نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• 😂😂😂 ٤ك كاتا زدي ديگه واندره لول ٢ رو صفر كردي خنجر به گوش فيل نزدي كه خدا قوت پهلوان

تونل هايه موشكيو يادتونه؟ داريم از تو سوراخ درشون مياريييم.

طرف بيست بار به من ميگفت ما شمارو نميزنيم، بعد هر وقت حمله ميومد طرف ما ميگفت داداش من نزدم، بعد جالبترشم اينه پلنره اون سايد بود، ترسو بازيا و دو دره بازيارو آف كنيد مشتي باشيد يكم

• داداش مگه من گفتم کار شاخی کردم؟یا مثلا گفتم وای ببینید چه همر بزرگیه😂 اون همر بزرگه همونی بود که واندرتون رو کلین کرد که در مقابل همر بزرگ های همون پلنر ترسو یه چیز خفیفیه در حد رایحه بوی نعنا😂😂😂😂دیگه برو خونتون دیگه کسی هم مسخره نکن احسنت

پ.ن:خواستم بهت نشون بدم خودت که هیچی واندرتون هم چیزی نیست که با 4 ک کاتا صفر شد دیگه تحقیر بزرگ تر از اینکه واندر زن بیاد معدن اهن واندر رو بزنه شاید بتونید یه ذره دلخوش به واندر بشید؟

پ.ن دوم: دوست داری هر همری چه فیک چه ریئل لانچ شد رو جنوب قبل رسیدن دهش صفر شه؟این کارو نمیکنیم ولی بدون میشه😂

پ.ن سه: اگه منو زدی که خودم شخصا خالی میکنم ده رو بزنی صفر شه شاید دلت خودش شد بلاخره ما هم سنگ دل نیستیم که😂

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW

groupint.travian.com Amir Naji  ??? SE

• من با پلنر سايد شما نبودم، بعدشم فكر خوبيه شايد انجامش داديم ، تحقير يعني چي؟ تو خودت كلي تشكر كردي ازمون كه مونديمو همراتون تُرشي نشد بعد مياي اينجا از چي حرف ميزني؟ بيخيال بابا شما ها چقد ناتوييد ديگه ، هفت تا رو داريد قشنگ😝😂😂😂

• خوب سرور داره کم کم تموم میشه !
    من به عنوان اولین نفر میام همیشه خخخخخ

اول تشکر میکنم از بچه های امرداد
    اشک اول که منو سااااااااااااااااایییید این سرور !
    مرتضی سولو که رفت پا بکوبه الان خبر نداریم افتاده لب مرز یا تو شهرش
    ارمین خوشگل دوست داشتنی
    ممدامون ، جعد و رتیل
    فربد که خندشو همیشه دوست داشتم

رونین ها سروش و سید
    اینسپشن ها ، پرهام و علیرضا
    راک فورد مصطفی و اشکان
    تسلا بردیا
    ابی اروانا
    حسین کلانتر
    دکتر اتر
    سعیییییییییییییییید م لا خودم که بعد از سعید دیدم به م لاها عوض شد کلا :دی
    مجید تامارا
    امیر یورو

و همه بچه ها که اسمشون یادم رفت

دوم تشکر میکنم از سوپرایز جنوب شرق بچه های سوانز که به نظرم از همه لحاظ از نظر بازی بدون اقراق از ما بهتر بودن
    احسان و ایدین
    مسعود اینوکر
    کمیل رقیب قبل رفیق حال حاضر
    و خیلی های دیگه اسمشون رو یادم رفت

سوم تشکر میکنم از یاران همیشگی ما بچه های جنوب غرب
    یوسف و پرهام و ممد و خیلی های دیگه که من نمیشناسمشون

اما یه تشکر میکنم از همه کسایی که از این سرور رفتن با این ارزو که بتونن یه سوپر شاااااااااااخ همر بسازن که باهاش بقیه رو تهدید کنن و بزنن اما اخرش این لنگه دمپایی رو ساختن واقعا شما گهرمان های ترواین هستید !

nkg_photo6021873251317297352.jpg

اما تشکر ویژه این سرور برای بچه های شمال غربه که تا الان موندن
    من کلا از کسایی که میزنیشون باز پرو پرو تو روت نگاه میکنن میگن "دردم نگرفت" خوشم میاد ، حیف تراوین تموم شد و پرونده امرداد و سوانز فعلا بسته شده و گرنه قطعا ازشون دعوت میکردم واسه سرور های بعدی به ما بپیوندن و با ما بازی کنن

در اخرم بهترین ها رو از نظر خودم تو این سرور میگم

بهترین بازیکن

LORD Vahid

پلیر شمال غرب بود که وقتی همرشو دیدم که زد به اشکان و با بقیش واندر ج غ رو زد واقعا یه احسنت بهش گفتم ، اگه همر رو نمیزد امروز میتونست با 200ک تبرزن 70ک تی کی بدون هیچ کتیبه ایی هر واندری رو بخواد بزنه ، واقعا این پلیرها یه احسنت دارن

بهترین بازی خراب کن :
    مجموعه لیدری شمال غرب که دیگه اسم نمیبرم :) همه میشناسید که اگه واقعا میموندن و به امید سوپر شاخ همر نمیرفتن سرور 2 ایکس دمپایی بسازن میتونستن ساید رو مخی رو تشکیل بدن

بهترین سوپرایز سرور:
    اقا مازیار دوست داشتنی که واقعا ورق بازی رو برگردوند ، امیدوارم همیشه موفق و موید باشن

در اخر من با توجه به شلوغ بودن تایم کاری بعیده بتونم بلافاصله بعد از برد سرور تبریک بگم امیدوارم به هرکی که این سرور وقت تلف کرد بازی خوش گذشته باشه ،

دوست دارتون بهنام ./

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• با سلام

وضعیت شگفتی های جهان سرور ۱ به شرح زیر می باشد

gzcs_capture.jpg

پست را با شعری به پایان میرسونم

هنگام شنا مثل یک دسـت و پـا چلفتی

بــپــا به مــســیــر دهـــن کــوسـه نیوفتی

سپاس

پ.ن : where is my owl :)

پ.ن : 5 برنده خوش شانس دیگر چه کسانی هستند ؟!!!

اگه هیچکس توی دنیا از شما بدش نمیاد، حتما یه جای کارتون میلنگه !

;)

The post was edited 2 times, last by ASHKAN: ویرایش با کسب اجازه از آیناز خانم ().

• تشكر كن ولي بازم ميگم اصن دردمون نگرفت😂 لرد وحيد كه اسمش اميره هم يكي از بهتريناست دمش گرم كه موند ، با اون همرش در عين حال بيشترين دفاع رو هم واسه سايد ساخت و كلا فقط با كمك من (يعني كلا دو نفري) اون همه دف ساختيمو واندر و سر پا نگه داشتيمو اون همر ازتون ديوار كرديم ما مونديم كه بازي كنيم و اين سرورم خدافظي كنيم، بازم ميگم

سايد ما سره اشتباهات يسري آدم از هم پاچيد و همچنين مولتي بازيه شما و رفتن سايد شمال شرق ليدرامون آقا سهيل وحيد جون نيستن ميتونين هفت تير بكشين تخريبشون كنيد ولي بدونين اندازه خودتون مشتي بودن ، بعد ده سال يه سرور شروع كرديم، ايشالله سرور بعدي هم ده سال ديگه استارت ميزنيم، تو روزايه آيندم لينك حملاتتونو كه به واندره ما كردين ميزارم خدا قوت همراتون خوب بود ياعلي فعلا

• با سلام خدمت همه دنبال کنندگان این تاپیک

ظهر همگی بخیر

خیلی وقت هست که شاهد شبح سنگین سکوت بر تاپیک های فروم هستیم که این تاپیک هم مصون از این شبح نبوده است.

علل مختلفی برای این شبح وجود داره که به نظر من مهمترین قطع خدمات تراوین در ایران است !

بگذریم.اتفاقات زیادی افتاده ،‌ اتفاقاتی که به سبب همون شبحی که خدمتتون عرض کردم باعث شده تا دیر به دیر ولی مفصل و کامل به پست دادن در این تاپیک بپردازم :)

و اینک مصطفی راک فورد با بهترین ها می آید ، مصطفی اشکان و همه بکس راک فورد ، خسته نباشین!

ku5a_rock.ford.jpg

قبل تر از این تیم همر رعد دیفالتشونو دیده بودیم ، همری که با مختصات معروف 21 -21 شبحی برای سایر ربع ها بود.

• کلین قسمتی از جنگ یونیک
    • شرکت در تمامی پلن های جنگی از قبل تا بعد از کتیبه
    • و در نهایت کار این همر با زدن رژیم منحصر به فرد به پایان رسید

و حالا شاهد همر اصلی این اکانت بودیم که ۱ ماه اخیر ۲ بار لانچ شد.حدود ۱۰ درصد تلفات داشت و با ۲۱ک کاتا جزو بهترین همر های گول این سرور و سایر سرور ها قرار میگیرد

هفته قبل دوباره شاهد پلنی از سمت جنوب شرق روی ساید شمال غرب بودیم.

این پلن 6 همر بلند شد

همر اول : اکانت Julius ceasar

به دلیل ضیغ وقت و آرشیو نشدن لینک امکانت پیدا کردنش نیست :) مملی مورگان فریفارم اگر پیداش کردی بزارش

تخریب دیوار

همر دوم : erfan130589

srw9_erfan.jpg

همر سوم : scout

beoe_scout.jpg

همر چهارم : Inception

j0do_inception.jpg

همر پنچم : T E S L A

zi8_tesla.jpg

همر ششم : Shadow warrior

این همر هم لینکش آرشیو نشده و حدود ۲۰ک شمشیر ۱۳ک سزار و ۱۳ک کاتا بوده (این همر روی اکانت بی کامپلکس و پلن رژیم بخش اعظمیش لاست خورده بود

نتیجه پلن : کاهش ظرفیت انبارغذا به ۸۰۰ و ایجاد خلل در نگه داری گندمخور سنگین روی واندر

از همر های فوق همر تسلا از همر های خیلی خوب اندگیمی بود که با ۲۳ک کاتا جزو همر های کپ تاپ ساید ما بود

ضمن اینکه پلن اگر اشتباه نکنم مربوط به هفته پیش هست و مسعود عزیز کمک شایانی در لانچ این پلن کرد

Hello friends

it's very interesting

هلو مای فرند :)

هو آر یو هانی؟

جزییات برای من حایز اهمیت هستند و توجه به اونا واسم جذابیت داره :)

اینکه یه اکانت بعد از ثبت نامش در فروم در زمانی که تب و تاب سرور خوابیده و گذاشتن یه لینکی که من خودم تازه دیدمش این عطش دقت کردن منو بیشتر هم میکنه.

من کار به نتایج اتک فوق ندارم چون این چیزی نیست که بخایم توی فروم راجبش بحث کنیم مگر اینکه ...

این عکس نتیجه حمله بین مهاجم تیم رونین و مدافع مون شادو هست.
    معمولا وقتی هدف منجنیق انتخاب میشه و به تارگتی میخوره و اون تارگت وجود نداره با پیام بالا مواجه میشونیم

ساختمان X مورد هدف قرار گرفته بود اما این ساختمان وجود نداشت

هدف تصادفی انتخاب شد

ساختمان Y خورد

مشاهده این عکس تنها و تنها از طریق اکانت مدافع و مهاجم امکان پذیر هست.

با توجه به اینکه خیلی وقت هست اکانت Moonshadow تک پلیر شده و قرار دادن این عکس از سمت یا سویی کسانی که به اکانت هولدوری دسترسی دارند یه مقدار جای ابهامات رو بیشتر و بیشتر میکنه :) ضمن اینکه اتحاد هولدر هم یه جورایی اتحاد دی اکتیوی و ایزوله هست و حتی لینک دفاع با دیدن میزان دفاع کشته شده و تارگت کاتا ها (لینک معمولیش) هم قابل مشاهده نیست

من خیلی دوست دارم اسم این دوستی که این عکس رو قرار داده بدونم :) کاریش ندارم اما خیلی قشنگ تر هست از زیر چادر چاقچولی که کردی در بیای و بیشتر اجازه بدی باهات اشنا بشیم
    تو که زحمت کشیدی ای دی فروم ساختی حداقل یا به اسم خودت میساختی یا تهش اسمتو میزاشتی

موفق باشید

پ.ن : من لینک اتک خودمونم ارشیو نکردم که الان ببینیم چی به چیه.خواسته های شما که جای خود داره :)

پ.ن :‌ این هم صدقه سر فوت آرتور مورگان بود وگرنه شاید الانم پست نمیزاشتم

پ.ن : بهنام مثالت خیلی زیبا بود : ) نمیشد تحسینش نکنم

;)

• با عرض سلام و خسته نباشید

این وضعیت تاپ تن سرور

این هم وضعیت واندر

2018-2019

2019-2020

• سلام دوستان

لطفامیشه یک تحلیل ازموقعیت فعلی سرور بذاریدکه ماهم که بیرونیم بدونیم چه خبره(هرچندازخیلی وقت قبل معلوم بود چه خبر قراره بشه😜)

بهنام جان مخلصم تمام قد.

درنهایت بایدحتمابگم دم بچه های سوانز وامردادگرم موفق باشید روسفید شدیم!!!

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام و عرض ادب خدمت همه

من از فروم نمیتونم دل وا کنم کلا

در حال حاضر یک ماهی هست سرور تموم شده ولی بچه ها بخاطر رکورد ها واندر رو استاپ کردن

این هم وضعیت واندر ها که ناتار همونطور که میبینید استارت کرده ولی هیچ همری توی سایدها نمونده و لول واندر از 99 شد 98 کلا و اتفاق خاصی نیافتاد

این هم وضعیت تاپ تن که هنوزم نشون میده سرور 100% به خواب فرو نرفته و ملت دستی بر آتش دارن و دارن بازی میکنن که خودش به نوبه خودش عالیه

اکثر بچه ها یا دارن مقدماتی تورنومنت بازی میکنن یا سرور چهار دات کام که نشون میده هنوز خیلی ها قصد ترک ندارن و در خدمت همشون هستیم

موفق باشید

2018-2019

2019-2020

• با سلام

دیروز بالاخره شاهد رونمایی از ۲ همر دیگر از مجموعه جنوب شرق بودیم

همر اول :

pu3m_1.jpg

و همر دوم :

wsjy_2.jpg

هر کدام از همر ها به نوعی یک رکورد محسوب میشوند و جا داره خسته نباشید ویژه به محمد + سروش و مهدی عرض کنم

این سرور روز های آخر خودش رو سپری میکند و وضعیت شگفتی های جهان به شرح زیر میباشد.

cd1h_capture.jpg

سپاس

پ.ن : ما همه منتظر عمل به اون شرط بندی کلین واندر توسط ۲ همر هستیم :)

;)

• به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست !

krwl_capture.png

این سرور هم با تمام خاطرات خوب و بدش داره به ساعت های پایانی خودش نزدیک میشه ...

آپولو 17 ( همون سالار خودمون ) روی واندر مرکزی جنوب شرق برای گرفتن لینک لانچ شد !

در جواب ابلــــــهان آنقدر [ خـــــــــاموشــــــــ ] ماندیم که گفتند

- حرف حســــــــاب جواب ندارد . . . ! ! !

• با سلام و صبح بخیر ...

این سرور هم با همه خاطرات خوب و بدش به پایان رسید :)

تبریک به تمام بچه های جنوب شرق بابت حماسه آفرینی ها و مصمم بودنشون برای به جا گذاشتن اتفاقات زیبا در سرور ۱

و همچنین تبریک خدمت سایر دوستانی که تا ته سرور ماند

3non_ts1-round4.jpg

رمز شگفتی جهان : SwanS & AmOrdaD

سپاس

پ.ن : با توجه به تق و لق بودن وضعیت فروم و امکان از بین رفتنش سایر لینک ها و عکس ها در کانال تلگرام قرار داده میشود

;)

• با سلام و عرض ادب

بالاخره این سرور هم با تمامی حواشی خودش به پایان رسید.مسلما برای رسیدن به این نقطه افراد زیادی تلاش کردند و جا داره به نوبه خودم تشکری از دوستانم بـکنم :)

• اول از همه از جنوب شرق شروع میکنم

بهنام : هر چی بگم از این بشر کمه :) قرار شد خیلی کمتر تایم بزاریم واسه سرور اما من مطمینم خیلی بیشتر از اون چیزی که در نظر گرفته بود ، واسه بازی گذاشت.با یه گیف گربه و ۳ میمون شروع کرد سرور رو و با اکانت یک دهکده ایش ، تاثیر مستقیم روی جنگ یونیک ، و ۴ ۵ کتیبه دیگه و چن سری خفت داشت.

ممد ترانتولا : واقعا تو هر ربعی باشه وزنست.تخصص خاصی در قانع کردن داره :) این سرورم خیلی خیلی خیلی قانع کرد.البته اواخر سرور یه مقدار کمرنگ شد که امیدوارم همه مشکلاتش زود زود برطرف بشن.اسکاتر 90ک اواخر هر جایی میخورد لینک سبز بر میگشت : ))))

حسین44 : تقریبا ۴ سال ۴ سرور ۱ رو با هم با هر مکافاتی بود گذروندیم :) الان فکرشو میکنم میبینم که چه قدر خاطره که با هم نداریم.حسین توی سکو ، توی جزیره در هر حالت حضور فعال و موثر داشت و اگرچه اواخر به خاطر ترافیک کاری و نبودش در ایران کمرنگ تر شده بود حضورش

مرتضی :احتمالا الان داره پا میکوبه :) آرامش و متانتش همیشه نمایان بود.کم دیدم عصبانی بشه و خیلی جاها هم آب روی آتیش من میریخت :) موثر ترین اکانت خاکستری اس ای رو داشت و تا وقتی بود به نیروهاش استراحت نمیداد اصلا :) امیدوارم

Invoker: که مسعود و مهدی و امیر میچرخوندنش.فعالان کم حرف فروم.

توی پلن ها مخصوصا مسعود ذهن به دید به شدت بازی داشت و ایده های خیلی خوبی میداد.سه چهار پلن گسترده و سنگینی هم که اجرا شد با اینکه لاست بالای 90 درصد خوردند اما ریکاوری فوق العادشون باعث شد یه سوپر همر عالی بکشن !

Inception : ترکیبی از رقیبی که رفیقمون شد و چند چهره جدید

علیرضا ، پرهام و ایرج که هد های اکانت بودن.از مهم ترین اکانت های ساید بودن و بار ها و بار ها کابوس رقبا چه در دفاع ، چه در حمله شدند

Arowana : که نمونه اکانتشونو من تالا ندیده بودم ، تبریک میگم بهشون

Downlow : محمد عزیز که فوق العاده کار کرد و سوپرهمرش در آخر سرور دیدیم

T E S L A : بردیا ، حمید با یه کامبک عالی یه سوپر همر و همر جنگی کشیدن.حیف اون ۳ک کاتا فقط :‌)

Caterpillar : حامد طوطی گل و شهریار عزیزم.خیلی از اشنایی با حامد خوشحالم.واقعا پلیر و لیدر خوش فکر و پای کاری هست.شهریار هم که جاش تو قلبمه

Ronin:‌ سید و سروش و سایر دوستانشون که واقعا نسبت به سرور قبل متفاوت ظاهر شدند سوپر رمرشون 80 درصد دفاع شمال غرب رو رنده رنده کرد

Revenant : ندا که کلا دو بدشانسی بزرگ دم کتیبه ها اورد.موقع لانچ سواره یا پیاده همر یکیش روی بیس موند و بعدشم کارگاهشو اشتباها کلی شارج ولی در آخر همر خیلی خوبی کشید.دفاع فوق العاده ای هم بچه های تیمشون کشیدن

Rock.ford : مصطفی راکفورد که بهترین همر گول رو کشید البته اواخر که جذابیت سرور مقداری کم شده بود ، کمتر دیدیمش

Suicide Squad: ترکیبی از شهریار ، علیرضا ها و علی واحدی که فوق العاده بودن.اگرچه اخرش یه مقدار عجول بازی در اوردند :(

EyeDean : یکی از تاپ اکانت های سرور با زیرساخت فوق العاده عالی و دقیق.یه مقدار حواشی و درگیری های لفظی در اول سرور داشتیم که خب با حل شدنش و گذشت زمان ، خیلی از بازی کردن کنار احسان لذت بردم.پلن های گسترده و فشار هایی که احسان به شمال وارد میکرد واقعا شرایط بازی رو واسشون سخت و سخت تر میکرد.یادمه بعد از پلن سونامی موج دوم حذف شمال شرق شروع شد !

Agiluf : هنوز شیرینی زدن گیج یونیک رو احساس میکنم.اکانت ایرج با توجه به موقعیت استراتژیک اکانتش خیلی جاها ضربه های محکمی به شمال شرق میزد.خفت هایی و پلن های شبانه ای که با این اکانت زده میشد خیلی روی مخ بچه های شمال شرق رفته بود. واسه پوش خزانه چشم یونیک زدن هم اگر این اکانت نبود هیچ وقت خزانه توی تایم ۵ ساعته بالا نمیامد !

ZSZSZ : علیرضا پلیر فوق العاده حرفه ای که واسه خودش بازی خودشو میکرد ، پایه ثابت پلن ها.

Hurric4nE : نوید : ) یکی از ستون های اصلی تیم دفاعی جنوب شرق که محافظ هاش همیشه با خون سربازای حریف نقاشی میکردند : ) هر از گاهی هم من با خون محافظاش خطاطی میکردم :‌ )

LaCasa de Papel : شهروز !!! اگر بخام اسم 4 نفر از افرادی که همیشه اماده بستن دیوار های بلند بودند ، رو نام ببرم شهروز یکیشونه

تقریبا از هر 5 دیواری که انجام میشد ،‌ شهروز توی 4 تاش حضور فعال و موثر داشت.

Se guard : ابولفضل و مهناز روش بودن ، که ابولفضل واقعا فوق العاده بود.یکی از همون ستون های اصلی دفاعی ساید که حافظ جنوب شرق ، علی الخصوص مرز جنوب شرق شمال شرق بودند ! و این اکانت یکی از همون 4 ستون اصلی دفاع جنوب شرق بود.

B a y G o s h : ممد بایگوش با نیزه هاش خیلیارو زخمی کرد : ) چند وقت پیش دیدم یکی از زخمی ها باز به فروم اومده بود.محمد یکی از افرادی بود که با سید مهدی توی فیدر مولتی همر دیوار کردن : )

dr_sina_sadeghi : دکتر سینا رو از سرور ۱ راند ۱ دورادور میشناختم و افتخار دادن بعد از پایان سرور 5 با اگر اشتباه نکنم ۷۰ روز تاخیر رجیستر کردند و نتیجه چیزی شد که همگان دیدیم !

Lord hadi : لردهادی عزیز هم که فوق العاده بودن این سرور.اگرچه تایمشون محدود بود ولی با همین تایم محدود نشون داد که اینکه میگن همیشه دود از کنده بلند میشه علکی نیست : )
    اواخر هم علیرضا تیرازیس روی اکانت لرد هادی گل کاشت و یه تنه کولاک کرد

Sepaahan : علی حاجیان که اول سرور یه بدشناسی کوچولو اورد.اکانتش با توجه به موقعیتش نزدیک واندر و دفاعی که ساخته بود خیلی کاربردی بود !

Kalantar : حسین این سرور یه کم نازک نارنجی شده بود.اکانتش عالی بود و نیزه های خیلی خوبی ساخته بود : )

Erfan130589 : عرفان که با تاخیری که داشت فوق العاده به سرور برگشت.عرفان حدودا از روز 50 60 وارد بازی شده بود ولی تو همین مدت کوتاه خیلی عالی کار کرد 

Shadow warrior : سعید رو کمابیش از قبل میشناختم و این سرور هم فوق العاده بودن.فک کنم یکی از بهترین همر های جنگی سزار ما سعید اینا بودن که تو پلن رژیم دف رژیم رو کلین کرد و نقش به سزایی داشت ! اکانت دیگشونم که با محسن بود علاوه بر همرجنگی که داشت ، انویل دفاعیش خیلی موثر خودشو در مرز شرقیمون نشون میداد

Black scorpion :هر از چند هفته ای میدیم یه نفر پیام میده بیا یه جارو بزنیم و اکانت که فکرشو میکنم همین اکانت خیلی جاهارو رنده کرد !

scout : رامبد که بعد از حواشی ایجاد شده از حذف الدست تصمیم گرفت بمونه و خودش شرایط رو امتحان کنه : ) یه حرفی بهش زدم که اون زمان خیلی مطمین نبود ولی الان فک کنم نظرش کاملا عوض شده . رامبدم از پایه ثابت های پلن ها بود

sorena : با بازی مجتبی که مثل سرور قبل دقیقا اواخر سرور فعال شدند : ) و خب به موقع و موثر هم فعال شدند !

mahdi (moom94 فروم) : با اون لهجه شیرین یزدیش.یه جورایی مثل شبح بود : ) همه جا بود.خط شکن هارو اغلب مهدی تهیه میکرد : )

چند اکانتی که کلا لاک شده بودند رو مهدی از لاک شدن در اورد و پلیری هست که من یکی خیلی راحت باهاش ارتباط برقرار میکردم

Gone hero : رامبد که مهربان و میلاد بازی میکردند : ) باز هم مهربان زود خسته شد ! این قدر زود نباس خسته بشی که : )

Salahshour : اشکانم فوق العاده بود ، فوق العاده به تمام معنا.تقریبا خاکستری و مختصات زیر 50 50 همیشه دفاع توی دست این بشر بود

مخصوصا که دفاع هاش اکثرا سواره بود و تو یه چشم به هم زدن هر جایی رو پوشش میداد !

Euro : امیر یورو : ) دودهکده ای حرفه ای ما ، اراده میکرد کتیبه میزد ، یکی از شرکای اصلی لست آف یو اس هم بود و خوب ازشون غارت میکرد : )

Maranelo : محمد مارانلو ، کار درست ، رفیق با وفا و پدر نمونه :)

احسانزززز : احسان عزیزم : ) این اسم یکی از زیباترین اسمایی بود که دیدم.همیشه همین فرمت و فارسی بزار اسماتو که خیلی به دل من یکی نشست

احسان هم خیلی خوب کار کرد و همرش از همرهایی بود که توی هر پلنی میرفت.چن پلن فردی موفق هم داشت که نتیجه یکیش چشم کوچیک بود

Ahuraee : که رسول و کسری و فربد بازی روش میکردند : ) اواخر هم امیرناجی کمکشون رفت.این سرور رومن انتخاب کردند و همر فوق العادشونم که دیدم : )

امیر ناجی هم عضو همیشه اکتیو جنوب شرق چن پلن موفق توی میدگیم زد و اواخر هم که کلین واندر شمال غرب پرونده سرور رو واسه خودش بست و درگیر دات کام شد :)

Tamara : مجید هم از اکانت های خوب بود که تاثیر خودشو در جاهایی که باید میذاشت.یه مقدار تضاد فکری با من پیدا کرد که خب قابل انتظار بود : )

Molla : مـلا رسول و مـلا سعید روش بودن : ) در بازه ای هم امیرناجی

اکانت فوق العاده خوبشون همیشه تاثیرای خودشو میزاشت.اواخر هم که رسول بار دیگر قانون نیوتن رو پیاده سازی کرد : )

Bananafish : موزماهی که محمد و احسان روش بازی میکردند.فوق العاده تیم ورک بالا و تا همین آخرین لحظات درگیر لانچ روی شمال بودند : )

Best.player : نامی اشنا در جنوب شرق هست.مسعود لطف داشت و به دعوت من اگرچه دیر به سرور اومد و با توجه به تایمی که داشت بهترین عملکرد ممکن رو ارایه داد

Crusader : کمیل .... رقیب قدیمی و دوست و هم بازی جدید که البته وسط سرور یه مقدار مشغول سرور اسپید شد و قاپ یه سری از بچه ها هم زد :)

و سایر بزرگوارانی که الان حضور ذهن ندارم.

• در همسایه غربی خودمون هم خاطرات لذت بخش با دوستان جدید و قدیممون رقم زدیم

محمد مون شادو هم شهری عزیزم ، پرهام گیرین که تایمش خیلی کم بود این سرور ، یوسف عزیز که این سرور باهاش اشنا شدم.

• و همچنین غایب این سرور :)

محمدرضا عزیزم که اوایل سرور روی اکانت الدست بود که با توجه به اختلاف نظراتی که پیش اومد ، رفت و خیلی وقتا ذکر خیرش رو میکردیم.اگرچه به نظرم این رفتن از سرور هم خیریتی توش بود و تایم بازی که واسه محمدرضا ایجاد شد خیلی کمک بهش کرد

• و در آخر بچه های تیم خودمون

به گمانم تحمل من توی این مدت ، تاوان گناهانشون بوده و الان پاک ترین های روی زمینن : ))))

دکتر محمد عزیزم ، آرمین گل ، عمو ماهان <3 ۳ تفنگداری بودند که همه جوره در هر شرایطی واستادند و نتیجه تلاش هامونم در نهایت گرفتیم

اگرچه دکتر در بازه ای درگیر امتحان رزیدنتی بود و نبود ولی ماهان و آرمین همیشه حاضر در صحنه بودند و خیلی از بازی در کنار این دوستان خوشحالم !!!

xua8_capture.jpg

همچنین به طور خلاصه وضعیت ۲۰ بازیکن برتر در عکس زیر خلاصه شده اند

p8h1_عناوین_فردی.jpg

و وضعیت اتحاد ها نیز به شرح زیر می باشد

9x5m_عناوین_گروهی.jpg

هر شروعی پایانی دارد.این سرور هم مثل باقی سرور ها به پایان خودش رسید
    .نکته مهم اینه که دوستان لذت کافی از سرور رو برده باشند !

این وسط اگرم کسی از دست ما دلخور شد یا ناراحت شد ، خوشحال میشم باهام در میون بزاره تا رفعش کنیم.به هر حال یه جوری نمیزارم که ناراحتیه تو دلش بمونه 8o

از مدیران تاپیک ، تیرداد و آیناز هم تشکر میکنم که در این مدت اسپم ها ، ریپورت ها و ... من و دوستانم رو تحمل کردند.

از احسان عزیز هم بابت همه تلاش هاش در این مدت برای بهبود تراوین تشکر ویژه داریم

موفق باشید

;)

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: با کسب اجازه از مدیر تاپیک : ) ().

• سلام و عرض ادب،

تبریک و خسته نباشید میگم به همه پلیرهای سرور بخصوص بچه های گل جنوب شرق

دوستان جدید و خوبی پیدا کردیم توی این سرور مثل اشکان گل که البته توی بازی حسابی اذیتش کردیم و هروقت نیاز به کمکی بوده دریغ نکردن و هوای ما رو داشتن <3

دم همه بچه هایی که رکورد زدن هم گرم

امیدوارم باز هم دور هم جمع بشیم و خوش بگذره بهمون

موفق باشید همگی

Before you judge me,make sure you're PERFECT

• با عرض سلام خسته نباشید خدمت همه پلیر های عزیز و واقعا صبرشون در برابر این حجم از وقفه رو تحسین میکنم

یه خسته نباشید ویژه هم خدمت اشکان که چقدر از ما زخم زبون شنید و بدون حتی یک ثانیه کوتاهی تا اخرین ثانیه ها پای اکانت موند و باعث اتفاقات بزرگی در سرور شد که به نوبه خودم ازش تشکر میکنم

من قبلا خداحافظی کردم و الان یه متن تکمیلی میدم تا دوستانی که پلی نمیدادن بدونن این 300 روز (تقریبا.دقیق نمیدونم) چه خیرتی داشته

شکسته شدن رکورد همر رومن که دو سال دست حسین TNT عزیز بود و در همین سرور یک این رکورد رو ثبت کرده بود که محمد تک و تنها ثابت کرد که بدون بات و مولتی با فارم لیست کاملا عادی میشه رکورد زد فقط یکم استمرار میخواد و صبر:love:

خالی از لطف هم نیست بگیم که کلا دوتا همر رومن سنگین به واندر شمال خورد (یکیش اکانت اهورا که من حقیر جزوی ازش بودم و یکی هم محمد عزیز) و جفتشون واندر رو کامل کلین کرد و یه دمپایی خوشگل هم ازش بک خورد که نشون دهنده قدرت رومن هست :)

و رکورد همر گرزی هم با شاهکار اشکان و تیم ژولیوس سزار که واقعا ثابت کردن به همراه داشتن همچین اسم مسئولیت داره

و اگر اشتباه نکنم رکورد رمر هم توسط تیم سید شکسته شد ولی باید بیشتر تحقیق کنم ببینم واقعا شکسته شده یا نه تا از خودم حرفی در نیارم

اگر شکسته شده باشه قطعا پستش رو خواهید دید در بخش رکورد های تراوین ایران

و اما به نظر من یکی از بزرگترین اتفاق های تراوین شکسته شدن همچین رکورد خوشگلی بود که جمله معروف (پاپ باز ها به بهشت نمیروند) رو کاملا منقضی کرد با اختلاف وحشتناکی رکورد پاپ و تعداد دهکده سرور نرمال رو شکست و با اختلاف وحشتناکی اول شد
    تبریک به ابراهیم و مجید عزیز بابت ساخت یه همچین اکانت زیبایی

این سرور هم با پستی و بلندی هاش تموم شد و ما موندیم سرور های خالی IR
    پیر های تراوین که برای بار دوم و شاید برای همیشه خداحافظی کردن از تراوین و ما جوون تر ها داریم توی دات کام پرچم نگه میداریم و طبق معمول از مدیریت فاجعه(که تقصیری هم ندارن به نظر من) مینالیم چون تنها راه خرید گلد شده فقط دلار اونم از صرافی

امیدوارم باز هم تراوین رو به اوج بره بتونیم رقابت تمیز(حالا کثیفم اشکال ندار) با همدیگه داشته باشم
    به امید موفقیت

2018-2019

2019-2020

• جا داره همینجا از اشکان به خاطر مدیریت خوبش تشکر کنم خیلی حال داد هیچ وقت اون شبی که توی شیراز سیل امد و اشکان هم در دسترس نبود را یادم نمیره (خودت خواستی تعریف کن )

اوج هیجان این سرور خفت های شبانه من و علیرضا قبل عید نورورز امسال بود

ساعت 2 نصفه شب بهش زنگ میزدم بیا خفت پیدا کردم بزن :D خودم میگرفتم میخوابیدم

اینجاش از همش بیشتر حال میداد

همینطور محمد ترانتولا که از دست من عاصی شده بود :D هر چی جاسوس میساخت پرپرشون میکردم دیگه این اواخر من رفتم یکم اسکات هاش امد بالا

هر چند من اواسط این سرور اضافه شدم اما فکر میکنم رفیق های که توی این مدت پیدا کردم از همه چی مهمتر بود برام مخصوصا عرفان و اشکان

• سلام خدمت دوستان عزیزم

این سرور هم به پایان رسید و تبریک میگم به بچه های چنوب شرق برای بردن بازی

همچنین تبریک میگم به همه ساید های دیگه کسایی که تا ته سرور موندن و باعث شدن سرور جذابیت خودشو داشته باشه

من بعد از 10 سال اولین سرور که بازی کردم این بود و یاد خاطرات قدیمم افتادم و دوران خیلی خوبی با شما عزیزان داشتم حیف که دیگه سرور آی آر بسته میشه و دوباره باید بریم پی زندگی خودمون

در آخر تشکر خاص میکنم از مجید گادلس و اشکان جولیوس سزار که تو این مدت با صبوری اطلاعات خودشون رو به من میدادن

امیدوارم همتون توی تک تک لحظات زندگیتون موفق باشید