نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• سلام داش مجتبی خیلی خوش اومدی دقیقا حرف دل منو گفتی که احترام باید حفظ بشه چون دنیا خیلی کوچیکه دنیای تراوین از اونم کوچیکتر من و شما تو سرور یک قبل فیلتر با هم بازی میکردیم دوباره رسیدیم به هم اول بازی هم یادت باشه بت پیام دادم خیلی هم خوشحال شدم فک کنم ماله 10 سال پیش بود

چرا واقعیت به کاربران فروم نمیگید که سه ساید در مقابل یک ساید در حال رقابت هست و متا سه یه یک انکار میکنید.

داداشم کدوم واقعیت همونطور که ما از وضع شما بیخبریم شما هم از احوال ما بیخبری یه جوری میگی ساید هر کی ندونه فک میکنه چه خبره .والله یه اتحاد از nw با ماست یه اتحاد از se یه اتحاد هم از Sw مرودنه بیا تلگرام عکس بدم اگر تو هر اتحاد 5 تا چراغ خاکستری ندیدی حق با تو . 5 تا اکانت هم 3 روز یه بار لاگین میکنن . 5 تاشونم فقط مسیر زدن به واندر یعنی واقعا بخوایم حساب کنیم 60 نفر پلیر داریم ما والسلام اما مهم اینه که اون 60 نفر چی دارن اجازه بدید سرور تموم شه همه چی معلوم میشه اونموقع میشه نظر داد که شما بیشتر بودید یا ما. مثلا ما 4 بار واندر شما رو بزنیم شما هشت بار پس معلومه شما بیشتر از ما داشتید اما الان به نظر من تقریبا 60 به 40 به نفع ne هست اما تا نبینیم چیا لانچ میشه نمیشه نظر داد

اما حالا اگه شما یه گیج کوچیک هم از ساید ما میزدین کل بچه هاتون میرختن تو فروم که تبریک به جنوب و شمالغرب بابت این پلن زیبا

حرف بدون مدرک بدرد جرز لای دیوارم نمیخوره. ما هر وقت کتیبه زدیم فقط من پست گذاشتم دیگران لایک کردن . این فروم اینم شما عکس بگیر بذار ببینم یک مورد که ما شلوغش کرده باشیم. اما دوست داری من واست عکس ها پسا شما رو بذارم تا ببینی که در مورد ما حرف میزنی یا در مورد خودتون . همین جا 10 تا عکس میذارم از ذوق زده شدنتون

فقط بترسین از روزی که همر لانچ کنیم روی واندرتون و با 1 همر از روی دفتون رد شیم و ببینم اصن روتون میشه بگین سرور 2 شما بازی کردین یا نه

اینم شد قضیه مساوی. کدوم همری به تنهایی قادره از روی واندر رد بشه در پست ترین سرور ها هم همچین اتفاقی نمیافته مگر اینکه یه نفر واسه خودش واندر بگیره تکی پلی بده. حسین پارتیزان خودش تو تلگرام عکس تاپ ترین نیرویی که میتونسته بکشه رو واسم گذاشت با اون نتونست دف واندر رو رد کنه چون یه چیز محاله . شما که 10 بار از ما اسکات کشیدی داداش گلم زیر یک میلیون دف که تو واندر نیست کدوم همر میخواد یک میل رو رد کنه . بخدا نمیخوام کل کل کنم کوچیک خودتو همه بچه های سرورم هستم اما بعضی حرفاتون یه جوریه آدم احساس میکنه سرور اولتونه . اگر واقعا سرور اولتونه که فک نمیکنم اینطور باشه سعی کنید بجای پست های الکی بیشتر بخونید اما اگر تجربه دارید که فک میکنم همینطور باشه چرا همچین حرفی میزنی که باعث بشه من بیام اینجا اینجوری جواب بدم (بخدا جا داره اینو یک هفته سوژه بکینم) و شما هم ناراحت بشی و کل کل های بی خود

داداش تو که چالش راه انداختی حداقل یه چالش راه بنداز یکم اطلاعات عمومی ما نوب ها بره بالا نه اینکه با اطلاعات اشتباه بدتر بشیم

پشیمون شدم سلطان دیگه نمیخوام فعالیت داشته باشم به اون صورت توی فرم این پست رو هم بخاطر مجتبی جان جواب دادم که حتی اگر تمام حرفاشم قبول نداشته باشم واسه شخصیتش احترام قاِئلم . پست هر کشی نشون میده که طرف چکارست

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد

• سلام به فروم نشینان عزیز

جنگ آموز بزرگ جنوب رو هم امروز زدیم(شاید باورتون نشه کتیبه جنگ آموز کم داشتیم ،از نوع بزرگش)

موفق و پیروز باشید.

• سلام به فروم نشینان عزیز

جنگ آموز بزرگ جنوب رو هم امروز زدیم(شاید باورتون نشه کتیبه جنگ آموز کم داشتیم ،از نوع بزرگش)

موفق و پیروز باشید.

با سلام

تبریک به شمال شرق و تبریک به معین عزیز بابت همر بسیار زیباش که فقط یکی از بلدوزر های شمال شرق بود.;) تنها یه جنگ اموز بزرگ دیگه کم داریم که کلکسیونمون تکمیل شه که اونم بنا به دلایلی فعلا نمیریم سراغش

موفق باشید

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• با سلام

تبریک به شمال شرق و تبریک به معین عزیز بابت همر بسیار زیباش که فقط یکی از بلدوزر های شمال شرق بود.;) تنها یه جنگ اموز بزرگ دیگه کم داریم که کلکسیونمون تکمیل شه که اونم بنا به دلایلی فعلا نمیریم سراغش

موفق باشید

بلاخره تو این سرور یه همر لانچ شد البته بهش نمیشه گفت بلدوزر ولی قشنگ بود به نظر من اینو سنجاق کنیم بمونه پست آخر انقدر از سرورهای دیگه اومدن تیکه بستن چرا همر هاتون در حد روزه 100 بازیه خسته شدیم

معین جان ممنونم کاشکی بن نبودیم یه دف هم ما میکردیم قشنگ تر میشد متاسفانه اکانتهای ما اکثرا بن شدن شاید باورتون نشه واندر هم بن شده بود بزور آزادش کردیم اما همچنان من و چندین اکانت بن هستیم

البته با توجه به این که ما ه های آخر بازیه دیگه همرها باید بلند شن البته اگر مجتبی جان تا اونموقع خفت نکنه بذاره همری بمونه:)

داداش دفاتون باد نکنه رو دستتون

• با سلام

موفق باشید

ممنون حسین جان :love::love::love:

خوشحالم ک به چشم رقیب همر ما یک همر معمولیه امیدوارم بازیو قشنگ کنن و همرای زیباشونو رو کنن زودتر

• خوشحالم ک به چشم رقیب همر ما یک همر معمولیه امیدوارم بازیو قشنگ کنن و همرای زیباشونو رو کنن زودتر

داداش من کی گفتم معمولیه من گفتم خوبه اما بلدوزر نیست سرور های دیگه مثلا تو سرور 6 دو ماه بعد ما استارت خورده که هیچ دوماه پیش من ازمصطفی king se گرزی 180 ک دیدم الان نمیدونم چقدر داره و دو ماهه دیگه هم وقت داره به ما برسه راحت میتونه بالای 400 ک گرز بزنه

من که گفتم کاشگی میشد همر شما رو پین کنیم منم داشتم یه همر میکشیدم که شرایط جور نشد مجتی جان از اکانت لوترز 15 ک از آبادی پارکینگم زد مولتی هانتر هم بدون اطلاع از بن آزادم کرد 20 ک تلفات دادم جنگ آموز هم که نداریم همه برنامه ها مو خراب کرد میخواستم تا آخر اسفند 300 ک گرزی تقدیم واندرتون کنم اما نشد که بشه :(

• سلام سید خوبی داداش ؟

بازی به زد خوردش هست اینها همش خاطره میشه تمام بچه های که این سرور الان باهاشون هم بازیم سرور قبل رقیب بودن اما خوب بخاطر شخصیت احترام بالایی که داشتن الان کنارشون هستم مطمنا این کل کل ها هم در حد بازی هست و اینجا کسی خارج از بازی توهین نمیکنه خدارو چه دیدی شاید سرور های بد بجای رقیب ، هم متحد بودیم.

اومدیم از بازی لذت ببریم یک بازی ارزش این نداره از هم دلخور و یا خدایی نکرده کینه به دل بگیریم
    در مورد زدن کپ و خفت کردن چند همر از بچه هاتون من و سینا تصمیمی نداشتیم تا زمان لانچ رو واندر همری بلند کنیم حتی یکی از بچه هاتون هم چند مدت پیش رو ما لانچ کرد که گفت اشتباه پیش اومده ما هم جا خالی دادیم چیزی هم تلفات داده بود منابعشو بهش برگردوندیم که از بازی سرد نشه قوی تر از قبل به بازی ادامه بده

صرفا این سرور اومدیم تماشاچی باشیم

اما ده روز پیش یکی از بچه هاتون یک دونه کراپ و یک انبار کپ مارو زد سینا هم گفت اینقدر مراعات میکنی اینم نتیجش از دستم دلخور شد برای همین ما هم تو یک هفته چهار تا کپ به تلافیش صفر کردیم 3 جارو هم خفت کردیم صرفا برای تنبیه بچه هاتون بود که بدونن لوترز اگه ساکت نشسته کاری نمیکنه دلیل نمیشه بازی بلد نیست بیان روش کاتا لانچ کنن جاهایی هم که زدیم خفت شده با کپ های که صفر شده بچه ها گفتن توی فروم بزاریم اما خوب برای این که بچه هاتون ناراحت نشن نذاشتم کلا برای کل کل فروم نمیام

دیروز با سینا هم داشتم صحبت میکردم که دیگه بسه کافیه تنبیه شدن دقیقا یک ساعت بعدش لانچ شد رو واندر :)) باز داغ دل سینارو تازه کردین خدارو شکر اتکه فیک بود سینا کوتاه اومد وگرنه باز بیخوابی پلن ریختن داشتیم امیدوارم بخاطر این چند شب اخیر از دستمون دلخور نشده باشن بچه هاتون

در مورد این که بحث تعداد پلیر، متا ، سه به یک، دو به دو، چهار به هیچ ،صحبت میشه، نه شما مقصرید نه ما و نه پلیر های دیگه شرایط بازی اینطوری پیش میبره ،

یادی از سرور یک کلاسیک کردی اون سرور که واندر صد کردیم من اولین سروری بود که تجربه واندر داشتم حدودا ده سال پیش بود یادمه ما اون سرور بالای 10 تا 15 میل دف رو واندر داشتیم اونم با کتیبه معماری بازم نه مشکل گندم بود نه مشکل دف الان طوری شده با مرتاض منحصرم نمیتونی یک دهم اون دف بریزی رو واندر یا گندمش تامین کنی چون کمبود پلیر فلجمون کرده الان سرورهای معمولی کاملا فرسایشی شده پلیر نمیکشه میبینی زمان کتیبه ها که میرسه بخاطر فشار زیاد یکی دو ساید از بازی انصراف میدن بالانس سرور به هم میریزه این اتفاقات پیش میاد

واقعا اون موقع ها هر اکانت حداقل سه یا چهار پلیر داشت ما خودمون رو اکانت Sh_dd پنج شیش نفر بودیم اما الان ببین شده هر پلیر پنج یا شیش اکانت ، شده مولتی بازی نه تنها دیگه از بازی لذت نمیبری حتی از بازی زده میشی اینهارو میشه درست کرد به نظرم اگر اینقدر سرور ندن بیرون، سرور هارو محدود کنن به دو یا سه سرور پلیر زیاد میشه و بازی جذاب میشه نمیدونم همه اینها بر میگرده به کمبود پلیر هر سرور بری میبینی هنوز بازی شروع نشده دو ساید پرچم زدن

الانم من میدونم به بچه هانون meta.ir چی داره میگذره واقعا ادم از بازی زده میشه الان بچه های ما هم همشون خسته شدن یادمه سرور 8 با ایدین endwar هم بازی بودم رو اکانتش تاره محدودیت اتحاد ها اومده بود 3 تا متحد سه تا اتش بس غصمون گرفته بود این همه پلیر چطوری تو سه تا متحد و اتش بس جا بدی اما الان به زور میتونی دوتا اتحاد پر کنی در کل این شرایط بازی که کدوم ساید چقدر پلیر داره پرچم متا این صحبت ها میشه ن شما مقصرید نه ما همه این ها شرایط سرور هست که به وجود میاره

به نظرم در این مورد هم بچه ها دیگه صحبتی نکنن که دلخوری پیش نیاد

Ts1: cl Sh_dd

ts4: cl CroW

ts2: cl Sh_dd

ts8: cl EndWar

TTFinals Ru: shiraz

TT Com: Looters

ts4: Tirazis

ts2: Looters

• سلام سید خوبی داداش ؟

بازی به زد خوردش هست اینها همش خاطره میشه تمام بچه های که این سرور الان باهاشون هم بازیم سرور قبل رقیب بودن اما خوب بخاطر شخصیت احترام بالایی که داشتن الان کنارشون هستم مطمنا این کل کل ها هم در حد بازی هست و اینجا کسی خارج از بازی توهین نمیکنه خدارو چه دیدی شاید سرور های بد بجای رقیب ، هم متحد بودیم.

اومدیم از بازی لذت ببریم یک بازی ارزش این نداره از هم دلخور و یا خدایی نکرده کینه به دل بگیریم
    در مورد زدن کپ و خفت کردن چند همر از بچه هاتون من و سینا تصمیمی نداشتیم تا زمان لانچ رو واندر همری بلند کنیم حتی یکی از بچه هاتون هم چند مدت پیش رو ما لانچ کرد که گفت اشتباه پیش اومده ما هم جا خالی دادیم چیزی هم تلفات داده بود منابعشو بهش برگردوندیم که از بازی سرد نشه قوی تر از قبل به بازی ادامه بده

صرفا این سرور اومدیم تماشاچی باشیم

اما ده روز پیش یکی از بچه هاتون یک دونه کراپ و یک انبار کپ مارو زد سینا هم گفت اینقدر مراعات میکنی اینم نتیجش از دستم دلخور شد برای همین ما هم تو یک هفته چهار تا کپ به تلافیش صفر کردیم 3 جارو هم خفت کردیم صرفا برای تنبیه بچه هاتون بود که بدونن لوترز اگه ساکت نشسته کاری نمیکنه دلیل نمیشه بازی بلد نیست بیان روش کاتا لانچ کنن جاهایی هم که زدیم خفت شده با کپ های که صفر شده بچه ها گفتن توی فروم بزاریم اما خوب برای این که بچه هاتون ناراحت نشن نذاشتم کلا برای کل کل فروم نمیام

دیروز با سینا هم داشتم صحبت میکردم که دیگه بسه کافیه تنبیه شدن دقیقا یک ساعت بعدش لانچ شد رو واندر :)) باز داغ دل سینارو تازه کردین خدارو شکر اتکه فیک بود سینا کوتاه اومد وگرنه باز بیخوابی پلن ریختن داشتیم امیدوارم بخاطر این چند شب اخیر از دستمون دلخور نشده باشن بچه هاتون

در مورد این که بحث تعداد پلیر، متا ، سه به یک، دو به دو، چهار به هیچ ،صحبت میشه، نه شما مقصرید نه ما و نه پلیر های دیگه شرایط بازی اینطوری پیش میبره ،

یادی از سرور یک کلاسیک کردی اون سرور که واندر صد کردیم من اولین سروری بود که تجربه واندر داشتم حدودا ده سال پیش بود یادمه ما اون سرور بالای 10 تا 15 میل دف رو واندر داشتیم اونم با کتیبه معماری بازم نه مشکل گندم بود نه مشکل دف الان طوری شده با مرتاض منحصرم نمیتونی یک دهم اون دف بریزی رو واندر یا گندمش تامین کنی چون کمبود پلیر فلجمون کرده الان سرورهای معمولی کاملا فرسایشی شده پلیر نمیکشه میبینی زمان کتیبه ها که میرسه بخاطر فشار زیاد یکی دو ساید از بازی انصراف میدن بالانس سرور به هم میریزه این اتفاقات پیش میاد

واقعا اون موقع ها هر اکانت حداقل سه یا چهار پلیر داشت ما خودمون رو اکانت Sh_dd پنج شیش نفر بودیم اما الان ببین شده هر پلیر پنج یا شیش اکانت ، شده مولتی بازی نه تنها دیگه از بازی لذت نمیبری حتی از بازی زده میشی اینهارو میشه درست کرد به نظرم اگر اینقدر سرور ندن بیرون، سرور هارو محدود کنن به دو یا سه سرور پلیر زیاد میشه و بازی جذاب میشه نمیدونم همه اینها بر میگرده به کمبود پلیر هر سرور بری میبینی هنوز بازی شروع نشده دو ساید پرچم زدن

الانم من میدونم به بچه هانون meta.ir چی داره میگذره واقعا ادم از بازی زده میشه الان بچه های ما هم همشون خسته شدن یادمه سرور 8 با ایدین endwar هم بازی بودم رو اکانتش تاره محدودیت اتحاد ها اومده بود 3 تا متحد سه تا اتش بس غصمون گرفته بود این همه پلیر چطوری تو سه تا متحد و اتش بس جا بدی اما الان به زور میتونی دوتا اتحاد پر کنی در کل این شرایط بازی که کدوم ساید چقدر پلیر داره پرچم متا این صحبت ها میشه ن شما مقصرید نه ما همه این ها شرایط سرور هست که به وجود میاره

به نظرم در این مورد هم بچه ها دیگه صحبتی نکنن که دلخوری پیش نیاد

داداش من همه کارهای رقیب رو درک میکنم حتی کتیبه خریدن جاسوس فرستادن اینا اما یه چی تو کتم نمیره اونم مولتی هانتره نوبه که تو این سرور گیر ما افتاده واندرمون رو که بن کرد خودمم بن کرد همه بچه هامونم بن کرد جوری که نتونستیم رو جنگ آموز بزرگ دف بریزیم و همچنین اتک های آیندتون .متاسفم برای خودم که تو سروری وقت گذاشتم ویراش شد. مبارکتون باشه سرور چون من دیگه نسیتم در خدمتتون

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: صحبت پیرامون مولتی هانتر ().

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

لازم دونستم وقایع اخیر رو اطلاع رسانی کنم تا دوستان هم در جریان کامل قرار بگیرن.

راستش طبق قرعه کشی که دوشب پیش انجام شد این بار برنده اصلی کسی نبود جز سجاد عزیز که جا داره بهشون تبریک بگم .

در راستای همین موضوع نان کپ سجاد جان چیف شد که اسکرینهاشم واستون میزارم تا حالشو ببرید.

نام: سجاد

شهرت: 33yed

جرم: تهمت زدنهای پی در پی

حکم: چیف نان کپ و کتیبه اشانتیون روش

در صورت تکرار مجدد صفر شدن کپ

نان کپ قبل چیف

نان کپ بعد چیف

جا داره از همینجا به بچه های شمال شرق تبریک بگم بابت موفقیتهای پی در پی :thumbup:

البته اینقدر دیگه کپ و نان کپ پروندیم واسه خودمون عادی شده ولی حیفم اومد این یکی رو نزارم :D

بماند که تا قبل این قضایا سجاد عزیز جرم و حکم رو صادر میکرد و غافل از اینکه حالا حکم در مورد خود ایشون اجرا شد.8o

جالبه وقتی ریل ها زده شد سجاد خودش فهمید دیگه قرعه به نامش درومده و فوری یه پست گذاشت که همه خوندین .:D:D

تا دیدار بعد بدرود:*

• من شنیدم یه عده از دوستان برای اینکه روشون لانچ‌نشه کپ و‌نان کپشون نپره به مولتی هانتر بد و‌بیراه گفتن که بن شن؟

خدایی راسته یا مزاح فرمودن دوستان ما؟؟:/:/:/

The post was edited 2 times, last by ASHKAN: . ().

• نیما جان سرور ۴ ما رقیب همدیگه بودیم ولی نه تهمتی به کسی زدیم نه از این رفتارها کردیم درسته مساوی شد ولی در ازاش واندر رفاقتمون ۱۰۰ شد و الان با هم بازی میکنیم.

در ارتباط با اینکه بعضی ها به مساوی شدن اون سرور ایراد میگیرن بگم که آره عزیز من ما تنها تیمی بودیم که ۳۵۰ روز بازی کردیم و سرور دیگه ای رو سراغ ندارم توی ورژن جدید و سرور ایران که همچین چیزی اتفاق بیوفته ما که پلیرهای اند گیم اون سرور بودیم میگیم مساوی شد شما هم هروقت موندید تا آخر یه سرور میتونید اظهار نظر کنید در این باره . اون سرور از روزی که ۳۰ تا کاتا ساخته شد تا خود روز ۳۵۰ پلن رفتیم واندر هممون حداقل یکبار کاملا صفر شد کپ و نان کپ های همدیگه رو صفر کردیم ولی جنبشو داشتیم ادامه دادیم بدون اینکه با بی اخلاقی عدم موفقیت در هر مرحله از بازی رو گردن مولتی هانتر یا رقیب بندازیم. اونایی که مولتی باز بودن اونایی که خرج زیادی میکردن و اونایی که بی اخلاقی رو در پیش گرفته بودن رفتند و ما موندیم ۴ سایدی که 20 تا پلیر هم نداشت ولی کم نیاوردیم چه توی بازی چه توی دوستی و رفاقت!

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: حذف پست کوت شده ().

• جالبه وقتی ریل ها زده شد سجاد خودش فهمید دیگه قرعه به نامش درومده و فوری یه پست گذاشت که همه خوندین .

تا دیدار بعد بدرود

به حرف زدن پوج عادت کردید داداش دست خوت نیست بخدا .پستت رو بزار برو چرت پرت چرا مینویسی

از وحید بپرس من قبل هر گونه اتکی تو واتساپ گفتم دف نمیچینم حال نداری بپرسی عکس چت ها رو با تاریخشو بزارم

شما که به زور مولتی هانتر تا اینجا اومدید بالا وقتی دیدی سجاد بدون جنگ آموز هدفش 300 ک گرزی زدن و 200 تاشم اماده بود خجالت کشیدید که با همه جنگ آموزای سرور هم نتونستید اندازه من نیرو بکشید وقتی فهمیدید من دف نمیزارم 80 تا اتک اومدید وگرنه سجاد الان کمتر هم فعالیت میکنه اونموقع که کلی کل کل میکردم چرا نمیزدید سجاد رو زدن جنم میخواد که هر کسی نداره من دیگه پلی هم نمیدم داداش روی اکانتی که مولتی بی جهت بنش میکنه گلد مفت به کسی نمیدیم

حمید آپاچی همرشو نکوبید بهتون منم دفتون نکردم بالای 24 ساعت هم وقت داشتم از اولین اتک

برید. ببینید چکار کردید که به حساب نمیاید البته بلا نسبت جمع منظور من همه بچه های ne نیستن چه بسا خیلی هاشون مرد هستن

• به حرف زدن پوج عادت کردید داداش دست خوت نیست بخدا .پستت رو بزار برو چرت پرت چرا مینویسی

از وحید بپرس من قبل هر گونه اتکی تو واتساپ گفتم دف نمیچینم حال نداری بپرسی عکس چت ها رو با تاریخشو بزارم

شما که به زور مولتی هانتر تا اینجا اومدید بالا وقتی دیدی سجاد بدون جنگ آموز هدفش 300 ک گرزی زدن و 200 تاشم اماده بود خجالت کشیدید که با همه جنگ آموزای سرور هم نتونستید اندازه من نیرو بکشید وقتی فهمیدید من دف نمیزارم 80 تا اتک اومدید وگرنه سجاد الان کمتر هم فعالیت میکنه اونموقع که کلی کل کل میکردم چرا نمیزدید سجاد رو زدن جنم میخواد که هر کسی نداره من دیگه پلی هم نمیدم داداش روی اکانتی که مولتی بی جهت بنش میکنه گلد مفت به کسی نمیدیم

حمید آپاچی همرشو نکوبید بهتون منم دفتون نکردم بالای 24 ساعت هم وقت داشتم از اولین اتک

برید. ببینید چکار کردید که به حساب نمیاید البته بلا نسبت جمع منظور من همه بچه های ne نیستن چه بسا خیلی هاشون مرد هستن

خوشم میاد همیشه یه توجیح واسه کارات داری ایولا به این اعتماد به نفس.;)

درسته به وحید گفته بودی منکرشم نمیشم.

ولی زمانی به وحید گفتی که دو تا از ریلها و یه مقدار از فیکها لانچ شده بود و شما تا دیدی اوضاع خرابه گفتی بزار تا قبل اینکه اتفاقی بیوفته یه توجیح واسه کارم پیدا کنم . 8o

بماند که عمرا اگه میتونستید دف کنید شما فکر کردی که قراره کپت بپره و کل دفت رو ریختی رو کپت هر چند که اگه اونم میزدیم رد بودیم . ;(

سجاد واقعا فکر کردی اونموقع که نمیزدیم ازت ترسی داشتیم؟:/

ما خیلی زودتر از اینا میخواستیم بزنیمت ولی واسه احترام گذاشتن به حرف وحید اینکار انجام نشد که بالاخره تونستیم تاییدیه رو بگیریم و آخرشم زدیم و ترسی از کسی نداریم که بخوایم عقب بندازیم.

بعدشم 24 ساعت نمونده بود و 13 ساعت بود کل پلن ما که شما هم دف جمع کردی منتهی به اشتباه رو کپت :D ما تا دو تا از ریلهارو زدیم دیدم وحید بهم زنگ زد که اگه نزدید بیخیال بشید گویا تا لانچ کردیم فوری زنگ زدی به وحید ولی خوب کاریش نمیشد کرد زده بودیم رفته بود :D

اون فیک لیست بود که قبلش بچه ها داشتن میزدن و اصلا ربطی به پلن ما نداشت ولی خوب با هم ادغام شد و نتیجشم زدن راز و پروندن نان کپ شما با اشانتیون روش بود.8o

میخوای تارگت بعدی رو بزاریم کپ شما و از همینجا هم اعلام کنیم تا دف جمع کنی ببینم میتونی ما رو دیوار کنی یا نه؟

نظرت چیه؟:/

البته اگه هنوز نمیخوای شکست رو قبول کنی.:)

راستش همرهای بچه ها همه موند رو دستشون دنبال یه تارگت میگردیم واسه زدن اگه پایه هستی کاندید شو:D

حمید آپاچی هم طبق صحبتهای قبلی که با دوستان داشتند رو واندرما لانچ نکردن پس بحث رو عوض نکنید.

یه زمان یادمه میگفتی یه کپ از ما پروندین حالا باید یه ده باید ازتون بپرونیم و یه مثالی هم از قول یکی زدی یادته؟:saint:

نمیدونم چی شد که دیگه به قول هایی که داده بودی عمل نکردی؟8o

این سرور که ناکام رفتی ایشالله سرورهای بعدی بتونید موفق باشید البته اگه باز روبه رو هم قرار نگیریم و مثل این سرور نشه واستون.:saint:

بوس بوس:*:*

• محمدرضا چرا خودت رو خسته میکنی ارزش جواب دادن هم ندارن! اینا جماعتی هستن که میرن پروفایل مینویسن خودشون رو ریپورت میکنن که بن بشن بعد میان اینجا میگن ای وای بن شدیم که نوب بودن خودشون رو بندازن تقصیر بقیه!

طرف ۶۰k گرزی بیشتر همرش نبوده میاد از ۲۰۰k و ۳۰۰k گرزی میگه تو رو ول هم میکردیم تا سال دیگه شاید به ۱۰۰k میرسیدی :))) هرچیزی هم که تا الان لانچ کردید دمپایی بوده خط هم ننداخته رو واندر فقط ادعا دارید
    شماها که مشخص بود بازنده بودید برای چی اینقدر خودتون رو کوچیک کردید و همچنان با این خزعبلاتی که میگید بیشتر خودتون رو کوچیک میکنید!؟

بازی رو که باخته بودید حداقل اخلاق رو هم نمی باختید!

متاسفم توی سروری بازی کردم که امثال شما هم توی اون بودید.

پ.ن. امیدورام این پست رو مثل پستای قبلی پاک نکنن درک نمیکنم چرا سعی میکنید گندکاری های اینا رو لاپوشونی کنید بزارید بقیه هم بفهمن با چه کسایی طرف هستیم

• ولی زمانی به وحید گفتی که دو تا از ریلها و یه مقدار از فیکها لانچ شده بود و شما تا دیدی اوضاع خرابه گفتی بزار تا قبل اینکه اتفاقی بیوفته یه توجیح واسه کارم پیدا کنم .

وحید اجازه نداد عکس چت ها رو واست بزارم من 24 موج روم فیک بود گفتم دف نمیچینم گفت چرا گفتم بدون دلیل بن شدم و سنگین ترین پانیشی که تونست به من زده دیگه دست و دلم به بازی نمیره اگر میخواد دهم بپره بذار بپره. دوست داری بگو وحید اسکرین شات بفرسته واست .واقعا حوصله ندارم بیام یه بحث جدید باز کنم بگم تا گفتم دف نمیچینم اومدید زدید بیخیال زدید 10 متون گرم

محمدرضا چرا خودت رو خسته میکنی ارزش جواب دادن هم ندارن

بی ارزشی از خودتونه داداش گلم

طرف ۶۰k گرزی بیشتر همرش نبوده میاد از ۲۰۰k و ۳۰۰k گرزی میگه تو رو ول هم میکردیم تا سال دیگه شاید به ۱۰۰k میرسیدی :))) هرچیزی هم که تا الان لانچ کردید دمپایی بوده خط هم ننداخته رو واندر فقط ادعا دارید

نشان از نوبی شماست که 200 ک گرزی واست زیاد میاد خدا رو شکر چند نفر اومدن رو اکانتم ببنین این رقمو

البته 200 ک واسه ما چیزی نیست که بخاطرش خوشحال باشیم اما انگار برای شما آرزو هستش

پ.ن. امیدورام این پست رو مثل پستای قبلی پاک نکنن درک نمیکنم چرا سعی میکنید گندکاری های اینا رو لاپوشونی کنید بزارید بقیه هم بفهمن با چه کسایی طرف هستیم

مثه انسان های متمدن صحبت کنی هیچ کی پستت رو پاک نمیکنه

• معلومه که چیز زیادی نیست ولی فعلا مثل اینکه برای تو آرزوی محقق نشدنی هست :)) تو تا آخر اسفند یعنی ۲ماه دیگه میخواستی ۳۰۰k گرزی بسازی تو ۲ماه بالای ۲۵۰k گرزی ساخته میشه حرفه ای تو بیشتر از ۷ماه ۶۰k گرزی داشتی تا ۲ماه دیگه میخواستی بقیش رو بکشی!؟ اصلا سرور به ۲ماه دیگه نمیرسه :))) ما که فقط دمپایی دیدم از شما همری ندیدیم.

لانچ هایی هم که میکنی دیدم که نوب ترین پلیرایی هم که دیدم اینقدر بد لانچ نمیکنن هر موج با ۲۰ ثانیه فاصله از بعدی ۲۰ موج رو تو ۶ دقیقه زدی و حالا موارد دیگه رو نمیگم تا یاد نگیری :))

در مورد پست پاک شده هم چیزی به جز اسکرین شات پروفایل های خودت و بقیتون نبود. اینقدر زشت هست که نمیشه توی فروم هم باشه باید خجالت بکشی ازاین سطح بی اخلاقیتون توی بازی نه اینکه باز بیای اینجا خودت رو توجیه کنی من خودمم خجالت کشیدم از اینکه پروفایل هاتون رو گذاشتم اینجا دیگه هم نمیفرستم اینجا ولی اگر کسی خواست خارج از این محیط واسشون میفرستم

تو برای فروم بازی میکنی بیای اینجا چنتا پست بزاری چون توی بازی حرفی واسه گفتن نداری به همه هم اثبات شده

ببین سجاد جان باخت هم جزیی از بازی هست هیچ چیزی هم از کسی کم نمیشه اگر توی یه سرور تراوین ببازه هونطور که به کسی هم که میبره چیز خاصی اضافه نمیشه ولی اینکه این همه دروغ و تهمت و حرکات زشت دیگه ای که انجام دادید و انجام میدید بحث جداگونه ای هست بهتره وقتی کسی میبینه داره میبازه باخت رو قبول کنه یا به فکر تغییر دادن شرایط باشه نه اینکه بچه بازی در بیاره و مسئولیت اعمالش رو گردن کسی دیگه بندازه و در نهایت خودش رو کوچیک کنه. هر باخت مقدمه یک پیروزی هست به شرطی که قبولش کنی نه انکار و توجیه. جنبه باخت داشتن هم جزیی از ویژگی های شخصیتی یک انسان هست که توی تک تک مراحل زندگی باید داشت که فقدانش در مورد خیلی ها مخصوصا اینجا به شدت احساس میشه

در مورد لحن توهین آمیزت هم چیز بیشتری ازت انتظار نداشتم ولی اهمیتی هم نداره

امیدوارم در سایر مراحل زندگیت موفق باشی :*

• با سلام خدمت اهالی فروم

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

دوستان سرور 2 هم با همه فرازو نشیبش به آخر رسید تبریک میگم به بچه های شمال شرق که تونستن با تمام قدرت وانسجامشون حریف رو از میدون به در کنن و تو زود ترین زمان ممکن برنده بازی بشن.

جا داره یه خسته نباشیدم بگم به رقیبای عزیزمون امیدوارم همگی موفق باشین.

اینم دفاع باقی مونده روی واندر بعد از اتک ها با کتیبه رژیم منحصر

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• با سلام خدمت تمامی بازیکنان سرور ۲ راند ۲

به همه دوستان خسته نباشید عرض میکنم.

امیدوارم فارغ از نتیجه بازی ، همگی‌ لذت کافی رو برده باشید.

به ساید برنده برای ۱۰۰ کردن تبریک عرض میکنم.امیدوارم‌‌ در تمامی عرصه ها موفق باشید

بنده تمام تلاشمو کردم تا محیط خوبی رو بتونم در این تاپیک ایجاد کنم.

اگر انتقاد یا پیشنهادی در خصوص مدیریت بنده دارید به صورت خصوصی برای بنده ارسال فرمایید.

سپاس

تیم تراوین ایران ...