نقد و بررسی سرور اسپید راند 6| آغاز 3مهر1397|

• سلام دوستان.

اینجوری که تا الان تو این 2 صفحه دیدم گویا سرور های 3x دیگه مثل قبل نیست. سطح سرورها انچنان چنگی به دل نمیزنه طبق گفته های خودتون.

اگه اشتباه هستش لطفا تصحیحم کنید چون تیم ما سرور بعدی دوباره می خواد برگرده SW

در این بازار عطاران مرو هر سو چو بی کاران - به دکان کسی بنشین که در دکان شکر دارد

یعنی ما دوباره اومدیم؟ از ورژن 3.6 به 4 و ...؟ خدایا رحم کن ;(;(;(

40C (IRX)

DoNa RoJa (IRX)

Hellseeker (IRX)

Hellseeker (IRX)

Hellseeker (IRX)

• سلام دوستان.

اینجوری که تا الان تو این 2 صفحه دیدم گویا سرور های 3x دیگه مثل قبل نیست. سطح سرورها انچنان چنگی به دل نمیزنه طبق گفته های خودتون.

اگه اشتباه هستش لطفا تصحیحم کنید چون تیم ما سرور بعدی دوباره می خواد برگرده SW

شما از فروم خلوت سرور میتونی سطح سرور رو تخمین بزنی

• چرا دیگه مثل سابق کسی نمیاد تو فروم

یه زمانی تا پلن کوچیک در حد یه دمپایی هم انجام میشد فرداش کلیه مستندات همراه تحلیل کامل پلن روی فروم بود

محض رضای خدا هم دوتا عکس از اتک هاتون بزارید

حداقل مسولین بیان جواب بدن چندبار دیدید که اکانت واندر به خاطر مولتی بازداشت کنن

• سلام و عرض ادب

من امروز ی لاگین کردم توی این سرور که وضعیت رو ببینم

با توجه به اینکه فروم سرور هم خیلی خلوته گفتم یه تحلیل کوچیک از اوضاع واندر های چهار ساید

e451_wonder_1.png

جنوب شرق

sd7t_w11.png

• دارای کتیبه استحکام بزرگ
    • ظاهرا اعتقادی به مورال بونوس ندارن .. تعداد بسیار بالای دهکده های اکانت هولدری تو ذوق میزنه
    • در حال حاضر واندر جنوب شرق با سطح 48 رتبه اول رو به خودش اختصاص داده

شمال غرب

e70s_w22.png

• کتیبه ی استحکام منحصز توی این ساید هست ولی هنوز فیکس نشده البته روی پایتخت این واندر نقشه ساخت برده شده که یکم عجیب هست . ایا تا قبل از راند مشخصی ( بالای 50 مثلا ) نپ بین ساید ها هست ؟؟
    • دهکده کپ اکانت هولدر در مختصات خیلی پایین قرار داره که خوب نیست
    • پایتخت 6 گندمی که بعدا برای دف دادن به استحکام منحصر ( یا نقشه که الانروش هست ) به مشکل گندم خواهند خورد ..
    • دارای پاپ مناسب
    • در حال حاضر واندر شمال غرب با سطح 32 رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده

شمال شرق

0i6t_w33.png

• دارای کتیبه مرتاض یونیک
    • دارای پاپ مناسب
    • استحکام بزرگ که قطعا کتیبه بهتری نسبت به مرتاض یونیک برای واندر هست ( از نظر من ) میتونست گزینه بهتری باشه با توجه به سطح سرور و دف کم واندر ها
    • در حال حاضر واندر شمال شرق با سطح 23 رتبه سوم رو به خودش اختصاص داده

جنوب غرب

950v_w4.png

• دارای کتیبه استحکام بزرگ
    • پاپ مناسب
    • واندر جنوب غرب با اختلاف زیادتری نسبت به رقبای خودش رتبه 4وم رو به خودش اختصاص داده

سرور خوبی داشته باشید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()

• خوبه که یکی به پست نوشت توی فروم این سرور

اول در مورد جنوب غرب حرف میزنم :

با توجه به این که جنوب غرب ۲ تیکه شده و کلا سرور خلوتی هم هست برای بازی . یکم کار جنوب غرب سخت شده برای آپ کردن . ,و این که یه اتجاد از جنوب غرب کلا دور واندر شمال غرب ده زدند و دارن اونجا رو ساپورت میکنند. پس طبیعی هستش که سرعت آپ کردن کم باشه

کاری که میتونستی انجام بدی مفایسه نژاد ها بودش و این که عکس واندر ج.غ رو اشتباه گزاشتی

و این که مورال رو واندر اثر ندارد

آبتین

• ممنون از اطلاعاتتون در مورد جنوب غرب

در مورد مورال روی واندر قبلا تاثیر داشته و ظاهرا توی اپدیت جدید برداشته شده ولی هنوز روی نقشه و کتیبه واندر تاثیر دارد

موفق باشید

پ.ن » درخواست دادم عکس واندر جنوب غرب رو عوض کنند چون یکم سریع نوشته بودم اشتباه شده بود

پ.ن » نژاد همه اکانتای هولدری توتن هست که بهترین گزینه هست

• سلام‌ و درود

امروز خیلی به طور اتفاقی و از سر بیکاری وارد این سرور شدم و یه نگاهی به اطراف انداختم:)

چیزی که خیلی برام جالب بود این بود که بازیکن های ش ش اینقدری که در ساید های بقیه دهکده دارن در ساید خودشون ندارن:/:D

بابا نکنید به خدا زشته ارزش نداره

s2r1:ahuraee
    ts8:marshall
    s2r3(3.6):ahuraee
    ts1 new: ahuraee
    ts1 r3 new : ahuraee

• خوب دوستان عزیز ش ش برای اینکه بتونن دف توی فارم های ساید های دیگه پخش کنن

نیاز دارن تا دهکده تو اون سایدها بزنن

اوایل بازی که یه عده شون قهرمان میفرستادن فارم ها

حالاهم علنا دف میفرستن تو.فارمها

البته خبر از درگیری های خونین بین دو ساید شرقی میرسه

امیدوارم نماینده این سایدها بیان لینک هاشو.بزارن

و یه تحلیلی بکنن

اصن پلنی که فرداش تو فروم تحلیلش نباشه

به چه درد میخوره

• خوب اینجور که به نظر میرسه شمال شرق با شمال غرب متا بستند . از اونجایی که جنوب غرب واندر زن نداره کلا. به نظر میاد جنوب شرق باید ۲ تا واندر رو بزنه .

البته شانسی که جنوب شرق آورده وضعیت دف تو شمال افتضاح هستش مخصوصا رو واندر گرندپانیشر .

• سلام خدمت همه ی دوستان

خب دیگه به روزای اخر بازی رسیدیم و این سرور هم با همه ماجراهاش به زودی تموم میشه

روز 85 بازیه ناتارا شروع به بالا کشیدن شگفتیشون کردن 4 تا ساید هم با تعارف و تعلل های فراوان دارن واندر هاشون رو بالا میکشن

اینجور که مشخصه شمال غرب و شمال شرق متا شدن و هر 2 واندرشون هم داره اپ میشه

با توجه به پتانسیل کم ساید جنوب غرب

میشه گفت الان رقابت اصلی بین شمال و ساید جنوب شرق هست

همونطور که حاضران تو بازی دیدن و احتمال زیاد کسایی که خارج بازی هستن خبر ندارن (چون اصلا فروم نویسی نداریم:)

از بعد کتیبه ها دو ساید شمالی با هم در گیر بودن خیلی همر خفت کردن از هم دیگه خیلی دیوار شدن و کلی دف تلفات دادن و جنوب شرق هم که مشغول کشاورزی بوده

محتمل ترین حرکت این بود که برای برقراری توازن قوا مخصوصا از نظر دفاعی 2 ساید شمالی متا بشن که این اتفاق هم افتاده

با اتک های غارتی که رو واندر ها انجام شده تقریبا پتانسیل دفاعی ساید ها هم مشخص شده

به نظر شخصی خودم کفه ترازو قطعا به سمت شمال سنگینی میکنه و شانس برد شمال بیشتره

حالا باید بشینیم و ببینیم که جنوب چی تو چنتش داره

من الله توفیق