نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• چرا لازم هستند ولی فعلا اونقدر نیرو نداریم به مرتاض نیاز باشه.

البته روشون همر زده شده بود ولی شما زودتر تونستید بزنید.

عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد.

تا حالا دوتا کتیبه زدیم بدون تلفات.انشالله و به مدد خدا موقعی که نیاز ببینیم میایم و باز بدون تلفات برمیداریم میریم.

اگر مردی و آوانس میدید جنگ یونیک رو برگردون البته شما فقط اهل

قلم هستید تا عمل تا حالا که اینجور دیدم .شایان ذکر هست که فعلا نیاز نداریما فقط می خوام ببینم چقدر مرد عمل هستید و آوانس میدی به بچه های شمال.

چون بنده هم احتمالا رفتنی باشم.منتظرم بچه ها اکانت رو بالا بیارن اون ور.

• اصولا کوچیک تر و ضعیف تر واسه بزرگتر و قوی تر تعیین تکلیف نمیکنه !
    شما هر وقت تونستی از 5 تا کتیبه که سایدت داره 3 تاشو ثابت کنی مخصوصا جنگ کوچیکی که در روز 3 بار جابجا میشه!

بیا درخواست جنگ منحصر بده ( اونم علنی تو فروم )

میای میگی من اشتباه کردم، حق با شما بود .... ساید من ضعیف بود و من یه تایمی به عنوان لیدر نتونستم صلاحدید سایدمو تشخیص بدم و فروم هم جو گیر شدم یه سری حرفا زدم!
    لطفا و با احترام به ما هم کتیبه بدید تا ما هم بتونیم لذت ببریم :دی

پ.ن: لطفا حالا که رفتنی هستی ، دف بک کن ، اون یه ذره دفتو بده به بچه های سایدت تا این جوری مفت کتیبه از دست ندن!

پ.ن: راستی تو که میخواستی بری چرا سایدو مستعمره کردی؟ کتیبه ها رو مفتی میدی ش ش ؟ بزار اونی که میخواد بمونه سر کتیبه ها تصمیم بگیره
    پ.ن: همین که اومدی نصفه نیمه گفتی اوانس میخوایم ، خوبه ، منم قول میدم سالارای سایدو روت بلند نکنم :دی این اوانس منه

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• آقا شما قوی هستی دیگه .چرا ول نمی کنی؟

ماشالله چینه دونتم پره .هر چی بگیم جواب داری.

شما قوی ما ضعیف.ولمون کن بشین بازیتو بکن.نگران کتیبه های شمال هم نباش.به موقع سر جاشون ثابت میشن.

آقا باز تاکید میکنم شما قوی هستی.ولمون کن.اگر بخای زیرش انگشت که سهله پاشنم رو هم میزنم.شما مخترع و بزرگ تراوین هستی.

راستی انگار اون چند ک دفاع به مزاقت خوش نیومده یک پست در میون میگی.

آقا شما قوی هستی.

• بهنام جان شما کلا همش سیاست های مارو رو میکنی خیلی اطلاعات دقیق باریکلا

حالا حقایق بعدی هم تا شما نگفتی خودم میگم

فکر میکنی چرا رنک 1 مهاجم اکانت موریه ؟

برای اینکه نه تنها خون شمال رو تو شیشه کردیم بلکه دف میگیرم تازه منابع دوبرابر تامنش هم میگیریم

سرباز میکنیم میزنیم در ودیوار صفاااا

بعدشم اصلا این شایعه از کجا اومده که اکانت موری شده یه پارکینگ عمومی دف و همر برای همه

غیر روزه اول حتی یه درخواست دف دیدی برای کتیبش رو کن البته سربازان گمنام شما حتما اینا رو گفتن

دیگه بدشم شما که همه کاره شمالی خودت مارو گذاشتی توی تیم لیدری

خودت متای شمال رو جوش دادی خودت هم گفتی من و وحید این کارارو کنیم دیگه چرا ناراحتی پس

گوله نمک هسی تو مری :)))

سلام عزیزه شمال دوست تازه حامدون رو ندیدی

در ضمن مری یا امین ، مقامات شمال غرب ، این روزا فرشید و امین احتمالا سراغتون بیان.خب انبار ندارن بندگان خدا :) (به جای اینکه شما به فلک بسته بشین ، اونا به فلک بسته شدند :D)

خیلی اذیتشون نکن ، یه وقت نزاری این قدر التماس کنن واسه یه انبار بزرگ ، ارزش نداره.بده اونام استفاده کنن بندگان خدا ، به هر حال اونا هم مرز ما هستن ، بیشتر از شما قراره کتک بخورن ، اگرم که اینجا شما اذیتشون کنی که دیگه مصیبت اندر مصیبت میشه

واقعیت اینه اقا فرشید بقیه بزرگان هزار بار به ما نامه دادن و سفیر صلح فرستادن برای گرفتن انبار بزرگ که ما همش رد کردیم

و اما شایعه اینه حامد ( قند و عسل ما ) چنیدین بار پیشنهاد داده بییاد انبارو ببرید اونا گفتن نه

پ ن : عزیزممم کارت با کتیبه تموم شد بزار سره جاش دیگه ممنون کارتم که راه افتاده

پ ن 2 : وحید چنتا شیشه دیگه اماده کن یه سری خون تازه رسیده بریزم توش بگیم اخ جون

• بوم بوم

بوي پيراهن خونين كسي مي آيد

....

من فقط يه عكس ميدم بقيش با بهنام و اشكان

شنيده ها حاكي از اينست كه انگشت كوچيكه يكي شكسته

dbyp_e702a260-9ebb-4b3c-949f-acdf81df8bc8.jpeg

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• آقا این چه وضعشه من اعتراض دارم
    خسته نشدین انقدر به این بچه های شمال اذیت میکنید؟ پیش خودتون فکر نمیکنید اینا چار روز دیگه حذف میکنن بعد میگن بخاطر سیاست کثیف بازی رفتیم؟(وی پی اس های خود را برای سرور بعدی آماده میکند)

الان بوم بوم دون سعید پ.ا.ر.ه شده از کجا خرجشو در بیاریم ما که مث بعضیا 33 میلیارد موجودی حساب نداریم
    چهار روز دیگه میبازن برمیگردن میگن ما خودمون گذاشتیم واندر صد کنید برید خوشحال باشید ویرایش شد

ولی جدا از شوخی این نصیحت رو از طرف من نوب داشته باش خوشگلم(فاز نگیری حالا) اگه دف نداری کتیبه نگیر که بیان با دمپایی وردارن ببرنش بعد بگی خودمون بهتون دادیم

یه کتیبه بریدن دندونای مارو کشیدین گذاشتین زیر ناخونامون (شکنجه گر ها:{ ) گونی گونی کتیبه بردیم همش اوانس بود و نمیخوایم مال شما

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه من وجیترینم

پ.ن اول : ببین چیکار کردین صدای من ساکت درومد

پ.ن دوم: سعید حاجی خوب شد من بلد نیستم

پ.ن سوم: ویرایش شد

پ.ن اخری : به دل نگیری حالا دور هم میخندیم:*

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS

??? ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM DEL

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

??? ts20.travian.com Amir Naj

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از جملات مناسبت تری استفاده کنید ().

• با سلام و شب بخیر

دیوار بلند جنوب شرق !!!

teil_capture.jpg

تبریک به مهاجم بابت همرش :) و گلگی از اینکه کاش 15 مین زودتر لند میشد اتکت ما انبارارو ریکاوری میکردیم :)))

یگانه جنگ آموز شمال غرب به جنوب شرق پیوست ...

8h7u_capture.jpg

سوال من از مقامات شمال غرب؟

با جنگ بزرگ چه میخواهید بکنید :)

به نظرم وقتشه التماس دوطرفه هست :))) ما چی کار کنیم حالا این وسط بهنام؟

• سیبیل گرو بزاریم انبار جور کنیم واسه شمال شرق؟
    • یا رو بندازیم جنگ آموز جور کنیم واسه شمال غرب؟

وحید استار آرمی این کتیبه که دیگه به درد نخور نبود احیانا؟

من الان به عمق تفکراتت پی بردم :) چون برنامه بلند مدت داشتی واسه برگردوندن مرتاض ، خیلی جنگ کوچیک هم مهم نبوده احیانا درسته؟!!!

پی نوشت : به تاپ غارت نگاه کنید و از اینهمه ترس و منت کشی پیشوا خجالت بکشید ، چقدر باید ترسو باشی که علیرغم اینهمه مولتی و غارت میلیونی باز نگران باشی و پاچه های پیشوا رو بخارونی

رفقا این قدر دم از مولتی میزنین

این چی هست دقیقا :))) اینا الان همر هستن؟اینا ربطی به تاپ غارت دارن؟

• ۱ک گرزی با مولتی ساخته شده؟
    • 5ک شوال چی؟اونم با مولتی ساخته شده؟
    • یا 2ک شمشیرزن رومن؟
    • یا اون 20ک گرزی مرتضی S o L o ؟؟

Julius Cæsar میاد میزنه رندتون میکنه با فیک زیر سطح اردوگاه ، توتالتون مشعوف میشه و آنالیز فضایی میکنه مقصرش چیه دقیقا؟

مومن ۱ سطح اردوگاه میاوردی پایین؟این قدر سخت بود؟

خیلی سخت بود دیوار کردن اینا؟

دف کوردیناتور شمال دقیقا کجایی !!!

چشم یونیک ۴ موج 18 کاتای خالی بود ، با هیروی خود اکانت هم میشد اینسرت کرد ،‌ با 100 تا تبری هم دیوار میشد والا ، این قدر سخت بود؟

لطفا این قد دم از این صحبتا نزنین

واقعا ادم خجالت میکشه همر بلند کنه با این وضعیت ، با ۱ک ۱ک دارین رنده میشین و اینجور کتیبه باخ میدین

جمع و جور کنین خودتونو بابا !!!

مستشار نظامی خواسین خبرم کنین :‌ ))) بیایم کمک از این وضعیت درتون بیاریم.

داداش SE - R رو یادت رفت

خدایان مولتی بازان تراوین همین سرور هستن

داداش دقیقا عاشق این جملاتم ، خنده مارو همراه داشتین فقط :) هنوز مولتی تاثیری تو معادلات داشته به نظرت؟

بهتر نیست یه مقدار به جای درگیر شدن این حواشی برین یه دستی به سر و صورت سایدتون بکشین؟

وضعیت شمال شرق در 100 روز اول :

b916_01377428.jpg

خدا آخر عاقبتتون رو به خیر کنه

موفق باشید

پ.ن :‌ هر دف کردنی الزاما با همر نیست :)

پ.ن : علی هدشات و کوماتسو زوج خیلی بهتری بودن نسبت به مری و فرشید : )))

پ.ن : این بود دف سازیتون خداوکیلی؟دف دف دف کردن هاتون اخرش این شد؟

تبریک میگم بهت امین جان

اما

ای کاش ۱ک از اون شوال هاتو گذاشتی بودی رو بیس اون جنگ آموز کوچیک با این وضعیت زده نمیشد

سپاس

اگه هیچکس توی دنیا از شما بدش نمیاد، حتما یه جای کارتون میلنگه !

;)

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: درخواست کاربر / ادغام ().

• ده دیفالت ما رو میزنی با ذوق میای عکس میذاری فروم ؟

آفرین جادوگر

اینم جوابش رو کپت

کپ؟؟

کدوم کپ؟؟؟

این کپو میگی؟؟؟

xq7k_img-20190131-wa0040.jpg

yxg0_img-20190131-wa0041.jpg

q0mg_img-20190131-wa0042.jpg

sjm1_img-20190131-wa0043.jpg

از تعجیل در لینک گذاشتن تو فروم بپرهیزید که البومی در دست تدوین است :)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

• ش غ شده

ربع بی خونه ( مرتاض )

ربع بی مواد ویتامینی ( جنگ )
    لباسشم در بیاریم ( چکمه )

میتونیم بفرستیمش فشن شو ، تازه کلی هم مخاطب جذب میکنه حداقل یه جا افتخار کسب کنه

بلایی که سر ش غ اوردیم ، ژاپن با 3 گل سر ایران نیاورد تو نیمه نهایی :))))))

پ.ن: جناب ستاری ، من به نمایندگی از مجموعه ج ش ، این افتخار که بالاخره با لینک سبز نزدنت رو به شما تبریک و تهنیت عرض میکنم و خواهان افتخار افرینی بیشتر شما در این عرصه هستم!

پ.ن: لطفا این جنگی هم پیگیری کن ببین شیرازی بوده یا نه و چرا با اون همه ده جابجا نکرده ؟ ! :)))))) اخه 1000 تا گرزی ، کتیبه جنگ اموز؟ بیا فروم بگو به من رحم کنید :دی

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• دوباره سلام به همه

من دوباره اعتراض دارم آقای پلیر

این همه ما داریم بهتون اطلاعات جدید میدیم نباید یه تشکر از ما داشته باشین؟ واقعا این رسمشه؟

تا دیروز همتون داشتید زیر اردوگاه میزنید بعد اومدیم گفتیم درستش کردیم ولی متاسفانه امروز شاهد یه اتفاق جالب بودیم

دیگه دارین دوبرابر میزنید خوب نمیگید ما از این حجم تجربه ممکنه ترک بخوریم و بشکنیم؟

فردا پس فردا یهو دیدین یه همر واندر زن اومد رو دیفالت بعد گفتن فیک بود کار از محکم کاری عیب نمیکنه(یا استخودوس)

لبیک بگین به زودی داستان های زیبایی قراره رخ بده

پ.ن اول : جدی من هنوز تو فکر اون یک ک گرزی ام که کتیبه اورد

پ.ن دوم : یهو دیدین 500 تا فلنکس زدیم بهتون یه منحصر آوردیم نگید آوانس بود من قلبم ضعیفه

پ.ن سوم : هنوز بوم بوم دون سعید درست نشده چیکار کنیم؟

پ.ن آخری : تحریم فرومتون کی تموم میشه سوژه خنده ها کم شده:saint:<3

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS

??? ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM DEL

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

??? ts20.travian.com Amir Naj

• سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

بوم بوم

اینم فوت شد، یادش گرامی. به مدافع هم تبریک میگم.

ما دیدیم هرچی پلن داریم میریم بدون همر بوده و زشته بعدا برن بگن حتی از همرهایی که با مولتی شارژ شدن هم استفاده نکردن ولی همه کار کردن، گفتیم بزار یه همر بزنیم بلکه دیوارش کنن تا این قضیه منتفی بشه و شمالی ها هم یه کم روحیه بگیرن. بگذریم

یه چندتا نکته بگم اولا که تو این بازی و یا هرجای دیگه زیاد ادعاتون نشه چون دست بالا دست بسیاره، با اون دوستان هستم که میگفتن "به طرف بگو فیک رو درست بده زشته"، یا اون دوستی که درگیر چکمه پای هیرو هست، وقتی تصور خودتون از قضیه ای رو برای رقیبتون رو میکنیم دقیقا وظیفه ماست که از این تصورتون سو استفاده کنیم و بدون تلفات کتیبه یونیک چشمان رو از داخل ساید خودمون بزنیم. خلاصه زیاد درگیر قوانین و عرف این بازی نشید که ما کلا به هیچ قانونی محدود نیستیم و محدودیتی برامون وجود نداره. یه چندتا چشمه هم این چند روز دیدید تا بیشتر درک کنید هرکی 50تا مولتی داره دلیلی بر خفن بودنش نیست و هرکی مولتی نداره دلیلی بر ضعفش نیست. به جرات میگم اونایی که بلدن از مولتی های خودشون استفاده کنن از تعداد انگشت های یه دستم کمترن، بقیه فقط اداشو در میارن و همچنین کسانی که بتونن با مولتی های خودشون همرو شخم بزنن کلا تو این سرور و سرورهای بغل هم نداریم، منتها ما دقیقا مثل گل اول بازی ایران ژاپنیم، فقط دوسداریم اعتراض و ناله کنیم حتی وقتی اتفاقی نیوفتاده.

دوما، به بچه های جنوب شرق بابت پلن های زیبای خودشون تبریک میگم که بعضیا رو حسابی سر حال اورد و یاد گرفتن زیاد سخنرانی نکنن که دفعه بعد ممکنه حتی خزانتون هم کاتا نشه ولی کتیبتون رو بیاریم (از پلنرهای ما چیزی بعید نیست)، همه دوستانی که زحمت میکشن و در هر زمینه ای چه اونایی که میان میبینن تاجراشون نیست، چه اونایی که میان میبینن قهرمان و نیروهاشون نیست، چه اونایی که خودشون لانچ میکنن و خلاصه همه عزیزان که به هم اعتماد دارن و اکانتاشون رو در اختیار تیم لیدری سپردن تا هر وقت لازم شد ازشون استفاده بشه. نمونشم این چند روز دیدید که هر کتیبه ای ساید بهش نیاز داشت رو با کمک همه بچه ها، از سایدهای شمالی اوردیم.

سوما، اینو خودم بیشتر دوسدارم،

همه دوستانی که ادعاشون میشه و خاطره خوشی از تیم آمرداد ندارن و خلاصه بعضی وقتا تو بعضی محافل شاخ و شونه میکشن، یا اونایی که جلوی این تیم باختن یا مجبور به حذف شدن یا احساس شاخ پنداری میکنن و حسابی این موارد براشون عقده شده ( همچنین اون تیمایی که با حذفشون به ما لطف کردن)، توصیه میکنم اگر جایی دیگه در سال های آینده دیدید که اشخاص بلند پایه تیم آمرداد ( نه بعضی از پلیرها که به صورت انفرادی میخوان بازی کنن) تو سروری اعلام آمادگی کردن، حتما حتما روبروی ما جمع بشید ( برید تو یه ساید که یه وقت باز مجبور به فرار نشید) که یه دفعه نسخه همتون رو تو کوچه خودتون بپیچیم که هی اینور و اونور ویرایش شد

باتشکر

پ.ن 1: خوش شانس اونایی بودن که حذف کردن و رفتن چون میدونستن چی در انتظارشونه، کجایی خوش شانس.

پ.ن 2: هنوز چرخ گوشت رو روشن نکردیم اینه وضعیت

پ.ن 3: میگم دیگه هرچی مولتی بکشی داور بن میکنه، آخی ... شما هم که بدون مولتی حذف کرده ای بیش نخواهی بود.

اتاق فکر : تو این پست خیلی خفن شدیم نه 8o، اکانتمو ه-ک کردن همرو زدن تو دیوار، باور کنید به جونه خوااااهر سالار

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از کلمات مناسب تری استفاده کنید ().

• اول از همه تبریک به متای جنوب (آمرداد و سوانز و پیشوا) بابت درگیری های اخیر و کتیبه هایی که زدند

و تبریک به ش غ که سالم ترین ساید بازی رو داشت

علل موفقیت متای جنوب بترتیب اهمیت و بطور خلاصه (از دیدگاه من) :

۱- ضعف مدیریت ش غ چه در زمینه آموزش و ارتقا سطح پلیرها و چه در زمینه سیاست بازی وحتی پلنری (root cause: عملکرد نامطلوب مدیریت پیشین ساید و تکمیل این عملکرد نامطلوب با ترک بازی ) در اینخصوص دوصفحه میشه صحبت کرد و معتقدم بیشترین ضربه رو از این قسمت خوردیم با این ضعف مدیریت و سیاست ساید تا همینجاش هم پلیرای ش غ خوب بازی کردند دمشونم گرم

۲- بالانس نبودن بازی (حتی اگه از همرهای نجومی استفاده نشه همچنان این افراد بشدت تاثیر گذار هستند بطور مثال با فیک در جریان حملات سایدشون - و یا استفاده از دفاعی که مستقیم و غیر مستقیم از مولتی بازی نامتعارف حاصل شده) این بالانس نبودن تا ته سرور هست حالا جنوب با خیال راحت می تونه برای قشنگ بازی کردنش برنامه ریزی کنه و ما هم برای بازی زیبا تبریک خواهیم گفت

۳- وقت گذاشتن و اصولی بازی کردن جنوب و در طرف مقابل وقت و انگیزه کافی نداشتن درصد زیادی از پلیر های شمال (البته بخشیش میتونه سیمپتوم علل بالا باشه بخشیش هم فردیه)

درمورد دیگر سایدها چون اشراف کامل از جزییات ندارم اظهار نظر نمی کنم

• جنوب

ده دیفالت ما رو میزنی با ذوق میای عکس میذاری فروم ؟

آفرین جادوگر

اینم جوابش رو کپت

به قول دوستم من با همرک که دارم اومدم همه دهکده های فیدراتون دارم میزنم رتبه 6 و 16 سرورین خیر سرتون نمیتونین دف کنید من رتبه 416 ام

به قول داداش بهنام رفتی شیره ساید کشیدی دف ریختی تو پایتختت موری بعد انتظار داری پایتختت بزنم اونم من تکی من نه غارت دارم نه گلدی مصرف کردم زیاد

هیچکی بهم دف نداده اکانتم صفر کنید فدای سر امرداد و پیشوا که بهترین تیم هستن اتک خودم تکی دارم میزنم میخوام نشون بدم کل شمال ی نفر حریف

پایتخت منو که گندمزاراش زدین ولی همرم سالمه اینقدر فیدرهاتون میزنم تا یاد بگیرین واسه جنوبیا شاخ نشین اینم چندتا از اتک ها روی موری جون

• سلام

یه متن مهم و جدی ( که امیدوارم همین یک بار باشه ) مینویسم که بیشتر مخاطب دوستان خوبم توی شمال هستن برای همین لطفا با دقت مطالعه شود

شروع این سرور مثل خیلی از بچه های دیگه ما هم به همراه چنتا از دوستان ثبت نام کردیم یه نفر حجومی یه مغز متفکر و چنتا دف ساز.

نفر اصلی گروه اویل با اقا منصور در ارتباط شد و تایید کرد ایشون پلیر با سواد و با تجریه هستن که میشه روش حساب کرد ما هم توی گفتیم خیلی هم عالی توی تیم ایشون به ساید کمک میکنیم

ولی متاسفانه خیلی زود کل سرور رفت رو بحث مولتی و اون داستانا که واقعا اضافه کاری شد دیگه اخرش

فارق از اینکه ما هم مخالف بودم نکته مهم اینه دوستانی که همرهای خوبی میکشن حتما تایید میکنن ساخت یه همر خوب خیلی ربطی به تامین منابع نداره و ربط مستقیم به مدیرت زمان تامین گندم و صرف هزینه و وقت وحشناک بالاست

تنها کاری که برای نشون دادن سمت فکریمون که انجام دادیم پیوستن به جنبش اقای خاص ( ایدین عزیز) بود نه مثل خیلیا دیگه که فقط غر زدن

خلاصه گذشت لیدرهای محترم قبلی حذف کردن و نهایتا ساید با شکاف عظیم سرگردان روی هوا موند

توی همون زمان کتیبه ها ازاد شد ما تازه 3 روز هم نبود با تیم جدید اشنا شدیم ( که واقعا تو اون زمان کوتاه عالی عمل کردن) حتی اسم همو خوب نمیشناختیم

متاسفانه اتفاقی بدی که افتاد ما زمان کتیبه خوب عمل نکردیم یا بهتره بگم چون ساعتهای اول بهترین کتیبه های اند گیم رو زدیم (راز و مرتاض یونیک) دیگه با یه خیال راحتی کارو جلو بردیم و مشکل بعدی نفر قوی برای این مهم قبول مسولیت نکرده بود خلاصه اینم گذشت .

مورد بعدی کلا ادم ها صحبتهای سخیف و سطحی و فقط فان رو به دو دلیل از نظره بنده میکنن حالت اول هیچی ندارن و کلا همه چیز رو به شوخی میگیرن

حالت دوم انقدر مطمن هستن که سلاح مخفی دارن برای همین ظاهر رو اینجوری نشون میدن اوایل هدف من حالت دوم بود

چون از پتانسیل های شمال و علی الخصوص شمال غرب شگفت زده شدم

ولی وقتی دیدم این همه پتانسیل به دلیل نداشتن مدیریت واحد داره به فنا میره و وقتی دیدم تیم لیدری جنوب بسیار حرفه ای تر از چیزیه که من فکر میکردم عمل میکنه مجبور شدم تغییر رویه بدیم و خیلی جدی تر با کمک تک به تک دوستان از نو همه چیز رو بسازیم ( البته بحث شمال شرق جداست واقعا تیم خوب و قوی از اول داشتن )

به قول جولی عزیز 240 روز مونده از بازی شاید چند وقتی طول بکشه با هم مچ شیم

ولی مطمن هستم فارق از نتیجه بازی قراره کنار هم کلی کیف کنیم و لذتش رو ببریم

از این رو از همین جا میخوام فراخوان بدم به تمام بازی کنا خوب توی شمال قسمت غربی ( خدا شکر قسمت شرقی خیلی یک دست و قوی هستن درسته کم و کاستی هایی بوده ولی کجا نیست قطعا مشکلاتی حتی توی تیم متحد جنوب شرق هم هست)

که لطفا هر چیزی که گذشته رو فراموش کنن و از امروز به صورت کاملا حرفه ای و منظم یه کاره گروهی رو پیش ببریم

فرقی نداره رنک یک ساید باشیم یا رنک اخر بهترین خودمون رو میزاریم برای بهترین برداشت ها

هدف اخرش هم اینه از بازی لذت بیشتری ببریم

و نه اینکه فقط روزی یک بار اونم از روی عادت لاگین کنیم همون روزی یک بار هم یه هدفی رو دنبال کنیم .

نکته :امیدوارم این اخرین متن جدی من باشه .

موفق و عزیز باشید

مرتضی

پینوشت : عذر خواهی از اهالی فروم که اینجا رو تیریبون برای ساید کردم

• سلام

لازمه یک مطالبی اینجاگفته بشه توتلگرام یک دوستی بهم پیام داد که تومسئول خراب شدن بازی پلیرهای شمال شرق وکل سرورهستی وبه کارت افتخارنکن و....

خواستم خدمت دوستان یکسری مطالب روبگم که همه متوجه بشن مسئول این داستانها بنده نیستم بلکه مدیریت اشتباه سایدهاباعث این داستانهاشده(هرچندکه به نظرمن الان سرورمشکلی نداره بجز لیدری بسیارضعیف وفاجعه بارشمال)

اولا وقتی من امدم توسرور(اکانتی نداشتم وندارم ونخواهم داشت)یکی ازدوستان لطف کرد وپسورداکانت خودشونو به من دادن وگفتن ایدین هم هست من هم به احترام ایشون واحترام ایدین گاهی یک سری به اکانت میزدم(بیشتربرای دیدن سبک لیدری ایدین تو این نهضتی که شروع کرده بوددرسته همیشه مقابل هم بازی کردیم اما شخصاهمیشه برای تفکرات وعقاید وابتکارات ایدین تو تراوین احترام خاصی قائل هستم )حدود بیست روزبی سرصدا فقط رصدمیکردم سرور رو تازمانی که حس کردم داره تصمیم اشتباهی گرفته میشه(اتحادسوانزبا شمال شرق)که لازم نمیدونم مجددا دلایلش روذکرکنم که تکرارمکرارت میشه تواین زمان بودکه لازم دونستم درمورد این تصمیم اشتباه یک صحبتی با تیم لیدری سوانزداشته باشم که خوشبختانه به نتایج مشترکی رسیدیم وقرار شدبا تیم لیدری امرداد هم صحبت کنم(لطفا حمل برخودستایی نشه این حرف که میزنم وصحبتهای دیگه ای که تو این پست انجام میدم صرفا بعضی چیزهارومیگم ازخودم که هم جوانب امر روشن بشه هم بعضی دوستان شایدبه اشتباهاتشون پی ببرن وسرورهای دیگه زحمات پلیرهاروبه بادفناندن)تواولین پیامی که به بهنام عزیز دادم ایشون کمی تند اما درنهایت احترام پاسخ منودادن به این مضمون که هرچندمحاله این متحدشدن اما چون شماگفتید ما قبول میکنیم به شرط اینکه فلانی وفلانی نباشن ویک سری شروط دیگه. حالا من میتونستم با تکبروغرورپاسخ بدم که عه نیومده شرط میذاری و...یا با ارامش سعی کنم این مشکل روحل کنم وبنده روش دوم روانتخاب کردم وبا دوستان امرداد وسوانز رفتیم برای مذاکره تواسپیک(همینجا بگم من هم حس کردم داره صدام ضبط میشه اما شروع نکردم به داد وبیداد وفحاشی فقط با یک شوخی که خدایی من بد دهنم حرفای بدم روسانسورکنید بعدمنتشرکنید قضیه روفیصله دادم چون اولا مطمئن نبودم دوما اگرهم میشد مشکلی نداشت ادم سعی میکنه چیزیو نگه یا کاری وانجام نده اما اگرگفت وانجام داد پیه عواقبش هم باید به تنش بماله وپاش واسته)بعداین جلسه بودکه خوشبختانه هردوطرف روسربنده منت گذاشتن وحرف منو زمین ننداختن واتحاد جنوب شرق تاسیس شد.

اما قبل از شروع صحبت اول یک اطلاعاتی درمورد پلیرهای تاثیرگذارسرور از دوستان کسب کردم مثلا درمورد اقا مجید وسبک بازیش ازاردشیر که باهاشون همبازی بود اطلاعات کسب کردم ودرمورد ایدین وفرشید ازفریار واز دوستان امرداد ازخود اعضای سوانز پس با شناخت تقریبا کامل ازکسانی که نقش کلیدی تو سرور داشتن شروع به صحبت کردم ووظیف بنده اتحاد جنوب شرق وجلوگیری ازدرگیری داخلی بودکه زمان وهزینه پلیرهای این ربع به هدرنره(فکرکنم این وظیفه لیدرهرسایدی هست حالا اگه کسی توانایی انجامشونداره یا بایدلیدرنشه یا یک بازبینی توتواناییهاش بکنه)من تعهدی که برای جنوب شرق برای خودم حس میکردم روانجام دادم(ظاهرامرهم نشون میده تقریبا صددرصد پلیرهای جنوب شرق ازروندی که پیش امد راضی هستن امیدوارم اشتباه نکرده باشم تو این درصدی که گفتم اگر اشتباه کردم لطفا بچه های جنوب شرق اصلاح کنن حرفمو)حالا اگرشخصی نتونست ربع خودشو با توجه به بضاعت اون ربع جمع وجورکنه ویا اشتباه براورد داشت ورواکانتهایی که نباید بیش ازحدسرمایه گذاری کرد یا روی اتحاد با یک اتحاد توربع دیگه برای برهم زدن اون ربع سرمایه گذاری کرد که همش اشتباه بوده لطفا گناهشو به گردن شخص دیگه نندازه!!!

ضمنا سر وته این تراوین هیچ افتخاری برای کسی نداره الا اینکه بتونه تواناییهای خودش روبرای زندگی واقعی محک بزنه.

ببخشید پستم طولانی شد وشرمنده اگرجای ازخودم چیزی گفتم لطفا حمل برخودستایی نشه حس کردم لازمه این حرفها گفته بشه.

موفق باشید

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام

لازمه یک مطالبی اینجاگفته بشه توتلگرام یک دوستی بهم پیام داد که تومسئول خراب شدن بازی پلیرهای شمال شرق وکل سرورهستی وبه کارت افتخارنکن و....

خواستم خدمت دوستان یکسری مطالب روبگم که همه متوجه بشن مسئول این داستانها بنده نیستم بلکه مدیریت اشتباه سایدهاباعث این داستانهاشده(هرچندکه به نظرمن الان سرورمشکلی نداره بجز لیدری بسیارضعیف وفاجعه بارشمال)

اولا وقتی من امدم توسرور(اکانتی نداشتم وندارم ونخواهم داشت)یکی ازدوستان لطف کرد وپسورداکانت خودشونو به من دادن وگفتن ایدین هم هست من هم به احترام ایشون واحترام ایدین گاهی یک سری به اکانت میزدم(بیشتربرای دیدن سبک لیدری ایدین تو این نهضتی که شروع کرده بوددرسته همیشه مقابل هم بازی کردیم اما شخصاهمیشه برای تفکرات وعقاید وابتکارات ایدین تو تراوین احترام خاصی قائل هستم )حدود بیست روزبی سرصدا فقط رصدمیکردم سرور رو تازمانی که حس کردم داره تصمیم اشتباهی گرفته میشه(اتحادسوانزبا شمال شرق)که لازم نمیدونم مجددا دلایلش روذکرکنم که تکرارمکرارت میشه تواین زمان بودکه لازم دونستم درمورد این تصمیم اشتباه یک صحبتی با تیم لیدری سوانزداشته باشم که خوشبختانه به نتایج مشترکی رسیدیم وقرار شدبا تیم لیدری امرداد هم صحبت کنم(لطفا حمل برخودستایی نشه این حرف که میزنم وصحبتهای دیگه ای که تو این پست انجام میدم صرفا بعضی چیزهارومیگم ازخودم که هم جوانب امر روشن بشه هم بعضی دوستان شایدبه اشتباهاتشون پی ببرن وسرورهای دیگه زحمات پلیرهاروبه بادفناندن)تواولین پیامی که به بهنام عزیز دادم ایشون کمی تند اما درنهایت احترام پاسخ منودادن به این مضمون که هرچندمحاله این متحدشدن اما چون شماگفتید ما قبول میکنیم به شرط اینکه فلانی وفلانی نباشن ویک سری شروط دیگه. حالا من میتونستم با تکبروغرورپاسخ بدم که عه نیومده شرط میذاری و...یا با ارامش سعی کنم این مشکل روحل کنم وبنده روش دوم روانتخاب کردم وبا دوستان امرداد وسوانز رفتیم برای مذاکره تواسپیک(همینجا بگم من هم حس کردم داره صدام ضبط میشه اما شروع نکردم به داد وبیداد وفحاشی فقط با یک شوخی که خدایی من بد دهنم حرفای بدم روسانسورکنید بعدمنتشرکنید قضیه روفیصله دادم چون اولا مطمئن نبودم دوما اگرهم میشد مشکلی نداشت ادم سعی میکنه چیزیو نگه یا کاری وانجام نده اما اگرگفت وانجام داد پیه عواقبش هم باید به تنش بماله وپاش واسته)بعداین جلسه بودکه خوشبختانه هردوطرف روسربنده منت گذاشتن وحرف منو زمین ننداختن واتحاد جنوب شرق تاسیس شد.

اما قبل از شروع صحبت اول یک اطلاعاتی درمورد پلیرهای تاثیرگذارسرور از دوستان کسب کردم مثلا درمورد اقا مجید وسبک بازیش ازاردشیر که باهاشون همبازی بود اطلاعات کسب کردم ودرمورد ایدین وفرشید ازفریار واز دوستان امرداد ازخود اعضای سوانز پس با شناخت تقریبا کامل ازکسانی که نقش کلیدی تو سرور داشتن شروع به صحبت کردم ووظیف بنده اتحاد جنوب شرق وجلوگیری ازدرگیری داخلی بودکه زمان وهزینه پلیرهای این ربع به هدرنره(فکرکنم این وظیفه لیدرهرسایدی هست حالا اگه کسی توانایی انجامشونداره یا بایدلیدرنشه یا یک بازبینی توتواناییهاش بکنه)من تعهدی که برای جنوب شرق برای خودم حس میکردم روانجام دادم(ظاهرامرهم نشون میده تقریبا صددرصد پلیرهای جنوب شرق ازروندی که پیش امد راضی هستن امیدوارم اشتباه نکرده باشم تو این درصدی که گفتم اگر اشتباه کردم لطفا بچه های جنوب شرق اصلاح کنن حرفمو)حالا اگرشخصی نتونست ربع خودشو با توجه به بضاعت اون ربع جمع وجورکنه ویا اشتباه براورد داشت ورواکانتهایی که نباید بیش ازحدسرمایه گذاری کرد یا روی اتحاد با یک اتحاد توربع دیگه برای برهم زدن اون ربع سرمایه گذاری کرد که همش اشتباه بوده لطفا گناهشو به گردن شخص دیگه نندازه!!!

ضمنا سر وته این تراوین هیچ افتخاری برای کسی نداره الا اینکه بتونه تواناییهای خودش روبرای زندگی واقعی محک بزنه.

ببخشید پستم طولانی شد وشرمنده اگرجای ازخودم چیزی گفتم لطفا حمل برخودستایی نشه حس کردم لازمه این حرفها گفته بشه.

موفق باشید

مازیار جان ممنون که هستی 😂

برای من جالبه شمالی ها نشسته بودن که جنوب شرق خودش خودشو بزنه بعد اینا کف بزنن برا خودشون واقعا چطور روتون میشه بگید تمام بیس بازیتون را در جنگ‌داخلی se بسته بودیم قبلا ها به این دیدگاه ویرایش شد شما حتی بارها ثابت کردید از هیچ کمکی برای بوجود امدن جنگ داخلی کوتاهی نمیکنید و پرو پرو ادعا میکنید به سوانز دف هم دادین و ازش طلب کار هم شدین

بهتر بود داشته هاتون را اول انالیز میکردین و یه تخمین میزدین چقدر میتونید رو داشته های خودتون می تونید حساب باز کنید بعد خودتون را وارد یک جنگ زود هنگام و تمام عیار با جنوب شرق میکردین که الان ننالید از متحد شدن جنوبشرق

نتبجه اخلاقی دلیل شکست ایران در برابر ژاپن را باید در دل دیگاه خودمون و فرهنگمون جستجو کنیم چیزی شبیه شرایط کنونی شما ل وقتی معیار هایی که باهاش می خواهید برنده شوید در اختیار خودتون باشه میتونید کنترلش کنید اما اگر چشمتون به دست حریف و داور و اما اگر باشه سرانجامی نداره

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    S5 R1 se(V3.6):3brothers
    tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
    tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
    ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از ادبیات مناسب تری استفاده کنید ().

• مازیار جان ممنون که هستی 😂

برای من جالبه شمالی ها نشسته بودن که جنوب شرق خودش خودشو بزنه بعد اینا کف بزنن برا خودشون واقعا چطور روتون میشه بگید تمام بیس بازیتون را در جنگ‌داخلی se بسته بودیم قبلا ها به این دیدگاه ویرایش شد شما حتی بارها ثابت کردید از هیچ کمکی برای بوجود امدن جنگ داخلی کوتاهی نمیکنید و پرو پرو ادعا میکنید به سوانز دف هم دادین و ازش طلب کار هم شدین

بهتر بود داشته هاتون را اول انالیز میکردین و یه تخمین میزدین چقدر میتونید رو داشته های خودتون می تونید حساب باز کنید بعد خودتون را وارد یک جنگ زود هنگام و تمام عیار با جنوب شرق میکردین که الان ننالید از متحد شدن جنوبشرق

نتبجه اخلاقی دلیل شکست ایران در برابر ژاپن را باید در دل دیگاه خودمون و فرهنگمون جستجو کنیم چیزی شبیه شرایط کنونی شما ل وقتی معیار هایی که باهاش می خواهید برنده شوید در اختیار خودتون باشه میتونید کنترلش کنید اما اگر چشمتون به دست حریف و داور و اما اگر باشه سرانجامی نداره

خیلی باحالید شماها اولش اومدید همه رو به مبارزه 3به1 دعوت کردید بعد دیدید نمیتونید حریف بشید 3به1 برعکس به ضرر ما کردید

در عمل کاملا واضح بود از اول سرور 3به1 به ضرر شمال شرقه ویرایش شد که اعلام کنید دلیلش هم قدرت بالای شمال شرق بود

اینم واسه ما تجربه شد که سروری خواستیم بازی کنیم قبلش متامونو با افرادی که حرفشون حرفه و مرد هستن ببنیدیم بعد سرور استارت کنیم نمونه اش سرور دو ایکس حالا بشینید از برد شیرینتون لذت ببرید کم همش بزنید :)))

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از ادبیات مناسب تری استفاده کنید ().

• سلام

اقایون بزرگای تراوین حال روی صحبتم با تک تک شماس

من چند سالی میشد که ترک تراوین کرده بودم ( حدود ۷ سال ) و اصلا خبر از باز شدن مجدد سرورهای ایران نداشتم به صورت کاملا اتفاقی تو گوگل دنبال برنامه‌ای بودم که لینک سرور ایران لا ب لای سرچ باز شد و امدم دیدم سرور ۱ تراوین بعدازظهر همون روز قراره ران بشه ، اکانت ساختمو امدم ببینم چه خبره ( کاملا بی‌خبر از سبک بازی بسیار زیبایی که الان مد شده و همه بهش افتخار هم میکنن، بعضی میگن اوانس میدیم بعضی میگن ما مخالف این مدل بازی هستیم و تا پای فارم شدن جلوش مقابله میکنیم و بعدها میبینی که وسط همون دسته عزیزان دارن بازی میکنن و میگن صلاح ساید رو خواستیم ، یه دسته از دوستان به سبک بازیشون اعتراف میکنن و یه دسته اخر هم که خودشون دیر مولتیاشونو استارت زدن به عنوان ریش سفید میان وسط و خودشونو کاملا بی تقصیر جلوه میدن ) اوایل بازی بود که رفتم تو حال و هوای چند سال پیش هرچند از سمت هم سایدی های عزیز اوایل مورد اتهام جاسوسی قرار گرفتم ولی بازم بهشون حق میدم چون کسی که تازه وارد بود من بودم و باید شناخت پیدا میکردن

گذشت و گذشت تا با غارت های فضایی و باور نکردنیه بعضی پلیر ها رو به رو شدم به شدت تعجب کردم ، کم کم متوجه سبک بازی جدید ( به قول عزیزی صنعتی;)) اشنا شدم ولی بازم به بازی خودم ادامه دادم

از اول سرور پیگیر فروم به عنوان یه خواننده بودم و اتفاقات سرور رو دنبال میکردم ولی حرفی یا نظری نه تو فروم نه در مسائل و تصمیمات ساید نداشتم و نخواهم داشت ( فراموش کردم بگم من تو ربع ش‌غ بازی میکنم ) واقعا به این اتفاق که پلیر ش‌غ بودم افتخار میکنم چون با اینکه روال بازی رو دیدن و غارت های فضای و همر های انچنانی رو دیدن بازم به بازی خودشون ادامه دادن

ولی جای سوال داره برام که واقعا این سبک بازی جدید که برای دسته‌ای تازه به‌دوران رسیده غرور انگیز شده لذتی هم داره ؟؟

بعضی از لیدرای ش‌غ حذف کردن یه سری گفتن از سر اعتراض یه سری گفتن ترسیدن و .....

ولی من همین‌جا به جرات میگم دوستانی که دارن از مولتی اکانتای قشنگشون که هزینه خوبی هم کردن براشون دست بکشن و حذف کنن( حتی با اطلاع از این که تا الان همرای خوبی تونستن بسازن با استفاده از مولتی بازی ) حتی نمیتونن حریف کوچکترین پلیر شمال بشن

یادمه یه عزیزی میومد پست تخریبی برای ش‌غ میذاشت که ما که همر لانچ نکردیم فقط فیک زدیم فلان اکانت با فلان قدر همر اتک زده و .... عزیز من شما اگر همر لانچ نکنی و فقط یه تک فیک هم بذاری کافیه تا تصمیمات یه ساید رو عوض کنی

یاداور میشم به تک تک شما عزیزان غارت ش‌غ از اول بازی بالاتر از بقیه بود البته قبل از مراحل برداشت محصول( مولتی اکانت) دوستان

یه نکته رو به یه نفر جا داره یاد اوری کنم که عزیزم ادم اسرار زمان رفاقت رو زمان دشمنی فاش نمیکنه اینو یاد بگیر بلکه تو زندگی واقعی بهتر از زندگی مجازیت عمل کنی

ارادتمند و کوچیک تک‌تک شما

حامد :)

• خیلی باحالید شماها اولش اومدید همه رو به مبارزه 3به1 دعوت کردید بعد دیدید نمیتونید حریف بشید 3به1 برعکس به ضرر ما کردید

در عمل کاملا واضح بود از اول سرور 3به1 به ضرر شمال شرقه ویرایش شد که اعلام کنید دلیلش هم قدرت بالای شمال شرق بود

اینم واسه ما تجربه شد که سروری خواستیم بازی کنیم قبلش متامونو با افرادی که حرفشون حرفه و مرد هستن ببنیدیم بعد سرور استارت کنیم نمونه اش سرور دو ایکس حالا بشینید از برد شیرینتون لذت ببرید کم همش بزنید :)))

آقا شما که حذف کردی رفتی

نیستی ببینی چه مولتی میزنن :))

همش حرف و ادعا بود

به نظرم آدم باید مرد باشه پای حرفی که میزنه واسته

شمال مولتی میزد ، نوش جونش ولی نیومد بگه من ال هستم من بل هستم

شما که این همه دم از بازی پک و مردونگی زدی ، چیکار کردی ؟(همش طبل تو خالی ؟)

بیا ببین جنوب چه خبره :)))

یه نگاه به تاپ 10 بکنید ، برگاتون میریزه

(مخصوصا قسمت اتحاد ها )

خلاصه کلام ، اگر قرار بر بازی در سرور دیگری باشد ، محال ممکن است در جنوب بازی کنیم

خلاصه ای از جنوب : بچه بازی ، دروغ ، ادای آدم خوبارو در آوردن و ...

(طرف 3 تا کتیبه گرفته ، عین خیالشم نیست ، این همه پلیر وقت و زمان گذاشتن هیچ ارزشی نداره (

خلاصه ، خور کردید رفتید و راحت شدید