نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• به نام خدا

سرکه،ترشی،سرور بعد!

نمی خوام جمله بسازم با اینا!سرکه و ترشی برای خودت،دوست داری گویا:)

ولی سرور بعدی حتما بگو بزرگترین دستاورد شمال کوبیدن همرای کج و کوله به دیوار بلند جنوب شرق بوده و بعد هم مهر شوتینگی رو بزن تو پروندت

:thumbsup:

رقابت نیاز به رقیب داره.سستی و ضعف رقیب رابطه مستقیم با حذف و خط و نشون کشیدن برای سرورای بعدی داره:Dدرکت می کنیم،راحت باش.

پ.ن:بچه های جنوب میگن از صبح صفحه تراوینو باز می کنن ارور ۴۰۴ رو می ده:هر چی گشتیم رقیبی در سطح شما یافت نشد8)

پ.ن:کی ایشالا حذف میشی؟!گرم کردی برای سرور بعد؟!حالا کدوم اکانت بودی؟!:/

شاد باشید

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• سلام به اهالی فروم

تصمیم نداشتم در این تاپیک پستی بدم تا اینکه پست آقای :)))))) همون خخخخخخ:D:D رو دیدم.
    در مورد این پست

بعد از تجربه تلخ همر اکانت Ronin

باتشکر،

Jupiter team

دانیال جان

اگر برای شما همر دیفالتی که یک پای ثابت پلن ها بوده،چند پلن موفق داشته،بدون جلو زن کتیبه ی احمق یونیک رو زده وبعد در یک پلن دیوار شده در حالی که 90% از مدافع تلفات گرفته،برای ما جزیی از بازیه.با این طرز فکر شما،وقتی ازتون همر بخوان برای پلن حتما وثیقه ای چیزی میگیری که سالم برگردونن با خورجین های پر از منابع.

و اما این پست جالب[همون :)))))]

خوشیم به خوش بودنتون :دی

اینجا همه از همراشون لذت بردن شما چطور؟

اینجا همه واسشون خوش گذشت شما چطور؟

ایجا همر ها ترشی نیفتاد شما چطور؟ :دی

ویرایش شد

با جاسوس پلن لو بره شما چطور؟ :)))

اینجا همه عالین چون میدونن قضیه چی به چیه شما چطور؟؟ :))))))))

اینجا همه نوبن چون مولتی ندارن شما چطور؟؟؟ :)))))))))))))

"اینجا همه از همراشون لذت بردن شما چطور؟"

دانیال که میگه دیوار شدنِ 30ک گرزی از ما تازه اونم از دیفالت!!!یه تجربه ی تلخه.حالا این 30ک 30ک تبری و شمشیرزن رومن که از شما دیوار شد شادی آفرین و لذت بخش شد؟:D:D

چندچندین با هم؟

یه عده هم قصد داشتن ترشی بندازن ولی خب اجازه ندادیم.متوجهی که؟!عکساشو برو ببین و لذت ببر که خفت شدن و به ترشی افتادن نرسید.

محمد ساتای عزیز.خیلی پلن موفق/پلن ناموفق گفتی.در وصف پلن های ناموفق شما همین بس که یکدونه از پلن های ناموفق شما به اندازه ی کل پلن های ناموفق جنوب بوده.;)

پ.ن:موقع پلن های شمال این بیت خواننده زیاد داشت:

دِفَت را راهیه ما کن/گندم دادنَش با من

:thumbsup:

موفق باشید

Tiny s6 r2
    k00rosh tc2 r3
    Blur ts6 r3
    ----------New----------
    Mercedes-Benz ts1 r1
    Burkina Faso ts2 r1
    Tiny Roa2x r1
    Tiny ts6 r1
    Loveen ts1 r3

RoNiN ts1 r4

•        اوه اوه

بخش اول

ازپیرمردهای جذاب (کننده بازی ) به جوانان محافظ (کار)

سه روزه میخوام پست بزارم هی میگم این پلن هم بگیر بعد اینم بگیره بعدی بعدی

خلاصه امروز دیگه یکم به سرباز ها استراحت دادیم صداشون در اومده بود واقعا

عرض به حضور که اول امین جوکر عزیز به زیبایی هر چه تمام پلنی که خودشون زحمت برنامه ریزی و اجراش رو کشیدن گفتن جنگ کوچیک و احمق بود

حالا منم به بدترین شکل ممکن از اون روز تا الان رو بگم فقط حیف امکان بارگذاری لینکها رو ندارم که حالا یه فکری هم براش میکنیم

و باز هم یه نان کپ دیگه از جنوب چیف کردیم خوشم میاد خوردم به پست یکی ویرایش شد

یعنی حامد خودمون

داشتم به این فکر میکردم حامد اگر مثلا 1000 سال پیش زندگی میکرد مطمن باشید توی گینس به عنوان بزرگترین امپراطوری برای کشور گشایی ازش یاد میشد

هر جا رو که چیف میکنیم سریع یه پرچم میزنه زمین و میگه اینجا nw حکومت میکنه

دیشب هم یه جنگ کوچیک داشت جنوب غرب اره قوربونش اونم نداره دیگه

از اون بدتر ته مونده های همرهایی که با جنگ کشیدن همش دیوار شد رفت چند تا همر از اکانتهای rollbak - deepika - babking و .... دیوار شد

دیفالت kesler با خاک سره کوچمون یکی شد فکر کنم پاپش زیر 200 شد

کپ malakhi هم به یاد و خاطره ها پیوست

بقیش هم اینجا ندارم امارش رو ولی چند مورد دیگه هم بود

خلاصه هر کاری که دوست داشتیم با جنوب کردیم جاتون خالی

همنطور که توی پروفایل نوشتم تا عید هر مدلی که بیشتر بهم لذت میده بازی میکنم و مدل مورد علاقم هم کامیکازاییه

یه سوال بپرسم

یه دوستی میومد اینجا درشت خورد میکرد که ای پست بزاری فلان میشه همر خفت میشه کپ میزنیم و این حرفا ندیدینش ؟؟؟

خیلی دنبالش نگردید فارم شده رفت حالا شاید بگید دارم بزرگ نمایی میکنم ولی واقعا فارم شد اکانت ایشون

نمونش همین دیشب یکی گفت منابع زیادی میخوام برای یه کاری گفتم کپش رو بزن فارم تپل تر از اون فعلا ندارم اونم زد اتفاقا خیلی هم دعامون کرد :D:D

الان من موندم مسعتمره که بودید دف ساز که شدید با فارم بودن چه میکنید

برید قسمت شرقی خودم به اشکان و بهنام میگم جنگ رو بدید به اینا ما نمیزنیم قول میدم

حالا بماند کی به کتیبه های جنوب شرق نیاز پیدا کنیم خدا داند

هر چند هر چی توی جنوب هست بهترش رو خودمون داریم الان دیگه

بخش دوم

دوستان عزیزم که حذف یا در استانه حذف هستن باید بگم هم بازی بودن با شما برای من افتخاری بود خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم

امیدوارم تو این مدت همنطور که به ما خوش گذشت و لذتش رو بردیم برای شما هم همنطور بوده باشه و هر جا هستید موفق و شاد باشید

ما فعلا هستیم تا این جوونا رو یکم ارشاد کنیم شاید به راه راست هدایت بشن یکم دیگه میایم پیشتون ببینیم میتونیم کاری کنیم یکی دوتا از همر قشنگاشون رو بزنن کیف کنیم

موفق و عزیز باشید

مرتضی

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: از واژه های مناسب تری استفاده کنید ()

• سلام سلام همگی سلام

شاهد یکی دیگر از همر نهنگ های شمال بودیم که بعد از مصرف توکسین ماهی توپی(از اینا که میترسن باد میکنن)خودشو به ساحل جنوب زد

هوا گرمه هوا گرمه جنوبم ناب و ولرمه(توروخدا قافیه رو) خلاصه ما هنوزم منتظریم که این همرهایی که با مولتی های فراوان اول سرور و مزارع آناناس آخیل(به گفته خودش) و ترشی انداخته شده(تا الان سرور بار اوله دیده میشن)کوبیده بشن به ما و ما لذت بیشتری ببریم

ولی خودمونیم الان لذت 30 ما 70 شماست هی پلن های تخیلی میرید و خیلی راحت همر میکوبید در و دیوار و مثل آب خوردن حذف میکنید ولی خب ما چون چار روز دیگه یه سرور دیگه میخوایم بازی کنیم نگران آبروی خودمون هستیم حدالامکان تا آخر سرور میمونیم

یه موضوع دیگه که چند وقته شاهدشیم و بچه ها میگن چرا جوابشون رو نمیدی این نخود هر آش هان که میان مزه میپرونن و تیکه میندازن به ما که از لحظه ای که پست اول رو گذاشتم هی دارن دخالت میکنن اولش که ما هیچ کاره بودیم بعد شدیم بچه سال بعد شدیم گزافه گو بعد شدیم اصلا پست هاتو نمیخونم بعد شدیم خودشو به بزرگا میچسبونه بعد شدیم دوال اکانت بعد شدیم این خودش اکانت درست حسابی نداره همینطوری پیشرفت کنم تا چند هفته دیگه احتمالا میگن این توتال جنوبه ولی بهش اهمیت نمیدن(لللووولللل) ما که اسم اکانتمون رو گفتیم شما هم بگو یه دستی به سر و گوشت بکشیم ببینیم چند مرده حلاجی انقدر حرف زدی همونقدر همر یا دف کشیدی

پ.ن اول : سعید داداش جواب این نخودی رو نده فکر میکنه کسی شده من هنوز به چشم پلیر نمیبینمش:D

پ.ن دوم : امان از بیکاری اول صبحی میایم کل کل یکیتون بیاد باز یه پست بره بخندیم

پ.ن آخری : موندن توی این سرور و ادامه بازی دوتا چیز میخواد و میخواست یکیشو باید کسب کنی یکیشو باید داشته باشی که نداری

ثانویه : (تجربه و جرعت) بد برداشت نشه<3

x57_photo_2018-11-24_19-42-39.jpg

ts29.travian.com Captain price

ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM

ts19.travian.ir Alireza4336

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

• ازپیرمردهای جذاب (کننده بازی ) به جوانان محافظ (کار)

سه روزه میخوام پست بزارم هی میگم این پلن هم بگیر بعد اینم بگیره بعدی بعدی

سلام عزیزم یه چند مورد باید خدمتت عرض کنم که هم لازمه پلیر های شمال غرب بدونن هم لازمه خودت شب ها این موارد رو با خودت تکرار کنی

1. شما پیرمرد نیستی عزیزم فقط میای فروم رو میخونی فازاسم در کردن داری و میخوای فاز قدیمی بودن به کسی منتقل کنی ولی همه ی ما میدونیم که بهتر بود اول پستت رو به این شکل شروع کنی

(از جوانان جویای نام شمال غرب به گروه مقاومت جنوب)

2.به رسم ادب وقتی از پلنی نام برده میشه تمام جزیات پلن در اون پست گذاشته میشه (نه فقط قسمت های موفقیت امیزش برای شما) جنوب غرب 9 همر لانچ کرد و 6 کپ شمال غرب رو هم انداخت پایین (یکی از نشونه های پیرمردی خشوع و تواضع نسبت به اتفاقات بازی هستش) اما ایا شما ازون 6 عدد کپی که از شمال خورد صحبت کردی عزیزم؟خیر! دلیلش رو بهت میگم !چون هنوز تایم پلی تراوینت به قدری نرسیده که این موضوع رو درک کنی که بازی زدو خورد داره

3.بی سیاستی:سایدی که میاد تو روز 130 بازی همر های خوبه سایدش رو به صورت بسیجی وارانه با هد بند یا زهرا لانچ میکنه تو دیوار یعنی چی عزیزم؟این یعنی عزیزم شما هیچ برنامه ای برای اند گیم و یا اخر بازی ندارین قربونت برم یعنی کلا الابختکی دارین بازی میکنین

الا بختکی یعنی چی؟ یعنی برات مهمه تو مدت کم یه حرکت خفن انجام بدی(یکی دیگه از نشونه های جوانان جویای نام) مثل اون لانچ های خفنی که انجام دادی و بوسیدن های پیاپی دیوار جنوب غرب(که بعدش تو جنوب بهت لقب سوپر لانچر شمال داده شد با یک مدال ) ویرایش شد

من دوس ندارم چیز خاصی از خودمون بگم فقط اینو بهت میگم در مقابل جنوب غرب کلا با 3 اکانت و 3 همر بالای 11 کپ از شمال با تلفات زیر 10% انداخت(اکانت سهند lord s تا وقتی دیوار شد 5 کپ از شمال با 20 کا گرزی زد)

ولی جنوب غرب از همر های خوبش چیزی رو شمال بلند نکرد (دلیلش هم اینه که جنوب داره با برنامه ریزی میره جلو عزیزم بر عکس شما که صبح بلند میشی هند بند یا زهرا میکنی سر سربازاتو یا علییییی)

دلیلش رو در مورد بعدی خدمتت عرض میکنم

4.سو استفاده از دفاع ساید و کتیبه ها :

یکی از بزرگترین دلایلی که جنوب غرب با دمپایی میومد و کپ های شمارو جارو میکرد این بود که تیم پیشوا تو انالیزی که از شمال داشت فهمید شمال غرب یک سری پلیر فعال(نه خوب) داره که کلا دفاع فقط بین اونا تقسیم میشه و عملا تیم دف کوردیناتوری نداره و نصف بیشتر دفاع ساید هم روی اکانت موری متمرکز هستش (600 کا روی رژیم منحصر 300 کا هم روی چکمه ) خوب وقتی یه سایدی تو روز 130 بازی نزدیک به یه میل دفاع فقط روی یه اکانت میریزه و دو تا کتیبه هم میزارن رو اون اکانت یهنی بقیه ساید کلا هیچی ندارن (ما تا هفته پیش اصلا همر دیواری ندادیم خود بچه های شمال غربم میتونن حرفم رو تایید کن)

این بازهم یکی دیگه از نشونه های دیکتاتوری و جوان جویای نام بودن هستش که چرا واقعا نحوه ی چرخش کتیبه ها باید تو شمال به این منوال باشه و چرا تمرکز دفاع باید بدین شکل باشه

صحبت دیگه ای ندارم اینکه دراین پست شمارو ریپلی کردم میتونی بذاری در تابلوی افتخاراتت جوان جویای نام عزیزم و امیدوارم تا اخر سرور باشی و بازی رو برای جنوب غرب جذاب تر کنی

پ.ن:درخواستی که دارم اینه که شما خودتون برید قسمت حملات به اتحاد لینک کپ هایی که ازتون خورده رو بردارین بذارین که همه لذت ببریم از زدو خورد بین شمال و جنوب (و فراموش نکنیم که هدف اصلی از بازی اسم در کردن نیست بلکه لذت بردن هستش)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از کلماتی که ایجاد شبهه میکند خودداری کنید ()

• سلام به همه

شاهد حذف دسته جمعی گروه دو شمال هستیم و آماده سازی گروه سوم برای نک و نال مجدد و ما هم خوشحال و خرسند به بازی ادامه میدیم

یه سوالی که ذهنمو درگیر کرد حرکت این رفیقمون بود . خوب اگر از کپ اسکات میکشی با حجم بالا دیگه چرا میای از واحه ها اسکات میکشی؟

دارید با خودتون چیکار میکنید؟

خوب خیلی جالبه دوباره اومده از واحه ها اسکات کشیده خوب برادر من دیروز آمار دراوردی. فکر کنم از اسکات واحه فقط یک چیزی شنیده گفته بزار اجرا کنیم بلکه نشون بدیم ما هم بلدیم . اره داداش تو هم بلدی مرد اونه که لانچ کنه این اسکات هارو همه بلدن بزنن

پ.ن اول : منتظر لانچ های گرم شما هستیم

پ.ن دوم : منتظر لانچ های گرم ما باشید

پ.ن آخری : اصن از وقتی حذف کردید بچه ها غمبات گرفتن که به کی بخندیم دیگه:Dهرجا هستی از تریبون اعلام میکنم سمیه نرو ولی اگه رفتی درو ببند سوز میاد;)

ts1.travian.ir molla TM

• با توجه به حذف دسته جمعی پلیر های ش‌ش دوستان عزیز جنوبی به خرید کتیبه های این ساید رو به بازی قشنگ و بدون مولتی بازی خودشون اضافه کردن این رفتار جنوب باعث برخورد متقابل شمال میشه که همین کار رو انجام بدیم .

ارادتمند شما

حامد

• با سلام و عرض ادب

با توجه به کوچ پرندگان عاشق ، تب و تاب فرومم خوابید

جا داره در ابتدا یادی کنیم از نیزه خفت کنی که نیزه خفت نکرد ?(

4izt_capture.jpg

بایگوش کجایی که نیزه هات ترشی شدن ;(

از مهمترین اخبار رنده شدن متوالی کپ های شمال شرق هست

در این مدت زمان دلاوران جنوب شرق مشغول به کاشت ذرت در خاک های حاصل خیز شمال شرق شدند

تا کنون مرتاض بزرگ ، احمق کوچیک ، جنگ کوچیک از این ساید توسط جنوب شرق زده شده است

همچنین ۸ پایتخت در فقدان از دست دادن گندمزارهاشون ، تصمیم به خواندن سرود خداحافظی کردند :)))

همچنین ۳ همر از شمال شرق که سنگین ترین همر ، همر اکانت cyrus the great بود بر روی جنگ آموز کوچیک جنوب شرق ، که توسط معماران دیوارهای جنوب شرق طراحی شده بود ، بوسه بر سازه این معماران زد.

با توجه به حذف دسته جمعی پلیر های ش‌ش دوستان عزیز جنوبی به خرید کتیبه های این ساید رو به بازی قشنگ و بدون مولتی بازی خودشون اضافه کردن این رفتار جنوب باعث برخورد متقابل شمال میشه که همین کار رو انجام بدیم .

ارادتمند شما

حامد

دوست عزیز اصلا اهمیتی نداره شما چی فکر میکنین

بی تعارف بخام باهاتون باشم

یکی از دلایل حذف دسته جمعی بازیکنان شمال شرق خود شما ها بودین !!!

• دست و پاچلفتی شما در زمان جمع آوری کتیبه ها ، توی از بین رفتن انگیزه شمال شرق به شدت تاثیر گذار بود

اینکه متحدت تو ۳۶ ساعت نتونه کتیبشو جمع کنه اونم مرتاض از نوع کوچیک ، به تو هم اجازه نده توی جمع آوری کمکش کنی یعنی چی؟

• در ادامه هم دیدیم که تا وقتی که قصد بازی داشتند ۱ ارزن به شمال غرب نمیدادند.

۱ جنگ آموز امانت بهتون دادن؟

۱ احمق امانت بهتون دادن؟

یه بار جنگ یونیک دادن چیفی که اونم سر بی ملاحضه بازی اکانت shadow man بن شد.چرا این قدر ضایع هسین اخه !!!

• حاضرم شرط ببندم اگر شمال شرق ۲ متحد داشت ، الان اون کتیبه هایی هم که میخاست بده ، به اون یکی متحدش میداد نه شما :))))

دوست عزیزم هر وقت واسه صحبت هات دلیل و مدرک داشتی بیا ارایه بده وگرنه بچه ۴ ساله هم بلده همینجوری زبونش رو بچرخونه

مثل اون دوستمون آرکان سوسیس نیای اینجا بگی ''ایها ناس جنوب شرق همشون مولتی هست'' بعد یه نفر بیاد بگه اسم ۱۰ تا مولتی بگو طرف رو افق محو بشه

موفق باشید

پ.ن : #رو_هوا_حرف_نزنیم

پ.ن : آرکان سوسیس ، خودت شاید نباشی ولی خاطره گیج یونیک کلین کردنت هست.ما همیشه به یادتیم عشقی :love:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• پسر جان اون توپتو ببر یه گوشه بازی کن

ویرایش شد

الانم که اینجا پست گذاشتم فقط از این بابت بود که چهار تا بزرگترت بیان یه صحبتی کنیم ببینیم تکلیف این سرور از چه قراره

یاد اور میشم که جنوب کتیبه از شمال غرب دست پاچلفتی میزنه بعد میره میندازه رو نون کپش ۱۰ روز با مولتی اکانتا پوش میکنه بزن و بساز و سر و صدا بعد همون دست پاچلفتیا که صحبتشو کردم میان همون کتیبه رو بدن لاست میبرن از اون بدتر بدون لاست نون کپ مرحومم چیف میکنن از اون بدتر باز چهار تا بچه میان میگن ما اینجوری هستیم و اونجوری هستیم

خدا پدر اون بنده خدایی که با اکانت the last بازی میکرد رو بیامرزه حداقل خودش میگفت اقا من مولتی دارم

پ.ن: اگر از جنوب کسی برای مذاکره هست اطلاع بدید

ارادتمند شما

حامد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: از لحن مناسب تری استفاده کنید ()

• سلام بابا بزرگ

داداچ داری اشتباه میزنی :)))))

بیا یه کم واسمون از دست آورد های شمال غرب بگو.چی داشتین؟

• ربع بی جنگ آموز و احمق کوچیک به مدت بیشتر از ۴۰ روز؟
    • ربع بدون مرتاض کوچیک؟
    • ربع بدون چشم بزرگ؟

حالا باد کدوم طرف وزید ، بنده خدایی اتاق بازرگانی رای نیاورد :) ناراحتی هاش زیاد شد ، ۴ تا دیگه هم واشر سرسیلندر سوزونده بودن

یه لحظه قرعه به نام حامد میوفته جنگ یونیک بره رو اکانتش

۳ جنگ کوچیک دیگم مفت و مجانی بره شمال غرب

منم بودم توهم قدرت برم میداشت ^^ تویی که رنگ جنگ ندیدی یهو جنگ یونیکت بدن بایدم اینجوری ذوق مرگ بشی

یه حرفی زدی :) پا حرف خودتم نمیخای واستی؟

دوستان عزیز جنوبی به خرید کتیبه های این ساید رو به بازی قشنگ و بدون مولتی بازی خودشون اضافه کردن این رفتار جنوب باعث برخورد متقابل شمال میشه که همین کار رو انجام بدیم .

شما در این پست مستقیما به جنوب تهمت بازی کثیف رو زدی.مسلما واسه این اتهام باید دلایل مشخص خودتو داشته باشی.به قول ما شیرازیا '' فنگ ننداختی که :) ''

لطف کن به جای بلبل زبونی ، بیا راجب این تهمتی که وارد کردی ، دلایل و مستنداتو ارایه بده.

در آخر پستمو با شعر همیشگی تمام میکنم

هنگام شنا مثل یک دست و پا چلفتی

بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی

موفق باشید

پ.ن : هویجم مگه قاطی میوه ها شده؟!!!:/

• سلام و عرض ادب خدمت فراریون و مستعمریون عزیز و دیگر پلیر های خوب و محترم تراوین سرور یک راند چهار

اومدیم یه نگاهی به وضعیت کتیبه های چهار ساید بکنیم که به علت حذف یک ساید در شمال ما کل کتیبه ها رو به صورت

جنوب غرب

جنوب شرق

شمال بزرگ

تقسیم بندی کردیم که خدای نکرده حقی ناحق نشه

در کل 46 عدد کتیبه کوچک در کل بازی وجود داره که سهم ساید ها به این شکل میباشد

26 عدد دست جنوب شرق

7 عدد دست جنوب غرب

15 عدد سهم شمال بزرگ

از 10 احمق کوچیک  3 تا سهم شمال / 6 تا سهم جنوب شرق / 1 سهم برا جنوب غرب

از 6 تا گیچ کوچیک  2 تا سهم جنوب شرق / 2 تا جنوب غرب / 1 ناتار / 1 شمال

از 6 انبار برتر کوچک  3 تا جنوب غرب / 2 تا شمال / 1 جنوب غرب

از6 جنگ آموز های کوچیک  3 تاش دست جنوب شرق / 3 تاش دست شمال

مرتاض های کوچیک 4 تاش دست جنوب شرق و سهم جنوب غرب و شمال هرکدام یک عدد

در چشمان کوچک شمال 3 سهم داره / جنوب شرق 2 /  جنوب غرب یک عدد

چکمه بزرگان کوچک هم جنوب شرق 3 سهم / جنوب غرب 1 سهم / شمال 2 سهم

راز های معماری 3 سهم جنوب غرب و 3 تای بقیش روی ناتار

حالا در کتیبه های بزرگ که شامل 28 کتیبه بزرگ و 7 منحصر میشوند

4 منحصر در اختیار جنوب شرق

2 منحصر در شمال

1 منحصر تحت سلطه جنوب غرب

کتیبه های بزرگ معماری در اختیار ناتار هست و فعلا کسی تمایل به کسبشون نداشته

در چکمه بزرگان جنوب شرق 1 عدد / جنوب غرب 2 عدد / شمال هم 2 عدد

در کتیبه چشمان که به صورت کامل تخت اختیار جنوب بزرگ قرار داره که 4 تا سهم شرق و 1 سهم در غرب وجود داره

در تنها بخش کتیبه ها که به سود شمال هست 2 بزرگ در شمال / جنوب هرکدوم یک سهم دارن(منحصر هم دست شمال) مرتاض بزرگ

در کتیبه جنگ آموز 2 سهم شامل جنوب شرق / سهم شمال 1 سهم / جنوب غرب هم 1 سهم

در بخش کتیبه انبار برتر هم 2 سهم شمال / جنوب در هر ساید یک کتیبه

گیج کننده هم بجز منحصر که دست جنوب شرقه بقیش دست ناتاره

احمق منحصر هم دست جنوب شرق

در کل هم میرسیم به موضوع جمع بندی که چه تعداد کتبیه در ساید ها وجود داره که به این نتیجه میرسیم

26 عدد دست جنوب شرق

7 عدد دست جنوب غرب

15 عدد سهم شمال بزرگ

در کتیبه های کوچک که برتری کامل جنوب متحد رو میرسونه و در کتیبه های منحصر هم

4 عدد دست جنوب شرق

2 عدد دست شمال بزرگ

1 عدد دست جنوب غرب

که در منحصر ها هم قدرت به صورت کامل مشهود هست و در کتیبه های بزرگ

9 عدد دست جنوب شرق

8 عدد دست شمال بزرگ

6 عدد دست جنوب غرب

که باز هم با اینکه شمال سهم بیشتری داره ولی جنوب از اون ها بالاتر هست با سهم بیشتر

حالا یه سوال پیش میاد چرا باید یکی بیاد از شماها کتیبه بخره؟نه جدی؟اونم ساید جنوب شرق حالا باز میگفتید بچه های غرب میگفتیم به نسبت کتیبه کمتری دارن ولی دست گذاشتین رو سایدی که بیشترین تعداد کتیبه چه در کوچیک چه بزرگ چه منحصر رو داره خیلی برام خنده داره امیدوارم دلایل قانع کننده ای بیارید وگرنه مثل همیشه پروندتون کثیف تر از سابق میشه و یه تهمت زدن هم بهش اضافه میکنیم

پ.ن اول : اشکان شیطون من نبودم فروم رو دست گرفتیا

پ.ن دوم : حالا که کل شمال گذاشت رو حذف مستعمریون عزیز یه لطفی کنن به بازی خودشون برسن مگه اینکه بیکار بودن و هیچکاره بودن بهشون چسبیده باشه یا نکنه بهتون گفتن فقط دف بکشید الان یه همر ندارید؟شمال کلا مایع شرمساری این سرور بود

پ.ن آخری : دلمون برا نیزه خفت کنا تنگ شده کجایید پس؟:(;)

ts1.travian.ir molla TM

• الهی فدای اون بازی تر و تمیز تر از خودت بشم که کاملا بر همه مشخصه

اگه اشتباه نکنم تو ماه دوم سرور اکانت شما بود که یه همرش چیف شد :(

اگر اشتباه نکنم کتیبه جنگ یونیک دست شما بود که از شما زده شد :(

اگر اشتباه نکنم یه انبار بزرگم دست خودت بود اونم بدون لاست ازت زدن :(

بیا یه دوره کنیم از اول سرور

شما یکی از افتخاراتتو جز دست و پنجه نرم کردن با مولتیات برای دوستان بیان کن بلکه یکی از افتخارات قبلیت لاپوشونی بشه :)

یه مثال میزنم اصلا هم ربطی به این بحث نداره

ویرایش شد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: استفاده از ضرب المثل هایی که از آن ها برداشت نامحترمانه میشود ()

• والا تا چند وقت پيش من فكر ميكردم شما يكي از فارماي اخيل هستي

بعد كه همرت ديوار شد گفتم اين كجا بود؟از تو لپ لپ در اومده؟بعد ها فهميدم برا اينكه قهر نكني بهت جنگ دادن بموني تو سرور البته فكر نكنم به كارت بياد توي همون نان كپت فقط ميسازي اونم از صفر شروع كردي خدا قوت

راستي چشمان منحصر رو يادته اشكان چطوري زد؟با ١٩ تا كاتا ؟چهارتا ويو ١٩ تايي زد رد شد.

مرتاض كوچيك رو چطوري زد؟

جنگ كوچيك رو چي؟چشمان بزرگا رو چي؟

تا ديروز سايدت مستعمره بود و كتيبه نداشتي الان مرغانه كفتر دادنت زبون اومدي؟

كاكو از امير بپرس يا اشكان ميدونن ما شل كرديم شما در نرين حريف قوي نيست و دستو پا چلفتيه روزي يه ساعت بيشتر انلاين نميشيم و الا تا الان شلغم كاشته بوديم شمال غرب

يادت باشه ما فقط يه پلن سنگين رفتيم، يدونه.... اونم كپاتونو اورد پايين و چيزي ازش نموند

همه دف هم رفت رو مري جون

:)

بخاييم بيشتر بريم ديگه راسياتش بازي لوس ميشه شما ها هم حذف ميكنين نميدونيم از كي بخنديم.

جوان از تاريخ اكانتت معلومه هنوز دو ماه نشده تراوين رو شروع كردي و اومدي فروم

جنوب شرق نيازي به مذاكره با شما نداره يه سري اصول داره پاش هست اگر مدركي داري رو كن اگر نداري سخن اضافه نران

اگر نياز به اوانس داريد بيا پي وي من يا تلگرام بگو يه چند وقت اوانس بديم بهتون

خلاصه اينكه به ما خوش گذشت داريم ازتون لذت ميبريم جوون باش بيشتر بهت بخنديم

خاستي بري هم درو ببند سوز مياد

زمستونه سرده...

خوش باشي

سعيد

پي نوشت: والا هنوز همراي ما نيومده سراغتون حساب كن من با يه همر كپ رنك يك مهاجمينم بترس از روزي كه همين اشكان از سالار رو نمايي كنه... اون موقع موري جون هم كل سرورو بكنه مستعمره و دف بزاره باز رد ميشه :)

پي نوشت ٢:بزار يك سال از تاريخ فرومت بگذره بعد بيا اينجا خودتو معروف كن

جواني و خام و جوياي نام ولي هنوز برات زوده عزيز

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: ویرایش پست ریپلی شده ()

• اقا سعید دوست عزیز ببین خودت خواستیاا

الان میرم دوتا دونه موش میکشم که من بشم اول ^^^^^^^^^^

با اون همه مولتی و پوش و غیر اندازه همون یه همر من هم نبودی بخدا

سعید تو خودتو قاطی بحث بازی نکن بیا در مورد علل براندازی ساسانیان صحب کنیم عزیزم ^^^^^^^^

• يه پيشنهاد بيا يه هفته بريم با هم تو يه اتحاد ببينيم كي مولتي ميزنه من يا تو

قبوله؟

من اين امار همر كپمه فقط تا دلت بخاد هم پلن رفته شمال شرق و غرب

نه مثل تو يه پلن بره همونم ديوار شه

:)

به پيشنهادم فكر كن يه اتحاد دو نفره نظارت كنيم رو هم ببينيم كي مولتي ميزنه

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• حامد بحث ما چیز دیگری بود !

من اگر جواب صحبت هاتو نمیدم فقط به ۱ دلیله به بحث اصلی بپردازیم گمپ گلوم

ببین اومدی نسازی !!!

اعتبار حرفت به همینه بزنی ، کم بیاری جاده خاکی؟

شما در این پست مستقیما به جنوب تهمت بازی کثیف رو زدی.مسلما واسه این اتهام باید دلایل مشخص خودتو داشته باشی.به قول ما شیرازیا '' فنگ ننداختی که :) ''

لطف کن به جای بلبل زبونی ، بیا راجب این تهمتی که وارد کردی ، دلایل و مستنداتو ارایه بده.

ببین من فارسی روان به شما گفتم

دوباره درخواستمو تکرار میکنم با فونت بزرگ.شاید چشمات مشکل داره

شما اتهام بازی کثیف و خرید و فـروش به جنوب زدی.مسلما دلایل مشخصی واسه این اتهامت داری.ما منتظر دلایل مستند شما در فروم هستیم

در صورتی که نتونه حرفی که زدی رو ثابت کنی ، تمامی صحبت های شما فاقد اعتبار خواهند بود و بعید میدونم دیگه کسی واسه صحبت هات تره هم خرد کنه :)

سپاس

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: درخواست کاربر ()

• اقای حامد صفری متولد 68 .... شما سنت از 95% پلیر های اینور کمتره ، بزار حداقل به دهه سوم زندگیت برسی بعد با این ادبیات حرف بزن و بقیه رو مسخره کن فدات شم ، ادم برای 3 4 سال اینور اونور باد زیر قبقبش نمیندازه ! بگذریم

یه سوال

زمانی که جنگ کوچیک از ماکروفایر با لینک سبز خورد

یا چکمه کوچیک گندم با 3 4ک لاست خورد

یا 2 تا مرتاضتون خورد + جنگ منحصر

هم اینطوری حساس بودی ؟

یا الان ش ش همه حذف کردن و یه جورایی شما به اونا چشم مستعمره نگاه میکنی حساس شدی؟ بالاخره شما اون جنگ رو مال خودت میدیدی ، نه مال اونا

با وجود حذف ش ش ، من هنوز معتقدم بهترین همرهای شمال از شمال شرق بلند میشه ، ش غ تهش همون 30ک شمشیره :دی بیشتر بشه باید بکوبه چون نمیتونه نگه داره

پ.ن: بهت قول میدم روز اخر توی تاپ مهاجمین توی 3 صفحه اولم نیستی ! چه برسه به رنک :)

پ.ن: اخر سرور همه کتیبه ها باید اینجا باشه :) یا حذف میکنید میرید ما میایم از ناتار میگیریم ، یا با زور میایم میگیریم :)

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• من بی حال بودم با کارای شما بی حالتر هم شدم...

صبح خروس خون پا میشیم و با این صحنه ها مواجه می شیم...

10eknf8.jpg

خوب موقعی که نمی تونین نیرو نگه دارین نکنین... چرا رسما اقدام می کنین برای بوسیدن دیوار.

ای عزیزی که فتوا می دی میگی جنوب شرق پولاش مفته که بیاد از صحراهای شمال کتیبه بخره؟

شما اول برو پلیرت را راضی نگه دار بعد بیا اینجا صحبت کن تا ببینیم چند چندیم؟

f08a5v.jpg

پ.ن1: یعنی کاری به سر ممد در آوردین که بهش می گم اینزرت کنیم کافیه ولی اینجوری اینزرت می کنه! ممد این اینزرت نیست... توی دف ساز کی می خوای بازی یاد بگیری؟

پ.ن2: اشکان داوطلب شده یه دست و یه پاش را قطع کنیم و جلوتون بازی کنه.

پ.ن3: یعنی اگه همه ی 2 دهی ها مثل 2 دهی معروف بودن من کل تراوین را تسخیر می کردم.

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• سلام

ظاهرا باید این سرور رو دیگه تمام شده به حساب اورد(تعجب کردم فرشید حذف کرد البته احتمال میدم تودنیای واقعی سرش شلوغ شده که رفته درهر حال امیدوارم موفق باشه)من میخواستم پیشنهاد بدم حالا که اینطوری شد جنوب ازمتا دربیاد خودشون با هم اعلام جنگ کنن شاید یک کم سرور جذاب بشه!!!!

برعکس گفته های دوستان شمالی توفروم که هی بحث مولتی و... میکردن اتفاقا اصلا تواین سرور داشتن نیروی نظامی زیاد به نظر من برنده وبازنده رومشخص نکرد اولین عامل سیاست بود ودومی فکر وزمانی که برای بازی گذاشته شد به نظر من جنوب با نیروی کم(اصلا لینک یا اماری من ازهمرهای نجومی وچیزهایی که گفته میشد من ندیدم ازجنوب)وتجربه وتوانایی زیاد هم در سیاست هم درپلنهای نظامی تکلیف سرور رو مشخص کرد.

در هر حال باید به تمام پلیرهای سرور خسته نباشید گفت وپیشاپیش برد رو هم به دوستان جنوبی تبریک گفت.

انشاالله این سرور به تجربیات دوستان هم در تراوین هم زندگی واقعی اضافه کرده باشه.

موفق باشید

پ.ن:ایدین توکلا خوش شانسی همیشه توتیم برنده ای سرور یک راندیک هم که توتری دات بودی دیدی اوضاع خرابه جیم شدی رفتی طرف برنده;)امیدوارم همیشه موفق باشی

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بازیکنان سرور ۱ راند ۴

پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم و بهترین هارو واسه همه دوستان آرزومندم

طی هفته های گذشته شاهد حذف تعداد کثیری از بازیکنان شمال شرق بودیم

این اولین موج حذف در این ربع نبود

• موج اول حذف رو تیم آخیلیوس و تعدادی از صنعتی کاران شمال شرق کلید زدند

علت اصلی حذف کثیری از مولتی ها بود

• موج دوم هم توسط عده دیگری از تیم شمال شرق بود.این موج توسط افرادی مثل امین ونوم توتال شمال شرق ، سهند اسنایپر از افراد تیم پلنری و فرشید ، دیپلمات شمال شرق راه افتاد

شگفتی جهان و راز یونیک و تعدادی کتیبه ها حذف شد !

آنالیز های مختلفی میشه روی دلایل حذف و جابه جایی بعضی کتیبه ها و حذف برخی موارد انجام داد که موضوع پست من نیست

عمده ترین عامل حذف شمال شرق ، به گفته خودشون ناتوانی در رقابت با قدرت نظامی جنوب شرق بود.

قدرتی به مانند بمب اتمی میمونه که هیچ وقت استفاده نشد.چیزی که در فروم و پلن ها شاهدش بودیم اختلاف سطح فاحش تیم پلنری ها و دف کوردی های ۲ طرف بودیم

بخایم یه مقایسه ساده داشته باشیم بین ۲ ربع شرقی ، درسته در جمع آوری کتیبه شمال شرق هوشمندانه و با برنامه عمل کرد به طوری که هیچ کتیبه ای از شمال شرق توسط جنوب شرق زده نشد اما برای ادامه بازی هیچ برنامه ای نداشت.هیچ تصویر مشخصی از کتیبه ها موجود نبود و خیلی از کتیبه ها غیر قابل استفاده بودند.

شاید موج اول حذف تاثیر بسزایی در این بی برنامگی و سر درگمی گذاشته بود ...

در یک تصویر یه نگاه کلی روی کتیبه های فعلی سرور انجام میدیم و یه نگاه کلی به خود سرور میندازیم

vqms_capture.jpg

• هم اکنون تقریبا شمال شرق تبدیل به مستعمره هم متاش شده ، با توجه به اینکه تمامی لیدر ها و پلیر های فعال شمال شرق (به جز دانیال جوکر ، ابی پانیشر و تعداد دیگری) عملا میشه گفت که شانس شمال شرق برای ۱۰۰ کردن شگفتی جهان به 1٪ رسیده است

در صورتی که در زمان آزادی کتیبه ها ، این ربع شاید با دیپلماتی بهتر و برنامه ریزی دقیق تر برای زمان بعد از آزاد سازی کتیبه ها ، از مدعیان اصلی برای ۱۰۰ کردن شگفتی جهان بود

• شمال غرب تنها با یک موج حذف در وضعیت بهتری قرار گرفته

این ربع اگرچه در جمع آوری کتیبه ها به شدت افتضاح عمل کردند اما استقامتشون جالب توجه و جذاب کننده بود.

تعبیر خلبانان ژاپنی (کامیکازه) شاید تعبیر زیبایی واسه این ربع باشه.شجاعت و دلاوری خلبانان ژاپنی چیزی بود که آوازش در جهان پیچید و از همین جهت ، این منش شمال غرب قابل تقدیره !

پتانسیل دفاعی این ساید به شدت خوب هست.با توجه به کثرت اکانت های این ساید و اسکات های زده شده ، نشون از برنامه ریزی این ساید داره و اینکه این ربع بعد از اون اتفاقات جمع آوری کتیبه ها ، این ربع برعکس ربع هم پیمانش ، به جای پیدا کردن مقصر ، شروع به پوشاندن عیب هاشون و قوی کردن نقات قوتشون شدن

اگر چه تجربه تیم لیدری این ربع خیلی زیاد نیست (لیدر های گم نامی رو در شمال غرب میبینم من) ولی اگر یک پارچگی حفظ شه ، خیلی کار ها با این ربع میشه کرد.

بزرگ ترین شانس شمال غرب ضرب دری بودن با جنوب شرق هست.درگیری های ضرب دری مخصوصا در سرور های نرمال ، سخت تر از درگیری های مستقیم با مرز مشترک هست و چالش های زیادی پیش پای مهاجم گذاشته میشه

• جنوب شرق پرحاشیه ترین ساید سرور بود.

سایدی که به قول معروف با توپ پر پا به بازی گذاشت و به قول داش مجید ، همه رو دعوت به ۳ به ۱ کرد طوری که آرمین نومرسی که تو خداحافظی بود وسوسه شد بیاد یه حالی بگیره از جنوب شرق.

اختلاف های سلیقه ای و جزیی که در جنوب شرق در مدتی حکم فرما بود که به خوبی برطرف شد و اجازه سواستفاده به دیگران داده نشد.

موج کوچیکی از حذف هم در جنوب شرق به وجود اومد که در نتیجه اون ، یکی از بهترین دوستان بنده مجبور به ترک سرور شد و جنوب شرق عاری از حذف نبود !!!

جمعیت زیاد همیشه سازنده نیست :) جمعیت زیاد ، آهنگ ها و ریتم های متفاوت هم زده میشه و باید رقاص خوبی باشید تا بتونید با تمامی آهنگ ها برقصید ;)

جمع آوری کتیبه ها در جنوب شرق خیلی خوب انجام شد.

کتیبه های ساید خودش و مضاف بر اون جنگ یونیک و چشم بزرگ شمال غرب + ۲ مرتاض کوچیک این ربع و چند کتیبه دیگه (حضور ذهن ندارم) عملکرد فوق العاده جنوب شرق رو رقم زد.

همچنین جنوب شرق در برخلاف شمال شرق به ربع هم پیمان خودش در جمع آوری کتیبه ها کمک کرد.چه در کلین کردن و چه در زمینه خزانه ای و ثابت کرد که حرف و عمل این ربع یکی است

در ادامه پلن های فوق العاده و دفاع های فوق العاده از این ربع رو شاهد بودیم

اگرچه کم و کسری هایی هم بود.مثلا ۲ بار انباربزرگ لینک سبز خارج شد.جنگ یونیک به بهای ناچیز از چنگ این ربع در اومد و در عرصه رقابتم هیچ بهونه ای مثل تایم نداشتم و ... قابل قبول نیست (تایم نداری اشتباه کردی کتیبه گرفتی ^^) اما اون کسایی که باید شرایط رو درک کنن ، درک کردن و صحبت بقیه از بیرون خیلی اهمیتی نداره

• پیشوا هم این راند دوباره جنوب غرب خانه همیشگیش رو انتخاب کرد

نسبتا اول بازی آرومی رو سپری کردند ، به جز اصطکاک های مرزی با ۲ ربع همسایش ، درگیری به خصوصی نداشت.تیم لیدری پیشوا به خوبی توانست جنوب غرب رو در اول بازی یکپارچه کنه و اتحاد های مزاحم کنار زده یا ادغام شدند تا با حداکثر پتانسیل به استقبال میدگیم بروند

در تایم کتیبه ها به خوبی کتیبه های ربعشو جمع کرد.

در ادامه تقریبا ۱۰۰٪ درگیری های میدگیم این ربع با همسایه شمالی خودش ، شمال غرب بود.

پلن هایی زده شد و دفاع هایی انجام شد که به نوبه خود خوب بودند.پرهام گیرین پلنر جنوب غرب با توجه به تایم محدودش ، گوشمالی های خوبی به شمال غرب میداد.

تنها نکته قابل توجه نبود جنگ آموز ۱/۲ در این ربع هست که عملا کار رو براشون سخت کرده و همین باعث شده تا این ربع با یک چالش جدی رو به رو بشه

همچنین نکته بسیارجالب این ربع ، عملکرد دیپلمات این ربع ، یوسف بود که متاولین متای پیشوا در تاریخ بعد از فیلترینگشون رو رقم زد اگر اشتباه نکنم

هم اکنون سرور دارای ۳ قطب اصلی و یه نیم قطب هست (شمال شرق).درسته شمال شرق خیلی حذفی داشته اما همچنان ربعی هست که پلیر های باتجربه ای توش موندن و میتونه حرفایی واسه گفتن داشته باشه

این متن رو چند روز پیش نوشته بودم بفرستم که خب فرصت ویراش نشده بود و تا الان مونده بود و یه مقدار یخ این تاپیک هم باز بشه

موفق باشید

پ.ن : آواز دهل شنیدن از دور خوش است

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()