نقد و بررسی سرور 1 راند 4 | آغاز 23 مهر 1397 |

• درود. داداشم شما زیاد جو گیر نشو ما فیض میبریم این سوپر همر شما بیاد و ساختمون های مارو بزنه. اصلا یه هفته ساختمونی نزنه سوپر همرتون ما شبمون روز نمیشه! شما بزن چه اشکالی داره خسارتت رو بزن به حاشیه ها کاری نداشته باش. با توجه به پتانسیل اون همر، شما میتونی کتیبه هم باهاش بزنی! به همین کیبوردم قسم!

اینکه هر سایدی بخواد جایی رو دف بریزه یا نریزه به سیاست خود ساید بستگی داره نه به دوال یه اکانت توی ساید دیگه :( طبق همین اسکرینتون، پلیر همر واندر کشتون، 11 تا ایموجی خنده فرستاده! از اینکه سوپر همر سایدش رو فرستاده پیتکو پیتکو اومده ساید شمال شرق(و انقدر این همر وحشتناکه ما توان دیوارشو نداریم) دوتا ساختمون آورده پایین و برگشته! 8o ما هم دوست داریم همین خنده روی لباش باشه و لذت ببره از بازی ;) شماها به لیدرای ما آوانس میدید ماشاالله انقدر قدر هستید، ما هم آوانس که نه، دل پلیر های شمارو شاد میکنیم 8)

چی؟؟؟ بازم پرسیدن چرا دف نکردید؟؟؟ یکو بکن دو ^^:D

پ.ن: فرشید داداش جواب این دوستمونم بده! حداقل بخون چی داره مینویسه بخدا از هر دو کلمش، شیش تاشو مخاطبت قرار میده که ریپلایش کنی X/

پ.ن2: یکی دیگه ام پرسید چرا اینو دیوار نمیکنید؟ ای بابا! من فقط تا دو بلد بودم بشمرم الآن باید سه رو هم یاد بگیرم ||;(

موفق باشید.

ساتا

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata

• اشکان جان امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه

اشکان رو هر ده تا پلنی که خواستید برید شش تاش هم رو دیفالت من هم کپ من فیک بوده !!! ویرایش شد

که تو امرداد پیدا نمیشه نهایت بیای فیدر بزنی بری خب اگه دنبال اسم اکانتی یک کوچولو بگرد پیدا میکنی

تو بازی که بدون زحمت میای بالا اینجا حداقل یکم تلاش کن اسم اکانت پیدا کن یکم جبران بشه

چرا باید الکی سر کل کل با یکی که همه جوره کتک خورده

دف کورد سایدم تحت فشار بذارم :دی

بذار اونایی که زدی سرور جدیدشون شروع کنن بعد بیا منم بزن :دی

اگه پیدا نکردی قول بده ریل لانچ میکنی منم بهت میگم :دی

اشکان جان پدر سبک بازی شما چه بخوای چه نخوای مجید و تیمش هست

مجید نبود تو الان فراری این سرور اون سرور بودی

البته الانم جایی چهارتا هم سبکت باشن یا میری التماس برای متا یا باز فرار میکنی

خیر شما زیاد به ما رسیده دوست ندارم الکی کل کل کنم

نمک نشناسی تو ذات ما نیست :دی

این جریان کتیبه ها چیه؟ میان شمال خراب میشن؟

چشم میزنیم میگید کور

انبار میزنیم میگید موش داره

جنگ یونیک میزیم میگید صلح طلب

مرتاض بزنیم میگید چینی کیفیت نداره

بعد فیدر میزنن میان اینجا لینک میذارن به به پلن روسی نروژی فلان برای اولین بار تو ایران

یا از خواب بیدار بشید یا همون خواب بمونید نیاید اینجا چیزی بنویسید

مولتی بازای امرداد بخوایم با مجید و بقیه مولتی باز ها مقایسه کنیم توهین به اونا میشه

اونا اینکار انجام میدن تا بازی برای خودشون تو قبل فیلتر شبیه سازی کنن شما انجام میدی از ترست

مجید بگه این سرور بدون مولتی میام راست میگه شما تو همه سرورا همین میگی برای همین بهت توصیه میکنم

در مورد بزرگ تر از خودت درست حرف بزنی جای دوری نمیره

من صحبت میکنم برای شما سرور جدا بزنن که اونجا برنده باشی البته اگه اونجا هم از ترس ناتار مولتی نکشی

:دی

اولین داد در مورد مولتی بازی از خود جنوب شرق بلند شد اونم نه سوانز بهنام جون شیپور دستش گرفته بود میگفت ای مردم ما مولتی نداریم اینا دارن :دی

دم خروس باور کنیم یا ...؟

شما فقط بیا بگو دلیل مولتی بازیتون چیه ما قول میدیم دیگه چیزی نگیم

در مورد دف فرض ما پنجاه تا پلیر داشته باشیم شما هفتاد تا

خب تا اینجا یک چیز عادی هست

ولی شما 300 - 400 تا مولتی هم دارید

فرض اینکه صدتاش با دوتا ده بره برای دف سازی بره خب دیگه تو جنوب دف کردن شاخ غول شیکوندن حساب نمیشه

و تا همینجا اتفاقا تمام کمال شما زیر سوال هستید

یک چیزی میگم شما به چشم درخواست اوانس بهش نگاه کن

مولتی ها برن رو حذف

یا فارم عمومی بشن

منم همیجا بهتون قول میدم از بعد این کار شما با پلنر شمال صحبت کنم هر اتکی که خواست لانچ بشه با دوثانیه زمان برای اینسرت لانچ بشه !!! حرفمونم حرف باور نمیکنید از اشکان بپرسید چه جوری چیف شد

از اون طرف همیشه ده کیلو دفم خودمون میریزیم برای اشکان :دی

دیگه دلیل مولتی بازی شما جلو شمال جز ضعف تو استفاده از پتانسیل ساید و ترستون چیز دیگه ای هست بگید ما حلش میکنیم

اگه نه که قرار با همین فرمون بریم جلو حداقل اخلاق ورزشکاریتون نشون بدید ما هم چیزی نمیگیم :دی

چیزی که ما تو جنوب میبینین مولتی بدِ ولی برای ساید همسایه

پ.ن

:حکایت جیغ های اول سرور بهنام

توروخدا مولتی نکشید ما ضعیفیم بذارید فقط ما مولتی داشته باشیم:دی

فقط دیگه جایی رفتید نگید با مولتی بازی مشکل دارید نخ نما شده

I might break a bone, but I can never break a promise;)

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: از جملاتی که ایجاد شبهه میکند خودداری کنید! ().

• تو هر صفحه این تاپیک من 3 کلمه سرچ میکنم، امکان نداره زیر 10 تا پیدا کنه :

کلمه اول : امرداد

کلمه دوم : بهنام :دی

کلمه سوم : تقلب

درست حدس زدید این 3 کلمه شده کار فرشید و دوستان :دی

حالا امرداد و تقلب رو کار نداریم از یکی مثل اون رفیق گالیور ( همون که میگفت " من میدونم .... ") میترسید ، دومی هم میگید اگه زمانی خوردید توجیح داشته باشید ! اما با من چیکار دارید؟

فرشید یه بار گفتم بازم میگم این دفعه بلد میکنم میگم : زمانی که الدرز بودی 10 برابر این مولتی بازی بود ، اون موقع چرا ساکت بودی؟ مثل ایدین حذف میکردی میرفتی ، ایدین مگه واسه مولتی بازی حذف نکردی؟ چرا فرشید حذف نکرد؟ این فرشید که تبش از تو تند تره

هروقت پاسخ اینو دادی ، میتونی بگی مولتی بازی بده :دی

تو این مواقع این ضرب المثل برات کاربرد داره

رطب خورده منع رطب چون كند؟

پ.ن: فرشید به این دوستمون که تو تاپیکش 10 تا امرداد و 20 تا بهنام میزنه ، بگو مثل تو با دمپاییش بره دیفالت مولتی ها رو بزنه حرصشو خالی کنه :دی با حرص و کینه ایی که این از من و امرداد داره بعید میدونم فروم دلش خنک شه :دی اب هم کار ساز نیست !
    فقط یاد بهش نده چجوری بزنه ، میترسم مثل خودت تو دیفالت یه اکانت 1000 پاپی دیوار شه !

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• بهنام جان خوبی ؟

اولن : بهنام جان شما خودت اکانت درست و درمون نداری ، بهتره در مورد چیزی که داری صحبت کنیم !

دومن: یه دونه کتیبه تون کم نشده ؟

سومن : اونهمه چراغ قرمز و خاکستری خجالت نداره ؟!!

پی نوشت : بهنام داشت ولی مولتی و امرداد نداشت .

پی نوشت : بهنام جان یه بازرسی بکن اون اکانت های خاکستری رو حذف کنید لااقل ! ماشاالله نصف جنوب پلیر نداره انگار!

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

• سلام سلام

یه دوتا ازون مخاطب قرار دادن هارو اسکرین کن ما هم ببینیم تا جایی که یاد داریم نظرم رو در مورد اقا فرشید گل گفتم و توضیح دادم حتی اگه کوت کنه چی میشه

ریپلای؟تلگرامه مگه؟ خوب لیدر های شمال یه دوره آموزش فروم نویسی یا تخریب کردن یه شخصیت رو آموزش بدید باو نیان اینجا دری وری بنویسن(آیناز ویرایش نکن اونا هم میگن;()

فدات شم 148 تا پست بعد 80 تا لایک داری کلا همین رو میزارم اینجا تا یکم به خودت بیای نمیدونم از کدوم سوراخی اومدی بیرون ولی حرفات طرفدار نداره بعد یادت باشه موقعی که خواستی منو کوت کنی چند تا کار انجام بده تا شاید جوابت رو دادم

1- نیت خالصانه انجام بده

2- ویرایش شد

3- سه بار شاهنامه و بوستان و گلستان رو به ترتیب بخون شاید حرف زدن یاد گرفتی

4 ویرایش شد

5- سیاست های خیابونی که خودم نوشتمش هم بیا پی وی رایگان میدم بهت شاید حرف زدن یاد گرفتی

6- که مهم ترینه بیای داخل اپلیکیشن خوب اسکایپ ازم به صورت تصویری اجازه میگیری

همه اینا به کنار یه لطفی کن برای اینکه فقط یه حرفی زده باشی نیا یچی بنویس بخون اول و بعد تحلیل کن حرف هات رو و سعی کن از اسم کسی کمک نگیری و روی پای خودت وایسی بلاخره اینا شرایط ابتداییه یه فروم نویسی خوبه الانم دیگه کاری باهات ندارم بیا برا خودت بچرخ تو فروم شاید به جایی رسیدی

میریم سر موضوع بعدی خب داداش گلم خسته نشدی از این حجم ناله کردن؟بسه دیگه بازیتو کن من خسته شدم جای شما اون موقع که میگفتیم مولتی هاتون رو حذف کنید مزش رفته بود زیر دندون همتون و به شدت مخالفت کردید حتی وقتی آمرداد چند مولتی حذف کرد نیت خودش رو نشون داد که دنبال بازی پاک و سالمه ولی کی بود که پافشاری میکرد؟لازمت هست برم از صحبت ها اسکرین نه مستقیم کوت کنم حرف های لیدرهای سابق شما و کسانی که از طرف جنوب صحبت میکردن شاید فراموشیتون یادتون رفت

حالا که اونا فرار کردن و با چهارتا دیوار شدن روحیه شون از بین رفت مولتی ها تو یه حجم موندن و مقدار غارتتون بیشتر نمیشه وگرنه همین الان بیایم بشمریم شمال کم تعداد مولتی نداره به قول یه دوست عزیزی مگه مجبوری یه حرکتی بزنی که تا اخر عمر هی حرکت بزنی

الانم یه سنگی امثال همون آقا مجید که اینطوری براش سینه ستپر میکنی و گارد میگیری انداختن ته چاه که یه سرور رو ریخته بهم و مثل آب خوردن حذف کرد و رفته 2X و اونجا هم صدای پلیر هارو داره در میاره و خیلی راحت مولتی رو مزرعه آناناس تصور میکنه خوب الان باید چی گفت؟بگیم اونا از ترس رفتن و یک ماه بازی رو سرش تلف کردن حالا بیایم اون چارتا مولتی که تو ساید ماست برای مقابله با اون شهرک صنعتی عظیم شمال پاک کنیم؟منو یابو فرض کردی یا بز؟(به خودم دارم میگم نگید توهین کرد)

در آخر یه تیکه بحر طویل بود که برا سبیکه عزیز گذاشته بودم الان به شدت و به شدت بدرد این موقع میخوره

ببین بین ما دو نفر کلی فرق هست

لم داده بودی وقتی میدوئیدم من

تو از جنسِ پری من از جنس زبونه ی آتیش

واسه همینه که میگیره از کریت خندم

بپا حفظ بشه با ما فاصلت ، حواست باشه بازی با آتیش آخر عاقبت نداره

هرکی ادعا کرد میخواد بشه کابوسه شبمون

جوری کابوسش شدیم که هنوز خواب شب نداره

ما از اوناشیم که توو دوئل نمی بازیم

چون توو آستینمون همیشه یه معجزه ای داریم

پس بهتره برات یه پرو پام نپیچی

که این تو بمیری از اون تو بمیریا نیس

اینو داشته باشین و انقدر دنبال حاشیه سازی تو فروم نباشید سعی کنید یه مقدار تایم پلی رو بیشتر کنید شاید به جایی رسیدید

پ.ن اول : جدا از آموزش فیک باید آموزش فروم نویسی هم به ممبراتون بدم سبیکه؟زشت نی؟

پ.ن دوم : چرا سعی میکنی تحریف کنی یه قضیه ساده رو چرا نمیخوای قبول کنی عامل تموم اتفاقای حال حاضر دست رنج خودتونه؟

پ.ن سوم : به قول بزرگی زمین گرده بچرخی میچرخه یا به قول تام هاردی تو فیلم زیبای ونوم ویرایش شد

منتظرمون باش

میخوایم مثل سابق مهمونی برگذار کنیم:*;)

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW

groupint.travian.com Amir Naji  ??? SE

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: در انتخاب کلمات دقت کنید! در صورت تکرار برخورد خواهد شد ().

• نیاز نیست کسی به دوستان من در شمال فروم نویسی یاد بده. مخصوصا کسانی که تعداد پست هاشون تازه از انگشتای دست بیشتر شده و تاریخ ثبت نامشون در فروم هنوز به سه ماه هم نرسیده:rolleyes:

دوستان من در شمال علاوه بر اینکه میدونند در فروم چی بنویسند که موجب خنده رقیب نشه ،بازی تراوین رو به خوبی درک کردند.

عزیزان آمار چرخش کتیبه های جنگ ما رو میدونند و میدونند لبیب دفاعش رو با جنگ آموز شارژ کرده. ولی وقتی دف کورد یعنی میثاق بهش گفته دف نزار فقط چشم گفته. :thumbsup:

ما به جای اینکه وقتمون رو با شعر و شاعری سپری کنیم با یه کار تیمی داریم میریم جلو. نتیجه اش هم این هست که میتونیم از جنوب با اون همه مولتی و غارت خفن کتیبه رو خیلی راحت بزنیم. 8)

یعنی فردا چه لینکی داریم؟

جوک سال: صاحب اکانت که کتیبه داره رفته مسافرت. به هیچ کسی اکانت رو نسپرده؟ لیدرها اونجا پس چه میکنند؟ دف کورد ندارید؟مسئول کتیبه؟:D

پینوشت: خبر رسیده تمام تلاش ها و ریاکاری ها که اول سرور برای جذب پلیر شده دود شده رفته هوا. انتظار که نداشتید بعد از اون همه شعارهای پوشالی بازم بمونند و بازی کنندX/

پینوشت: سعید جان حالا بچه رو اوردی اکانتت بازی یاد بگیره یکم رو زوایای دیگه اش هم کار کن دیگه:S

• سلام و عرض ادب

متوجه قسمت کاور شدن نمیشم یعنی چی ؟ اینکه مولتی های یک ساید کنار برن میشه کاور؟ خب با این تفسیر سوانز کاور امرداد بود برای ضربه زدن به ساید ما

ببینید اگر سوانز با شما ادامه میداد در صورت درگیری شما با آمرداد قطعا آمرداد اول به فکر ضربه زدن به سوانز بود . دلیلش هم مشخصه چون هر چی نزدیک باشه خطرش بیشتره . پس بهتره به اصطلاح فتح سنگر به سنگر بکنه تا به مرکز اصلی نزدیک بشه .
    این یعنی اگه سوانز با شما ادامه میداد در واقع سوانز سپر دفاعی یا همون کاور شما میشد .
    و اگر جنوب غرب هم همراه میشد در واقع آمرداد از دو جبهه درگیر میشد و خب بازم برای آمرداد بهتر بود که اول در کنار سوانز کار جنوب غربو هم یه سره کنه تا اگه حتی ته این فایت شکست میخورد باز بتونه بگه حداقل چند بال این متا زده شده . یعنی در واقع شمال با علم اینکه آمرداد توان این کارو داره به جنوب غرب پیشنهاد ورود به متا داد تا به قولی این آمرداد باشه که کار جنوب غربو یه سره میکنه نه شمال .

یوسف جان جواب این قسمت من واضح دادم

مولتی های شمال دیگه نیستن مولتی های امردادم نیستن؟؟؟؟

شما در اخر پست خودتون قبول کردید که اون مولتی ها داره به صورت عمومی غارت میشه پس این که میگید مولتی های شمال نیستن یعنی چی ؟

یا از الان دیگه تخممرغ نمیدوزدی یا من از فردا میرم بانک میزنم :دی

کلا مجید سی تا مولتی داشت امردادم سی تا داشت؟

:دی

علاقه ای برای تکرار ندارم ولی خب جهت اطلاع شما هم عرض میکنم که شمال بحثو پیچوند . میدونید چرا اینو میگم ؟ به نظر شما اقا فرشید زمانی که داشت تایید میکرد حرف منو نمیدونست جنوب چقد مولتی داره شمال چقد مولتی داره و همینجوری پست تایید گذاشت ؟ اصلا بیاید فکر کنیم اقا فرشید همینجوری پست تایید گذاشت ، من حداقل انتظارم این بود روی حرف خودشون بمونن هرچند که تهش بازنده بشن !
    علی ای حال همون زمان هم بنده با حالتی شبیه به خواهش گفتم بیاید سر میز مذاکره در مورد نحوه و تعداد مولتی و مقدار غارت و ... به توافق میرسیم . حتی یادمه با اقا محمد ترانتولا صحبت میکردم ایشون قبول کردن و گفتن حتی حاضرن هزینه ی ضرر این حذف مولتی توی ساید خودشونو بر عهده بگیرن تا کسی ناراضی نباشه توی سایدشون که بگن ضرر مالی کردیم ! ولی شمال چی کرد اون زمان؟

یوسف جان حرف خیلی قشنگی زدی

چرا امرداد مولتی هاش نذاشت کنار که هم سایدش یک پارچه بشه هم دو ساید غربی داشته باشه

اون زمان یه بحثی پیش اومده بود مبنی بر اول تو حذف کن ! یادمه یه پست گذاشتم و خطاب به آمرداد گفتم شما حذف کن اگه شمال حذف نکرد من و سوانز و شمال غرب میایم سمت شما یعنی اینقد مطمئن بودم شمال حذف میکنه ولی آمرداد حذف نمیکنه ! بعد از اون پست من آمرداد حذف کرد ولی شمال حذف نکرد !
    در واقع این یه راه گریز برای شمال بود ، قطعا سوانز بین مولتی بازای شمال و مولتی بازای ساید خودش ، ساید خودشو انتخاب میکرد . پس این یه راه گریز برای شمال بود نه امرداد . در اون زمان یه حرکت اشتباه میتونست سرور و به سمت سه به یک علیه یه ساید ببره ! تحلیل این قضیه همون زمان هم خیلی راحت بود و من دقیقا از همین تعجب کردم که چرا شمال همینو تحلیل نکرد برای خودش .

تیکه اخر اصلا درک نمیکنم یعنی هرکی که یک ساید ازش غارت کنن تعریفش میشه مولتی

بهونه برای کار اشتباه زیاد هست ولی هیچکدومش توجیه کننده نیست

مسئله :
    یه سایدی100 تا مولتی داره . که 50 تای اون برای اقای ایکسه و 50 تای دیگه برای اقای ایگرگه . حالا اگه این دو نفر از این 100 اکانت غارت کنند در واقع دارن پوش میکنن و مولتی حساب میشن ، درسته ؟ حالا سوال اینه اگه این 100 مولتی بین اعضای همون ساید تقسیم بشن و اجازه داده بشه کل ساید از اون 100 تا غارت کنه دیگه مولتی بازی و پوش به حساب نمیاد ؟

================================================================

پ.ن : تبریک به شمال بابت زدن کتیبه . دیدید میشه بازیو جذاب کرد ؟ دیدید نیازی نیست این همه روضه خوندن برای سایدتون ؟ خوشحالم که بازی جذاب تر شده . شاید باعث شه یکم سفت تر بگیریم بازیو :دی

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• سلام به تمامی دوستان خوبم

پسر تو کجا بودی اوه اوه نگم برات توی مدتی که نبودی چیا شد باور کن یه زمان طلایی رو دادید رفت

میخوام از یه زاویه دیگه داستان رو ببینیم

از زمان شروع کتیبه ما یکیش رو انداخیتم توی کپ اکانت و ای داد و بیداد که بدویید دف بریزید اینو ببرن کلا بازی رو دادیم رفته بگو خوب

از هر جا فکرش رو بکنید یا نکنید دف اومد بگو خوب

هیچی 700 ک دف جم شد تو اکانت :huh: که خودتون دیدید و منصفانه بخواییم نگاه کنید بعد از فیلتر بعید میدونم تو این تایم یه همیچین دفی جایی جمع شده باشه

بد که شما دیدید اینو و شروع کردید به زدن پلن روی ساید اسم هم میزاشتن سونامی وحشی . مرغ یه پا . بوم بوم زیاد و ... تو دلم گفتم اوه باور کن داستان رو گرفتن چی شد . چون واقعا ساید بی دفاع بود و به قول عزیزی

پلنتون رو پر مغز دیدم 8o ولی زمانی که کلا با 4 یا 5 تا کپ ماجرا ختم به خیر شد دیدم نه هیجانات ناشی از موارد دیگه بوده

حالا قشنگش اینجاست بچه ها توی اکانتاشون دیدن دیگه دفی ندارن بک هم نمیتونن بدن کتیبه رو لولو خورخوره ببره واویلاست

همون میزان دف رو حتی بیشتر توی این چند روز ساختیم خلاصه پیدا کنید هر چی دوست دارید را

همه راضی البته من ناراضی که گندم نمیدن دیگه فکر کنم میخوان تلافی کنن بی انصافا

دوستان شما هم تو جنوب بی کار نشستن خدایی داشتن کتیبه هایی که زدن رو با ما سه بار حساب میکردن یعنی کتیبه ای که شما از ناتار هم زدیم پای زدن از ما مینوشتن . یه سری هم داشتن امانت داری میکردن برای ما دستشون هم درد نکنه . یه سری از غم دوریت ول کردن و رفتن . یه سری ها شعر میگفتن .

یه سری هم وقتی نبودی افتادن به جون هم گل و گیس کشی یکی هم نبود جداشون کنه

یه سری هم از شرقی ترین نقطه جنوب به غربی ترین نقطه جنوب دف دادن که یه همر دیوار بشه ( دمشون هم گرم) غافل از اینکه 20 خونه ای خودشون کتیبه رو زدن .اها داشت یادم میرفت تو اکانت مری کلا 10 ک گندم خورهمر حجومی بود اونم دیوار کردن و موندیم بی نیرو

خلاصه بد وضعیته خوب شد اومدی خدایی .

موفق و عزیز باشید

مرتضی

• سلام

اول یک خسته نباشید به پلیرهای سرورکه سرورجذابی رودارن درست میکنن.

اما لازم دونستم یک مطلبی روبگم حس میکنم جنوب اسیر سیاست شمال شده وقتی شمال شرق همش ازنداشتن نیرووقدرت توفروم صحبت میکرد(همه هم گفتن سیاسته)دقیقا همینومیخواست که جنوب خودشوازهمین الان برنده سروربه حساب بیاره وبازی رودیگه جدی حساب نکنه.

اکرجنوب همین الان یک حرکت جدی رواغاز نکنه بعیدنمیبینم که سرورکاملا ورقش برگرده.

امیدوارم دوستان دخالت منوببخشن.

موفق باشید.

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام

اما لازم دونستم یک مطلبی روبگم حس میکنم جنوب اسیر سیاست شمال شده وقتی شمال شرق همش ازنداشتن نیرووقدرت توفروم صحبت میکرد(همه هم گفتن سیاسته)دقیقا همینومیخواست که جنوب خودشوازهمین الان برنده سروربه حساب بیاره وبازی رودیگه جدی حساب نکنه.

موفق باشید.

این که سرور جذاب شده که حرفی توش نیست و باعث خوشحالی هست. ولی این رو در نظر بگیرید که جنوب هنوز اصلا از همرهای اصلیش رونمایی نکرده. یا ما هنوز بعضی دهکده های اصلی جنوب رو اینقدر که دف داره فکر زدنش رو نمیتونیم بکنیم. :( حالا اصلا کپ هیچی. آخه تو دیفالت اونقدر دف ?(

با آماری که از بعضی همرهای جنوب داریم میدونیم اگر بزنند در شرایط الان نمیتونیم دفاع کنیم . شما فقط حجم غارت دوستان جنوب رو ببینید متوجه میشید. بالاخره این منابع داره جایی مصرف میشه.

حالا بزار 4 تا کتیبه میزنیم کری رو بخونیم دیگه:)

البته اینکه اشکان هم اون طرف هست و موش نداره ،تو شانس ما برای برنده شدن بی تاثیر نیست;)

• صبح 23 بهمنتون بخیر...

آیا می دانید این شخص چرا در تاپ می باشد؟

30ue8v7.jpg

;(:thumbsup:

خدا خفتون نکنه که لینکش را به ما هم نمیدین...

پ.ن1: یه اشکان داریم شاه نداره به هیچ کسونش نمی دیم...

پ.ن2: شبا که شما می خوابین بعضیا تا صبح بیدارن (چه ربطی داشت را منم نمی دونم)!!!

پ.ن3: این لینکه را یکی بده به ما...

1pt2s7.jpg

:D

من هنوز که هنوزه نوبم... شما چطور؟

حامد

• خب همونطور که قبلا گفتم همونطور که از دیوار شدن ناراحت میشم از بعضی حرکت ها هم زیادی خوشحال میشم :Dدیشب طی حرکتی اول اسکات های ممد ترانتولا داشتن از بیکاری التماس میکردن که برن گردش که نتیجه اش این شد

.

اون یکی هم اینجوری شد

بعدش این شوالیه های ناقلا بدون اطلاع قبلی رفتن مهمومی صاحب خونه هم نبود بدون اجازه رفتن داخل و دیگه خودتون میتونین ببینین

----------------------------------------

1. محاسبه منابع و خسارت دو طرف بر عهده خودتون هر کی بیکار بود حساب کنه

2. مرتضی به قولم عمل کردم :D

3.لینک اسکاتا را گذاشتم که کسی نگه از کجا خبر دار شدید

4. همینجور که میزنیم , یه روزی هم نوبت ما میشه که بخوریم تا اون روز موفق باشید

• سلام سلام همگی سلام

ما از همون نسلی هستیم که گفتن شماها هنوز بچه اید و زوده براتوت خیلی کارها اما حتی کارهای خودشون رو ما انجام دادیم

خب فعلا ما یه بچه داریم که با اینکه 3 ماهه اومده سعی کرده سکوت کنه و بزاره بزرگان حرفشون رو بزنن دید که حرف هاشون رو زدن ولی میدونی بدی بزرگان چیه؟همیشه حتی احترام رقیب هاشون رو دارن(بزرگان ما نه شما که توهین هاشون ریخته تو فروم)که شاید در نگاه اول خوب به نظر برسه ولی توی کل کل بدرد نمیخوره پس من نوب و همون بچه که شما میگین میام وسط شماها شروع میکنم نوشتن و توجه همتون رو میکشم رو خودم و باعث میشم ممبراتون بیان فروم کیلویی دیسلایک بدن ولی خوب بازم من بچم و بلد نیستم مگه نه؟

آقا ما امروز درگیر ختم بودیم برا همین نرسیدم لینک کنم اون لینک زیبا رو بزارم بچه ها زحمتش رو کشیدن ولی داستان سرایی پای خودم

شب هنگام و در زمانی که هنوز آفتاب طلوع نکرده بودبچه های جنوب که مثل همیشه در حال چرخ زدن در زمین های قرمز شمال بودن و به دنبال مهمونی برای پلاس شدن که یهویی از دور صدای داد و بیداد بلند شد و گرد و خاک اسب ها آسمون رو شبیه تهران کرد

رفتیم جلو ببینیم داستان چیه یهو دیدیم جاسوسان خوبون هستن که دارن با سرعت میان سمت ما گفتیم حتما خبر مهمیه که خبر رسید

توی دوتا از دهکده ها همین حوالی مهمونی عظیمی در حال بر پاییه و مارو هم دعوت کردن تیز باید بریم

ما هم که خوشحال ریختیم داخل مهمونی و خیلی متین و موجه در حال جشن و پای کوبی بودیم که ناگهان با کمبود شیرینی و تنقلات مواجه شدیم گفتیم چی کنیم چی نکنیم

که خداروشکر بچه های شمال لطف کردن و یک سری اکانت بی پلیر رو دادن به ما تا ازشون نهایت استفاده رو ببریم و بعد از کلی لذت بردن باهاشون خداحافظی کردیم و یکی یکی رفتیم خونه هامون(یکی رفت با اون اونم رفت با اون) که باعث ثبت یه لینک زیبا شد که نشون دهنده صفا و صمیمیت تروپ های جنوبه که همیشه روی دهکده های شمال پلاس هستن و میچرخن

البته بگم که با اینکه بدون پلیر بودن امکان اینکه یهو توش چند میلیون دف باشه رو میدادیم برا همین یه بگیر نگیر فیک(بگیر نگیر فیک مدلی هست که شما طبق حرکت اولیه که غارت بود میزنی که شامل کاتا برای دور شدن راه نمیشه و روی حالت غارت فعال میکنی که فکر کنن میخوای تموم اک رو رید بدی ولی شما فقط با یکی کار داری اینم یه آموزش) که خداروشکر کار به اونجاها نکشید و خیلی شیک و متین رفتیم و اومدیم البته تعدادشون بالاتر از این حرفا بود فقط نمیدونم چرا یهو منابعشون خالی شد شاید چون خودشون نزدیک بودن و سریع تر میزدن:D

پ.ن اول : ببخشید تا الان نبودم احتمالا دو سه روزی هم درگیر باشم بنابر این دلتون تنگ نشه که میام به زودی

پ.ن دوم : سبیکه نظرت چیه یه کاری کنی و یه مقدار خودتون و بچه هاتون رو پیشرفت بدید تو فروم بسه دیگه بحث های قدیمی و لینک های عصر حجر ما هم داریما هر سری نمیدیم یه بار دادیم بس بود

پ.ن سوم : ویرایش شد:Dچشب ما چیزی نمیگیم و سعی میکنیم فروم رو با وجودمون زیبا و پر از خنده کنیم نه تنفر و عصبانیت

پ.ن چهارم : عکس دوتا رید گذاشتم که پست تکراری نشه و داستان قشنگ تر و ثابت شدن یه حرف حرف در نیارین بگید اینا از غارت هاشونم لینک میزارن هنوز اونقدر کمبود لینک نداریم

پ.ن آخری : این چند روزی که فعالیت ما پایین تره سعی کنید تا میتونید مانور بدید برسم به بازی خبر هست که پشت سر هم میاد تو فروم پس شروع کنید از الان پلن ریختن که داستان ها داریم

موفق باشید

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW

groupint.travian.com Amir Naji  ??? SE

The post was edited 3 times, last by A y N a Z: لطفا در مورد نحوه مدیریت اظهار فضل نکنید . پست های مورد نظر را گزارش کنید بررسی میشود ().

• سلام

موفق باشید.

سلام

من جور دیگه فکر می کنم

بنظر من ج ش اگر بخواد از همرای صنعتیش رو نمایی کنه سرور تموم میشه

ما اینجا دو جور پلیر داریم کسایی که دنبال نتیجه و برد هستند و کسایی که دنبال لذت از بازی

الان بنظرم ج ش دنبال ایجاد جذابیت هست (اول بازی به اندازه کافی نتیجه گرا بازی کردند) دنبال جذابیت هستند چون دیگه بردشون تضمین شدست و اگر زود بازی رو جمع کنند دو دسته پلیر فوق به هدفشون نمی رسند چون اکر از همرهای نجومی رونمایی میشد بعد از اون نمی تونستند لذت ببرند و نه اینکه افتخار کنند به بردشون (شایدم دنبال رکورد زدن باشند)

(مثل وقتی که حکم بازی می کنی و خیالت راحته 7 دست رو میگری با خیال آسوده میذاری طرف تا ۶ بره )

ضمنا این بحث من اصلا بحث سیاست هم نیست واقعیتیه که یحتمل ج ش کتمانش کنه (باتوجه به آخرین میتینگ تاسف بار)

فقط کافیه یه حساب کتاب انجام بدید همرایی که از ماه اول سربازخونه بزرگشون روشن کردند (نامتعارف البته) و از اول بازی غارتای نجومی میزنند تکلیف بازی رو خیلی وقته مشخص کردند

البته شمال شرایط رو پذیرفته و فارغ از نتیجه داره بازی می کنه

که هم برای خودش و هم طرف مقابل جذابیت ایجاد کنه چرا که اول و آخر این یک بازیه فقط . و خیلی از ماها برای فان و لذت هستیم نه برد و باخت

پ ن : لطفا دوستانی که وقت بیشتری دارند پست های منصفانه تحلیلی از زد و خورد ها بنویسند دلمون تنگ شده برای پست های بی تعصب تحلیلی

• سلام دوباره یوسف جان

ببنید اصولا ادم قبل اینکه تصمیمی بگیره پیشبینی سختی هاش هم میکنه همین الان تو زندگی هر روزِ خودمون هر تصمیم کوچک که بگیریم ممکن یک جا برندمون کنه یا جوری بخوریم زمین که تا یک مدت طولانی دردش یادمون نره

اگه سوانز این قدر ضعیف بود چرا رفت کنار امرداد؟ اگه میترسید بخوره چرا وقتی توانش نداشت اومد کاری انجام بده؟ مگه نمیدونست جنوب شرق چه خبره؟ میرفت جنوب غرب میرفت شمال غرب

نه به این سادگی یک دفعه برعکس مسیرش حرکت کنه

اینجاست که اکثرا مطمئن شدن که یک جنگ زرگری شاهدش بودیم

یوسف جان مطمئنن همین الان از همون مولتی ها از سمت جنوبم داره غارت میشه

اصولا وقتی یک اکانت از سمت همه غارت میشه تعریفش دقیقا یک فارم ساده هست نه بیشتر نه کمتر

جنوبم همین کار انجام بده مطمئنن تا ته سرور لایق هیچ چیز جز احترام نیست

مسئله ای که اشتباه طرح شده باشه جواب نداره

خیلی از اکانت هایی که به عنوان مولتی شناخته میشن ممکن تبدیل به ناتار بشن خب الان تکلیفش چی میشه؟ یعنی همه مولتی بازیم؟

تعرف مولتی یعنی اینکه یک نفر در کنار اکانت خودش اکانت های دیگه ای هم ساخته باشه و سود این اکانت برای منافع شخصی به کار برده بشه

فکر میکنم پست های رد بدل شده بین من و شما تا همینجا بتونه برای کسی که فروم مطالعه میکنه قابل تفکر و تصمیم گیری باشه اگه اجازه بدید موضوع تعریف مولتی این جور صحبتا تمام کنیم

من فقط دلیل یک چیزی هنوز نفهمیدم

دلیل مولتی بازی جنوب شرق چیه؟

به نظرم جای مولتی بازی یکم زمان برای استفاده از پتانسیل ساید بذارن هم بازی براشون جذاب تر میشه

هم از اعتبارشون دفاع میکنن

پ.ن: تنها بدی فروم جدیدا این که وقتی یک اسم میبینیم باید تند تند بیایم پایین تا ببینیم شخص دیگه ای هم پست گذاشته یا نه :دی

I might break a bone, but I can never break a promise;)

• که خداروشکر بچه های شمال لطف کردن و یک سری اکانت بی پلیر رو دادن به ما تا ازشون نهایت استفاده رو ببریم و بعد از کلی لذت بردن باهاشون خداحافظی کردیم و یکی یکی رفتیم خونه هامون(یکی رفت با اون اونم رفت با اون) که باعث ثبت یه لینک زیبا شد که نشون دهنده صفا و صمیمیت تروپ های جنوبه که همیشه روی دهکده های شمال پلاس هستن و میچرخن

عزیزجان حداقل از غارت اکانت غیرفعال لینک نزار ، واسه خودتون میگم چون اگه بابش باز بشه خیلی به ضررتون میشه:D خودت بهتر میدونی...

پ ن1:اولین پستم تو فروم سرور نوشتم چون اصولا اهل حاشیه نیستم و یه گوشه بازیمو میکنم .

پ ن2: دوستی ها بیشتر از هرچیزی ارزش داره و حواسمون باشه که این فقط یه بازی و بهانه ای برای کنار هم بودنه.

تراوین ، بهانه باهم بودن ...

Danial

before filtering!!

ts3......Deadlock

ts1......oldwolf

tournoment2012....deadriver

after filtering

ts3.....Godkillm3

ts1 R1.....Trasilver

ts1 R2 ......deadhammer

ts1 R3 .... boogh(wwww team)Deffcoord

• چند روز دیگه با رسم شکل برات تعرف میکنم داستان چیه شما یکم تحمل کن بد چشم توی کلاسای اموزشی هم به صورت فشرده میگم داستان چیه

متاسفانه از جواب دادن حرف های بی محتوا و تهدید های پوچ شونه خالی میکنم زیرا که بازی به خودی خود نمایانگر همه چیز هست

و اما بوسه ای دیگر بر دیوار های بلند جنوب غرب

vw8e_screenshot_20190212-113229.png

با وجود لانچ های متعدد جنوب غرب ایا شمال توانسته از جنوب غرب همری دیوار کنه؟؟خیر

دلیل:اون لیدر هایی که شما در شمال غرب به عنوان لیدر فیک میشناختین(mansour man.j ;majid frozen ; hamlet و...)

با تجربه ترین افراد در شمال غرب بودن و در نبود اونها کسی رو نمیبینم که در شمال غرب جای این افراد رو پر کنه

باشد که رستگار شوید

حماسه ای دیگر تقدیم به شمال متحد

پس از کشتار دیشب سربازان شمال غرب در جلوی دیوار های جنوب غرب (پست بالا)

شب هنگام و موقع خواب رعد های کولونل اکبر باز به پارکینگ های شمال غرب سرازیر شدند و حال پلیر اکانت رو بد کردن
    0m2v_screenshot_20190213-081927.png

پ.ن:بازی شدیدا داره بی مزه و یک طرفه پیش میره :|

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: ادغام ().

• پ.ن:بازی شدیدا داره بی مزه و یک طرفه پیش میره :|

متاسفانه حق با شماست و شمال در حال اضمحلال است و برد قطعی جنوب را پبشاپیش به شما تبریک می گوییم ، فقط زحمت بکشید و به بنده بفرمایید آخرین کتیبه ای که از جنوب غرب زده شد چی بود ؟ و چرا به جنوب شرق اعلام نکردید که کتیبه به باد دادین ؟ خجالت نداره که ، خوب هر کسی می تونه اشتباه کنه و باید درس بگیریم از اشتباهاتمون ،

پی نوشت : بهنام جان هی می گم اینهمه منت کشی پیشوا برای شما خوب نبود میگی نه !

پی نوشت : باج دادن امرداد و والس به پیشوا و منت کشی خفت آمیز آنها در تاریخ تراوین ثبت است .

پی نوشت: پیشوا دمت گرم ، بی شک تحقیر جنوب شرق این سرور بهترین عملکرد پیشوا در طول تاریخ تراوین اش بوده و به یادگار خواهد ماند .

V3.6
    88-S2 R1-Gkoroush - VIP-87
    S1 R2- CROWN-89
    2x R1-BAX-90
    S2 R3 ACE-91
    V4
    S14 R1 CLASSIC-92
    S2 R3 ELDERS-96
    S1 R4 Great North -97

• فرشید جان گفتی اکانت نداری به ما نمیخوری:) جوابتو ندادم اخه به ما نمیخوردی ! اما تو مارو ول نمیکنی بابا بیخیال :)

فدات شم با این ادبیاتی که شما نسبت به یه گروه داشتی و داری ما نیاز به منت کشی نداشتیم ، از روز اول یقشون کردی و تهدیدشون کردی ... به نظرت با شرایطی که شما داری پیش میری ما نیاز به منت کشی داریم؟

اینکه همه چی هم ثبت بشه مشکلی وجود نداره ... بزار سرور بعدی بگن بهنام منت پیشوا رو کشید :دی تونستم کردم ... توام منت میکشیدی الان 3 به 1 میکردی

من یه تایمی همه چی رو اماده کردم 3 به 1 کنید نتونستید ! واسه این مورد فقط ادبیات درست نیاز بود که خوب نتونستید :)

نتونستن خودتون رو، منت کشی ما حساب نکنید :)

پ.ن: موری رکورد ، تو چرا قبلا تراوین بازی نکردی ، رکوردهای دیگتو بده فرشید ثبتش کنه مخصوصا اون 7ک تبرت:) صفرمون نکنی مارو با اون 7ک تبرت :)))))

پ.ن: ما هیچ وقت بر اساس شنیده های قبل در مورد کسی قضاوت نمیکنیم مثل شما ، تا الان با پیشوا چه روبرو چه منحد بازی نکرده بودیم ، تو اولین برخوردم یوسف واقعا عالی بود ما هم بر اساس ادراک خودمون تصمیم میگیریم نه صحبت های دیگران...! 100 تای پیشوا میارزید به ربع دست پا چلفتی مثل ان دبیلو :) که کتیبشو از 40 ساعتی زدن

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    [size=12]Kran - TX-R3 L

Xian - TS1R3 W

• متاسفانه حق با شماست و شمال در حال اضمحلال است و برد قطعی جنوب را پبشاپیش به شما تبریک می گوییم ، فقط زحمت بکشید و به بنده بفرمایید آخرین کتیبه ای که از جنوب غرب زده شد چی بود ؟ و چرا به جنوب شرق اعلام نکردید که کتیبه به باد دادین ؟ خجالت نداره که ، خوب هر کسی می تونه اشتباه کنه و باید درس بگیریم از اشتباهاتمون ،

پی نوشت : بهنام جان هی می گم اینهمه منت کشی پیشوا برای شما خوب نبود میگی نه !

پی نوشت : باج دادن امرداد و والس به پیشوا و منت کشی خفت آمیز آنها در تاریخ تراوین ثبت است .

پی نوشت: پیشوا دمت گرم ، بی شک تحقیر جنوب شرق این سرور بهترین عملکرد پیشوا در طول تاریخ تراوین اش بوده و به یادگار خواهد ماند .

سلام بر عزیزان و خوانندگان فروم

یک سری موضوعات رو روشن کنم

1_ سامان بد بوی به علت نزدیک بودن به تعهل سرور را 1 ماه پیش قبل از کتیبه ها ترک کرده انشالا پس از خوشبخت شدنش در سرور های اینده در خدمتتون خواهیم بود

2_ کتیبه چشمانی که از جنوب غرب زده شد خب جنوب شرق در جریانش بوده و این موضوع هم فک میکنم به خودمون ربط داره

3_ راجع به شروع سرور که قبل از استارت سرور پست اشکان رو دیدم با یه سری پلیرای قدیمی مثل امیر حداد و آرمین و غیره صحبت کردم که بیان اینجا بازی کنیم شاخ آمرداد رو بشکونیم اما خب بازی به هر روشی درخور ما نیست آرمین سعی کرد شمال غرب و جنوب غرب رو قبل از شمال شرق با جنوب شرق درگیر کنه و در کل به شخصه از 3 به 1 کردن خوشم نمیاد

4_ بنده با اکانت Artosh khan به همراه حسین و اشکان و عزیزان دیگر در سرور 1 راند 2 در ساید شمال غرب هم بازی بودیم و تیم بسیار هماهنگ و قشنگیم داشتیم این وسط کسی منت دیگری رو نکشیده یه روز پاییزی حسین به من زنگ زد حالو احوال و ... کلا 5 دقیقه راجع به سرور حرف زدیم بستیم تموم شد

من به این موضوع میگم مردونگی وقتی دو طرف حرف هم براشون سند هست حرف حسین هم برای من سند بوده و خواهد بود

در ضمن همین پیشوایی که نام میبری ازش منتشم به شما نداد که بکشی علنا اول سرور به منصورتون گفتم جنوب غرب رو دشمن خودتون بدونید تا الانشم پلن خاصی روتون نرفتیم چون اصلا به این حرفا نمیخورید ما راحت نشستیم نگاتون میکنیم میخندیم :دی شما بازم بیاین کتیبه ببرین

وقتی محکوم به باختین کل کتیبه های جنوبم بدن دستتون بازم پلیر نیستین که بتونید ازش استفاده کنید یه عده مدعی بیخودی یا خوب باشید تو بازی یا بازیتونو عوض کنید جنگ خان ها مناسب گروه سنی دوستان در شمال غرب خواهد بود

شاد باشید :دی

S1 r1 Witch King
    S2 r1 Green
    S4 r1 Green
    S1 r2 Artosh Khan
    S29 Green
    S5 GuNNer

Ts 1 Round 4 ReTiReDs

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: برطرف کردن فاصله بین خطوط ().