نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 8 آذر 1397 | راند 3

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز . :love:

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور 3 آغاز 8 آذر 1397 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

"قوانین انجمن تراوین ایران" - "لطفا قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه کنید "

[B]تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن:cursing:
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی:thumbdown:
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی8|
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشتX/
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 3)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی:|
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس=O
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار:thumbdown:
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن:thumbdown:
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوینX(

[B]چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش [B]و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)8)

• سلام .

منم سنت شکنی کردم و بعد از مدت ها حضور در ساید ش ش به ساید ش غ مهاجرت کردم . خیلی هم بازیکن خاصی نیستیم اومدیم یه خورده حال کنیم . :love:

پ.ن . اکانت فروم قبلیم متاسفانه پیداش نکردم ولی خب خیلی هم مهم نیست. ;(:(

امیدوارم سرور خوبی باشه:thumbsup::thumbsup:

• سلام به همه بازیکن های عزیز سرور ۳

وای چقدر دلم میخواست این سرور میتونستم بازی کنم

اما ب دلیل مشغله های زندگی فرصت نمیکنم واسه همین ثبتنام نکردم اصلا

امیدوارم سرور خوبی رو در کنار هم تجربه کنید .

و تیم های قوی ای شکل بگیره

کچلی محو شده در افق و به غیبت کبری نایل گشته =))

• سلام خدمت همه دوستان عزیز.بنده این سرور بدون تیم همیشگی در ساید شمال شرق با اکانت

Sag Sibil حضور پیدا کردم.

عزیزان سایدهای مختلف لطفا اگر به صورت تیمی اومدن اعلام کنن باهاشون بیشتر آشنا شیم.

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

ts4 arima

ts11 TOP HaMMeR

----------------

ts6.com Radin

----------------

ts1 r2 RuHuRaTiR

ts29 TOP HaMMeR

• سلام دوستان

صادق هستم، سرور 2 جنوب شرق بازی میکردم اکانت apple2star

این سرور اومدم شمال غرب بازی کنم اکانت sadeghwonder

امیدوارم در کنار دوستان جدیدم در شمال غرب واندر 100 کنیم

• سلام خدمت دوستان

بعد از مدت ها بازی در ساید SW ِ این بار به ساید سابق خودم (SE) بازگشتم و با اکانت Nightmare بازی می کنم

امیدوارم سرور خوب و سطح بالا و به دور از تقلب و مولتی بازی تجربه کنیم .

اگه قرار باشه فردا من فرتی بمیرم
    باید خنگ باشم دنیارو جدی بگیرم !!

_ZedBazi

ts1 Round 3 (new) : Nightmare

ts1 Round4 : Nightmare

---

tx3 Round 4 : HeadShot
    (before fil*tering):
    tx3 Round 3: AlirezaBaghi
    x2:Nightmare , HellGate
    ts4 : 3Cular_Team

ZULA:AB_Nightmare

Telegram & Soroosh ID :

• سلام به همه دوستان گلم

محمد هستم با اکانت sib

امید وارم سرور خوبی در کنار هم تجربه کنیم

hashashin ts19
    hashashin ts6

sib ts3

Kobeskippy ts1

winner ts1

hashashin tx3

غارت تو حمایت تخصص ماست

• سلام دوستان ،اميدوارم همه گي ي سرور خوب و بدون حاشيه اضافي ،بازي رو ادامه بديم ،ماهم بعد ٧ سال اومديم ،ديگه پير شديم ؛دي

سلام مهدی جان خوش امدی دوباره به تراوین

امیدوارم اینجا نقد های خوب و بحث های خوبی داشته باشیم

hashashin ts19
    hashashin ts6

sib ts3

Kobeskippy ts1

winner ts1

hashashin tx3

غارت تو حمایت تخصص ماست

• با سلام

دوستان عزیز لطفا از ارسال پست های بی محتوا و چت دو نفره خودداری کنید.

قبل از شروع هر سرور تاپیک اعلام حضور شکل میگیرد بنابراین در تایپک اصلی از عنوان کردن چنین مسائلی بپرهیزید .

صحبت پیرامون مولتی هانتر بازی در داخل فروم به دلیل وجودن نداشتن این شخص و پاسخ دهی ممنوع میباشد لطفا از طریق

نامه نگاری با مدیریت داخل بازی یا ایمیل admin@travian.ir در میان بگذارید.

باتشکر

• خب خب

من به کسی تهمت نمی زنم ولی سوال برام پیش اومده که این دوستمون چجوری و با چه منابعی تونستن دهکده دوم رو تاسیس کنند !!!

خب دوست من میخوای پوش کنی یه جوری پوش کن که خندمون نگیره حداقل :thumbsup:

• من نميدونم چرا همه ما گير داديم به بازي اينو اون،جسارتا من مثال ميزنم،همين بازيكني كه شما ذكر كردي ،همه ما ميدونيم كه چطوري دهكده دورو گرفته،ولي بازم دارين سوال ميكنين!هركسي ي سبك بازي داره از نظر من ،درسته الان مولتي بازي و پوش افتخار شده ولي ،فكر كردن به همچين ادمايي باعث ميشه طرف روحيه بگيره،

• من نميدونم چرا همه ما گير داديم به بازي اينو اون،جسارتا من مثال ميزنم،همين بازيكني كه شما ذكر كردي ،همه ما ميدونيم كه چطوري دهكده دورو گرفته،ولي بازم دارين سوال ميكنين!هركسي ي سبك بازي داره از نظر من ،درسته الان مولتي بازي و پوش افتخار شده ولي ،فكر كردن به همچين ادمايي باعث ميشه طرف روحيه بگيره،

اتفاقا هدف من از اسم بردن این اکانت ها بزرگ کردنشون نیست بلکه شفاف سازی در جهت اینه که در آینده اگر بازیکنی شد(که عمرا نمیشه)همه بدونن از چه راهیی این کارو انجام داده!!

• سلام خدمت همه دوستان عزیز.بنده این سرور بدون تیم همیشگی در ساید شمال شرق با اکانت

Sag Sibil حضور پیدا کردم.

عزیزان سایدهای مختلف لطفا اگر به صورت تیمی اومدن اعلام کنن باهاشون بیشتر آشنا شیم.

سلام بر تو ای دوست
    با بی هماهنگی زدی تو یه سرور جدید؟!؟!8)8)8)
    این چه اتحادیه تو شمال شرق آخه نامه زدن حمله بشه بهتون میندازیمتون بیرون خودمون فارمتون میکنیم؟!؟!=O
    البته همین کارم کردن اولین حمله به ما خورد زرت پرت کردن بیرون دارن میزنن^^:D
    سالی که نیکوست از بهارش پیداست;)

خب خب

من به کسی تهمت نمی زنم ولی سوال برام پیش اومده که این دوستمون چجوری و با چه منابعی تونستن دهکده دوم رو تاسیس کنند !!!

خب دوست من میخوای پوش کنی یه جوری پوش کن که خندمون نگیره حداقل :thumbsup:

والا ایشون توی عکس هم معلومه که تحت حمایت هستن پس نمیتونسته منبع از کسی دریافت یا ارسال کنه
    پس مطمعنا غارت زده مثلا آبادی خالی کردن ایشون برداشته
    بعدشم ده دوم سریع زدن امتیاز فرهنگی هم میخواد که خب معلومه ایشون خوب یاد گرفته ترکیب ساخت و ساز رو
    ولی در کل بدون کمک سخته ولی شدنیه البته باید راه های بازی کردنی که تا الان داشتیو بزاری کنار

• سلام بر تو ای دوست
    با بی هماهنگی زدی تو یه سرور جدید؟!؟!
    این چه اتحادیه تو شمال شرق آخه نامه زدن حمله بشه بهتون میندازیمتون بیرون خودمون فارمتون میکنیم؟!؟!
    البته همین کارم کردن اولین حمله به ما خورد زرت پرت کردن بیرون دارن میزنن
    سالی که نیکوست از بهارش پیداست

به به سلام چطوری خوبی؟ والا نسخ شده بودیم گفتیم یخورده همینجوری بازی کنیم تا سروری که همه هماهنگ بریم جلو . اتحاداش سیستمش برعکس اتحادای دیگه ای هست که دیدیم هم اتحادیم اتک میده کلی خندس حال میده :D:D:D

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

ts4 arima

ts11 TOP HaMMeR

----------------

ts6.com Radin

----------------

ts1 r2 RuHuRaTiR

ts29 TOP HaMMeR

• والا ایشون توی عکس هم معلومه که تحت حمایت هستن پس نمیتونسته منبع از کسی دریافت یا ارسال کنه
    پس مطمعنا غارت زده مثلا آبادی خالی کردن ایشون برداشته
    بعدشم ده دوم سریع زدن امتیاز فرهنگی هم میخواد که خب معلومه ایشون خوب یاد گرفته ترکیب ساخت و ساز رو
    ولی در کل بدون کمک سخته ولی شدنیه البته باید راه های بازی کردنی که تا الان داشتیو بزاری کنار

سلام

کسی که تحت حمایت باشه نمیتونه منابع یا نیرو ارسال کنه ولی بقیه می تونن براش منابع ارسال کنند. :rolleyes:

راجب امتیاز فرهنگی هم چون برای من سوال پیش اومده بود از مولتی هانتر پرسیدم به نظرم چون اوایل بازی اثر هنری به کسی داده نمیشه و اگه هم بده امتیاز فرهنگی که هر اثر میده خیلی زیاد نیست . قاعدتا ایشون از روش هایی استفاده کرده که حداقل بنده تا الان تجربه نکردم و هنوز هم برام سواله !!:/:?::!:

• سلام به همگی

امیدوارم سرور خوبی براتون باشه (بنده تو این سرور بازی نمیکنم)

کتیبه ها (مربوط به امتیاز قهرمان) توی سرور آزاد شده؟ اگه جواب مثبت هست، میشه لطفا امیتاز و رتبه قهرمان این اکانت که ده دوم زده رو بررسی کنید؟ شاید صرفا با تقویت امتیاز منابع قهرمان تونسته مهاجر بسازه و ....

با این حال، بازم امتیار فرهنگی جای شبهه داره!

ارادت