نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

• سلام و عرض ادب و ارادت خدمت دوستان گلم :

چندتا نکته لازم بود که عرض میکنم خدمتتون :

دوستان اکانت KinG_SE در اوج /و در تمامی افتخارات رنک 1 بود/ اما حذف کردیمش / و علتش برای خودمون قابل احترام هست / پاینده باد رفاقت...

nics_ts6-1-def.png

cewb_ts6-1-att.pngialz_ts6-1-hero.png5k6v_ts6-1-pop.png

همینطور بیگ همر سرور ...

دوستان گلم در اس دبلیو که جمعی از بهترینهای تراوین و عزیزترین رفقای من هستن / قولی داده بودند پیرامون سرور اینده / الان فکر میکنم دوستان همه قولها رو دادن که ما حذف کنیم فقط / مگه چقدر اکانت ما ترسناک بوده /که هر کاری کردید که دلیت شه و الان هم زیر بار نمیرید که در شرایط برابر سروری دوره کنیم/ این خودش نشان دهنده خیلی چیزهاست که فکر میکنم احتیاجی برای توضیح نیست/

برای اخرین بار از بهنام جان دعوت میکنم / که پیروزی خودشون رو در شرایط منطقی و برابر تثبیت کنن

و من از طرف ساید اس ایی تضمین معتبر میدم که بازی از قوانین درج شده در فروم خارج نشه و هیچ انتقام/کثیف کاری/و هدفی جز لذت بردن از یک سرور وزین و پر بار نخواهیم داشت.

بابهترین ارزوها

خادم جنوب شرق

Ali_KinG_SE

• دوستان خوبم توی سرور۶

امیدوارم که روزهای خوبی رو گذرونده باشید در سرور

یا حداقل سعیش رو کرده باشید که بگذرونید

آقا جا داره از همه اکانتای هر ۴ ساید تشکر کنم به خاطر حضورشون و تحمل من

اگه خوبی،بدی،بدخلقی خلاصه چیزی دیدید از من که حال نکردید به بزرگواریه خودتون ببخشید و بگذاریدش پای بچه بودنم

دوستای گلم توی سرور

که واقعا سرورای بعدیم رو هم دوس دارم ببینم اونا رو

اول از همه احسان و امین و فواد و بهنام و جاسم و دانیال و مهرداد وایکینگ و سینا اسکای و امیر از اکانت نیوبای،علی خان بیگ ام بابت کانال وزینش با ویسای توپش

و وای داشت یادم میرفت که بگم سروش و میثم عزیز از اکانت پاتریوت

و آخرین کسایی هم که باید اسم ببرم

سعید و رسول(*)دو خان شیرازی و همشهریم

که واقعا دلم میخواد یه سرور زیر پرچمشون باشم و

بتونم بهشون توی اداره ساید کمک کنم

خب خیلی زیاد شد

آره خیلی شد ولی حداقلش اینه که کامله

ها محسن النور هم بود بسکه دهن سرویسی آدم یادش میره یهو تو رو

دیگه بسه لاو ترکوندن:S

بازم عذرخواهی میکنم از عزیزان علی الخصوص بچه های شمالشرق اگه کوتاهی ای در تیم لیدری بوده،تقصیر من بوده

از بچه های شمالغرب و جنوب شرق

عاقا اتک اومده جریان خصومت شخصی نبوده

بازی اینطوری پیش میره

اگه هم اتکی اومده ناراحتی حداقل اینجانب نداشتم

بیشتر اوقات خندیدم،در واقع همش خندیدم

و در آخرم از همه جنوب غرب حتی ناتاراش تشکر میکنم

که با همکاری همدیگه تونستیم با همدیگه

سرور رو به آخر برسونیم

بهترین و قابل احترام ترین حریفم رو هم امیر رپتور اکانت arashsos

میدونم،نشد این سرور رویارویی کنیم

ولی موقعش پیش میاد که بیفتیم پای همدیگه

بعضیا هم که همش تو کار آمار و ارقامن

میدونم میخوای بگی آمار و ارقام مهمن

ولی دمت گرم آمار و ارقام برای خودت:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

(*)=کلا هر کسی که روی اکانت mollaهست و بوده <3<3

• سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالی ؟ <3:saint: منم خوشحالم که شما خوشحالی :!:
    تا جایی من اطلاع دارم و در جریان ۳ تا ازین دیوارا هستم .

اینا پلیرهاشون بسکه سطح سرور بالاست و جنجالیه دیگه خسته شدن :D و حوصله بازی نداشتن وقتی دیدن نتیجه بازی مشخص شده .

میخواستن حتما بزنن جایی ک دیوار بشه . به هر حال تبریک و تشکر که دوستای مارو ب خواستشون رسوندین و از گندم راحت کردین :love:

اینجا باید سابقه تراوین رو زد ؟:D

سابقم بیا بشین اینجا عموها ببینن:D:thumbsup:

• ویرایش شد

حالا اشکال نداره

دیگه قسمت این بوده

این دوست عزیزمون رو هم به بقیه لیست ها اضافه میکنیم

ایشونم قراره حذف کنه ، دنبال دیوار میگشتن

براشون دیوار کردیم که راحت تر حذف کنه^^^^

سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالی ؟ <3:saint: منم خوشحالم که شما خوشحالی :!:
    تا جایی من اطلاع دارم و در جریان ۳ تا ازین دیوارا هستم .

اینا پلیرهاشون بسکه سطح سرور بالاست و جنجالیه دیگه خسته شدن :D و حوصله بازی نداشتن وقتی دیدن نتیجه بازی مشخص شده .

میخواستن حتما بزنن جایی ک دیوار بشه . به هر حال تبریک و تشکر که دوستای مارو ب خواستشون رسوندین و از گندم راحت کردین :love:

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18675/

دوستان خیلی خشن دارن برخورد میکنن

لطفا یخورده با ملایمت

کشتید این رفیقمون رو:D:D:D

یکی دیگه رفت رو حذف:D^^

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا راجع به نحوه مدیریت اظهار فضل نکنید / ادغام ()

• آخه خداییش بهنام بازیکنه شما دعوتش میکنی به مبارزه

مشکل تراوین یا شاید حسن تراوین به همینه که بازی تیمیه و (جدیدا تقلب و تیمی تقلب کردن شدید تر هم شده نه این سرور کل تراوین رو میگم )....و یکی مثل بهنام داروینی هم میشه برای ما شاخ و ... تو پروفایل و اسم واندرش رجز میخونه :Dحاج بهنام اینقدر لفتش دادی و نیومدی که رسول خواست و حذف کردم،مشکل شمال غرب حذف بازیکنان خوب و لیدر های ضعیفی بود که حاج رسول مامور کرده بود و گرنه خود رسول هم پلیر قوی هست هم لیدر خوبی و هم اطلاعات خوبی از بازی داره ،اشتباه رسول این بود که اعتماد رو به لیاقت ترجیح می داد،دیر به سرور آمد و یک تنه می خواست کل بار ساید رو به دوش بکشه،وقتی بازیکنی که سطح بازیش خوبه میبینه کسی که لیدرش هست ، درکی از بازی نداره سرخورده میشه و بازی براش عذاب آور....این علت حذف اکانت بازیکنان شمال غرب بود نه اتک و حمله شما (حداقل تا زمانی که من حذف نکرده بودم) به اعتراف خودت که تا بودم گفتی اتکی به شمال غرب از جنوب غرب نبوده،من بازی رسول رو تحسین میکنم خود رسول میدونه که من به راحتی این رو در مورد کسی نمیگم اما به جز خود رسول و البته مرتضی باقی لیدرها ناشی بودن علی رغم همه اتفاقات ساید رو داشتم جمع میکردم که مشکل بعدی شد شخصی به نام کارو(اکانت چپ دست) که با خرید اکانت های متعدد و خوب ساید دو تا مشکل عمده ایجاد کرد،یکی کم شدن بازیکن فعال و دیگری تقاضا های بالا....رسول از من خواست حذف کنم ،من هیچوقت اکانتم رو حذف نمیکنم نهایتا اکانت رو میدم به ساید و میرم اما این بار رسول قانعم کرد البته کل سرور فدای یک نخ سبیل حاج رسول اما نوشتم که زیاد نون به هم قرض ندین

اگر رسول میگذاشت و کارو مطیع بود سرنوشت همر های بالای 100 کیلوتون می شد مثل لنگه دمپایی هایی که میزنین به اکانت حسام

علی ایحال ما بخیل نیستیم امیدوارم از باقی بازی لذت ببرین این جمله آخر کنایه نیست واقعا بخیل نیستم لذت دیگران رو نبینم

• برای اخرین بار از بهنام جان دعوت میکنم / که پیروزی خودشون رو در شرایط منطقی و برابر تثبیت کنن

و من از طرف ساید اس ایی تضمین معتبر میدم که بازی از قوانین درج شده در فروم خارج نشه و هیچ انتقام/کثیف کاری/و هدفی جز لذت بردن از یک سرور وزین و پر بار نخواهیم داشت.

درود
    علی جان من سعی کردم در پست قبلی خیلی شفاف و واضح و از جنبه های مختلف قضیه رو برای شما شرح بدم ولی گویا نکته مهمی که قرار بوده از اون پست برداشت بشه برداشت نشده که سعی میکنم به تفصیل موضوع رو روشن کنم.
    اکانت Beny Yobern تا لحظه 100 شدن واندر متا در قبال کلیه اتفاقات و پیشامد ها و سیاست ساید و مسائل مربوطه به عنوان توتال لیدر مجموعه Se7en مسئولیت و قدرت تصمیم گیری در خصوص هر موضوع مربوطه ای رو داراست منتهی پرونده لیدری این اکانت در لحظه 100 شدن واندر متا مختومه شده و به بایگانی Se7en میره لذا برخلاف شما که به نظر میاد حدود 4 الی 5 ماه مانده به شروع راند جدید به عنوان "توتال لیدر جنوب شرق" تیم SW رو به چالش دوباره دعوت میکنید بنده فاقد هرگونه قدرت تصمیم برای سرور آینده ی تیم هستم و اینکه تیم در کدام سرور دوباره بازی خواهد کرد به تصمیم فرد به فرد بچه های تیم بستگی داره و تمام عزیزان تیم لیدری جنوب غرب بعد از اتمام سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال آینده تیم ندارند و چه بسا توتال لیدر بعدی Se7en شخص کاملا جدید و خارج از این تیم باشه چراکه در هر سروری افراد جدیدی به تیم وارد میشند. بنابر این هرگونه دعوت شما از بنده حالت انفرادی داشته و چنانچه مایل باشید شخصا بدون تیم و تک و تنها در خدمت شما خواهم بود چراکه من برای سرور بعدی تیم Se7en تصمیم نمیگیرم.
    پیروزی تیم Se7en در این سرور در شرایط کاملا منطقی و برابر صورت گرفته و نه امداد الهی شامل حال ما شده بود و نه جعبه ی شانسی توی جیب داشتیم که بخوایم ازش استفاده کنیم!
    کلیه سیاست های تیم Se7en با هوشمندی تمام در تمامی عرصه ها (دفاع + سیاست خارجی + پلن های هجومی + مدیریت داخلی و انسجام درونی) به بهترین شکل ممکن انجام گرفت و اینها همگی حاصل
    مدیریت صحیح و همکاری گروهی فوقالعاده این تیم میباشد.
    - به مدت 3 هفته شما حتی متای 3 به 1 علیه جنوب غرب داشتید این برای شما کافی نبود؟
    -همرهای رکوردی داشتید چرا استفاده نکردید؟
    - دفاع میلیونی شمال غرب کجا بود زمانی که پلن های ما با لینک سبز برمیگشت؟
    شما به هر اندازه که بازیکن توانمندی هستین در عرصه مدیریت و لیدری کاملا ناتوان و فاقد قدرت مدیریت صحیح هستید چراکه در همین سرور پتانسیل شما به قدری کافی بود که بتونید بازی رو به End-Game بکشونید اما همگی حذف اکانت کردید !
    هر چشم ناظری که این فروم رو بخونه فکر میکنه که سرور 10 به 1 بوده که در روز 160 تموم شده!
    در حالی که شما درشرایطی شکست خوردید که حتی نتونستید با در اختیار داشتن "بیگ همر رومن" و "بیگ همر توتن" سرور و کتیبه های "معماری منحصر" و مرتاض منحصر" و متای "3 به 1" بازی رو به End-Game بکشونید.
    خنده دار نیست براتون که مارو دعوت به دفاع از پیروزی میکنید؟! این پیروزی با زحمت و تلاش و عرق بچه ها به دست آمده و من هرگز اجازه نمیدم نه شما و نه احدی این پیروزی رو زیرسوال ببره و با قدرت از تمام دستاورد های Ne-Sw در این سرور دفاع خواهم کرد و اگر لازم باشه جزء به جزء اشتباهات شمارو دونه دونه در فروم اشاره میکنم تا ضمن ثبت شدن به حقیقت امر آگاه بشید!
    علی جان شما چی نداشتین که ما داشتیم؟
    چرا اکانت Sky باید 450 کا دفاع داشته باشه اما اکانت Sadam حتی برای کپ خودش هم دفاع نداشته باشه؟
    چرا باید اکانت Beny با لنگه دمپایی ابریش (به قول مصطفی) همرش 31 بار لانچ بشه اما همر King_SE جمعا 4 بار لانچ بشه؟
    چرا باید کاتاها و رم هاتون دونه به دونه خفت بشه اما کاتاهای ما در امان باشه؟
    چرا ما باید بتونیم برای مرزی ترین اکانتمون در 12 ساعت 800 کا دف جمع کنیم و شما حتی نتونین جلوی یک همر ما 10 کا دف بریزید!

علی جان خبر داری هیچ هـــــــــــــمــــــــــــــــــــری از جنوب غرب در سرتاسر این سرور در جنوب شرق دیوار نشد؟!؟!؟!؟!؟!؟ این چه معنی ای داره؟
    چرا ما باید بتونیم کتیبه مرتاض و انبار و جنگ بزرگ شمارو از وسط خاک شما با همرهای خودمون بزنیم و به ما تهمت کاتا بلند کردن از خاک Se رو بزنین؟
    چرا ما باید بتونیم متای 3 به 1 رو بشکنیم و با ساید متامون همکاری کامل هجومی و دفاعی داشته باشیم اما شما با شریک متاتون حتی 1 دونه دف به هم ندین !
    چرا
    ما باید بتونیم تمام تارگت های شمارو تشخیص بدیم و دیوار کنیم اما شما نتونین؟ مگر شما تو سایدتون دف کورد ندارین؟ دارین؟ کی بوده معرفی کنین بیاد اینجا جوابگو باشه !
    چرا ما به طور میانگین هفته ای 1 پلن 6 تارگته کپ زنی باید داشته باشیم اما شما سرجمع 1 پلن روی 01 دانیال بزنید که دیوار بشید؟ مگر شما همر نداشتین؟ مگر شما پلنر نداشتین؟ مگر لانچر نداشتین؟
    چرا شکست سیاست خارجیتون رو با فحاشی جواب دادین مگر شما دیپلمات نداشتین؟ آنالیزور نداشتین؟ مگر ما بعد از شکستن متای NE-SW به شمال شرق فحش دادیم؟ ندادیم!
    چرا کوچکترین پادرمیانی برای ثبات قدرت رسول ترک نکردین؟ چرا اجازه دادین شمال غرب فروبپاشه مگر ساید متای شما نبود؟ چرا هیچ همکاری نکردین و به چشم چیزی ندیدیم؟
    چـــــی داشتیم که شما نداشتین برادر من؟
    همر نداشتی؟ داشتی 3 تا رکوردیش رو هم داشتی!
    دف نداشتی؟ داشتی فقط اکانت خودت 300 کا دف ساخته بود!
    پلنر نداشتی؟ والله که داشتی!
    چی نداشتی؟ چی بوده که عامل باختت بوده؟
    خودت عامل باختت بودی برادر من!
    مدیریت! لیدری! سایدت هرچیزی که برای یک برد تمام عیار لازم هست رو داشت اما بلد نبودی استفاده کنی نتونستی استفاده کنی...
    پس نگو بیا و از پیروزیت دفاع کن. من از حق مسلم Se7en
    دو بار دفاع نمیکنم.
    نتیجه ساده اس :
    در شرایط کاملا برابر
    ما بردیم شما باختین
    پایان داستان

پی نوشت : بنداز گردن بقیه برادر... مثل همیشه :thumbup:
    با احترام
    Beny Yobern

Ts3.ir: IceShadow
    (Ts4.ir: IceShadow (Winner
    Ts2.com: IceShadow
    Ts1.uk: IceShadow
    (Ts1.ir: Yobern (
    Winner
    Ts6.ir: Beny Yobern
    (Ts29.ir: Beny Yobern (
    Winner
    (Ts6.ir: Beny Yobern (
    Winner

مـــــــــــــنــــ از جــــــهانـــــیــــ دگـــــــــــــرمـــــ 🏳️‍🌈🤘🏻

• ارادت

بهنام عزیز / دیگه حرفی نیست / پست اخر شما : کفایت میکنه و نظرات دوستان در مورد شما...

شما هنوز فرق با تیم و بی تیم امدن رو درک نمیکنید.

لیدری شما از نظر بنده چنگی به دل نمیزد / و کامل خودم شاهد بود که رفقای قدیمی من هستن در ساید شما که دارن ساید رو اداره میکنن / وارد مشکلات ...انبار...واندر...وال...نمیشم/ چیزی هم نمیگم /فقط گفتم بدونی کامل در جریانتم رفیق.

برا بار اخر میگم و قبول کن / چون انکار حقیقت /ویرایش شد : شما نمیتونی از لیدری که رزومش مشخصه /خورده بگیری

و

علت دعوتم فقط این بود کنار تیمم ببینی مدیریت/ لیدری / و سیاست بازی رو که دیگه نیای /چیزهایی که در موردش اطلاعات نداری رو تاکید کنی.

بهنام خیلی دلم ازت گرفت

یا حق

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: در انتخاب کلمات دقت کنید ()

• باسلام خدمت دوستان عزیز

امروز میخوام چند تا لینک از حملات ساید جنوبغرب برای زدن کتیبه مرتاض کوچیک رو بزارم ...

بروزرسانی میشود ...

امروز میخوام چند تا لینک از حملات ساید جنوبغرب برای زدن کتیبه مرتاض کوچیک از اکانت ANT-MAN (شمالغرب) رو بزارم .

ببینید چطوری حسام عزیز (پلیر اکانت ANT-MAN) در مقابل یک ساید تا الان ایستادگی کرده و واقعا با دیدن این لینکا حسرت خوردم که چقدر بازیکن خوب و پتانسیل تو ساید شمالغرب بود که با ندونم‌کاری یه سری توتال لیدر خودخواه و کارنابلد حیف شد ! (که هرکسی مسئول شد به جای اینکه کاری انجام بده برای ساید فقط به فکر خودش بود و غر زد و منتقد وضع موجود بود!!!!!!)

و همچنین ضمن عرض تبریک بابت برد سرور به پلیرهای جنوبغرب بازهم به همه یادآوری می‌کنم این لینکا نشون دهنده بخش کوچیکی از توانایی‌های یه سایده که بازی رو به خودش باخت نه به توانایی حریفش.

jin5_1.jpg

u4mf_2.jpg

4y8i_3.jpg

xz11_4.jpg

g2x8_5.jpg

mdhp_6.jpg

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: ادغام / لطفا از رنگ قرمز استفاده نکنید ()

• سلام سلام باز من اومدم باز ادعای تو خالی یه عده باعث شد بیام و کمی باهم صحبت کنیم

ابتدا تبریک میگم دفاع خوبتون همونطور که میبینی حتی تو لینکایی که خودت گذاشتی تمام این همر ها که خوردن به شما بدون تایم دقیقی بودن و صرفا پلیر ها بخاطر عدم وجود تارگت تو سرور میزنن که دیوار بشن حتی یه عده تو گروه تلگرام میگفتند آخ جون دیوار :))) البته این چیزی از داشته های شما کم نمیکنه ولی اینکه فکر میکنید خیلی کار بزرگی کردید 4 تا همر تو 4 روز مختلف به صورت تک تارگت زدن رو دیوار کردید اشتباه میکنید با این چیزای خنده دار دلتونو خوش نکنید اگر قرار بود بزنیم جوری میزدیم که ریل تشخیص داده نشه مثل اون 30 ک گرزی که 4 بار رفت و آمد

پ.ن:متای شمال شرق-جنوب غرب به صورت رسمی به ناتار ها اعلام جنگ کردن :)))

من الله توفیق

TS3-R1-Overdose
    Tx3-R2-Cronbach
    Tx3-R1-Wife stealer
    Tx3-R3-Get_Right

TS6-R1-Holy motor

Ts6-R2-Rhino

Ts1-R4-The last of Us

Ts4-x2-The Old Crows

TS1-R3-Neysan Abi

• سلام سلام باز من اومدم باز ادعای تو خالی یه عده باعث شد بیام و کمی باهم صحبت کنیم

ابتدا تبریک میگم دفاع خوبتون همونطور که میبینی حتی تو لینکایی که خودت گذاشتی تمام این همر ها که خوردن به شما بدون تایم دقیقی بودن و صرفا پلیر ها بخاطر عدم وجود تارگت تو سرور میزنن که دیوار بشن حتی یه عده تو گروه تلگرام میگفتند آخ جون دیوار :))) البته این چیزی از داشته های شما کم نمیکنه ولی اینکه فکر میکنید خیلی کار بزرگی کردید 4 تا همر تو 4 روز مختلف به صورت تک تارگت زدن رو دیوار کردید اشتباه میکنید با این چیزای خنده دار دلتونو خوش نکنید اگر قرار بود بزنیم جوری میزدیم که ریل تشخیص داده نشه مثل اون 30 ک گرزی که 4 بار رفت و آمد

پ.ن:متای شمال شرق-جنوب غرب به صورت رسمی به ناتار ها اعلام جنگ کردن :)))

من الله توفیق

واقعا فکر نکردیم کار بزرگی کردیم و اصلا قصد نداشتم این لینکهارو بزارم و قصدم کل کل هم نبوده، دیگه نتیجه سرور و نتیجه بازی مشخصه و خود بنده هم اذعان کردم و باخت رو هم پذیرفتم(حالا به هر دلیلی، بماند) ولی دیدم ادعا شد که "نتونستید 10ک دف جمع کنید و نتونستید یه همر کوچیک و دیوار کنید و اینها" گفتم اینرو بزارم صرفا بابت اینکه حالا درسته شما بازی رو بردید ولی از اصول جوانمردی به دور هست که همچین ادعاهایی بکنید و اینقدر حریف رو کوچیک و سخیف جلوه بدید.

موفق باشید

• تکلیف ما رو مشخص کنید یکی میاد میگه اینا میخواستن حذف کنن دنبال دیوار میگشتن (تا الانم که حذف نکردن:D)
    آش حذف شدنتو بخوریم 8o

یکی هم سطح تحصیلاتش بالاتره گفته تارگت وجود نداره و بدون توجه به تایم دقیق زده شده

خواهشا با هم هماهنگ کنید بعد بزنید 8o

منتظر صدای بوم بوم قشنگتون هستیم:thumbsup:

خدا خواست ما ازاد شدیم:)

:thumbsup::thumbsup:

درضمن این رفیقاتونم که توی همسایگی ما هستن رو پاکسازی کردیم

ممنون از servin عزیز بابت این هماهنگی جهت پاکسازی (بلاخره صحبت ما به گوش یکی از لیدرا رسید:love:)

ممنون از حسام عزیز اکانت ant-man بابت این دیوارا

بازم دیوار داریم بقیش باشه بعدا:(

• سلام قشنگم

تو اول بیا به من توضیح بده که فرق مفهومی این دوتا جمله دقیقا تو چی هست ؟!^^ ک تورو مجبور کرده بیای پست بزاری=O

ببین دلبندم تو ادبیات فارسی یچیزی داریم به اسمه قرابت معنایی ٬ خب این قرابته چیه ؟

وقتی دوتا شعر یا جملهه بار مفهومیشون یکی باشه میگن این دوتا قرابت معنایی دارن .

اصلا مهم نیست که لغات بکار رفته و جمله ها یکی باشه . فقط مفهوم مهمه .

وقتی دوتا شاعر راجب یه موضوع واحد و مشترک شعر میگن نمیان جمله های همو تکرار کنن و با هم هماهنگ نمیکنن;) بلکه فقط یه مفهوم مشترک رو به دو شکل متفاوت بیان میکنن . و این موضوع میتونه واسه دوتا جمله یا هرچیزی صدق کنه . برای مثال :

جملع اول :

گفته تارگت وجود نداره و بدون توجه به تایم دقیق زده شده

جمله دوم :

اینا میخواستن حذف کنن دنبال دیوار میگشتن (تا الانم که حذف نکردن:D)آش حذف شدنتو بخوریم 8o

این دوتا جمله لغات بکار برده شده و نوشتارشون متفاوته هااااا ٬ اما مفهومی رو ک میخوان برسونن مشترک و واضحه

مفهوم چیه دلبندم ؟:love: بگو و ۶۰ امتیاز مثبت رو ماله خودت کن :P

مفهوم اینه که بچه های متای ضربدری جنوب غرب و شمال شرق انگیزه ای برای نگه داشتن همراشون ندارن .

و چون به هر حال زحمت کشیدن و همری ساختن میخوان بزننش به جایی که برنگرده و از شر منفی گندم خلاص شن و برن =O

و لازمه این اتفاق چیه ؟ بدون تارگت و یجا که دیدی دف موجوده بزن بره دیوار شه 8o اندرستند ؟:evil:

پ ن : :D خدایا کارمون به جایی رسیده ادبیاتارو ریختیم تو فروم :thumbsup::saint:

پ ن : آش حذف کردن رو بخوری عسلم ؟!!:D بیا تو یخچال یه خورده از آش پشت پا اکانت کینگ اس ای و سایر دوستان مونده ٬ بدم بهت بخوری بی آش نری از دنیا:thumbsup:

پ ن : بکتاش حرف قشنگی زد ^^ مهم ۱۰۰ کردن واندر نیست ٬ وقتی مشخص شده کی برندست !

جهت رفع اسپم ^^ تاپ تن روز ۱۷۳ بازی :!:

اینجا باید سابقه تراوین رو زد ؟:D

سابقم بیا بشین اینجا عموها ببینن:D:thumbsup:

• مطمعن هستید میخواید از شر گندم خور خلاص بشید ؟؟

پس چرا رو آوردید به فیدر زدن ؟؟

تو فیدر که دفاعی وجود نداره !!!!!

حالا با خیانت و بازی کثیف و به صورت غیراخلاقی بازی رو بردید، اوکی

سعی نکنید با این صحبتها خودتون رو تطهیر کنید!

شما دیگه میخواید به خودتون هم دروغ بگید ! خوب میدونید که تک تک اون اتکهایی که زده شد برای گرفتن کتیبه بود ، نمونش اتک اکانت esbageti که تا قبل از اینکه بره تو دیوار ANT-MAN تو تاپ غارت بود و بعد چی ؟؟ چی شد ؟؟ الان کجاست؟

کدوم یکی از اینایی که میگید گذاشتن رو حذف و بعد همر رو کوبیدن به دیوار حذف کردن ؟؟

شما هرچقدر که بخواید میتونید به روش و مرام خودتون بازی کنید ولی نمیتونید بقیه رو فریب بدید با این حرفاتون

7cex_1.png

• سلام دوست عزيز

اول اينكه بازي تموم شده

بهت قول ميدم با ٣ تا همر كل دفتون رو كلين كنيم

خوب نيست ادم توهم داشته باشه

يكم واقع بين باشيد

تموم همرايي كه وال كرديد همراي درجه ٣-٤ متاي شمال شرق و جنوب غرب بوده

اندازه همرايي كه ٢ ماه پيش بلند كرديم روتون ٢ برابر اينايي كه لينك گذاشتي

اگه احساس شاخ بودن مي كني لطفا اينجا اعلام كن تا در اسرع وقت خدمتتون برسيم

ویرایش شد

ارادتمند

امين

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از کلمات مناسب تری استفاده کنید ! ()

• سلام خدمت همه دوستان

به رسم سرور هایی که بودم در انتها یه آن چه گذشت از نظر شخصی خودم میذارم(تاکید میکنم نظر شخصی)

من اکانت فورفان رو هفته 4 بازی ثبت نام کردم و انتهای اس ای افتاد. فکر کنم هفته 6 یا 7 بود با مصطفی صحبت کردم که ما هیج برنامه ای نداریم و باید یه سری زیر ساخت آماده کنیم که ازم خواست من این کار رو انجام بدم که متاسفانه کسی تو ساید حمایت نکرد :))

هفته 8 بازی به میثم گفتم این سرور بی فایدست ما هیچی نمیشیم بی خیال شیم فقط جهت خنده لاگین کنیم

این سرور حتی با متا 3 به 1 هم نتیجش به نفع اس دبلیو میشد چه برسه با این متا 2 به 2

از نظر من اس دبلیو شاید از 60 درصد پتانسیلش هم رو نمایی نکرد و قطعا برای خیلی بیشتر این ها برنامه داشتن و حقیقت اینه اس دبلیو بسیار آماده و منظم بود این سرور اگر 10 بار دیگه ریست بشه بازم نتیجش همین میشد

مگه میشه یه ساید پلنر،بازرسی حرفه ای،دف ساز حرفه ای،آموزش حرفه ای و کنترل عملکرد،لانچر،مسئول آمار و ثبت همر ها،شب زنده دار و خفت کن،مسئول اسکات،مشاوربا تایم بالا،دف کوندیناتورو ....... نداشته باشه و بتونه جلوی سایدی که تعداد زیادی از اینا رو داره برنده بشه !!؟؟

پس باید به تیم اس دبلیو تبریک گفت بابت داشتن خیلی از موارد بالا و برنده شدن در این سرور

متاسفانه در کنار نداشتن خیلی از موارد بالا طرز فکر های عجیبی هم شاهد بودم که هنوز نتونستم درک شون کنم :)) برای مثال به حساب نیوردن همر های در سطح متوسط و برای یک مثال خوب همر لیدر اس دبلیو با گندم خور نچندان بالا آمار بسیار خوبی ثبت کرد چرا !؟ بگذریم ....

مثال بعد از ساید ما همر ما که در اوج به 43 ک تبر و 20 ک تی رسید سه بار لانچ شد و هر 3 بار هم موفق برگشت چرا !؟ از اینم بگذریم....

یه مطلب دیگه ای که توی اس ای آزارم داد حضور افرادی که از فیک و اتک میترسیدن :/ طرف فیک میرفت روش به آسمون هم دف نمیداد :)) بگذریم از اونایی که حذف کردن که یوقت نخورن

یادم با 15 تا پلیر جلوی حدود 50 پلیر سرور رو 13 ماه بردیم جلو چرا!؟ اینو شما جواب بدید :)

این سرور فکر نکنم هیچ اکانتی اندازه ما همر روش بلند شد از پلن با یک همر بگیر تا دو و پنج و شش تا همر :)) آخرم صفر نشدیم :thumbsup: درسته امیدی نبود ولی هدف اصلیم این بود که بگم بهشون کراپ لاک و 5 یا 6 تا همر ترس نداره داداش هیچی نمیشه :)

در آخر در مورد مصطفی میخوام بگم پلیری مثلش تا الان ندیده بودم بی شک دوستانی که صحبت کردن ضدش یا جهت جنگ روانی بود یا شناختی ازش ندارن، در یک مدت کوتاه چیزایی ازش دیدم که از کسی ندیده بودم واقعا عالی هستی تو پسر<3

کارو، آرش ویرایش ، امیر رپتور از دوستای بی نظیری بودن که این سرور باشون آشنا شدم :love:

برای اولین تجربم خارج اس دبلیو این سرور هم بدک نبودیم :D

شاد و پیروز باشید

حسین 8)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از به کار بردن نام خانوادگی افراد خودداری کنید ()

• سلام خدمت همه دوستان

من 7 8 ساله تراوین بازی میکنم اما تا الان یک پست نزاشتم :D حتی اکانت فروم هم نداشتم. ولی پستهای همه دوستانو دنبال میکردم

این سرور واقعا برای من یکی بعد کتیبه ها تموم شده به حساب میومد که بخاطر سیناو دانیاله عزیز موندیم ❤️بعد کتیبه ها که نه بعد زدن معماری از شمال و دانستانهایی که بعدش اتفاق افتاد. بعضی از دوستان حتی نمیدونستن اکانت مرزی برای چی هست و تارگتای مارو زیر سوال میبردن(مخاطب خاص) 😁😁😁

بگذریم کنار دوستامون خوش گذشت بهمون خندیدیم کنار همدیگه

رفیقای گلم اقا سینا اقا بردیا دانیاله ویرایش و ارمین نومرسی ویرایش ومازیار رفیقم که اعصابمو این سرور داغون کرد 😠کیارش عزیز حمود حبیبی 😁 جاسم با اون فهشاش ارمینه عزیز و بهنام که موجبات شادیه مارو فراهم کرد با اون وویسه زیباش 😁😁😁 و فاطیو که به همه نظر داشت 😃😃 و کارو عزیز که تازه باهاش اشنا شدم.

دوستانی که از غلم انداختم ناراحت نشن همگی عشقین

مهدی گاد

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از توهین به دیگران "حتی به شوخی " در محیط انجمن خودداری کنید ()