نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• سلام داش میثم

احتمال میدم بنده خدا خزانه تخریب کرده بود که جاش انبار بزنه البته اتک اصلی هم زد انبار غذای بزرگشو تخریب کرد

سلام به همه

سجاد جان خسته نباشی داداش میبینم که هیجان بازی رو زیاد کردی

اره باید همون کار رو کرده باشه تخریب کرده بودن که انبار بسازند که شما انبار هم زدی

بابا این سکوت سرور بدجور رو مخه دیواریون هم بس که دیوار شدن فکر کنم تمام شدن;) الان یکی بگه چیکار کنیم:!:

((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ، لیدرها ، وزرا و پلیرهای بزرگ و نام دار اتحادهای:

ورژن 3.6 :

Meta.ir : S2 R1
    LOYAL : S1 R2
    ورژن 4 :
    Meta.ir : S2 R2
    میثم

• بازگشت کتیبه احمق منحصر رو به همه بچه های اتحاد meta.ir تبربک میگم

به عشق مسعود f14

gj4_1.jpg

s9m_2.jpg

8isl_3.jpg

البته یه اتک پاکسازی هم بود که تو اون بالای 5 ک سزار مدافع خفت شد گفتم عکس ها زیاد نشه نزاشتمش

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد

• با سلام  خدمت دوستان

بعضی از دوستانمون که تو این صفحه هستن و مطالب رو میخونن تو این سرور نیستن و چند مورد هم در خواست تجزیه و تحلیل سرور رو داشتن من منتظر موندم اساتید این کا رو بکنن انجام ندادن خودم دست به کار شدم و به دو دلیل هم این کا رو انجام نمیدادم

یک چون نوبی بیش نیستم دو , دست به قلمم خوب نیست . به بزرگی خودتون ببخشید

البته قبلش یه توضیح کوچیک بدم این سرور از 3 تا اتحاد loyal. nw .meta.ir تشکیل شده

اولین عکس که عکس تاپ تن پلیرهاست که تقریبا غارتگر ها ثابت هستن

3fuv_1.jpg

در تاپ تن پلیرها 6 نقر از اتحاد meta.ir و 4 نفر از loyal هستن

دومین عکس هم تاپ تن اتحادها

9dwk_2.jpg

همونطور که مشخصه loyal رنکه یک تاپ غارت هست اما اتحاد های دیگرشون چنگی به دل نمیزنه در حالی meta.ir هر 4 تا شون جوری به هم چسبیدن که حتی از nw هم پیشی گرفتن

پ.ن: سخته بی طرف حرف زدن (meta.ir عالین. بقیه شون فارمن) :)

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بازماندگان سرور 2

با توجه به گذشته ای که تو سرور 2 داشتم فک کنم meta.ir همون متای جنوب باشه بعد از کوچ یه سری از پلیرا

و چون تو این دسته رده بندی میشدم خوشحالم که همچین پستی از سجاد میبینم

از دوستان حاضر در سروری که در اتحادهای دیگه هستن و به فروم سر میزنن هم درخاست میکنم یه شرح وضعیت از دیدگاه خودشون بدن .

ممنون

پی نوشت: سجاد دادا یه سیب زمینی پنیری بزن بفرست آمل بزنم به بدن :دی

• داداش سیب زمینی پنیری فقط واسه کسایی که موندن تو این سرور :)

برای حذف کنندگان خلال ساده داریم

• به نام خداوند جان و خرد / کزین برتر اندیشه برنگذرد

خداوند نام و خداوند جای / خداوند روزی ده رهنمای

سرخط حبرها:

- به گزارش جاسوس های دلیرمردان شمال شرق (اسکات منظورمه فکر نکنین خبریه:rolleyes:بهتون خندیدن پر رو نشید) در مجموعه اتحاد های meta.ir تحولات مشکوکی درحال رخ دادن است

- رزمندگان شمال شرق در حال حرکت ...

بله؟؟

جان؟؟

عدرخواهی میکنم از بینندگان

چی شده؟؟

(اوهم اوهم)

به خبری که هم اکنون به دست ما رسید توجه کنید 8|8|=O

دریای خون در شمال شرق جاری شد

پس حمله انتحاری اعضای باند تروریستی8) meta.ir به شمال شرق مردان دلیر آن ساید توانستند نیرو های مهاجم را سلاخی کنند (کاش میشد به جای گندم میدادم گرزی بخوره:D:D )

در این خبر آمده است که نیروهای دفاعی شمال شرق دچار کمترین تلفات ممکن شده که باعث ناراحتی بسیاری از لشکریان شربت به دست شده است

بله؟؟

باز چی شد؟؟

اها ممنون

عکسایی از حمله امروز به دست ما رسید که تا لحظاتی دیگر می توانید مشاهده کنید

جزئیات بیشتر این حادثه را تا ساعاتی دیگر به گوش شنوندگان خواهیم رساند

همنچنان با ما همراه باشید :thumbsup:

• به نام خداوند جان و خرد / کزین برتر اندیشه برنگذرد

خداوند نام و خداوند جای / خداوند روزی ده رهنمای

سلام خدمت همه دوستان

جا داره خسته نباشید بگم به بچهای متا بابت اتک های هم زمان و قشنگشون ... حرکت سریع و خشن زدین ولی خوب نشد...

یه خدا قوت به بچهای شمال شرق میگم و تشکر میکنم از همشون که تو شرایط جنگی منو حمایت کردن و حجم دف به قدری بالا رفت ک دشمن نتونست بعد از زدن5تا همر ریپورت دف بگیره ازمون

در نهایت فدا سرتون یروز ما دیوار میشیم یه روز شما...امید وارم از بازی لذت ببرین همه

یا علی

• سلام خدمت همه دوستان

جا داره خسته نباشید بگم به بچهای متا بابت اتک های هم زمان و قشنگشون ... حرکت سریع و خشن زدین ولی خوب نشد...

یه خدا قوت به بچهای شمال شرق میگم و تشکر میکنم از همشون که تو شرایط جنگی منو حمایت کردن و حجم دف به قدری بالا رفت ک دشمن نتونست بعد از زدن5تا همر ریپورت دف بگیره ازمون

در نهایت فدا سرتون یروز ما دیوار میشیم یه روز شما...امید وارم از بازی لذت ببرین همه

یا علی

اول از همه افرین به شمال شرق بابت دفاع قشنگتون جلو این اتک سرعتی سعی کردم مثه صاعقه بزنم بهتون اما نشد از ساید ضربدری 17 ساعته اومدن از 5 تا اکانت سخت بود کلی تخریب و ساخت سازمیدون تمرین و تجهیزات هیرو اوکی کردم تا تو 2 ساعت کلا لانچ شد

مرسی به همتون

دوم مرسی به خودت که انقدر گلی

و اما سوم درجواب mpm عزیزم

داداش گلم ادم همیشه باید باشه یا کلا نباشه مثه من که الان هستم و دارم جواب میدم یا مثه حسین که احمق منحصر رفت حرف نزد دیوارمون کرد سر جنگ منحصر حرف نزد

ما 5 تا اتک رو شما لانچ کردیم به جز اخرین همر قبلی ها رو تو ساید ما بهش میگن دمپایی یا همر سوخته نقشه ها داره میاد 20 ک شمشیر زن تو این تایم سرور دیگه همر به حساب نمیاد این همه ذوق کردی یا دوتا از اتک هامون باز مانده اتک احمق منحصرمون بود که هم سوخته بود و هم گاو پیشونی سفید شده بودن مثه اکانت delta

البته این موارد از ارزش کار شما کم نمیکنه همچنان افرین به شمال شرق اما من هم با دوتا 8 ک شوالیه سزار احمق منحصر رو بردم از ne اما خودم رو سبک نکردم بیام مسخرتون کنم حتی دو روز قبلش با 12 ک پیاده ازتون کتیبه انبار کوچیک بردم چرا اون موقع ندادی ما رو مثه گندم بخورن

من هم بعد از این پلن اول به حسین تبریک گفتم بعد رفتم تو گروه به بچه هامون تبریک گفتم ما با 4 تا همر سوخته بالای 160 ک گندم خور از ne پروندیم درسته که موفقیت ما کوچیک تره اما ما هم دست خالی برنگشتیم

• سلام سید جان

اول از همه خواستم بگم این بازی مثل فوتباله و جذابیتش به کری خونی هاشه منم یک پست فان گذاشتم و کری خوندم قصد توهین یا تمسخر نداشتم می تونی از حسین هم بپرسی که بعد گذاشتن همین پست تو گروه نوشتم اگه به نظرتون متن لوسه یا اشتباهه و یا توهینی شده درستش کنم یا پاک کنم حالا اگه فکر میکنی توهینه عذر خواهی میکنم وریپورت کنید تا حذف شه چون دیگه نمیتونم ادیت کنم

اما درک نمیکنم میگید همیشه هستم همیشه باشید یعنی چی؟؟؟ یعنی من بعد اینکه احمق منحصر رو زدین باید چی میگفتم؟؟یا انبارو با همر سوختتون گرفتید باید چی میگفتم؟؟الانم درک نمیکنم چرا جواب منو دادی بله خوشحال شدم از اینکه تونستیم با اتحاد بچه ها با کمترین تلفات دیوارتون کنیم شما بودید خوشحال نمی شدید؟؟یا اگه همرتون رد می شد پست نمی زاشتی؟ یا من میومدم میگفتم ذوق نکن نمیومدی باز 10 خط انشا برام بنویسی؟؟؟ می نوشتی هیچ عیبی نداره چونهرکی موفق شد حق خوشحالی داره و شکست خورده حق توجیه نه

اینکه من دوست دارم منظورمو اینجوری بیان کنم و شما نه دلیل بر این نمیشه من خودمو سبک کردم من دوست داشتم فان جلوه بدم شما دوست داشتی جدی به هیچکدوم مونم ربطی نداره که بخوایم سبکی و سنگینی رو اندازه بگیریم

موفق باشی دوست عزیز;)

• اقا من این عکسا رو دیدم ، یه سوالی برام پیش اومد و تو سرورم اکانت ندارم متاسفانه...

میشه توضیح بدین هدف این حملات چی بوده و چرا همه همرها بدون رم و کاتا رفتن ؟?(

در جواب ابلــــــهان آنقدر [ خـــــــــاموشــــــــ ] ماندیم که گفتند

- حرف حســــــــاب جواب ندارد . . . ! ! !

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز ،

تبریک میگم به دوستان متا و لویال بابت اجرای حمله و دفاع زیبا :) :thumbsup:

خداییش همیشه همینطوری به دور از حاشیه و بی احترامی بیاین همدیگرو نقد کنید و دوستانه با هم کل کل کنید :) :thumbup:

این وسط هم ما یه بنده خدایی که خیلی حیله گر بود به قول سورنا :) رو دیوار کردیم تا بره شروع کنه به دف سازی 8)

یا علی

[SIGPIC][/SIGPIC]

کجایند مردان بی ادعا ؟ :saint:

S1 - R1 : Aras_Delta = Loser
    S4 - R1 : APACHE = Loser
    S1 - R2 : APACHEE = Winner
    S2 - R3 : OZHEN = Winner
    S2 - R2 ;)

• اقا من این عکسا رو دیدم ، یه سوالی برام پیش اومد و تو سرورم اکانت ندارم متاسفانه...

میشه توضیح بدین هدف این حملات چی بوده و چرا همه همرها بدون رم و کاتا رفتن ؟?(

هدف زدن کتیبه جنگ منحصر بود

حالا اینکه چرا رم نداشتن حتی تو اتک آخر دقیق نمیدونم چی بود ولی 4تای اول جلو زن بودن و تایمشون باید تنظیم میشده با همر آخری

• سلام

لینک شما دیدن داره.لطفا بزارین که ما هم ببینیم

• سلام

لینک شما دیدن داره.لطفا بزارین که ما هم ببینیم

بنده کلا دفاهایی که تو ساید خودمون کردیم یا زدیم رو کلا لینک نمیزارم واقعا افتخار نداره... اینم به درخواست شما....

البته چنتا دمپایی و کاتای دیگه هم بود که بگذزیم...

[SIGPIC][/SIGPIC]

کجایند مردان بی ادعا ؟ :saint:

S1 - R1 : Aras_Delta = Loser
    S4 - R1 : APACHE = Loser
    S1 - R2 : APACHEE = Winner
    S2 - R3 : OZHEN = Winner
    S2 - R2 ;)

• داداشم اتفاقا پستت فان و جالب بود حتی اول لایکشم کردم اما بعدش دیدم داری ما رو با گندم مقایسه میکنی و میخوای بدی گرزی ها بخورن :) از اون نظر گفتم وگرنه شما منو نمیشناسی اونا که میشناسن میدونن ما به آسونی از دسته کسی ناراحت نمیشیم

اما برو 3 تا پست بالای من که انبار و جنگ منحصر رو زدم رو ببین اسمی از شما نیاوردم و شمال رو تخریب نکردم خودتونم میدونید 3 تا همرتون از بین رفت تا بردینش با دو تا 8 ک سواره آوردمش اما بازم برام قابل احترمید و مورد تمسخر قرار نمیدم

الته بدیه این پست ها هم اینه که آدم نمیتونه منظورشو کامل برسونه شاید شما یه چی گقتی من یه چی دیگه برداشت کردم واسه همین ازت میخوام پست هات جوری باشه که فقط ازش بشه یه برداشت کرد :)

شاد پیروز باشید:)

• داداشم اتفاقا پستت فان و جالب بود حتی اول لایکشم کردم اما بعدش دیدم داری ما رو با گندم مقایسه میکنی و میخوای بدی گرزی ها بخورن :) از اون نظر گفتم وگرنه شما منو نمیشناسی اونا که میشناسن میدونن ما به آسونی از دسته کسی ناراحت نمیشیم

اما برو 3 تا پست بالای من که انبار و جنگ منحصر رو زدم رو ببین اسمی از شما نیاوردم و شمال رو تخریب نکردم خودتونم میدونید 3 تا همرتون از بین رفت تا بردینش با دو تا 8 ک سواره آوردمش اما بازم برام قابل احترمید و مورد تمسخر قرار نمیدم

الته بدیه این پست ها هم اینه که آدم نمیتونه منظورشو کامل برسونه شاید شما یه چی گقتی من یه چی دیگه برداشت کردم واسه همین ازت میخوام پست هات جوری باشه که فقط ازش بشه یه برداشت کرد :)

شاد پیروز باشید:)

سلام مجدد:)

در مورد گندم هم میتونی از حسین سوال کنی که یه شوخیه وقتی کسی بخواد برام دف بریزه در جواب میگم اگه بفرستی میدم شوالیه ها جای گندم بخورن یا اگه سواره بدن میگم اسباشونو میدم شمشیری ها بخورن تمسخر نبود شوخی که بین بچه های خودمون هست رو اوردم فروم

ولی حرفتون رو قبول دارم بیان منظور سخته به خصوص که من فارسی هم درست حسابی بلد نیستم یکم برام سخته بخوام منظورمو بیان کنم ;)به هر حال گفتم که اگه حرفم به عنوان تمسخر یا توهین برداشت شده عذرخواهی میکنم چون به هیچ عنوان همچین قصدی نداشتم و نخواهم داشت:saint:

پ.ن: منظور سید جان احمق منحصر بود :)