نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• با سلام
    این فروم چقدر عوض شده ! کلی زور زدم تا لاگین کنم ، از قدیمی ها کسی هست ؟ قدیمی یعنی سال سرور یک و دو سال 88 8) غیر از عزیز دل برادر پست بالایی !

از بچه های قدیم ممد ترنتولا و بهنام و سعید کوماندو و حامد و چند نفر دیگه رو میدونم هستن که همه اومدن Se

s2r1:ahuraee
    ts8:marshall
    s2r3(3.6):ahuraee
    ts1 new: ahuraee
    ts1 r3 new : ahuraee

• از بچه های قدیم ممد ترنتولا و بهنام و سعید کوماندو و حامد و چند نفر دیگه رو میدونم هستن که همه اومدن Se

نمی دونم بازی کنیم یا نه ، به نظر شما سطح سرور در چه حدی است ؟

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

• نمی دونم بازی کنیم یا نه ، به نظر شما سطح سرور در چه حدی است ؟

والا بعد مدت ها یه سرور پربازیکن رو فک کنم ببینیم
    ازرش ریسک رو داره فرشید جان

s2r1:ahuraee
    ts8:marshall
    s2r3(3.6):ahuraee
    ts1 new: ahuraee
    ts1 r3 new : ahuraee

• با سلام
    این فروم چقدر عوض شده ! کلی زور زدم تا لاگین کنم ، از قدیمی ها کسی هست ؟ قدیمی یعنی سال سرور یک و دو سال 88 8) غیر از عزیز دل برادر پست بالایی !

احیانا فرشاد یا فرشید نیستی

• با سلام

سلام و خسته نباشید

بیا یه پرشین گلف بساز یه کم بخندیم پهلوان :D
    با بالاتر از 88 هم راضی نمیشی نه !؟ :D حتما باید مدل پایین باشه دیگه !؟

باتشکر

پ.ن 1 : مدیر فروم رو عشقه
    پ.ن 2 : میگن سیلور فروشا دیگه نیستن، خدا پدرشو بیامرزه هرکی اینارو از رو تراوین برداشت

• با سلام

اُ لالا ببین کی اینجاست...
    یه مشت پیرمرد پاپ باز تو SE ثبت نام کردیم...
    بیشتر از سطح توقع من بودن بعد این همه سال...
    ثبت نام کن شاید بقیه پیرمرد ها هم پیداشون شد...

نکته1 (واسه اینکه اسپم نباشه :D): آقا تو عکسایی که فرستادم 2 تا مختصات را اشتباه نوشتم که به بزرگواری خودتون ببخشید. اگرم نبخشیدید مهم نیست.

نکته2: مدیر جووووووووووووون دوست دارم هنوز :P

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• با سلام

خوش اومدی فرشید جان :دی پیرو حرفای تلگرام تیمو جمع کن بیا دیگه

احساس میکنم ارزشش رو داشته باشه ...

" با احمق بحث نکن و بگذار در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند با وقيح جدل نکن چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحت را تباه مي کند از حسود دوري کن چون حتي اگر دنيا را هم به او بدهي باز هم از تو بيزار خواهد بود با کودک بحث نکن چون تو را با دانش خويش مي سنجد "

IrX rnd2: Parikal
    S1 rnd2: Totane Badzat
    S6 rnd2: Totane Badzat
    TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
    New Ts2 rnd1: DeadPool

• والله وجود اکانت های بدون پلیر واقعی (نقره فروش، پلاس، غیره) که به شدت خلاف قوانین بازی بوده همیشه‌ی خدا، اما در عمل باهاش مقابله‌ی جدی‌ای توی حداقل ۶ سال اخیر نشده بود، کلاً سبک بازی اغلب بازیکن‌ها رو به چندین و چند دلیل عوض کرده بود:

• دسترسی غیرمتعارف به منابع و نیرو. هم به لحاظ دفاع، هم به لحاظ رشد، هم به لحاظ غارت توافقی.
    • تعدد بسیار زیاد آیتم‌های قهرمان توی بازار. مثلاً پماد به‌نظرم ساخته نشده که ارزش‌ش ۱ نقره باشه و روزی خدا هزار تا ازش رو بشه زد. (اگه اشتباه نکنم توی یکی از آپدیت‌های امسال به اسم Path to Pandora هم یه سری محدودیت توی مصرف/خرید گذاشته شده بود مثل حداکثر مصرف یک اثرهنری در ۲۴ ساعت،‌ عین سطل زنده کننده.) به هر حال این که طرف توی هفته اول و دوم بیاد ۲۰ هزار تا پماد بخره و سریع قهرمانش رو فول ۱۰۰ هجومی کنه و هی واحه بزنه و غارت کنه جزو لاینفکی از رشد هفته های ابتدایی بازی بود با کمک پماد. بدون پماد احتمالاً این قضیه هم جالب می‌شه.
      یا حتی اثرهنری که باعث می‌شد شاهد تعداد بسیار بامزه‌ی دهکده حتی تا میدگیم باشیم. (نفر اول مثلاً ۱۰۰ تا دهکده داشت، نفر چهارم مثلاً ۱۰تا!)
    • گلد ارزون. که باعث می‌شد هم خرج‌های آن‌چنانی راحت‌تر بشه، هم بازیکن‌های غیرجدّی بتونن با خرج کمتری مثلاً پلاس و کلوپ طلایی رو فعال کنن.
    • وفور فارم غیرآدمیزادی. که خب رونق خاص خودش رو به بازی برای غارتگرا می‌بخشید. و البته باعث هم می شد که بعد از حذف‌شون (و تبدیل فقط یه عده شون به ناتار) فاصله بازیکن‌ها زیاد بشه و مثلاً سروری که ۴۰۰۰ تا اکانت واقعی داره، ثبت نامش تا حتی ۲۰۰ و ۲۰۰ هم راحت برسه.
    • وفور ناتار برای غارت و چیف. که ناشی از همونا بود.

من به شخصه بسیار خوشحال می‌شم اگه این قضیه‌ی مقابله با این اکانت‌ها واقعی باشه و شاهدش نباشیم. چون سبک بازی جدید و هوشمندانه‌تری رو می‌طلبه؛ تا سرورهای اخیر که توش تخلفات نجومی دیده می‌شد!

از اون ور هم بازی هم باحال می‌شه. چون یکی از چیزهایی که بین تراوین‌بازهای ایران رایج هست،‌ دشواری در تطبیق با تغییرات محیطی هست. طرف از زمان ورژن تحت DOS تراوین که توسط داداش کوچیکه‌ی بیل گیتس سال ۱۹۴۵ ساخته شده معتقد بوده لژیونر دفاع خوبی برای رومن هست؛ حالا لژیونر گرون بشه، ارزون بشه، قدرتش کم بشه، زیاد بشه، باز طرف اعتقادش راسخ هست! یا مثلاً طرف فارم لیست می‌سازه گرزی می‌فرسته ۱۲ ساعتی از دهکده سومش فقط به قصد مدال، بالا بری پایین بیای بهش بگی بابا داری ضرر می دی بازم طرف رو حرف خودش هست.

حالا اینجا هم اگه غارت های تخیلی و چیف و ناتار کیلویی کم بشه، نیاز هست که خیلی ها سبک بازیشون رو متناسباً تغییر بدن. که خب نمی‌دن خیلی‌ها. و اونایی که باهوش‌تر هستن (هوش تطبیقی) بیشتر سود می‌کنن و بازی بامزه‌تر می‌شه!

• من که معتقدم اگر تراوین 2 تا بازیکن هم باشه تو سرورش..اما هیچ تخلفی رخ نده خیلی بهتر میچسبه تا 2 تا بازیکن و 2000 تا اکانت پلاس
    حالا همه ما یکسانیم و هرکسی دست فرمون بهتری داشته باشه برنده بازی میشه
    تراوین وقتی بعد از فیلتر استارت زد خیلی بازیکنا اومدن اما وقتی با این پدیده پلاس و روش جدید (کثیف) آشنا شدن ول کردن و رفتن امیدوارم حالا دیگه این اتفاق نمی افته

با پلاس دقیقا شرایط بازیکنا اینجوری میشد

که مطمئنا برنده معلوم بود و راننده پیکان هم خوشحال بخاطره اینکه پیکانش رو آپشن دار کرده و خیلی زیبا شده بود اما باخته مسابقه رو و آخر مسابقه هم فحش میداد طرف و میگفت بچه پولداره بالاشهری
    مگر اینکه راننده پیکان ترمز ماشین رقیب رو میبرید :D

تشکر ویژه از مدیریت بخاطره این پاکسازی مطمئنا حالا دیگه خیلیا بی دفاع میشن و خیلیا اون رشد و غارت میلیونیشون رو از دست میدن

پ ن: یه پست گذاشتم دیگه اینقدر کلیک نکنم تا وارد تاپیک بشم :rolleyes:
    پ ن: به نظر سرور بالانسی میاد

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• فرشید هستم ، از دوستداران قدیمی تراوین :) :thumbsup:

شما و بعضیا که چراغ خاموش میان عشقولای مایین... تاج سرین...
    ولی برین تو یه ساید دیگه بازی یک طرفه نشه یه وقت حوصلمون سر بره...

گوش اون رفیق چراغ خاموشتم بپیچ بگو رد دد 2 چیچیه عامووو... :rolleyes:

انقدر همتون تعریف کردین که خوب شد سیلور فروشا نیستن که گمونم بهشون بر خورده می خوان بر گردوننشون

1pt2s7.jpg

حامد

• سلام به همگی دوستان
    من هم اولش فکر کردم واقعا این سیلور فروsh ها نسلشون منقرض شده و خوشحال شدم ولی زهی خیال باطل فقط یه مدت سرور6 زمانی که آیتم های لول 2 اومد نبودن که وضعیت حراجی داغ شده بود و آیتم ها بین 20تا 25 کی چکش میخورد بعد از یه مدت که تب و تاب حراجی آروم شد باز سر و کله شون پیدا شد :d
    یه چند رورز یه بار فقط بن میشن و حذف و بعد باز جایگزین میشن که سرور6 ثبت نامشونو از 400.400 زده و دارن از اون سمت نقشه میان به سمت وسط:d

• تعدد بسیار زیاد آیتم‌های قهرمان توی بازار. مثلاً پماد به‌نظرم ساخته نشده که ارزش‌ش ۱ نقره باشه و روزی خدا هزار تا ازش رو بشه زد. (اگه اشتباه نکنم توی یکی از آپدیت‌های امسال به اسم Path to Pandora هم یه سری محدودیت توی مصرف/خرید گذاشته شده بود مثل حداکثر مصرف یک اثرهنری در ۲۴ ساعت،‌ عین سطل زنده کننده.) به هر حال این که طرف توی هفته اول و دوم بیاد ۲۰ هزار تا پماد بخره و سریع قهرمانش رو فول ۱۰۰ هجومی کنه و هی واحه بزنه و غارت کنه جزو لاینفکی از رشد هفته های ابتدایی بازی بود با کمک پماد. بدون پماد احتمالاً این قضیه هم جالب می‌شه.
      یا حتی اثرهنری که باعث می‌شد شاهد تعداد بسیار بامزه‌ی دهکده حتی تا میدگیم باشیم. (نفر اول مثلاً ۱۰۰ تا دهکده داشت، نفر چهارم مثلاً ۱۰تا!)

پماد که اصلا خنده دار شده.یه سری ایتم های سلامتی که کلا به باد فراموشی سپرده شدن برای پماد

وقتی روزی 20 25 صفحه پماد فروس بره دیگه کنار قهرمان هر کسی پماد مفت پیدا میشه
    یا کتاب دانش من بعضی جاها میدیدم طرف ۳۰ دقیقه ای که قهرمانش تو راهه کتاب میزد منبعش میزاشت.قبل اتک پوینت هجومیشو پر میکرد راحت چرا؟چون به راحتی با 1 2 نقره میشد کتاب خرید

از طرفی تاپ 10 مهاجمین مدافعین هم با همین شرایط قبل آزادی کتیبه ها بیشتر جنبه جوک داشت

سلام به همگی دوستان
    من هم اولش فکر کردم واقعا این سیلور فروsh ها نسلشون منقرض شده و خوشحال شدم ولی زهی خیال باطل فقط یه مدت سرور6 زمانی که آیتم های لول 2 اومد نبودن که وضعیت حراجی داغ شده بود و آیتم ها بین 20تا 25 کی چکش میخورد بعد از یه مدت که تب و تاب حراجی آروم شد باز سر و کله شون پیدا شد :D
    یه چند رورز یه بار فقط بن میشن و حذف و بعد باز جایگزین میشن که سرور6 ثبت نامشونو از 400.400 زده و دارن از اون سمت نقشه میان به سمت وسط:d

مجید سرور 6 یه مقدار سنش بالاتره.به تور این قضیه نخورده فک کنم

سرور 6 حدود 3 ماه پیش ران شده

نمود این قضیه از سرور اسپید شروع شد.اسپیدی که هنوز که هنوزه بعد ۳ ۴ هفته حراجیش همون روال سابق رو داره.

امیدوارم که این سرور هم همین روند خوب خودشو داشته باشه و از شر نقره فروس ها در امان بمونه چرا که باعث جذابیت بازی هست

و امیدوارم که یه سری بازیکن ها هم یه کم مراعات کنن کمتر مشتاق اینجور کارا باشن تا نقره فروس ها تلاش برای یافتن راه حل های جدید رو فراموش کنند

نمایی از نقشه کوچیک بازی (امروز صبح)

سپاس

• والله......

سلام خدمت آیدین عزیز
    بسیار خوشحالم که فروم تراوین ایران هنوز شمارو داره
    موضوعی که میفرمایید کاملا درسته و با نبود اکانت های فیک نقره فرو.ش و ... بازی عادلانه تری رو شاهد هستیم ولی این نکته رو باید در نظر گرفت که ریزش شدید بازیکنان تراوین ایران یه سری مشکلات رو ایجاد کرده که در ادامه حضورتون اعلام میکنم.

.

موضوع اول اینکهبا از بین رفتن فارم های زیاد سرور عملا کل سرور تبدیل به تعداد خیلی کم اکانت(زیر 500 اکانت)میشه و پیدا کردن فارم برمیگرده به دوران ژوراسیک و با زد و خورد های شدید درون سایدی و دعواهای بین سایدی همراهه که عملا یک پلیر برای تامین گندم خورش هر روز باید جاسوسی بزنه اکانت رفیقشو بزنه دف ساز سایدشو بزنه یا اگر ناتاری قراره بیاد اونو بزنه که با نبود این برادران عزیز نقره فرو.ش تعداد ناتار ها هم کم میشه ....
    موضوع دومی که پیش میاد ظهور مولتی پلیر ها و قهرمانان وی پی اس هستن که معمولا با ده ها سرور وی پی اس و بالای 50 اکانت به هر سرور هجوم میارن و اختلاف غارت وحشتناک عجیبی رو دارن مثلا نفر اول 100 میلیون زده دوم 20 میلیون(سرور کلاسیک خودت یادته فکر کنم کیو میگم :thumbsup: )
    موضوع سوم اینه که همه عزیزان عاشق یک سرور کاملا عادلانه هستن, ولی وقتی دیده میشه سرور مورد نظر پلیر کم داره در نتیجه فارمی نیست و باید مثل عهد عتیق هر روز جاسوسی کنن اتک بزنن تلفات بدن گندم خور تامین کنن دوباره فردا استرس داشته باشن که این گندم خور رو از فارم قبلی بتونن تامین کنن و کسی خالی نکرده باشه و به فکر فیدر آپ کردن بیفتن بدون اثر هنری و جشن و تامین منابع جشن و .... در عوض یک مولتی پلیر به راحتی با یه سرور و بات همزمان اول سرور 50 تا هیرو داره و مید گیم 250 تا ده برای غارت بدون تلفات ....شما باشی دلسرد نمیشی؟.
    .

سرور دو راند یک اوایل رو یادته؟ پلیری بود به اسم tumrus رنک یک غارت بود وقتی حذف کرد توی فروم یه عکس از همراش گذاشت سه تا همر داشت و همه تعجب کرده بودیم که چطوری گندم خور اینا رو داده و ...ولی توی همین سرور قبل عزیزی 10 تا همر توی ده تا دهکده داشت با 50 کی دف و یه همر جاسوس(اندازه یه واندر گندم خور)تا ته سرور هم با اختلاف فاحشی رنک یک غارت بود.مید تایم هم همر کل سرور میبینی با بدبختی و تلفات 20 کی هست ایشون فقط 20 کی تی کی داره تو یه ده و اراده بکنه کل سرور رو شخم میزنه.
    اگر قراره سرور به سوی عادلانه شدن بره بهتره بساط این مولتی بازی و مولتی کشی ها برداشته بشه که ساخت همر و غارت سخت باشه نکه با چهارتا تیک زدن شما نفر اول غارت سرور بدون تلفات باشی.اون قدیما ما صد جور محاسبه میکردیم که این غارتمون میصرفه یا فیدر آپ کردن ولی الان سختی کار همون تیک زدنه و تماشای محصول

در آخر همه بچه ها متفق القول دوست داشتن این سرور کنارمون بودی
    موفق باشی
    <3<3

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• سرور اسپید و نمیدونم ولی همین سرور1 هم یکم دقت کنی و تست کنی میبینی که حضور دارن :d

• باید مثل عهد عتیق هر روز جاسوسی کنن اتک بزنن تلفات بدن گندم خور تامین کنن دوباره فردا استرس داشته باشن که این گندم خور رو از فارم قبلی بتونن تامین کنن و کسی خالی نکرده باشه و به فکر فیدر آپ کردن بیفتن بدون اثر هنری و جشن و تامین منابع جشن و .... در عوض یک مولتی پلیر به راحتی با یه سرور و بات همزمان اول سرور 50 تا هیرو داره و مید گیم 250 تا ده برای غارت بدون تلفات ....شما باشی دلسرد نمیشی؟

داداشه من اگر به پستم دقت میکردی دیگه این حرف رو نمیزدی

درسته شما پیکانتو آپشن دار میکردی..ولی اون یه لامبورگینیه داداش حالا وای به حال اون که آپشن هم اضافه کنه..قدیم هم لامبورگینی بود اما چون 20 هزارتا اکانت بود نمیدیدی
    اون موقع کسی صداش در نمیومد...درسته این که فارم کم هست رو قبول دارم
    دیگه این مشکل که طرف 50تا هیرو داره مربوط به چیزه دیگه ای میشه و راه حل دیگه ای داره هرچند که من راضیم 100تا هیرو داشته باشه و 200تا ده واسه غارت
    والله من راضیم اگر 50تا اکانت مولتی بسازی و هر روز چکشون کنی اما یه شبه 10 میلیون منبع نخری کپتو لول 18 کنی و هیروتو لول 30 و 5تا مدال هجومی رنک 1 و 10 تا دفاعی رنک 2
    وقتی به مولتیاش حمله میشه نره برا هرکدوم 30ک دف بخره که دیگه زحمت ندا تارگت رو تشخیص و بده و استرس داشته باشه
    مثله اینکه شما با مخ نرفتی تو دیواره پلاس که بفهمی سودش بیشتر بود یا ضررش :D

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• یه نگاه بندازیم به وضعیت 4 ساید بعد 2 روز ثبت نام

همینطور که مشخصه بیشترین اکانت ثبت شده توی NE هست! (چقدرش مولتی هست را خدا داند)

این هم تعداد پلیرهای ثبت نام کرده تا الان

با توجه به اینکه حدودا تا محتصات 50 هر 4 ساید پر شده میشه تخمین زد که
    تو ساید های غیر از NE تا الان هر کدوم حدودا 290 اکانت عضو شدن و توی NE که بیشترین ثبت نامی را داره حدودا 355 ثبت نامی داره.

آقا من شکر خوردم که گفتم SE عضو نمی گیره... عضو جدید گولاخ می خوایم خوبم می خوایم...

نکته1: همه این کارا تقصیر اشکانه که دست از سر کچل من بر نمی داره!
    نکته2: آقا زشته بخدا که به بهزیستی جنوب شرق سرور1 تراوین کمک نمیکنید. فقط کافیه بدین دوستاتون روش کلیک کنن و بیان تو بازی سلام کنن.

1pt2s7.jpg

حامد

• فرشید هستم ، از دوستداران قدیمی تراوین :) :thumbsup:

فرشید جان یا سرور 2 کلاسیک راند 1 با هم بودیم که این رو بیشتر محتمل میدونم.
    یا سرور 4 کلاسیک راند 2
    منم هاملت هستم.تو سرور 2 اکانتم peacemaker بوده
    تو سرور 4 man.j
    فکر کنم شما تو کار برگزاریه سمینارهای مدیریتی بودن.هنوز ایمیلاتون میاد برام
    چون گفتی از بچه های سال 88 جواب پستتون رو دادم

برای اینکه اسپم نشه یه سوال دارم.الان این سرور که سیلورفروش نیست کلا 1000 نفر ثبت نام کردن(به انضمام مولتی ها)از حمایت بیرون بیایید که بکش بکشی میشه.
    توتنهای بیچاره کجا رو میخوان غارت کنن؟