نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• می بینم فروم رفته باز تو سکوت و باید یکم هیزمش زیاد کنیم...

;)

قبلا هم گفتم که از قدیم گفتن

یک بار جستی ملخک (کراپ زدی)

دو بار جستی ملخک (فیدر کاتا کردی)

بار سوم تو چنگی ملخک...

یعنی واقعا فکر م کردین که بعد جاسوسی دفاع جمع نمیشه!!! اینقدر هماهنگی ما را دست کم گرفتین؟ 8o

156dbfa.jpg

نتیجه:

موج1 :!:

2i1z2pc.jpg

موج2 :!:

6yz9za.jpg

موج3 :!:

vndmxl.jpg

موج4 :!:

2s1lzpk.jpg

موج5 :!:

wbrwo7.jpg

موج6 :!:

4iit5w.jpg

موج7 :!:

2wftn5x.jpg

موج8 :!:

noii9t.jpg

موج9 :!:

1zdnkuq.jpg

موج10 :!:

hwcqat.jpg

موج11 :!:

142fm7q.jpg

موج12 :!:

2n747kg.jpg

موج13 :!:

2zodj42.jpg

موج14 :!:

34fxta9.jpg

موج15 :!:

2mfyf88.jpg

موج16 :!:

4q28zn.jpg

پ.ن1: می دونم گروه دومتون هم قصد حذف داره. سرور های بعد ایشالله حذف نکنین...

پ.ن2: هیچ وقت ممد دف ساز را دست کم نگیرین. :*

پ.ن3: هیچ وقت هم روی دیوار فراریون یادگاری ننویسین. :S

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• سلام خدمت شما عزیزان

همونطور که آقا حامد گفتن تاپیک داره سوت و کور میشه . به عشق آقا حامد یه چند تا عکس میزاریم از جدیدترین ها .

qha1_5.jpeg

7r5t_6.jpeg

هر کودوم از اتک های بالا حدودا 6 موج دیگه هم داشتن که هر موج دو کراپو هدف گرفته بود که با موفقیت همراه بودن .

پ.ن : باتشکر از تمام اعضای محترم جنوب غرب که واقعا بدون هیچ چشم داشتی برای موفقیت ساید حاضرن تا پای صفر شدن اکانت خودشون پیش برن و به بنده و تیم پیشوا اعتماد کردن این سرور . دست تک تک شما عزیزانو میبوسم . امیدوارم در اخر بازی سربلند باشم جلوی شما .

پ.ن : تاکییییید میکنم هنوز جنوب غرب پلنی نرفته و اینا وارم اپ محسوب میشه ...

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• سلام به تمامی خوانندگان فروم

در جواب شما دوست عزیز باید عرض کنم ( سعی میکنم تک به تک و به نوبت پاسخگو باشم )

سلام خدا رو شکر من خوبم همری میره و میاد و نفسی میکشم

والا نه گندم نمیرسونن بی معرفتا میگم پارکینگ عمومی هم که برید یه ورودیه میگرن ولی گوششون بدهکار نیست دیگه

ج 1 . اگر منظورتون اون 2 دهکده ای که من میدونم ماشالله فقط موندم اون همه نیرو رو کجا جا میده اونو باید تارگت کل شمال کنیم نه فقط یه فیدر :)

ج 2 .واقعیت جز به جز سعی میکنیم به روز باشیم ( البته غیر از اون کپی که احسان گفت و من نمیدونستم )

موضوع اینه دوستان فتوتبال دوست استقلالی یا پرسپولیسی حتما تایید میکنن که تو هر فصل دوتا جام میدن یکی جام اصلی که یک سال طول میشکه یکی برنده دربی خودش یه جامه :):)

فرض کن ما دربی ها رو میبریم با توجه به زدن کتیبه های خاصی که وجود داره

ج 3 . اگر دقت میکردید هم توی متن بنده هم پروفایل اکانت 10 ساعت قبل از لند اتکها نوشتم که اتکها فیکه البته توی تشخیص تارکت اصلی هم اشتباه کردم چون اونجا هم یه دیوار خوب در انتظار شما بود که اونم فیک از اب در اومد

ج 4 . خاصیت کتیبه مرتاض یونیک رو بخونید نوشته این کتیبه مصرف گندم کل اکانت چه نیروهای خودی و چه کمکی رو نصف میکنه حالا حتما قرار نیست همش توی کپ باشه چنتا تا فیدر دیگه هم هست با اجازه 8)

در پایان جوابهای شما باید بگم

کاکو چه تو حوصلت شد این همه محاسبه ( با لهجه شیرین شیرازی )

من اینجوری تو زندگیم قانع نشده بودم ;)

خوب یه برسی هم از اتفاقات اخیر سرور داشته باشم

واقعیت اینجوری که شما از پلن های جنوب تعریف میکنید که ای سونامی و شخم زدیم .گرفتیم .بردیم

اگر ما بخواییم اسم بزاریم که باید بگیم کلا لاف دوشک توی جنوب پهن کردیم دی: والا اخه تقریبا هر شب داریم جنوب رو میزنیم اینجوری نمیگیم البته بیشتر بچه های جنوب غرب صرو صدای حرکت ما رو میشنون و سعی میکنیم توی هر پلن یکی دوتا پلیر شاخص هم توی تارگتهای باشه . مثلا دیشب کپ سامان بدبوی رو زدیم و کلی هم خفت کاتا و گرزی به عنوان شیرینی بریز و بپاش کردیم

ولی نگم از جنوب شرقی ها که اونجا برنامه کمی نیست و با کیفیت کار میکنیم

مثلا ساکته انبار بزرگ رو میزنیم

مثلا ساکته میایم جنگ یونیک میزینم

مثلا باز ساکته میایم مرتاض بزرگ میزنیم

حالا شاید عوض کنیم روند رو کپ جنوب شرق بزنیم و کتیبه جنوب غرب شایدم نه همون روال قبلی باشه .

فعلا توی ارسال لینکها و عکس ها مشکل دارم نمیتونم بارگذاری کنم

از دوستانی هم که نامه زدن و اعلام کردن عکسها باز نمیشه باید عذر خواهی کنم حتما یکی دو روزه مشکل رو حل میکنم

پ ن : اخرش نفهمیدیم دوست دشمن من دشمن من میشه یا دشمن دشمن من دوستم ( نکته رو بگیر )

موفق و عزیز باشید

مرتضی

• سلام

به احترام احسان عزیز ، ما فعالیت در فروم را آغاز می کنیم ، امیدواریم که ما را پشیمان نکنند ، با پاک کردن همه ذهنیت های قبلی در مورد مدیر محترم فروم در خدمت همه خواهیم بود .

یکی از دلایل این تصمیم حل مشکلات مولتی بازی جنوب شرق و عدم حذف برخی از عزیزان گرفته شده است و ما به همه عزیزان جنوب شرق که علاقمند به خروج از وضعیت غارت نیم میلیاردی مولتی ها و بازی سالم و عادلانه هستند تبریک می گوییم و حهت حمایت آنها پیشنهاد صلح جنوب شرق را نمی پذیریم تا این شجره طیبه رشد کند و موجب ارتقای سلامت در بازی تراوین ایران گردد.

پی نوشت : اشکان جان امیدوارم بیماری ها و مشکلات از خانواده دور باشد

پی نوشت : نگران جنوب هستیم ، این سطح ازاستثمار و کشیدن شیره ساید خودی و مقابل مثال زدنی است !

پی نوشت : حامد فقط به خاطر تو !

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

• یه تحلیل کوچیک میزارم شاید این دوستمون که قفسه سینو رو میده جلو ، سر شو بالا ، ویرایش شد

انقدر نیاد فروم شاخ شونه بکشه و بگه من واستادم 40 تا همر ازتون دیوار کنم تو فعلا 1 دونشو دیوار کن حالا :دی!

دفاع مجموعه :

اس ای : 1.5 میلیون ( هیچ جنگ داخلی نداشته ، و کلیه این پوینت مربوط همرهای خروس لاری های شماله )

اس دبیلو : 400ک

ان دبیلو : 500ک ( حدود 100 الی 150ک مربوط به درگیری داخلی خودشه - که ما حالا میگیم همون 500ک و از درگیری داخلیش صرف نظر میکنیم )

ان ای : 400ک

یعنی 2 تا ساید شمالی باهم جمع کنی ، اس دبیلو هم بهشون بدی باز به پای دفاع ما نمیرسن خخخخ

کتیبه های رد و بدل شده :

- 2 تا مرتاض کوچیک + جنگ منحصر + جشم یونیک + گیج یونیک + چنگ کوچیک + 2 تا انبار بزرگ

اس ای زده

- 1 انبار بزرگ + مرتاض بزرگ

ش غ زده

- جنگ یونیک

ش ش زده

ج ع هم چیزی نزده

یعنی باز همه سرور با هم جمع کنی اس ای بیشتر زده !

پلن های موفق زده شده هم سرشو گرد میکنم تخفیف میدم مقایسه نمیکنم

پ.ن: در اخر وقتی کل یه ساید فدای یه اکانت بشن معلومه کپ های زده شده ارزشی نداره چون وقتی ارزش پیدا میکنه تا کپ خروس لاری بخوره :دی فقط اونه که گندمش بالاس بقیه 14 15 هستن و ارزشی ندارن خخخخخخ

پ.ن: با 500ک دف فقط میتونی 1 همر ما رو دیوار کنی ، گفتم برای اینکه حساب کنی 40 تا دیوار کنی چقدر باید دف بریزی :)

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از ادبیات مناسب تری برای مخاطب قرار دادن افراد استفاده کنید ().

• ایرانی سلااااااام

خب خبر رسیده که تحریم فروم تموم شد و بعد از مدت ها سوژه ها درست و پا میشن منم به اندازه خودم خوشحالم از برگشتتون :)

یه سری اتفاقات خیلی خیلی بامزه افتاده که من سعی میکنم در موردشون سکوت کنم تا در مواقع الزامی سرازیر بشن تو فروم پس یه اخطاریه دارین دیگه کمتر سعی کنین تخریبگری کنین سه چارتا انتحاری خورده وسططون:thumbsup:

در اینجا شاهد یکی ازسوپر همرهای خوب شمال هستیم که با تمام قدرت کوبیده شد تو جنوب و میلیون ها خسارت زد و باعث بالارفتن پوینت مجموع دفاع شد

والا از اول فروم حرف از دف های ماورای تصور و همر های به شدت تخیلی و رکورد شکن بود الان داداش کم کم اخراشه نباید رو بشه؟
    دیگه انقدر وضع مدیریت خراب شده که در جواب کراپ لاک شدناتون کلا 5 تا پلیر میان اتک میندازن بقیتون هیچ؟خب خبرای حذف تیم دو هم که پخش شد
    الان واقعا اونایی که از مدیریت بد جنوب شاکی بودن و داشتن خودشون رو زخمی میکردن و خنج مینداختن الان با چه رویی میتونن در موردش حرف بزن؟
    اینجاس که میگن اگر زمانی خواستی حرفی بزنی اول دو دور داخل دهان بچرخون شاید برگشت داستان اون موقع رو سیاهی برا توعه مشتی

پ.ن:اولین باره طنز نکردم داستان رو به دل نگیری فدات شم:*

پ.ن:خوش اومدین خوش اومدین(از خودت به خودت میزنم فدات شم)
    پ.ن:این طلا هم داستان شده ها میگن شنبه میرسه اگه نرسه میرم از دیوار سفارت آلمان میکشم بالا فتحش میکنم

پ.ن:اصلا من اومدم یچی بنویسم کلا یادم رفت میخواستم چی کنم فعلا اینارو داشته باش برم از ارشیو یه دوتا عکس در بیارم وقتی فروم نمیومدید میذاشتمش حروم میشد الان تو پوست خودم نمیگنجم

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS

??? ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM DEL

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

??? ts20.travian.com Amir Naj

• سلام به همه عزیزان و سروران سرور 1

دوستان عزیز پیشاپیش عذر خواهی میکنم برای گرفتن وقتتون

ولی با توجه به یک سری سوال هایی که البته این جا پرسیدن و جواب دادن بهشون کار درستی نیست

و بیشتر جنبه تخریب دارد تا انتقاد مجبورا توضیحی میدم خدمت همه عزیزان

دوستان عزیز نحوه مدیریت بنده کاملا بر اساس قوانین انجمن تراوین ایران هست و برای اینکه هم پست های شما عزیزان ویرایش / حذف نشه و هم فروم از جو اصلی ان که نقد و بررسی سرور هست خارج نشه و لذت فروم نویسی برای شما عزیزان کم نشه مجددا خواهش میکنم یک بار با دقت قوانین رو مطالعه و مراعات بفرمایید

شایان ذکر هست ادمین و مدیر ارشد سایت به ما حق کامل بن کردن همه کاربر های متخلف رو طبق قوانین انجمن داده و هیچ ممنوعیتی هم در این کار نبوده و نیست ولی بنده معمولا علاقه ای به تخلف زدن ( که جمع این تخلف ها موجب بن شدن شما میشود ) رو ندارم الی در صورت تکرار بیش از حد اون موضوع پس خواهشی که دارم اول خواندن قوانین و بعد گذاشتن پست هست..

سپاس از وقتی که گذاشتید برای خواندن این پست

با ارزوی سروری مهیج و سراسر لذت

ایناز

پ.ن » از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

The post was edited 2 times, last by A y N a Z ().

• خوب خوب برگشتیم به فروم که خوش آمدیم .مثل اینکه گفتند فعلا یه مدت بزاریم آن شخص محترم امتحانش رو پس بده ببینیم چند چنده

نمیدونم از کجا شروع کنم. ایییینقدر لینک هست و خبر که کدوم رو اول بزارم؟

بریم اول سراغ اکانت خود ما

فقط اکانت خود ما با دو تا همر جنگی نان استاپ این یه هفته 10 روز داشتیم میزدیم. فقط یه روز به سهند مرخصی دادیم ^^ لینک هاش رو هم سعی کردم اکثرش رو با توجه به تحریم فروم برای بچه های اتحاد نامه بزنم که خوب فکر کنم همه سرور دیدند دیگه :دی

ماشالله روزی 2 تا 3 بار هم ازمون جاسوسی میشد که خوب کمتر موقعی هم همرا رو دیدن چون همش تو راه بودن

امروز که داشتم برمیگشتم خونه به همین فکر میکردم. اینکه فکر کنم من و فرشید بدون شعار و سر و صدا و تشکیل تیم و دارو دسته تونستیم نشون بدیم که فقط با یه اکانت میشه بازی کرد. همر جنگی ساخت. دف ساخت. کتیبه بزرگ رو مختصات 1 رو کلین کرد ;) تازه کتیبه مرتاض گرفت و کپ رو پارکینگ دفسازها کرد تا گندمشون آزاد بشه

آخرش هم نه خجالت زده کسی هستیم و نه از کسی فرار میکنیم :)) راستی بچه های خوبی هستن؟ به حرف ها خوب گوش میدن؟ آخی البته به خاطر اینکه بتونند از همون مولتی بازا دفاع و منابع بگیرن مجبورن

حالا بریم یکم از لینک ها:

من فقط بعضی از لینک های این چند روز اخیر و موج اول رو میزارم. هر کدوم 7 موج پشت سرش هم هست ولی دیگه نمیشه همش رو گذاشت

احسان جان بوم بوم با تو دیگه :thumbsup:

ادامه در پست بعدی:

خوب حوصله اسکرین شات گرفتن نداشتم. سوتی هم دادم خفن تو بازی :Dفقط 2 تا دیگه رو میزارم. بقیه هم مثل همینا هست دیگه :دی

پینوشت: من اصلا دیگه جاسوسی نمیزنم ;(

The post was edited 4 times, last by A y N a Z: ادغام ().

• حالا شاید عوض کنیم روند رو کپ جنوب شرق بزنیم و کتیبه جنوب غرب شایدم نه همون روال قبلی باشه .

از حرفهات اعتماد به نفس بیش از حد میریزه

نمیدونم اینارو واسه اونی که فرومو میخونه داری میگی

یا همینجوری میگی که یه چی گفته باشی

۱.تعداد کپ هایی که شمال غرب از جنوب غرب زده (۳ عدد هستش) اگر بیشتر هست لینک بذار و ثابت کن من اشتباه میکنم (jadogar , ariaee , badboys)

۲. تعداد کپ هایی که جنوب غرب داره از شمال میرنه فقط شبی ۳ تا هستش (اشاره به پست یوسف در بالا)

۳.چند وقت پیش داشتم تو اتحادای شمال غرب میچرخیدم یه دونه تارگت خوب پیدا نکردم (همرو یا اس ای زده بود یا خودمون زدیم)

۴.اینایی که ما زدیم هم وارم اپ بوده فدات شم (شمال غرب اونقدری وضعیتش خراب هستش که اصلا دلیلی نمیبینم وقت بذارم پلن طراحی کنم برای کپ های خورده شده ی شما و کلا ۷ کتیبه ی باقی مونده ی سایدتون ,خوشبینانه ترین حالت شمال غرب قبل از نقشه ها حذف دسته جمعی میکنه و با شروع سروری تازه به سمت اون سرازیر میشه)

۵.یه چند تا عکسم میذارم الان اینجا خودت سطح لانچ و پلنینگ رو تو شمال غرب ببین و به من بگو اصلا این دشمن من ارزش زره بر تن کردن دارد؟

1.همر اصلی که دیوار شدو حالا کاری نداریم

ulkn_screenshot_20190207-183612.png

۲. موج های بعدیش واقعا دید منو نصبت به تراوین و این سرور عوض کردن

cilf_screenshot_20190207-183633.png

6hxl_screenshot_20190207-183645.png

wz92_screenshot_20190207-183655.png

بعد از برخورد و دیوار این همر وقتی لینکو بچه ها لینکارو دیدن ۲ نفر سر به کوه و صحرا گذاشتن و همچنان که صدای لبیک یا موری لانچر سر میدادند از افق دید محو گردیدند

پ.ن:این عکس پایینم ده فیدر یکی از اکانت های شمال غرب هستش که اشتباها کنارش نوشته شده پایتخت(حتما باید به المان گزارش بشه)

b80_screenshot_20190207-183537.png

+۵ موج دیگر و تخریب ۱۲ کراپ سطح ۱۶ و ۱۷ (میزان خسارتم حوصله ندارم خساب کنم)

پ.ن:تو به من بگو ارزش داره واسه همچبن دشمنی زره بر تن کنم یا نه ؟؟

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

• به نام آنکه جان را فکرت آموخت

من به عنوان تنها فردی که پست های احسان رو دیسلایک کرد دلیل این کارمو یه توضیح بدم:

با این پلنی که مشاهده شد من بعد به جای پلن علی اصغری پلن اسم پلنر این پلن رو باید اورد ...

سلام

من هم به عنوان کسی که هفته ای یه بار (یا دو هفته ای یه بار، یا دیرتر) به تراوین سر می زده اخیراً نظرم رو بگم. : )

پلن اخیری که ج.ش. زد به نظرم ممکنه از نظر تاکتیکی جای بهبود داشته باشه، اما از نظر استراتژیک به نظرم خیلی خوب اجرا شد. این که بتونی توی سروری که متاسفانه هیجانش رو به افول هست (شاید این نظر شخصی من باشه البته) بیای و ۳۰ تا همر و همرک پیدا کنی و با هم لانچ کنی خیلی کار راحتی نیست. من به احسان، اشکان، مرتضی و سایر دوستانی که توی تنظیم و لانچ این حملات تلاش کرده بودن تبریک و خسته نباشید می گم.

در سمت مقابل چیزی که چشم من رو خیلی گرفت بیشتر این بود که توی اکثر قریب به اتفاق مدافعین این حملات، بین ۵ک الی ۱۰ک نیروی دفاعی (و یه عالمه منبع برای غارت) بود که به هیچ دردی نخوردن و حداکثر ۱۰ درصد مهاجم رو کشتن.

این قضیه دو تا حالت بیشتر نداره:

۱- یا دف کورد نامه داده که دفاع ها کجاها ریخته بشه، منتها مدافع خودخواه بوده و تجربه اصلاً نداشته و نمی دونسته مثلاً ۵ک محافظ رو بذاره اون وسط جلوی همر کسی که ۱۵ الی ۲۰ تا دهکده داره (همرش ۳۰ک پیاده و ۸ک سواره هست / یا ۱۵/۱۵ رومن) فقط دفاعش پرپر می شه.

۲- یا دف کورد نامه خاصی نداده برای پر کردن ها و فقط مثلاً یه MM زدن که "های ملت ۵ ساعت هر چی دف دارین بریزین کپ اکانت «میم»" و خب پلیرهای ساده یا تایم شون نمی رسیده یا اگه می رسیده هم پیش خودشون گفتن «بین ۲۰۰ نفر چرا منی که روم حمله هست بریزم.» نتیجه این که طرف دف خودش رو گذاشته اون وسط فقط.

به نظرم انسجام دفاعی اگه بیشتر می بود و به جای این ۱۰ک دف توی هر تارگت اگه می شد ۴۰ک توی هر سه تا تارگت در میون قطعاً همرهای بیشتری از ج.ش. گرفته می شد.

توصیه ام به ج.ش. هم چیزی هست که خودم وقتی پلنر بودم توش ضعیف بودم -- این که ممارست و امتداد داشته باشه حملات!

این که ۳۰ تا همر لانچ کنی ۳ تا (یا یک + نیم + نیم تاش) دیوار بشه کاملاً اوکی هست. اما این که ۳۰ تا همر لانچ کنی و یه ماه صبر کنی بعد یه سری دیگه بزنی این اشتباهه. همر اگه برگرده و بره تو پارکینگ و بیرون کشیده بشه خودش خسته می کنه پلیر همردار رو. در حالی که گندم دادن به همری که توی راه رفتن به تارگت هست، حتی اگه دیوار هم بشه، اوج لذت بازی هست برای کسایی که همر جنگی می سازن!

پس حتماً طوری بشه که وقتی آخرین همر به بیس برگشت بلافاصله نامه های سری بعدی ارسال بشه -- این وسط اگه هر ۵ روز هم یه سری پلن داده بشه، ملت می تونن نان کپ یه ۱۰ک گرزی بسازن و بیان یه فیدری یا کپ لایتی بزنن. : )

می دونم سخته، می دونم اکسل گنده درست کردن و نامه دادن تک تک سخته، می دونم این که اون وسط یه همر دیوار می شه ضدروحیه هست برای پلنر، این که اون وسط یکی لانچش بد می افته ضدحاله، این که بعدش بشینی یکی یکی عکس بگیری بذاری فروم سخته و طاقت فرسا، اما با تفویض مسئولیت ها تا حد ممکن خیلی خیلی مهمه که هر ۵ روز یه سری جدید برین. حتی اگه همه همر جنگی ها هم تموم بشه مطمئن باشین با تبلیغات و روحیه باز همر و همرک های جدید ساخته می شه. خصوصاً توی ج.ش. که گویا مشکل اصلی مشکل گندم هست برای ساخت نیرو!

نهایتاً،

باز هم دم بچه هایی که بازی رو گرم می کنن،‌ در هر چهار ربع، گرم!

من هم متاسفانه از این لحظه به بعد دیگه توی سرور حضور ندارم اصلاً (این که اکانت EyeDean توی ۱۵ روز گذشته یه ده زده و اون دهکده آخر هم هنوز یه سری منابعش صفر هست، فکر کنم مؤید قضیه باشه). اکانت EyeDean هم تا میدگیم و قبل از کتیبه ها فکر کنم اوضاعش خوب بود که همر کپش ۶۰/۱۴/۳/۳ بود و کراپاش ۱۸ و جشن بزرگ دائم توی همه دهکده ها که از نظر دهکده ای تقریباً تاپ بود. (از روز ۲۵ فکر کنم حدوداً فول۲۰ ساخت گرز و شوال و کارگاه شروع شد برای ۸۰ روز، و این وسط حدود ۲۰ الی ۲۵ درصد تلفات غارت سالم می دادیم تا همر بشه ۶۰ک به جای ۷۵ک) اما خب این که بعد از ۱۵ روز از اومدن کتیبه ها هنوز اکانت یه جنگاموز ساده نگرفته و کپش هم همچنان پارکینگ دفاعی اتحاد هست (۱۴۰ک دف ثابت بدون کتیبه) فکر کنم معناش این باشه که نباید در ادامه انتظار خاصی از اکانت داشت. این رو احسان و ایرج بهتر می دونن.

شاد و خرسند و سرافراز باشین!

ارادت،

--آیدین

• اختلافات داخلی جنوب شرق و استفاده ابزاری امرداد از سوانز و پیشوا هر روز شفاف تر و عیان تر می شود ، بزودی شاهد اعتراض جنوب غرب در مورد کلام و ادبیات غیر حرفه ای و مزورانه چند پلیر ترسو و متقلب امرداد که مولتی باز هم هستند خواهیم بود ، بهتر است شفاف شود مولتی بازی نهایت ترس و تقلب است و باید توسط همه تحقیر شود ، این روش درست مبارزه با این پدیده شوم و بی ارزش است

پی نوشت : بهنام جان قرار نبود با همر مولتی بازها ما رو تهدید کنی ! اون چهار تا عدد که با تقلب ساختین ارزش افتخار کردن ندارد و موجب شرم و تحقیر پلیرهای شماست نه افتخار ! نشان دهنده میزان ترسو بودن آنهاست که تقلب را بر توانمندی ارجح می دانند!

پی نوشت : روزی که همرهای مولتی بازها بر سر شمال فرود آیند روز تحقیر و شرم و رسوایی لیدرهای سوانز و پیشوا خواهد بود ویرایش شد

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: در انتخاب جملات دقت کنید ().

• ...

پی نوشت : روزی که همرهای مولتی بازها بر سر شمال فرود آیند روز تحقیر و شرم و رسوایی...

Travian ir1

Travian ir1

Travian ir1

به نظرم این که شما حتی تو عروسی هم با قلاب ماهیگیری تو جیب کت و شلوارت بری فرشید جان، که مبادا یه ماهی از آسمون بیافته و شما قلاب ننداخته باشی، باعث می شه جیب کتت کج دیده بشه و تو عکس ها خوب نیافتی!

اگه بحث مولتی باز و غیر مولتی باز باشه، فکر نکنم از مهاجم و مدافع توی سه تا لینک بالا ما مثال عینی تر داشته باشیم. : ) پس چیزی که عوض داره گله نداره -- شمال هم خوبه که به جای این که قابلمه به دست منتظر قیمه باشه، بره یه کم دف بسازه و جانانه دفاع کنه.

شما هم اگه خیلی برات مولتی و غیرمولتی مهم بود، اون پیشنهاد ۱۲ دسامبر من توی تلگرام رو اگه بهش عنایت می داشتی و شما مولتی هاتون رو کنار می ذاشتین قبل از این که خودشون حذف کنن و آش نخورده بشین، اون موقع داستان خیلی متفاوت بود.

رفتن من از سرور هم هیچ ربطی به هیچ اختلافی یا چیزی نداره! من در ۱۰ روز اخیر با تنها کسی که در تماس بوده ام احسان بوده (اونم در ۱۲ ساعت اخیر فقط) از کلّ تراوین و بس. پس این قلاب هم تا کف ش به تهِ دیگ نخورده جمعش کنی بد نیست... صرفاً سرور برای شخص من جذابیت سابق رو نداره بازی کردن در این سرور و ترجیح می دم دورادور فقط هفته ای یکی دو بار فروم رو بخونم و روی صندلی کناری مازیار و پیمان بشینم!

شاد باشی،

--آیدین

• بهنام متوجه حرفای که میزنی هستی یا نه؟

اول سرور گفتید مولتی ندارید

بعد که مشخص شد یک مدت میگفتید بقیه تعداد بیشتری مولتی دارن

بعد که مشخص شد شما مولتی هاتون تعدادش خیلی زیاد شده اومدید گفتید اینا برای زدن مولتی بازای شمالی هست

الانم که دیگه مولتی بازی تو سرور به جز خودتون وجود نداره نشستی مارو تهدید میکنی؟؟

یا خودت کنترل کن و حرفات مزه مزه کن یا اگه بلد نیستی و نمیتونی توصیه میکنم جنوب شرق کنترلت کنه

البته اگه نمیترسن جنگ داخلی درست کنی

معرفی میکنم خدمتتون

الکسی لوچف

این بزرگوار قوی ترین مرد جهان لقب گرفته بودن

تا اینکه تقلب و دوپینگشون مشخص شد

و با حقارت تمام افتخارات ایشون پس گرفتن

البته گویا هنوز چندتا طرفدار تو جهان داره یکیش خدمتتون معرفی میکنم اسم اشکانِ

:دی

افراد زیادی هم نسبت به ایشون اعتراض (ناله) کردن

بگذریم

نکته جالب در مورد جنوب غرب قرار گرفتم اسم داچ در بعضی از اتحاداشون هست

این داچ همون داچ معروف هست؟ اسمش اشناست به قیافه ببینمش میشناسمش :دی

داچ یک تیکه کلام خیلی قشنگ داشت

ای هو پلن :دی

مسئله اصلی در مورد داچ این بود تا وقتی هوسا کمکش میکرد شدت حماقتش کم میکرد ولی از بعد کشته شدن اون خدابیامرز این بشر عقلش به کلی از دست داد!!!! بنده خدا گروهش و هرکی هم که کنارش بود به فنا داد

این اتحاد اول همون اتحادی هست که هفت عضو داشت

حالا چهارده عضو داره

کم کم به واسطه سیاه لشکر شصت عضو پیدا میکنه :دی

من ریاضی بلد نیستم یا این اتحاد نزدیک شش برابر یک اتحاد چهل نفرِ غارت داره

از صحبت های بهنام میشه این برداشت کرد که بچه ها شمال خیلی قوی تر از چیزی هستن که خودشون فکر میکنن

ببینید چیکارشون دارید میکنید که دیگه با برگ برندشون دارن تهدید میکنن

پ.ن: یک بار یکی میاد میگه من شماهارو خیلی خوب میشناسم ما میخندیم رد میشیم

یک بار دیگه یکی میاد میگه چیزایی در موردتون میدونم که اگه بگم فلان میشه

باز ما میخندیم

شما جای ما بودید با توجه به رکورد صدا و مسائل گذشته به کانال کولرتون شک نمیکردید؟؟ :دی

برید پستای بهنام یک نگاه بندازید

حتی مسائلی که به ما ربطی هم نداشته به ما وصلش کرده بعد میشینید میگید چیزایی هست که نذارید دهن باز کنیم

هر از گاهی این قدر بچه گانه صحبت میکنید فکر میکنم بهنام پسورد فرومتون ازتون گرفته هی پست میذاره

I might break a bone, but I can never break a promise;)

• فرشید دوست دارم :دی

بالاخره ما سوسکیم یا مرغ ؟ تکلیفو روشن کن :دی

پی نوشت : روزی که همرهای مولتی بازها بر سر شمال فرود آیند روز تحقیر و شرم و رسوایی لیدرهای سوانز و پیشوا خواهد بود

همین که ما بی وجود نیستیم و سوانز و پیشوا بی وجود هستن باعث افتخار مرغ های امرداد ( البته جسارت نشه به بچه های دیگه ج ش و ج غ در عوضش ما ترسو و بزدل هستیم و فاقد توانمندی های ارجح :دی) هست ، بالاخره مرغ بودن بهتر از مگس بودنه ( البته سوسک از این 2 تا بدتره :دی ) :)))

بزودی شاهد اعتراض جنوب غرب در مورد کلام و ادبیات غیر حرفه ای و مزورانه چند پلیر ترسو و متقلب امرداد که مولتی باز هم هستند خواهیم بود ، بهتر است شفاف شود مولتی بازی نهایت ترس و تقلب است و باید توسط همه تحقیر شود ، این روش درست مبارزه با این پدیده شوم و بی ارزش است

فرشید جان اول پی نوشت رو فروارد کردم که ادبیات غیر حرفه ای و مزورانه رو به صورت عملی نشون بدم چجوری زده میشه، اگه زمانی به قول شما سوانزی های سابق و پیشوایی ها تو تصمیم دچار تردید شدن با توجه به صحبت های شما قشنگ تفهیم بشن

به نظرم فرشید جان شما تو توانمندی و هوش پلنی هم از ما با اختلاف در ته جدول قرار دارید ! برو ببین ما چند تا کتیبه زدیم ( چقدر تلفات دادیم ) خودت هم ببین چقدر زدی ( چقدر تلفات دادی) تازه ما کلی هم مراعات کردیم :)

برو ببین تو چه کپ هایی زدی ( مولتی های 1500 جمعیتی ) ما چه کپ هایی زدیم ( gratel که تاپ غارته ) !

در اخر

فرشید جان شما که سخن ران خوبی هستی و حرف از بزدلی و ارزش میزنی، زمانی که سرور 2 راند 1 توی الدرز بودی و الدرز هم مولتی میزدن و همرهای گنده میزدن و باهاش همه رو تهدید میکردن و میزدن چرا ساکت بودی؟ ( قصد جسارت اصلا به بچه های الدرز ندارم ) وقتی کل سرور رو با اون مولتی ها زدید و همه رو پرت کردید بیرون چرا ساکت بودی و اینطوری مرغ و مگس و سوسک نمیکردیشون؟!

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: ویرایش پست ریپلی شده ().

• برخیزید برخیزید که عمر و عاص ها زنده اند

حالا که دیگه کم کم ضعف شمال داره نمایان میشه و زیر فشار حملات دارن کم کم حذف میکنن شروع کردن تیر انداختن تو تاریکی

خوب باشه همه فروم متوجه داستان شدن که اون موقع لیدر های سوانز میگفتن که جان هرکی دوست دارید بچه های شمال مولتی هاتون رو حذف کنید بزارید بازی زیبایی داشته باشیم بزارید خوب و درست پیش بره سرور و بشیم شروع کننده پاک بازی شما حاضر به پاک کردن شهرک صنعتی هاتون نبودید بله خوب بلاخره تو اون وقت سرور میلیونی رید کشیدن از یه مشت مولتی معلومه که حال میده ولی حالا چی؟همه در رفتن و شمال مونده و یه حرف قدیمی که اگه پاک میکردی اینطوری نمیشد رفیق.

ولی ولی چرا انقدر بی سیاست هستی؟حالا که داری تیر تو تاریکی میندازی شاید بگیره این احتمال رو بده بهش نه با توهین کردن و حرف های بچگانه و بد جلوه دادن حریف خوب تو کل تراوین ایران پیچیده شهرک های مجید که الان نیست(خودتم بهتر از هرکسی میدونی چرا رفت بازگو نکنیم)ولی میدونی خوبی بچه های ما چیه؟طبل تو خالی نیستن و هر اتفاقی بیفته گردن میگیرن و هر بار احتیاج بوده همه به چشم دیدن که پشت هم دیگه با قدرت جمع میشن و قدرت رو حفط میکنن و هماهنگی و برادریشون رو به تمام بدخواه ها دیکته میکنن.

همینطوری که میتونین چند پست اخیر منو بخونین بنده پیش بینی کردم آینده شمارو و الان داریم میبینیم کم کم داره نتیجه میده و به عنوان یه کوچیک تر جمع از الان میگم میخواید بازی رو به حاشیه بکشید و جذابیت بازی رو بکشید پایین بگید من شروع کنم کارم رو چون کاملا مشخصه قدرت بازی اومده پایین و تنها راهتون برا پایداری رفع تحریم فروم و نوشتن حرف های بی پایع و به قول قدیمی ها از رو شکم هست چون هیچ سیاست و تجربه ای پشت این گفت و گوها نیست.

این هم بخاطر حرف های خنده دار شما نوشته شد بلکه به خودتون بیاید و جذابیت سرور رو از اینی که هست پایین تر نیارید و رقبت برا بازی کردن بزارید چون واقعا دیگه داره مسخره میشه بازی و نه تنها تو بازی بلکه فروم هم حرفی برا گفتن نیست و فقط باید به حاشیه هایی که شما درست میکنید پرداخت.

اگر واقعا گروه دو هم گذاشته رو حذف شما یه کاری کنید جمع شید برید یه سرور دیگه حداقل ما تکلیف خودمون رو بدونیم نه اینکه ای ازاینور رجز خونی بشه و از اون ور دف های ماوراییتون بشه دف پلیر غیر فعال جنوب که دو ماهه نمیسازه و این دوتا یکی بشن.

پ.ن یک : درست بازی کن این سیاست کثیف رو بزارید کنار چار روز دیگه همبازی شدیم رومون بشه بگیم اینا با مان

پ.ن دو : قبلا گفتم الانم میگم اگه حرفی نداری نیا فروم یه چیزی بنویس که سوژه بشی جلوه خودت خراب میشه

پ.ن سه: به قول یکی از دوستان اول ما میگفتیم حذف کنید شما میخندید حالا نوبت ماست بخندیم

پ.ن آخر : کارما چیز مضخرفیه مگه نه؟

2018-2019

2019-2020

• سلام

خدا چیکارت نکن ایدین(به قول هادی ویرایش شد^^)میای یک پست میذاری کلی داستان رومیشه!!!میگی توبازی نیستم طرف قلابش روتوهواتاب مبده مثل این وسترنهاکه به طناب اسب وگاومیگرفتن!!!میگی هستم طرف میادمیگه تمام شرافت انسانها ازاول خلقت تا الان روبردی!!!!بابامگه مجبوری بیای اینجاپست بذاری؟!!(داداچ بغل من پیمان جای صندلی نیست برواونورپیش موکسی وفریارصندلی بذار:D:D)

بریم سراصل مطلب فرشیدجان مایک زمانی با ژاپنیهاتو یک پروژه ای کارمیکردیم یک مهندس ژاپنی بودمیگفت شماایرانیا اول یک کاری رومیکنید مامیگفتیم بعدش فکرمیکنیم؟میگفت نه بعدش هم فکرنمیکنیدچون اگه فکرمیکردیدمجدد اون اشتباه روتکرارنمیکردید!!!!

حالاشده داستان شما ازاول سرورسیاست تفرقه انداختن وتوهین به ملت روداری انجام میدی باهربارشکست این سیاست هم بجای تغییرش شدیدترانجامش میدی به خدا کوبیدن سر تودیواربه شکل متوالی اصلا قشنگ نیست تقاضامیکنم سیاست روتغییربدید مطمئن باش این لحن شماحتی اگربه فرض محال مشکلی هم باشه باعث حل مشکل میشه به دلیل محبوبیت شما نزدپلیرهای جنوب!!!!

پ.ن:خدابگم این پیمانوچیکارنکنه این همه سال بازی کردیک کم به اعضای اتحادش ازاون سیاستش یاد نداد فقط ملتوبا طناب میبنده میندازه زیرقطار:P:P

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از دادن القاب به دیگران خودداری کنید ().

• خوب من همچنان به علت تنبلی حوصله نمیکنم لینک های قبلی رو بزارم :دی

بزارید لینک های جدید و تپل که رسید اونا رو بزارم دیگه

ولی یه سری لینک از قدرت نمایی جنوب پیشتاز و قدرتمند بود که دلم نیومد بزارم

1- بعد از نگارش کتاب روش های دفاعی میرسیم به نگارش کتاب نحوه فیک زدن:thumbsup:

البته اگر چه فیک بود ولی باعث شد از خنده تلفاتی بدیم. فکر میکردیم تلفات خنده همینقدره که اینو دیدیم:

2- به هر کسی که بتونه نتیجه این جاسوسی رو تفسیر کنه هدایای نفیسی اهدا خواهد شد:/

خلاصه یه تعداد دیگه تلفات از خنده دادیم که رسیدیم به بزرگ کتیبه نگه ندار که باز هم برای چندمین بار باعث شد چند نفر از خنده برن تو کما.

3- اینو آخه کجای دلم بزارم؟ بابا یکی نیست اونجا آموزش بده و محتوای آموزشی تولید کنه؟:rolleyes:

حالا اینا که فیک هست. ولی توجه شما رو به همر جنگی عظیمی که به دف کورد ما حمله کرد جلب میکنم. شدت این حمله به اندازه ای بود که دیدیم دیگه نمیشه تو این سرور ایستاد و باید حذف کرد.

4- لشکریان عظیمی به سوی شما می آیند=O

پینوشت: مخاطب خاص عزیزم کجا؟ بودی حالا؟ اول سرور این همه سر و صدا و تشکیل تیم الان چرا فرار میکنی؟ نکنه بهت خوب محبت نکردند :P

• ایرانی سلااااااام(از پشت شمشاد ها میپره بیرون)

خوب آقا یه سری داستان الان من دارم که میخوام رو کنم ولی میدونی چیه؟ما که نمیریم عکس های هفته پیش بزاریم ما همین ساعت های اخیر رو میزاریم شاید که یک تکون جزئی بدیم به بازی و بوم بوم دونمون غیر فعال نمونه.

در این جا شاهد یکی از بست همر های شمال هستیم که بعد از جوج و نوشابه زدن اومدن یه احوال پرسی با دیوار گرم جنوب بکنن که همه سرور به خودمونی بودن و مهمون نواز بودن دیوار های جنوب واقف هستن و بسیار ازشون پذیرایی شد

و بلاخره دید و بازدید داریم دیگه ما هم باید بریم یه سر بزنیم به بچه های گل شمال و یهو دیدیم عه. چقدر اینا مهمون نواز خوبی هستن و برامون همینطوری قربونی میکنن و کلی هم شیرینی و آجیل برداشتیم آوردیم که واقعا باید تشکر کنم از این دوستان

و اولش باورمون نمیشد یهو برگشتیم به عقب و لینک های گذشته رو دیدیم و فهمیدم عه عه بابا اینا خیلی مهمون نواز و خوش قلبن همیشه مثل اینکه اینطوری قربونی میکنن خودشون رو

خب اینا به کنار بزنیم تو کار پی نوشت
    اول : چرا لفظ های منو استفاده میکنی حق کپی رایت داری یا نه؟

دوم : خوب فدات شم شماها که هزار هزار فیک های زیر اردوگاه میزدید که حتی یکبار محض احتیاط لنگه دمپایی به عنوان فیک زدین

سوم : خوب همر اصلی همون اکانتی که مسخره کردین همین الان واندرتون رو صفر میتونه بکنه اگه آوانس میدیم سو استفاده نکنین:D

چهارم : دف کورد هاتون نقل محافل شدن با این سبک دفاع ریختن جلو همرها لطفا اصلاحشون نکنید بزارید بخندیم

بهزاد : فعلا ک همین لنگه جورابو حریف نیستید(عصبانیه حواستون به واندر باشه;))

گفتم تخریب نکنید انتحاری میزنیم.خبری در راه است...

2018-2019

2019-2020

• اوووه چه فونت بزرگ و قرمز و باشهههه داداش آروم باش. آب سرد

آروم. آروم .نفس عمیق. آفرین

حالا بریم سراغ اینکه گفتی میخواد همرهای اصلی لرزه بر اندام نحیف واندر ما بندازه

عزیزم ما مرتاض رو داریم استفاده میکنیم برای پارک دف ها که بتونیم جلو همرهای شما که با مولتی میسازید واستیم. آخخخخ یادم اومد مرتاض:thumbsup:

بله. مرتاض که زده شده و دیده شده شما مرتاض رو برای همرها استفاده میکنید.استفاده میکردید . ای بابا اصلا کاتاها پریده که:D

این یه ذره کاتاها رو هم معلوم کنید مال کی بوده8)

مثل اینا زیاده هااا. فقط بوم بوم دون ما خباب شده. مثل شما نمیتونیم بزنیم 8o

• شبی سخت در شمال غرب:

پیرو کری خونی هایی که شخصیتی عجیب و سوپر لانچر از شمال غرب چندی پیش در فروم مطرح کرد :))

شمالی ها بازم فازشو گرفتن دیشب که در جواب باز با چنگال ببر مواجه شدن

yb8x_screenshot_20190208-060108.png

و ناگهان بعد از این دیوار سوپر لانچر شمال غرب که چکمه کوچیک انداخته بود تو دهکدش ساعت ۴ نصف شب با ۸ ساعت لندینگ تایم لانچ خودش رو اغاز میکنه که بعد از اومدن لینکش تیم دف کوردیناتوری جنوب غرب کلا به دلیل عدم جذابیت سرور منحل گردید

xh5o_img-20190208-wa0010.jpg

ما هم تو بازگشت برای یاد دیدن به کاراموزان عرصه ی تراوین اکبر اقارو بیدار کردیم که باز به پارکینگ های شمال سر بزنه

jeig_screenshot_20190208-030235.png

باشد که رستگار شوید

پ.ن:اموزش لانچینگ و پلنینگ همه روزه در تیم اسپیک پیشوا (بدون درد و خون ریزی ) ۱۰۰٪ تضمینی

ایا از دیوار شدن و و خوردن کپ هایتان خسته شده اید؟

ایا همر هایتان قبل از لانچ در پارکینگ خفت میشووند؟:))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است