نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• با سلام خدمت اهالی فروم

سجاد جان جدیدا زدین تو کار فیدر زنی اونم تو زمان اتش بس

پ.ن: لانچ نکنی که لانچ میکنم 8o

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• یادم میاد اولین روزای بازیم بود حتی نمیدونستم تو کدوم ساید بازی میکنم یا چه نژادی رو انتحاب کردم و حتی نمیدونستم کدوم نیرو هجومیه و کدوم دفاعی. نمیدونستم که نیرو های کمتر از 20 تا رو میشه دید و اینکه فکر میکردم نفر اول سرور قهرمانه بازیه یادش بخیر :) اون موقع تنها چیزی که یادمه این بود که رو پروفایل همه گزارش اتک هاشون بود منم با افتخار گزارش اتک با 10 نیرو که فیدر نفر اول سرور رو زده بودم میزاشتم رو پروفایل اون موقع نمیدونم فرومی بود یا نه ولی اگه بود قطعا همینکارو تو فروم هم میکردم و بهش افتخار میکردم بعد ها که به این موضوع فکر میکردم میگفتم دمش گرم اون طرف که دف نزاشت گذاشت من خوش باشم حداقل تو اون سال ها که تجربه اولم بود تو بازی در کل دمش گرم

همچنین حسین جان دمت گرم گذاشتی این دوستان شاد باشن :)

#فیدر_زدن_هنز_نیست

• کل تروپ ایشون چقدر بوده ؟؟ چرا حذف کردند ؟؟ داستان چیه هیچکس لینک نگذاشته چرا ؟؟؟؟

50 ک گرزی بود 10 ک شوالیه که واندر دومه ما رو کلین کرد

با سلام خدمت اهالی فروم

سجاد جان جدیدا زدین تو کار فیدر زنی اونم تو زمان اتش بس

پ.ن: لانچ نکنی که لانچ میکنم

1- حسین جون گفتم جواب نده خودت میدونی چه خبر بود :)

اتک فیدر ها رو که نداشتم اینا نان کپ ها بودن :)

اینم جواب نده :)

#فیدر_زدن_هنز_نیست

هنرنیست هیچ کار زشت و بیهوده ای هم هست . شما هم نمیخواد واسه ما ادا بیای که ما شاد باشیمو شما خیلی خوبید منت گذاشتید و از این حرفا . حسین خودش در جریان این اتک ها بود انقدر که من با حسین هماهنگم شما ها نیستید

من این 4 تا عکس رو گذاشتم در جواب اون 5 تا عکس بی خودی که گذاشتید .در جواب پست های کم ارزش جواب کم ارزش هم باید انتظار داشت

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد

• یه مطلبی بود که یه چیزو بنداز زمین :) صاحبش میاد می بره حالا شمایید من اگه پست شما رو ریپلای کردم قصدم اون عکسایی بود که از اکانت par30 که واقغا فیدر زدن و روی فیدر اکثر بچه ها لانچ کردن بود و اگرنه اگه فکر کردین منظورم شما بود با استناد به جمله اول ولی بازم عذر خواهی میکنم من کی باشیم بخوام در مورد شما یا حسین حرفی بزنم :)

• اقا من یه سوالی برام پیش اومده

چرا انقدر سایز همرها سبکه تو این تایم بازی ؟؟؟!!!

بیگ همر تایم کتیبه 30کی گرزی بود فک کنم

که الان نیست تو بازی

اونم به نظرم خیلی پایینه

یا دوستان همه دارن واندر زن میکشن رو نمیکنن یا همرها واقعا کوچیکه نسبت به سرور های دیگه

• فک کنم رو نمیکنن سینا که حذف کرد 30 ک بیشتر کوبید بیشترینشو 97 ک گرزی بود که old guy کوبید چند روز پیش که البته اونم در حد این تایم از سرور نیست اکانت king se تو سرور 6 که بعد ما شروع شده دو هفته پیش 140 ک گزر داشت

• فک کنم رو نمیکنن سینا که حذف کرد 30 ک بیشتر کوبید بیشترینشو 97 ک گرزی بود که old guy کوبید چند روز پیش که البته اونم در حد این تایم از سرور نیست اکانت king se تو سرور 6 که بعد ما شروع شده دو هفته پیش 140 ک گزر داشت

درسته سجاد جان سینا تایم کتیبه فکر کنم همین حدود 40کی بود

احتمالش هست تاپ همر ها فعلا رو نشده باشه

همر King_SE هم الان گرزش خیلی وقته 180k رو رد کرده

قصد دارن رکورد خوبی بزنن

• ایشون هرکی هستن به نظرم میتونه رفیق خوبی برای من باشه چون رند بودن نیرو برام خیلی مهم تر از هدف و نتیجه حملست :|

تلفاتشم جالب شبیه هم شده لامصب انگار فتوشاپه

طبق اخرین خبر های ارسالی از12 بمب افکن شمال شرق که برای بمب باران برلین ارسال شده بودن بمب افکن هاعملیات رو با موفقیت کامل انجام دادن و تونستن جای برلین رو توی نقشه سوراخ کنن و با یه پلن بسیار دقیق رژیم منحصر و مرتاض کوچیک شمال غرب رو بزنن تبریک میگم به بچه های شمال شرق بابت هماهنگی بسیار زیباشون

پ.ن: بس جور کشیدیم در این دیر مکافات ..... با شمال شرق هر که در افتاد بر افتاد

طبق اخرین خبر های ارسالی از12 بمب افکن شمال شرق که برای بمب باران برلین ارسال شده بودن بمب افکن هاعملیات رو با موفقیت کامل انجام دادن و تونستن جای برلین رو توی نقشه سوراخ کنن و با یه پلن بسیار دقیق رژیم منحصر و مرتاض کوچیک شمال غرب رو بزنن تبریک میگم به بچه های شمال شرق بابت هماهنگی بسیار زیباشون

پ.ن: بس جور کشیدیم در این دیر مکافات ..... با شمال شرق هر که در افتاد بر افتاد

در ادامه خبر های ارسالی از بمب افکن های شمال شرق خدمتتون عرض کنم که جنگ اموز منحصر به فرد هم از شمال غرب(پلیر اکانت سیاوش) زده شد امید وارم درس عبرتی بشه واسه امثال وهاب و سیاوش که بجای اینکه ساید رو یکدست کنن و اداره ساید رو به افراد با تجربه بدن با خود خواهیشون و تهمت های بی اساس باعث ناراحتی دوستاشون شدن

باشد که رستگار شوند.

• تبریک میگم به ساید رقیب و دوستان خوبمون بابت این پلن زیبا

دفاعی که ما جمع کرده بودیم برای فیدر به مراتب از دفاعی که این اساتید برای منحصران جمع کرده بودن بیشتر بود

تا ابد هر سروری رفتین وهاب و سیاوش رو دیدین فقط یک جمله بگین

ویرایش شد

شما همونایی بودین که خودی رو زدین اون همه همر دیوار کردین دفاع نابود کردین ٬ دهکده واندر کوب هم سایدی رو صفر کردین آخرم جفت کتیبه ها رو تقدیم کردین و به همه انگ خیانت زدین ؟

وقتی با یک رای توتال بشی آخرشم همین میشه دیگه :thumbsup:

تنها امید وهاب و دوستان جهت کلین کردن نقشه ٬ کلین واندر ٬ زدن واندر شمال شرق و ..... :D

این دهکده

t1e9_screen_shot_2018-11-18_at_10.34.27_pm.png

تو اگر دغدغه ات مردم سوریه و یمن است
    من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است

;(

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ASHKAN: توهین / لطفا در انتخاب الفاظ دقت فرمایید ()

• با سلام خدمت دوستان و عزیزان ،

واقعا جای تاسف هست که یک سری افراد بی فکر و بی مسئولیت در ساید NW رشد کردند و اصرار بر گرفتن مسئولیت و مدیریت NW داشتند و حتی حاضر شدند این ساید و فدای خواسته های شخصی و انفرادی خودشون بکنند ! من فقط به خاطر یک دوست عزیز اومدم NW و همیشه تو NE بازی کردم ،

میخواستم از همرهایی که سر ما لانچ کردن لینک بزارم ولی واقعا خجالت کشیدم !

تبریک میگم به حسین عزیز که تونست با زحماتش NE رو یکدست کنه و تبدیل به سایدی قدرتمند بشه ، براتون ارزوی موفقیت دارم...

و اما دوستان NW که خودی زدین توصیه میکنم برید و سریعتر حذف کنید تا بیش از این سنگ رو یخ نشدین...

یا علی

حمید

[SIGPIC][/SIGPIC]

کجایند مردان بی ادعا ؟ :saint:

S1 - R1 : Aras_Delta = Loser
    S4 - R1 : APACHE = Loser
    S1 - R2 : APACHEE = Winner
    S2 - R3 : OZHEN = Winner
    S2 - R2 ;)

• سلام به همه دوستان عزیز

حسین جان تبریک میگم داداش واقعا پلن های زیبای اجرا کردین

لازمه یکم توضیح بدم برای فرومنشینان عزیز

اول از همه باید بگم که واقعا شرمنده تک تک عزیزانی هستم که از هفته گذشته مردانه و بدون لحظه ای شک و تردید با تمام توانشون (( اکانت سلطان حتی همرش هم گذاشت جلوی اتک ها)) از ما حمایت و دفاع کردن از 10 مدال مدافعین برتر 9 تاش رو عزیزانی گرفتند که به علت دفاع از اکانت بنده و کاپیتان بهشون انگ خیانت زده شد اونم از طرف کسانی که برای لاپوشونی کردن گندهای سرورهای گذشته شون و کسب قدرت درNW دست به هر کاری زدن،انگ جاسوسی و خیانت به بهترین اکانت ساید و بلکه سرور زده شده به شخص بنده هر چه دوست داشتند گفتند حتی به مولتی هانتر نامه دادن که اکانت گادفادر را به علت فحاشی بن کنند که با توجه به دروغ بودن این تهمتشون هیچ اتفاقی برای اکانت بنده نیفتاد. همر های واندر کوب و اکانت های خوب را فدای حماقت خودشون کردن بخاطر اینکه ما فقط گفتیم شما اگر بازی بلد بودین اینجوری تیشه به ریشه ساید نمیزدین این خیلی خنده داره میدونم توتالی که با یک رای اونهم در خفا میاد سر کار مشخصه که آخر ساید رو نابود خواهد کرد مثل تمام سرورهای قبلی که درش بازی میکرده.

سایدی که تا قبل کودتای خاموش آقایون از انسجام و قدرت خوبی برخوردار بود الان با توجه به خودبزرگ بینی این آقایون تبدیل شد به ویرانه ها حمله مغول

جا داره از دوست خوبم سجاد جان و تیمش هم تشکر کنم که در این مدت خیلی به ما کمک کردن :thumbup:

تصویری که بنده و فرهنگ جان رو کاملا شرمنده کرد اینجا گداشتم که در آرشیو این سرور به یادگار بمونه ، ما با افتخار مدال رفاقت با این عزیزان رو بر سینه خود آویزان خواهیم کرد<3<3

g05j_screen_shot_2018-11-17_at_5.22.20_pm.png

((بچه ها متشکریم))

نکته بعدی اینکه ما بر آن عهدی که از روز اول بازی در تراوین با خودمان بستیم مانده ایم در قاموس ما شمشیر کشیدن روی هم سایدی جایی نداره و فقز در مقام مدافع از خودمان به کمک رفقامون دفاع کردیم

یه تشکر هم میکنم از عزیزانی که در شورای لیدری(آقا سیامک گل و آقا معصوم نازنین و محمد مهدی عزیز) بودن و مردان پای حق وحقوق همه پلیر ها ایستادگی کردن

ولی از توتالی که میگه واندرکوب به چه درد میخوره یا مشاورش (با 15 سال سابقه بازی و البته ناگفته نماند ایشان مجری پلن چیف کردن و کاتا کردن واحه های اطراف هستند)که میگه برای بالا بردن 2 تا واندر نیاز به 4 تا نقشه ساخت داریم و حامیانش که میخوان با اکانت رومن واندر بگیرند حالا بماند که اینا حتی سابقه دیدن پایان یک سرور رو نداشتن چه برسه به هولدری کردن بیشتر از این که همرهای کل ساید رو بکوبند به اکانتی که تنها شانس اون ساید برای برد هست چه انتظاری میشه داشت بجز به فنا دادن ساید و یا اجرا کردن پلن های بوسه یر دیوارهای کاپیتان و یا تقدیم کردن کتیبه های منحصر به ساید ne و زدن انگ خیانت به دلسوزان ساید و نابود کردن دفاع و همر های ساید اونم در تایمی که کمتر از یکماه به آزاد سازی نقشه ها زمان داریم.

پی نوشت : سجاد چند وقت نبودم فروم رو پر کردی از غلط املایی ، راستی داداش اون هامر تو ندادی ما باهاش یه دور بزنیماااااا:thumbsup::love:

((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ، لیدرها ، وزرا و پلیرهای بزرگ و نام دار اتحادهای:

ورژن 3.6 :

Meta.ir : S2 R1
    LOYAL : S1 R2
    ورژن 4 :
    Meta.ir : S2 R2
    میثم

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ASHKAN: استفاده از رنگ قرمز (رنگ مخصوص ویرایش مدیران) ()

• روزی که پرهام رفت بهش گفتم چرا رفتی گفت من اسب مرده رو کباب میکنم میخورم فرهنگ روش شرط میبنده ... اون روز نفهمیدم چی میگه الان کاملا درک میکنم

یکی از دلایلی که فقط ۲ بار قسمت شده همبازی هم بشیم همینه فرهنگ <3

چون دل رحمی و این بازی روحش خشنه این بازی چیزی تحت عنوان اینکه اون بیشعوره که داره خودی رو میزنه منکه بیشعور نیستم رو قبول نمیکنه

این بازی چیزی مثل اینکه بگی بچه ست تنها دل خوشیش همین بازیه و .... رو قبول نمیکنه

چند شب پیش انقدر عصبی بودم که به شهادت خودت همر رو بک کردم که این بچه مچه هارو بزنم وقتی گفتی اون همر ماله ساید خودته نباید بدون اجازه واسه ساید ما هزینه ش کنی

دو برابر عصبی شدم تا جایی که میخواستم خودت رو بزنم :P البته خودت که فارم اختصاصی منی :*

اگر خوب به متنی که نوشتی دقت کنی دلیل تک تک اتفاقات رو تو جمله پرهام و متن من میتونی پیدا کنی

اما چند نکته جالب در پروفایل های اساتید تراوین :

استاد کینگ ۲

نیرو کمکی تو ناتار ;(;(

استاد سیاوش :

نهایت پروسس فکری و تجربه بازی ٬ استاد توقع داره ما نامه بدیم رو اکانت ها و از آنلاین بودن و داشتن دفاع کافی مطمئن بشیم سپس اتک بزنیم

و فکر میکنه ما هم مثل خودش هستیم

از ۱۰ خونه اونور تر که اتک ندادیم از یک ساید دیگه اتک دادیم هر چند که اگر از یک سرور دیگه هم اتک میدادیم ظاهرا شما زمان کافی برای آنلاین شدن و یا جمع آوری دفاع نداشتی

استاد حمزه :

فقط باید گریست

واقعا جا داره الکل صنعتی بخوریم به سلامتی کارهایی که انجام دادین

فقط ۱۰۰-|۱۰۰ رو زودتر بگیرین میخوام همرم واندرگاسم رو تجربه کنه  8)

نمیشه اثر انگشت بزنم ؟

• به نام ایران

درود به اهالی سرور ۲ دوستان و همراهان گرامی

ماکه همیشه گفتیم کلا فارمیم :P الانم این اتک هایی که زده شد جهت فارم یابی بوده که نامه دادم از تو فارم لیست خارجم کنند ^^

شما دو نفر عزیز دلین خودتون میدونین چقدر براتون احترام قائلم و درحد توانم حتی خارج از دنیای بازی همیشه هر کاری از دستم بر میومده براتون کردم

من جواب تک تک جملاتم رو تو پست تو پیدا کردم ولی تو به یک چیز فکر کن که جوابش رو تو پست خودت باز باید پیدا کنی

چرا هر سرور من میرم با افتخار میگم فرهنگ هستم از فلان اکانت ولی تو تا آخر سرور هیچ وقت نمیگی کدوم اکانت هستی ؟

گذشته ی آدم ها آیندشون رو میسازه محسن و امروزه تو٬ گذشته ی فردای توست

حتی همین چند نفر هم مارو زدن تو تلگرام کلی صحبت داشتیم تنها جمله ی من یک چیز بوده ؛ من همکاری نمیکنم چون وجاحت قانونی و مقبولیت انجام این کار رو شما ندارین

نه تهدید کردم ٬ نه زدم ٬ نه کسی رو کشیدم سمت خودم

یک دلیلی هست که وقتی میگم بهم کمک کنین از ۴ ساید نامه میاد طرف از اونور مپ برام گندم میفرسته یکی همرش رو دفاع میفرسته و ...

تو بازی میکنی که ببری ٬ من بازی میکنم که آخر سرور هم لذت برده باشم هم چند تا شماره تلفن دیگه به گوشیم اضافه کنم

تو درون دنیای تراوین فارم یابی میکنی ٬ من دوست یابی میکنم

تو نهایت لذتت الان اینه که به قول خود همرت واندرگاسم بشه ^^ من نهایت لذتم اینه آخر سرور دور هم جمع بشیم یه سلامتی بزنیم دور هم

ما طرز فکرمون خیلی با هم تفاوت داره و دقیقا درست گفتی ؛ به همین جهت هست که فقط دوبار با هم بازی کردیم و ده ها بار در کنار هم

ولی هر چی هم باشی نور چشمی <3

خب برسیم به داستان امروز صبح ؛ پلن زیبای بوسه بر دیوار

پلنر در یک نگاه :

nzc7_screen_shot_2018-11-20_at_2.22.34_pm.png

عجیب پشتکاری جهت نابودی داره ایشون واقعا برای هر سایدی یک نعمت محسوب میشه که سیاوش تو ساید رقیب ش بازی کنه ( خوش به حال شمال شرق :) )

تمام همر و دمپایی هایی که توسط توتال خودخوانده و به سبک کره ی شمالی با یک رای انتخاب شده و سیاوش عزیز ( همون کسی که رای داده )‌ نابود شد

7gn7_screen_shot_2018-11-20_at_1.45.12_pm.png

6mt7_screen_shot_2018-11-20_at_1.45.40_pm.png

369r_screen_shot_2018-11-20_at_1.45.55_pm.png

qfzy_screen_shot_2018-11-20_at_1.46.05_pm.png

hb62_screen_shot_2018-11-20_at_1.46.17_pm.png

cz7p_screen_shot_2018-11-20_at_1.46.29_pm.png

oiqj_screen_shot_2018-11-20_at_1.46.40_pm.png

فعلا با ارزیابی ما ۱ همر و ۲ دمپایی در حد همین همر سیاوش باقی مونده یکیش کینگ ۲ محمد پانیشر هست اون دوتای دیگه هم انشالله به زودی ... ;)

من خیلی وقت پیش به مصطفی یک چیزی رو گفتم ولی متوجه نشدین

اگر بزنین ٬‌دیوار میشین به نفع منه

اگر نزنین قوی میشیم به نفع منه

اگر حذف کنین برین دیگه نیستین به نفع منه

من نمیگم حیف از اون کتیبه با خود حسین هم صحبت کردم براش تعریف کردم بنده خدا شوکه شد

حیف از این همه مدت که ما یک پلیر رو گذاشتیم غارتمون کنه که انگیزه داشته باشه همر بکشه بالا و بمونه

و همون پلیر سر داستان کتیبه اومد دفاع هارو بک کرد از روی اکانت ها و موجب شد که آخرین همر رد بشه

یک تشکر بسیار ویژه از دوستانم در شمال غرب که سنگ تموم گذاشتن

از سجاد عزیز و تک تک پلیرهای جنوب غرب

از همون چند نفر جنوب شرق که واقعا شوکه شدم دیدم از اونور مپ داره برام دفاع و گندم میاد

و سایر دوستان که بنا به مسائل امنیتی نمیشه اسم برد ولی خودشون میدونند :*

بیداد دوست را از سر صدق و دوستی از خویش انتقام گرفتم

با گذشت ...

بدرود

تو اگر دغدغه ات مردم سوریه و یمن است
    من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است

;(