نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

• سلام خدمت رفقا و رقبای سرور 6

قطعا یه سری از پست ها ارزش ریپلی کردن نداره

اول خواهش میکنم از ویرایش شد

شما قطعا نه از لحاظ سوابق بازی نه از لحاظ سطح بازی در حدی نیستی که بخوای این حرفارو بزنی

توضیحات اکانت بایکوت رو کمیل و محمد کامل دادن

به نظرم توتالی که به این اکانت انبار و جنگ اموز نداده چیزی از تراوین نمیدونه

در رابطه با اکانت سیکو ام باید بگم که شما در حدی نیستی که در مورد ما اظهار نظر کنی

مطمعن باش اگر بخوام رو اکانتی برم نیاز به خریدنش ندارم:))

پ.ن1»سایدی که توتالش رسول ترک باشه و زیر دستاش شما بهتر از این نمیشه:))

پ.ن2»اگر نمیتونی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی:)
    پ.ن3»عنوان ویرایش شد ساید سرور ام میرسه به ان دبلیو رسول ترک

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از توهین به دیگران خودداری کنید ()

• بچه جون عمو جون وقتی تو هم اتحادیت رو زدی من بیرون اتحاد بودم اما خوب یادمه بر سر یک واحه با امین گادفادر مشکل داشتی،شما خواهش میکنم از حرفه ای بودن صحبت نکن، در حد من نیستی و فلان و بذار کنار گفتم که من تو رو اصلا بازیکن حساب نمیکنم...که بخوام تحلیلت کنم بازیکن اون پلنرتون هست که نمیدونم کیه اما اونم بالاخره متوجه میشه من خوبم یا نه در عمل وگرنه حرف که لق لقه زبانه...دستم کمی خالیه اونی که میخوام نیست اما اوضاع بد هم نیست ،اطلاعات من اونقدر داره دقیق میشه که لیدر(به اصطلاح لیدر) شما فکر میکنه من رسولم،من نمیدونم اویل در شمال غرب چه خبر بوده،دقیق نمیدونم اما بی اطلاع هم نیستم،قبول هم دارم بازیکنان خوبی شمال غرب از دست داده،قبول هم دارم پلنر یا پلنرهای خوبی در جنوب غرب هست که قطعا نه شما هستی و نه توتال لیدر شما ،اما با این حال ما میبریم

اکانت بویکات از من درخواست کتیبه کرد،گفتم جانشینم کن امتناع کرد گفت قبلا صد بار این کار رو کردم و....درست می گفت یا غلط دادن کتیبه به اون اشتباه بود وگرنه الان کتیبه انبار خدمت جنوب غرب بود چون شما که کتیبه نمیدزدین کتیبه میخرین،بازیکنی که سرکشی میکنه و خودش رو بالاتر از واندر سایدش میدونه مفت گرونه من نمیگم بویکات اینجوریه شاید واقعا از اتحاد سر خورده شده باشه اما اگر من در سرور دیگر به
    این اسم و به قول شما تیم برخوردم احتمال ف روش اکانتشون رو بالا محاسبه میکنم.، و این براشون خوب نیست

جناب ادمین یکم زیادی پاک میکنی تراوین که بدون رجز خونی نمیشه،قدیما هم دو تا لشکر اول مقابل هم رجز میخوندن بعد میجنگیدن حالا به هر حال دکمه ادیت زیر دستان مبارک شماست ما هم تسلیم

• 18362-download1-gif

سرزمین شگفتی ساز تراوین دوباره میزبان یک فرو ش هیجان انگیز است. کمپین فرو ش فوق العاده طلا این بار با طلای اضافه شما را سوپرایز خواهد کرد. می توانید یک تهاجم فراموش نشدنی به قلب دروازه های سرزمین حریفان انجام بدهید هم اکنون به بازی تراوین نسخه اسطوره ها بپیوندید!

چرا این کمپین فرو ش فوق العاده طلا، شگفت انگیز است؟

در جواب باید بگوییم که در کمپین فرو ش فوق العاده طلای آذر ماه 97 به تمامی بسته های طلا 20 درصد طلای اضافه پرداخت خواهد شد. شایان ذکر است که این فرو ش ویژه مختص سرورهای تراوین ایران است.

با به کارگیری ذخایر طلای خود می توانید دهکده ها را توسعه بدهید . ارتش منظم تر و قوی تری بسازید . رقبا در برابر شما کمترین شانس ممکن را خواهند داشت و پیروزی از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتر خواهد بود. اکنون یک شانس تکرار نشدنی در خانه ی شما را زده است. فرصت را برای افزایش ذخایر طلای سرورهای تراوین ایران از دست ندهید.

تاریخ این فرو ش شگفت انگیز از امروز جمعه 16ام آذر در ساعت 14:30 به وقت ایران آغاز می شود و در روز دوشنبه 19 آذر ماه ساعت 14:35 پایان می یابد.

به یاد داشته باشید در این فرو ش فوق العاده به شما برای تمام بسته های طلا، 20 درصد طلای اضافه تحویل داده خواهد شد. دقت کنید که زمانی که آیکون تخفیف 20 درصدی بر روی بسته ها ظاهر شود این تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.
    نکته مهم: این فرو ش ویژه شامل بسته های طلای سایت سرگرمی نخواهد شد

بازی تکرار نشدنی سرزمین های اساطیری و جنگجویان دلاور و شجاع در یک سال اخیر پذیرای شرکت کنندگان جدیدی بوده است. امیدواریم مانند هر سال شاهد پیروزی بازیکنان سلحشور ایرانی در این بازی آنلاین باشیم.

با احترام

تیم تراوین ایران

• سلام دوستان عزیز :saint:<3

با توجه به اینکه در هفته اخیر دهکده شگفتی توسط دوست و دشمن تسخیر شده ٬ گفتم شاید بد نباشه تصویری از آمار تاپ۱۰ رو داشته باشیم داخل فروم برای کسایی که پیگیر فروم هستن اما بازی نمیکنند

18372-image-4-jpeg

( میترسم همرم لو بره با میزان غارتم :D سانسور میکنم )

18373-image-png

اینم بد نیست باشه ^^

18374-image-1-png

حقیقتا من موندم این آدم مجهول با چه رویی میاد اینجا رجز خونی میکنه ؟!:S هر پستی که میگذاره منفی میخوره ?( مگه داریم ؟! مگه میشه ؟! باز میاد رجز خونی میکنه:rolleyes:

بنظر من شما یدور بشین صحبت های بقیه رو بخون یدور هم صحبت های خودت روبعد اگه بازم خودت خندت نگرفت از بعضی حرفات به این ایمان پیدا کن که تو هیچی نه تنها از تراوین نمیفهمی بلکه از ادب و یه نگارش ساده هم چیزی سررشته نداری عزیزم که وقتی بهنام میاد صحبت میکنه در جواب میای از اصطلاح لفظ قلم اومدن استفاده میکنی :S موفق باشی !

پ ن ۱ : دلم میخواد نشون بدین که میتونین منفی رو حتی تو پستای منم جا بدین با دیسلایکای خوشکلتون واسه این کامنت ^^:love:

پ ن ۲ : آیناز .... (خانم / جانم / عزیزم/ خالی ):love: ( خب نمیدونم چند سالتونه که بدونم میتونم تا چه حد دوستانه حرف بزنم ) این کامنتو پاک نکنید لطفا . اسپم نیست دیگه ^^ اسپم زداییش کردم با آپلود تصاویر

.جناب farm یکم زیادی رجزمیخونی^^درسته که تراوین بدون رجز خونی نمیشه،اما قدیما هم دو تا قهرمان با هویت مشخص از دوتا لشکر اول مقابل هم رجز میخوندن بعد میجنگیدن حالا به هر حال دکمه ارسال زیر دستان زیادی مودب شماست ما هم صبور :thumbsup:

کچلی محو شده در افق و به غیبت کبری نایل گشته =))

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: اصلاح عکس ()

• دادن کتیبه به اون اشتباه بود وگرنه الان کتیبه انبار خدمت جنوب غرب بود

سلام Farm عزیز

برای تاکید دوباره (هرچند کمیل جان و محمد عزیز قبل تر گفتند) باید بگم

کتیبه چشم عقاب کوچیک در شمال غرب رو تیم بایکوت زد

و به صورت کامل در اختیار ساید شمال غرب قرار گرفت

(زمانی که درخواست جانشینی برای اکانت پشمالو کردند، بلافاصله موافقت شد)

و وقتی هم تصمیم به خروج از سرور گرفتیم، هماهنگ کردیم که لیدرهای شمال غرب بیان و کتیبه رو ببرن

اینکه بین ما چی گذشت و چی شد کار به اینجا رسید ... و ما تصمیم به حذف گرفتیم ... یه داستانی هست ... که برخی مسائل ش در فروم مطرح شد (البته ما علاقه ای به مطرح کردن مشکلات ش.غ در فروم نداشتیم، صرفا بابت دفاع از اتهامات مطرح کردیم)

ولی خب

انتظار نداشتیم و نداریم که عده ای از دوستان شمال غرب بیان و انگ خیانت به ما بزنند ... دور از جوانمردی هست

به هر حال عملکرد بایکوت مشخص هست و پلیرهای شمال غرب و مخاطبین فروم خودشون میتونن تشخیص بدن ...

ببخشید اجازه بدید کمی واضح تر صحبت کنم

انگ خیانت زدن به ما ... تخریب تیم بایکوت نخواهد بود ... بلکه تُف سربالا برای لیدرهای شمال غرب هست

پی نوشت:

مجتبی عزیزم، مرسی بابت همه زحماتی که کشیدی

از امیر نازنین، کمیل گرانقدر ، محمد عزیز و سیناجان تشکر میکنم

حضوری کوتاه اما شادی در این سرور داشتیم

با آرزوی سروری جذاب در ادامه

با احترام

حسین از بایکوت

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط ArioBarzan ()

• بچه جون عمو جون وقتی تو هم اتحادیت رو زدی من بیرون اتحاد بودم اما خوب یادمه بر سر یک واحه با امین گادفادر مشکل داشتی،شما خواهش میکنم از حرفه ای بودن صحبت نکن، در حد من نیستی و فلان و بذار کنار گفتم که من تو رو اصلا بازیکن حساب نمیکنم...که بخوام تحلیلت کنم بازیکن اون پلنرتون هست که نمیدونم کیه اما اونم بالاخره متوجه میشه من خوبم یا نه در عمل وگرنه حرف که لق لقه زبانه...دستم کمی خالیه اونی که میخوام نیست اما اوضاع بد هم نیست ،اطلاعات من اونقدر داره دقیق میشه که لیدر(به اصطلاح لیدر) شما فکر میکنه من رسولم،من نمیدونم اویل در شمال غرب چه خبر بوده،دقیق نمیدونم اما بی اطلاع هم نیستم،قبول هم دارم بازیکنان خوبی شمال غرب از دست داده،قبول هم دارم پلنر یا پلنرهای خوبی در جنوب غرب هست که قطعا نه شما هستی و نه توتال لیدر شما ،اما با این حال ما میبریم

اکانت بویکات از من درخواست کتیبه کرد،گفتم جانشینم کن امتناع کرد گفت قبلا صد بار این کار رو کردم و....درست می گفت یا غلط دادن کتیبه به اون اشتباه بود وگرنه الان کتیبه انبار خدمت جنوب غرب بود چون شما که کتیبه نمیدزدین کتیبه میخرین،بازیکنی که سرکشی میکنه و خودش رو بالاتر از واندر سایدش میدونه مفت گرونه من نمیگم بویکات اینجوریه شاید واقعا از اتحاد سر خورده شده باشه اما اگر من در سرور دیگر به
    این اسم و به قول شما تیم برخوردم احتمال ف روش اکانتشون رو بالا محاسبه میکنم.، و این براشون خوب نیست

جناب ادمین یکم زیادی پاک میکنی تراوین که بدون رجز خونی نمیشه،قدیما هم دو تا لشکر اول مقابل هم رجز میخوندن بعد میجنگیدن حالا به هر حال دکمه ادیت زیر دستان مبارک شماست ما هم تسلیم

سلام دوست عزیز امیدوارم به تو هم مثل من تا اینجای سرور خوش گذشته باشه

یه مسئله که برام خیلی جالب بود اینه که شمای بزرگوار اول سرور توی همین فروم داشتی از این میگفتی که چیز زیادی از تراوین و پلناش نمیدونی،ولی حالا مثل یه لیدر از طرف سایدت صحبت میکنی.

شما خودت اوایل اینجا فقط در مورد کارای دفاعی پرس و جو میکردی،الان داری رجز میخونی؟

و یه سوال دارم اینکه همه ما بازیکنای فعال حداقلش بعد از یه مدت حالا کوتاه یا بلند پروفایل اکانتمون رو یه ادیت میکنیم حالا که معمولا بر اساس مسائل پیش اومده توی پلنها و ... تغییرش میدیم

اما سوال من اینجاست که چرا توتال محترم شمالغرب اصلا نه پروفایلش تغییر میکنه و توی فروم از مسائل سایدش صحبت نمیکنه؟:rolleyes::rolleyes:

و در ضمن کری خونی و رجز خونی،الفاظی مثل

"بچه جون" و"عموجون"

نداره

• والا به منم داشت خوش می گذشت....اما الان زیاد نه،یعنی از دو ساعت پیش نه

من بعد از کتیبه ها وارد اتحاد شدم!!! تعجب نکن واقعا هیچ دخالتی نداشتم چه در پلن و چه در امورات اتحاد خلاصه مثل یک سرباز که میخواد وقت کمی بذاره بازی کردم،با لیدرها در ارتباط بودم من همیشه با تیم وارد سرور می شدم اونم تیمی که 8 نفر بود و...به جز یک سرور، سرور یک سال اول تراوین که نشون به این نشون که شمال شرق برنده شد و فکر کنم آیدین که الان سرور یک بازی میکنه و وقتی اینجا چیزی مینویسه همه احترامش رو دارن(حداقل اینجوری احساس کرم) یک تاپیک آموزشی در فرم گذاشته بود که من بهش میگفتم هیچ اکانتی حریف توتن نیست اونم که عاشق ضرب و تقسیم و...(بماند نگین خودش رو چسبوند به آیدین فقط خواستم نشونی بدم) یک اکانت به نام تامکت رنک یک بود که توتن بود و کاری از پیش نبرد و اشکان و افشین ادمین بودن مولتی هانترها بازی میکردن و به خاطر اینکار از افشین گلد میگرفتن ،ما بهشون میگفتیم کشتی یوگی و دوستان یعنی میان بالای اکاانت های ما.....خلاصه بماند نشون دادم که بدونین برای عصر پارینه سنگی هستم

مثل یه لیدر از طرف سایدت صحبت میکنی

بعد از کتیبه ها دیدن قابلیتش رو دارم گفتن این کارها رو انجام بده ما هم گفتیم چشم،دیدن استعدادمون خوبه تو عمل ثابت کردیم درجه سرهنگی گرفتیم،البته سرهنگ بازنشسته سیبیلل ک ل ف ت اکانت بویکات میدونه چی میگم،دیدن نه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست گفتن حالا چیکار کنیم بهتره....خلاصه داشتیم پله های ترقی رو یک به یک طی میکردیم که یهو امشب.....رسول چیزی گفت که حالم رو گرفت،خلاصه کوک ما نوکوکه فعلا دعا کنین که نظرش عوض نشه وگرنه دوباره با بد حریفی طرفین(اینجاش رجز خونی بود)،من هر چی گفتم ،نظرش رو عوض نکرد شما ها یک کاری بکنین،حداقل حریفی مثل من رو از دست ندین،قول میدم عالی بجنگم

شما خودت اوایل اینجا فقط در مورد کارای دفاعی پرس و جو میکردی،الان داری رجز میخونی؟

در مورد کارای دفاعی پرس و جو میکردم؟؟ منظورت رو متوجه نمیشم....رجز خونی همین الانم میکنم اول یکم رو کن ببینم از دفاع چقدر میدونی تا منم رو کنم اینم رجز بعدی

اما سوال من اینجاست که چرا توتال محترم شمالغرب اصلا نه پروفایلش تغییر میکنه و توی فروم از مسائل سایدش صحبت نمیکنه؟

والا رسول به من گفته 6 ساله با فروم قهره من که قبلش رو نمیدونم اما راست میگی امسال ندیدم بیاد چرا به توتالت نمیگی زنگ بزنه بپرسه شمارش رو داره ازش بگیر از خودش بپرس اما من محسن هستم رسول نیستم الان جمیع محاسباتت داره اینو میگه دیگه....نه برادر من رسول نیستم خواستی خصوصی پیگیری کن

در ضمن کری خونی و رجز خونی،الفاظی مثل

"بچه جون" و"عموجون"

میشه بگی چرا نداره؟ تو جنگ های قدیم شما بودی که میگی نبوده :دی والا به نظر من احتمالا فحش هم میدادن حالا من مراعات ادب کردم،ولی خدایی شما 36 سالت باشه یک نفر احتمالا 20 تا 25 ساله که برای یک واحه با هم اتحادیش درگیر شده و خلاصه هر جور فکر کنی از خجالت هم در اومدن و میاد دم از حرفه ای بودن میزنه بیاد یک چیز ناثواب بگه بهتر از من برخورد میکنی شما زیاد دلگیر نشو وقتی آدم پیرمرد میشه بقیه رو عمو جون و بچه جون و ... خطاب میکنه

چند تا پیش بینی کردم،1 جنوب شرق دچار کمبود بازیکن فعال میشه،شمال شرق و جنوب غرب متا میشه (اتحادی که یک بار پیمان شکست دوباره هم میشکند حالا چه نقشه باشه چه نقشه نباشه) 3بهنام حذف اکانت نمیکنه 4 و مهمترینش ما میبریم که آخری رو رسول داره با تصمیمش از بین میبره

خلاصه ما تازه داشتیم گرم میشدیم هر چند اتک میاد رو اکانت های ما طرف نیست،کتیبه عقاب به درک دمپاییش رو جاخالی بده اما بازم داشت به من خوش می گذشت خدا کنه ادامه پیدا کنه داشتم کارای خوبی رو جلو میبردم

فعلا حاج رسول زده تو ساز و پرمون

• بازم سلام میکنم خدمتت

جا داره همین اول کار بگم که شما برو پست های اولی که توی فروم سرور ۶ گذاشتی رو از نو بخون،تا بفهمی منظورم چی بوده(در رابطه با این موصوع که میگم اوایل سرور چیا میپرسیدی و این جور صحبتا این صحبت رو اگه بخوایم ادامه بدیم خیلی کشدار میشه،تازه من که کنار پروفایلم هم خورده تازه کار^^8)^^)به شخصه ترجیح میدم زیاد منم منم نکنم تا موقعی که از تمام زیر و بم تراوین سر در آوردم8o8o8o

نکته بعد این هست که رجز خونی و کلا کل کل کردن یه حرکت و یه بحث هست که به دور از تخریب کردن فرد مقابل هست.

حالا شما که قبلا بودی و دیدی،اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و احترام بذار به رقیبت.منم اگه دقت کنی مسئول حل اختلافات ساید شمال شرقم و اگه از اول سرور هم باز بوده باشی،فک میکنم حق بهم بدی که منم خیلی سختی کشیدم که همراه احسان از اکانت تخریبچی،سایدمون رو یکدست کنیم.

نکته بعد این هست که من فکر نمیکردم که شما رسول باشی،فقط روی صحبتم با رسول خان بود

یه اکانت گول خوب باشه کنارت بهت میگم کی حریف

توتن هست یا نه:D

و حرف آخرم هم اینه که

خوبه که هنوز امید به پیروزی داری دوست من،ولی بیشتر از اینکه از توتالتون دلگیر باشی،جواب رو توی ساید مقابلت پیدا کن:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

• درود و سلام خدمت همه عزیزان

دفاع میلیونی جنوب شرق !!!

بدون شرح

qal5_542.png

eou_543.png

شاد و پیروز باشید
    NAF

آیا تغییرات در 10 برتر هفته خواهیم داشت؟

ghpb_540.png

ote0_541.png

گویا اتحادهای جنوب غرب و شمال شرق چیزی در حدود 167% بیشتر از اتحادهای جنوب شرق و شمال غرب غارت می کنند.

NAF

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: ادغام ()

• بازم متوجه نشدم،اول سرور بحث این بود که چرا همه عشق همر ساختن هستن و ....چرا بازی دفاعی تحقیر میشه و ....تو تراوین دست مدافع بالا هست و ...اینا چه ربطی به حرف الان من داره

شما که روی نکردی اما بذار من کمی رو کنم،هر ساید میبایست حداقل ۶ تا ۷ اکانت داشته باشه که سپر دفاعی باشن یعنی نقطه مقابل همر،بعد از تشخیص اتک ریل ۱۰ مین بیان روی یک اکانت بشینن دفاع کنن و دوباره برگردن تا اکانت مدافع نخواد ۲۰ ساعت زیر فشار گندم باشه این سپرها میبایست نیرویی معادل یک همر متوسط هر کدام به تنهایی داشته باشن،در اویل سرور ساخت سواره ن ظ ام مشکلی ندارد اما در مید گیم و بعد از آن سپرهای توتن فقط پیاده نیزه دار رومن فقط پیاده محافظ و گول ها پیاده به همراه ۱۰ درصد پیاده کاهن چون از اون مرحله بحث گندم پیش میاد.ساخت و پرورش نیرو در سپرها نباید به نحوی باشد که اکانت قفل شود البته میزان همرهای طرف مقابل در بزرگ کردن یا نکردن این سپرها موثر است.این سپرها میتونن رشد و دفاع ساید رو تضمین کنن و با هر بار دفاع کردن روحیه دیگری به ساید بدن

اما در مورد گول و توتن گفتم بحثش طولانیه الان اکانت من گل هست منتهی داشتن نیرویی به نام گرزی در توتن کلا همه چیز رو به هم میریزه اگر همزمان شروع کنن و در ۷ در ۷ همدیگه باشن توتن برندست قبلا زیاد ضرب و تقسیم شنیدم حالا بماند بحث نکنیم بهتره تاپیک منحرف میشه

اما بحث غرور.... اینجا یک فضای مجزی هست نه شما من رو میشناسین و نه حتی دیدین بنده قصد برند سازی با نام خودم یا اکانتم رو هم نداشتم و ندارم.اومدیم کیفی بکنیم و بریم به یاد‌گذشته و چند ساعتی از دنیای واقعی دور بشیم،دقت کنی من بیشتر جواب کل دوستات رو دادم

• سلام خدمت تموم عزيزان

يه چنتا مطلب بود خواستم خدمتتون عرض كنم ...

اول اينكه سعي كنيد كه روند بازي ؛ تاثير بر روي رفاقت ها نزاره كه دو روز ديگه همو تو يه سرور ديگه ديديم رومون بشه با هم سلام و عليك كنيم ...

يه تبريك هم ميگم به مصطفي و علي كه با تموم اتفاقاتي كه افتاد با روحيه دارن بازيو ادامه ميدن و من خيلي خوش حالم از اين بابت ، هر چند كه احتمال برنده شدنشون در حده صفر هست ولي خب اگه تصميم به حذف مي گرفتن سرور كسل كننده ميشد ، و در نهايت اين همه همري كه داره كشيده ميشه تو ٢ تا سايد ما بالاخره بايد به يه جايي بخوره ...

اين وسط يه سري تهمت ها به من زده شد كه همه رو حلال كردم ولي راجب يه سري مسائل خودم خجالت مي كشم حرف بزنم ...

متاي ان اي قبل تر يك بار با اس دبيليو شكسته شد ولي خدا شاهده كوچيك ترين توهين و فحاشي به من نشد ، ولي سر قضيه ي شكسته شدن متا با اس اي فحشي نمونده كه به ما نداده باشن البته شخصيت يك سري از دوستانم تو اون سايد خيلي بالاتر از اينكه من اين فحاشي ها رو از چشم اونا ببينم مثل محمد ايمسومنيا ، علي كينگ و ارش حيدريان عزيز ...

خوب يادم مياد سال ٩١ رو كه متا ٣ به ١ شد رو تيم ما

زديم و خورديم ...

بيگ همر رومن اون سرور مال اكانت ما بود كه علي كينگ خوب يادشه ، چون خودش اون همر رو وال كرد و ما فقط سكوت كرديم و گردن هيچ كسي ننداختيم ، شناخت علي كينگ اس اي از تيم ما زياده و قبلا هم رقيب ما بوده ، حتي تو متاي ٣ به ١ نه كثيف بازي كرديم و نه فحاشي كرديم ...

اين ها رو لازم بود بگم كه به اينجا برسم كه اين سرور خيلي زود تر از اون چيزي كه فكر مي كنيد تموم ميشه ( تموم نشه هم من تمومش مي كنم ) ، رفاقتا رو زير سوال نبريد ...

ارادتمند همه رفقا

امين پلانگتون

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

ظاهرا" نتایج پلنهای اجراء شده توسط دو ساید متحد شمال شرق و جنوب غرب روی نقاط استراتژیک و لجستیکی منطقه جنوب شرق و مستعمرات با گذشت زمانی کمتر از 48 ساعت موجب شده تا شاهد عدم حضور بازیکنان غارتگر این ساید در رتبه های بالای 10 برتر غنیمت گیران هفته باشیم.

9zu6_546.png

آیا این امکان وجود دارد که در پایان هفته شاهد عدم حضور هیچ بازیکنی از ساید جنوب شرق تا پایان بازی در این قسمت از 10 برتر هفتگی باشیم؟

با ما همراه باشید.

ادامه دارد ...

NAF

• سلام خدمت همه بازيكنان و خوانندگان فروم سرور ٦

اين پست جنبه ي تخريب نداره

ولي خدايي كدوم توتال عاقلي از كتيبه ي منحصر با ٦/٥ كي اسكات ميكشه ؟!

اقاي رسول خان داري اشتباه ميزني D:

من جاي شما بودم از دنياي تراوين خداحافظي مي كردم

كتيبه ي چشمان بزرگتون رو اس دبيليو زد ، كوچيكش هم نصيب ما شد ...

اما سوال اصلي اينه ؛ چطور كتيبه هاي چشمانتون رو زديم ؟ D:

و در اخر اگه دنبال جنگ منحصر هستيد با اين روش حتي لينك هم نمي توني بگيري ، بهتره به فكر اماده كردن يه همر سنگين باشي بلكه بزنيو لينك بگيري D:

درود فراوان

اين لينكم گفتم بزارم كه منظورم رو رك و واضح بيان كنم ...

دوستان عزيزي كه فيك ميزاريد فرار ميكنيد ، دير يا زود سراغ شما هم مياييم ...

يه پلن فيك رفتيد نتيجش اين شد كه قبل اينكه فيكاتون بخوره بخشي از همرتون خفت شد ؛ خلاصه كه با فيك كاري پيش نميبريد :thumbsup:

D717BD4C-5E03-4471-AA3F-B83FDEE11342.jpeg

• با سلام و درود خدمت عزیزان همراه

بحرانی به نام گندم

اتحادی سه نفره در جنوب شرق حضور دارد که مدعیست در کنار ساخت نیروی هجومی اقدام به ساخت نیروهای دفاعی برای خود و سایدش می نماید. با تغییر سیاست در این بخش از ساخت نیروهای دفاعی توسط همه اکانتها و ارسال به نقاط حساس و خاص همچون کتیبه مرتاض منحصر تلاش می کند به نقطه امنی دست یابد در حالیکه این حاشیه امنیت به نظر میرسد مدت طولانی دوام نخواهد داشت.

حال اگر فرض کنیم تمامی اکانتهای داخل ساید جنوب شرق منهای اتحاد WW.TEAM. منابع تولیدی خود را صرف ساخت دفاع نمایند و اتحاد مذکور نیز در کنار دفاع سازی به صورت آنویل به همر سازی خود نیز بپردازد به اعداد قابل توجه زیر خواهیم رسید.

jxw7_550.png

همچنین اگر تصور کنید ساخت نیروهای هجومی و دفاعی تماما" از منابع حاصله در اکانت تامین گردد و قرار باشد صرفا" تامین گندم نیروهای داخل نقاط حساس (اعم از دفاعی و هجومی) توسط منابع تامین شده از غارت بدست آید و نیز با تصور آنکه همه این نیروها تحت اثر کتیبه مرتاض منحصر بفرد نگهداری شوند با تصویر زیر مواجه خواهید بود که حدود 78.5 ساعت بعد از ویرایش 10 برتر اتحادها تهیه گردیده است.

ppl0_549.png

با یک عملیات ساده ریاضی شامل تقسیم منابع بدست آمده از غارت در این مدت نسبت به زمان به عدد 612 ک منابع متوسط غارتی در هر ساعت خواهیم رسید. این در حالیست که با احتساب اثر کتیبه مرتاض منحصربفرد نهایتا" در حدود 1.25 میلیون گندمخور را می توان با تعدیل منابع گندم داد.

حال اگر ساید جنوب غرب و شمال شرق نسبت به زدن کپها و فیدرهای کلیه اکانتهای جنوب شرقی ادامه دهد و این مجموعه با کاهش تولیدات مواجه شود تا زمان ظهور نقشه ها که دست کم دو ماه دیگر خواهد بود با اعداد زیر مواجه خواهید شد.

همر نان کپ اکانت King_SE حدود 600 ک گندمخور

همر کپ اکانت arashsos حدود 200 ک گندمخور (با احتساب اینکه 5 روز قبل از آمدن کتیبه ها اقدام به ساخت نموده باشد)

همر نان کپ اکانت iNsOmN!A حدود 300 ک گندمخور

با جمع ساده اعداد بدست آمده از بالا می توان به این نتیجه رسید که در پلنهای بعدی این دو ساید علیه جنوب شرق در زمان نزدیک به نقشه ها و یا حال حاضر این بحران در دفاع وجود دارد که کدام نقطه را بایستی دفاع نمود.

چرا که جمع گندمخور بالا در زمان نقشه ها حدود 1.1 میلیون بوده و ظرفیت تامین گندم این اکانتها برای دفاع و همرهاشون حدود 1.25 میلیون هست.

سوال اصلی اینجاست که در پلن های بعدی اگر چنانچه حملات به سمت اهداف مهم این ساید شامل کتیبه های حساس و این سه همر که تقریبا" همپوشانی هم دارند انجام پذیرد و فیک لیست گسترده ای روی کلیه کپها و فیدرهای سایدشون نیز باشد چه واکنشی را شاهد خواهیم بود؟

آیا همچنان از این پنج نقطه حساس خود (به شرح زیر) دفاع خواهند نمود یا دفاع را به سایر بازیکنان ساید نیز خواهند داد؟

1) پایتخت اکانت King_SE دارای کتیبه چکمه بزرگان منحصربفرد

2) دهکده همر نان کپ اکانت King_SE دارای کتیبه جنگ آموز کوچک

3) پایتخت اکانت iNsOmN!A دارای کتیبه مرتاض کوچک

4) دهکده همر نان کپ اکانت iNsOmN!A بدون کتیبه

5) پایتخت اکانت arashsos دارای کتیبه مرتاض منحصربفرد

این یک قمار و ریسک در حد و اندازه مرگ و زندگی برای در پیش گیرندگان این سیاست غلط ساید جنوب شرقی خواهد بود. زمانیکه تمامی نیروهای هجومی یک ساید را روانه ناتار می کنند تا WW پاکسازی شود نتیجه همان خواهد بود که دیده شد. به رغم دفاع میلیونی ادعا شده شاهد لینک سبز مهاجم در واندر (دهکده به احترام SE) هستیم.

qal5_542.png

به نظر شما تا چه زمانی در پلنهای بعدی علیه جنوب شرق شاهد لینکهای سبز رنگ خواهیم بود؟

تمامی موارد فوق تنها در شرایطی بوده که هیچ هماهنگی در اجرای پلنهای دو ساید شمال شرقی و جنوب غربی علیه این ساید صورت نگرفته و ان شاء الله اگر این هماهنگی نیز امکان پذیر شود به نظر میرسد همرهای ساید جنوب شرقی به ظهور نقشه ها نرسند.

به زودی پستی در خصوص پلن قبلی روی کپهای ساید جنوب شرقی که تازه به دستم رسیده تقدیم خواهم نمود.

پ.ن 1: یاد اون صحنه ای افتادم که اکبر عبدی واسه خرج عمل رفیقش در ژاپن (حمید جبلی) رفت تو رینگ و کلی کتک خورد و عوضش پول خوبی به جیب شد. حالا خدا میدونه ش.غ چقدر به ج.ش باج داده که حاضره براش اینطوری ...^^

پ.ن 2: تاهوما فقط به یاد فؤاد ;)

شاد و پیروز باشید

NAF

• سلام و درود

همون طوري كه قول داده بوديم و يه همر قبلا خفت شده بود ، اين سري سراغ دوست جديدي رفتيم و رعد هاشو كه رو گريز هم بود خفت كرديم ...

ما پاشخ فيك هاتون رو با ريل ميديم ...

تشكر ويژه از داداش عزيزم محمد حسين جان كه هميشه نفر اول تو پلن ها اعلام امادگي مي كنه ...

هشدار كه ارامش ما را نَخَراشي ...

• سلام به همه عزیزن سرور شیش

خستگی های سرور 1 مارو به سمت اینجا میل داد و رسول گفت بیا حرکتی بزنیم.

خلاصه سر خود دوتا پلن رفتیم شمال غرب

آقا داستان چیه کتیبه هارو گذاشتین حراجی؟

هرچی سعی میکنیم گندم خور این اکانت آزاد شه و برای دوستان کمی دفاعی بکشیم کتیبه میاره...

اگر واقعا انقد زیاده کتیبه تو شمال غرب بزارید حراجی سیلورش کنید چه کاریه

پلن اول کتیبه گیجش کو (ما شیرازیا گیجش کو رو خیلی دوست داریم حتی توی اسم فامیل گیج کوهی پلاستیکی رو یکی از اشیا میدونیم)

x87o_photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۲_۱۵-۴۹-۴۳.jpg

پلن دوم چشمان عقاب

6fi2_photo_2018-12-13_12-19-41.jpg

mcdh_photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۲_۱۵-۴۹-۵۳.jpg

در اخر تشکر میکنم از رسول عزیز برای این حرکت و خودم که میزارم فروم و ناصر که کلا پیداش نی

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• واقعا جای تشکر داره از دوستان بابت لیدری کردن تو ساید شمال غرب

باز خدارو شکر اکانت مارو نبردن میایم یه سری میزنیم میبینم سرجاشه

خداروشکر

خیلی خوبه بچه های شمال غرب کسی هم اعتراضی نداره همه راضی هستن از روندی که در پیش گرفتن ، دوری همی خوش میگذره

این لیدرهای شمال غرب همش منو یاده ویرایش شد میندازن

دوستان لطفا کتیبه کلید منحصر بفرد رو بیارن به شمال غرب پس بدن

پشت در موندیم بدون کلید;(

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: از به کار بردن نام مقامات دولتی پرهیز کنید ()

• سلام خدمت دوستان عزیز سرور ۶

آقا میتونم این اعلامیه رو به عنوان

اعلام سیاست اکانت بنویسم اینجا

که به ازای هر موج فیک یه دونه

همر خوشگل براتون میپرونم

عکساش هم که دوستان میفرستن

جلو جلو:D

Ft.<3EhsanG<3

• سلام

ادم میخواد یه حرفی بزنه میمونه تو رودروایسی پنجاه تا رفیق

خیلی حرفا رو نمیشه زد که اگر زده بشه خیلی درد داره واسه بعضیها

یه چیزی نگفتم ولی دیدم کسی نگفت

اونقدر بگم که بی انصافیه که جنوب غرب برگرده به همر لیدر اس ای بگه با مولتی بالا اومده. البته بی انصافی نیست خنده داره.(برید خودتون کشف کنید برای چی)

خلاصه بگم شمالشرق رو هم میبینیم اخره این سرور.(خلاصه)

لیدرای شمالغربم که این سرور واقعا (خوب) بودن خخخخ (داداش مگه مجبورت کردن لیدر بشی :/) ساید کله کن های قبل از شما سوع تفاهم بودن خخخ

جنوب شرقم خوب مدیریت نکرد

به همه سایدها خورده گرفتم که فقط بگم من خوبم:)

حیف شد

چقدر خوب میشد اگه میتونستم یک سری حرفا رو بزنم ولی به خاطر رفیقایی که تو سایدا دارم بیخیال میشویم.

دیسلایکم کنید تابلو نشه:thumbsup:

• سلام و درورد فراوان

اين پست رو خطابم به توتاليه كه از كپ ما اسكات مي كشه ؛ خب امار رو ديدي زيارتت قبول 😎

بعضي ها هم فكر مي كنن كه زرنگن ؛ دوست عزيزمون كتيبه چكمه رو اورد لب مرز ان اي قافل از اينكه قبل از اكتيو شدنش كتيبه رو ازش زديم ...

نتيجه ي اخلاقي ؛ اونايي كه فكر مي كنن زرنگن ، فكر مي كنن كه زرنگن 😁😎

تشكر ويژه از فواد عزيز و تيم پلير هاي اين اكانت ..

تشكر ويژه از دوستان اس اي ( يكم مشكل چكمه داشتيم ، مشكلمون رو حل كردن ) 😂

پ.ن: اسكات بكشي سريع بعدي يه كتيبه ديگه هم ازتون ميزنم 🤤

هشدار كه ارامش ما را نَخَراشي ...

ارادتمند همه رفقا

امين