نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• الان دو دسته تو بازین: 1. مولتی بازا 2. بدون مولتیا
    من نمیفهمم چرا دسته دوم دنبال اینن که دسته اولو مثل خودشون کنن با حرف. عزیز من اگه قرار بود به حرف درست شه بعد از اینکه زئوس (خدایان مولتی،مولتیوس) نابود شدن بقیه هم درست میشدن.

اگه اون چیزی که مدعی هستین درسته و تعداد سالمین بیشتر از مولتی بازاس هر روز یه پلن برین . با تعداد بالاتون خیلی راحت میتونین ظرف یه مدت کوتاه چنان ضربه ای به مولتی بازا بزنین که به جای حذف مولتی، خودشون رو بذارن رو حذف.

ماشالاه طبق گفته خودتون 120+120 +9+2 تارگت دارین، طرف مولتی هانترم باشه دهنش صاف میشه تا اتک ریل رو پیدا کنه.

آهای پاک بازا یه سرور بیخیال سایدم و خاکم و 100 کردن واندر شین و برای چیزی فرای برد تلاش کنین.

من مطمئنم با شروع این کار روز به روز تعدادی برای کمک از سراسر تراوین به شما میپیوندند (4 نفرو خودم میارم)

3- مجید جان چون من به تحلیل های شما اعتماد دارم ، و تحلیلتون جالب بود منم رفرنس میدم به شما که مولتی های ش ش و ج ش برابره ! پس باید پایا پای حذف بشه !

عکس تاپ تن اتحاد ها و بازگشت اتحاد هوشمند tm به صدر بعد از برگشت از شمال شرق . لول=O

آره عشقی شما درست میگی 4=2

پ ن : در سرور حضور ندارم

پ ن : تنها راه مبارزه با مولتی بازی عدم رعایت گزاره " مولتی منه نزنش" است. اون روزی که من میگفتم فقط 10 نفر این قانون رو از روز اول رعایت نکنن تمام مشکلات حل میشه قبول میکردین به اینجا کشیده نمیشد.

پ ن : برداشت من اینه که یا این سرور قضیه مولتی حل میشه یا باید تا ابد تراوین رو گذاشت کنار و مولتی بازا هر سرور با افزایش تعداد مولتی با مولتی بازه مقابل رقابت کنن. (مثل این میمونه که بری story mode جنرالزو رو حالت هارد بازی کنی و فکر کنی خیلی شاخی)

• سلام و دورود به دنبال کننده های فروم راند 4 سرور 1

امیدوارم در ادامه بازی مهیج تری ببینیم و از فروم با دیدن لینک لذت ببریم

چنتا نکنه واقعا برام جالب بود....

در ساید محترم شمال شرق و لیدرای بزرگوارشون بزرگترین ضعفشون به نظر من عدم کنترل بازی کنای بزرگشون یا سادتر بگم مولتی بازاشون هست.... میپرسید چرا؟؟

1- طرف به هر جا دوست داشته باشه و عشقش باشه اتک میده و جلوشو نمیتونن بگیرن و پستاشم لایک میکنن( تایید اتک داده شده)

2- استفاده ابزاری از کلمه مولتی بازی و فقط حرف و تایید حذف( حتی طرف نمادین هم یکیشو نذاشت رو حذف ) که بگه حرف لیدر برام مهم بوده....

3-باد از هر ور بیاد لیدره( اقا فرشید) به همون سمت میره ....

4- نداشتن ثبات توی گفتار...(مثلا نفر اول از حذف مولتی اکانت دفاع کرد) اما فوری باد یه جهت دیگرو دید( آیدین) وحرفش برگشت و غارت نکردن شد اولویت صحبتاشون

5- مظلوم نمایی فراوان برای جلب هم عقیده و شاید آینده متا همراه

6- وصل کردن مرتب انواع الفاظ به ساید رقیب

و .....

و اما در جواب آیدین عزیز:

آیدین جان اتیش که گرفت تر خشک با هم میسوزن.... جنگ که شروع شد و شروع کنندش تیم دیگه ای بود

و تایید کنندش لیدراش.... تمام منطقه شمال شرق وارد شد و نه اکانت خاصی پس مولتی باز و غیر مولتی باز نداریم

آیدین عزیز پلن آرمین و مجید خوب بود.... پلن امرداد بد؟؟؟جالبه شما که پلنر قهاری هستی شما چرا اینطور میگی؟؟

من میگم پلن فوق العاده ای بود به چند دلیل

1- حداقل تلفات

2- حداکثر خسارت

3- زدن کپ لیدری که حالا صنعتی مولتی نداشت اما سنتی یه کارای میکنه

4- فهموندن به لیدرای شمال شرق که جنگ عواقب داره جلو پلیراشو اگه میتونه ... بعید میدونم بگیره..

5- گمرا کردن دفاع با نظم و تارگتای غیر عادی....جای دیگه دفاع همین لیدر عزیز جمع شده بود حتما ..

یا اینکه شما میگی کل شمال شرق دفاع نداشته حتما ....

و اما در نهایت برداشت من و شاید غلط اینه که شما به هر دری میزنی اون حس مهم بودنتون حفظ بشه....

اما پیشنهاد دوستانه من این راهش نیست و اینکه هدف هیچ وقت راه توجیه نمیکنه... ارمان شما چیز دیگه ای بود اما میبینم که قضیه همش به سمت کشک بودن داره میل پیدا میکنه و شما طرفدار جمع میکنی به خاطر یه هدف دیگه ....

و اما دوباره شما را ارجاع میدم به همون کتاب قبلی

من تقریبا تمام مطالب اتحادت و گروه تلگرامیتونو میبینم میدونم که حقیقتو داری اونطور که دوست داری نشون میدی که کسی از دست ندی ....

اما همین بس که دفاع برا خودت جمع کردی و بقیه اتحادت مهم نیستن احتمالا

پس تو سوانز هم شهروند 1 و 2 و 3 دارید

یا اینکه فقط برا اینکه اسم بالا باشه از هرجا پلیرای شاکی یا اخراجی داری جذب میکنی ...

یا اینکه مولتی سنتی( دف ساز از نظرت اوکی هست) رجوع به اکانتای اطرافت و پارکینگ ودف ساز شخصی

یا اینکه هر کی معترض باشه تو بچه هاتون میپیچونی در جواب

ضمنا یادمه یه جا گفتی لیدر نیستی و دخالتی نمکنی مستقیم اما پیشنهاد و نظراتتون تو پستای قبلی و از جانب سوانز یه چیز دیگرو میرسون حداقل به من

در هر صورت من همیشه جزو طرفدارات بودم تا اینکه واقعا اون ور سکه هم دارم میبینم ... و خیلی جالب میشه ادامه بازی با این طرز تفکر ....

s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir

• این حجم از مقاومتو واقعا نمیتونم درک کنم چرا نمیخواین قبول کنین تعداد مولتیا تقریبا برابر هست :|

مجموع غارت اتحادهای آمرداد که تو تاپ هستن : 53,529,299

حالا مجموع غارت اتحادای شمال شرقی که تو تاپ هستن : 51,016,676

همونطور که میبینید فقط اختلاف ۲ میلیون هست! حالا چجوری نسبت ۲ به ۴ هست خدا میدونه!

حالا اگه بخوایم با تعداد اکانتای تو اتحادای تاپ ۴۰ مقایسه کنیم چی میشه :/

مجموع اکانت های آمرداد تو اتحادای تاپ ۴۰ :

تو صفحه اول تاپ ۲۰ : ۲۷۳

تو صفحه دوم تاپ ۲۰ : ۳۱

مجموع اکانتای آمرداد : ۳۰۴ اکانت

حالا بریم سراغ شمال شرق :

صفحه اول تاپ ۲۰ : ۲۱۴

صفحه دوم تاپ ۲۰ : ۹۴

مجموع اکانتای شمال شرق : ۳۰۸ اکانت

چیزی که الان خنده داره اینه که همون طور که میبینید اکانتای شمال شرق ۴ تا دونه بیشترم هست حتی و طبق حرفایی که خودشون از اول سرور میزدن مبنی بر اینکه پلیرای امرداد بیشتر از ش.ش هست پس الان باید یه جای کار بلنگه یا اینکه برداشتن فامیلای ۱۱ تا ۴۰ سالشونو وارد کردن :/:/:/

اما یه نکته ای که توجهمو جلب کرد تو این شمارشا این بود که ش.غ هم اکانتای کمی نداره !

صفحه اول ۲۲۱ اکانت و صفحه دوم ۳۷ اکانت که در مجموع میشه ۲۵۸ اکانت به علاوه یک اتحاد ۲۰ نفره مشکوک به نام Ts1 که اگر بخوایم به ش.غ اضافه کنیم میشن ۲۷۸ که واقعا کم نیس در مقایسه با سایدای شرقی! حالا شاید اونجا صنعتی کار نشده باشه ولی قطعا سنتی وجود داره با توجه به آمار مگه اینکه بخوان بگن که همشون پلیر دارن که اینجوری میشن سایدی که دارای بیشترین بازیکن فعال هست .

خب دیگه قضاوت باشه با خوانندگان فروم که کی این وسط داره دروغ میگه .

• چراغ اول؟: )
    بله . یه دونه ضعیف ترین از 150 تا مولتیشون رو گذاشتن روی حذف، اسمش هم میشه چراغِ اول. آهای ملت تراوین ، بیاید ببینید که یه دونه از مولتیامون رو که یه ماه هست درست کردیم و 450 تا پاپ ده مفیدش هست رو گذاشتیم رو حذف . ما از خود گذشته ایم!
    تواناییتون در سفسطه و فرافکنی و منحرف کردن بحث رو اگر یک درصدش رو روی بازیتون میزاشتید، الآن مجبور نبودید به هر ریسمانی چنگ بندازید و هر کثیف کاری ای بکنید. خواهش میکنم منت نزارید روی سر سرور.

وقتی میگم قابل اعتماد نیستین می‌دونی یعنی چی؟ یعنی اگر به uid همین مولتی که الان گذاشتی روی حذف و خیلی های دیگه دقت کنیم میبینیم که روز 31 ام بازی دقیقا وسط جایی که مذاکرات سوانز و امرداد داشت به جایی میرسید و قول هایی دادین همون موقع، ساختین. (از اینجا معلومه).
    همونجایی که سوانز داشت صادقانه کنار میومد باهاتون و به سوانز میگفتین "خب چون ما از اول هزینه کردیم و مولتی ها رو قبلا ساختیم دیگه شما با این کنار بیاید که چندتا مولتی که ساخته ایم بمونه به عنوان فلان و دف ساز و ... "، شما داشتین اون پشت مولتی های بیشتر و بیشتر می‌ساختین. واقعا نمی‌دونم چرا باید کسی جایی به شما اعتماد کنه. شما کوه بی اعتمادی و ریا هستین.

"اگر بخوایم غارت توافقی رو استاپ کنیم کی گندم این همر دیفالتایی که ساختیم رو بده؟ من قهرم اصلا. اول تو حذف کن!"

چرچیل جان وقتی عصبی میشی یه حرف هایی می‌زنی که خیلی راحت باعث میشه دستت زودتر از چیزی که فکرش رو میکردم رو بشه برای بچه ها. من می‌خواستم همه‌ی پلیر های سوانز به عینه ببینن که نظر نفر دوم ( یا شاید اول) امرداد در تصمیم گیری ها درباره سوانز چیه. این که من بعد از 40 روز حرف زدن با این عده‌ آدم های ریاکار و دورو (که خب همیشه گفتم محدود هستن و شامل همه ی پلیر های امرداد نمیشه) میام میگم :"اینا هیییچ احترامی برای سوانز قائل نیستن، دید بالا به پایین دارن، دنبال نابودی سوانز هستن، دو رو هستن و در بیرون خودشون رو منطقی و دنبال صلح و توافق و پاک بازی نشون میدن و در داخل وقتی باهاشون صحبت میکنی، میبینی کاملا برعکس هست و هدف دیگه ای دارن و دنبال برد به هر قیمتی و بزرگ نشون دادن خودشون هستن.

حالا که اینطور شد؟: )

ترس چه کارهایی که نمیکنه چرچیل جان. کسی که توی مرداب افتاده، هرچه دست و پا بزنه بیشتر میره داخل عزیز. لطف کن اینقدر منت بر سر پاکباز ها نزار.

می‌بینید؟ کسایی که وقتی بهشون می‌گفتی میخوام این بچه هایی که از اول سرور با هم اومدن، با هم بمونن و اگر هم توافقی با شما بشه، نمیزارم اسمشون رو عوض کنید و جداشون کنید. این بچه ها یه هدف و آرمان دارن و قرار نیست سر یه سری قول که میدونم اجرا نمیکنید، پراکنده شون کنید.
    جواب میومد "نههه! نمیشه که. اسمتون فرق کنه ما تو کتیبه و واندر به مشکل میخوریم. نمیتونیم کتیبه بدیم بهتون . حس نمیکنیم یکی هستین با ما. حداکثر کاری که بکنیم یه شاخه خودمون میزنیم، بچه هاتون میتونن بیان اونجا تحت نظر ما و اسمشون آمرداد با یه پسوند سوانز بشه به عنوان یه شاخه ما. ما هم که زورمون زیاده همینطور بدون تغییر میمونیم. ما باید بولد بمونیم. "

جالبه بگم که اون موقع که این حرف ها رو به ما میزدن، اسم ما "لیدر های مغرور" نبود از دید این عزیزان امردادی و "یه سری آدم cool و معتدل که باهامون کنار میان" بودیم از نظرشون.

به تلاشت ادامه بده و شونصد تا نامه بزن به بچه ها تا جوابی که باید بگیری رو بگیری.

- یه نماینده معرفی کنید به ما ، من همه اتحاد های امرداد بهش جانشینی میدم ، هرکی مشکوک به بات بود میزارم بازرسی کنه ، اگه اثبات شد، یبار اخطار میدم بار دوم پرتش میکنم بیرون بزننش

جاله باز بگم که وقتی با اینا صحبت میکردیم و میگفتیم خب، بات که حدود 30 روزی قول دادین و قرار بود کنار گذاشته بشه رو چیکار کردین؟ میگفتن "حالا وقت نشده که توی این 30 روز... بعدا حالا چک میکنیم کسی بات داشت و ما فهمیدیم، مثلا تنبیهش میکنیم بهش کتیبه نمیدیم: دی"

- هر پلیر امرداد که الان تو شاخه های ما هست ، میتونه اگه خواست به شما بپیونده و جنبش شما رو بزرگ و بزرگتر کنه طوری که اخر سرور شما بشید 300 نفر امرداد 9 نفر !

بشن 300 نفر و شما 9 نفر؟

شما همین الان جمعیت مولتی بازاتتون + مولتی هاشون حداقل 162 تا اکانت هست(150+12) که به هیچ وجه نمیتونن تا زمانی که به این شکل بازی میکنن اسمی از پاک بازی بیارن و عضو گروه پاکباز ها بشن.

هرچی که نیازه شما ثابت کنید پاکم میشه بازی کرد بگید من قبول میکنم .... اینطوری هم پاک بازی رو انجام دادید هم با طناب یه ادم گند زده نشده به سرور و روی دوستاتون همر بلند نکردید

کسی داره این حرف ها رو میزنه که میاد توی فروم تهدید کاتا کردن سوانز رو میکنه و برنامه چیده وقتی همرهای مولتی بازیش به اندازه کافی بزرگ شد، به هم سایدی و غیر هم سایدی رحم نکنه. شما کوپن هات سوخته و تموم شده عزیز و دیگه در جایگاهی نیستی که برای پاکبازی تعیین تکلیف کنی.

اما همین بس که دفاع برا خودت جمع کردی و بقیه اتحادت مهم نیستن احتمالا

پس تو سوانز هم شهروند 1 و 2 و 3 دارید

خیلی طول می‌کشه تا یه سری دوستان که روزیشون با مولتی بازی در میاد و خودشون رو لیدر میدونن، درک کنن که در اختیار قراردادن اکانت برای اتحاد یعنی چه: )

اگر دوست دارید میتونید امتحان کنید و ببینید شهروند درجه 1 و 2 و 3 ای اینجا وجود داره یا نه. ببینید اینجا داخل سوانز هم منافع 10 تا اکانت مولتی باز ( که خیلیاشون لیدراتون هستن) رو به کل ساید ترجیح میدن یا نه.

• باز پر حجم و بی محتوا !!

اصولاً من خیلی نباید افشاگری کنم از اسرار داخلی، اما محض اطلاع شما، روابط بین سوانز و امرداد چند هفته پیش خیلی خیلی هم عالی بود! منتهی این خود شخص من بودم که به یه چیزی ایراد گرفتم و قضیه تا جایی بالا گرفت که داشت کار به جاهای باریک می کشید.

شما هروقت منو دعوت کردی تو گروه تلگرامی بیا راجب دروغ حرف بزن ! صدات هنوز هست گلم ... ایدینم به وضوح گفته که من کشیدم زیرش !!

شما ته ته تهش میتونی حمایت فرشیدو داشته باشی ... و غش کنی سرش سوانز یه ایده شکست خوردس چون لیدراش زیر و کش ، خائن در امانت از آب در اومدن ... تو فرومم هی وسط حرفا میپرید که منم هستم منم هستم خوشم میاد کسی اصلا حسابم نمیکنه نه خودتون رو نه ایدتون رو

اما هر وقت خواستی در باره زدن ما فکرم کنی به حرف توتال پشت پرده و بازیکن ساده حال حاضر هم فکری بکن

۸۰ درصد سوانز رو ما با عضوگیری از کسایی که از قبل توی ج.ش. بودن تشکیل دادیم

رو کشتی که امرداد ساخته سوار شدید ! اونوقت خود امرداد رو تهدید به 3.5 به 0.5 و زدن میکنید؟ ( الحق هیچ کسی جز خودت برازنده لیدری نبود گندی که تو زدی عمرا یه بچه 10 ساله هم میتونست بزنه )

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• چرچیل جان وقتی عصبی میشی یه حرف هایی می‌زنی که خیلی راحت باعث میشه دستت زودتر از چیزی که فکرش رو میکردم رو بشه برای بچه ها. من می‌خواستم همه‌ی پلیر های سوانز به عینه ببینن که نظر نفر دوم ( یا شاید اول) امرداد در تصمیم گیری ها درباره سوانز چیه. این که من بعد از 40 روز حرف زدن با این عده‌ آدم های ریاکار و دورو (که خب همیشه گفتم محدود هستن و شامل همه ی پلیر های امرداد نمیشه) میام میگم :"اینا هیییچ احترامی برای سوانز قائل نیستن، دید بالا به پایین دارن، دنبال نابودی سوانز هستن، دو رو هستن و در بیرون خودشون رو منطقی و دنبال صلح و توافق و پاک بازی نشون میدن و در داخل وقتی باهاشون صحبت میکنی، میبینی کاملا برعکس هست و هدف دیگه ای دارن و دنبال برد به هر قیمتی و بزرگ نشون دادن خودشون هستن.

ظاهرا احسان جان شما هم کم عصبانی نشدید. حرف بدی زده شد؟ اصلا هدف ما بد چرا وقتی یکی باهاتون مخالفت می کنه با 2 صفحه طومار که اینا فلانن چنانن جواب میدید؟ یه بار بهشون اجازه بدید بیان بینن از نزدیک بشناسن پلیرا همدیگه رو! مگه جنوب شرقی نیستن؟ قول میدیم ما لیدرا هم اصلا حرفی نزنیم. بزاریم هرچی جنوب شرقیه باهم در صلح خودشون صحبت کنن اصلا شاید تصمیم بگیرن ما لیدراشون آدمای بدی هستیم! شدیم مثل این مادرا که تو خونه هرچی هست بارِ عَمه می کنن جلو بچه.

اینجا تو آمرداد کسی با پلیر های سوانزی مشکلی نداره حرفیم که زده شد از رو دوستی بود شما دیگه چرا جوش میاری؟

سخت نگیر برادر حرص نخور بازیه. آقا هادی هم اگر حرفی میزنه سنش از شما بیشتره تعداد سرورای بیشتری از شما بازی کرده تجربشم بیشتره. سوانزی هم که بود ما بهش احترام می ذاشتیم شما هم حداقل ادبیاتو واسه ما رعایت نمی کنی واسه بزرگتر ها رعایت کن.

مرسی ;)

پ ن: جهت فروم مثل اینکه عوض شد! یه بیطرف بیاد یه نتیجه گیری از بحثای دیروز بزاره ببینیم چی شد آخر کی چیکارس ما حرفی بزنیم به توپ می بندنمون ^^

پ ن: عَمه آخه دیگه کلمه بدی هست که سانسور شده؟؟!!! :rolleyes:

پ ن: ظاهرا یار شماره 13 به جای فرشید، مجید آخیل و امین ونوم شروع کرده به دفاع تو فوروم :) خدا قوات پهلوانان.

S6 R1 Holder : Winner

وای از اون روزی که آدمها قبل از اینکه بزرگ بشن ، بزرگشون کنن …

• خب دیگه قضاوت باشه با خوانندگان فروم که کی این وسط داره دروغ میگه .

با اعداد بازی کردن کاری نداره دوست من
    این اختلاف در پایان هفته رو دوباره بررسی کن

این اختلاف رو تو یه هفته ای که استاپ رید بدلیل پلن نخورده بود بررسی کن !

پ ن : کسی که خودشو به خواب میزنه رو نمیشه بیدار کرد.

• باز پر حجم و بی محتوا !!

خب دوست عزیز شما اگه فک میکنی پر حجم و بی محتوا هستش
    چرا میخونی ؟
    یا اگر نمیخونی
    چرا جواب میدی؟

سوانز یه ایده شکست خوردس چون لیدراش زیر و کش ، خائن در امانت از آب در اومدن

والا تا اونجایی که توی فروم معلومه و از ظاهر کار ، جریانی که سوانز راه انداخته فعلا داره جواب میده و به قول خودتون پله اوشو خودتون رفتید ( تاکید به ظاهر )
    تا اونجایی هم که ما میدونیم ، یکی دیگه اول سرور میگفت ما همه اکانتامون پلیر دارن ، حالا مولتی حذف میکنه
    خائن در امانتو اما خوب اومدی ، مثلا در مورد اون نامه هه که از طرف جانشین زده بودین ، برداشتین حدیث اووردین و فلان و بسار و گفتین شما خیانت کردین و اینا
    خب آقا جان ، اولا که کار شما از بیخ اشتباه بوده ، ثانیا که شما اومدی مارو خراب کنی پیش بقیه ، ما بشینیم رازداری ؟ خون خودمونو تو شیشه کنیم؟ ایولا ، شما اگه اینقد خودت تواناییت بالاس شروع کن به استاپ غارت

تو فرومم هی وسط حرفا میپرید که منم هستم منم هستم خوشم میاد کسی اصلا حسابم نمیکنه نه خودتون رو نه ایدتون رو

والا همه تو سرور دارن بازی میکنن و همه حق صحبت کردن دارن ، حالا شما میخوای دیکتاتور باشی و فقط خودتون حق صحبت کردن داشته باشید ، اون دیگه مسئله ی جداییه
    حداقل اگه میخوای اینو بگی به یکی ، دیگه به آیدین نگو تو میخوای بگی من هستم من هستم ، همه اینو میدونن که پلیر قابلیه و خلاف اینو بگی ، خب همه ی حرفات میره زیر سوال ( اگه البته همین الان زیر سوال نباشه d: )
    بعدم که آخر کامنتتون گفته بودین چی ؟
    رو کشتی ای که شما ساختین ما سوار شدیم ؟
    ببخشید ، شما مپو ساختین یا جنوب شرقو ؟
    آیا بهتون ارث رسیده ؟
    ول کنید بابا این حرفارو

#جنوب_شرق_ارث_پدری_هیچ_احدی_نیست
    ارادت فراوان ( حتی به اونایی که مارو اشغالگر صدا میکنن )
    - امید

• با اعداد بازی کردن کاری نداره دوست من
    این اختلاف در پایان هفته رو دوباره بررسی کن

این اختلاف رو تو یه هفته ای که استاپ رید بدلیل پلن نخورده بود بررسی کن !

پ ن : کسی که خودشو به خواب میزنه رو نمیشه بیدار کرد.

هیچ اشکالی نداره در پایان هفته هم مقایسه میکنیم ، من نمیدونم شما علم ریاضیتون در چه حد هست که این حرفارو میزنین ولی قاعدتا باید بدونین که ریاضی سفسطه و مغلطه توش جایی نداره هر چیزی که هست قطعیت داره ! من اینجا با اعداد کاری نکردم فقط چیزی رو که دیدم نوشتم شما اگه فکر میکنید جاییشو اشتباه محاسبه کردم بگید ممنون میشم . الان هم خیلی دوست دارم بدونم تحلیل شمایی که ادعا میکنی تو سرور نیستی راجع به تعداد اکانت ها چیه؟

در پایان هفته هم خودم دوباره مجموع غارت هر دو گروه و اختلافشونو میذارم و منتظر تحلیلتون هستم حتما .

• به نام خدا

و اما انتقاد بعدی به لیدرهای سوانز.احسان جان خیلی توی مقاله نویسی زحمت می کشی ولی بنده یک راه حل چند صفحه پیش ارائه دادم خدمتتون که مسکوت موند.این رو هم بدون که زیاد نوشتن دلیل بر حق داشتن نیست.

متاسفانه داخل یک محیط کاملا بسته نشستید و برای خودتون سریال پلیسی می سازید.بنده پیشنهاد تعامل و همفکری بازیکنان آمرداد و سوانز رو مطرح کردم برای اینکه از این جو بسته بیان بیرون چون شما کارگردان های خوبی هستید در ژانر پلیسی.

ما در مواجهه با مسائل چند تیپ عملکرد داریم.

تیپ اول اینه که شما متوجه خطری مثل احتمال افتادن گلدونی روی سر یک فردی هستید که شما اون شخص رو با قدرت هل می دید که آسیبی نبینه و اون شخص در شوک و بهت این کار هست تا مدتی.

تیپ دوم اینه که شما به اون شخص بدون گفتن دلیل با فریاد می گی که برو اونطرف وایسا که این هم برای فرد قابل درک نیست.

تیپ سوم اینه که شما به اون شخص ما جرا رو توضیح می دی که احتمال فرود آمدن گلدون روی سرت هست اگر اینجا وایسی.

شما اگر به فکر آینده ساید هستید به جای هل دادنشون بیا و براشون توصیحات لازمه رو در یک جمع مشترک بین سوانز و آمرداد بده و اجازه تعامل رو به همه بازیکنانی که در آینده جنوب شرق تاثیر گذار هستند بده.

اما در مورد بحث مولتی ها عملکرد جنوب شرق به روشنی روز بود.

ما یک قدم برداشتیم و گفتیم بقیه هم یک قدم بردارن.مخاطب اون چراغ اول هم ابدا سوانز نبود.شما الان در نقش وکیل مدافع داری ظاهر میشی عزیزم.وکیل مدافع مولتی باز های شمال شرق.بازی توی زمین شمال شرق حتما دلایل خوبی باید داشته باشه.

شما هم یه ۱۵۰ تایی میزاشتی رو حذف چراغت روشن می شد بعد می اومدی می نشستی فرداش ۱۰ تا ۵۰۰ تایی می زاشتیم رو حذف!

پ.ن:جمله "لیدر بی دفاع شمال شرق..."یک دنیا حرف درش نهفته هست.

شاد باشید

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• هیچ اشکالی نداره در پایان هفته هم مقایسه میکنیم ، من نمیدونم شما علم ریاضیتون در چه حد هست که این حرفارو میزنین ولی قاعدتا باید بدونین که ریاضی سفسطه و مغلطه توش جایی نداره هر چیزی که هست قطعیت داره ! من اینجا با اعداد کاری نکردم فقط چیزی رو که دیدم نوشتم شما اگه فکر میکنید جاییشو اشتباه محاسبه کردم بگید ممنون میشم . الان هم خیلی دوست دارم بدونم تحلیل شمایی که ادعا میکنی تو سرور نیستی راجع به تعداد اکانت ها چیه؟

در پایان هفته هم خودم دوباره مجموع غارت هر دو گروه و اختلافشونو میذارم و منتظر تحلیلتون هستم حتما .

دوست عزیز علاوه بر اینکه از اساس محاسبات شما و نتیجه گیریتون مشکل داره ، تایم انجام محاسبات هم ایراد داره
    نکته اول : شما به هیچ وجه نمیتونی رو تعداد اکانتهای هر ربع نتیجه ای بگیری . من کار با sql رو بلد نیستم ولی کسی بلد باشه میتونه تعداد کل اکانتهای هر ربع رو دربیاره و نتیجه گیری بالعکس یا همراستا با شما کنه، ولی دلیل بر درستی نتیجه نیست.

نکته دوم : من تا الان فکر میکردم مشکل امرداد فقط اون تی امشونه، اینکه به هر دلیلی شما جمع امرداد رو بستی و جمع غارت ها رو گذاشتی مشکل اساسی داره!

نکته سوم : دیگه الان وقت میدونم و نمیگم نیست، شما تو هر سایدی هر کسی رو که فکر میکنی مولتی داره رو باید معرفی کنی حالا میخواد لیدر ش ش باشه یا لیدر ج ش. ولی من از رو تاپ تن میبینم اتحاد مولتی بازای ش ش ایکس واحد غارت میزنه و اتحاد مولتی بازای ج ش 1.5 ایکس. ما بقی داستان ایراد محاسبات شما رو تو پست قبل گفتم. پیدا کردن مولتی از بیرون بازی کاری نداره وای به حال درون بازی.

نکته چهارم : در نهایت همه دوستانی که دارن حرف میزنن هدفشون بازی بدون مولتیه نه اینکه یه تعداد مولتی حذف بشه. فرض محال که یه گروهی بعد از حذف مولتیای شما حذف نکردن، مشخصا وظیفه سردمداران این مباحث حذف این گروه به صورت کامله نه فقط مولتیای این گروه.

نکته پنجم : وقتی 2+2=4 عه شما تا بینهایت هم بگی نه مساوی 5 عه آدم نرمال قبول نمیکنه مگر تفنگ بذاری رو سرش بگی یا میگی 5 عه یا ماشه رو میکشم.

و در آخر :

اگه واقعا سه ساید به این نتیجه رسیدن که بدون مولتی بازی کنن یا باید در حذف مولتی بازا تلاش کنن یا خودشون حذف کنن که در آخر سرور هویج نشن. حذف کنین بذارین مجید و مولتیاش با امرداد و مولتیاش بجنگن حال کنن. تنها چیزی که میتونه جلوی مولتی بازی وایسه تعداد زیاد پلیره که فکر نکنم غیر از 3.5 به نیم شدن سرور راه دیگه ای وجود داشته باشه. هرچقدر هم تایم از سرور بیشتر بگذره شانس 4 درصدیا(لول) بیشتر میشه برای برد

پ ن :کسی پست قبل رو لایک نکنه چون لایک زدنتون دلیلی میشه بر اشتباه بودن حرفهای بالا

مدیر یکی کن این دوتا پست رو ممنون ازت

• سلام بر فروم خوانان عزيز

اين برادري اي كه بين سوانز و شمال شرق در حال شكل گيريه تا حد زيادي دست امرداد رو براي استفاده از سياست هاي كثيف و استفاده از ابزار هاي مختلف براي شاخ و شونه كشيدن در سرور بسته

و موضع غرب در مقابل اين سياست هاي كثيف و مولتي بازي بي حد و مرز امرداد هم مشخصه

توان دو مولتي باز شمال شرق تا الان عليه هيچ بازيكني كه سالم بازي ميكنه و مولتي نداره استفاده نشده ،اما امرداد بي محابا دشمني بالقوه براي تمام كسانيه كه سالم بازي ميكنن

عوام فريبيه مولتي بازان امرداد در فروم براي خروج از اين برهه ي حساس طبيعيه

امرداد بين مولتي و سوانز مولتي بازي رو انتخاب كرد و اين پتانسيل فوق العاده بالا رو از دست داد

هيچكسي فكر نميكرد سوانز تا اين حد بتونه قدرتمند و استوار پاي حرفش بايسته و چالشش رو تا اين حد پيش ببره

در صورتي كه راهكاري براي كم رنگ كردن مولتي بازي كه همه ي جناح ها قبول داشته باشن پيدا نشه بهترين گزينه جنگ و نابودي كامل اين عزيزان مولتي بازه

طبق مشاهدات بنده از سايدمون ما در بالاترين حد آمادگي براي جنگيم

به اميد روزي كه توان واقعيه بازيكنان عيار سرور هامون بشه و ديگه هيچوقت شاهد اين نباشيم گروهي با شيوه ي كثيف پا به سروري بزارن

• فکر می‌کنم یک بار گفتم قبلا. شما صلاحیت حضور در هیچ گروه تلگرامی سوانز رو نداری عزیز. شخصیتت با کسایی که اینجا هستن خیلی متفاوت هست و امثال شما نمیتونن اینجا باشن.

اما همون طور که گفتم؛ آیدی تلگرام همه‌ی لیدرهای سوانز معلوم هست و میتونی "صدای من" که بدون مجوز ضبط کردی رو براشون بفرستی. منتظرن که زودتر این کار رو انجام بدی لطفا.

سخت نگیر برادر حرص نخور بازیه. آقا هادی هم اگر حرفی میزنه سنش از شما بیشتره تعداد سرورای بیشتری از شما بازی کرده تجربشم بیشتره. سوانزی هم که بود ما بهش احترام می ذاشتیم شما هم حداقل ادبیاتو واسه ما رعایت نمی کنی واسه بزرگتر ها رعایت کن.

چونچا جان، والله من یادم نمیاد چه برای کوچکتر چه بزرگتر ، اینجا "ادبیات" رو رعایت نکردم باشه. ( ادبیاتم رعایت میکنن؟:|) . هنوز خیلی چیزها اینجا قبل از بازی برای ما مهمه که خب امیدواریم برای شما هم مهم باشه.

محمدجان نمیدونم اونجا جو چطوری هست که از نظرت بسته هست. این که یه موقعی "کنترل می‌کنین" پلیرهاتون رو که یه وقت فلان حرف رو نزنی توی فروم و ... . این که به من میگین یه وقت فلان حرف رو نزنی که پلیرمون بفهمه و واویلا بشه. اما اینجا داخل سوانز همگی آزاد هستن که حرفشون رو بزنن و به تبادل نظر بپردازن و با هر کسی صحبت کنن و هر پستی بگذارن. در جریان همه امور حتی ریز مذاکرات هم قرار می‌گیرن و خودشون تصمیم می‌گیرن برای خودشون و ما هم اجرا می‌کنیم.

این جمعی که چرچیلتون پیشنهاد میده که برن داخلش و آزادانه تصمیم بگیرن برای ادامه‌ی بازی پاک، قبلا تشکیل شده و اسمش سوانز هست.

تیم اسپیک امرداد همین چهار ساعت پیش:

"بچه ها بحث کنار گذشتن مولتی بازی داره به سمتی میره که "غارت نکردن از مولتی" رو همه به عنوان پیش شرط اولیه‌ی شروع کار بازی سالم قبول دارن و بخوایم واردش شیم دیگه نمیتونیم از زیرش در بریم. کی میخواد این همر مولتیامون رو گندم بده اگه غارت نکنیم؟ اون پلن یه دونه یه دونه مون که جواب نداد. سریع برید توی فروم و بحث رو عوض کنید! "

در کل موفق باشید.

• درود دوباره :)

راجب نظارت ۵ دقیقه ای و امثالهم هیچ صحبتی بنده ندارم.یه چیزی هست که تجربه شده و به اثبات هم رسیده.نه فقط واسه آمرداد واسه کل سرور.

دوستان یکی از دلایل منتفی بودن این طرح استپ غارت همین مقوله بازرسیش هست

• وقتی بلیط سوار شدن به کشتی و در امان موندن از عذاب الهی رو میخای بگیری
    • اول به دنبال جمع اوری آتو و مدرک از شما هستند.چرا؟:/
    • چون وقتی سوار کشتی با وعده های صلح و آرامش و صداقت شدی ولی ریاکاری و دروغگویی و جنگ و خراب شدن ساید رو دیدی و خواستی پیاده بشی رسما بهت بگن مدرک داریم ، حرف گوش نکنی مدرک رو میکنیم.عکس رو میکنیم.پلن اکانتتو رو میکنیم ، آی بگم بگم بگم راه بندازن :)

قضیه بسیار سادست

دوستی میخاد بهره برداری جنبه سیاسی کنه

میاد یه طرحی رو پیاده سازی میکنه ، میبینه آمرداد نفر اول زنگ میزنه :) (همون جور که دست به بوقمون خوبه ، دست به زنگمونم خوبه :)‌ )

وقتی میبینه ای وای ، نشد اونچه که میخاسم بشه میاد یه طرحی رو ارایه میده که پیاده سازیش یه جورایی غیر ممکنه !!!

خیلی خوشحالم که دوستان شمال غربی زود به این قضیه پی بردند و آلوده این بازی نشدند

آخه کی جریت داره با این وضعیت کسی رو جانشین کنه تو ساید خودش :) فردا دیگه بدون دغدغه آمار نان کپ های همه هم دارین.میگین حرف بزنی آمار نان کپتو میدیم بیرونا :) ده نان کپتو لو میدیما :) دیگه زحمت اسکات و ۱۰ راه دیگه واسه پیدا کردن نان کپ هم به خودشون نمیخان بدن

هزاران هزار سو استفاده دیگه از طریق جانشینی هست که چون اساتیدی متخصص در این حوزه در تاپیک وجود دارند ، میسپارم بیان از تخصص هاشون بیشتر برامون صحبت کنن و در حضورشون جسارت نمیکنیم

امید عزیزم راجب جنوب شرق اومدی صحبت کردی

ما هرگز جنوب شرق ارث پدری کسی هست. همون طور که قبلا گفتم خیلی زیبا تر هست وقتی ۲ تیم قراره با ۲ دیدگاه توی ۱ ساید بازی کنن ، با هم قبل سرور صحبت میکنن

سنگ هاشونو وا میکنن.چند حالت رخ خواهد داد

• یا ۲ طرف در ۲ ربع مختلف بازی میکنن
    • یا درکنار هم یه سری شرایط رو میزارن و بازی میکنن
    • یا ربع رو ۲ تکه میکنن و در کنار هم بازی میکنن (چیزی که توی سرور های کام و علی الخصوص تورنومنت شاهدش هسیم)

اینکه یهویی بیان وسط ، کسی نمیتونه بهشون بگه چرا اومدی اما خب در صورت منعطف نبودن ، شکی در ایجاد جنگ بین ۲ مجموعه نخواهد شد.حالا عزیزی بیاد بگه ما به قصد جنگ نیومدیم در صورتی که هیچ انعطافی نداره ، یه جورایی مضحک هست (خنده حضار)

امید عزیز در جای دیگه ، مطمین باش این جنبش فقط توی آمرداد جواب میداد دلیلش چیه؟دلیلش اینه که آمردادیا دنبال چالش های جدیدن !!! این رو تو ذات دوستان خودم میبینم
    شما یه جمع و تفریق بزن ، ببین چند نفر نیمه بالای اتحاد سوانز سرور قبل توی آمرداد بازی کردن.اونوقت جواب منو میگیری

ای کاش این جنبش ها ادامه دار باشه ، در بقیه سرور ها هم پیاده سازی بشه و دسیسه ای از سوی شخص یا اشخاصی برای خراب کردن ساید جنوب شرق نبوده باشه

موفق باشید

پ.ن : اخی.عروسک دستی نمایشی ، بلاخره اجازه دادن پست بدی؟

• بریم که پست دوم رو داشته باشیم

خیلی طول می‌کشه تا یه سری دوستان که روزیشون با مولتی بازی در میاد و خودشون رو لیدر میدونن، درک کنن که در اختیار قراردادن اکانت برای اتحاد یعنی چه: )

به نام انکه جان را فکرت آموخت

این جمله احسان رو باید با طلا نوشت،

شنیدم بچه های دلست اف اس و جولیوس سزار رفتن بنویسن جندتا کپی هم واسه سر در اتحادها بگیرن، از لایک آرمین مشحصه که رفته گرفته ولی اشکان رفته ولی هنوز برنگشته ، شیرازیه تقصیرنداره
    من تا قبل اینکه این جمله رو بخونم فکر میکردم دارم واسه یه نفر اکانت مولتی بالا میکشم، نگو داشتم اکانت در اختیار اتحاد بالا میاوردم

هی چقدر آدم خوبیم من، پس هدف از استاپ غارت این بود که اکانت های در اختیاج

)اتحاد شمال شرق زیاد بشن، بیچاره پاک بازا فکر میکردن دلت واسه اونا سوخته نگو دنبال دیده شدن و تخت فرمانروایی جنوب شرق(تختی در کار نیست حتی صندلی هم ندارن سرپا اذیت میشی از ما گفتن بود

دوتا ساید غربی تا میتتونید اکانت در اختیار اتحاد بسازید، زهی خیال باطل چی فکر میکردید و چی میخواستن انجام بدن

سخن بزرگان: حیلی طول میکشه تا یه سری دوستان که روزیشون از دیده شدن در میاد ، درک کنن فرق مولتی و اکانت در اختیار رو بدونن

اجازه هست یه خورده منابع از این اکانت های در اختیار برداریم ببریم تروپ بسازیم؟؟؟

زنده باد اکانت دراختیار اتحاد

تو، با توجه به تعریف اکانت دراختیار اتحاد که تعریف جامعی داره ، میشه نتیجه گرفت تو کل سرور هیچ اکانت مولتی وجود نداره

یکی توضیح بدم مشکل چی بود که 43 صفحه فروم رفته جلو، کلا 5 تا لینک داشته که زحمت دوتاش با پلیرهای دلست اف اس بود و سه تا هم امردادی ها، بفیه فقط شعار دادن، تازه الان متوجه شدیم مولتی با اکانت در اختیار اتحاد فرقش جیه

حالا یکی بیاد شفاف سازی کنه ایا بعد از استاپ غارت این اکانت های در اختیار اتحاد هم حذف میشن یا نه در زمان مناسب همون

مولتی خودمون میشن، خیلی باحالید به جون خودم، با اجازه اتون برم به اکانت های در اختیار اتحاد رسیدگی کنم

مولتی بازی فقطیه راه داره اونم وجدانه پلیرهاست،ادم با وجدان دیدین سلام مارو بهش برسونید

البته نه اونایی که عقده دیده شدن و مهم جلوه کردن دارن و وجدان دار نما هستن

حسین

شغلم حسابداریست اما چندان اهل حساب و کتاب نیستم

• سلام یه سری دوستان میگفتن کاری نداشته باشیم به مولتی بازا و بریم بازی خودمونو بکنیم

دوست عزیز این سرور دیگه از حد گذروندن مولتی بازا

گیریم الانم بازی خودمونی بکنیم و بذاریم رشد کنن پس فردا که موقعه ی کتیبه ها همرای اندازه ی واندر اومد روت اونجا چی میگی؟

الان هنوز سایز همرا اونقدر نیس ولی هرچقدر که طول بکشه هرکدوم ازین اکانتا برای خودشون اندازه ی یه اتحاد دف دارن 30 برابر یه اکانتم همر دارن

یعنی میشه من بیام 20 کی همر بزنم فرض کن یکی دیگه بیاد 200 کی بزنه خنده دار نیس ؟ که هرچقدرم بخوای دفاع کنی نتونی دفاع کنی اگه ام دفاع کنی باید کل دف سایدتو بدی که همر این اقا رو دفاع کنی

تازه اگه یه همر باشه

• هیچ اشکالی نداره در پایان هفته هم مقایسه میکنیم ، من نمیدونم شما علم ریاضیتون در چه حد هست که این حرفارو میزنین ولی قاعدتا باید بدونین که ریاضی سفسطه و مغلطه توش جایی نداره هر چیزی که هست قطعیت داره ! من اینجا با اعداد کاری نکردم فقط چیزی رو که دیدم نوشتم شما اگه فکر میکنید جاییشو اشتباه محاسبه کردم بگید ممنون میشم . الان هم خیلی دوست دارم بدونم تحلیل شمایی که ادعا میکنی تو سرور نیستی راجع به تعداد اکانت ها چیه؟

دوست عزیز یا شما تو سرور بازی نمیکنی یا خودتون رو زدین به بیخبری . همین افرادی که الان تو تاپ غارت هستن و دارن شیره مولتیاشون رو میکشن موقع اجرای پلن روی شمالشرق تو تاپ هم نبودن و بعد از بازگشت همر کااااااملا تمیزشون شروع کردن به غارت از روی مولتی های خوشگلشون:D یکی دفتر دستک رو از ایشون بگیره ادامه بده احتمال سوختن سیم کشی ها هست :D:D

• خب اشکان عزیز
    گفتید ما نمیگیم جنوب شرق ارث پدری کسی هست ، اوکی ، پس این چیه؟

رو کشتی که امرداد ساخته سوار شدید ! اونوقت خود امرداد رو تهدید به 3.5 به 0.5 و زدن میکنید؟

باشه ، قبول میکنیم که این صحبت معنی این که جنوب شرق مال امرداد هست رو نمیده.
    حالا از اما ها و اگر ها میگذریم ، الان چیزی که هست اینه که امرداد و سوانز توی یک ساید هستن و دارن بازی میکنن . هیچ یک هم ارجح تر از دیگری نیستن. کسی هم وسط بازی شخص دیگه ای نیومده ، بازی اپن هستش و هرکسی مختاره هرجایی که میخواد بازی کنه . یعنی صرف این که یک اتحاد یا مجموعه از قبل گفته باشه ما این ربع هستیم به منزله ی این نیست که اون ربع رزرو شده ( میز رستوران نیستش که D: )
    و خب درسته که ما به قصد جنگ با امرداد و ... نیومدیم ، اما جنگ چی؟ . بله ما به قصد جنگ با امرداد ، مجید آخیل عزیز ، پیشوا یا دیگر مجموعه ها و دوستان عزیز نیومدیم ، اما به قصد جنگ با مولتی اومدیم ، اصلا قضیه شخصی نیست . حتی گر روزی ثابت بشه که یکی از مجموعه خود ما مولتی داره ، باهاش برخورد سنگین میشه.
    بذار اینطور برات بگم که از نظر ما ، کلا 2 شیوه ی بازی وجود داره ، با مولتی و بدون مولتی
    حالا هر شخصی ، اکانتی یا مجموعه ای که بیاد و زیر شاخه ی مولتی بازی بشه ، ما باهاش مشکل داریم
    الان هم به خاطر این که با هم توی یک ربع قرار گرفتیم ، داریم مذاکره میکنیم که همه چی به خوبی و خوشی تمام بشه و همه سرور ( نه فقط یک ساید ) بتونن از بازی لذت ببرن با پتانسیل کامل ربع ، نه left over برخی ها
    مگرنه یه بازیکن ساده ، چطوری از پس همر های مولتی بر بیاد ، خب له میشه و از تراوین هم دلسرد.
    و این موضوع که کی از کجا اومده ، خب چه اهمیتی داره ، بالاخره هر کسی توی تراوین توی چند ساید بازی کرده و یا حد اقل جلوی بعضی ها بازی کرده ، اما ممکنه سرور بعدی کنار همون دوستان بوده باشه
    اگر قرار باشه هر بازیکنی هر آشنایی داشته باشه با بقیه ، قرار باشه همیشه پیششون بمونه و با هم باشن
    الان باید هممون میرفتیم فارمر میشدیم
    فقط کراپ میبردیم بالا ، فقطم به ناتارا حمله میکردیم و واندر رو میبردیم بالا ، که خب خیلی مسخره میشد
    و اشکان عزیز ، اینم بگم که امرداد تافته ی جدا بافته نیست ، اصلا دلیل اینکه اومدیم و داریم تراوین بازی میکنیم این هستش که دنبال چالش هستیم
    پس همه ی عزیزان همین شرایط رو دارند
    ارادت فراوان
    - امید
    پ . ن : صحبتای من اصلا از طرف مجموعه ی سوانز نیست و صرفا نظرات شخصی هستش . پس فردا نیان گریبان گیر شن که آی فلانی اینو گفت
    گرچه ما همه حرفهامون با هم یکی هستش.
    پ.ن.پ : دیدین طرفو با دست گرفتن ، فک کردین عروسکه خیمه شب بازیه ، اما خبر نداشتین گرفتنش که همه رو به هم نریزه

• امید عزیزم

توتال لیدر سابق ما لیدر شماس الان فدات شم ، منظورم از کشتی امرداد یعنی خیلی از پلیرهایی که با دعوت ما اومدن الان در بین شماس ، سعیدی که الان پیش شماس به دعوت شخص من اومده عزیزم!!

میتونی از مرتضا بپرسی ، یا سعید که گفت میرم پیش ایدین چی گفتم : یه کلمه گفتم نرو یا اینکه نکن این کارو

بعد شما که ادم های هستید که مشکل شخصی ندارید و هرکی که مولتی بازه باهاش مبارزه میکنید ، بهتره همین جبهه رو به ش ش هم بگیرید ، مولتی زن مولتی زنه ، چه یزره چه دوزره !

اینکه بیاید جبهه بگیرید مال شما بده مال ش ش خوبه یکم بیش از حد ضایع تشریف داره ، کسی بخونه فکر میکنه شما ما رو دو گوش فرض کردید

در اخرم شاید شما ندونی اما لیدرهای شما رفتن پیش ش ش و ازش درخواست دف داشتن ، و کمک برای زدن امرداد !!

البته الان باز میاد میگه اگه راست میگی صداشو بده لیدرامون و میزنه زیرش و ما رو 2 گوش فرض میکنه

امیدوارم همه مثل شما باشن و واقعا قضیه شخصی نباشه و گردتون واسه همه گرد باشه نه فقط واسه ما

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• سلام برادر بهنام عزیز والا تا جایی که ما یادمونه از اول مشکلمون با مولتی بود همین الان مولتی و بات رو بزار کنار نامرداش باشن نیان کنارتون شمال شرق رو بزنیم

اگه به پستای من و حتی لیدرامون نگاه کنی از اول! میبینی که اول شمال شرق گند مولتی رو در آورده بود اونا تارگت شده بودن بعدش که شما روی اونارو کم کردین تارگت شما شدین والا وقتی با قلدرای محل مشکل داری بزرگترینشون رو اول باید بزنی دیگه! الانم توی مولتی بازی امرداد نامبر وانه

s1 r1 classic: bill
    s5 r1 classic: masssoudjoon
    s5 r2 classic:juv
    sx2classic:majidjoon
    s3x r4classic:amiro0o
    s3x r5:amiro0o
    s2 r3(akharin classic):vorujak
    s2 .com claasic: f22
    s2 r1: sirabi
    s2 r3 : f14