نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• آقا ساسان اول از همه تشکر میکنم که زحمت کشیدید و شات پی وی بنده و شما رو اینجا فرستاید و من راضی به این کار هستم و ممنونم که این زحمتو از رو دوش من برداشتید .

اما خب طبق معمول بریم سراغ جواب قسمت به قسمت ( تازه یاد نگرفتم اینجوری جواب بدم ولی باحاله :دی )

با سلام مجدد

یوسف جان کاش اون پست به قول شما تخیلی رو یه بار از سمت یه ناظر خارج از بازی میخوندی اون موقع میفهمیدی که چقدر این خبر میتونه به واقعیت نزدیک باشه و شما و مجید فروزن چقدر تمایل نسبت به امرداد داشتید (نخواستم از واژه غش استفاده کنم). این خبری بود که یک دوست خیلی صمیمی به من داد و هنوز هم بهش ایمان دارم

به قول آقا آیدین داریم خودمونو تکرار میکنیم ...

من واقعا هیچ قراری با آمرداد برای این سرور نزاشته بودم ، انتخاب من صرفا از روی سیاست من برای ادامه بازی بود . من نمیدونستم که شمال به این زودی از بازی میره . خب من واقعا اون زمان به نفع ساید خودم تصمیم گرفتم .

پستو قبلا نوشتم . لطفا برید بخونید : #876 توی این پست عرض کردم که علت حمایت من چی بود .

واقعا چیز ساده ای محسوب میشه . شما فکرکن اومدید این سرور گفتید اقا میخوام با مولتی بازا مبارزه کنم ، فک کنید مثلا همین تیم پیشوایی که شما اصلا فکرشم نمیکردید میومد میگفت اقا من پایتم تا حذف اکانت ! ولی بقیه ی سایدا حمایت نمیکردن . شما چی میکردی ؟ غیر این بود که از جنوب غرب حمایت میکردی ؟ باور کنید این قضیه هم همینه . آمرداد به ندای من لبیک گفت من چی میکردم ؟ میگفتم نه آمرداد تو با سیاست این کارو کردی قبول نیست باید خلوص نیت داشته باشی ؟ اتفاقا به آقا آیدین عرض کرده بودم ، خواهشا برید به شمال شرق بگید از روی سیاست هم که شده یه مولتی بزاره رو حذف ! دیگه من نمیدونم چجوری باید بی طرفی خودمو نشون میدادم !!!

اونجا هم گفته بودم که با چند دقیقه چت با شما من شخصیت شما رو شناختم و فهمیدم که کدورت شخصی شما (نمیدونم به چه دلیل) از شمال شرق بی معنی بود و در کل این فروم همه پستهای شما از تعریف و تمجید از بزرگی و خوبی امرداد بوده و بس.

من کدورت با شمال شرق نداشتم فقط گفتم احتمال اینکه با شمال شرق متا کنیم ضعیفه ولی احتمالش وجود داره . این یعنی کدورت ؟ من همین الانشم با شمال شرق کدورتی ندارم . همشون روی سر بنده جا دارن . و این سرور افتخار اینو داشتم با بزرگان شمال شرق هم کلام بشم .

پس نتیجه همون دلخوش کردن به ساید قدرتمند برای متا وینر سیاست شما بوده.

میدونید که اگه شمال غرب و شرق و سوانز متحد میشدن علیه آمرداد و حتی جنوب غرب کنار آمرداد میموند بازی حالت بالانس تری داشت حتی شاید اگه جنگ یکم زود شروع میشد شمال و سوانز میتونستن برنده بشن . من اگه واقعا به فکر متای وینر بودم میومدم کنار شمال شرق و سوانز میرفتیم با هم شمال غربم راضی میکردیم آمردادو بزنه و تمام . غیر اینه که اینجوری درصد برد ما خیلی بیشتر میشد ؟

جالبیه این قضیه اینه توی این سناریو جنوب شرق ضرری نمیکرد و شاید بیشترین نفع رو میبرد که بتونه درصدی خودش رو به برد نزدیک کنه. اما متاسفانه کوته فکری شما باعث شد اون درصد کم رو هم از بین ببرید برای ربعتون.

میشه بفرمایید چجوری احتمال برد ساید ما در اون صورت بیشتر بود ؟؟؟
    احتمالا منظورتون این بود که بعد کنار رفتن آمرداد با یه سایدی مجبور میشدیم متا کنیم و در اون صورت ممکن بود متای ما برنده بشه .
    یعنی تنها راه برد ما این سرور این بود که وارد یه متایی بشیم خلاصه درسته ؟

ما حتی اگر شما واقعا بی طرف بودید هم میتونستیم بهتون دلخوش کنیم اما بازهم تکرار میکنم که لحنتون کاملا خلاف این بود و نظراتتون به سمت امرداد گرایش داشت. کجای اینکار ضرر برای ربعتون داشت؟

تصاویر چت ما هست همینجا . هر کسی براش شبهه ای هست لطفا بره بخونه .
    من کاملا با صداقت به شما گفتم چیزی مشخص نیست نمیتونم قول بدم . فک کنم این صداقت من اشتباه من بود . باید به شما قول میدادم و بعدش میزدم زیرقولم تا دست شما تو پوست گردو بمونه . اونجوری میشدم ادم سیاست مدار ، اینجوری شدم آدم کوته فکر ...

اصلا آقا حرف شما درست هیچ ضرری نبود . من چرا باید خطوط قرمز مجموعه خودمو زیرپا میزاشتم و متای سه به یک میکردم ؟ اونم دقیقا زمانی که پست گذاشتم توی فروم و نوشتم وارد متای سه به یک نمیشیم !

من همون موقع هم به شما گفتم سوانز به تنهایی نمیتونست با مولتی بازان بجنگه. این وسط شمایی که میگید محکوم به همکاری با مولتی باز شمالی میشدید و شمال غرب آیا آستین بالا زدید که بگید غرب حاضره با سوانز متحد بشه و کمکتون کنه تا کل مولتی بازای شرقی رو بزنیم؟ نه نگفتید چون میترسیدید از درگیری یا اینکه پیمانی با امرداد بسته بودید.

ولله زمانی که سوانز اومد این سرور با ما که هماهنگ نکرده بود!! یه جور میگید اینگار ما با هم هماهنگ کرده بودیم ولی ما زدیم زیرش . سوانز اومد اول سرور گفت میخوایم نشون بدیم بدون مولتی هم میشه شاخ بود . من خوشم اومد واقعا از این حرف . هدف ما یکی بود اما راهمون دوتا بود . من راه دیگه ای پیشنهاد دادم شما راه دیگه ای در نظر داشتید .

ما با آمرداد پیمانی نبسته بودیم شاید در حد یه نپ مرزی فیکس شده بود . در مورد سایر مسائل صحبت شده بود اما بسته نشده بود .

از درگیری نمیترسیدیم اما توی ساید جنوب غرب این سرور خیلیا اومده بودن و بازی میکردن ، من روز اول بهشون نگفتم که میریم برای مبارزه با مولتی . بهشون گفتم سعی میکنم سایدمون برنده بشه اما نه به هر طریقی . خانواده پیشوا خطوط قرمزی هم داره .

میدونستید زمانی که من متای سه به یکو رد کردم چند نفر توی ساید جنوب غرب به من اعتراض داشتن ؟؟؟ که چرا وارد چنین متایی نمیشی . من دلایل خاص خودمو داشتم و با چشم و ذهن کوچیک خودم آینده رو میدیدم. غلط یا صحیح این بود تصمیم من .

شما میگید همه به فکر منافع خودشون بودن. اگر سوانز به فکر منافع خودش بود همون اول بازی با امرداد ادغام میشد و این همه واسه خودش دشمن تراشی نمیکرد توی ساید خودش. شمال شرق اگر به فکر منافع خودش بود در آرامش تا قبل از کتیبه ها کشاورزیشون رو میکردن نه اینکه شروع کننده جنگ با امرداد باشن.

اقا ساسان سوانز از اول سرور با هدف خاصی اومد . شمال شرقم از اول سرور خط و نشون کشید برای آمرداد . اینو بهش نمیگن به فکر ساید نبودن .

وقتی شمال شرقی که برای آمرداد خط و نشون کشید زمان حمله که رسید دنبال یار میگشت یعنی به فکر ساید خودش بود .

وقتی دل خوش کرده بود به سوانز که بشه کاورش جلوی آمرداد و سعی داشت جنوب غربو هم از اون سمت درگیر کنه تا خودش کمترین آسیبو ببینه یعنی به فکر ساید خودش بود ..
    .

اگه به فکر ساید خودش نبود تکی میرفت جلو آمرداد تا پای صفر شدن !

. این سایدهای غربی بودن که دنبال منافع خودشون بودن. شما دلخوش بودید که مجید و شمال شرق چند تا همر تو دیوار میکنن و چند تا همر هم از امرداد میگیرن. دو تا ربع تضعیف میشن. سوانز هم تا حد زیادی قدرت امرداد رو کم میکنه و تقریبا با شما برابر میشن. دیگه چرا زحمت بدیم به خودمون و خودمون رو درگیر کنیم.

ما دلخوش نبودیم ، بالانس سرور اینو تقاضا میکرد . دو ربع شرقی قوی بودن و دو ربع غربی ضعیف واضح بود ساید قوی از شرق جنوب شرقه و ساید قوی از غرب شمال غرب . بالانس سرور میگفت یه ساید قوی از شرق با یه ساید ضعیف از غرب متا کنه و یه ساید ضعیف از شرق با یه ساید قوی از غرب .
    اما خب نشد و کسی اینو قبول نکرد .
    شمال اصرار داشت حتما باید متای سه به یک بشه !
    خب پس بهترین راه بالانس چی بود ؟ از پتانسیل شرق کم بشه تا با دو ساید غربی کمی هم لول بشن .

شما دنبال این بودید که شمال شرق و سوانز رو قربونی کنید.

آقا جدی دلم سوخت ! ما چقد ظالم بودیم نمیدونستیم . عجب ... پس ما میخواستیم سوانز و شمال شرقو قربونی کنیم که به اهداف خودمون برسیم :دی

شمال شرق رفته خط و نشون کشیده برای جنوب شرق . زمانی که داشت خط و نشون میکشید مگه به من پیام داد که اقا اوکیه ؟ حمایت میکنی دیگه ؟ خط و نشون بکشم ؟
    الان انتظار داشتید بیایم حمایت کنیم از چی ؟ از شمال شرقی که حتی برای حرف من ارزش قائل نشد یه مولتی بزاره رو حذف قبل آمرداد ! مگه یادم رفته ؟ شمال شرق میگفت اول آمرداد بزاره بعد ما بزاریم . تا آمرداد نزاره ما نمیزاریم :دی

یوسف جان چرا اعلام میکنی که تنها گزینه ما برای شما شرکت در جنگ بود. نه برادر ما به شما چهار گزینه رو دادیم. شما گزینه بی طرفی رو اعلام کردید در ظاهر و در باطن گزینه کمک به امرداد. شما حتی اگر ظاهر و باطنتون بی طرفی بود بازهم برای ما کافی بود.

4 گزینه ی شما :

1- بی طرفی رو پیشه میگیره و به هیچکدوممون کمک نمیکنه

2- حاضره تو دفاع به ما کمک کنه

3- تو حمله و دفاع ما رو یاری میکنه

4- به اتحاد امرداد کمک میکنه

اگه واقعا بسته بودم چیزی با آمرداد ، میگفتم 4 و تمومش میکردم همونجا بحثو اصلا ! چون واقعا چیزی مشخص نبود .
    من همون شب یه پیام به یکی از ساید ها فرستاده بودم و ایشون هنوز سین نکرده بودن . برای همین گفتم قولی نمیتونم بدم چون منتظر جواب اون ساید بودم ...

یوسف جان این متای سه به یک علیه مولتی بازها رو شما دقیقا کجا اعلام کردید؟ آیا تلاشی براش کردید ؟

آقا ساسان لطفا فرومو یا کامل بخونید یا از همون دوستتون که بهش ایمان دارید بپرسید در مورد فروم .

پست #766 لطفا مطالعه شود .

تو این پست نوشتم که اگه سایدا قبول کنن این پیشنهادو هرکی که قبول نکرد میشه تارگت کل سرور . حتی نگفتم ساید گفتم اکانت چون هدف من زدن یه ساید نبود هدف من زدن اکانت مولتی بود . به عبارتی داشتم جنگ مولتی بازا با پاک بازا رو راه مینداختم ...

بعد که همه ی ساید ها قبول کردن ،یهو گفتن اقا ما اول حذف نمیکنیم ، تو اول حذف کن . اونم میگفت نه تو اول حذف کن ! خلاصه دیدم بحث داره الکی پیش میره که پست شماره 780 گذاشته شد .

بعد برید پست #780 رو هم بخونید .

اونجا نوشتم که :

حاج حسین عزیز قطعا همونطور که شما قبول نمیکنید اول حذف کنید آمرداد هم قبول نمیکنه اول حذف کنه .( لطفا این بحثو به این سمت نبرید که تو اول قطع کن ، اون بگه نه تو اول قطع کن :دی )

برای همین من از دوستان عزیزم در مجموعه محترم آمرداد خواهش میکنم قبول کنن که اول حذف کنن .ما و سوانز و احتمال بالای 90 درصد شمال غرب این قولو به مجموعه ی آمرداد میدیم که اگه آمرداد حذف کرد و شمال شرق حذف نکرد ما با آمرداد متحد میشیم علیه شمال شرق . ( یعنی اصلا فکرشم نمیکردم آمرداد قبول کنه این حرف منو و شمال شرق قبول نکنه ! )

بعد این پست آمرداد گذاشت رو حذف و شمال شرق چند بار پیشنهاد خودشو عوض کرد . خدایی یا برید بخونید کامل خودتون یا من دوباره همه رو با حوصله اینجا مینویسم !

شما حساب کن اگه آمرداد میگفت خب من حذف کردم یوسف ، طبق این صحبتت باید متای سه به یک بشه علیه شمال شرق ! اون زمان چی میخواستیم بکنیم ؟ شما میومدی با آمرداد شمال شرقو بزنیم چون قبول نکرده بود حذف کنه ؟
    جوابشو میدونید دیگه چی شد بعدش ؟ نیازی نیست برم دوباره رفرنس بدم .

در آخر هم بگم که یوسف جان شما و مجید فروزن سیاست غلطی رو قبلا در پیش گرفتید اما هنوز وقت برای جبران هست و اجازه ندید با اشتباهتون هزینه و وقت بازیکنانتون به هدر بره و حداقل کاری کنید تا اگر برنده بازی نمیشن از بازی لذت ببرن.

آقا ساسان اتفاقا من برای اینکه اعضای سایدم از بازی لذت ببرن و بازی بی مزه نشه براشون یه سری پلن هایی هم نوشتم . ایشالا به زودی رونمایی میشه تا بقیه ساید هایی که رفتن بدونن توی سروری که بالانس هم نیست میشه از بازی لذت برد ...

پ.ن : بازم ممنونم بابت شات . در هر صورت قضاوت با خوانندگان ...
    پ.ن : یادم باشه سرور بعد اول سرور برم برا یه ساید خط و نشون بکشم بعد وسط سرور وقتی دیدم زورم بهشون نمیرسه بگم باید متای سه به یک بشه علیه اون ساید وگرنه بازی بالانس نیست !

پ.ن : آقا استرس دارم ارسالو بزنم :دی میترسم یهو یه کلمه بیاد که سانسور شده :دی

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• آقا تیرداد عزیز زحمت ادغام این دو پستو بکشید لطفا

سلام آقا سروش

بله اعتراف میکنم به فکر برد جنوب غرب بودم اما نه به هر قیمتی ( اگه اینطور بود توی متای سه به یک علیه آمرداد شرکت میکردم ) و از اینکارم پشیمون نیستم چون اگه این تصمیمو نمیگرفتم شاید به قول شما سرور نابود نمیشد اما خب جنوب غرب نابود میشد ...

حالا اینکه هیچ سودی نبردیم یا نه یکم زوده برای قضاوت ، من فکر میکنم میتونیم در آینده لذت برای خودمون بسازیم . حداقل امیدوارم که بشه .

این که کاسه کوزه ها داره سره من شکسته میشه شاید دلیلش این باشه که اصولا همیشه اینجوریه که تقصیرو میندازیم گردن یکی دیگه .

خودتونم میدونید که میشد سرورلذت داشته باشه اگه سایر ساید ها هم فقط به فکر برد نبودن .

من اعتراف میکنم فکرشم نمیکردم شمال به این زودی بخواد پا پس بکشه از سرور و فکر میکردم تا تهش میمونن . من خیلی از حرکات شمالو سیاست اونا قلمداد میکردم .

سرور 5 علیه ما متای سه به یک کردید ولی واقعا برای ما با اینکه تهش حذف کردیم خیلی لذت بخش بود و الان ازتون تشکر میکنم:دی

ما قبل از این صحبتا اعلام کردیم که وارد متای سه به یک علیه هیچ سایدی نمیشیم .

شمال میگه تنها راه بالانس این سرور متای سه به یک بود . اما من میگم اگه واقعا لذت میخواستن و نه بالانس میشد که بمونن و بجنگن .

باور کنید اگه شمال متا میکرد اونقد لذت میبرد که اگه تهش حذفم میکردن باز با لذت حذف میکردن ( دقیقا اتفاقی که توی سرور 5 برای ما افتاد )

SouthWest is our home

• من متوجه نمیشم میگی اگه طرفدار برد بودم تو متا شرکت میکردم ولی میگی جنوب غرب نابود میشد یعنی نابود می‌شدید و متا وینر؟؟

شمال خیلی جاها واقعا دیگه اواخر صداقت بود نه سیاست اما انقدر این امردادیا قبولوندن به بقیه که سیاست همه هم نمیدونم چرا حرف اونا رو باور کردن

تا اینکه حذف کردن تازه بخودشون اومدن میگن چرا حذف کردید

متای سه به یک واقعا منطقی بود واس بالانس اونطوری کل سرور لذت می‌بردن

اما حالا فک کن. حذف نمیکردن کلی درگیری میشد تهش امرداد که 10 برابر شمال شرق مولتی داشت و می‌گفت واس مبارزه با مجید (نمیدونم چقدر ازش ترسیده بودن که 10 برابرش مولتی کشیدن محض احتیاط تهش هم میگن شما رو رقیب نمی‌بینیم)

میومد کلی پلن رو شمال شرق میرفت مگه چقدر میشد تایم دفکورد بزاره آنالیز کنه فک کن نصف همرا هم دیوار میشد و تهش امرداد قدرتش کم میشد

کسی که یه بار تونسته بو. به شما بقبولون که صداقت نیست سیاست

نمیتونست قانع کنه باهاش متا کنید اینجوری کلا دوباره کل تلاش ها پر میشد

تازه شمال خیلی هم مقاومت کرد و گفت کلیشون مولتی ان. وقتی شما متا نکردید نتیجش شد که سوانز هم شل شد از تو پلیراش نهایتش شد یکی شدن که دیگه امرداد علاوه بر 10 برابر مولتی کلی هم پلیر اضافه کرد اونم نه مثل خودشون یه سری پلیر حرفه ای و اسم و رسم دار بودن با جز چندتا

حالا شما میگفتی شمال شرق باز باید میموند چی کار می‌کرد یعنی با این وضعیت می‌جنگید شما هم تشویق‌ میکردی

خودتون تو اون سرور 40_60روز موندید رفتید اینا از روز اول تا 80 هر جور بود تو سیاست جنگیدن پس از شما هم جلو زدن و این حرکات آخر که تو سرور افتاد خسته تر کرد و رفتن پس اگه با همون انگیزه سرور 5 شما هم می‌جنگیدید در کنارشون سرور زیبا میشد اما ترجیح به بقا به هر قیمتی شدید

• یوسف جان همه می دونن که سیاست سایدهای غربی مبنی بر صبر و نظاره و اینکه وسط بخوابیم تا پول لحاف ندیم خوب نبوده و موجب زیان خودشون شده برادر ، بهتره در ادامه سیاست فعالانه تری در بیش بگیرید.

پی نوشت : دیوار کردن در شمال شرق عادی شده !

پی نوشت : خیلی ها از سمت غرب به ما می گن حذف کنیم ولی ما حذف نمی کنیم ، چون برای پول و وقت خودمان و دیگران ارزش قایل هستیم و انتظار داریم بقیه هم ارزش قایل شوند .

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

• به به میبینم که شمال شرق هم یه حرکت از خودش نشون داد

خدا رو شکر

شما دیوار میکنی من همینقدر همرو خفت میکنم

zxb_capture.png

موافقی فرشید جان روزانه لینک بزاریم؟

یه لینک شما یه لینک من

جالبه یه عده از رفقای شمال شرقی از خفت نیزه به خفت محافظ روی اوردن

دست مریزاد

l8gr_capture22.png

خلاصه لینک زیاده فرشید جان

چون خیلی صحبتا داریم تو فروم میزارمشون برای رفع اسپم

ارادتمند

سعید

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

ما پلیرهای ادغام نشده جنبه شوخی نداریم، شوخی نکنید خواهشا

لانچ شهرستانی بود!

موج اول

*

موج هشتم (14تا کراپ)

سر شوخی رو خودتون باز کردید

پی نوشت : دیوار کردن در شمال شرق عادی شده !

فرشید جان با اجازتون امشب این لنگه دمپایی رو میفرست طرف شما، بی زحمت یه کم از اون دفاعتون رو بزارید سر راهش که اینم دیوار بشه تا باز عادی تر بشه.

سپاس

پ.ن 1: با تشکر از مدافع

پ.ن 2: بزنی میزنیم، نزنی هم میزنیم.

پ.ن 3: عاشقم عاشق اون بچه های کوچه پایینی که دارن زور میزنم سرورشون شلوغ بشه، میخواید ما هم اعلام امادگی کنیم الکی مثلا.

• یوسف جان یه جاهایی و یا اطلاعات نداری یا خودتو زدی به کوچه علی چپ داری دروغ میگی

مثلا از طرف پیشوا پراهام گرین قبل شروع سرور و اوایل سرور با ما صحبت کرده بود که هدفی جز زدن آمرداد نداره این سرور و گفت بعد از سامان بد بوی همه کاره اونه در پیشوا که من همون اول به آرمین گفتم به پیشوا اعتمادی نیست روشون نمیشه حساب کرد

اینکه شما میگید نمیدونستید ما مولتی بازی میکنیم پرهام موقع استارت سرور در دیسکورد کنار ما داخل یه چنل بود همون زمانی که داشتیم مولتی هارو استارت میزدیم کاملا از زیر و بم مولتی ها و تعدادشون با خبر بود

الان هم با توجه با اتفاقات پیش اومده به نظر من اشتباهه جنوب شرق با جایی متا ببنده واسه بردش شریک پیدا کنه 3به1 برنده بازیه مگر اینکه صحبت هاش از قبل بوده باشه متا زیرزمینی بسته بودن که دیگه نتونن کاریش کنن

• آقا سروش اگه متا میکردیم سه به یک علیه آمرداد شاید آمرداد زودتر از بقیه از بازی کنار میرفت ( البته شاید ) ولی بیشترین ضررو جنوب غرب و سوانز میدید و کمترین خسارتو شمال غرب . خب بعدش چی میشد ؟ یه جنوب غرب ضعیف شده . در ادامه باید چی میکردیم ؟ مجبور بودیم با یه سایدی متا کنیم تا بتونیم باقی بمونیم تو سرور . خب اون موقع کی میومد با یه جنوب غرب ضعیف شده متا کنه ؟ یا از سر دلسوزی میومد متا میکرد یا به فکر مستعمره کردن ما می افتاد .

سرور 5 قبول دارید ما چند تا کتیبه هم از ساید های مختلف زدیم ؟؟؟ بعد چجوری میگید تا روز 40-60 بازی موندیم ؟؟؟ سرور 5 کتیبه ها روز 20 بازی اومد بیرون ؟؟؟:دی

ما سرور 5 اومدیم بگیم اقا سرور از بالانس خارج میشه باید یکی بیاد با ما متا کنه ؟؟؟ ما جنگیدیم . شمال هم میموند میجنگید ...

=========================================================

آقا فرشید عزیز
    تبریک بابت دیوار ... پس میشه هنوزم بازی کرد !

من زیانی ندیدم تا الان شاید شمال غرب دیده باشه ولی جنوب غرب فعلا زیانی ندیده مگر اینکه سیاست خودمو تغییر بدم برای لذت بیشتر !

شمال شرق زمانی که داشت خط و نشون میکشید باید فکر این روزا هم میکرد ... ساید من نباید تاوان خط و نشون های شما رو میداد به خاطر بالانس سرور ! سروربعدی من برم خط و نشون بکشم برای یه سایدی بعد شما میای با من متا کنی برای زدن اون ساید ؟؟؟
    ==============================================

یوسف جان یه جاهایی و یا اطلاعات نداری یا خودتو زدی به کوچه علی چپ داری دروغ میگی

مثلا از طرف پیشوا پراهام گرین قبل شروع سرور و اوایل سرور با ما صحبت کرده بود که هدفی جز زدن آمرداد نداره این سرور و گفت بعد از سامان بد بوی همه کاره اونه در پیشوا که من همون اول به آرمین گفتم به پیشوا اعتمادی نیست روشون نمیشه حساب کرد

اینکه شما میگید نمیدونستید ما مولتی بازی میکنیم پرهام موقع استارت سرور در دیسکورد کنار ما داخل یه چنل بود همون زمانی که داشتیم مولتی هارو استارت میزدیم کاملا از زیر و بم مولتی ها و تعدادشون با خبر بود

الان هم با توجه با اتفاقات پیش اومده به نظر من اشتباهه جنوب شرق با جایی متا ببنده واسه بردش شریک پیدا کنه 3به1 برنده بازیه مگر اینکه صحبت هاش از قبل بوده باشه متا زیرزمینی بسته بودن که دیگه نتونن کاریش کنن

دلیلی برای گفتن دروغ ندارم !

من واقعا نمیدونستم قضیه ی مولتی صنعتی شما رو .

الانم فعلا ما با سایدی متا نداریم

اصلا اقا میخواید یه روز بریم دیسکورد از هر 4 ساید 2-3 تا نماینده بیاد با هم صحبت کنیم در مورد سرور ؟؟؟

از این پیشنهاد بهتر نمیدونم چی میتونه باشه ...

SouthWest is our home

• یک چیز کاملا اشتباهی که در تراوین بعد فیلتر شاهدش هستیم تعریف دوستان از متا هست

ما چهارتا تقسیم بندی داخل هر سروری داریم که همه در جریانش هستیم دیگه نیازی به توضیح نداره

با توجه به کم بودن تعداد پلیر ها بهترین راه حل این بود که خود تراوین تقسیم بندی عوض کنه و شاهد دو ساید به صورت شمالی و جنوبی یا شرقی و غربی باشیم ولی خب این تصمیمی نیست که به عهده ما باشه و اینکه تو این سرور میشه گفت شمال شرق شمال غرب و جنوب شرق از نظر تعداد پلیر به هیچ عنوان نیازی در این مورد حس میکنن نداشته باشن از نظر پلیر های با سابقه و بازی بلد هم‌ میشه گفت چهارتا ساید پلیر های خوبی دارن

این موضوع کمبود پلیر تو هر سروی به شدت بعد اومدن کتیبه ها ملموس تر میشه

از این قسمت بگذریم

دوستان یک چیزی در میان بحثا داره گم میشه متا قرار بود برای زدن تمام جنوب شرق بسته بشه؟ متا قرار بود برای زدن امرداد زده بشه؟ که میشه گفت قسمت بزرگی از جنوب شرق بودن یا اینکه متا برای زدن چندتا مولتی باز شاخص در جنوب شرق بسته بشه ؟

تا اینجای کار با مولتی باز شاخصی تو شمال غرب ندیدیم (لطفا عصبانی نشید و از واژه غش استفاده نکنید اگه کسی میشناسید اسم ببرید) بقیه ساید ها بدون شک مولتی باز هایی دارن حالا هرکی در حد اوضاع مالی و وقتی که داره سبک صنعتی ،سنتی ، صنعتی های ضعیف انتخاب کرده گروه جانشینی ها هم هستن که خب میشه گفت بیشتر تو روزای اول سرور جواب هست

تمام بحثای ما پیرامون صنعتی ها بودن دلیلشم این که اختلاف خیلی زیادی داخل سرور ایجاد میکنن حالا یکی مولتی نداره یا چندتا مولتی داره یا حالا یک کلنی کوچولو هم داشته باشه این اختلاف میشه با پلیرهای با تجربه هر ساید خنثی کرد

اما صنعتی های اصلی فقط رقیب همدیگه هستن و به نظرم شدیدا هم وابسته به سایدشون هستن مثلا جلوی همدیگه اگر بخوان تک تنها دوئل کنن باید دوبرابر هزینه کنن و در کنار همر های هجومی سنگین به فکر همر های دفاعی سنگین تری باشن که فکر نمیکنم با توجه به هوش و مکانیزم بات ها خیلی راحت باشه

و چیزی که هست این دوستان بازی اصلیشون جلوی همدیگه هست و کاملا به هم‌ نیاز دارن و انگار تیم های خیلی زیادی هم هستن که فقط ما افتخار اشنایی با تیم مجید و جنوب شرقی هارو داشتیم

ببینید یک داستانی بود که پادشاهی میره پیش یک سرباز که هر شب کارش نگهبانی تو روز های سرد بود ولی وقتی بهش قول لباس گرم میدن برای روز بعد دیگه طاقت نمیاره و از بین میره

حکایت کل سرور ما هست نمیدونم سهوی بود یا نه ولی اقا اصلا چرا باید با کسایی مقایسه بشیم که هیچ شباهتی تو مسیر همدیگه نداریم خیلی دوستان سر همین مقایسه و کل کل های جهت دار حذف کردن رفتن

دوستان که حرف از سیاست سیاستمداری میزنن کارشون عجیب هست به نظرتون جای سیاست سیاستمدار اینجاست :دی

هیچکس از رقیب قوی و قدرتمند ترسی نداره (جز همون رفیق پرچم به دستمون که برای بالا کشیدن خودش دست به همچین کارایی زد) تهشم به زیبایی رنگ پرچمش عوض کرد :دی

دونفر میذاریم وسط جفتشون صفر هستن تلاش میکنن میان بالا حالا یکی استراتژیک تر عمل میکنه بیشتر و بهتر ازون یکی به حساب میاد برای همه قابل قبول و محترم حالا یکی بیاد وسط یکی به دلخواه بیشتر شارژ کنه اون یک نفر به خصوص صد هم بشه هیچ ارزشی نه برای خودش نه برای بقیه

این وسط جواب و هدف مولتی باز های صنعتی به خصوص خودشون باید بدن بیان بگن هدفشون چیه هنوزم انگیزه دارن ؟؟ هنوزم میان میگن این صنعتی ها برای زدن صنعتی های دیگه بالا اومده؟؟ کلا چی برای گفتن دارن بیان اصلا هدفشون از بازی بگن

یک.پ.ن: عزیزان صنعتی باز از نظر فنی هیچ تخلفی مرتکب نشدن و هیچ قانونی نقض نکردن از این نظر به هیچ عنوان نمیشه انتقادی از کسی کرد اگه خوشون نیان این موضوع بیان کنن به هیچ طریقی نمیشه تخلفش اثبات کرد از این بابت مطمئن باشید اگه ازادی عمل زیاد و سلیقه ای به مولتی هانتر و ادمین داده بشه به احتمال خیلی زیاد کثیف کاری هایی شاهدش هستیم که به شدت ازاردهنده تر از اوضاع فعلی میتونه باشه

دو.پ.ن: داشتم به این فکر میکردم که اگه مجید هنوزم بود دوتا مولتی ازش بزنم یکی هم از ساید حریف بزنم ... چون حس میکنم غیر این باشه بیشتر دارم تظاهر میکنم

سه.پ.ن: راه حل ها هر چه قدر هم که زیاد باشه تموم میشه جوری پیش نره که همه متضرر بشن

I might break a bone, but I can never break a promise;)

• آقا سروش اگه متا میکردیم سه به یک علیه آمرداد شاید آمرداد زودتر از بقیه از بازی کنار میرفت ( البته شاید ) ولی بیشترین ضررو جنوب غرب و سوانز میدید و کمترین خسارتو شمال غرب . خب بعدش چی میشد ؟ یه جنوب غرب ضعیف شده . در ادامه باید چی میکردیم ؟ مجبور بودیم با یه سایدی متا کنیم تا بتونیم باقی بمونیم تو سرور . خب اون موقع کی میومد با یه جنوب غرب ضعیف شده متا کنه ؟ یا از سر دلسوزی میومد متا میکرد یا به فکر مستعمره کردن ما می افتاد .

سلام عرض میکنم خدمت همه فروم نشین های سرور 1:thumbsup:

آقا یوسف گل من از دید ی نفر که تو سرور بازی میکنه ولی از سیاست های بین سایدی هیچ اطلاعی نداره با توجه به چند پست اخیر که رد و بدل شد احساس میکنم شما کاملا آگاهانه دارید مسیر علی چپ رو طی میکنید !!!:|

برادر من طی گفته های ساسان عزیز و صحبت هاش با شما که در اینجا قرار گرفته

تصمیم بر این بوده که بعد از تضعیف آمرداد قرعه به اسم شمال شرق در بیاد یعنی در سیاست از پیش تعیین شده سوانز و شمال غرب و جنوب غرب با هم و بر علیه شمال شرق

و یا

سوانز و شمال غرب و جنوب غرب و پاکبازان شمال شرق به علیه مولتی بازان شمال شرق با هم متحد بشن

طبیعتا اگر تو جنگ با آمرداد شمال غرب کمترین آسیب رو میدید

تو جنگ با شمال شرق هم شما این فرصت رو داشتید که میتونستید برای ریکاوری ازش استفاده کنید!!!

پس این که میگه بعد از کنار رفتن احتمالی آمرداد هیچکس یا جنوب غرب متا نمیکرد یا به عنوان مستعمره بهش نگاه میکردن دقیقا همانند پیدا کردن کوچه علی چپ تو گوگل مپ یا ویز هستش که ی مسیر مناسب به شما بده برای راحت تر رسیدن =O

پی نوشت 1 : خدا رو شکر فقط 2 ساید شرقی مولتی داشتن و 2 ساید غربی پاک تر از برگ گل هستند

پی نوشت 2 : رجوع شود به پی نوشت 1:P

4tft_untitled.png

پی نوشت 3 : با پسوورد لاگین کن اسم دهکده رو عوض کن!!

پی نوشت 4 : ی کانال بزنید با آرمین مثل اینکه دلیل بن شدن رو پیدا کرده و راه حل داره براش 8) اگر قابل بدونه یادتون میده !!!

در آخر یه عکس از برادران تاپ تن (به جز پیشرفت)

خواهشن لینک این تغییرات در تاپ مهاجمین و مدافعین رو قرار بدید

mqo0_1.png

• بازهم سلام مجدد

یوسف جان مجید ناگفتنی هایی رو گفت. من به دلایلی در مورد صحبتهای پرهام و ارمین صحبتی نکردم چون ازشون اجازه نگرفته بودم.

در کل به نظر ادامه دادن این بحثها بی فایده است چون الان اثبات مقصری ساید غرب هیچ فایده مثبتی به حال سرور نداره. فقط خواستم بگم زیاد خودتون رو بی تقصیر ندونید و مجید رو به خاطر حذفش مقصر یا آیدین برتی ادغامش. درسته اونها هم در این شرایط سرور مقصر هستن اما نه بیشتر از شما.

به نظرم تمامی صحبتها و شواهد ارائه شد و خواننده فهیم میتونه خودش تشخیص بده هر ساید چقدر مقصر بوده.

الان وقت اینه دنبال راه چاره باشید. هنوز جنوب شرق و امرداد به آمار نجومیشون نرسیدن و توی این شرایط با برنامه ریزی صحیح میتونید امیدی به سرور جذاب داشته باشید. اما اگر وقتتون رو از دست بدید با اومدن کتیبه ها دیگه شانسی برای رسیدن به پیروزی برای شما نمیمونه. بیاید واقع گرا باشید و چشمهاتون رو باز کنید. هنوز وقت برای مذاکرات و وحدت سه ساید دیگه هست و بهتر به بهترین نحو ازش استفاده کنید.

S2 R2 : illidan
    S3 R2 : Pishro
    S2 R3 : V4r

• چیزی که بیشتر از مولتی بازی و اینچنین تقلب ها منو عصبی میکنه

پس این که میگه بعد از کنار رفتن احتمالی آمرداد هیچکس یا جنوب غرب متا نمیکرد یا به عنوان مستعمره بهش نگاه میکردن دقیقا همانند پیدا کردن کوچه علی چپ تو گوگل مپ یا ویز هستش که ی مسیر مناسب به شما بده برای راحت تر رسیدن

آقا یوسف گل من از دید ی نفر که تو سرور بازی میکنه ولی از سیاست های بین سایدی هیچ اطلاعی نداره با توجه به چند پست اخیر که رد و بدل شد احساس میکنم شما کاملا آگاهانه دارید مسیر علی چپ رو طی میکنید !!!

یه سری افراد هستن که نه میان اسم اکانتو میگن نه میان میگن از کدوم سایدن نه معلومه به ساز کدوم طرف میرقصن

بعد اینچنین افراد میان و به دیپلمات یک ساید خرده میگیرن و حتی به خودشون اجازه میدن راجب سیاست یک ساید اضحار نظر بکنن

پ.ن:قربونت برم شما از لیدرات واسه پست گذاشتن تو فروم اجازه گرفتی؟

پ.ن:عزیزم شما حتی برای گفتن کلمه ی جنوب غرب صلاحیت نداری که بخوای راجب سیاست این ساید نظر بدی تمام تصمیماتی که شورای لیدری جنوب غرب میگیره از فیلترینگ های مربوط به خودش رد میشه که درکش برای شما سخته و لازم هم نمیدونم برات توضیحشون بدم حتی

پ.ن:دلیل پست گذاشتن تو برای جنوب غرب یا حتی یوسف جان هم چیزی نیست جز این که تو,ساید تو ,لیدر های تو به کمک جنوب غرب غرب نیاز دارن وگرنه اینقدر تو فروم حرص نمیزدی

پس دفعه بعد که پستی میخوای بذاری راجب یک فرد بلند مرتبه یا یک ساید در داخل بازی اول موضعتو مشخص کن و اسم اکانت و سایدی که داخل اون بازی میکنی هم در فروم اعلام کن

پ.ن:دلم واسه دیپلمات ساید شما میسوزه که بنده خدا صبح تا شب اینجا تو فروم تلاش میکنه زحمت میکشه بعد تو با یه پست کلهم زحمات بنده خدارو خراب میکنی

لطفا اینو جمش کنید از کف فروم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

• شاید با شما نگفتن ولی اینجا رسما چند بار گفتن که بعد امرداد سه به یک علیه شمال شرق متا میشد پس مشکل این نبود

درمورد 40_60روز هم منظورم 40تا 60 روز بعد متا بود یکم دقت کنید بعد جواب بدید

سرور 5 هم ما می‌خواستیم بالانس باشه شاید شما کلا براتون بالانس و لذت سرور مهم نیست پس چون مذاکره کردن از طرف ما با شما ولی لحن صحبت وعدم قبول حتی کوچکترین کمک رسما داشتید میگفتید نمیخوایم متا کنیم

• درود بر دلاوران عزیز

فقط یک پرسش از جناب آقای سیاه چاله دارم. (یعنی چی میتونه باشه این سوال)

دفاعی که شما از آن به عنوان سیاه چاله نام می برید از اکانت های بی نام و نشان و با اسم های عجیب و غریب نبودند؟ که اتفاقا صنعتی هم بودند.

و اینکه تو جامی که شما میخواهی از آن آب بخوری ، همنشین هایت ازآن شراب میخورند و مستی میکنند.

"ره به خرابات برد، عابد پرهيزگار

سفره‌ی يکروزه کرد، نقد همه روزگار"

ویرایش شد

این افراد و شما را که میبینم که دل به شما بسته ناخداگاه یاد "ایرج ملکی" و "پیروانش" می افتم.

سپاس فروان

بهزاد

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید ().

• زمان قدیم کار تیمی بدین معنی بود که 5 نفر جمع میشدن نهایت کثیف بازیشون این میشد که هرکدوم از این 5 نفر دوتا اکانت دیگه هم رجیستر میکردن با ترفند های متفاوت اون اکانت ها با جانشینی بالا میاوردن درنهایت روی اکانت های اصلیشون میموندن اون جانشینی ها بعد مدتی یا غارت میشد یا چیف (البته این کار vps و .. هم مشابش با ترفند های دیگه قدیم تر میشد ولی اندازش به وسعت الان نیست) الان کار تیمی بدین صورت شده که 5 نفر جمع میشن هر نفر 5 تا vps میگیره یا هزینش میده 5 نفر روی اکانت اصلی هستن ولی با vps شروع میکنن 25 تا مولتی اکانت دیگه میچرخونن!

یعنی نمیدونم چه الفاظی برای این دوستان باید به کار برد شاید به راه راست هدایت بشن!

کار الان به کجا کشیده! هرکی خلاف بیشتر بکنه شاخ پندار و لیدر توتال و زبان بفهم! و عقل کل میشه.

من خیلی تند حرف میزنم چون کلاً ثمره ی بازی پاک و درست که دقیقاً باید از همین اکانت هایی که سیاه چاله دارن! دربیاد نه اینکه در نیومده بلکه رشد متعالی کثیف بازی داره.

پ ن: نمیدونم بازم بن بشم یا نه!

پ ن: والا اسم نبردم ناراحت بشی عزیز.

پ ن: الان یه عکسی چیزی از سرور میزارم رفع اسپم بشه البته شک دارم پست قبلی اسپم محسوب نشه به دلیل ریپلای اون پست پست من هم حرف بشه.

لطفاً با پست بالا ادغام شود جهت رفع اسپم

تاپ 10 غارت همین الان یه هویی 8)

8 نفر از جنوب شرق

1 نفر از شمال شرق

1 نفر از جنوب غرب

یعنی بزرگ های سرور! خودتون الان کلاهتون قاضی کنید. اون موقعی که مولتی صنعتی نمیزدین و اینطوری همراه با همرهای نجومیتون دف نجومی هم نداشتین براتون جذابیت داشت یا الان که از اینکه دهکده ای امثال سیاه چاله دارین که توش پر دف هست و تنها کسی که میتونه شاید شاید اون رد کنه یکی در حد و اندازه های مولتی بازی خودتونه! مابقی سرور باید بیان نخود کیشمیش بخورن شماها تماشا کنن بهتون به به چه چه بگن که چی بشه بگن WOW عجب شاخ هایی!

قدیم خوب نبود؟ که چشاتون باید نوبتی قرمز میشد تا شب بیدار میموندین که نکنه یدفعه همرم خفت بشه! بیدار نمیموندین تایم لانچ اتک روی دهکدتون از دست ندین که شاید بتونید میدان تمرین اتکر تشخیص بدین محاسبه کنید برگشت نیرو های اتک به دهکدش کی میشه با اکانت یکی دیگه از هم تیمیاتون اتک خفت بزنید! یعنی اینا فراموش شده لذت اینا رفته همتون شدین مولتی باز صنعتی! این کجاش لذت داره! نه بیان توضیح بدین اگر من مجاب شدم قول میدم با یک تیم بیام میلیونی برای مولتی اکانتی vps خرج کنم!

بس کنید این کارا ماشاالله همتون دیگه موی سفید روی سرتون هم دارین.

Images

S1 R1 : King For All
    S2 R1 : MoHiyol
    S7 R1 : Avestaforex
    S2 R3 : WilDox
    X2 R2 : Judges
    TS 14 : RED SCORPION

تراوین عبای ملانصرالدین است ;)

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: ویرایش پست نقل شده ().

• درود به همه
    دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن یوسف اینقد جواب نده دیگه داره توهین میشه رسما به ما !( شرمنده ، مجبورم پست بزارم ، وگرنه یهو دیدی گفتن سکوت علامت رضاست ! :دی )

پس این که میگه بعد از کنار رفتن احتمالی آمرداد هیچکس یا جنوب غرب متا نمیکرد یا به عنوان مستعمره بهش نگاه میکردن دقیقا همانند پیدا کردن کوچه علی چپ تو گوگل مپ یا ویز هستش که ی مسیر مناسب به شما بده برای راحت تر رسیدن =O

آقا سعید میشه بگید این روش اسمش چی بود ؟؟ متای کل سرور علیه آمرداد ! درسته ؟ من عرض کرده بودم وارد متای سه به یک علیه هیچ سایدی نمیشم . بعد چرا باید میومدم یهو وارد چنین متایی میشدم ؟؟؟
    میخواید بگید همین باعث شد سرور بالانس نشه ؟ یعنی میخواید بگید اگه شمال شرق و شمال غرب با سوانز متا میکردن علیه آمرداد سرور جذاب نمیشد واقعا ؟

من راه وارد شدن خودمو به این متا گفتم ! اگه همکاری میکردن متا میشد علیه آمرداد بعدشم میرفتیم سراغ شمال شرق یعنی دقیقا همون چیزی که اقا ساسان گفت .چرا شمال شرق همکاری نکرد؟ من حس کردم این حرف شمال شرق که میگه میخوایم مولتی بزنیم بیشتر شبیه یه بازی سیاسیه که میخوان از این اسم سوء استفاده کنن تا به هدفشون یعنی کنار گذاشتن آمرداد برسن ! اون زمان که شمال شرق دل خوش کرده بود به سوانز فکر امروزو میکرد ؟؟؟

من دارم میزنم کوچه علی چپ ؟؟؟ پس اونایی که زمان حذف مولتی اول قبول کردن بعد هر روز یه پیشنهاد جدید میدادن داشتن به کودوم کوچه میزدن ؟؟؟ من میتونم رو سایدی که مسئولش امروز قبول میکنه حرفیو فردا کلا منکر میشه حساب کنم ؟؟؟

==========================================================================

درمورد 40_60روز هم منظورم 40تا 60 روز بعد متا بود یکم دقت کنید بعد جواب بدید

در مورد سرور 5 یه نیم نگاهی به پست قبلی شما میندازیم :

خودتون تو اون سرور 40_60روز موندید رفتید اینا از روز اول تا 80 هر جور بود تو سیاست جنگیدن پس از شما هم جلو زدن و این حرکات آخر که تو سرور افتاد خسته تر کرد و رفتن پس اگه با همون انگیزه سرور 5 شما هم می‌جنگیدید در کنارشون سرور زیبا میشد اما ترجیح به بقا به هر قیمتی شدید

الان شمال شرق چرا از مای سرور 5 جلو زدن ؟

الان اصلا متایی شده با کسی که ساید شمال شرق 80 روز مونده وجنگیده ؟؟؟

ما 40-60 روز بعد از متا موندیم و جنگیدیم . شمال شرق هنوز متایی نشده رفت ! میزاشتید متا میشد حداقل بعد میگفتید اقا بازی تعطیل من رفتم .

مقایسه کنم خودمونو با شمال شرق الان؟

جنوب غرب سرور 5 = حدودا 150 روز شایدم بیشتر تو سرور موند و با اینکه متای سه به یک علیه این ساید شده بود جنگید تا اخرین نفس .

شمال شرق سرور 1 = قبل از آزادسازی کتیبه ها(روز 80) و بدون اینکه متایی در سرور شکل بگیره اعلام کناره گیری کرد .

شاید با شما نگفتن ولی اینجا رسما چند بار گفتن که بعد امرداد سه به یک علیه شمال شرق متا میشد پس مشکل این نبود

شاید شما کلا براتون بالانس و لذت سرور مهم نیست پس چون مذاکره کردن از طرف ما با شما ولی لحن صحبت وعدم قبول حتی کوچکترین کمک رسما داشتید میگفتید نمیخوایم متا کنیم

جواب اقا سعیدو دادم و برای احترام دوباره عرض میکنم :

من عرض کرده بودم مخالف متای سه به یک علیه هر سایدی هستم . پیشنهاد اومد بیا متا کنیم علیه آمرداد بعد شمال شرقم میزنیم . من گفتم خب برای اینکه حرف من دوتا نشه راه حل میزارم . راه حل من این بود که هر ساید به کل فروم نشون بده که واقعا به فکر حذف مولتی هست یا صرفا میخواد از این اسم سوء استفاده کنه . من میخواستم وارد متا بشم ولی نیاز به دلیل قانع کننده برای خودم داشتم . میخواستم به خودم بگم خب آمرداد اصلا حاضر نیست حتی مولتیاشو حذف کنه پس الکی گفته که به خاطر آقا مجید مولتی باز شدن ! حرف من همون حرف سوانز بود ! شمال شرق یکم تمرکز میکرد رو حرف من متوجه میشد . خواهش میکنم یه بار دیگه برید بخونید پست های اون زمانو !

بازهم سلام مجدد

یوسف جان مجید ناگفتنی هایی رو گفت. من به دلایلی در مورد صحبتهای پرهام و ارمین صحبتی نکردم چون ازشون اجازه نگرفته بودم.

در کل به نظر ادامه دادن این بحثها بی فایده است چون الان اثبات مقصری ساید غرب هیچ فایده مثبتی به حال سرور نداره. فقط خواستم بگم زیاد خودتون رو بی تقصیر ندونید و مجید رو به خاطر حذفش مقصر یا آیدین برتی ادغامش. درسته اونها هم در این شرایط سرور مقصر هستن اما نه بیشتر از شما.

به نظرم تمامی صحبتها و شواهد ارائه شد و خواننده فهیم میتونه خودش تشخیص بده هر ساید چقدر مقصر بوده.

الان وقت اینه دنبال راه چاره باشید. هنوز جنوب شرق و امرداد به آمار نجومیشون نرسیدن و توی این شرایط با برنامه ریزی صحیح میتونید امیدی به سرور جذاب داشته باشید. اما اگر وقتتون رو از دست بدید با اومدن کتیبه ها دیگه شانسی برای رسیدن به پیروزی برای شما نمیمونه. بیاید واقع گرا باشید و چشمهاتون رو باز کنید. هنوز وقت برای مذاکرات و وحدت سه ساید دیگه هست و بهتر به بهترین نحو ازش استفاده کنید.

چرا باید خودمو مقصر بدونم ؟ میگنا ادم وقتی میره از یکی معذرت میخواد طرف فک میکنه واقعا بی تقصیر بوده . یا به عبارتی به یکی میگیم نوکرتیم طرف فک میکنه واقعا اربابه !

خب مثل اینکه مقصر پیدا شد . باشه اقا من مقصرم که با سیاست سوانز جلو نرفتم . من مقصرم که با شمال شرق متا نکردم .

الله وکیلی دارید جدی پست میزارید ؟؟؟ :دی

از کی تو تراوین اینجوری شده ما خبر نداریم . میگفتید ما هم آپدیت میشدیم دیگه :دی

خب پس جنوب غرب مقصره که شمال شرق این سرور نمیتونست جلوی آمرداد بمونه . واقعا معذرت میخوام از دوستان شمالی که با سیاست غلط خودم باعث شدم شما به هدفتون نرسید .

اقا شما میای میگی بعد آمرداد نوبت زدن شمال شرق بود درسته ؟

به قول اقا تیرداد برای بار هزارم عرض میکنم که بنده اعلام کرده بودم وارد متای سه به یک علیه هیچ سایدی نمیشم . برای همین پیشنهاد دادم ، راه حل دادم . ولی شما اصرار داشتی از راه خودتون بریم جلو .

یه سوال دارم اصلا اقا ، سوانز و شمال شرق و شمال غرب میتونستن متا کنن علیه آمرداد چرا این کارو نکردن ؟ اها ببخشید مقصر ماییم . مقصر ماییم که شما با هم نتونستید متا کنید .

سرور قبلی های بقیه رو که اصلا ندیدیم . اصلا نشنیدیم که فلانی تو فلان سرور یه جوری متا کرد که از میدگیم اخر سرور مشخص بود .

پس به گفته ی شما از این به بعد در تراوین سیاست تعطیل . به گفته ی دوستان شمال شرقی ، از قبل سرور میشینیم با همدیگه صحبت میکنیم . سبک سنگین میکنیم بعد متا میکنیم ، شرط میزاریم برای خودمون . مثلا اگه دیدیم یه سایدی ضعیف تره پوش میکنیمش بیاد بالا همر بسازه ، دف بسازه . سعی میکنیم 4 ساید در یک وزن قرار بگیرن بعد شروع میکنیم به زدن . سرورای دیگه که این افتخار نصیب من شد با تیم شما بازی کنم حتما یادم بندازید که در این مورد صحبت کنیم چون احتمالا جنوب غرب بازم از همه ضعیف تر باشه :دی

شما فکرشم نمیکردید پیشوا بتونه با سیاست تا ایجای کار جلو بیاد واسه همین اول سرور خوب همتون سیاست مدار بودید ... یادمون نرفته که
    .

======================================================

پ.ن 1 : تو پست قبلی خودم پیشنهاد دادم کل سرور پاشیم بریم دیسکورد یه شب صحبت کنیم در مورد ادامه سرور ولی گویا کسی استقبال نکرد . فقط دنبال مقصر بودید که پیدا شد :دی

پ.ن2 :

skox_148645_741327215.jpg

SouthWest is our home

• مثل اینکه با رفتن مجید دیگه مولتی بازی جرم نیست بلکه نشون دهنده بی سیاستی هست

اقا شمال شرقیا کی گفته سیاست ندارن اتفاقا سیاست خوبی دارن فقط وقتی میان باکسی منچ بازی کنن سیاست براشون معنی نداره

بالا هم اشاره کردم بازم میگم

دوستان یک چیزی در میان بحثا داره گم میشه متا قرار بود برای زدن تمام جنوب شرق بسته بشه؟ متا قرار بود برای زدن امرداد زده بشه؟ که میشه گفت قسمت بزرگی از جنوب شرق بودن یا اینکه متا برای زدن چندتا مولتی

باز شاخص در جنوب شرق بسته بشه ؟

جنوب شرق همه پلیرا با مولتی موافق هستن؟؟ قطعا جواب یک نه بزرگ هست قرار نبود و نیست متای یا جنگی بر علیه جنوب شرق تشکیل بشه مگه مولتی بازا همه ی جنوب شرق هستن؟؟ مشکل تمام سرور الان مولتی بازا هستن مگه اینکه گروهی اب از دهنشون راه افتاده باشه برن کوچه علی چپ که شاید بالاخره یکم افتخار پوشالی برای خودشون بخرن

یک سوال بزرگی که پیش میاد این که با کنار رفتن صنعتی ها کی بیشترین ضرر میکنه ؟؟ سایدی که مولتی داشته

یا سایدی که به دلیل ضعف و کمبود پلیر شدید و ناتوانی مالی (نسبت به صنعتی ها)رو متا با ساید مولتی باز حساب کرده

حرفا با عملا یکمی جور در نمیاد

یک.پ.ن: مثل اینکه بعضی از دوستان فکر کردن فروم تراوین هم مثل خود تراوین چندتا اکانت میسازن اینجا هم مگه منابع داره که به کارتون بیاد؟ :دی نکنه اینجا هم دنبال واندر میگردین؟ :دی

دو.پ.ن: اگه یکی بهت گفت اسب میتونی جوابش ندی اگه نفر دومی بهت گفت اسب میتوتی با مشت جوابش بدی اگه نفر سومی گفت وقت بری برای خودت زین بخری

سه.پ.ن: هر موقع خواستید در مورد مجید حرف بزنید اول به این فکر کنید که حتی فرصت اینسرت هم بهتون داد ولی باز چیف شدید و بعدش به حس حال روزایی فکر کنید که بعدش چند روزی پیداتون نبود

چهار.پ.ن: مجید رفت ولی هنوزم داره باهاش کل کل میشه مثل اینکه میگن گذشته ها هیچ وقت فراموش نمیشه شدیدا راست باشه

مشکل مجید بود یا مشکل مجید مولتی باز بود؟؟ کدومش

I might break a bone, but I can never break a promise;)

• یوسف جان من دیگه به این موضوع نمیپردازم چون شما خواسته یا ناخواسته دارید موضوع رو به سمت دیگری میبرید. من گفتم سایدهای غربی هم در این شرایط سرور مقصر بودن. نگفتم ادغام سوانز با امرداد یا حذف مجید بی تاثیر بود. گفتم سیاست شما و شمال غرب هم مقصر بود. شما میگی چرا با شمال غرب نزدید. انگار من دارم با دیوار حرف میزنم. یوسف جان کلی پست گذاشتم حداقل همونطور که من پستهای شما رو کلمه به کلمه میخونم انتظار دارم شما هم پستهای من رو بخونی. وقتی میبینم شما چشمهاتون رو بستید و نخونده پستهای من رو نخونده کوت میکنی که جواب بدی و خودت رو اثبات کنی دیگه حرفی ندارم و همونطور که گفتم قبلا قضاوت رو میگذارم به عهده خواننده ها.

امیدوارم بتونید با پلنهای قشنگتون جذابیت رو به بازی برگردونید و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

S2 R2 : illidan
    S3 R2 : Pishro
    S2 R3 : V4r

• چه متایی چه کشکی ؟

شما کلا از اصل موضوع دور شدی و نه تنها زدی به کوچه علی چپ ، تو کوچه علی چپ اتراق کردی کلا

دوست عزیز از اصل مساله چرا دور میشی ؟

چرا بحثو عوض میکنی ؟

از همون اول قرار شد با مولتی ها مبارزه کنن ، همین تمام شد رفت

حالا هی بیا بگو نه من 3-1 متا نمیبندم ، من فلان کارو رو انجام نمیدم

سه به یک کجا بود ، قرار شد مولتی های امرداد رو بزنن بعد برن سراغ مولتی های شمال شرق

بعد حذف شدن مولتی ها میتونستید تصمیم بگیرید چجور متایی ببندی

الان دوباره یه پست میذارن که نه من متای سه به یک نمیبندم

نود درصد پست های شما در فروم شده همین !

• درود بر دلاوران عزیز

فقط یک پرسش از جناب آقای سیاه چاله دارم. (یعنی چی میتونه باشه این سوال)

دفاعی که شما از آن به عنوان سیاه چاله نام می برید از اکانت های بی نام و نشان و با اسم های عجیب و غریب نبودند؟ که اتفاقا صنعتی هم بودند

دوست عزیز خیلی ها مثل من اکانت بی نام نشونی که میگی (اگه خواستی اسم اکانتم دقیقا آیدی فرومه) خورد خورد هرچی دف داشتن برا آقا آیدین فرستادن که اون دیوار به یه سری فشار اورده رو درست کردن

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

TS1.R4.W