نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 8 آذر 1397 | راند 3

• سلام و عرض خسته نباشید به همگی دوستان

سال نو همگی مبارک باشه، به امید یک سال پر از خوشی، پیروزی، جیب پر پول و سلامتی برای همگی و خانواده هاتون
    تنها خواهشی که از دوستان دارم اینه که در کنار بازی اخلاق رو هم رعایت کنن. یکی دو اتفاق افتاده که واقعا دور از انتظار بوده

مسلما بازی هنوز خیلی ادامه داره و ما هم توانایی خودمون رو داریم

به هرحال ما هنوز هم در شمال غرب اخلاق و شخصیت ملاک اولمون در بازی هست و خواهد بود

مسلما ساید شمال غرب پلن ها و سیاست خودش رو ادامه خواهد داد

،هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند

،از پیروزی هایش لذت ببرد

و برای فجایعی که دچارشان می شود

.افسوس بخورد و زاری کند

.باور اساسی ما همین است

• سلام به همه ی بازیکنان سرور 3 سال نو رو به همتون تبریک میگم

بعد از پیگیری های زیاد دوستان در NW مبنی بر دریافت عیدی امروز راس ساعت 14 بعد از هماهنگی های بسیار دقیق بین 2 طرف عیدی ما به حساب دوستان در تاپ مهاجمین با پرپر شدن تعدادی از همر هاشون واریز شد.

این دومین بوسه NW بر دیوار SW بود.

و کسی که میخواست زودتر از هم سایدی هایش عیدی بگیره:thumbsup:

ارادتمند_حسن

HSN

باشد که رستگار شویم

• دوست عزیز حسن آقای گل

دقیقا منظور من در پست بالا عوض کردن اسم دهکده بازیکنان شما و این پستی که الان گذاشتین هست که در عکسی که گذاشتین هم مشخصه

از اونجایی که دورادور با اکانت سیب و باقی دوستان آشنایی دارم و میدونم اکثرا بالای 30-25 سال سن دارن این کارها واقعا برام خیلی عجیب و خنده دار هست

بازی هست و به هر حال هر سادی امکان داره بخواد پلنی رو اجرا کنه که خب ممکن هست موفقیت آمیز باشه و یا نه

بایت دفی که کردین بهتون تبریک میگم فقط چند نکته رو ذکز میکنم:

اول اینکه لطفا از این به بعد اگه میخواید عکسی بذارین ممنون میشم عکسارو کامل بذارین. من برای کامل کردنش خودم عکسا رو میذارم

تا یادم نرفته بگم تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده و شما با نرم افزارهای مختلفی مثل اسنگیت و یا ساده ترش پرینت اسکرین میتونین از صفحه کامپیوترتون عکس بگیرین نه با گوشی. خواستین میتونم آموزشش رو خدمتتون بفرستم

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19306/

دوم اینکه دفی که شما روی مرتاض منحصرتون گذاشتین مطمئنا اگر همه ی دف جنوب غرب نباشه اکثرش هست و این دف حدودا 75 درصد تلفات خورده

فیک های ما از روی جنگ آموز شما با منابع برگشتن و یک کتیبه تون رو کلا دف کردین که خب مسلما این مواقع، عقلا کل دف ساید رو برای اون کتیبه تامین میکنن

این هم نمونه فیک

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19307/

سوما شما از ترس دزدیده شدن مرتاض منحصرتون با وجود اون حجم از دف روی دیفالت سیاوش ما اتکی گذاشتین که البته دیوار شد که خزانه اش رو تخریب کنین

اینم من کامل میذارم، ما مثل شما نیستیم از ترس لو رفتن وضع دف سایدمون اتک رو ناقص بذاریم

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19311/

و ضمنا، یکی از دوستان ما که قرار بود همر پنجم رو بزنه به دلایلی که خب مشکلات شخصیش هست نرسید که بتونه اتکش رو لانچ کنه و کسلکا اون اتک اگر میخورد شما الان هم کل دف سایدتون مرده بود و هم مرتاض منحصرتون رو دیگه نداشتین

البته مسلما زندگی واقعی خیلی مهم تر از تراوین هست و ما مشکلی با نزدن اتک اون دوستمون تنداریم

و در ضمن، عیدی ما هم به شما پریدن دف سایدتون هست و آرزوی سال خوب و خوشی رو برای تمام سایدتون داریم.

ما بزرگترین همری که خرج کردیم همری بود که لو رفته بود و دیگه وضعش مشخص بود

اما شما به فکر کتیبه هاتون باشین

پیروز و شادکام باشید

Maya حسین

• متاسفانه نمیدونم چرا پست بالا به مشکل برخورده

یک بار دیگه آپلود میکنم که به طرز صحیح نمایش داده بشه

دوست عزیز حسن آقای گل

دقیقا منظور من در پست بالا عوض کردن اسم دهکده بازیکنان شما و این پستی که الان گذاشتین هست که در عکسی که گذاشتین هم مشخصه

از اونجایی که دورادور با اکانت سیب و باقی دوستان آشنایی دارم و میدونم اکثرا بالای 30-25 سال سن دارن این کارها واقعا برام خیلی عجیب و خنده دار هست

بازی هست و به هر حال هر سادی امکان داره بخواد پلنی رو اجرا کنه که خب ممکن هست موفقیت آمیز باشه و یا نه

بایت دفی که کردین بهتون تبریک میگم فقط چند نکته رو ذکز میکنم:

اول اینکه لطفا از این به بعد اگه میخواید عکسی بذارین ممنون میشم عکسارو کامل بذارین. من برای کامل کردنش خودم عکسا رو میذارم

تا یادم نرفته بگم تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده و شما با نرم افزارهای مختلفی مثل اسنگیت و یا ساده ترش پرینت اسکرین میتونین از صفحه کامپیوترتون عکس بگیرین نه با گوشی. خواستین میتونم آموزشش رو خدمتتون بفرستم

دوم اینکه دفی که شما روی مرتاض منحصرتون گذاشتین مطمئنا اگر همه ی دف جنوب غرب نباشه اکثرش هست و این دف حدودا 75 درصد تلفات خورده

فیک های ما از روی جنگ آموز شما با منابع برگشتن و یک کتیبه تون رو کلا دف کردین که خب مسلما این مواقع، عقلا کل دف ساید رو برای اون کتیبه تامین میکنن

این هم نمونه فیک

سوما شما از ترس دزدیده شدن مرتاض منحصرتون با وجود اون حجم از دف روی دیفالت سیاوش ما اتکی گذاشتین که البته دیوار شد که خزانه اش رو تخریب کنین

اینم من کامل میذارم، ما مثل شما نیستیم از ترس لو رفتن وضع دف سایدمون اتک رو ناقص بذاریم

و ضمنا، یکی از دوستان ما که قرار بود همر چهارم رو بزنه به دلایلی که خب مشکلات شخصیش هست نرسید که بتونه اتکش رو لانچ کنه و کسلکا اون اتک اگر میخورد شما الان هم کل دف سایدتون مرده بود و هم مرتاض منحصرتون رو دیگه نداشتین

البته که زندگی واقعی خیلی مهم تر از تراوین هست و ما مشکلی با نزدن اتک اون دوستمون نداریم

و در ضمن، عیدی ما هم به شما پریدن دف سایدتون هست و آرزوی سال خوب و خوشی رو برای تمام سایدتون داریم.

ما بزرگترین همری که خرج کردیم همری بود که لو رفته بود و دیگه وضعش مشخص بود

اما شما به فکر کتیبه هاتون باشین

پیروز و شادکام باشید

Maya حسین

،هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند

،از پیروزی هایش لذت ببرد

و برای فجایعی که دچارشان می شود

.افسوس بخورد و زاری کند

.باور اساسی ما همین است

• سلام خدمت دوستان عزیز

امیدوارم سال شاد و موفقی داشته باشید.

من از حسین مایا عزیز تعجب میکنم، به نظر میرسه مظلوم نمایی کردید. اگر بحث عوض کردن اسم دهکده حرکت جالبی نبود شما خودتان شروع نمیکردید. اشاره مستقیم میکنم به "گوش بر". به نظر میرسه وزن نامحترمانه تری هم داشته باشد اگر انصاف رو رعایت کنید، اگر بچه ها تغییر دادن صرفا جوابی به این کار بود. اما این رو به اخلاق و سن و سال ربط دادن دیگر از شما انتظار نمیرفت. حتی در این پوشش با تمسخر توصیه میکنید که چطور به شما اسکرین شات بدهیم.

در آخر شما روز عید و تحویل سال اتک رو لانچ کردید، بعضی دوستان ترجیح میدادن کنار خانواده باشن که مجبور شدن زمانی رو وقت صرف کنن، اما ما ابنجا هم نه حرف از اخلاق زدیم، نه به زندگی واقعی کسی ارتباط دادیم، جواب بازی رو داخل بازی دادیم.

از این قسمت تلخ بگذریم. میخواهم همینجا به اکانت سیاوش تبریک بگم، همر بسیار خوبی بود. پلن اول تون هم در نوع خودش خوب بود اما بچه ها حدسش رو زده بودند. پلن دوم هم چیز خاصی نداشت صرفا همر هایی رو مصرف کردید.

اما دو ادعا کردید: اول اینکه این عمده دف ساید بود و دوم اینکه شما تنها همر هایی که لو رفته بود رو زدید. خب من دلیلی نمیبینم که شما همر های باقی مونده رو همین حالا روی مرتاض یونیک لانچ نکنید

که اینبار ببرید.

نکته بعد اینکه شما خزانه رو هم تخریب نکردید، همر چهارم هم قطعا بدون رم و کاتا بود، پس من جای تاسفی نمیبینم همچنان.

من عذرخواهی میکنم اگر با لحن تلخی پست رو شروع کردم، امیدوارم از این قبیل سوتفاهم ها وجود نداشته باشد. مسلما برای بازی حرفه ای، کلاه از سر بر میداریم

سال پر امیدی داشته باشید

ارادت

حسین

• سلام حسین جان

اول که قصد من از گذاشتن این لینک ها توهین و مسخره کردن دوستان در شمال غرب نبوده و نیست صرفا این یک کری ساده بود که من با صلاحدید خودم گذاشتم و به همین خاطر لینک ها رو کامل نگذاشتم چون هیچ سمتی در قسمت تصمیم گیری ساید ندارم.

تعویض اسم دهکده رو بچه ها از شما کپی برداری کردن اتک Dark kinght روی جنگ منحصر و دیوار شدنش رو یادت رفته لینکش موجوده اگه ندیدی بزارمش.

اسم دهکدهش چی بود میدونی!؟

اگه نمیدونی برو پروفایلش رو چک کن ببین چی هست.

بنظرم برای بازی تراوین رنج سنی بالای 25 سال منظور نشده یا برای پست گذاشتن توی فروم اگه چیزی در این مورد میدونین منو راهنمایی کنین.

من هم بابت لانچ این همه فیک و چندتا همرتون بهتون تبریک میگم.

در رابطه با تکنولوژی هم که اشاره کردین من با ساده ترین روشی که در دست داشتم برای دوستانی که توی این سرور نیستن چند عکس گذاشتم که از وضعیت باخبر بشن و همون طور که گفتم چون سمتی ندارم کامل نذاشتمشون ولی در مورد روش های بهتر خوشحال میشم منو در پی وی راهنمایی کنید.

من از حجم دف ساید اطلاع ندارم ولی چیزی که میدونم اگه من لانچر این اتک بودم اول همر با 3کی رمر رو میزدم تا دیوار تخریب بشه بعد اتک های بعدی رو میذاشتم میشه در مورد این شیوه لانچ توضیحی برای من و بقیه خوانندگان بذارید.

در مورد تخریب خزانه اکانت siavash هم باز چون من سمتی ندارم نظری نمیتونم بدم.

حسین عزیز در مورد ادعای همر چهارم توضیح لازم رو داد همونو یه بار دیگه بخون.

به هر حال در گرفتن هر دو کتیبه جنگ و مرتاض ناموفق بودید اگه ما دف نداریم چرا نمیاین ببرینشون!!8)

ارادتمند_حسن

HSN

باشد که رستگار شویم

• سلام میکنم خدمت دوستان عزیز سرور 3

باز پای من و به فروم باز کردین جایی که واقعا ازش فراریم :d

حسین جان چند تا ایراد به پلن ما گرفت من جهت روشن سازی بگم که من رو شما و پلنرای شمال غرب جور دیگه ای حساب کرده بودم و واقعا فکرنمیکردم اینقدر ساده همر هاتون رو به سمت دیوار روانه کنین. من انتظار داشتم که برای کتیبه ای ساده تر ریل رفته باشین که یه چیزی دستتون رو بگیره به همین خاطر پلن زدن خزانه رو چیدیم که با یه لنگه دمپایی پلن با موفقیت انجام شد.

و خوب همینطور که خودتون میدونین تمام کتیبه های بزرگ یه دف ثابتی دارن و قطعا ما فرصت نداشتیم اون دف رو بک بدیم و دوباره ارسال کنیم برای رژیم یونیک و خوب سه تا از بزرگترین انویلای ما اصلا تایمشون نخورد تا ارسال بشن همچنین خیلی ها شب سال تحویل رو کنار خانواده هاشون بودن و دفی نفرستادن. و اگه اینارو حساب نکنیم و 60 70 کی دفی هم که موندرو حساب نکنیم حرف شما درست میشه و دف ما پریده ;) .

و در مورد فیکی که سالم برگشت عرض کنم خدمتتون از فیک های دیشب من هم 5 6تا سالم برگشت که من اینو رو حساب دف نداشتنتون نمیزارم چون وقتی کتیبه ای جابه جا میشه در لحظه های اخر دفی رو ده نمیمونه (قدری تفکر).

و باز در مورد دف بگم ات لنگه دمپایی شما رو مرتاض بزرگ لینک نگرفت این صحت حرف بنده رو نشون میده.

و خوب حسین جان به نظرم بیشتر رو دفتون کار کنین چون با یه همر نسبتا معمولی ما تونستیم پلنتون رو دچار چالش کنیم و لینک که گرفتیم هیچ به هدفمون هم رسیدیم.

و در اخر عرض کنم همر های صنعتی فقط لذت بازی رو کم میکنه سعی کنید سنتی کار کنید که برکت کنه همرتون با دزدی حلال همر بکشین :))

ما هیچ ادعایی نداریم ما فقط چند تا پلیر قدیمی تراوینیم که جمع شدیم دور هم و شانسی تو یه ساید افتادیم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چراغی را که ایزد بر فروزد

هر آنکس پف کند ریشش بسوزد

• سال نو همه مبارک و پر روزی

دوست گرامی نگران دفاع شمال غرب نباش،ما هم چند تا بازیکن قدیمی از عهد پارینه سنگی تراوین اینجا به کمک حسین و باقی دوستان آمدیم که
    عشق نابود کردن همر داریم

• سلام خدمت شما و بقیه دوستان عرض تبریک سال نو

اینکه توی این پلن ما دیوار شدیم شکی نیست و اینکه با شکست هم همراه بود باز حرفی نیست. بالاخره میشه که همیشه و هر پلنی با موفقیت همراه باشه و به جنوب غربم بابت دفاع زیباشون تبریک میگم و بازی رو جذاب تر از پیش کرد.

اما همونطور که قدیمی ها میگن و ما فقط شنیدیم و ندیدم اینه که: هنوز اولاشه، تلفات واسه وسطاشه

جدا از کری ها و برد و باختش امیدوارم سرور جذاب باشه و به جای اتهام زدن به اینکه همرهای ما نون حروم خوردن که نمیدونم حتما برای شما این حجم از همر خیلی زیاده! به فکر پلن های ساید خودمون باشیم. مطمئن باشید همرهایی که روتون اومد از سالم ترین همرهای بازیه که فقط و فقط با نون حلال شارژ شدن. یا رب مباد اون روزی که همرایی که هم با نون حلال هم با نون حروم شارژ شدن لانچ بشن :D

بازم میگم هدف ما لذت بردن از بازیه در کنارش اگه پیروزیم باشه چه بهتر نباشه جاش خاطراتشم بمونه راضییم. امیدوارم سرور جذاب تر از پیش بشه چه با دیوار شد همرای ما چه رد شدنشون

خسته نباشید به تمام بچه های شمال غرب و جنوب غرب