب‌خاصی نداره و‌کسی‌دل گیر نشه!
    پ.ن۳:احمدجان تلگرام یه پیام بده کار واجبت دارم آیدی: Mahdi_Blur
    با آرزوی موفقیت
    #التماس تفکر

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید ()

• خدای تقلب ناراحت شد :)) بیخیال ناموسا ! من تو این سرور رو یه اکانت بعضی اوقات سر میزنم یه دفی میزنم میرم ولی دیگه بچه های sw خیلیاشون رفیقای مان وفتی بلد نیستین بدون تقلب بازی کنین نمیخواد تهمت بزنین به اونا ! بعد 1000 تا سرور حالا بالاخره سر این مسخره بازیاتون بن شدین ناراحت شدین ؟؟ نمیشه که هر سرور رکاری میخواین بکنین کسی کاریتون نداشته باشه !
    پ.ن : یه تبریک خیلی ویژه هم خدمت بچه های جنوب غرب به خصوص محسن و مهدی و میلاد عزیز که از قبل شناخت دارم خدمتشون بابت تلاشای بسیار زیادشون با وجود کمترین
    پلیرا <3 خسته نباشین قسمت نشد این سرور کمکی کنیم شرمنده
    پ.ن : به خود نگیرید :))

• درود عزیزان تراوین

خب این سرورم پروندش بسته شد بعد از ثبت نام برخی از دوستان
    se برنده میشه
    سایدای دیگه هم 1ماه دیگه میرن رو حذف دوباره بخاطر اتفاقای تخیلی که برای se میفته
    به نظرم وقتتونو تلف نکنین از همین الان بزنین حذف
    یا حق

شما اوایل سرور حرفتون رو زدین و یه همچین شخصی کلا نظرش نه برای من برای هیچ شخصی مهم نیست حزب باد تو تراوین جایی نداره !

بابک عزیز ما منحصر داریم لازم نمیبینیم که غارت بزنیم آمار بگیریم. راحت جاسوسیمونو میکنیم. اون دوستمون خودش خسته شده از بازی حمله زده. ضمن اینکه من تهمتی نزدم چون چیزی که مطمئن نیستم راجبش حرفی نمیزنم. اکانت mak درسته که بدون تلفات داره غارت میزنه اما این کاملا نمیتونه ثابت کنه که داره مولتی میزنه هرچند ردش هم نمیکنه. راجب متا و اینا هم نظری ندارم چون اساسا متا زدن چیز مسخره ایه و هرکسی باید واسه سمت خودش بازی کنه تا جذابیت بازی حفظ بشه.

دوست گرام بنده صحبت از نیاز داشتن یا نداشتن به این کار نکردم اتفاقی که افناده بود رو بیان کردم . در مورد متا هم نظر شخصیتونه و این بازی یه بازی استراتژیکه و مسلما متا و اتش بس هم از قواعد این بازیه که همه میتونن ازش برای منافع سایدشون استفاده کنن
    موفق باشین

خدای تقلب ناراحت شد :)) بیخیال ناموسا ! من تو این سرور رو یه اکانت بعضی اوقات سر میزنم یه دفی میزنم میرم ولی دیگه بچه های sw خیلیاشون رفیقای مان وفتی بلد نیستین بدون تقلب بازی کنین نمیخواد تهمت بزنین به اونا ! بعد 1000 تا سرور حالا بالاخره سر این مسخره بازیاتون بن شدین ناراحت شدین ؟؟ نمیشه که هر سرور رکاری میخواین بکنین کسی کاریتون نداشته باشه !
    پ.ن : یه تبریک خیلی ویژه هم خدمت بچه های جنوب غرب به خصوص محسن و مهدی و میلاد عزیز که از قبل شناخت دارم خدمتشون بابت تلاشای بسیار زیادشون با وجود کمترین
    پلیرا <3 خسته نباشین قسمت نشد این سرور کمکی کنیم شرمنده
    پ.ن : به خود نگیرید :))

شما رو ارجاع دادم به پست اول سرورتون !

دوستان عکس زیر جواب کل دوستان هست و امیدوارم بحث های 24 ساعت اخیر رو جوابگو باشه
    عکس بالایی زمان بن و عکس پایینی هم اکنون از واندر گرفته شده

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak
    آّب رفته باز آید به رود ، ماهی بیچاره اما مرده بود

• درود عزیزان تراوین

شما اوایل سرور حرفتون رو زدین و یه همچین شخصی کلا نظرش نه برای من برای هیچ شخصی مهم نیست حزب باد تو تراوین جایی نداره !

داداش قبل پست گذاشتن چیزی مصرف نکن عزیزم<3
    حزب باد ؟ من از اول سرور بازی نکردم 2 3 هفتس اومدم هر چند روز 1 بار روی یه اک میزنم دف بسازه میرم !!!
    se برنده میشه الان میگم sw خسته نباشه یعنی حزب باد ؟ se بخاطر حضور برخی افراد مولتی باز که هرکاری میخوان میکنن گفتم که خداروشکر رفتن ؟
    فارت چیه ؟ الان مثلا خیلی برام مهم بود نظرم واست مهم باشه :)) یکم فکر کن بعد باز کن .
    حزب باد :))))))

• درود عزیزان

بنده منتظر بودم که این مسئله مطرح بشه که بالاخره هم از سمت sw مطرح شد اما حالا که تو فروم و در حضور عموم سرور گفته شده همینجا بهش پاسخ میدم...

اکانت mskh بعنوان یک اکانت معمولی در ساید sw که امروز مدعی این مسئله هست و پشت سر ما داره حرف میزنه درحالیکه نتنها از هیچی خبر نداره بلکه از سوی لیدرای سایدش هم با خبر نشده حق داره بدونه چرا متای ما و sw که در ابتدای سرور ازش حرف شد به نتیجه نرسید!
    درسته در ابتدای سرور بسته به سیاست های ساید NE بنده با شما در خصوص یکسری موارد و تفاهم هایی که داشتیم صحبت کردم
    گفتگو ها ادامه پیدا کرد ما بیشتر به موضوعات پرداختیم و با هر کم و کاستی ای بود سعی کردیم کار رو ادامه بدیم تا جایی که دیگه نیازی به صحبت به تنهایی نبود!
    زمان زمان عمل کردن بود زمان همفکری بود زمان پلن بود زمان تکون خوردن بود زمان "حضور" بود!

محسن اکانت King Travian مدعی هست که بنده بخاطر ضعف sw ساید رو به سمت se هدایت کردم!!!
    تمام پیام ها موجوده تمام صحبت ها به شکل کاملا مستند یا مکتوب هست یا اگر شفاهی صحبت شده شاهد براش وجود داره...
    دوستان لیدر ساید SW زمانی که بنده فریاد میزدم برای شما که چرا برای زدن پلن و همفکری در خصوص ادامه سرور نمیاید تیم اسپیک ما چرا نمیاید صحبت کنیم چرا "حضور" ندارید شما کجا بودید؟؟!
    اون زمانی که شخص بنده بارها تو تیم لیدری از دوست و غریبه بخاطر عدم هماهنگی شما بخاطر عدم حضور شما در برنامه ها تیکه و کنایه شنیدم و به بنده انگ طرفداری از sw زده شد شما کجا تشریف داشتید؟؟!
    زمانی که حتی برای زدن کتیبه شما بدلیل عدم هماهنگی با ساید خودتون (!!!) نتونستید برنامه درستی رو اجرا کنید و هر موقع که درخواست کردیم هم برای همفکری حاضر نشدید یا به هر علتی غایب بودید چه اتهامی به ما میتونه وارد باشه؟؟!!

دوست عزیز محسن جان شما حتی در آمار دادن به بنده هم صادق عمل نکردید!!
    بنده زمانی که از شما برای اجرای یک پلن مشترک آمار همر سایدتون رو خواستم به من پاسخ دادید که ما دف کشیدیم و فقط 5 نفر هستیم که همر داریم!
    این درحالی هست که برای زدن فقط واندر se از ساید شما فقط و فقط 5 تا همر واندر زن بلند شد!!!!
    برای اجرای پلنتون رو اکانت Gras برای خفت کردن همر نان کپش فقط و فقط 6 تا همر کوبیدید تو دیوار!!!
    حتی بعد از زدن واندر se شما هنوز هم همر و حتی همر واندر زن در اختیار داشتید که زدید به واندر ما...

زمانی که ما هیچ حرکتی علیه ساید شما نزده بودیم 3 بار از ساید شما از اکانت های ما جاسوسی شد!!!
    زمانی که حتی یک اتک از طرف ما روی شما نیومد اکانت SIGAR از ساید شما مدام برای خفت گیری به ساید ما دست درازی میکرد که 2 بار فقط توسط بنده دیوار شد و دیشب هم بعد از آخرین شکر خوریش به اکانت بنده کپ و نان کپش 0 شد تا درس عبرتی برای سایدرین بشه...
    شما در جواب گفتید از اتحاد میندازیمش بیرون اون از ما نبوده کاره ما نبوده اما این اکانت هنوز که هنوز تو اتحاد Viva SW حضور داره!!!!

من تا امروز در خصوص این متا و صحبت هایی که ابتدای سرور شده بود سکوت کردم تا الان که توسط شما مطرح شد و بعنوان یکی از سربازان ساید ne که مسئولیت هایی به بنده واگذار شده بود لازم دیدم به این اتهامات پاسخ کوبنده بدم...
    اگر اتهامی به ما وارد هست لطفا با مدرک صحبت کنید چون بنده مو به موی اتفاقاتی که افتاد رو بیان کردم تا اکانتی مثل mskh که تازه از خواب بیدار شده و متاسفانه از سمت سایدش هم به درستی توجیه نشده متوجه بشه اصل مطلب چی بوده.
    ما نه آدم هایی هستیم که بخوایم زیر و رو بکشیم نه علاقه ای به این کار داریم اگر بودیم همون روزی که اکانت King Travian به بنده پیام داد که واندر se رو میزنید نمیگفتم ما حرف زدیم و هیچ پلنی برای زدن se نداریم...
    حرفی که زدیم انتظار داریم عمل ببینیم محسن جان
    بارها با شخص خودت صحبت کردم که من بیش از این نمیتونم جلوی بچه ها بایستم و خودم رو بخاطر عدم حضور شما کوچک کنم اگر همکاری نکنید واقعا کاری از من ساخته نیست!

این عدم همکاری شما بود که باعث قطع ارتباط NE و SW بود نه هیچ چیز دیگه
    ما برای قدرت سمت هم نیومده بودیم که برای قدرت از هم فاصله بگیریم!

اما در آخر این شفاف سازی از ساید SE تشکر میکنم چون به هرآنچه گفتن عمل کردن...
    هر زمان نیاز به همکاری بود حاضر شدن و همفکری کردن نه بخاطر بنده یا شخص دیگه فقط و فقط بخاطر تعهدی که به متاشون داشتن.

با سپاس
    NE Soldier

• سلام عزیز
    کاش برای رفع کامل ابهام یک توضیح هم میدادید با وجود دو روز دف سازی در سایدتون چرا قبل و بعد بن شدن اینقدر تفاوت توی محافظ رومن هست؟؟؟
    بحث 200 ک نبوده انگاری . بحث دو مگ به بالا بوده .

ظاهراً با همون دمپایی ابریهای اکانتهای معمولی خیلی باید پایینتر میرفتید نه 5-6 سطح

پ ن : گفتم شاید این تصور بشه گزارش نبرد ادیت شده . اصلشو هم از خود بازی بزارم بهتره

Travian irx قبل از بن شدن

Travian irx بعد از بن شدن

• شواهد نمیزاره آدم فکر درستی راجب بقیه کنه! امیدوارم جوابها منو قانع کنه که بازی سالمی داشتن! نمیدونم دفارو کی خریده ولی همرامون هر چند ضعیف به این دفا میخورد بازده ی خیلی بهتری داشت. نا امیدمون کرده تراوین!

• سعید جان موضوع اینه که مقدار زیادی دف هم بعد از بن شدن از کتیبه ها و نقشه ها رفته واندر ان ای . نقشه ماک بالای 600ک دف داشت و الان. نسبتا خالیه و همینطور جاهای دیگه . شاید بالای 1مگ دف از این طریق اضافه شده . ساخت دف دو روز هم بوده . دیگه خودت دو دو تا کن عزیز

به هر حال و در هر صورت 100 شدن واندرو به برو بچه های ان ای تبریک میگم استراتژی در هر صورت استراتژیه و هدف گرا و اینهم یک بازیه استراتژیکه و هدف توش مهمترین چیزه. و وسیله رو توجیه میکنه. اینو من که تخصصم همینه خیلی خوب درک میکنم . دلخوریم هم از بردن و باختن نیست چون اصلا برای این منظور بازی نکردم . هدف منم این بود یک تست شبیه سازی شده از خودم توی آینده نگری و پیشبینی و مدیریت بحران و تحلیل روند و ایونت و پلن بلند مدت و کوتاه مدت فردی و گروهی و ... بزنم که زدم . دلخوریم از تهمتی بود که بهمون زده شد وگرنه به محسن و مهدی هم گفتم همگی بریم و تبریک بگیم . اومدم تبریک بگم با اون مسئله مواجه شدم.

یا حق

ارادتمند همه پلیرای گل تراوین دات آی آر
    صادق

• تبریک خدمت بازیکنای ان ای . ولی خب هزار تا هم متا زده باشین اونی که برده از نظر من نوعی ان ای هستش نه شما(اس ای). شما به متا باختید.اتکای لانچ شده تارگتش شگفتی نیست! و متاسفانه دیر زده شده. در سرورای بعدی با اینکه نیستم امیدوارم یه بازی پایاپایو جذاب و بدون متا ! رو ببینیم از همه ی دوستان. موفق باشید

• شواهد نمیزاره آدم فکر درستی راجب بقیه کنه! امیدوارم جوابها منو قانع کنه که بازی سالمی داشتن! نمیدونم دفارو کی خریده ولی همرامون هر چند ضعیف به این دفا میخورد بازده ی خیلی بهتری داشت. نا امیدمون کرده تراوین!

درود دوستان گل
    به جای انگشت اتهام دوباره روی ساید چرا یه زحمت به خودتون نمیدین که جواب رو بگیرین !
    شمایی که با ادعا میگفتین اسپای یونیک داریم الان در مورد امار ساید سوال میپرسین در همین حد بگم که دف شناور رو جابه جا کردیم تا کراپ واندر رو منیج کنیم
    و اگه تا چند روز اینده دندون رو جیگر بذارین متوجه میشین !
    موفق و پیروز باشید

بابک

s3 r1 Acc Merlin
    s4 r1 acc Absolut
    S11 r1 acc Absolut
    tx3 r5 acc Babak
    آّب رفته باز آید به رود ، ماهی بیچاره اما مرده بود

• تبریک خدمت بازیکنای ان ای . ولی خب هزار تا هم متا زده باشین اونی که برده از نظر من نوعی ان ای هستش نه شما(اس ای). شما به متا باختید.اتکای لانچ شده تارگتش شگفتی نیست! و متاسفانه دیر زده شده. در سرورای بعدی با اینکه نیستم امیدوارم یه بازی پایاپایو جذاب و بدون متا ! رو ببینیم از همه ی دوستان. موفق باشید

سلام دوست عزیزم
    کلا شما چند تا سرور تراوین بازی کردید ؟
    سابقتون دقیقا به کجا برمیگرده ؟
    از زدن این حرفا نتیجه ای هم میگیرید؟
    دوست من ، برادر من ، یکم وضعیت عقلی و روحی مردم عوض شده ، اینکه شما اینجا بخوای بیای بگی جنوب شرق به متا باخته و .... باعث نمیشه که جنوب شرق بیاد شمال شرق رو بزنه ، جنوب شرق همیشه به متای خودش و حرف خودش پابرجا بوده و هیچ وقت زیر حرف و متایی که میبنده نمیزنه ، شما معنی متا رو میدونید چیه ؟ از لیدرتون بپرس عزیزم حتما به شما میگه !
    شما فکر کن ما باختیم ! چشم بچه هارو میگم امشب مجلس ختم بگیرن ، لطفا نیاین توی فروم با این حرفای بچه گانه و کاملا مسخره جنوب غرب رو زیرسوال ببرید ، سرتون رو بالا بگیرید ، از وقتی که من پست گذاشتم فقط جنوب غرب رو تحسین کردم بابت بازی خوب و حساب شده ای که داشته ، ولی با این رفتاراتون دارید افکار همه رو نسبت به جنوب غرب خراب میکنید .
    ختم کلام :
    متای شرق برنده این سرور هست ، یا شمال شرق که انشالله امروز 100 میکنه یا جنوب شرق.
    دیگه هم نیاین اینجا با این مطالب مسخره و بچه گانه وجهه خودتون رو خراب کنید.

ارادتمند همگی - مسعود

• داداش من اشاره کردم که این نظر منه. نظر شخصیمه که من حتی خودمم تو متای برنده باشم حرفم همینه. جذابیت بازی با متای دو ساید خیلی خیلی خیلی میاد پایین. الآن کاملا میشه واضح به حرف من رسید. بحث من منطقی سیاسی اینا نیست که بگیم چه کاری واسه سایدمون مناسبه. من میگم چه کاری واسه جذابیت سرور مناسبه همین. گفتم که از نظر من نوعی شما به متا باختید. منم اصلا قصد تحریک کسی رو ندارم که بخواد بزنه. من به بچه ها خودمونم گفتم ان ای هنوز کلی همر داره. شما اگه تو متا هم نبودید ما دیر یا زود به ان ای می باختیم. ان ای قوی تر ظاهر شده دلیل اصلیشم جدا از برنامه های خوبشون تعداد بازیکنای فعال بیشترشونه. اگه این نظر شخصی من واست سنگینه و میخوای بنویسی پای ساید جنوب غرب دیگه از مشکلات شخصیتون نشعت میگیره. من گفتم که من نوعی. و نظر کاملا شخصی . اگه میتونی قانع کنی که متا جذابیتو کم نمیکنه بیا و حرفتو بزن. من منطقی ام حرف حقو همیشه قبول واسم. اصرار به نفهمی ندارم!

• سلام مجدد بزرگوار
    منکه سوال نکردم داداش گلم . همزمان چندین و گاهی تا 20 اسکات کشیده میشه . آمارو با تقریب خوبی داریم .
    ان ای قبل بن شدن بالای 8 مگ دف توی واندر و 2 مگ توی نقشه ها و کتیبه های اصلی داشت . توی دو روز هم مخصوصا توی این لول بازی حدود 1 مگ باید اضافه شده باشه . حداقل 11 مگ

توی آخرین جاسوسی بعد از بن شدن دف از دههای حساس تخلیه شده که طبیعیه . حتی توی اکانت ماک. مقداری هجومی جاش گذاشتید. . توی واندر هم 5 مگ دارید . 1 مگ هم مونده توی نقشه و کتیبه ها . حتی با فرض اینکه دف باقی دهکده های حساس سرجاشون باشن و نیومده باشن توی واندر که عجیبه یک اختلاف چند میلیونی هست . شما عکس قبل و بعد واندرو گذاشتید که پانیش نخوردیم . منهم لینک قبل و بعد دفتونو گذاشتم که خوردید و سنگین هم خوردید . لینکاش خیلیه و حوصله و وقت ندارم همه رو بزارم.
    خداوکیلی با دف فعلیتون توی راند قبلی اتکا واندر چی میشد؟ 7 سطح میومد پایین؟
    بعدشم دمتون گرم . واندر 100 هم مبارک باشه . فقط یک عذرخواهی بدهکارید که نکردید و متکبرانه و غیر مستقیم و حتی مستقیم پلیرای ما رو نوب و معمولی و دمپایی ساز و ... خطاب کردید .

راستی محسن دروغ نگفته بود که 5 تا همر بیشتر نداریم . واقعا اونموقع نداشتیم . ولی تصمیم گرفتیم بسازیم و ساختیم . هرچند یه 40 تایی دمپایی ابری از آب دراومد .

بر خلاف دوست خوب هم اسمم به نظرم برنده واقعی اس ای بود . مرده و قولش و مردونه بازی کردید . به شما هم تبریک میگم . توی سرورای دات کام هولدر بودم و متای خودمون با این فکر که همری نمونده و خودشون دارن واندرمونو زد . البته همر مونده بود و اونها هم خوردن و میدونم اینطوری خنجر از پشت خوردن چه دردی داره . دمتون گرم که مردونه بازی کردید . این درسته .

دوستمون هم به خاطر این میگه که وقتی دو ساید قوی با هم ببندن بازی بیمزه میشه و وقت و پول همه سرور هدر میره. که حرف درستی هم هست