نقد و بررسی سرور سالیانه ی از مسیر پاندورا

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرورمسیر پاندورا ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

"قوانین انجمن تراوین ایران" - "لطفا قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه کنید "

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:
    [/b]

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی مسیر پاندورا )، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

• سلام احسان جان ممنون بابت این تاپیک اما باید بگم که خیلی دیر عمل کردید و انگار کلا این سرور براتون مهم نبوده که در روز 58 بازی تاپیک نقد و بررسیشو پست میکنید
    در هر صورت با این که این سرور 200 روزه هست تیم وینر در 50 روز اول سرور تمام رقبا رو از دور خارج کرد یا خفت شدن یا کاتا شدن یا خودشون حذف کردنو پا به فرار گذاشتن

به هر حال این ورژن بسیار قابلیت های خوبی داشت و میتونست جذابیتش ادامه دار باشه اما رقبا توان و دانش کافی برای ادامه سرور نداشتند
    امیدوارم در راند های بعد پاندرا یا در کل سرور های روا تیم های بیشتری حضور داشته باشن و تاپیک نقد و بررسیشو یه مقدار زودتر پست کنید :love:

™ Winner

• خوب آقا الان روز 72 سرور هست ولی نمی دونم چرا این تاپیک اینقدر خلوته با توجه که این سرور خیلی چیز های جدیدی داره دوستان باید خیلی حرف ها بزنن این جا
    تا این جای کار دوستان وینر ( تبریک می گم بهتون ) بهتر و با نقشه و برنامه ریزی بازی کردن و 27000 تا امتیاز از همه جلو ترن
    اما بگم بهتون این جوری قرار نیست بمونه و با رفتن لیدر های قبلی و تشکیل شورای لیدری جدید و هماهنگ شدن بچه ها دوباره داریم با اتحاد BG بچه ها رو سازماندهی می کنیم یکی دو تا حرکت قشنگ هم زدیم بازم می زنیم

دوستان کم کم وقتش بیاید تاپیک رو گرمش کنید

• سلام من سامان هستم اول رو اک خودم بعد روی اک بلک تیم و صد ها اک دیگه پلی دادم ...

اول از همه بگم بازی اصلا برام مهم نبود و با زندگی واقعی قاطیش نکردم و اخلاقیات برام مهم بود برعکس یه عده ...

تقریبا همه تو سرور 19 منو میشناسن تا اونجایی که وینری های محترم یه عدشون لطف کردن تو سرور سه با اسم جدید رجیستر کردند و تو سه هفته اول که من لیدر سه اتحاد اول سرور در ساید شمال شرق بودم رو با نامردی هرچه تمام و تفرقه و خیانت زمین زندند و همون کارای سرور پاندورا نذاشتند من پلی بدم چون با نوع بازی من اشنایی داشتند ...

خب بریم سر اصل مطلب که چرا وار از هم پاشید و وینر برنده بازی شد! یه شب کینگ امیر لیدر اصلی پی جی برای مدتی کامل ناپدید شد و یکی از دوستام که جانشینش بود به اسم اریا حتی پیام ها هم براش باز نبود و فقط پلی میداد بنا به درخواست شخصی به اسم علی قرار شد بریم بیرون و اون علی یه سفارت بیاره و به بچه ها مقام بده و من همون شب اول خیلی از بچه ها رو روی من حساب باز میکردند رو بردم اونجا بقیه هم اومدن و از طرفی وینری ها هم جاسوس خودشونو اوردند اونجا بعد یه شب سر یه فارم بی ارزش علی سفارت گیر داد و با بهنام پلیر اک بلک تیم دعواش شد(البته صد درصد حق با بهنام بود تلفات داده بود میخواست اول جبران کنه) و با انداختن تفرقه و غیره باعث شد همه لیدر های وار از هم ناراحت بشن و برن رو حذف که البته موضوع به این سادگی ها نبود کلی مشکلات دیگه هم این علی سفارت که سفارت دستش بود درست کرده بود که بعدا سر فرصت همش رو میگم

خلاصه تو همون اشتباه اول علی که سفارت دستش بود من به بچه ها گفتم عاقا این نفوذیه و خائن بیاین بزاریمش کنار کسی توجه نکرد و اخرش که کار از کار گذشت خیلی ها به حرف من رسیدند

اتفاقا اولین اکی که وینری ها زدند اک من بود چون هی چند نفری اتک میزدن هی دیوار میشدن تا جایی که لیدرشون با کل سواره و هیرو اتک زد و دیوار شد ( بماند اومد تو تلگرام کلی فش ناموسی داد که چرا دف چیدم ) و بعد کل وینر همر با کاتا زدن روی من و من اکمو حذف کردم رفتم روی اک بلک تیم پلی دادم تا اخرش بودیم که دیگه دیدیم هیچ جوره سرور بالانس نمیشه و من اک بلک تیم که بزرگترین همر سرور رو داشت زدم حذف و بقیه هم مخالفتی نکردند گندم بلک تیم به قدری منفی بود و به علت اینکه هی اتک میومد روش نمیتوسنتیم انبار غذا رو پر نگه داریم تا همرو از پارکینگ بکشیم بیرون و کسی رو بزنیم و اون جاسوس ها هم خوب کارشونو میکردند و هی پارکینگ های مارو لو میدادند و این شد استوره بلک تیم از سرور پاندورا رفت هیف اون همه گلد و وقتی که ما برای اون اک هزینه کردیم.

البته زحمت اصلی رو علی و بهنام کشیدند ... از دوست خوبم که خیلی عاشقشم محمد اک دکتر هم خیلی خیلی ممنونم علی زن هم یادم نمیره ...

سپاس

14سال پیش بازی میکردم امسال هم اومدم در سرور اسپید راند شش جنوب شرق واندر صد کردیم و سرور پاندورا اتحاد وار تا لحظه اخر مقاومت کردیم ولی چون به خاطر نفوذیهای وینر و تفرقه هاشون لیدر های اصلی و پلیرهای حرفه ای رفتند نتونستیم تا انتهای سرور ادامه بدیم ولی با اک بلک تیم تا اواخر سرور بودیم و در سرور سه هم سه هفته اول سرور توتال لیدر شمال شرق بودم و باز هم به خاطر وینری های سرور پاندورا که همون کار های پاندورا رو انجام دادند از ادامه بازی منصرف شدم

یادمان باشد این یک بازی هست

• ضمنا من مدارکی دارم که مولتی هانتر سرور پاندورا داره جانب دارانه رفتار میکنه و از این رو شکایت داریم چگونه به گوش ادمین کل برسونیم؟

مثلا شخصی به اکانتی فحاشی کرده و پاسخش رو گرفته اکانت اول که شروع کننده بوده به سرعت جریمه و ازاد شده و کانت بنده هم که پاسخ دادم جریمه شده !!!! عاقا من که نرفتم سراغ اون ... عایا کسی فحاشی های مختلفی میکنه نباید پاسخ بدیم؟

و همون شخص مجدد به یک اکانت دیگه فحاشی کرده وقتی شکایت کرده ایم مولتی هانتر گفته که یک بار جریمه شده است و دیگر جریمه نخواهد شد ! حال سوال من اینجاست یعنی اگر فردی به اکانت های مختلف فحاشی کند فقط یک بار باید مسدود و جریمه شود یا برای همیشه مسدود شود؟

وقتی اعتراض میکنیم مولتی هانتر تهدید به حذف اکانت بنده میکنه؟؟؟/

اسکرین هارو هم نگه داشتم اگر خواستین در اختیار بزارم

ضمنا اون فرق کلی فحاشی و تهدید و توهین کرده با اینکه بنده شماره تلفن و ادرس نیز قرار داده ام در پیامک هم فحاشی کرده و جرات مراجعه حظوری نداشته!

خواستم ثابت کنم جاهل مجازی بودن افتخار نیست

بیشتر مشکل من مولتی هانتر سرور پاندورا است که داره کوتاهی میکنه

14سال پیش بازی میکردم امسال هم اومدم در سرور اسپید راند شش جنوب شرق واندر صد کردیم و سرور پاندورا اتحاد وار تا لحظه اخر مقاومت کردیم ولی چون به خاطر نفوذیهای وینر و تفرقه هاشون لیدر های اصلی و پلیرهای حرفه ای رفتند نتونستیم تا انتهای سرور ادامه بدیم ولی با اک بلک تیم تا اواخر سرور بودیم و در سرور سه هم سه هفته اول سرور توتال لیدر شمال شرق بودم و باز هم به خاطر وینری های سرور پاندورا که همون کار های پاندورا رو انجام دادند از ادامه بازی منصرف شدم

• با سلام صحبت پیرامون مولتی هانتر بازی به دلیل عدم حضور این شخص ،برای پاسخگویی ممنوع است

شما میتواندی از طریق admin@travian.ir شکایت خودرا از مدیریت داخل بازی اعلام کنید.

باتشکر

• با سلام حق با شماست کسی که در یک جمع حظور نداشته باشه صحبت دربارش درست نیست از راهنماییتون بسیار ممنونم

لطفا اگر امکان داره اون تاپیک رو حذف نمایید

• سلام من در مورد این اکانت

ory

شنیدم . چقدر هم خندیدم، اینکه اولین حملاتی که روش اومده نرسیده شروع کرده گریه و زاری توی پروفایل که چرا حمله میکنید و اینجور چیزها ، البته خودم دیدم یه تعداد پروفایل نویسی هاش رو عالیههههه، میترکید از خنده.بعدش هم به کل اعضای وینرپیام زده بودش که فحش بده به مهاحمین خخخخخ . جالبه خودش هم اینجا میاد میگه من رو صد تا اکانت بودم ، مولتی به این پررویی نوبره والا . هزار تا رعد یکی رو دفاع کرده فکر میکنه همر دفاع کرده

خخخخخخ

من از اتحاد

DHS

هستم.ولی خب از بس پروفایل نوشت که شده بود سوژه همه سرور، پروفایل اتحادت رو همین ها رو دقیقا نوشتی و مثل همیشه پر از اشتباه های املایی هستی.واقعا کسی که نمیتونه املای درست "حضور - آقا - و ..."رو درست بنویسه چطور میگه توتال لیدر بودم! بدبخت اون اتحادی که شما حتی عضوش باشی چه برسه به توتالی

اینقدر هم همیشه مینویسه از داستان کرد شبستری اصلا ادم وقت نمیکنه بخونه.ولی وجدانا معلومه خیلی بهت اسیب روحی رسونده وینر که همه جا حتی توی شبکه های اجتماعی هم در مورد مینویسی

بیخیال بازیه ، اینقدر به زمین و زمان گیر نده.

:) راستی جناب توتال لیدر شنیدم توی سرور 19 یه حمله سالم هم نداشتید