نقد و بررسی سرور اسپید راند 6| آغاز 3مهر1397|

• اين يكي جا موند

در مورد بروفايل ها هم بهتون اطمينان ميدم جنگ رواني بوده كه پلنر ها راه انداختن تا بين دو تا سايد شمال اختلاف بندازن

تو پست قبلي و اين پست ديدين كه هم خفتمون كرده بودن هم اتك زده بوديم بهشون

• اقا مسعود قرار بود پایان بازی بیایی یه چیز هایی رو بگی ؟؟؟؟؟

منظریم ها؟؟؟

• مسعود جان بابت صد کردن واندر ممنونیم

14سال پیش بازی میکردم امسال هم اومدم در سرور اسپید راند شش جنوب شرق واندر صد کردیم و سرور پاندورا اتحاد وار تا لحظه اخر مقاومت کردیم ولی چون به خاطر نفوذیهای وینر و تفرقه هاشون لیدر های اصلی و پلیرهای حرفه ای رفتند نتونستیم تا انتهای سرور ادامه بدیم ولی با اک بلک تیم تا اواخر سرور بودیم و در سرور سه هم سه هفته اول سرور توتال لیدر شمال شرق بودم و باز هم به خاطر وینری های سرور پاندورا که همون کار های پاندورا رو انجام دادند از ادامه بازی منصرف شدم

یادمان باشد این یک بازی هست

• مسعود جان یه تیکه توی حرفات بود که فلانی توی فارما دف میذاشت و اینا

خواستم بگم که توی ساید شمال شرق هم بچه های جنوب کم دف نمیذاشتن اوایل بازی یه عده به خاطر همین کار حذف کردن و رفتن دوست عزیز;);)

سلام داداشم

اصلا چنین چیزی نبوده ، به هیچ عنوان جنوب شرق توی فارم های هیچ سایدی دف نمیذاشت .

اگر ما میخواستیم چنین کاری کنیم به راحتی میتونستیم توی تمام سایدها اکانت بسازیم .

ولی کلا خود من با این روش بازی مخالفم و به هیچ عنوان نه اکانت توی سایدی میخرم و نه اکانت میسازم.

بعد کتیبه ها هم یه اکانت خیلی خوب و عالی با همر مناسب توی شمال شرق به خود من پیام داد که میخواد بفروشه.

نمیخوام اسم ببرم که کی بوده ولی خیلی راحت میشد خرید و در انتها به خود شمال شرق کوبوند.

موفق و پیروز باشی - مسعود

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان من احتمالا اخرین نفری هستم که پست می زارم

من خودم معرفی می کنم علی هستم با اکانت Dr.Def

از سال 2009 تو این فروم هستم بعد از 8 سال برگشتم به تراوین و خیلی خوشحالم و به همه بچه های se تبریک می گم واقعا جلوی سه تا ساید

جانانه جنگیدن واقعا مقاومت یک به سه به اندازه حماسه افرین بود که از تصورم خارجه .

من همیشه تو اس ای بازی کردم به رفقام وفادار بودم به اس ای وفادار بودم

باید یه تشکر ویژه کنم از همه بچه ها اسامیشون خیلی زیاده منم شیرازیم تایپ خیلی سختمه خخخخخخخخخخخخ

و یه تشکر ویژه کنم از ساپورتام که کمک کردن همرمو روی واندر ان ای لانچ کنم

در واقع من کاری نکردم رفقام تو اس ای کار کردن من فقط سرباز ساختم

در اخر می گم همه بچه های اس ای نوکرتونم دوستون دارم فدای تک تکتون

ارادتمند همتون دکتر علی دفاعیان

Dr.Def

• تبریک به ساید اس ای بابت پیروزی شون

قدیما بعد بازی یه پسورد از یه جانشین واندر میگذاشتن

تا بقیه هم بتونن بعد بازی روی واندر پیروز لوگین کنن و شاهکارشون از نزدیک.رویت کن

شما از.این رسما ندارید؟؟؟

• نقد و بررسی سرور اسپید راند 6| آغاز 3مهر1397|

اخر پست رو بخونید

• سلام خدمت خوانندگان عزیز فروم

به ساید جنوب شرق تبریک میگم که با وجود اینکه با هر سه ساید درگیر بود بازم تونست واندر رو 100 کنه.

با ساید جنوب غرب تا قبل از نقشه ها درگیر بودیم که دف و همرهای زیادی از دست دادیم.

با ساید شمال شرق هم بعد از نقشه ها درگیر بودیم که دو همر واندر زن جنوب شرق صفر شد و ... .

با ساید شمال غرب هم که بعد از متا با شمال شرق هر چی همر داشتند و کوبیدند به واندر جنوب شرق.

با اینکه ساید جنوب شرق با هر سه ساید درگیر بود ولی با اقتدار تونست واندر رو 100 کنه.

تبریک به شمال شرق و شمال غرب که هرچی همر داشتند کوبیدند به واندر جنوب شرق . ( حدود 25 همر زدن به واندر جنوب شرق ) و در آخر هم چون هیچی نداشتن همر شاه اسماعیل از جنوب غرب رو خریدند و زدند به واندر که همر شاه اسماعیل قبل از خوردن به واندر صفر شد.

تشکر از اکانت PGN.HaDii که به کل پلیرهای جنوب شرق پیام میداد برای خریدن اکانت ( به قول خودش قوانین خودش رو داره ، لول ).

و اما هادی جان در مورد اکانت khan ، به هیچ وجه جنوب شرق اکانت خان رو نخرید ، ظاهرا شما روی اکانت خان جانشین بودید و همر خان رو غارت زدید به نقشه ! و بعدش خود اکانت شما سیم سکند زده بود ! خان پیام داد که دف خالی کنید همر برگرده میزنم به شمال شرق ، ماهم با کمال میل خالی کردیم و خان زد به شمال شرق .... .

تشکر ویژه از پلیرهای شمال شرق که با اکانت های مختلف amirali و .... توی فارم های جنوب شرق دف میریختند.

تشکر ویژه هم از فرزاد پانیشر عزیز دارم که ادعا می کرد اهل خریدن اکانت از سایدی نیست ولی بعد فهمیدیم هست .

کلا از همه تشکر میکنم ، سرور واقعا سختی بود ، با اینکه فروم نویسی نداشت ولی زد و خورد های زیادی داشت سرور.

و اما بچه های گل جنوب شرق ، دست تک تکشون رو میبوسم و ممنونم که مثل همیشه پرچم جنوب شرق رو بالا نگه داشتند.

oOo, saber , K&a , S.W.A.T , gg_lousy , Mr.oAA , king roman , Tonecha , Prance of turk , avian , gular , ATa_hEro , DAVID , Dr.Def , Gone hero , PHANTOM , gol fish , erfannnnn , mary , DonDon , poisonous , Good Day , Amir.bm , yashar_0007 , Dr freeman , shervin98 , hamedabdi , hashashin , SIGAR ,Red,Hani68,BiNG,M2a9,King amir,rapid,N Warrior,Arsen,rohimalekiii,B&E,Lord.V,Mohsen,rezayatbh,Unco,DarkNightDmc,anonymous,shotor2018,T.Knight,delphi,Kn!ght,M!RAS,PinkleR

تشکر ویژه میکنم از :

حسین T.N.T عزیز که با محلق شدنش به جنوب شرق بعد از نقشه ها جان دوباره ای به جنوب شرق داد.

احسان عزیز اکانت good day ، یار همیشگی و عزیز من که این سرور کمک زیادی به من و ساید کرد.

امیر عزیز اکانت lord.v ، دو سرور هست که باهم آشنا شدیم و مرد و انسان بزرگی هست و توی هر دو سرور یار قابل اعتماد و بازوی راست من بوده.

علی عزیز اکانت dr.def ، گلوی جدید که این سرور باهاش آشنا شدم ، قابل اعتماد و مرموز (خخخخ)

ابراهیم عزیز اکانت red ، به بودن در کنارش افتخار میکنم ، ابراهیم تو نبودی جنوب شرق هیچ نتیجه ای نمیگرفت ...

رضای عزیز از اکانت gular ، رفیق عالی و قابل اعتماد ، دوست داریم رضا جون.

محمد از اکانت N Warrior ، رفیق جدید این سرور من ، ولی خیلی غرغرو هست :D

محمد از اکانت Kn!ght ، رفیق سرور گذشته و این سرور ، که دف خیلی خوبی به ساید کمک کرد ( دمت گرم محمد جان ).

و .........

بخوام بنویسم خیلی زیاد میشن دونه دونه باید همه رو بنویسم .....

و اما اکانت جنوب شرق :

South East

123654789

کلیه اتک هایی که به واندر خورده در قسمت آرشیو ذخیره شده است.

مرسی که کلا پستم رو حذف کردید (عجب) !!!

موفق و پیروز باشید - مسعود

• سلام به دوستان و دلاوران جنوب شرق

تبریک فراوان برای برد مجدد جنوب شرق

یه خسته نباشید به اقا مسعود و تمام پلیرای جنوب شرق که مثل همیشه پرچم بالا نگه داشتن

مشخص هست که سرور پر زد و خوردی بوده... جای منم خالی ...

موفق باشید

s6 r2:lord hadi
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir

• پیج رو ک باز کردم صفحه سوم صفر شدن افسانه رو دیدم سه صفحه از بالا تا پایین اومدم ببینم جوابش چیه... هیچی... زحمت و اسکرول الکی:( حلالت نمیکنم

حداقل میومدی یه اسکرین از رزومه‌ت میذاشتی همه میفهمیدن از قصد خوردی دل بچه ها شاد شه :/ و الا تو همون اساس و بنیه‌ی تراوین ایرانی...

پ.ن: حسین تی ان تی بین‌المللی شدی؟ سایدت مونده اون بالا میری برا ج.ش کمک پلنری؟ ?( میزارمش پای همنشینی با سپهر [نقطه]

پ.ن: ب امید روزی ک داداش آیناز یه اکانت شخصی ریجستری کنه و روش تکی بازی کنه ببینیم این تحلیلاش تو واقعیت هم متجلی میشه یا نه...

پ.ن: مدیریت محترم سرور ۵ایکس راه میندازین و شروعش رو میندازین تو بوران امتحانات دانشگاه؟ :( یکم تاریخارو سنجیده انتخاب کنین. هممون که ۴۴ سالمون نیس فقط تو باشگاه باشیم قرص بریم بالا

پ.ن [ویرایش] : متعاقبا از طراحی جدید فروم برا گوشی تشکر میکنم ازتون:evil:

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• پ.ن: حسین تی ان تی بین‌المللی شدی؟ سایدت مونده اون بالا میری برا ج.ش کمک پلنری؟ میزارمش پای همنشینی با سپهر [نقطه]

عزیزم اگه بودی و بودن راند بعد هستیم (بعدشم فان بود حالا تو به دل نگیر)

پ.ن: سپهر هم گفته میادXD

پ.ن:فرزاد رو کجای دلت میزاری XD (شمالشرقه)

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• پ.ن:فرزاد رو کجای دلت میزاری XD (شمالشرقه)

این اگه سر سوزن دل و جرئت داشت که وقتی بودیم میومد... فرار نمیکرد شمالغرب...

شنیدم این راند هم پول خورده در رفته^^^^^^^^

بعدشم من با همتون قهرم میرم ساید پنجم میشم... :thumbdown:X(

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان

تبریک به ساید اس ای بابت پیروزیشون و خسته نباشید به تمام پلییر ها

غرض از مزاحمت اینکه

روز 18 دی ماه قراره سرور 5X در دامنه دات کام شروع بشه

5 نژادیه و واندر داره

ما هم مشغول جمع کردن تیم هستیم برای این سرور

از دوستان اینجا اگر احیانا کسی علاقه مند بود که تو تیم ما باشه و در خدمتش باشیم

میتونه به آیدی های تلگرام زیر پی ام بده و صحبت کنن:

@Ehsan_Souti

@braingod

اگر احیانا هر کدوم از دو دوست عزیزمون آنلاین نبودن میتونید به دیگری پی ام بدید و در اسرع وقت پاسخگو هستند

ممنون که وقت گذاشتید و مطالعه فرمودید

عذرخواهی میکنم که زیاد مربوط به این تاپیک نبود

موفق و پیروز باشید

• پ.ن:فرزاد رو کجای دلت میزاری XD (شمالشرق)

به نام اهوزا مزادای ایران

1.بچه های به یاد داشته باشین اگر تو سروری دیدین سه ماه تمام بازی دست من بودو هیچ سایدی جرات نفس کشیدن نداشت شک نکنید با قسم خوردن جون زنتون میتونید کاری کنید من بزارم شما واندر 100 کنید کاری که اقا مسعود بست پلیر این بینوای واندر ندیده کردو بعدش گفت من سیاست زدم ی سیاستی بهت نشون بدم از سرور بعد حال کنی داداش خوشی هات تموم شد ؟
    حالا برو فکری کن که دارم میام شمال شرق بلای جونت بشم کل تیم من میرن شمال شرق خودم تنها میرم وسط اس ای شوخی که نیست 200ک گزری از تو ساید ما رو متامون بلند کردن من از سرور دیگه شخصا اس ای ثبت نام میکنم جنگ داخلی خفت همرها زدن همرهاشون به دیوار بلند پانیشر میشه عقب انداختن سایدشون تنها یک راه داره این اتفاق ها واسه اس ای نیفته اکانت بست پلیر از اس ای بره در غیر اینصورت هفت جدو اباد اس ای هم بیان من باز اس ای ثبت نام میکنم 8 تا همر هم دیوار کنم خدا بده برکت بست پلیر هم هر سرور صفر میشه بدون تردید ...

2. راجب ساید خودم همه بچه ها خوب بودن خوب هم پلی دادن سه ماه هم مقتدارنه شاه بازی بودن اما غرور اخر بازی ی مقدار بازیو سخت کرد نزاشت من برم کمک ان ای وگرنه زدن اس ای کار یک شب من بود اگر این نبود توتالشون زنو بچشو وسط نمیکشید واسه ی واندر 100 کردن ...

ویرایش شد

7.خوشحالم هنوزم فروم اسپیدبعد 6 راند جدید همه جاش اسم پانیشر هست چه خوب چه بد نشانه اینه من دارم کارمو درست انجام میدم همینو مارو بس ...

8.تاریخ نشون داد همه نابود میشنو تیم پانیشر خواهد ماند تو باطلاق من دستو پا بزنید مارو گندتر میکنید ..

ویرایش شد

10. بیخودم الان نیان باز شر بنویسید 4 تا نوب فردا شات بگیرن بگین نیگاه پانیشر بزرگ جواب مارو داد ....

یا حق ...

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: از الفاظ مناسب استفاده فرمایید / صحبت پیرامون مدیریت بازی ().

• سلام به همگی

خوشحالم که هنوز اسم تیم پانیشر پرچمدار تراوینه و زدنش باعث خوشحالی کلی آدم

در مورد بعضی ها که اصلا چیزی نمینویسم همون هایی که ماهی یه بار میان و بقیه کارهایی که دیگران انجام میدن رو جوری با ذوق و شوق مینویسن انگار بودن و کاری انجام دادن میان که بگن منم هستم ها منو که فراموش نکردید منم وجود دارم ها میدونید که کیو میگم بیشتر ازش بگم باعث افتخارش میشه که در موردش صحبت کردم

همه دیدن تیم پانیشر چه کارهایی ازش برمیاد وگرنه یادشون نرفته که 3 تا اکانت به تنهایی ان ای رو زد و ویرایش شد

همه شاهد هستن تیم پانیشر اگر جایی خواسته واندر صد کنه و موفق نشده از نامردای روزگار خورده خنجر از پشت خورده وگر نه مردونه تو خواب ببیند که بتونند بزنند

هیجان بازی برای تیم پانیشر واسه صد کردن واندر نیست واسه زدن اون تازه بدوران رسیده هایی هست که ادعاشون سقف آسمون رو سوراخ کرده یا اونهایی که نامردی میکنن

از حالا به بعد هم همون آش و همون کاسه ادعاتون میشه اسم اکانت واسه سرور بعدی

نمیتونین پس هیسسسسسسسسسسسسسسسس برید زیر چادر صداتون هم در نیاد

این شعر رو هم واسه کسایی مینویسم که بدونند مردی چیه

چون قدم در جمع مردان پانیشر مینهی مردانه باش طاقت مردی نداری همچون ... . ... در خانه باش

یه تشکر ویژه از همه دوستانی که زحمت کشیدن

پ.ن : ندارد چون در حدی نمیبینمتون که بخوام بیشتر از این چوابتون رو بدم یا ریپلی که میکنید بخونمشون

احمد اف بی آی8):thumbsup:

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

The post was edited 2 times, last by ASHKAN: لطفا از الفاظ مناسب استفاده کنید ().

• رفیق اولین نفری که با مسعود بحثش شد تو ساید اس ای من بودم و گذاشتم رو حذف اما به خاطر اصرار دوستام موندم

کلی هم مشکل داشتیم که اینجا نگیم بهتره

به همه گفتم شاید به گوش خودشم رسیده باشه

برم اس ای برم و ببینم مسعود هس از حمایت در بیاد بیخیال بازی میشمو فقط اونو میزنمش

اینا رو گفتم که بدونین خیلی قبل تر از شما و بیشتر از شما با سیاست هاش مشکل دارم

این همه گفتین

امیدوارم با مدرک باشه و مدرکشم بذارین ما ببینیم

نوب بودن شعار ماست

:thumbsup:

Kn!ght

The Pirate King

King.leo

• 2. راجب ساید خودم همه بچه ها خوب بودن خوب هم پلی دادن سه ماه هم مقتدارنه شاه بازی بودن اما غرور اخر بازی ی مقدار بازیو سخت کرد نزاشت من برم کمک ان ای وگرنه زدن اس ای کار یک شب من بود اگر این نبود توتالشون زنو بچشو وسط نمیکشید واسه ی واندر 100 کردن ...

فک کنم این لینک که ناتار از واندر NW گرفت گویای عملکردتون باشه

متاسفانه عادت ما ایرانیاس

وقتی بد باشیم میمیریم اما اعتراف نمیکنیم و همه چیز رو میندازیم گردن بقیه

w1s5_photo_2018-12-25_12-18-17.jpg

نوب بودن شعار ماست

:thumbsup:

Kn!ght

The Pirate King

King.leo

• به نام اهوزا مزادای ایران

1.بچه های به یاد داشته باشین ا

سلام

به به ببین کی پست گذاشته ، چطوری فرزاد جون ؟ ما هنوز تورو به چشم داداش میبینیم عزیزم شما چطور ؟

عزیزم من دوست دارم تو باشی ، واقعا بازی جذاب تر میشه ، چون دیگه کسی پیدا نمیشه که به ویس هاش گوش بدیم و هی پیام بده تورو خدا بذار 100 کنیم !!!

فرزاد عزیزم چرا اینقدر حرفای خنده دار میزنی ؟

بیا جنوب شرق ما با کمال میل ازت پذیرایی میکنیم ، تو هنوز پلیر افسانه ای هستی که توی اکانتت میخوای 18 تا همر بکشی ؟ (مگه میشه ؟ مگه داریم ؟).

عزیزم تمام پیام هات هست که تورو خدا مسعود نزنید ، بذارید ما 100 کنیم و .... ، باز میای اینجا شاخ و شونه میکشی ؟

با این همه همر که زدید به واندر ما باز میای اینجا شاخ و شونه میکشی ؟ نتونستید از دف 14 میلیونی جنوب شرق رد بشید ؟ دف هر دو ساید شمال رو روی هم میزاشتید نصف دف ما نمیشد !

تو کسی هستی که تا میخوری میای به کل ملت بدو بیراه میگی به خاطر یه بازی ؟

نکن فرزاد از این کارا ، اصلا رفتارت جالب نیست عزیزم ، من هر سروری بخوام بازی کنم با همین اسم بازی میکنم و اسمم تغییر نمیکنه ، توهم بیا که سرور جذابی بشه به قول خودت شخمم بزنی !!! تو هر سرور برای همه کوری میخونی بعد خودت شخم میخوری هر سرور !!!

تو پشت سر شمال شرق پیش من حرف میزدی که اینا .... هستند حالا شمال شرق خوب شد ؟

حتی سرور قبلم که شمال شرق از ما بالاتر بود نامه میزدی که مارو نزن و شمال شرق رو بزن ، اسکرین موجوده فرزاد جون !

تو اینقدر بی فرهنگی که تا میخوری میای بد و بیراه میگی ! به علی مهری و .... ، ویس هاش همه هست ، دوستان نیاز به خندیدن داشتند پی وی پیام بدن میدم خدمتشون.

عجب !!!

مسعود

The post was edited 1 time, last by Eh S aN ().

• سلام به تمامی دوستانی و عزیزانی که در این سرور بازی ویا دنبال میکردن ،

یکی دیگر از سرور های اسپید تمام شد و تیم تراوین به برنده ی بازی تبریک میگوید و امیدوار است در تمامی مراحل زندگی همچون مدیرییت این بازی رفتار کرده و همیشه پیروز و سربلند باشند و بتوانیم در سرورهای بعدی شاهد حضور دوباره ی این عزیزان باشیم .

تاپیک بسته شد.

بانشکر

تیم تراوین