نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• سلام

حاج اشکان دکل اینو اون بلنده ازش بالا نرو پسر جان غیر این بود که تو شرایطی که ساید شما دوبرابر ساید ما پلیر داشت همرت چیف شد (توسطاکانت ما نه کسی دیگه) پسر خوب نگو این حرفو واسه من

خطاب به امردادیا خوشحالم میبینم دو به دو میتونید ببرید فقط سه به یک نمیبرید:)) اکانت نمیترکونید(نمیخرید) با تک هیرو کتیبه بلند نمیکنید همر ساید های دیگه رو بلند نمیکنید که آخرش بیاین بگین رکورد زدین ماهم 3 به یک میکردیم مینشستیم یه گوشه همر میساختیم رکورد میزدیم

برید دنبال بازیتون یه سوال پرسید یه جواب دادن بد نیست به جای توهین کردن بزرگ شید

عزیز هیچکس منکر زحمات شما رو اکانت نمیشه هیچکس هم نمیگه شما کاری نکردی حالا اینکه چطور میخوای با این موضوع برخورد کنی به خودت ربط داره

TS3-R1-Overdose
    Tx3-R2-Cronbach
    Tx3-R1-Wife stealer
    Tx3-R3-Get_Right

TS6-R1-Holy motor

Ts6-R2-Rhino

Ts1-R4-The last of Us

Ts4-x2-The Old Crows

TS1-R3-Neysan Abi

• زورو!:دی اینارو از کجات آوردی اکانت ما بعد از اون همر دیفالت ۳ تا همر دیگه داشتا!! یه سر به صفحات قبلی بزن ! :دی

یه همر ۸۰ک گرزی هم بود!! که زدیم گرخیدید از حجمش! رو ناتارهم زدیم و هرکسی و می خواستیم باهاش میشد صفر کرد اون تایم بازی!بعد همر ما ۶۰ک بود تو سرور !!

سلام عرض میکنم خدمت دوستان

بعد مدت ها ... تقریبا از بازی فاصله گرفته بودم دیشب دیدم آفتاب از کدوم طرف در اومده ، اشکان پیام داده لووووووول ...

خلاصه یه اسکرینی از پست فروم یه معلوم الحالی داد کلی موجبات خنده ما رو فراهم کرد !

اون روزی که اکانت مجید آخیلیوس از همراش رونمایی کرد به اشکان گفتم پاشو یه عکس بگیر از همرای اکانت جولیوس بعدا به درد میخوره ... اما یه سریا بدجوری خودشونو میزنن به خواب که نتیجش اینه که با چک و لگدم بیدار شدنی نیستن !

آخر پاشدم رفتم یه فیلمی همون روز گرفتم تا شاید یه تغییری حاصل بشه برای این دوستان عزیزی که نام بردم . بالاخره این فیلمه یجایی بدرد خورد .

Julius Cæsar Hammers - 82 Days Past - حجم فایل 8 مگابایت

j6_hammer-82.jpg

لینکی که مشاهده میکنید فیلم همر های اکانت جولیوس سزاره همزمان با رونمایی بیگ همر شمال شرق یا به قول خودشون بیگ همر سرور ( دست بالای دست بسیاره ) یه حساب سر انگشتی بکنین اختلاف تعداد کاتا با رم و کاتای بیگ همر شمال شرق ، خودش گویای زمان روشن کردن کارگاه و ... هست .

قدرت اکانت جولیوس سزار به هیچ وجه روی دیفالتش و همچنین ساپورت هایی که با فاصله 40 تا 120 خونه ازش فاصله داشتن نبود بلکه قدرت اصلی اکانت تو قلب جنوب شرق رو مختصات 100/100 بود و هیچ همری تا انتهای سرور سالم از این منطقه و اطرافش برنگشت ...

تفاوت این اکانت هم با الباقی اکانت های هم سبک های خودش متکی نبودن اون صرفا به سبک صنعتی و مولتی بازی بود و تو شرایط مختلف سرور انعطاف لازم رو داشت … فرار کردن و همه بلدن ، بهونه ها هم مثل همیشه تکراریه.

موفق باشید .

در جواب ابلــــــهان آنقدر [ خـــــــــاموشــــــــ ] ماندیم که گفتند

- حرف حســــــــاب جواب ندارد . . . ! ! !

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: اضافه کردن لینک فیلم ().

• سلام

اول از همه دبل آمردادو تبریک میگم که دومین سرور متوالیو برد

آرمین جان پلن اکانت ما این سرور جنگی وکوتاه مدت بود و اگه یادت باشه همرهای ما کلا توو پلن ها در رفت و آمد بود همر03 ما و خودتو که داری مقایسه میکنی اتک ما به شما با همون همر 03 بود که دیفالت شما چیف شد که توو همون اتک مقداری تلفات دادیم پس اگه مثل شما واسه رکورد میخواستیم بازی کنیم روز50 سرور همر نان کپو تکون نمیدادیم که هم شارژ تروپ بخوابه هم همر آسیب ببینه شما تمرکزت رو یه همر بود ما همزمان داشتیم با 4تا همر بازی میکردیم و اتک میدادیم نه اینکه بسازیم پارک کنیم پارکینگ

در مورد تعداد کاتا رم هم واسه اکانت جنگی الویت رم هست و کاتا در حد نهایت 1600 دقت کنی همه همرها هم 2چیفره بود یکی 3چیفر

فکر میکنم دیگه همه میدونن واسه همر واندرزن اصلا رم تحقیق هم نمیشه چه برسه به ساخت من اگه بخوام همر واندرزن بکشم الویت میذارم رو کاتا اول کاتاشو روشن میکنم نه گرزیشو

Screen_Shot_2019-01-06_at_1.45.46_PM.png

در نهایت این سرور به ما خیلی خوش گذشت و لذت بردیم و با توجه به روند سرورکه آمرداد با سوانز ادغام شدن مشخص بود 3به1 هم میشد جنوب شرق برنده بود این شد که گفتیم وقتمونو تلف نکنیم تصمیم به حذف گرفتیم

• ببخشید مزاحم شدم :)) زنگو کلا اشتباه زدم!! اگه تعریفت از متا تو بازی ؛ رفاقت و پست فرومه! اکیه دیگه مبارکتون باشه :)) من حرفی ندارم :/ حداقل اسم آمرداد بغل سامان بدبوی هم بیاد من دوست دارم :دی بعدا به کارم میاد!!

خودت میدونی منظور من از اون جمله ی پست فروم چی بود :دی چرا مغلطه میکنی ؟ :دی

خیلی چیزا به شرایط سرور بستگی داره ، مثل همین اسم و این چیزا ، این سرور قبل واندر تموم شده بود . زمانی که شمال توسط جنوب شخم خورد در واقع بازی تموم شده بود و اسم جنوب به عنوان وینر نوشته شد . من حتی زمانی که متا کردیم هیچ صحبتی در مورد اسم اتحادا و غیره با جنوب شرق نداشتم ، حتی به اقا بهنام گفتم که من تو قید و بند اسم و اینا نیستم . حالا شما فک میکنی اشتباه کردم نگفتم بهشون که اسم ما رو بنویسه ؟ :دی

این سرور شرایط جوری شد که تیم پیشوا جلوی تیم شما بود ، همون تیم پیشوایی که اول سرور میگفتید بعد کتیبه ها رو نمیبینه :دی حالا کی کتیبه ها رو ندید داداش ؟ :دی

چون سوانز رو یه ساید حساب کردن شما رو نه یه کم جوشی شدم براتون شرمنده :دی

دم آیدیدن گرم این آمرداد فقط از این آیدین حساب بردو کلی باج داد :دی انصافا باریکلا!

برای همه ی جوش زدنات مرسی :دی <3:D

اوایله سرور یادمه اکانت فیک میساختید از جنوب غرب و باهاش رو جنوب شرق مانور میدادین و توهین میکردین!! الان لفظ و توهین تو فروم براتون جدی شده!!

من همون زمان اعلام کردم موضع رسمی جنوب غرب و تیم پیشوا توسط من و پرهام گرینه و کامل تمام اون اکانتا رو تکذیب کردم . حالا یکی شیطونی کرده بود برای خودش اکانت میساخت میومد از طرف ما حرف میزد ما مقصریم ؟ :دی

من با یکی دیگه متا کردم چرا باید با پست و کل کله ۲ نفر تو ساید ما و متامون متارو بهم بزنم!! شاید ۲ طرف حال نکنن با هم کلا و مشکل شخصی داشته باشن!! منافع سایدم رو به خاطره ۲ نفر به چالش بکشم!! هزینه کلی آدم رو نابود کنم سر رفاقتم!! :دی

کل کل داریم تا کل کل !

شاد و سلامت باشید ...

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

The post was edited 1 time, last by A y N a Z ().

• چقدر من به اين برادران پانزر گفتم متا بشكونيد بازي جذاب شه، چقد گفتم جنوب شرق خيلي بزرگ تر و قويتر از اونه كه شما بخاييد كمكي بهش كنيد، از اول سرور بي هدف ترين سايد بوديد با اينكه دوتا از بهترين ليدر هارو داريد ولي ترسيديد از باختن و جذاب كردن بازي ، بيا اينم عاقبت دستمال كشي كه آقا اسم مارم تو برنده ها ميزننو برنده متايه جنوبه و اين حرفا، خدا آخر عاقبت هممونو ختم بخير كنه🤣🤣😂😂🤦🏻‍♂️🙉،

• چقدر من به اين برادران پانزر گفتم متا بشكونيد بازي جذاب شه، چقد گفتم جنوب شرق خيلي بزرگ تر و قويتر از اونه كه شما بخاييد كمكي بهش كنيد، از اول سرور بي هدف ترين سايد بوديد با اينكه دوتا از بهترين ليدر هارو داريد ولي ترسيديد از باختن و جذاب كردن بازي ، بيا اينم عاقبت دستمال كشي كه آقا اسم مارم تو برنده ها ميزننو برنده متايه جنوبه و اين حرفا، خدا آخر عاقبت هممونو ختم بخير كنه🤣🤣😂😂🤦🏻‍♂️🙉،

سلام

امیدوارم که حالت خوب باشه

با توجه به اینکه گفتی « چقدر من به اين برادران پانزر گفتم متا بشكونيد بازي جذاب شه» فکر میکنم منظورت از ادامه صحبتت از زمانی باشه که خودت لیدر شمال شدی ! بله شما اومدی به من گفتی متا رو بشکون ولی من چرا باید این کارو میکردم ؟ واقعا از اینکه این سرور بیشتر از این کش پیدا میکرد هیچ لذتی نمیبردم . لذت من اوایل سرور بود زمانی که هنوز اقا ایدین بود ، زمانی که هنوز اقا مجید و اقا فرشید بودن زمانی که هنوز اقا منصور بود . اون زمان بازی برای من جذاب بود نه زمانی که شمال شخم خورده بود .

اما بعدش نوشتی « از اول سرور بي هدف ترين سايد بوديد »

دقیقا از چه چیزایی در رابطه با اول سرور و شرایط بین سایدی اطلاع داری ؟ چقد وقت و حوصله گذاشتی و این تاپیکو از اول خوندی ؟ توصیه میکنم حتما این تاپیکو از اول بخون تا متوجه یه سری مسائل بین سایدی بشی !

نه شما بلکه همه ی عزیزان و بزرگواران یه لحظه این صحنه رو تجسم کنید :

شما لیدر یه ساید و مسئول دیپلماسی اون ساید هستید ، متاسفانه نفر قبلی که دیپلمات بود جوری صحبت میکرد که هیچ تیمی تمایل نداره با شما حتی نپ باشه ! توی فروم میبینید که همه میگن تیم شما کتیبه ها رو هم نمیبینه ، این موج نا امیدی توی ساید شما نفوذ میکنه و همون اول سرور شاهد حذف چند تا از اکانت های خوب خودتون هستید ، یا مثلا روی پروفایل بعضی اکانت های ساید خودتون میبینید که نوشته این سرور جنوب غرب هیچ شانسی نداره ! شما چی میکنید ؟ اصلا چی میتونید بکنید ؟ به چه چیزی فکر میکنید ؟ میتونید هم زمان اقتدار ساید خودتونو نگه دارید و همزمان اند گیمو ببینید ؟ میتونید همزمان به فکر نپ و متا باشید و همزمان به فکر جذاب کردن بازی ؟

من هیچ تلاشی برای جذاب کردن بازی نکردم ؟؟؟؟ اقای مورگان فریمن دوست عزیز من برید از کسایی که توی اون جلسه ی 4 ساید بودن بپرسید چی گذشت تو اون جلسه . من خیلی واضح گفتم شما سه ساید هرپیشنهادیو که خودتون قبول کنید ما هم قبول میکنیم ! وقتی دیدم که سه ساید به نتیجه نمیرسن من پیشنهاد دادم که جنوب غرب یا با جنوب شرق نپ باشه یا با متای شمال نپ باشه و وارد متایی نشه ! این بهترین زمان برای شمال بود که قبول کنه . چرا ؟ چون اگه با ما نپ میکرد هیچ اتکی از سمت ما به اونا نمیرفت ، در نتیجه ما تنها تارگتی که داشتیم جنوب شرق بود و خب ما هم کتیبه میخواستیم دیگه پس مجبور میشدیم ما هم روی جنوب شرق پلن بریم با این تفاوت که پلن مشترکی با شمال نبود ! و همچنین جنوب شرق هم میتونست خیلی راحت جنوب غربو تنها گیر بیاره و پلن بره بدون اینکه کمک دفاعی از شمال بگیریم !

بزار یکم راحت تر بگم ، جنوب غرب تنها شانسی که این سرور داشت روابط سیاسی بود ، جنوب غرب توی جنگ منظم هیچ شانسی نداشت تو این سرور ! پس نه تنها بی هدف ترین ساید نبودیم بلکه اتفاقا با هدف ترین ساید بودیم . اگه اینطور نبود ما الان اینجا نبودیم در حالی که لیدرای شما رفته باشن !

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• در نهایت این سرور به ما خیلی خوش گذشت و لذت بردیم و با توجه به روند سرورکه آمرداد با سوانز ادغام شدن مشخص بود 3به1 هم میشد جنوب شرق برنده بود این شد که گفتیم وقتمونو تلف نکنیم تصمیم به حذف گرفتیم

مجید
    اینکه وسط بازی ول کنی بری بگی نمیشد 3 به 1 هم زد دلیل قانع کننده ای نیست :) هرچند گذشت و مهم هم نیست اما مثال واسه این امر زیاده

نمونش سرور اسپید راند 3 : ج غ و ش غ یه تک داشتن 2 به 1 ج ش رو میزدن :) مخبر عمو عباسم داشتن ، کتیبه هم با هیرو زدن :) 1 2 تا هم نزدن کلی زدن ، کلی هم صفر کردن اخرش همون ج ش 100 کرد :)

سیستم بازی طوری بود هرکی اولش نگاه میکرد میگفت غرب میبره ، ج ش هم شخم میخوره ! ولی سمج بازی های ج ش باعث پیروزیش شد

تو تراوین سیستم از رو نرفتن از قدرت مهم تره ، این برادر فریمن رو ببین هرچی میزنیمش از رو نمیره اگه 4 تا مثل این از اول تو بازی بودن بازی قشنگ بر میگشت ، بحث شما بکنار مجید جان ولی خیلی دوست دارم بدونم اونایی که میگفتن ما میریم پوش کنیم حال بقیه رو بگیریم همرشون رو ببینم اگه از خفت هایی که شدن چیزی مونده باشه :)

به هر حال مشکل ش ش و ش غ ، ما نبودیم :) عدم اعتماد بین خودشون بود و مدیریت مطمئن و با جذبه ....! واضحش میشه همه به هم شک داشتن و حرف گوش نمیدادن وقتی یکی میاد میشه لیدر یهو حذف میکنه میره تقصیر ما نیست !

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• چيزي كه من ميدونم از اول اين سروراينه كه اين وسط يكي نامردي كرده، اون به كنار ولي يوسف جون من قبل حذف ليدراو بازيكن بزرگامونم با محمد مون شادو حرف زدم اصن با هم رفيقيم دوماهه اونم مثل شما هيچ علاقه اي نداشت به اينكار ميگفت همه رفتن از اينجا اين كه نشد بازي كلي وقت بزاري هزينه كني تهش سره ريسك نكردن و زود تموم شدن بازي بگيد ما دوست داريم اين سرور زودتر تموم شه ؟و اصن برامون قشنگ تر شدن بازي مهم نيست ؟خب پس برايه چي اينهمه وقت گذاشتين كه تهش اينو بگيد؟ تايم اين حرفا گذشته من با اشكان جونم حرف زدم كلي نكته و حرف تازه هم يادگرفتم ازش ، من دست تك تكتونو ميبوسم و اگه هم حرفي ميزنم تو بازيه قصد بر بي ادبي نيست

• بهنام اگه یادت باشه توو تلگرام قبل اتک به اینسپشن داشتیم صحبت میکردیم من بهت گفتم نمیمونم این سرورکیسه بوکس بشم بازی و واسه یه سری ها جذاب کنم اول سرور هم که میخواستم بیام به امین ونوم گفتم موندگار نیستم وقتش برسه اکانت هارو میدم بهت و میرم اگه به من بود اکانت اصلی هم حذف نمیکردم میدادم به بچه ها

شاید اگه همون زمان که ما بودیم متای شمال بسته میشد قضیه خیلی فرق میکرد ولی تا زمانی که من بودم میدیدم شمال شرق تک و تنهاس یه جورایی سرور 3به1 به ضررمونه فقط علنی نبود

این سرور تنها سروری بود که بچه های با معرفتی مثل امین ونوم و امیر تروریست و فرشید و دانیال و حامد جوکر و ابی پانیشر و برونبی ال کاپون و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم اسمشونو بیارم پای همه اخلاق های خوب و بد من وایسادن وپشتم بودن که الان واقعا پشیمونم از اینکه نموندم کنارشون سرور و ترک کردم چون واقعا واسه من برد و باخت مهم نبود و نیست یکی از اشتباهات تراوینی من ترک این سرور بود

ایشالا اگه عمری باقی بود تحریم تموم شد همونجور که قرار گذاشتیم یه سرور همه مولتی بازها میریم کنار هم جلوی پاکبازها بازی میکنیم :d

این سرور میتونست جذابترین سرور بعد فیلتر باشه همونجور که تا میدگیم بود در نهایت این سرور یکی از بهترین سرورهایی بود که من بازی کردم هم باعث شد رفیق های جدیدی پیدا کنم هم یه سری کدورت های قدیمی کنار گذاشته بشه

• بهنام اگه یادت باشه توو تلگرام قبل اتک به اینسپشن داشتیم صحبت میکردیم من بهت گفتم نمیمونم این سرورکیسه بوکس بشم بازی و واسه یه سری ها جذاب کنم اول سرور هم که میخواستم بیام به امین ونوم گفتم موندگار نیستم وقتش برسه اکانت هارو میدم بهت و میرم اگه به من بود اکانت اصلی هم حذف نمیکردم میدادم به بچه ها

شاید اگه همون زمان که ما بودیم متای شمال بسته میشد قضیه خیلی فرق میکرد ولی تا زمانی که من بودم میدیدم شمال شرق تک و تنهاس یه جورایی سرور 3به1 به ضررمونه فقط علنی نبود

این سرور تنها سروری بود که بچه های با معرفتی مثل امین ونوم و امیر تروریست و فرشید و دانیال و حامد جوکر و ابی پانیشر و برونبی ال کاپون و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم اسمشونو بیارم پای همه اخلاق های خوب و بد من وایسادن وپشتم بودن که الان واقعا پشیمونم از اینکه نموندم کنارشون سرور و ترک کردم چون واقعا واسه من برد و باخت مهم نبود و نیست یکی از اشتباهات تراوینی من ترک این سرور بود

ایشالا اگه عمری باقی بود تحریم تموم شد همونجور که قرار گذاشتیم یه سرور همه مولتی بازها میریم کنار هم جلوی پاکبازها بازی میکنیم :d

این سرور میتونست جذابترین سرور بعد فیلتر باشه همونجور که تا میدگیم بود در نهایت این سرور یکی از بهترین سرورهایی بود که من بازی کردم هم باعث شد رفیق های جدیدی پیدا کنم هم یه سری کدورت های قدیمی کنار گذاشته بشه

کوتت کردم مجید که بگم اولا قرار نشد مولتی بازا برن یه جا بدون مولتی ها یه جا قرار شد قبل از ران یه سرور با اعلام قبلی همه بدون مولتی های بیشمار لاگین کنن و عیار هرکی اونجا مشخص میشه که ایا با منابع نامحدود هم میتونن بازیکنن مگرنه کسی دنبال یار کشی نیست حالا تو این سرور مولتی بازی هم خواست لاگین کنه به خودش مربوط ولی ممکن این بار از طرف هر چهارتا ساید ترد بشه ولی مجید خودتم قبول داری که نسبت به گذشته نگرشت تغیرات قشنگی کرد و به نظرم وجودیتت تو بازی قشنگ شده نسبت به قدیم

این سرور هر سایدی اگر نصف حواشی جنوب شرق را داشت همون اول با حرکاتی بچه گانه استارت نابودی سایدش رو میزد ولی ما موندیم و مزد استقامت و خردمونم گرفتیم

شوتینگی های عزیزی که یهویی پیداتون شده کل کل میکنید شما شانس خودتون را امتحان کردید و در زمین کم اوردین الانم برید خونه هاتون مهم اینه ویرایش شد

تو هر سروری که ما بودیم شما سرنوشتتون حذف و فرار بوده 😂

امیر علی و اوستاد بنا خودشون یهو میان اینجا یه بحثای منقضی را باز میکنن و دنبال مرتفع کردن ضعفاشونن بعدم که موضوع را باز میکنیم و میبینن بوش داره بلند میشه میگن این سرور به اون سرور ربط نداره داداش رطب خورده منع رطب نمیکنه کلا رزومتون به زیوس ترد شده میاد

جواب تمام این حواشی حول متا در یک مثال میزنم

تیم هایی مثل زیوس از سروری به سرور دیگه نه تنها بزرگتر نمیشن بلکه ریزش پلیر هم دارن اما در مقابل امرداد سرور به سرور قویتر و بزرگتر میشه و جوری با متحدین خودش رفتار میکنه که در سرور های اینده هم در قالب یک تیم بازی میکنن

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    S5 R1 se(V3.6):3brothers
    tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
    ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

The post was edited 1 time, last by A y N a Z ().

• سلام

این سرورهم داره تموم میشه(هرچندازخیلی وقت پیش تموم شده بود وتکلیفش معلوم بود ازهمون وقت که سوانز وامردادیکی شدن وشمال سیاستهای اشتباه درپیش گرفت تکلیف سرور مشخص شد)لازم میدونم اینجا چندتانکته رو عرض کنم:

اولا بسیارخوشحالم بابت دخالتی که تواین سرور کردم وباعث یکی شدن سوانز وامردادشدم اگر این اتفاق نمیفتاد باتوجه به سرور دوایکس واتفاقات اون سرور که اکثرپلیرهاش کسانی بودن که به ایدین غرمیزدن که چرا باامردادمتحدشدی نه باما وباتوجه به حجم زیاد مولتی ودیگرداستانهای اون سرور قطعا اگرسوانزبا اونهامتحدشده بود واون حجم اتفاقات تواین سرورازطرف متحدینی که ایدین انتخاب میکرد انجام میشد دیگه ایدین اصلا نمیتونست تو تراوین سربلند کنه اما دوستان امرداد نشون دادن که به قولشون پابندبودن ونه تقلبی کردن نه همر غیرعرفی که با مولتی و...ساخته شده باشه روازش استفاده کردن بسیار نرمال ودرکنارش بسیارپرقدرت برنده سرور شد جنوب وبابت این برد وپایبندی به حرف واصولشون ازشون تشکرمیکنم شخصا که فکرمیکنم روسفید شدم وباعث این رو سفیدی همین دوستانی بودن که انقدر ازشون بدگویی میشد(امیدوارم ایدین هم با من هم نظر باشه واز من دلگیر نباشه) بازهم ازشون متشکرم وهمچنین یک تشکرجانانه هم داشته باشم ازدوستان سوانزی مخصوصا ایدین که روی من رو زمین ننداختن.

مطلب دوم درمورد جنوب غرب این سرور هست اتحادپیشوا ومخصوصا یوسف عزیز که به دلیل پستهای بیشتر واحتمالا سخنگوی این دوستان تو فروم بودن من بیشتر باهاشون اشنا شدم به نظر من این گروه بهترین سیاست وسبک بازی رو تواین سرور به نمایش گذاشتن تیمی که تا اواسط سرور(باعرض پوزش ازدوستان پیشوا وجنوب غرب بابت به کاربردن این اصطلاح امالازمه بگم تایاداوری بشه به خیلیها که تراوین فقط ادعانیست بلکه خیلی چیزهای دیگه هست)همه ربعها باتحقیر باهاش برخوردمیکردن ومیگفتن کتیبه هاروهم نمیبینه وبی عرضه هستند و.... تبدیل به ربعی شدن که الان ازشون انتقاد میشه که چرا متا روبهم نزدید که سرورجذاب بشه!!!!وظیفه جذابیت سرور به عهده کسانی بود که باکلی اهن وتلپ امده بودن تواین سرور ویک تریلی هم اسم ورسمشونو نمیکشید وبادوتا شکست که مقصرشون هم خودشون بودن فرار کردن نه کسانی که همون دوستان فراری فقط سعی درتخریبشون داشتن واقعا شخص من کلی چیز از جنوب غرب این سرور یادگرفتم به این عزیزان هم خسته نباشید میگم.

درنهایت به نظر من برنده اصلی این سرور کسی نیست جز اقا مجید همونطور که محمد عزیز گفتن من هم حس میکنم این سرور وسرور دوایکس باعث تغییر نگرش ایشون به تراوین ویا حتی شاید زندگی واقعی شده باشه واین توپستها وتحلیلهای این اواخرشون کاملا مشخصه امیدوارم هرجا که هستند موفق باشند.

درنهایت خسته نباشید میگم به تمام پلیرهای سرور چه برنده چه بازنده که درس استقامت وپایداری رو به خیلیها منجمله من دادید باورم اینه موندن تو همچین سروری بسیار سختر ازموندن تویک سرور سراسر جنگه.

موفق باشید

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• محمد جان شما در جریان نیستی اصلا اینجوری که شما میگی نیست بعد از اون داستان پاکبازی که آیدین راه انداخت طبق صحبت هایی که شد قرار شد همه مولتی بازها بریم یه ساید که ثابت بشه قدرت دست مولتی بازهاس و با حرف های خوب زدن سرنوشت بازی معلوم نمیشه هم خودت میدونی هم من بسیاری از آمردادی ها اصلا آیدین و نظریاتشو قبول ندارن نمیخوام مسیله رو باز کنم

همین دو ایکسی که میبینی الان رانه شمال شرق و جنوب شرق قرار بود یه ساید باشن جلوی الدرز بعد که الدرز نیومد واسه جذابیت بازی دو ساید شدیم همه جمع نشیم یه ساید به اون تیم ها قرار بود تعدادی از بچه های آمرداد مثل الدست و سعید و اشکان و.. هم اضافه بشن که ثابت بشه پاکبازها جلوی مولتی بازها حرفی واسه گفتن ندارن

همین الان که آی آر تحریمه خیلی از بچه ها دارن کام بازی میکنن شما یه نگاه کنی اونجا هم داره بازی مولتی بازی میشه ترواین بازی کردن دیگه عیاری نمیخواد با این بات ها و وی پی اس ها هرچی بیشتر هزینه کنی موفقتری

همین دوایکس خیلی سعی شد جلوی مولتی بازی بگیرن جوری که جانشینی حذف مدیریت میشد خب از اون سمت پلیرها چیکار کردن؟

ویرایش شد

پس کلا تراوین دیگه نه عیار میخواد نه جذابیتی داره

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: جسارتا از تدریس مولتی بازی خودداری کنید ().

• محمد جان شما در جریان نیستی اصلا اینجوری که شما میگی نیست بعد از اون داستان پاکبازی که آیدین راه انداخت طبق صحبت هایی که شد قرار شد همه مولتی بازها بریم یه ساید که ثابت بشه قدرت دست مولتی بازهاس و با حرف های خوب زدن سرنوشت بازی معلوم نمیشه هم خودت میدونی هم من بسیاری از آمردادی ها اصلا آیدین و نظریاتشو قبول ندارن نمیخوام مسیله رو باز کنم

همین دو ایکسی که میبینی الان رانه شمال شرق و جنوب شرق قرار بود یه ساید باشن جلوی الدرز بعد که الدرز نیومد واسه جذابیت بازی دو ساید شدیم همه جمع نشیم یه ساید به اون تیم ها قرار بود تعدادی از بچه های آمرداد مثل الدست و سعید و اشکان و.. هم اضافه بشن که ثابت بشه پاکبازها جلوی مولتی بازها حرفی واسه گفتن ندارن

همین الان که آی آر تحریمه خیلی از بچه ها دارن کام بازی میکنن شما یه نگاه کنی اونجا هم داره بازی مولتی بازی میشه ترواین بازی کردن دیگه عیاری نمیخواد با این بات ها و وی پی اس ها هرچی بیشتر هزینه کنی موفقتری

همین دوایکس خیلی سعی شد جلوی مولتی بازی بگیرن جوری که جانشینی حذف مدیریت میشد خب از اون سمت پلیرها چیکار کردن؟ اومدن جای 3تا اکانت رو یه وی پی اس که 2تا جانشینی 1پسورد بود شد هر وی پی اس 1اکانت تضمینی بدون بن یعنی ماهی 25 هر مولتی هزینه داشت 30تا مولتی میشد ماهی 750 دیگه مولتی هانتر هم نمیتونست بن کنه 30تا مولتی هم شما حساب کن دم کتیبه هر کدوم حداقل 8تا دهکده که 1دهکده 7تا فیدر میشه هیچکدوم هم که کپ15 کراپ نباشه 30تا کپ6 اصلا باشه میشه 210تا فیدر10 با 30تا کپ 15شما به راحتی میتونی 4تا همر بکشی منابع باشه دیگه بقیه کارارو بات میکنه تنظیم میکنی

پس کلا تراوین دیگه نه عیار میخواد نه جذابیتی داره

اولین کسی که این پیشنهاد را داد خودم بودم که این سرور نمیشه مولتی را کنار گذاشت ولی میشود مقدماتش را درست کرد که سرور های اینده بدون مولتی بازی کنن اونم نه از زور بلکه از صمیم قلب و سروری را قبلش با این پیش فرض همه اعلام امادگی کنن

در حالت عادی معلومه سمتی که سالم بازی میکنه نمی تونه بر مولتی بازا غلبه کنه مگر جمع بسیار کثیری بیاد سمت پاک بازا که با این رویه تراوین بعیده اما قبول ندارم پول و مولتی و بات سرنوشت سرور را مشخص میکنه تراوین ریزکاری هایی داره که هیچ باتی نمیتونه اجراش کنه و فرق کسی که برای هر ابدیت ساختمونش کلیک کرده با کسی که بات و منابع نامحدود براش اکانتش را بالا اورده تو اینه که اون اکانت مثل بچش میمونه و در هیچ حالتی بی خیال اکانتش نمیشه و در طولانی مدت میتونه ورق را برگردونه همون کاری که تو اسپید بچه های جنوب شرق سر زیوس اوردن و بهنام بهش اشاره کرد

راستی چی باعث شده فکر کنی الدرز مولتی باز نیست؟ الدرز بیسش از تیم اث و والس در ورژن ۳.۶ بود و در اون زمان که کسی نمیدونست مولتی چیه اث تو سرور ۲ مولتی باز حرفه ای بود کاملا یادمه چقدر اخلاف داشت اث شمال شرق در اون سرور با باقی ساید ها

عیار می خواد و مشخص میشه مثلا همین اوستاد بنا بدون بات میتونه پلن بره ؟(چه سوتی هایی داده شه تو پلنی بدون بات 😂) یا خیلی ها بدون منابع نامحدود و با مصرف درست و بجای منابع میتونن سوپر همر بسازن و گندمشم بدن ؟ وقتی همه از یکسری اصول پیروی کنن همه چی متوازن میشه و اینجاست که استعداد و ریزکاری های تراوین خودش را بیشتر از قبل نمود میکنه و با این روش وقتی فاتح سروری بشیم میتونیم به خودمون ببالیم و بگیم این برد اندازه صدتا برد ارزش داره .

از نظر من برد با روش های باب شده الان مثل سنگ نمک هست و فقط باعث اتش بیشتر میشه

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    S5 R1 se(V3.6):3brothers
    tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
    ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

• عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان گرامی

اول در مورد این مسائل صحبت کنیم بعد حرف اخر این بحث مولتی بازی واقعا یکی از کثیف ترین اتفاق هایی بوده که تراوین به خودش دیده که یک نفر هر چقدر تلاش کنه و زحمت بکشه و شبانه روزی رو اکانت باشه بازم تهش به قول مجید یه نفر که بات و مولتی بیشتری داشته قدرت بیشتری داشته باشه که واقعا حیفه و درست بشو نیست چرا؟ انسان طعم راحتی بیاد زیر دندونش ولش نمیکنه به همین راحتی حالا هرجایی میخواد باشه و متاسفانه ادم دیدم از درس و زندگیش زد تا فقط بتونه مولتی هاشو اپ کنه تا مولتی هانتر بخاطر بات پانیش نزنه یا بن نکنه بخدا اصن ادم میبینه حال بد میشه

پیرو بحث سرور .COM هم بنده از اولش با هرگونه مولتی کشیدنی مخالف بودم و دوست داشتم اون تفکر سوانز رو با خودم ببرم اونور آب به اصطلاح و حتی زمانی که بچه های ساید لطف کردن و مارو به عنوان لیدر انتخاب کردن اولین بحثم این بود که کسی حق مولتی کشیدن نداره اما سرور که رفت جلو دیدیم طرف هفته دوم داره روزی چند میل غارت میکنه و خب این فاجعس و مارو مجبور به مولتی بازی کرد که اختیار ازاد گذاشتیم و الان SW رو تقریبا مال خودمون کردیم

این بحث مولتی بازی چیزی نیست که فقط ایران ... شو دراورده باشه و کلا خیلی فاجعس و امیدواریم در هر شرایطی که باشه این وضعیت نا به هنجار درست بشه

این پست بیشتر جنبه خداحافظی از فروم ایران رو داره و تنها در شرایطی پست میاد روش که بخوایم در مورد سرور های .COM اطلاع رسانی کنیم و جا داره تشکر کنیم از یک سری دوستان گرامی که این سرور زحمت انداختیم گردنشون

احسان(احسانززز) عزیز که از اول این سرور باهاشون آشنا شدم و واقعا کمک کرد بهم و پسر با ادب و خوبی بود و تبدیل به یکی از بهترین رفیقام شد و امیدوارم هرچه زودتر درسش تموم شه و دکتر بشه واس خودش(به فارغ التحصیل های داروسازی چی میگن؟:D)

سعید و رسول مل.ا عزیز که یه دوره چند ماهه خدمتشون بودیم و واقعا از تجربه هاشون استفاده کردیم امیدوارم موفق بشن و اقا رسول هم که خیلی نمیگذره از عروسیشون خوشبخت و سرحال باشن

رسول و فربد عزیز که همیشه کمکی من بودن وچه زمان کار چه بیکاری همیشه گل هم دیگه بودیم و شوخی میکردیم و بهزاد پو عزیز که وسطای سرور اشنا شدم باهاش و پسر گل و مودب که امیدوارم مشکل کافشون هم برطرف بشه^^

و خیلی های دیگه که باهاشون این سرور اشنا شدم چه دوست چه دشمن چه هم سنگر چه رقیب بخوام بگم قشنگ تا فردا صبح باید بنویسم احسان مسعود دارکنس محمد بایگوش ایرج اینسپشن نوب:P اشکان ژولیوس که دهن مارو مورد عنایت قرار داد این اخراش محمد ترانتولا که اول بازی خیلی اذیتش کردیم بخاطر مسئول حل اختلاف بودنش یوسف ریتالین که خواستم بزنمش یهو تارگت پیدا کردیم فرشید عزیز که چقدر اذیتش کردیم فروم سبیکه که کاری کردیم با والش تا سال ها یه یادگاری از ما داشته باشه آیناز(مدیر) که قشنگ کاری میکرد فشار تا 100 بره بیاد و هنوزم اخطار های منو پاک نکرده اشکان صبلانی شهریار علی واحد ابراهیم رضایی مسعود فراهانی علیرضا لودر رضا نجفی کمیل بهنام که چقدر لینک داد بزاریم فروم مجید اخیلیوس که چقدر اذیتش کردیم تو فروم و تو بازی چه اینجا چه جاهای دیگه و الان همبازی شدیم و راحت میتونه اذیتمون کنه:D و خیلی های دیگه که واقعا الان عقلم کم اورد و یادم نمیاد و منو ببخشن از همتون ممنونم که سروری مهیج و پر زد و خورد درست کردید و تقریبا 8 ماه مارو تحمل کردید(واقعا عمر چیه)

همیشه سعی کردم از خودم خاطره های خوب بجا بزارم و بعضی مواقع توی طنز زیاده روی کردم و به تمسخر تبدیل شد و امیدوارم حلالمون کنید ما دلمون پاکه چیزی گفتیم بچگی کردیم یه داداشی داشتیم اول سرور خیلی بهمون حرف میزد یه لفظی داشت میگفت بچه سال دیگه به همون بچه سال بودن ببخشید

پ.ن اول: آخرین پلن و دهمین پلن شخصیم رو شنبه میریم و امیدوارم دومین شکستم نباشه و سربلند بریم بیرون از سرور

پ.ن دوم : متا برقراره و میمونه همینطور که تو گروه بارها بچه ها خواستن بشکنن اما جواب لازمی که باید میگرفتن و خودشون با انتخاب خودشون شرف رو انتخاب کردن و متا رو بقرار گذاشتن

پ.ن سوم :امیدوارم به زودی تحریم ها برداشته بشه و همه با قدرت به سرور های داخلی برگردیم تا اون موقع دات کام در خدمتیم

پ.ن آخری:چه رفیق چه رقیب همتون رو دوست دارم :)) خدافس فعلا8)<3

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW

• با سلام و درود

وقت همگی دوستان بخیر باشه

امیدوارم طاعات عباداتتون مقبول حق باشه و از این ماه مبارک ، بهره کافی رو ببریم

اول از همه دبل آمردادو تبریک میگم که دومین سرور متوالیو برد

آرمین جان پلن اکانت ما این سرور جنگی وکوتاه مدت بود و اگه یادت باشه همرهای ما کلا توو پلن ها در رفت و آمد بود همر03 ما و خودتو که داری مقایسه میکنی اتک ما به شما با همون همر 03 بود که دیفالت شما چیف شد که توو همون اتک مقداری تلفات دادیم پس اگه مثل شما واسه رکورد میخواستیم بازی کنیم روز50 سرور همر نان کپو تکون نمیدادیم که هم شارژ تروپ بخوابه هم همر آسیب ببینه شما تمرکزت رو یه همر بود ما همزمان داشتیم با 4تا همر بازی میکردیم و اتک میدادیم نه اینکه بسازیم پارک کنیم پارکینگ

در نهایت این سرور به ما خیلی خوش گذشت و لذت بردیم و با توجه به روند سرورکه آمرداد با سوانز ادغام شدن مشخص بود 3به1 هم میشد جنوب شرق برنده بود این شد که گفتیم وقتمونو تلف نکنیم تصمیم به حذف گرفتیم

اول از پست تو شروع میکنیم مجید

مجید اولا نان کپی که شما چیف کرده الحق و والانصاف باید قبول کنین که اشتباهی زدین :)

توی پست هایی اون زمان که در همین تاپیک هم هست ، تیم شما معتقد بود کل رید اکانت داره میره توی اون دیفالت (در حالی که با توجه به زیر ساخت و چیزایی که دیدیم اصلا اینجور نبود)

ما اصلا این سرور قصد برای استارت دیفالت نداشتیم ، دیفالت به نظر من انرژی و پتانسیل میخاد که خب با توجه به تایم ما به درد ما نمیخورد

اما خب شرایط طوری پیش رفت که دیفالتی استارت خورد که بعد هم با توجه به برنامه کوتاه مدتی که واسش داشتیم ، چیفش هیچ تاثیری توی برناممون نداشت چون جور دیگه ای مشکلاتمونو حل کردیم :)

راجب این مقایسه همر ، من یادمه که مرتضی یه زمانی یه پست تحلیلی از شمال شرق گذاشت ، توی اون پست به وضوح و اطمینان اشاره کرد که اکانت جولیوس از اکانت د لست بیشتر خواهد بود

این پست هم صرفا آرمین جواب اوستاددد رو داد که گفته بود همر ۱ سرور دست ما بوده :) در حالی که اینجور نبوده !!!

ببین مجید هر بازی یه محدوده زمانی داره

حتی اگر اون بازی منچ باشه

شما ۵۰ خونه بری جلو حریفت خونه ۲۰ باشه دلیل نیست که برنده بازی هستی :) باید صبر کرد و دید که کی به خونه ۱۰۰ میرسه

توی شطرنج خیلی از شروع بازیا جوریه که شما توی ۲ حرکت اول امکان داره عقب بیوفتی (دفاع اسکاندیناوی) ولی این دلیل نیست تا جلو افتادی بگی آیها ناس من بردم

باید تا تهش واستاد و دید چی میشه.چیزی که توی تراوینم هست همینه دقیقا !!! اینکه شما بزنی و بری و بگی زدم هیچ ارزشی نداره :)

یه نفر اگر بزن باشه و وایمسیته میزنه و صبر میکنه بزننش که ببینه تهش چی سرش میاد ، نه اینکه تو ۲ حرکت اول یه پیاده بزنه :) بعد بگی من برنده بازیم و بره ، صحبت قشنگی نیست !!!

شما توی شطرنج که مثال سادش هست کل مهره های طرفو بزار کنار یه ۴ تا پیاده بهش بده . خودتم با ۸ تا پیاده و ۷ مهره دیگه جلوش باش . این وسط انصراف بده ، نتیجه چی میشه؟باخت اونی که انصراف داده !!! اون نمیتونه بگه من وزیر داشتم ۲ رخ داشتم ۲ فیل و اسب داشتم پیاده هامم دو برابر طرف بود ، شاید زمان ورق بازی رو برگردونه و همون ۴ پیاده بشه ۴ تا وزیر :)

به هر حال یه سیب رو بندازی معلوم نیست چه جور برسه به زمین :)

نکته بعدی در باب شمال شرق

به نظر من یکی از دلایل عمده افت سرور تیم شما بود.اولین سیاست سرور رو شما تعیین کردین

میگن وقتی اولین آجر رو کج بزاری ، بعدیارو هر چه قدرم صاف بچینی آخرش میریزه و این دقیقا بلایی بود که سر شمال شرق اومد !!!

جنگ مستقیم با جنوب شرق ، این سیاستی بود که در ادامه همه سیاست های شمال شرق روی این بنا شد ، بعد از رفتن شما هم شمال شرق همین روال رو ادامه داد

• شما به عنوان یه ناظر میفرمایی جمعیت جنوب شرق بیشتر بود

پس چرا رو به روی کسی که ازت جمعیتش بیشتره میخای مستقیم درگیر بشی و تن به تن بجنگی؟آیا نتیجه این درگیری چیزی جز فشار سنگین روی خودت و سایدت خواهد بود؟

در حالی که خیلی ساده تر میشد درگیری ها رو با زیرساخت های قوی تری در زمان دیگه ای مثل کتیبه ها شروع کرد.

مسلما این درگیری غیر اجتناب پذیر بود اما میشد شمال شرق زمان بیشتری برای بهتر کردن زیرساخت هاش و یافتن نقاط ضعف جنوب شرق بود.

اصلی ترین نقطه ضعف جنوب شرق که شاید با یه نیم نگاه باید متوجهش میشدین ضعف در مرز شمال شرق بود که از این خیلی بهتر میتونسین استفاده کنین

تعداد ۱۵ های خوب ما توی این مرز خیلی کمتر از مرز دیگمون بود و پلیرا هم راغب نبودن به این منطقه کوچ کنن :) ما اجبارا خیلی جاها خودمون پلیر و اکانت تزریق میکردیم که این مرز نخوابه !!! چیزی که همین الان هم مقایسش کنی متوجه کم و کاستی هاش خواهی شد

به هر حال به نظر من سیاست های شمال شرق بلکل اشتباه بودن ، تهدید شمال غرب (با زدن گندم) و یا تهدید جنوب غرب ، چیزی نبود که بتونه ورق رو برای این ربع برگردونه :)

من یاد ندارم تاحالا از تیم ما ربعی رو زوری متای خودمون کرده باشیم ، تهدیدش کرده باشیم و ...

اما این چیزیه که نمیدونم چرا همیشه توی رقیب ما هست :) یا ما خیلی خوبیم ، یا ...

حتی من میگم بعد از رفتن شما هم شمال شرق شانس به شدت زیادی داشت اما باز هم سیاست غلط درگیری مستقیم ، کار رو واسه این ربع سخت کرد

• اینکه بیای انبار بزرگ یه ربع رو بزنی ، اونم ربع پر جمعیتی مثل جنوب شرق ، اگر اماده دفاع و مقابله با حملات احتمالی نباشی ، حکم خودکشی رو داره

آدم همیشه قبل از انجام هر کاری باید یه سری پیش بینی هارو انجام بده.این یه چیز طبیعی هست ، اما شمال شرق در تمامی موارد یا توی این پیش بینی هاش سطحی عمل میکرد ، یا اصلا پیش بینی نمیکرد و هر دم بیلی میزد به دریا :)))

به هر حال به نظر من بزرگ ترین اشتباهات این سرور مربوط به تیم لیدری شمال شرق هست

راجب حذف عده ای بازیکنان و مولتی بد و آخ هست و ...

ببینید سوتفاهم نشه از صحبت من.من قصدم دفاع از سبک یا افراد خاصی نیست ولی مولتی بازی خودش مهارت ها و برنامه های خودش رو میخاد.

درست مثل اینه بگین پول زیاد خوب هست اما توجه نکنین که این پول دست کی میره.اگر دست یه آدم بی تجربه و بی فکر بره ، خب معلومه اون پول صفر میشه

اما در صورتی که فکر پشت همون پول زیاد باشه ، چندین و چند برابر هم خواهد شد

درسته منابع یه مقدار بیشتر از بقیه عزیزان وارد این اکانت ها میشه اما همین منابع زیاد ، خیلی معضلات و مشکلات داره.

این کار خلاف هست.مسلما علاوه بر بلد شدن اکانت و به شدت زیر بار فشار های روانی در جانب بقیه ربع ها و موارد دیگر خواهد رفت !

مسلما هر کسی بخاد قهر کنه یا بره تروپش روانه همین عزیزان میشه و بهتره همه جوانب قضیه رو نگاه کنیم

از طرفی ذره بین مولتی هانتر بر این عزیزان خیلی خیلی بیشتر هست !!!

مولتی هانتری که به دفعات بعد از فیلترینگ به همگی ثابت شده که شوخی با احد و الناسی نداره و در صورت تخطی و اثبات خلاف ، بدون هیچ بخششی برخورد جدی میکنه !!!

جا داره تشکر کنم از مولتی هانتران عزیز که بعد فیلترینگ به شدت عملکرد خوبی داشتند

این سبک بازی در صورتی زیباست که قصری که قراره بسازین ، پایه هاش هم به استحکام همون قصر باشه اما در ۹۰٪ مواقع اینجور نیست و به شدت پایه های این قصر ها سست هستند

ضربه به این بازیکنان خیلی ساده تر از چیزی که فکر میکنین هست.در نهایت عاقبت این بازیکنان ۲ حالت هست

1. قید بازی رو میزنن
    2. قید زندگی رو باید بزنن ۲۴ پشت اکانت باشن

که مسلما توی بلند مدت همون گزینه اول سر این افراد میاد اگر زیر فشار برند.بار ها و بار ها حذف مولتی بازارو ما دیدیم چرا که خیلی از این اکانت ها انعطاف پذیری به شدت کمی دارند و به سادگی اسیب پذیرند.

در سرور ۱ راند ۳ یه جورایی جنگ مولتی بازا به اوج خودش رسیده بود و دو ربع شمال غرب و جنوب شرق ، واسه هم هیچ کم لطفی نمیکرد و به شدت پذیرای همدیگه بودند :D
    همر هایی که در همین درگیری ها به نظر ساده ضربه خوردند به جریت میتونم بگم سایز بعضی هاشون به نصف هم میرسید و بعضی هاشون اقدام به حذف و بیخیال شدن سرور میکردند !!!

نمونه بارز این اعمال تعدادی از پلیر های مدعی شمال غرب بودند که هدفشون از حذف ، مبارزه با مولتی بازا بود اما خودشون مولتی باز شدند :)

و در نهایت هم دیدیم که حتی با مولتی هم ، هنوز خیلی اختلاف سطح بین بازی ها مشاهده میشه ;)

یعنی واقعا باخت مقابل آمرداد کلاسش بیشتر از خفت شدن از هویج کیلویی 2 تومن نبود؟

سپاس

اگه هیچکس توی دنیا از شما بدش نمیاد، حتما یه جای کارتون میلنگه !

;)

The post was edited 5 times, last by A y N a Z: غلط املایی :) ().

• ناو هواپیما بر یو اس اس آبراهام لینکلن به منطقه شمال غرب اعزام شد !!!

این ناو به دلیل افزایش تحرکات شمال غرب در سرور ، اعزام شده است.امیدواریم شمال غرب در ادامه تحرکات خودشو کاهش بدهد

51b8_7131710419_fa1d1be540_k.jpg

چندی پیشتر شمال غرب با انجام شیطنت بازی هایی ، اقدام به زدن راز منحصر به فرد جنوب شرق کرد

2aq3_capture.jpg

سپاس

اگه هیچکس توی دنیا از شما بدش نمیاد، حتما یه جای کارتون میلنگه !

;)

• سلام علیکم...

بعد مدتها بهم گفتن یه کاری انجام بدم. منم اومدم به سختی اون کار را انجام بدم و برم!!!

درسته ضعیف کشی افتخار نداره ولی دیگه هر اِهِنی یه اوهونی میاره...

وقتی بدون هماهنگی میاین یونیک معماری می برین باید فکر این می کردین که همین اول کار واندرتون یه سَرَتون می کنیم! ;)

بعد از اینکه چشم خدا (UniQue) یه نگاه به واندرتون انداخت.

2vjo0t0.jpg

و 3تا همر زیر از جنوب بلند شدن...

اول رمر توتن اکانت Caterpillar

ogb5tx.jpg

دوم همر رومن اکانت ahuraee

2cpbwxl.jpg

سوم همر گول اکانت rock.ford

2a0gnjq.jpg

چهارم و پتجم قرار بر این بود که ZSZSZ و T E S L A واندر را چیف کنن و همه را راحت کنن ولی بخاطر اینکه باز دلمون نیومد لحظه آخر تصمیم تغییر کرد و اسلات اکانت تسلا را با چیف کتیبه پر کردیم که واندر چیف نشه!

پ.ن1: اووووووووستاااااااااااااد نبینم تو سایه کسای دیگه شاخ شدی و میای اینجا شاخ و شونه می کشی! این سرور که تو سایه مجید بودی و وقتی نخواست بمونه فرار کردی و سرور 2ایکس (com و ir) هم که مدیون حسین هستی گرفتت زیر پر و بالش...

پ.ن2: اینجا بچه ها حالت زامبی پیدا کردن! کم کم خودمون را می خورن حالا یا اشکان را اول می خورن یا اگه نیزه دوست داشته باشن می رن بایگوش را می خورن! ممد تارانتولا هم که گوشت تلخه کسی دورش نمیره!

پ.ن3: بعد از تموم شدن این سرورای آخر دلم تنگ میشه برای همتون... ;(

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• همین؟ کل ابهت شمال همین ؟

نبینم با یه دمپایی واندرت بره

زدی ضربتی ضربتی نوش کن بعد بشین گوش کن8)

پ.ن : اینم به عشق بچه های جنوب غرب که تا اخر سرور مردونه وایسادن به احترامشون خداحافظی رو شکستم اومدم یه پست بدم بعد برم دوباره:thumbsup:

Images

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW