نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

• مغلطه ؟
    مستندات میشه نشون بدی ؟
    میشه شواهد رو به ماهم نشون بدی ؟
    اینجا هنه مشتاقن شواهدی که برای من پول واریز شده ببینند .
    منم کاملا مشتاقم که شواهد رو ببینم.
    الانم میگم پس میدم ولی زمانی میدم که پول اینترنت واریز بشه ، واریز شده ؟ لطفا رسیدش رو بذار تو فروم همه ببینند
    دقیقا کدوم دکتر هستی ؟ از اونایی که حراف هستند ؟ یا مدرک میخرن ؟ یا واسه زیوسی ها دکتری ؟
    تا حالا توی عمرت کلمه ای به نام پهنای باند اختصاصی به گوشت خورده ؟ نخورده عزیزم ؟ اگر نخورده تماس بگیر تا خودم بهت توضیح بدم یا با یه شرکت اینترنتی تماس بگیر.
    اگرم خواستی خودم provider هستم میتونم بهت بدم. :D
    اگر مستندات داشتی بیا اینجا و به همه نشون بده وگرنه حراف بودن زیوسی ها برای همه آشکار هست.
    میتونید یه سرور بدون مولتی بازی میکنید ؟
    میتونید یه سرور بدون خرید منابع بازی کنید ؟
    هر سرور مولتی هانتر اکانت های مولتیتون رو بن کرده دمتون رو گذاشتین رو دوشتون و فرار کردید.
    آره خیلی وضعم خوب شده .
    شما مستندات بذار 20 برابر تحویل بگیر.
    اون گلدها هم هرکس توی سرورهای ایران خواست پیام بده بهش میدم کاملا مجانی، بعد بیاد برای دکترهای زیوس تعریف کنه.
    منتظر مستنداتت هستم دکتر ویرایش شد
    ایام به کام

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب واژه ها دقت کنید ()

• سلام و دورود به دوستان

خسته نباشید و خدا قوت به بازیکنای سرور و پیروز بازی

یه خدا قوت به مسعود عزیز وبقیه دوستان

آقا دلیل کل کل و بی احترامی نمی فهمم یکی یه همر خوب کشیده باید یه خسته نباشید بگیمو تمام دیگه زمین زمان و... برا اینکه خوب بوده یا نه رو چرا وسط میکشید .....

خلاصه هدف از پستم مسعود و همر و یا کل کل دوستان نیست.....میبینم چنتا فراری باز پیداشون شده...

نه اینکه ناراحت باشم نه خوشحالم اتفاقا .... داره انگیزه میاد باز فراریشون بدم .... البته اگه قول بدن رو جنبشون کار کنن و نریزن تو فروم و فحش بدن ...

بار قبل که کم آوردن نگفتن دست خوش شما خوب بودین و ما ضعیفیم کلی القاب که لایق خودشون بودو اینجا جا گذاشتن

خلاصه زئوسیا اگه رو بازی و جنبشون کار کردن و قوی تر شدن خبرم کنن بیام ...
    البته دیگه احتمالا جنوب شرق نمیام که دور باشم ازشون میام جنوب غرب بغل گوششون.....

s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir

• جووون بابا جوووون
    اسمش و نبر همر بن ميكنه قورباغه هفت تير كش ميكشه
    نخندون من وقتي راند دوم سه به يك لوله شدين جاو زئوس ،هنوز وويس گريه هات تو ميدگيم و دارم كه شخم ميزديم جنوب شرق و برو دعا به جون اسمش و نبر كن از ايجاد مزارع چغندر جلوگيري كرد :)) مگه با كمك اون يه چيزي بشي وگرنه خودت كه به تنهايي فقط وويس شيون و زاريت موجوده و چيزي براي عرضه نداري:))) متاسفانه ما با ضعيف هايي كه براي برد دس به دامن اسمش و نبر ميشن بازي نميكنيم تو كف بمون تا با ما بازي كني :) و اينجا هم دوستان ميتونن بيان در بيابان هاي بي آب و علف بدون تحمل فشار جنگ و دفاع و با كتيبه اختصاصي بعد ٩٣ روز تو اسپيد بيان اداعاي همر كشي كنن:)
    ايرانه ديگه همين جوگيري
    ویرایش شد
    دربارشه كه مزه داره:)
    يه وقت من و نكشي عموو اينقد خطرناك بودي نميدونستيم:))

کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: لطفا در انتخاب الفاظ دقت کنید ()

• باسلام خدمت تمامی پلیرهای سرور اسپید

ضمن تبریک به ساید برنده برای 100 کردن واندر سرور اسپید اروزی موفقیت برای این دوستان و سایر عزیزانی که در این سرور بازی کردن را دارم
    و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پایدار باشید.

تشکر ویژه ای هم از مدیر این تاپیک امیر سام عزیز
    T!rDaD
    داریم .

باتشکر
    تیم تراوین ایران