نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• به به فراریون دوباره قدم رنجه فرمودن اومدن ابراز وجود کنند!!!

خوشحال بودیم که رفته بودین...

خلاصه کلام ، اگر قرار بر بازی در سرور دیگری باشد ، محال ممکن است در جنوب بازی کنیم

خلاصه ای از جنوب : بچه بازی ، دروغ ، ادای آدم خوبارو در آوردن و ...

(طرف 3 تا کتیبه گرفته ، عین خیالشم نیست ، این همه پلیر وقت و زمان گذاشتن هیچ ارزشی نداره (

خوشحال می شیم هر سرور ما بودیم شما تشریف ببرین یه ساید دیگه...

آخه فرق ما با شما این 2تا عکس پایین هست!!!

اول پلیر ساید شما که دروغ نمیگین و بچه بازی در نمی آرین و خاله بازی نمی کنین و ناله نمی کنین و کتیبه هم دپو نمی کنین! آخه برنامه خاصی ریختین برای سایدتون!

5v89b4.jpg

اینم یکی از کتیبه های ما! که دروغ گو هستیم و بچه بازی می کنیم و کل کتیبه ها را دپو کردیم رو اکانت هامون!

11i1oo4.jpg

بزرگشم گذاشتم که ریا نشه!

پ.ن1: کوچه بقلیا اونجا امیدوار باشیم تا آخرش می مونید؟ چند نفر اومدن اونجا باهاتون کار نا تموم دارن... :evil:

پ.ن2: دوستانی که ناله و زاری می کنید مدیونید اگه بتونید بی برنامگی خودتون و لیدرهاتون را با این حرف ها بپپوشونید!

پ.ن3: مدیر جدید را نمی دونم می تونم بهش بگم مدیر جووووون یا نه؟ سو تفاهم نمیشه؟ :thumbsup:

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• خلاصه کلام ، اگر قرار بر بازی در سرور دیگری باشد ، محال ممکن است در جنوب بازی کنیم

خلاصه ای از جنوب : بچه بازی ، دروغ ، ادای آدم خوبارو در آوردن و ...

(طرف 3 تا کتیبه گرفته ، عین خیالشم نیست ، این همه پلیر وقت و زمان گذاشتن هیچ ارزشی نداره (

خلاصه ، خور کردید رفتید و راحت شدید

به نام خدا

نمی دونم کجایی و در چه حالی و از کدوم ناحیه بهت فشار اومده ولی توصیه می کنم بهت که قطعا از سرورهای آینده جنوب بازی نکن!نه به خاطر اینکه یه عده اونجا نشستن تا برات قیافه بگیرن و بهت دروغ بگن و بچه بازی برات در بیارن و ۳ تا ۳ تا کتیبه دپو کنن و ادا و اطوار برات دربیارن،به این دلیل که اصلا کسی با این روحیات شما جایی نداره توی جنوب!

یاد یه حکایتی افتادم در مورد اون بند آخر پستت!

یه روزی یه گنجشکی اومد و روی یه درختی نشست.موقع پرواز به درخت گفت، محکم وایسا که من می خوام بپرم و برم!درخت هم در جواب گفت که من اصلا نفهمیدم تو کی اومدی که حالا می خوای بری:D

داستان این دوستانی هست که شما داری به حالشون قبطه می خوری!اومدن و رفتنشون تو هر سروری تغییری توی معادلات اون سرور نداره.نشون به اون نشون که این سرورم از نزدیک دیدی و قص علی هذا...

پ.ن:دوستان جوری از ۳ به ۱ شدن علیهشون حرف میزنن که انگار ما دست و پاشونو بسته بودیم و یه چسب هم رو دهنشون زده بودیم:thumbsup:.آقا جون شما سیاست سایدت دست خودت بوده ربطی به زمین کج نداره!

پ.ن:ما خیلی باحالیم....خیلی8oشما چه طور؟!

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• خیلی باحالید شماها اولش اومدید همه رو به مبارزه 3به1 دعوت کردید بعد دیدید نمیتونید حریف بشید 3به1 برعکس به ضرر ما کردید

در عمل کاملا واضح بود از اول سرور 3به1 به ضرر شمال شرقه ویرایش شد که اعلام کنید دلیلش هم قدرت بالای شمال شرق بود

اینم واسه ما تجربه شد که سروری خواستیم بازی کنیم قبلش متامونو با افرادی که حرفشون حرفه و مرد هستن ببنیدیم بعد سرور استارت کنیم نمونه اش سرور دو ایکس حالا بشینید از برد شیرینتون لذت ببرید کم همش بزنید :)))

به به آقا مجید سلام ، از این ورا ؟ از اون ورا ؟ راه گم کردید یا دلتون برای ما تنگ شده بود یا چی ؟

آقا اتفاقا سرور دو ایکس دورادور در جریانش هستم جالب بود برام متای روز ده بازی ! خلاصه ما نفهمیدیم شما طرفدار بالانس سرور هستید یا طرفدار متای خوب ؟ اها روز ده بازی سرورو آنالیز کردید ، متوجه شدید اینجوری سرورتون بالانس تره پس :دی

دوستانی که دم از بالانس سرور میزنن و توپو هی میندازن تو زمین یکی دیگه که بگن تو مقصری ( که گویا الان هم رفتن سراغ آقا مازیار !) بیان لطفا ببینن تفکر این دوستانو .

شمال غرب واقعا ضرر کرد تو این سرور ، ای کاش حداقل تو اون جلسه رو پیشنهاد من بیشتر فکر میکردید تا پیشنهاد شمال !

پ.ن : آقا خدایی یکی بیاد به من بگه الان این وسط آقا مازیار چه تقصیری داره ؟ یعنی اینقد روی درگیری داخلی اس ای برنامه ریخته بودید ؟؟؟

پ.ن : جسارتا نظر شخصی من اینه که تنها مشکل شمال غرب همون سیاستش بود وگرنه واقعا قبول دارم سخته بشه روز 100 بازی تیم لیدری تشکیل داد و نتیجه خوبی گرفت . هر چند که به نظرم در این مواقع چاره کار فقط راه حل سیاسیه ، تا بخش نظامی ساید خودشو منظم کنه . راه سیاسی هم توی این سرور داشتید ...

پ.ن : گویا خبری داره میاد:دی مثل اینکه اخبار گفته سونامی میخواد بیاد ....

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• بوم بوم

بوم بوم

بوم بوم

بخام به تعداد لازم بوم يوم بدم بايد برم صفحه بعد

شنيده ها از زمين شخم خورده شمال گزارش شده

اكانت هاي ليدر شمال mori و MAN تمام حجم دفاع رو بر روي خودشون متمركز كردن و اين وسط بازيكن هاي شمال شخم خوردن....

واي بر شما

njm1_352f5b23-f66b-4bf7-895e-95c8caf73b7b.png

جهت رفع اسپم....

جناب مرتضي موري عزيز بيا كمي توضيح بده واقعا چرا؟

اسم دهتو هي چرا عوض ميكني؟

فرشيد جان شما چرا؟همه دف رو روي خودتون جمع مكينيد؟

ادامه دارد.....

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• عزیز اینو در جریانم که 90% پلیرهای اینجا اونجا هم دارن بازی میکنن :dدلیل اصلی ریپلای اون پست تارانتولای دفسازو بالای پستم نوشته بودم که پاک کردن و ویرایش کردن :d

در مورد متای روز10 بازی بگم که اصلا کسی دنبال متای خوب نبود از اونجایی که احتمال خیلی زیادی به 3به1 شدن رو زیوس یا رو ما زیاد بود تصمیم به متای شمال شد تنها دلیلشم این بود که در هیچ حالتی سرور 3به1 نشه هم زیوس هم ما ثابت کردیم ترسی از 3به1 به ضررمون نداریم گفتیم این متا باعث محکم تر شدن دوستی ها در سرورهای بعدی هم که هر دو طرف باشیم بشه سعی بر اینه این متا محدود فقط به یک سرور نباشه اون سرور بر عکس این سرور جنوب غرب بسیار قویی داره و تیم های خوبی دارن بازی میکنن و متای جنوب و متای شمال تقریبا بالانسه سرور

ما قرار بود اگه اون انقلاب پاکبازی اینجا واقعی باشه اولین نفر باشیم که تک اکانت بازی کنیم ولی خب با اون دوز و کلک هایی که دیدیم برعکسش شد از این بعد اولین نفر هستیم که جلوی اشخاصی باشیم که دنبال این انقلاب های پوشالی هستن

حالا در مورد متای اینجا نظر من اینه که بعید میدونم آمرداد با شما واقعا متا کرده باشه چون متای واقعی اونی نیست که در سرورهای ایران میبینیم قبلا هم گفتم متا در سرورهای ایران یعنی نپ حالا ببینیم آمرداد اون کتیبه جنگ خوشگله رو به شما هم میده استفاده کنید یا باهاتون واندر مشترک میگیره که اون واندر مشترک و 100 کنید با هم؟

سرور قبل که ثابت کرد اون دوتا ساید دیگه مستعمره بودن براش حالا باید ببینیم این سرور چی میشه آخرش نقش سوانز و پیشوا مشخص میشه که برد به اسم آمرداد تموم میشه یا سوانز و پیشوا هم به جایی حساب میکنن

• عزیز اینو در جریانم که 90% پلیرهای اینجا اونجا هم دارن بازی میکنن :dدلیل اصلی ریپلای اون پست تارانتولای دفسازو بالای پستم نوشته بودم که پاک کردن و ویرایش کردن :d

در مورد متای روز10 بازی بگم که اصلا کسی دنبال متای خوب نبود از اونجایی که احتمال خیلی زیادی به 3به1 شدن رو زیوس یا رو ما زیاد بود تصمیم به متای شمال شد تنها دلیلشم این بود که در هیچ حالتی سرور 3به1 نشه هم زیوس هم ما ثابت کردیم ترسی از 3به1 به ضررمون نداریم گفتیم این متا باعث محکم تر شدن دوستی ها در سرورهای بعدی هم که هر دو طرف باشیم بشه سعی بر اینه این متا محدود فقط به یک سرور نباشه اون سرور بر عکس این سرور جنوب غرب بسیار قویی داره و تیم های خوبی دارن بازی میکنن و متای جنوب و متای شمال تقریبا بالانسه سرور

ما قرار بود اگه اون انقلاب پاکبازی اینجا واقعی باشه اولین نفر باشیم که تک اکانت بازی کنیم ولی خب با اون دوز و کلک هایی که دیدیم برعکسش شد از این بعد اولین نفر هستیم که جلوی اشخاصی باشیم که دنبال این انقلاب های پوشالی هستن

حالا در مورد متای اینجا نظر من اینه که بعید میدونم آمرداد با شما واقعا متا کرده باشه چون متای واقعی اونی نیست که در سرورهای ایران میبینیم قبلا هم گفتم متا در سرورهای ایران یعنی نپ حالا ببینیم آمرداد اون کتیبه جنگ خوشگله رو به شما هم میده استفاده کنید یا باهاتون واندر مشترک میگیره که اون واندر مشترک و 100 کنید با هم؟

سرور قبل که ثابت کرد اون دوتا ساید دیگه مستعمره بودن براش حالا باید ببینیم این سرور چی میشه آخرش نقش سوانز و پیشوا مشخص میشه که برد به اسم آمرداد تموم میشه یا سوانز و پیشوا هم به جایی حساب میکنن

مجید جان قبل ازین که چیزی بنویسی سن و شعور مخاطبت رو هم در نظر بگیر گل من

کاری ندارم که شما و تیم زئوس از قبلش واسه این داستان هماهنگ کرده بودین (خودتم میدونی کابلو نگیر همونجوری که همیشه ادعا میکردی مردی اینم مرد باش بگو کردم)

موضوع بعدی گفتی این داستان به خاطر رفاقت در سرور های ایندس :))

حالا یه داستانیو میدونی ؟ دلیل اصلی متای پیشوا و امرداد هم دوستی در سرور های اینده بود (سروری که جنوب غربش پیشوا باشه و جنوب شرقش امرداد ,شمال ثبت نام کردن گاو نر میخواهدو مرد کهن)

دوست ندارن صحبت دیگه ای راجب این مورد بکنم

فقط لازم دونستم یه مورد دیگرم بهت یاداوری کنم

1.دلیل اصلی باخت شمال در این سرور تو بودی و تصمیمات فاز طلبانه ی تیم لیدری شمال شرق +غرب

2.لطفا اینقدر شعار نیا و سعی در تفرقه افکنی نکن قربونت برم همه ی ما اگاهیم که شما تا حالا حتی یک سرور اند گیم رو ندیدی که اصلا صلاحیت نظر دادن راجب سیاست اند گیم رو داشته باشی

3.میدونم بهت فشار اومده که با اون خرج سنگینی که کردی مولتی هات بن شدن و مجبور به ترک سرور شدی و کلا شبا خواب سرور یک رو میبینی ولی چی؟شما حذف کردی قربونت برم :))

الان سیاست شمال عوض شده دیگه این کارای شمارو نمیکنن دیگه ازین پستا نمیذارن چون قصد دارن بازیو ازین جا به بعد سیاستی ببرن جلو

حالا تو که یه بار با اعلان جنگت به اس ای و یک بارم با حذفت بازی شمالو خراب کردی

چرا باز میای تو فروم اینجا اینجوری پست میذاری؟؟؟

من حس میکنم تو محله ی شما به شما بازی تیمی و سیاست یاد ندادن

کلا بهت یه عابر بانک دادن گفتن برو هرکیو تونستی با این عابر بانک خراب کن :)) نتونستیم فرار !

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

بقیه رو نمیدونم ولی من پلی نمیدم اون سرور منتهی از تو فروم دنبال میکنم اوضاعو تا حدودی .

یه نکته رو متوجه نشدم :

از اونجایی که احتمال خیلی زیادی به 3به1 شدن رو زیوس یا رو ما زیاد بود تصمیم به متای شمال شد تنها دلیلشم این بود که در هیچ حالتی سرور 3به1 نشه

بعد در ادامه گفتید

هم زیوس هم ما ثابت کردیم ترسی از 3به1 به ضررمون نداریم

خب الان شما با این متا ثابت کردید که ترسی از سه به یک ندارید ؟ یا شاید منظورتون سرور های گذشته ی شما و زئوسه که اونجا ثابت کرده بودید ترسی ندارید برای همین دیگه گفتید بسته نیازی نیست دوباره ثابت کنیم.

اون سرور بر عکس این سرور جنوب غرب بسیار قویی داره و تیم های خوبی دارن بازی میکنن و متای جنوب و متای شمال تقریبا بالانسه سرور

خب اگه الان جنوب غرب این سرور یک هم قوی بود که عملا متای شمالی جنوبی سرور یک بالانس نبود . اتفاقا چون جنوب غرب ضعیف ترین سایده این سروره ( به گفته ی الباقی :دی ) ما هم گفتیم دو تا سمت بشه که هر کودوم یه قوی یه ضعیف داشته باشن :دی

اتفاقا خیلی هم خوبه چون اگه سرور بعدی آقا آیدین و الباقی بزرگانی که به این سبک بازی اعتراض دارن بیان ، تیم پیشوا هم دوشادوش این بزرگواران در مقابل این سبک بازی میمونه و از هر کسی که علاقه به این سبک مولتی بازی داره دعوت میشه تا به این چالش بپیونده و مقابل ما قرار بگیره . البته امیدوارم که این اتفاق بیفته در هر صورت تیم پیشوا امادگی خودشو اعلام کرده در این راه ...

البته لازم نیست وارد جزئیات متا بشم اما به طور کل قبل از اینکه به اندگیم برسیم باید یه مطبیو عرض کنم که بعد نگن چرا الان میگی !
    این متا یکی از منعطف ترین متاهایی بود که بستیم و این یعنی مشکلی توی هیچ زمینه ای نداریم و با تصمیم خودمون برای جذاب کردن بازی خودمون تصمیم جدید میگیریم ، بدون هیچ مشکلی . و این متا یکی از بهترین متا هایی بود که ما بستیم . تیم جنوب شرق به حق یکی از بهترین همراهانی بود که ما در این چند سال اخیر دیدیدم . کاربلد و حرفه ای و در عین حال رفیق و پایه ی حتی فان بازی :دی

=================================================

جهت رفع اسپم :دی ( یادش بخیر یه زمانی عکس تاپ 10 میزاشتن برا رفع اسپم :دی )

اینم امروز صبح به دستم رسید ، سهند زد کتیبه بیاره :دی . گفت کتیبه مفت چرا من کتیبه نیارم :دی
    هر صبح از خواب پا میشیم یکی میاد عکس میده به ما که اقا شمالو زدیم :دی
    هنوز که هنوزه جنوب غرب یه پلن نرفته ها ! در جریان باشید ...

v4jj_1.jpeg

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• سونامی می‌آید!

شبانگاه بود، شمالی ها در خواب آسوده به سر می‌بردند... در سکوت شب ناگهان صدای فریاد کسی بلند شد. فرار کنییید!

چه شده است؟
    صدای مهیبی به گوش رسید. غرّشی که تا آن روز به گوش نشنیده بودند. چشم ها باز شد، از پنجره بیرون را نگاه کردند از سمت جنوب موجودی عجیب و ناشناخته می‌آمد. بعد از چند دقیقه، همه چیز در سکوت فرو رفت.

یکی از شاهدان عینی ماجرا که با دیوارهای بتنی از خود محافظت میکرد می‌گوید: "به یاد می آورم که دریا واقعا تیره شد و سپس کاملا سیاه شد و در آن لحظه بود که موج عظیم سونامی به ما برخورد کرد. هولناک بود..." .

Tsunami_cover.jpg

خب؛ پلن سونامی 1 جنوب شرق هم با موفقیت اجرا شد و سواحل شمالی رو با خودش برد. این پلن بیشتر یک پیش سونامی بود و جنوب شرق تنها چشمه ای از قدرت خودش رو نشون داد و ثابت کرد که اگر قرار به حرکت کردن باشه، نه تنها کسی توانایی مقابله باهاش رو نداره، بلکه هر تهدید کننده ای ، محکم و قاطع جواب خودش رو در عمل می‌گیره.

ما حرف نمی‌زنیم، از بالا به پایین با کسی صحبت نمیکنیم، تهدید نمیکنیم، عمل می‌کنیم.

در این پلن ، 21 پایتخت مختلف از شمال هدف قرار داده شد، که 18 تاش با موفقیت تخریب شد و یک کتیبه انبار بزرگ هم آورده شد. همرهایی که دیوار شدن و به تارگت هایی که تخریب نشدن خوردن هم خسارت بسیار بالایی از لحاظ کشتن دفاع به مدافع زدن. قرار بود از این سنگین تر باشه و تارگت ها خیلی بیشتر باشه، که فعلا برای اول کار و پیش سونامی، تصمیم به این شد که با همین تعداد کار رو شروع کنیم.

تبریک می‌گم به همه‌ی دلاوران جنوب شرق و جنوب متحد بابت همدلی و همکاریشون و این قدرتنمایی که داشتن.

تشکر میکنم از همگی بچه ها، به طور ویژه تیم لانچری خوبمون ماهان و مرتضی عزیز که سنگ تموم گذاشتن، سیدمهدی و سروش رونین، اشکان و آرمین عزیز، علیرضا و پرهام و ایرج اینسپشن، سارا، عرفان، لردهادی، آیدین و ایرج عزیزم، مسعود و مهدی اینوکر، مصطفی راک فورد، محمدجواد heimdall گل، سعید و رسول ملا، مرتضی آرمین Section 23، حامد و شهریار کترپیلار، محسن Zartvam، محمد bannafish، علیرضا Tirazis، علیرضا Zszs ، مهربان و کسری Gone hero، سعید Shadow warrior، رسام عزیز، حامد hamedaz، احسانزز عزیز و همه ی عزیزانی که به دلیل ذهن فراموشکار، اسمشون جا افتاده.

گزارش ها زیاد هست و من سعی میکنم در ادامه تا شب، در هر پست دو تا گزارش رو قرار بدم.

• شماره 1- حمله ی اول کار بچه های اینسپشن بود که با قدرت تونستن کلی دفاع از شمال رو بزنن، کتیبه انبار بزرگ شمال غرب رو بیارن و 14تا گندمزار سطح 18 و 19 و یه خزانه 20 رو صفر کنن.

مهاجم: دلاوران جنوب شرق علیرضا، ایرج ، پرهام عزیز و بقیه بچه های گل اکانت INCEPTION
    مدافع: اکانت duel از شمال غرب

تعداد موج های حمله : 8 موج

موج اول:

Inception.jpg

+ 7 موج دو هدفه گندمزار/گندمزار

لینک 4 موج اول:
    Battle reports - ts1.travian.ir - Getter-Tools

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم : 11.8 م منبع

خسارت مدافع : حدود 20م منبع برای نیروهای دفاعی + 3.5م منبع برای خزانه سطح 20 + 60م منبع برای 14 تا گندمزار سطح 18 و 19 . در مجموع 83 میلیون منبع + کتیبه انبار بزرگ

شماره 2- حمله ی بعدی که لینکش رو میزاریم، کار بچه های اکانت molla هست که تونستن خزانه + 15 تا گندم زار سطح 18 رو صفر مطلق بکنن.

مهاجم: دلاوران جنوب شرق سعید و رسول عزیز از اکانت molla
    مدافع: اکانت AstonMartin1 از شمال غرب

تعداد موج های حمله : 8 موج

موج اول:

molla.jpg

+ 7 موج دو هدفه گندمزار/گندمزار

لینک 4 موج اول:

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم : 1.9م منبع

خسارت مدافع : 4میلیون منبع برای نیروهای دفاعی + حدود 50م برای کراپلند های 17 و 18 در مجموع 54 میلیون منبع .

شماره 3- حمله ی بعد از اکانت Tirazis و به قصد به آتیش کشیدن گندمزارهای حریف انجام شد. ولی متاسفانه به دلیل مشکل اینترنت ، همه ی موج هاش ارسال نشده بود و 3 موج دو هدفه ارسال شد.

مهاجم: دلاور جنوب شرق علیرضای عزیز از اکانت Tirazis

مدافع: اکانت LeGends از شمال شرق

Tirazis.jpg

+ دو موج دو هدفه گندمزار/گندمزار

لینک حمله:

خسارت مهاجم: 0

خسارت مدافع :تخریب 5 گندمزار احتمالا سطح 17 و 18 + انبار در مجموع 12.5م منبع

• شماره 4 - این حمله از اکانت Lord Hadi انجام شد و جنگل شِروود مدافع رو تونست به آتیش بکشه.

تبریک به مدافع برای جمع کردن باغ وحشی به این بزرگی.

مهاجم: بزرگ جنوب شرق هادی عزیز از اکانت Lord Hadi

مدافع: اکانت DingA از شمال غرب

lord_hadi.jpg

+ 7 موج دو تارگته گندمزار/گندمزار

لینک 8 موج:

(بعضی لینک ها رو به دلیل مشکل سایت گتر برای آپلود گزارش، به صورت لینک داخل بازی قرار میدم)

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408620|402183f2

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408623|c45804f7

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408625|0d10e88e

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408627|8d5997d2

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408633|63988dec

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408635|ca3fa33e

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408637|bd564eb2

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42408639|73ab3c2c

خسارت مهاجم: 2میلیون منبع

خسارت مدافع: 4.4م تلفات دفاع + تخریب 15 کراپلند سطح 18 و خزانه (حدود 60م منبع) در مجموع 64 میلیون منبع

شماره 5-

این حمله از دهکده دیفالت اکانت رونین انجام شد و قصدش تخریب کراپلند های پایتخت و خزانه بود که دیوار شد اما تونست خسارت خوبی به مدافع بزنه و نیروهای دفاعی حریف رو حسابی رنده کنه که تنها اگر یه مقدار رم بیشتری بود، دفاع رو رد میکرد و 8 موج کامل خسارت میزد. تبریک به بچه های بامرام اکانت رونین برای ساخت و لانچ همر.

مهاجم : دلاوران جنوب شرق سید مهدی ، سروش و بقیه بچه های گل اکانت RoNiN

مدافع : اکانت Jupiter از شمال شرق

Ronin.jpg

+ 6 موج 130 کاتای دیگه + 1 موج اینسرت شکن که دیوار شد.

خسارت مهاجم: حدود 19میلیون منبع تلفات موج اول + حدود 4.5 میلیون خسارت اینسرت شکن و کاتاهای دیوار شده موج های بعد= در مجموع 23.5م منبع

خسارت مدافع: 19 میلیون منبع تلفات دفاع + 3م منبع خسارت کراپلند 18 به 15 + 1.3م خزانه 20 به 18 = در مجموع 23.3میلیون منبع

شماره 6- هشت موج حمله ای که از طرف اکانت Zszsz روی شمال غرب انجام شد.

مهاجم: دلاور جنوب شرق علیرضای عزیز از اکانت ZSZSZ

مدافع: اکانت SHADOW MAN از شمال غرب

ZSZSZ.jpg

لینک 4 موج اول:

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم: 11میلیون منبع

خسارت مدافع: 17 میلیون منبع تلفات دفاعی + 15 تا گندمزار سطح 18 + خزانه در مجموع 75 میلیون منبع

شماره 7- هشت موج حمله ای که بچه های Invoker روی شمال شرق انجام دادن و بیشترین دفاع این سری حملات رو تونست بکشه و دو سه تا آنویل سنگین رو پرپر کرد و با قدرت رنک 1 مهاجمین شد!

همچنین تونست 9 تا کراپلند سطح 17 و 18 و سربازخونه حریف رو صفر مطلق کنه.

مهاجم :نام آوران جنوب شرق مسعود، مهدی و امیر عزیز از اکانت Invoker

مدافع: اکانت Tray از شمال شرق

invoker.jpg

+ 7 موج بعدش که 3 موجش اینسرت شد.

لینک 4 موج اول:

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم: 23 میلیون تلفات موج اول + 4 میلیون کاتاهای اینسرت شده و موج اینسرت شکن = در مجموع 27 میلیون منبع

خسارت مدافع: 30 میلیون منبع خسارت نیروهای دفاعی موج اول + 4 میلیون خسارت نیروهای کشته شده توسط موج اینسرت شکن +حدود 30 میلیون منبع خسارت کراپلند های تخریب شده سطح 17 و 18 و سربازخانه= در مجموع 64 میلیون منبع خسارت

شماره 8- هشت موج حمله ای که از طرف اکانت Bananafish روی شمال غرب انجام شد و بدون حتی یک دونه تلفات، کپ حریف رو شخم زد.

مهاجم: دلاور جنوب شرق محمد عزیز از اکانت Bananafish

مدافع: اکانت vikings از شمال غرب

Bananafish.JPG

+ 7 موج بعدش تخریب منابع پایتخت 6 گندمی

لینک اتک ها:

Travian ir1

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42402010|95c6a577

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42402012%7C16de6342

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42402014%7C4fb16a24

Travian ir1

Travian ir1

Travian ir1

Travian ir1

خسارت مهاجم:0

خسارت مدافع: 250ک منابع غارت شده + منابع تخریب شده ( حدود 10 میلیون خسارت) .

شماره 9-حمله‌ی قدرتمندانه ی اکانت Shadow warrior به شمال شرق.

مهاجم: دلاور جنوب شرق سعید عزیز از اکانت Shadow warrior
    مدافع:
    اکانت Savior_N1 از شمال شرق

shadow_warrior.jpg

+7 موج بعد دو تارگته گندمزار/گندمزار

لینک 4 موج اول:

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم : 3 میلیون منبع

خسارت مدافع : 6 میلیون تلفات نیروی دفاعی + 21 میلیون تخریب 15 گندمزار 16 به 4 و خزانه در مجموع 27 میلیون منبع خسارت

شماره 10 - حمله ی اکانت EyeDean به شمال شرق که 14 تا گندمزار مدافع و خزانه 20 رو تخریب کرد و اگر مدافع کتیبه‌ش رو جابجا نمیکرد، کتیبه رو میتونست بیاره.

مهاجم: آیدین و ایرج عزیزم و بنده از اکانت EyeDean

مدافع: اکانت Gartal از شمال شرق

Eyedean.jpg

+7 موج بعدش دو تارگته گندمزار/گندمزار

لینک کامل گزارش 8 موج

خسارت مهاجم: 700ک منبع

خسارت مدافع: 2م تلفات نیروی دفاعی + 3.5م خسارت خزانه 20 + حدود 24م خسارت تخریب 14 گندمزار سطوح 16 و 17 = در مجموع 29.5 میلیون منبع خسارت

شماره 11- این حمله از اکانت سارا به شمال غرب انجام شد که متاسفانه به خاطر نبود رم دیوار شد. تبریک و خسته نباشید به سارای عزیز بابت ساخت همر و مدافع بابت دفاع.

مهاجم: دلاور جنوب شرق سارا

مدافع : اکانت Death row از شمال غرب

sara.jpg

لینک کامل گزارش 8 موج

خسارت مهاجم: 9.5م موج اول + 3.5 میلیون تلفات موج های بعدی و کاتاها در مجموع 13 میلیون منبع

خسارت مدافع: 6میلیون تلفات دفاعی + 2.4 میلیون خسارت دو تا کراپلند 16 به 14 در مجموع 8.4 میلیون منبع خسارت

• سبیکه خدا خقت نکنه با جملت... :D

ما هم زیادی خندیدیم اشکمون در اومد. ;(

2a6wprl.jpg

یادمون نره بازی را شل بگیریم اینجور میشه.

فرقی نمی کنه شمالی باشیم یا جنوبی.

پ.ن1: این کتیبه هه برام خیر نداشت.

پ.ن2: تایگر خدا خفت نکنه که شدی گربه سیاه من تو این سرور!

:P

پ.ن3: مدیر جووون من کووووو؟

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• من بقیه لینک ها رو هم بزارم و رفع زحمت کنم: دی
    شماره 12- حمله ی اکانت Heimdall به شمال غرب که تونست خسارت خوبی بزنه و 10 تا از کراپلند های سطح 17 حریف رو پایین بیاره.

مهاجم: دلاور جنوب شرق محمدجواد عزیز از اکانت Heimdall

مدافع: اکانت pariya از شمال غرب

heimdall.jpg

+4 موج گندمزار/گندمزار

لینک کامل 5 موج

حسارت مهاجم: 800ک منبع

خسارت مدافع: 3.4میلیون تلفات نیروی دفاعی + 23 میلیون خسارت تخریب کراپلند های سطح 17 در مجموع 26.4 میلیون منبع

شماره 13- حمله ی رسام عزیز به یه پایتخت 6 گندمی از شمال غرب که تونست به خوبی کراپلاکش کنه.

مهاجم: دلاور جنوب شرق رسام عزیز از اکانت Rasam

مدافع: اکانت farhad17 از شمال غرب

rasam.jpg

+3 موج دیگه گندمزار/گندمزار

لینک کامل 4 موج

خسارت مهاجم: 600ک تلفات نیرو
    خسارت مدافع: 3.5میلیون منبع تلفات دفاعی + 3.5 میلیون منبع خسارت تخریب 6 تا گندمزار سطح 14 در مجموع حدود 7 میلیون منبع

شماره 14- حمله ی اکانت Agilulf به شمال شرق که تونست یکی از کپ های خوب شمال شرق رو بزنه، خزانه رو تخریب کنه و کلی دفاع بکشه.

مهاجم: دلاور جنوب شرق ایرج عزیز از اکانت Agilulf

Agilulf.jpg

لینک کامل 8 موج

خسارت مهاجم: حدود 4میلیون منبع

خسارت مدافع: 6.5میلیون تلفات نیروی دفاعی + حدود 33 میلیون خسارت تخریب کراپلند های سطح 17 و خزانه در مجموع حدود 40 میلیون منبع

شماره 15- حمله ی erfan130589 به شمال شرق که به خاطر اسکاتی که بعد از لانچ فیک ها و قبل از لانچ حمله اصلی شد لو رفت و زیر 30% تلفات زد و دیوار شد.

مهاجم: دلاور جنوب شرق عرفان عزیز از اکانت erfan130589

مدافع: اکانت jesus از شمال غرب

erfan.jpg

+7 موج گندمزار/گندمزار

لینک 4 موج اول:

لینک 4 موج دوم:

خسارت مهاجم: حدود 13 میلیون منبع (تمامی موج ها)

خسارت مدافع: در دسترس نیست. ولی با توجه به این که مهاجم تونسته راحت دیوار رو تخریب کنه، حداقل 3 تا 4 میلیون خسارت رو به مدافع باید با توجه به سایز همر زده باشه.

شماره 16- حمله ی اکانت zartvam به شمال شرق که به خوبی پایتخت رو زیر و رو کرد

مهاجم: دلاور جنوب شرق محسن عزیز از اکانت Zartvam

مدافع: اکانت Minastiriss از شمال شرق

zartvam.jpg

لینک کامل 8 موج

خسارت مهاجم: 1 میلیون منبع

خسارت مدافع: 2.6میلیون تلفات نیروی دفاعی + حدود 19.5 میلیون خسارت تخریب کراپلند های سطح 16 و خزانه در مجموع حدود 20 میلیون منبع

شماره 14- 4 موج حمله ی اکانت hamedaz به شمال غرب که با موفقیت انجام شد و تونست این پایتخت 6 گندمی رو کراپلاک کنه.

مهاجم: دلاور جنوب شرق حامد عزیز از اکانت hamedaz

مدافع: اکانت Sisa از شمال غرب

hamedaz.jpg

+ 3 موج دو تارگته گندمزار/گندمزار

لینک 4 موج:

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42372184|13fec077

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42372189|9904d2e4

Travian ir1

https://ts1.travian.ir/berichte.php?id=42372193|8290821c

خسارت مهاجم: حدود 1 میلیون منبع

خسارت مدافع: 2 میلیون تلفات نیروی دفاعی + حدود 2 میلیون خسارت کراپلند های سطح 13 در مجموع حدود 4 میلیون منبع

• شماره 18- حمله ی اکانت Section 23 به شمال شرق که با این که همر اشتباها مست شده بود، اما تونست خسارت خیلی خوبی بزنه.

مهاجم: دلاوران جنوب شرق مرتضی،جواد و مهدی عزیز از اکانت SECTION 23

مدافع: اکانت Okai از شمال شرق

Section_23.jpg

+5 موج بعدی دو تارگته
    لینک های کامل:
    موج اول

موج دوم

موج سوم

موج چهارم

موج پنجم

موج ششم

خسارت مهاجم: 7 میلیون منبع

خسارت مدافع: 13.5میلیون منبع تلفات دفاعی + حدود 4 میلیون خسارت زیرساخت ها و خزانه + 400ک غارت در مجموع 18 میلیون منبع

شماره 19 - حمله ی اکانت کترپیلار به شمال شرق که با موفقیت 8 تا کراپ رو پایین آوردن و یه غارت تپل هم کردن!

مهاجم: دلیران جنوب شرق حامد و شهریار عزیز از اکانت Caterpillar

مدافع: اکانت tamerlane از شمال شرق

Caterpilar.jpg

+3 موج دیگه دو تارگته گندمزار/گندمزار

لینک های کامل اتک:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم

خسارت مهاجم: 900ک تلفات نیروها

خسارت مدافع: 1.7میلیون منبع تلفات نیروی دفاعی + 900ک منبع غارت شده + 10 میلیون منبع خسارت 8 تا کراپلند 17 و 18 در مجموع 12.5 میلیون منبع خسارت

• سلام

میشه یکی برای ما که توسرورنیستیم یک توضیح کلی بده ازکتیبه ها وفضای کلی سرور باتوجه به این پلن نسبتابزرگی که جنوبیها زدن وضعیت کتیبه ها و....

شمال یک تکونی بده به خودش بده سروربدنمیشه

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام به همه

سلام

میشه یکی برای ما که توسرورنیستیم یک توضیح کلی بده ازکتیبه ها وفضای کلی سرور باتوجه به این پلن نسبتابزرگی که جنوبیها زدن وضعیت کتیبه ها و....

شمال یک تکونی بده به خودش بده سروربدنمیشه

بزرگوار ماشالله شما انقدر با تجربه هستید که دوستان تا یه فیدر میزنن بدو بدو میان فروم اطلاع رسانی میکنن از کتیبه صحبت نمیکنن معنیش چی میشه ولی دوستان جنوبی نگران نباشن من جواب ایشون رو میدم .

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18846/

جنگ یونیک شمال به شمال برگشت دی:

من گفتم به کار شمال غرب نمیاد نگفتم به کار شمال شرق هم نمیاد

یه جا هم گفتم هر چی بخواییم میگیریم

عزیزممم شما مستشار دفاعی میخوای تمرکز روی همر حجومی داری دوتا دوتا کتیبه بزرگ میزنن ازت اون وقت من خون ساید رو تو شیشه کردم بله

بله

اقا سعید ملای عزیز در این رابطه هم باید عرض کنم بعد از اسکاتی که زمان لانچ اتک و لند اتکهاهای تمیز شما که فکر کنم 11 اکانت شاخص جنوب شرق 51 اتک به صورت ریل رو کتیبه مرتاض یونیک گذاشتن چنتا مورد پیش اومد

اول اینکه شنیده ها از گرخیدن دیدن حجم دف ثابت کتیبه حکایت داره منم جای شما بودم تحریک میکردم که ای دف ها فقط روی یه کتیبه جمع شده و این حرفا که کاملا هم درسته اگر کل دف سازای ساید ما 10 نفر باشن ;););)

برای اسم ده هم باور کن اتکی بیاد روم حتما به شما نامه میدم و با هم یه اسم میزاریم روش بدشم صداش میکنیم والا

اینکه اتکها که اومد ساعت 5 ام توی پروفایل اعلام کردم فیکه من و شما میدونیم حجم دف چقدر بود پس بقیه دوستان هم ببین

باز هم میگم چون از فیک بودن اتک اطمینان داشتیم هیچ درخواست دف فراگیری ندادیم حالا ببینید اتک واقعی بیاد چی میشه

قطعا سربازان گمنام شما تایید میکنن و اما عکس جاسوسی wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18847/

از شما احسان عزیز هم بی نهیات ممنونم که اطلاع رسانی دقیقی میکنید در باره اتفاقات چون واقعیت یکی از تارگتهایی که زدید رو منم نمیدونستم ^^^^

در اخر هر سه کتیبه ممتاز بازی از ان ماست . روزه اول گفتم اشتباه میاید باید برید هندوستان اشکان جون گفت رفتیم سوغاتی هم کلی اوردیم انقدر بی معرفتی یه هل پوچم به ما ندادی حالا ما به شما

مرتاض یونیک بدیم

راز یونیک

یا جنگ یونیک رو

تمام کپ هایی هم که زدید ( الی اون یکی که نمیدونستم دی: ) رو زمانی که گزارشش رو میدادید روی 14 و 15 رسیده

حالا هی کپ بزنید هی کپ بزنید

پ ن:تاپ مدافع بود عزیزم شما کجا اونجا کجا دارندگی و برازندگی میبینم با گرزی و شوال و کاتا دفاع میکنی حالا پریدن انبار غذای بزرگ و داستان کانتر به کنار

عزیز و موفق باشد

مرتضی

• به نام آنکه جان را فکرت آموخت

من به عنوان تنها فردی که پست های احسان رو دیسلایک کرد دلیل این کارمو یه توضیح بدم:

با این پلنی که مشاهده شد من بعد به جای پلن علی اصغری پلن اسم پلنر این پلن رو باید اورد
    کلا معنی و مفهوم پلن علی اصغری تغییر کرد فرامرز رو یه مدت اسمشو اینجور موقع ها میارن ولی اونم گردن نمیگیره این پلن رو، با نگاه به مدافعین میشه تا حدودی حدس زد که فقط شادومن، اوکای و فرهاد حتما همر کپ مکشیدن و بقیه یا رو گریز بوده یا اینکه اصلا همری نداشتن اونجا با جمع و تفریقی که من تو اکسل زدم از پارتی اول لینک ها 430 میل به 113 میل حسارت شمال و جنوب به ترتیب بود، البته خسارت خزانه رو کم کردم چون وقتی کتیبه جابهجا میشه دیگه زرتی خزانه مجدد بیست نمی کنن یه مفدار حسارت گندم خور مسیر رفت و برگشت رو هم به جنوب اضافه کردم چون تو مسیر سرابازا روزه نمی گیرن، و حالا حسارت دیگه ای که جنوب تو پارتی اول داشت دو تا همر کامل دیوار شدن سایزشون مهم نیست بهرحال زحمت کشیده شده براشون و در حد وسعشون همر کشیدن، یه دونه 66

% لاست داد یه دونه 50

و یه دونه دیگه هم 25% که در کل میشه گفت هیچ همری از شمال از بین نرفت چون انباراشون کامل سالم بافی موند و با توجه به دهکده هاشون با یه پوش میشد اگه همری بالفرض می داشتن استارو نمیشد و اینکه بازارهاشون هم سالم بود تعدیل هم که دیگه همه الان سی تا گلد دارن با توجه به نرخ حراجی اجناس، الان دیگه زمان خرید از کش یو و امثالهم نیست
    در کل بخواهیم ببینم با توجه به پلن شمالی ها که دیوار شد بعد در رفتن یه عده تعداد همر های که از دو طرف دیوار شده اوضاع به نفع شمالی ها باشه هر چند که با ترکیب چندتا از این همرها میشد اساسی کفه ترازو رو به نفع چنوب کرد، هنر نیست بیست تا همر رو بفرستی رو بیست تارگت که کراپ بزنید ، با دیدن لینک چندتا کتیبه از شمال به خلاقیت پلنر جنوب باید دست مریزاد گفته میشد ولی با این پلنش واقعا نامید کرد همه رو،
    فقط یه سوال بزرگ ذهن منو درگیر خودش کرده وقتی من این موضوع رو فهمیدم پلنر جنوب آیا متوجه نشده که همری از بین نمیره از شمال با این کارش؟؟؟
    پس به نظر من پلن هرجند روحیه مضاعفی داد به جنوب ولی از لحاظ زمان ساخت همر ها هیج حسارتی به شمال وارد نکرد ،بهتر بود هر سه تا همر یکی میشد و دیستروی کپ ها رو شاهد میبودیم، امیدوارم این

پست به قول آیدین با عینک عناد بهش نگاه نشه وبه عنوان پست یه دلسوز جنوب خوانده شود

یه عده ای داشتن میگفتن به پلیرهای الدست که شما که حذف کردید ما هم پشت سرتون میزاریم رو حذف ولی هنور تو سرور میلولن

پ.ن: ما شرط بلاغت رو گفتیم خواه پند گیرید خواه ملال

شغلم حسابداریست اما چندان اهل حساب و کتاب نیستم

• شماره 20- حمله‌ی اکانت Gone Hero به شمال غرب که تقریبا بدون تلفات یه رقیب قدر رو زمین گیر کرد.

مهاجم: دلاوران جنوب شرق مهربان و کسری عزیز از اکانت Gone Hero

مدافع: اکانت dashti2018 از شمال غرب

Gone_hero.jpg

+6 موج دو هدفه گندمزار/گندمزار

لینک کامل 7 موج

خسارت مهاجم: 200ک منبع

خسارت مدافع: 1.5میلیون منبع خسارت دفاع + تخریب خزانه و 13 کراپلند سطح 18 در مجموع حدود 51 میلیون منبع خسارت

شماره 21- حمله‌ی اکانت rock.ford به شمال غرب که به خوبی و موفقیت انجام شد و به نتیجه مطلوب رسید.

مهاجم: دلاوران جنوب شرق مصطفی عزیز و تیم راکفورد از اکانت Rock.ford

مدافع: اکانت King Ador از شمال غرب

Rockford.jpg

+7 موج گندمزار/گندمزار

لینک کامل 8 موج

خسارت مهاجم: 130ک منبع

خسارت مدافع: 800ک تلفات نیروهای دفاعی + تخریب 15 گندمزار سطح 15 و 16 در مجموع حدود 15 میلیون منبع

تموم شد. شمال رو با خرابه های سونامی اولی که از جنوب اومد ، تنها میزاریم;)

• سلام مرتضى جان !!!

خوبى ؟ خوشى ؟ همه چی رو به راهه ؟ بچه ها به موقع گندم میفرستن ؟

خب بريم سراغ اصل مطلب :

1- قسمت اول پست شما در رابطه با فيدر زني هست !!! از دوستاتون تو شمال شرق بپرسین ديفالت يه اكانت دف ساز با جمعيت 3000 يا زدن يه اكانت 2 دهكده اي چه حالي ميده ؟؟؟؟

2- در مورد كتيبه زدن ما !!!! برادر من عزيز من فكر كنم شما اصلا فروم رو نميخوني ! فقط مياي پست ميذاري و ميري ؟ 2 تا كتيبه انبار + 1 جنگ اموز کوچک رفت (با 1000 تا گرزی) :دي + 1 عدد چشمان منحصر با 18 عدد كاتا :))))

3- در مورد كتيبه ى خوشگلت و پلن ما : عزيزم ما ميدونستيم كه اونجا پر دف هست , اين نيازي به اسكات نداره !!! ولي اين حركت كه از کپتون اسكات كشيديم جزي از پلن بوده كه خدا رو شكر جواب هم داد , و شما فكر كردين كه تارگت شدين و 11 تا همر قراره ديوار بشه كه

درجا اسم دهو عوض كردين و خوشحال منتظر اين بودين كه جنوب ديوار بشه و همه حذف كنن و شما برنده بازي بشين :دي

( ما هر روز امار دف شما رو در مياريم !!!! از روزي كه كتيبه گرفتین . راستش اشكان خيلي با دبل اسكات حال ميكنه ! واحه؟؟ شييييبببب ؟؟ باااام ؟؟ )

4- اينكه میگین دفي از سايد نگرفتین , پس چرا اسكات دومي بيشتر دف جمع شده بود رو كتيبه ؟؟؟؟؟

خببببببببببببب ميريم سراغ پلن اخری :

اول از همه از احسان عزيز تشكر ميكنم بابت طرح اين پلن و از تمامي دوستاني كه شركت كردن تو اين بزن بزن :دي

مرتضى جان وقتي يكي پلن ميره همه چیز تارگت رو زير نظر میگیره از جمله پاپ کپ , الان شما میگی همه کراپا رسيده به 14 و 15 . ميشه با رسم شكل توضيح بدين چطوری رسيدن به اين سطح ؟؟

بنده چندتا اكانت نام ميبرم كه تو اين پلن کراپاشون خورده و يه حساب كتابي با هم ميكنيم :

Dashti2018 : بعد از لند اتک پاپ کپ ايشون از 1063 رسيد به 811 , كه 252 كم شد از پاپش .

20 تا پاپ بابت پرچین

4 تا پاپ بابت خزانه

228 تا پاپ بابت 0 شدن کراپ هاي سطح 17 و 18

در حال حاضر كه من پست دارم مينويسم پاپ کپ ايشون رسيده به 826 يعني از زمان لند اتكاي ما تا حالا پاپ ايشون فقط 15 تا رفته بالا و کراپای سطح 15 هركدوم 10 تا پاپ اضافه ميكنه .

10*15 = 150 , الان بايد پاپ کپ اكانت رو 940 يا 950 باشه نه 826

Duel : بعد از لند اتک پاپ کپ ايشون از 1057 رسيد به 826 , كه 231 كم شد از پاپش

در حال حاضر پاپ کپ ايشون شده 858 يعني 32 تا اضافه شده كه بعيد ميدونم رسيده به عددي كه شما اعلام كردين .

Astonmartin1 : بعد از لند اتک پاپ کپ ايشون از 943 رسيد به 689 , كه 254 كم شد از پاپش

در حال حاضر پاپ کپ ايشون شده 723 يعني 34 تا اضافه شده . چجوری کراپاش شده 15 خ.دا داند .

DingA : بعد از لند اتک پاپ کپ ايشون از 971 رسيد به 687 , كه 284 كم شد از پاپش

در حال حاضر پاپ کپ ايشون شده 697 يعني 10 تا اضافه شده .

SHADOW MAN : بعد از لند اتک پاپ کپ ايشون از 1030 رسيد به 793 , كه 237 كم شد از پاپش

در حال حاضر پاپ کپ ايشون شده 821 يعني 28 تا اضافه شده.

بقيه رو دیگه نزاشتم , راستش حوصله نداشتم (بازي كردن با يه شيرازي ادمو بي حوصله ميكنه ):دي

براي 15 كردن يه کراپ از سطح 1 تا 15 شما به 817360 منبع نياز داريد .

15*817360 = 12,260,400 منبع

در اخر هم ما باور كرديم كه کراپاتون به 15 رسيده . و اين محاسبات اصلا ربطي نداره همينجوري حوصلم سر رفته بود نوشتم . :دي

پ.ن : درسته اژدها نداريم ولي بهنامو داريم (بهنام دوست داريم :*)

پ.ن 1 : اشكان جان ارزو ميكنم پدر گرامی هرچی زودتر خوب شن و برگردی پیشمون (دلتنگتیم كاكو:love::love:

پ.ن 2 : سعيد م.لا اپدیت جدید پروفایلشو دیدی ؟؟؟:D:D:D

• سلام بر همی دوستان قدیمی

داشتم فروم میخوندم چشم به بعضی از اسم ها خورد واسم جالب بود چطوری مازیار خان خوبی انشالا میبینم که باز به زمین 400 400 برگشتی خوشحال شدم این اینول هم که هست

داشتم به این فکر میکردم خیلی دوست دارم یه بار دیگه چکمه یونیک از تو کپ اینول بیرون بکشم ....تیم Zues حاضر در مقابل شما بازی کنه اگه مایل بودین در خدمتیم

پ.ن مازیار امیدوارم همیشه خوش باشی

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز در سرور ۱

با توجه به گذشت چند روز از تخلف چند پلیر گستاخ در ساید جنوب شرق و عدم برخورد لیدرهای جنوب شرق با آنها حالا به هر علتی (عدم توانایی/گستاخی بیش از حد طرف مقابل/ مصلحت اندیشی و.... ) بزودی در مرحله اول پلنی ویرایش شد بر روی اکانت های متخلف و گستاخ زیر اجرا خواهد شد:

Eli.Queen

zartvam

Armama

Dragon_x

دوستان جنوب شرقی چنانچه فارم مشترکی با اکانت های فوق دارید تا اطلاع ثانوی از فارم ها دوری کنید حدود ۳۰ ک دف برای چونچا بازی و ریختن تو فارم ها در نظر گرفته شده که یه وقت شرمنده شما عزیزان نشیم البته پیش بینی لازم صورت گرفته و چنانچه یک عزیزی دچار خسارت بشه منابع براش ارسال میشه.

وقتی اعضایی لیدری برخورد نمیکنند حالا به هر دلیلی دیگه مجبوریم خودمون وارد عمل بشیم.

اتک زیر کمر منو شکست لطفا دف بدید یه وقت صفر نشم :دی

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از تمثیلات قومی/مذهبی استفاده نکنید ().