تاپیک اعلام امادگی سرور یک راند 4

• اکانت منو بن کرد اشکان مجبور شدم با اسم خودم بیام
    ببین داداش من دو هفته اول تو سرور تو جنوب شرق بودم تا اونجا که یادمه مسعول 15 گندمی مشخص کرده بودید که گفتین به تلگرامش پیام بدیم
    والا به خدا قسم بنده رفتم تلگرامش ایشون حتی زورش می اومد جوابمو بده بعد یک روز گفت شما حق ندارید رزرو شده اون مختصات که کنار بنده بود
    بعد به من مختصات 15 گندمی با 120 خونه فاصله داد گفت نمیخوای میدم به کسی دیگه
    حتی نمیزاشتین من مهاجر ارسال کنم که تهدید بر این بود فارم میشم
    بعدشم رای ریزی توگروهتون من ندیدم من اول گروهتون بودم مرتضی و وحید لیدر گروه بودن قشنگ یادمه

من کاری به لیدر ها مجموعتون ندارم ولی قابل قبول نیست هنوز سرور شروع نشده بیاید بگین ما جنوب شرقیم توتالش فلانیه لیدریش دسته ماست عقده لیدری دارین قشنگه یادم

شما حتی اسم اتحادتونم Se نزاشتید خودتون کتیبه های برمیدارید به اون بدبخت ها که همر دراختیارتون میزارن باید تو صف باشن
    اگه یادتون بیاد اول سرور یک تیم که توتالش خلبان کمک خلبان بود رو پروفایلش عکسش بود اومده بودن که بخاطر قد بازی شما حذف زدن همشون
    یادمه مرتضی گفت حیف حذف نکیند ما خوشحال میشیم باهم بازی کنیم که اون تیم قصدش این بود اخیلیوس بزنه طبق گفته خودش همشون زن داشتن سن بالا بودن
    دیگه نیا بگو من تو تیمت نبودم زشته حقیقت کتمان نکنید لطفا

قشنگ یادمه رفیقم ی گروه زده بود اول سرور مرتضی ولیدرها اون مجموعه با نفری که گروه تشکیل داده بود که اسکرین پیاماتون داره هنوز دعواهاتون سر لیدری هست نزار بقیشم بگم

دادا جنوب شرق وقتی قبل سرور توتالش مشخص کردن به نظر بنده شمال شرق بهترین

• لطفا جز کسرا کسی دیگه جواب پست بنده نده
    ایشون من یادمه

الان بچه های مثل اشکان و بهنامک میان جوک تعریف میکنن

بابا جنوب شرق ارث باباتون نیست خجالت بکشید هنوز شروع نشده توتال مشخص کردید بعد بهنامک میاد میگه ما باهیچکی متا نمیبندیم داداش شما که میگی رای ریزی میکنی هنوز بچه های سایدتون نیومدن چطور از طرف خودتون میگید متا نمیبندیم خجات داره اینقدر وقاحت

هنوز شروع نشده تکلیف متا مشخص میکنن کتیبه ها رو هم فقط بین ده نفر تقسیم میکنن 15 گندمی ها هم روز اول واسه خودشون رزرو میکنن
    همین که از الان متا گفتی خودتو لو دادی که تصمیم فقط چند نفر میگیرن

این سرور ساید های مثل شمال شرق یا جنوب غرب یا شمال

شرف دارن به شماهایی که اینقدر مغرورید و حتی اجازه نمیدید بنده حرف بزنم پستک ویرایش میکنید و بن میکیند
    درجواب کثرا که میگه اکانتت تازه ساختی داداش منو دو بار بن کرده که پست نزارم که این سومین پستم هست

الانم اخر شب اومدم پست گذشاتم که انلانی نباشه پاک کنه ویرایش کنه حرف حق نمیزاره بزنیم
    ساید فقط شمال
    یاعلی مدد

• بردیا اصلا جنوب شرق ارثه پدریه ماست..همینو میخوای بشنوی دیگه؟ که ما بگیم آره جنوب شرق ارث پدریه ماست و تو هم بکنیش پرچم عثمان و علی یارت راستی یادم رفت...ما عقده لیدری هم داریم
    به کسی نگی فقط بین خودمون باشه ..

بفرما..

سرور قبل اینقد بازیکن زیاد بود که افرادی مثل بایگوش و محمد ترانتولا و دکتر محمد که اون دفاع میلیونی رو ساخت طرفای 200 200 و 250 250 پایتختشون رو زدن
    من نمیدونم شما کدوم اکانت بودی..اما وقتی دیدت اینجوریه و نمیدونی 15 کراپ رزرو کردن باعث نظم ساید میشه و بازیکنا دیگه مهاجراشون رو روی 1 خونه نمیفرستن
    دیگه حرفی نمیمونه..

با رسم شکل توضیح بده کجای پستت ویرایش شده و چرا اکانتت بن شده؟ چرا الان که بن نیست پست نگذاشتی؟ اصلا اکانتت کی بن شده؟

در مورد اسم اتحاد هم خودت رو اینجا لو دادی...ما تا 2 هفته حداقل اسم اتحادامون SE بود

نه اشکان جوابتو میده نه کسری و نه بنده واست جک میفرستم شما هرپستی که میگذاری دوستان با تجربه به پستت میخندن..بشین واسه خودت یکی به دو کن

مسئله رزرو 15 کراپ چیزی هست که اکثریت بچه های تراوین انجامش دادن و در این بین فک کنم فقط شما نمیدونی
    اخلاق منو همه میشناسن تا وقتی طرف مقابل برپایه عدالت و شعور اجتماعی و آگاهی حرف بزنه پاسخ میدم ولی شما از پستات این موارد رو نداری
    پس سعی میکنم توی بازی اکانتت رو ببینم حالا که از اون زندان آمرداد خلاص شدی و از بردگی نجات پیدا کردی هرچند که اکانت فیک هستی

انشاالله که دوستان نقاب دار نقاب از چهره بگشایند و محفل مارا نورانی کنند

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Mehrad ()

• bardia
    بردیا دبیرستانی مدرست دیر نشه
    ما متا باهیچ کسی نمیبندیم به قول
    از همینجا هم اعلام میکنم به عنوان عضوی از جنوب شرق
    هم سینا صدامsaddam صفر میکنم که اینجا پست گذاشته هم اخیلیوس و هر مثل پیشوا نه ببخشید تیم جنوب غرب که بیاد توهین کنه به امرداد
    بردیا عمویی قربون قد بالات بگو چند سالته
    داداشی ما زورمون زیاده اره قدرتشو داریم میتونیم تعیین تکلیف میکنیم
    ی بار دیگه ببینم پست گذاشتی
    شما برو شمال ببینم صفرت میکنم
    به قول مهراد لیاقت جواب دادن نداری
    ( ویرایش )

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: توهین ()

• با سلام دوباره

نه به قصد انتقام از شخص یا گروه خاصی اومدیم نه چیزی ، جاست فور فان :thumbsup:

اومدیم هم یه مقدار این جمع دوستانه رو با دوستان جدیدی که اضاف میشن گرم تر کنیم و هم دوستی ها و رفاقت های قدیمی محکم تر بشه

فلذا پیشنهاد میکنم دوستان جدیدی هم که قدم رنجه میفرمایند بدونن که تیم این سرور واسه لذت بازی خواهد کرد

عزیزم زبون کسی نمیخاد بشی شما :D اصلا نمیدونم چی باید به تو بگم فقط :دی

دوست دارم ببینم این همه بالا پایین پریدنت فقط به چه هدفیه :D

هر چیه تا جایی که باعث گرم شدن تاپیک بشه خوبه.دمت گرم ادامه بده

عزیزی که خودت مینویسی ، خودت هم جواب خودتو میدی :D

مواظب باش شبا زود بخوابی که صبح از سرویس مدرست جا نمونی فقط <3

سپاس

پ.ن : یه وقت مامان بابا نیان سیستم و اینترنتو جمع کنن مارو از حضورت محروم کنن :thumbsup:

پ.ن : بهنام به این جماعت چی بگم خداوکیلی :D:D:D

Used to be called Ashkan.freedom ;)

برای اینکه به تیر غیب گرفتار نشوید، قوانین انجمن را مطالعه و مراعات بفرمائید.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: ویرایش پست ریپلای شده ()

• ایشون و تیموشون msh در تمام سرور حضور دارن و در ساید شمال غرب بازی میکنن
    شما تیمتو ببند خیالت راحت بالشه که ایشون در داخل بازی هیچ قدرتی ندارن و قدرتشون محدود به همین فروم میباشد

رکورد دار بن فروم :d

• کینگ امردادی که ۱ روزه ثبت نام کردی بچه زرنگ میشه بگی اسم اکانتت چیه و ایدی تلگرامت چیه که تو گروه با هم کمی گپ بزنیم؟
    معلوم نیست از کدوم ( ویرایش ) فقط جو رو بر علیه ما خراب کنی و دشمن تراشی کنی
    مومن از خدا بترس :thumbdown:

s2r1:ahuraee
    ts8:marshall
    s2r3(3.6):ahuraee
    ts1 new: ahuraee
    ts1 r3 new : ahuraee

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: ادبیات توهین امیز ()

• ایشون و تیموشون msh در تمام سرور حضور دارن و در ساید شمال غرب بازی میکنن
    شما تیمتو ببند خیالت راحت بالشه که ایشون در داخل بازی هیچ قدرتی ندارن و قدرتشون محدود به همین فروم میباشد

سلام مجید جان

احسان و مجید گانر رفیقای 10 ساله من هستن
    پس دیگه شمال غرب نمیرم :)) بازی لووس میشه
    دارم باهاشون شوخی میکنم یه گپ بزنم :))

شما تو کدوم ساید میری ؟ میشه بهم تو خصوصی پی ام بدی ؟

• درود

دوستان لطفا از ادبیات بهتری در محیط انجمن استفاده کنید تا مجبور به بن کردن کسی نباشیم
    کل کل تا جایی که توهین به کسی نشه مشکلی نداره و جزوی از بازی هست

سپاس
    ایناز

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• خوب داریم کم کم به شروع سرور نزدیک میشیم

خدا بخواد از تیم با ۲ نفر صحبت کردیم و اوکی دادن فقط محمد مونده که خبری ازش ندارم انشالا اونم اوکی بده خیالم از همه بابت تخت میشه .
    امیدوارم سرور با کمترین میزان تقلب و سالمی باشه و خون تازه ای به رگ های تراوین ایران تزریق کنه :thumbsup:

• سلام مجید جان

احسان و مجید گانر رفیقای 10 ساله من هستن
    پس دیگه شمال غرب نمیرم :)) بازی لووس میشه
    دارم باهاشون شوخی میکنم یه گپ بزنم :))

شما تو کدوم ساید میری ؟ میشه بهم تو خصوصی پی ام بدی ؟

سینا جان بنده شمال شرق میرم
    با این تیم هایی هم که من دیدم اعلام آمادگی کردن در گروه های تلگرامی بعید میدونم بتونیم 150% خوب بگیریم :d
    چون من همیشه اعتقادی به رزرو 15کراپ نداشتم وندارم گفتم هر کی زودتر بگیره حتما طرف یه توانایی هایی داشته که اومده زود 150% گرفته باید هم ازش استفاده کنه

رکورد دار بن فروم :d

• حدود ۳ ساعت تا شروع سرور فاصله داریم

علی الظاهر از سرور استقبال خوبی شده و تیم های خوبی اعلام آمادگی خودشون رو کردن

• ۲ تیم از سرور های اسپید و نرمال اعلام حضور در شمال غرب کردن
    • جنوب غرب هم تیم پیشوا و تیم راند قبلی اعلام حضور کردند
    • جنوب شرق هم تیم آمرداد مثل سرور قبل تصمیم گرفته ثبت نام کنه
    • و شمال شرق هم در آخرین لحظات با حضور مجید آخیل و آرمین نومرسی و یک تیم دیگه پر شده

امیدوارم که ربع ها با برنامه ریزی وارد بازی بشوند.هماهنگیشونو به زودی به دست بیاورند چرا که قراره کلی دور هم بخندیم :D

همچنین عدم وجود نقره فر.وش ها نکته ای هست که به این سرور جذابیت خاص خودشو میده

خوشبختانه تیم تراوین راهکار های جالبی برای این امر در نظر گرفته که همین باعث میشه که تاپ مهاجمین و مدافعین رنگ بوی خاص خودشو داشته باشه

و اول بازی هم هیجان بالایی در میان باشه

آرزوی موفقیت برای ۴ ربع رو دارم و امیدوارم فارغ از نتیجه در آخر همه دوستان از بازی لذت برده باشند

دوستانی هم که مردد هستند پیشنهاد میکنم حتما این سرور رو از دست ندند

سپاس

پ.ن : اگر چه واسه تسویه حساب نمیایم اما هر کی خورده برده ای داره بیاد به قول بهنام بزنه منو :D (بلکه اینجوری شلوغ ترش کنیم)

پ.ن : سارنگ پاشو بیا !!!

• سلام دوباره به همه دوستان
    خدا رو شكر سرور خوبي رو قراره شروع كنيم
    سروري كه بهارش با هشت صفحه فروم داغ بشه سرور كه شروع بشه تاپيك اصلي بايد ركورد بزنه
    يه نكته رفقا ... خيلي در قيد و بند ارقام و عدد ها نباشيد براي اينكه ارقام يكيمون بالاتره به هم توهين كنيم و ...
    يك سال قراره زندگي كنيم كنار هم جوري باشيم كه ميتينگي بود بتونيم توي روي هم نگاه كنيم
    اين سرور هم رفقاسعي كنيم خاله زنك بازي رو هم بزاريم كنار و با هر بهونه اي كه جور شد كل سايد رو نزاريم رو حذف (اول به خودم ميگم)
    اين يك سالو لذتشو ببريم :P
    چند ساعت به بازي مونده بريم تاپيك اصلي رو داغ كنيم
    اول سرور هم يه عزيزي يه تحليل ثبت نامي ها كنه ببينيم چند چنديم
    شاد باشيد

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان :)

سرور جالبی باید باشه :)

به احتمال 99% تیم بنده هم در ساید ان ای دف سازی میکنه و شروع به کار میکنیم :)

ایشالله که بازی خوبی رو بعد از گذشت 6 سال شاهد باشیم :)

یا حق

• دفساز کی بودیییی ؟!؟!؟!

منم که خوب تازه سینارو پیدا کردم هستم ساید ان ای با یه تیم خوب

امیدوارم سرور خوبی بشه
    فارغ از نتیجه ،تقلب و توهین و ... نباشه
    یه سرور با کیفیت

" با احمق بحث نکن و بگذار در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند با وقيح جدل نکن چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحت را تباه مي کند از حسود دوري کن چون حتي اگر دنيا را هم به او بدهي باز هم از تو بيزار خواهد بود با کودک بحث نکن چون تو را با دانش خويش مي سنجد "

IrX rnd2: Parikal
    S1 rnd2: Totane Badzat
    S6 rnd2: Totane Badzat
    TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
    New Ts2 rnd1: DeadPool

• درود،

بعد از مدت هاس که شاهد جذاب بودن یکی دیگه از سرور ها بعد از مدت ها هستیم،
    امیدوارم سرور خوبی بشه برای دوستان ..

پ.ن : همینطور جا داره یه خسته نباشید به بچه های تیم سرور فینال بگیم

• بنده هم به شخصه و به نمایندگی از خانواده پیشوا برای شما و همه ی دوستان این سرور ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم یه بازی جوانمردانه کنار هم داشته باشیم و با هم خاطرات خوبی بسازیم و لذت ببریم که تراوین اگر غیر این باشه ارزشی نداره . :love:

فرمودید که عزیزان کاسب نیستن این سرور خب بسیار عالی ، احتمالا جنگ جهانی بعدی توی حراجی اتفاق بیفته :D

قبلا تراوین شلوغ بود اجناس زیادی تو حراجی میومد الان تعداد پلیر کم شده و خب حراجی خلوت میشه بدون حضور کاسب ها . علی ایحال امیدوارم که سرور خوبی بشه . :thumbsup:

امیدوارم تیم تراوین یه فکری هم برای تاپ غارتگرها بکنه . سرور 5 تیم جنوب شرق که یه اتحاد تشکیل داده بود از مولتی ها و هی اونا رو غارت میکرد و میومد بالا . عجیب نیست که مولتی هانتر عزیز تشخیص نداده بود و ما تشخیص داده بودیم ؟ :whistling:

تراوین از اون حالت قبلیش کمی فاصله گرفته ولی امیدوارم روز به روز بهتر بشه . کلا باید قبول کنیم از وقتی حراجی اومد گلد خیلی تاثیر بیشتری گذاشت تو بازی . :thumbdown::(

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home