با توجه به این پلیرها کم هستند ... چطور میشه غارت کرد؟؟

• سلام
    چند تا سوال داشتم
    1. با توجه به اینکه پلیرها کم هستند و سرعت تولیدمثل حیوانات تو آبادی ها هم خیلی بالاست، منی که با 30 روز تاخیر اکانت ساختم چطور می تونم غارت کنم؟؟ تازه بعد دو سه هفته یکی دوتا دهکده ناتار جای دهکده من ظاهر شدن... در ضمن تعدادی اکانت هم که اطراف من بود همه بن و حذف شدن ... راه قانونی برای غارت وجود داره؟؟ حوصله روش های غیر قانونی ندارم ... غارت در حدی که بشه یک همر نان کپ ساخت. ؟؟
    2. پلیرهایی که میرن وسط بیابون 15 کراپی میگیرن چطور اکانت رو میارن بالا؟؟ همه گلد مصرف میکنن تا 15 کراپی رو بیارن بالا؟؟ مثلا می بینی بین دهکده اول و دوم طرف 70 80 خونه حالا کمتر یا بیشتر فاصله وجود داره
    3. و یک سوال دیگه ... فروم تراوین از زبان فارسی درست پشتیبانی نمیکنه یا مشکل از جای دیگست؟؟ واقعا خوندن مطالب تو این شرایط عذاب آور

با تشکر

• با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده سوال هاتونو از آخر جواب میدم و میام بالا و اگر ابهامی باز وجود داشت در خدمتم

3.فروم تراوین در قالب دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده و شما مطابق عکس در اون قسمتی که با فلش زرد - قرمز مشخص کردم میتونین زبان مورد نظر رو انتخاب کنین

2.اینکه 15 کراپی باید گرفت یا نگرفت این خودش یه سواله
    اینکه 15 کراپی رو کجا گرفت خودش یه سواله و اینکه چرا 70 80 خونه فاصله بینش هست و اول کار چی کار کنیم یه بحث دیگست

مسلما 15 کراپی چون گندم به شدت بالایی تولید میکنه گلد نیازه تا گندم ها تعدیل بخورن و یه چیز عرف هست که در تراوین ملت پایتخت خودشونو ۱۵ یا ۹ میگیرن چرا که تولید بیشتری در اختیارشون قرار میگیره

ضمن اینکه بار ها دیده شده که افراد با برنامه ریزی مناسب ، همر های خیلی خوبی بدون حتی ۱ غارت و خرج های گزاف برای اثر هنری ساخته اند و این به استراتژی افراد بستگی داره که چی کار میخان بکنن

1.دوست عزیز هر چی از سرور بگذره تعداد ثبت نامی ها و بازیکنان مشتاق برای اون سرور کمتر میشه.دلیل اینکه اطراف شما هم خالی هست همین هست که بازیکنان کمتری ثبت نام میکنند.
    نکته ای که شما باید مورد توجهتون باشه چون ۳۰ روز هم دیرتر ثبت نام کردید باید صبور باشید.دوستان شما ۳۰ روز از شما جلوتر هستند و شما قرار نیست ۱ شبه به میزان غارت کسی که ۳۰ روز زودتر از شما بازی رو شروع کرده ، غارت کنید
    راجب آبادی ها هم آبادی ها از یه الگوریتم خاص پیروی میکنند که اون یه چیزی هست که اگر هم هر طور باشه ، برای کل سرور شرایط یکسانه و مختص شما نیست

امیدوارم پاسخ سوالاتون رو گرفته باشین

سپاس

• سلام عزیزم بنده برعکس اشکان جان از اول جواب میدم و به آخرین سوالتونم جواب نمیدم ^^

1. با توجه به اینکه پلیرها کم هستند و سرعت تولیدمثل حیوانات تو آبادی ها هم خیلی بالاست، منی که با 30 روز تاخیر اکانت ساختم چطور می تونم غارت کنم؟؟ تازه بعد دو سه هفته یکی دوتا دهکده ناتار جای دهکده من ظاهر شدن... در ضمن تعدادی اکانت هم که اطراف من بود همه بن و حذف شدن ... راه قانونی برای غارت وجود داره؟؟ حوصله روش های غیر قانونی ندارم ... غارت در حدی که بشه یک همر نان کپ ساخت. ؟؟

وقتی به جایزه انبار و اون جایزه 2 هزار از هر منبع ها رسیدی میریزیش تو سرباز خونه و 10 تا ماجراجوییت که تموم شد میری تو حراجی و سطل و پماد و کتیبه هرچی تونستی میخری (هرچی بیشتر غارتت هم بیشتر)
    با همون نیروهات و قهرمانت آبادی هارو دونه دونه خالی میکنی تا وقتی نیروهات به اندازه ای رسید که بتونی یک آبادی 25% و یک آبادی 50% رو با هم خالی کنی یعنی مجموع توان حملشون بشه 12ک دیگه نیرو نمیسازی و هرچی در اوردی رو میریزی تو ارتقاع منابع تا سطح 5...سطح 5 که شدن فقط منابع رو میریزی توی اقامتگاه و 3 مهاجرت رو میسازی (غارتت رو اصلا متوقف نمیکنی)
    توی سرور نرمال تقریبا توی 13 تا 15 روز ..برای 3ایکس توی 4 تا 5 روز دهکده دوم رو میزنی
    میگردی یه 15 کراپ مشتی پیدا میکنی که آبادی دورش خیلی باشه...فاصله هم تا 70 80 خانه موردی نداره
    حداقل25تا آبادی توی 14 خونش باشه که هر 3 روز حدوده 150 ک بهت منبع بده...مهاجرارو که فرستادی شروع میکنی منبع ارتقاع دادن و بازار رو (نسبت به فاصله بین دو دهکدت ارتقاع دادن) و غارت کردن آبادی ها
    دهکده 15 گندمی که زده شد فورا میری توی بازار و منبعی که خودت میدونی سرریز نمیشه رو میفرستی (من معموملا 800 از هر منبع با فاصله 5 دقیقه از هم میفرستادم و بعد از 30 دقیقه میزانش رو نسبت به پیشرفتم در دهکده دوم افزایش میدادم)
    مستقیم میری برای ساخت نیرو 1 دونه هم منبع خراب نمیکنی...نیرو ها هرچقدر که شدن...قهرمان رو وقتی آبادی های توی 10 در 10 دهکده اولت رو زده بودی یه کتاب میزنی و میفرستیش توی دل حیوانات عزیز در آبادی ها که بمیره(مراقب باش کتاب روکه زدی اصلا دست بهش نزار تا بمیره ) وقتی قهرمان مرد با یه سطل سریع زنده میکنی توی دهکده 15 کراپ و همون شیوه غارت رو انجام میدی و نیرو رو میکنی به اندازه 12ک غارت و هرچی که غارت کردی رو میریزی توی گندم زارا
    و دقت داشته باش که از دهکده اولت هم همینجوری پشت سره هم منبع داره میاد...قهرمان رو همینجوری هر 3 روز یک بار بین دهکده ها پاسکاری میکنی تا آبادی هارو خالی کنن و بریزی توی ارتقاع منابع و دهکده زدن
    وقتی گندمزارای 15 کراپ به سطح 8 رسید یه آبادی 50% میگیری براش و وقتی به 12 رسید آبادی دوم
    خوب حالا به وضعیتی رسیدی که بتونی دهکده سوم رو بزنی و همر برای میدگیم یا اند گیم بسازی
    اگر رومن بودی تا میتونی جشن بگیر و منابع رو ارتقاع بده تا اینجا که توضیح دادم بهت فکر کنم توی روز 60 باشی
    حالا باید تصمیم بگیری که چه نوع بازی میخوای انجام بدی..تو میخوای 1 همر بسازی پس زیاد سخت نمیشه واسط...حتی میتونی با تولیدات 15 کراپت از روز 80 شروع به ساخت نیرو کنی
    چون 30 روز از بقیه عقب هستی پس نباید توقع همر سنگین رو با بازی سالم داشته باشی..
    شروع میکنی سطح میدانت رو میبری بالا و یکی یکی از ناتار ها جاسوسی از دو نوع انجام میدی و میبینی که آیا انبارشون بیشتر از مخفیگاهشونه؟ و آیا دیوار یا اقامتگاه دارن؟ اگر مخفیگاهشون کمتر و دیوار یا اقامتگاه داشتن دژکوب و منجنیق بستگی به سطحشون میفرستی و تخریبشون میکنی و میزاری توی لیست...لیستت رو تا حدی بزن که هر دهکده ناتاری که اضافه میکنی 5تا حمله به طور همزمان با فاصله 5 دقیقه ای حداقل روش بره...وقتی نیروهات زیاد شد دیگه باید خیلی بیشتر بشه این مقدار
    تعداد نیرویی که میگذاری رو هم باید دیگه خودت چک کنی اول 15تا گرز بفرست با 3تا شوالیه اگر تلفات خوردی بیشتر کن (بعد از تخریب ساختمانای دفاعی)
    اگرم زیاد حوصله داشتی میتونی سربازخونه و اصطبل و آهنگری رو هم بزنی که نیرو نسازن تا 1 یا 2 روز
    هر موقع تلفات دادی دوباره همین جاسوسی میکنی و همینو تکرار
    ناتار زدن وقت و حوصله میخواد..توی سرورهای کنونی کسی به آسونی فارم نمیمونه و نمیزاره تو به راحتی و بدون تلفات غارتش کنی

هرچقدر نیروی بیشتری بخوای باید سعیت رو بیشتر کنی داخل ناتار زدن و لیستت و نیروهات رو بیشتر کنی و کمترین تلفات رو بدی و سربازخونه هات همیشه شارژ باشن

توی 60 روز میتونی بری واسه کتیبه با همرت اگر شرایط بهتر بود از نظر من 2 یا 3 همر بساز
    این خیلی مهمه که از منابع 15 کراپت تا جایی که میتونی کم استفاده کن برای ساخت نیرو و غیره و سعی کن منابع رو بریزی توی گندمزاراش.... 24 ساعت نیرو ساخته بشه توی سربازخونه و اصطبل کوچیکت تا همر خوبی رو داشته باشی

فکر کنم سرور اولت باشه..امیدوارم متنی که نوشتم به دردت بخوره و اینو بدون که هیچکس نمیتونه دقیق توضیح بده که چه کاری کنی تا به چی برسی چون تراوین هر سرورش شرایطش برای اکانتت با سرورای دیگه فرق میکنه

طولانی بودن متن هم بخاطره اینه که همر کشیدن به صورت قانونی الکی نیست و حتی بیشتر از غرقانونی زمان میبره
    ولی لذته اولی خیلی بیشتر از دومیه

2. پلیرهایی که میرن وسط بیابون 15 کراپی میگیرن چطور اکانت رو میارن بالا؟؟ همه گلد مصرف میکنن تا 15 کراپی رو بیارن بالا؟؟ مثلا می بینی بین دهکده اول و دوم طرف 70 80 خونه حالا کمتر یا بیشتر فاصله وجود داره

کلا هرکی 15 کراپ میگیره باید گلد مصرفش کنه وگرنه دیر میاد بالا و یا اصلا نمیاد بالا :D

و این رو هم بگم که اگر توانایی خرید گلد رو داری تصمیم بگیر که همر بسازی یا دفاعی...اگر نداری تصمیم بگیر چندتا دمپایی بسازی یا دفاعی ، یا دفاعی با یه دمپایی

چندتا نکته هم بگم شاید بدردت خورد:
    1.آبادی های که گفتم بزن رو هر 3 روز یک بار در نرمال و هر 1 روز 1 بار در 3ایکس پر میشن
    پس لازم نیست همینجوری الکی نیرو بفرستی اول قهرمان رو میفرستی پشتش با فاصله 1 دقیقه یا کمتر نیروها برسن و غارتش کنن

2. دهکده دومت اگر گلد داری 15 کراپ 150% باشه دیگه کمش 125% اگر گلد نداری یه 6 کراپ بگیر چسبیده به دهکده اولت یا حداکثر 10 خونه فاصله داشته باشه

3.اگر فاصله زیاد بود با سطل قهرمان رو جابجا کن اگر نمیدونی چطوریه یه پیام بده تا بهت یاد بدم

4.من تا جایی توضیح دادم که ربطی به نژاد نداشته باشه..اگر نژاد رومن بودی میتوی شوالیه رو تحقیق کنی و آبادی های دورتر رو هم بزنی و حتی میدان تمرین رو هم زودتر بسازی..میدان تمرین دیگه بستگی داره به فکر و شرایطی که داری

5.تعداد نیروهات الزامی نیست که 12ک بشه..ممکنه توی منطقه رقیب داشته باشی و یا آبادی کم..پس تا حدی که نیروت نخوابه توی دهکده و احساس کنی که دیگه نیرو کم نمیارم واسه آبادی بساز ولی استاندارده من این بود
    و برای دهکده 15 کراپ اگر رومن بودی شوالیه رو بسازی به صرفه تره در حده 60تا لژیون بساز تا بتونی منابع رو بیاری و شوالیه بسازی تا بتونی راحت تر و سریع تر آبادی هارو غارت کنی و پا به پای قهرمانت نیروهات حرکت کنن و کم نیارن

کمی چیزی دیدید ببخشید :rolleyes:
    اگر دفاعی هم خواستی بسازی پیام بده تا اونم توی یه متن جدا بنویسم واسه دوستان با جزئیات بیشتر

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• سلام

با تشکر از دوستان که وقت گذاشتند و جواب سوال های من رو دادند. حتما از راهنمایی هاتون استفاده می کنم.

بخصوص نکاتی که آقا مهرداد گفتند دقیقا چیزی بود که دنبالش بودم . مطمئنم این جنس راهنمایی ها (با جزئیات) پلیرهای تازه کار رو بیشتر ترغیب به بازی می کنه.