نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 8 آذر 1397 | راند 3

• سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان

من در وهله اول یه تشکر بسیار ویژه میکنم از تمامی بچه هایی که به ما لطف کردن و بی منت همر و اکانتشون رو در اختیارمون گذاشتن

بدون شک بزرگترین زحمت رو بچه ها کشیدن و ما در تیم لیدری فقط کار پلن و لانچش رو انجام دادیم

باز هم ممنونم از همگی دوستان بابت لطفی که همیشه به ما داشتن و دارن

خب عرضم به حضور دوستان که 5 روز پیش ما یکی از بزرگنرین پلن های تراوین ایران (اگر بزرگترینش نباشه) که البته بزرگان تراوین میتونن بیان ما رو در خصوصش مطلع کنن رو اجرا کردیم

در این پلن که حدودا از 42 تا 7 ساعت یعنی حدودا 35 ساعت لانچشون طول کشید ما تارگت های زیادی رو مد نظر داشتیم که خب تقریبا تو اکثرش موفق بودیم

در پلن اصلی که حدودا شامل 100 اتک میشد ما روی 9 تارگت برای ساعت 05:00 بامداد برنامه ریزی کردیم که با زحمت بسیار زیاد تمامی بچه ها حتی یکی از این اتک ها توش اشتباهی به وجود نیومد

باز در همین راستا اتک ها به نحوی روی تارگت های اصلی لانچ شدن که اسکات های سایدهای شرقی حتی یکیش هم نتونست همری رو توی بیس پیدا کنه

چیزی که باعث سردرگمی شدید لیدرهای 2 ساید شرقی شده و به غیر از 4 تارگت که 2 تا از اون ها واندراشون بود نتونستن به جای دیگه ای دف بدن

در کنار پلن اصلی یک پلن مجزا هم برای برداشتن 2 کتیبه مرتاض کوچک و چکمه منحصر ساید جنوب شرق اجرا شد که تک تارگته بودن و فقط روی کتیبه های دیگه هم اتک های فیکی گذاشتیم

ما در این پلن 3 هدف اصلی داشتیم

تخریب زیرساخت واندر شمال شرق از پشت دف

Deloo چیف کردن نان کپ اکانت

Kayyes برداشتن کتیبه راز بزرگ اکانت

که به غیر از نان کپ اکانت دلوو تمامی مواردی که مد نظر ما بود با موفقیت انجام شدن

منتها چند نکته خیلی مهم هست که در هرمورد بهشون اشاره میکنم

عکس ها خیلی زیاد هستند و این به دلیل وسیع بودن پلن هست

سعی میکنم تا جایی که بشه در موردشون توضیح بدم

تارگت اول واندر شمال شرق

y5mz_1.jpg

c4tr_2.jpg

dn9r_3.jpg

9qr2_4.jpg

wckq_5.jpg

ekbb_6.jpg

!!در این اتک دیگه دف واندر شمال شرق کلین میشه و اتک های بعدی لینک های سبز هستند

اینکه واندر یک ساید کلین شه و اون ساید دفش رو از دست بده نشون دهنده خیلی چیزها هست

zma5_7.jpg

2q3j_8.jpg

c05o_9.jpg

duxg_10.jpg

این هم وضعیت واندر شمال شرق بعد از این اتک ها

pko_ww_ne_after.jpg

نکته ای که این تارگت برای ما داشت این بود که فکر میکردیم دوستان شرقی با توجه به زمان زیا دتا لند اتک ها (از همون 42 ساعتی که بالاتر گفتم) یا واندرشون رو ببرن زیر اثر راز بزرگ که اتفاقا 5 تا ازش داشتن

یا اینکه دف خیلی سنگینی روی واندر بیاد

که در 2 حالت ما از پشت دف هم میتونستیم زیرساخت واندر رو کاتا کنیم

حالا چرا اینکارا رو نکردن دیگه خود لیدرهای متای شرق بهتر میتونن بیان توضیح بدن

Deloo تارگت بعدی چیف نان کپ اکانت

1kbx_1.jpg

qj9h_2.jpg

lafr_3.jpg

n5pu_4.jpg

2iu_5.jpg

نکته ای که این تارگت داره این هست که چون ما روی 4 نان کپ مهم 2 ساید شرقی پلن رفته بودیم و تمامی تارگت ها ساعت 5 لند میشدن با توجه به تعداد بالای تارگت ها تنها کاری که ازشون بر میومد این بود که برای اکانت های

An0nym0uS و NumBer OnE

دف ریخته شد و نان کپ های اکانت های

Deloo و target

کپ شدن و قید 15 کراپیشون رو زدن

که درسته چیف انجام نشد اما باز به دلیل تغییر کپ و از دست دادنسربازخونه و اصطبل بزرگ ضربه خوبی به این اکانت ها زده شد

خب تبریک میگم ایده خوبی بود حالا دیگه اینکه به سطح کراپای 15 گندمی میارزیده یا نه رو خودشون بهتر میدونن

Kayyes تارگت بعدی کتیبه راز بزرگ اکانت

moqt_1.jpg

z8oq_2.jpg

ktqi_3.jpg

خب باز هم اینجا به دلیل وسیع بودن پلن و یکسان بودن زمان لند اتک ها دوستان نتونسته بودن دفی تامین کنن و با کمترین تلفات ممکن کتیبه راز بزرگ دزدیده شد

قسمت بعدی پلن مجزایی هست که ما در کنار پلن اصلی انجام دادیم

یعنی اتک فیک روی کتیبه های مهم بدون در نظر گرفتن زمان خاصی و زدن کتیبه ای مد نظر یعنی مرتاض کوچک و چکمه منحصرساید جنوب شرق و چکمه کوچک ساید شمال شرق

کتیبه مرتاض کوچک ساید جنوب شرق

نکته ای که این اتک داره مقدار نسبتا قابل توجه نیروهای هجومی هست که همزمان با برداشتن کتیبه خفت شدن

حدودا 7.5ک رعد، 5000 شوالیه گول، 5ک تبرزن و 2200 کاتا

مشخصا دوستان در سایدهای شرقی به شدت برای تامین دف به مشکل خورده بودن و دستپاچه شدن

vi44_mortaz_koochik.jpg

چکمه کوچک ساید شمال شرق که جابجا شد ولی در زمان لند اتک نتیجه جالبی رقم خورد

خفت شدن همر نان کپ

thlv_kheft_matincw.jpg

کتیبه چکمه منحصر ساید جنوب شرق که باز هم به دلایلی که بالاتر ذکر کردم بدون دف موند و خیلی راحت بدون تلفات دزدیده شد

ujs8_chakme_monhaser.jpg

در کنار همه این ها کتیبه راز منحصر که تارگت فیک های ما بود در ساعت های آخر اتک باز هم به دلیل نبود دف و ناتوانی تشخیص اتک های ریل جابجا شد

همون لحظه ما مجدد پلن دیگه ای روی کتیبه راز منحصر رفتیم که باز هم مجددا به دلایل بالا جابجا شد

یکی از اتک هایی که بعد از جابجایی اول زده شد

p7qe_1_alfex.jpg

بعد از جابجایی باز هم 2 اتک دیگه برای تارگت جدید زده شد که به دلیلی فاصله زمانی 12 ساعتشون با پلن اصلی بالاخره دوستان در ساید جنوب شرق تونستن براش دف بفرستن و دیوار شد

بعد از 3 بار جابجایی جای تبریک داره. کارتون خوب بود

هی ما خواستیم گندم خور آزاد کنیم هی نذاشتین

اصرار از ما انکار از شما

خدار شکر بالاخره تونستین دف کنین

9o72_2_iranian_eagle.jpg

hnbl_3_ashkhor.jpg

و در پایان یه اتفاقی در کنار تمامی این اتک ها افتاد

اونم اینکه یکی از تارگت های فیک ما کتیبه احمق منحصر اکانت نمیدونم توتال ساید جنوب شرق بود

باز یه دلیل نبود دف و عدم تشخیص ریل این کتیبه حدودا 1 ساعت و نیم قبل از لند اتک ها یعنی ساعت 03:23 صبح به یکی از نان کپ های این اکانت جابجا شد

روی این دهکده 3 اتک سیم سکند که هرکدوم با 3 چبفر بودن گذاشت S.Ged بلافاصله حسین عزیز از اکانت

از اونجایی که اکانت ایشون در پلن اصلی مشارکت داشت و اتک های رو روی 9 تارگتی که در ابتدا بهش اشاره کردم گذاشته بود این اتک ها برای لیدرهای ساید جنوب شرق غیرقابل تشخیص بود و احتمالا فکر کردن فیک هست

و در 1 ساعت پایانی مونده تا لند چیفر ها اتک کلینر بهش اضافه شد که دست ساید جنوب شرق رو برای هرواکنشی بست

اما نتیجه این اتک ها خیلی جالب بود

اتک ها رو به ترتیت میذارم

!کلینر که با دفی روبرو نشد بلکه همر نان کپ اکانت نمیدونم رو خفت کرد

5vu2_1_clean.jpg

تخریب قصر یا اقامتگاه احتمالی

m185_2_cata.jpg

و در نهایت چیف نان کپ اکانت نمیدونم

nx9b_3_chiefer_1.jpg

1f2n_4_chiefer_2.jpg

برداشتن کتیبه احمق منحصر بعد از چیف نانکپ

f9e7_5_katibe.jpg

از اینجا به بعد دیگه میشه اتک های خیلی خفن دوستان جنوب شرقی و اکانت نمیدونم از کپش که به علت شوک وارده و برای 0 کردن یا پس گرفتن دهکده اقدام کردن

:D من توضیح خاصی نمیدم و قضاوت رو به خوانندگان فروم واگذار میکنم

تلاش برای برداشتن کتیبه

ikbt_6_hero_tale.jpg

دمپایی کپ اکانت نمیدونم

6i5_try_1.jpg

مجددا همون که دیوار شد

8zoo_try2.jpg

هفت موج کاتا با همین مشخصات که دیوار شدن

19v9_try3_7count.jpg

تلاش برای پاکسازی دف

این اتک از اکانتی که توسط دوستان جنوب شرقی از ساید جنوب غرب خریداری شده زده شد

o68w_try4.jpg

ته مانده دمپایی کپ اکانت نمیدونم برای تخریب اقامتگاه یا قصر قبل از اتک چیف بعدی

ckr9_try5.jpg

دمپایی اکانت پشمالو (این همر قبلا در واندر مشترک متای غرب دیوار شده بود) که سعی کرده مجدد یه مقدار نیروی هجومی بسازه

که البته دیوار شد

40wo_try6.jpg

همونطوری هم که مصطفی اشاره کرد حتی آبادی های کپ اکانت نمیدونم هم ازش گرفته شده

تا به الان که بنده دارم این پست رو میذارم دوستان دارن تلاش میکنن اون ده و آیادیاش رو پس بگیرن و نتونستن

;)به هرحال توتال هر ساید یه حرمتی داره که خب این توتال عزیز حیثیتی برای اکانتش نمونده

:در مجوع توی 1 روز این نتایج برای متای قدرتمند غرب رقم خورد

تخریب کامل زیرساخت واندر شمال شرق و پاکسازی کامل دفش

برداشتن کتیبه جکمه منحصر

و همینطور خفت و چیف شدن نان کپش NeM!dUnaM برداشتن کتیبه احمق منحصر از اکانت توتال ساید جنوب شرق

برداشتن کتیبه مرتاض کوچک ساید جنوب شرق

برداشتن کتیبه معماری بزرگ از ساید شمال شرق

MatinCW خفت شدن نان کپ اکانت

target چنج کپ اکانت

Deloo چنج کپ اکانت

:پ.ن

کتیبه مرتاض رو به خاطر این زدیم که دوستان جنوب شرق سر دیوار شدنشون تو واندر مشترک ما گفتن گندم خور میخواستن آزاد کنن

ما هم دیدیم پس گندم که دیگه زیاد دارن و به مرتاض نیاز ندارن، بریم حداقل مرتاض رو برداریم که یه جوری گندم خورای خودمون رو مدیریت کنیم

ولی واقعا برای توتال یه ساید با این همه ادعا خیلی زشته 2 بار چیف شه و دفعه دوم حتی نتونه دهکدشو پس بگیره :دی

این اتک ها کماکان ادامه داره اما برای جلوگیری از طولانی تر شدن این پست دو اتفاق دیگه رو توی پست بعدی میذارم

MaYa حسین

،هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند

،از پیروزی هایش لذت ببرد

و برای فجایعی که دچارشان می شود

.افسوس بخورد و زاری کند

.باور اساسی ما همین است

• سلام

یه زمانی با روشی که قبلا کامل توضیح دادم جنوب شرق اومد و چشمان رو از اکانت بنده زد. این جالب بود که نیومدن پلنی که به گفته خودشون 99% ریسک داشته رو کامل بذارن فقط تک هیرویی که آخر زدند رو گذاشتن و همون زمان که دستشون در خرید اکانت esi رو شده بود از مغلطه استفاده کردن و یه جور جلوه دادن که من هم یا جاسوس اونا هستم یا اکانت رو بهشون فروختم.

بعد الان میان تو صحبت هاشون میگن اکانت HSN کاملا به سایدش وفادار هست و بخاطر کم تجربگیش ما با روش بسیار حرفه ای (99% ریسک:D) موفق شدیم ازش کتیبه بزنیم.

من در مورد پلن شما و روشتون در زدن کتیبه صحبت کردم فقط برام جالبه چرا خودتون تغییر موضع 180 درجه دادین!

من که به گفته شما جاسوستون بودم چی شد که وفادار به ساید شدم؟!

از این مطالب بگذریم اونایی که باید من رو بشناسن میشناسن من یه سوال مشخص در مورد لانچ همر اکانت fasa کردم ولی با جوابای متفاوتی مواجه شدم!!!

قبلا دوستان در جنوب شرق بخصوص توتال محبوبشون برای جواب دادن از تاکتیک سفسطه و مغلطه استفاده میکرد جدیدا دست به تهمت هم شده.

آخه دوست من مهدی توضیح داد مگه ما مغز خر خردیم همر بخریم اونم با 8k رم بعد صاف بزنیم به خودمون!!

انقدر مارو دسته کم گرفتی^^

جواب سوال من خیلی ساده بود: شما هیچ کنترلی رو اکانت خودت نداری اگه داشتی دوبار نان کپت چیف نمیشد دوتا کتیبه خوب (جنگ کوچیک و احمق یونیک) رو از دست نمیدادی چه بخواد بتونی روی اکانت های ساید احاطه داشته باشی که نیان احساسی بعد از این که کتیبه از دست دادن همرشون رو با کله بزنن تو دیوار.

ما (SW) همون طور که خودت اشاره کردی بعد از جنگ داخلی هسته اصلی تیم لیدریمون هر کدوم به دلیلی رفتن و خیلی از بچه ها دلسرد شده بودن و میخواستن حذف کنن ولی تونستیم اکثر پلیر ها رو نگه داریم و همر هایی که تو پلن اخیر استفاده شد در کنار همر های خوب NW که حسین MaYa توضیحاتش رو کامل انجام میده تونستیم استفاده کنیم.

اینکه الان تعداد پلیر های شما کمتر هست باید به نحوی اداره سایدتون فکر کنید کسی بجز خودتون پلیر ها رو فراری نداده.:thumbsup:

باشد که رستگار شویم

• سلام خدمت دوستان عزیز

به قول آفامهدی فروم خیلی خلوت شده :دی

راستش حس وحال پست گذاشتن نبود تا اینکه امروز یه اتفاق جالب افتاد حیف بود نزاریم و دوستانی که تو بازی نیستند یکم متعجب نشن ;)

اول با اجازه از یه مقدار خفت کردن جنایتکاران غربی شروع کنم :دی

حالا این هیچی ، 1کا کاتا پیش میاد ... ولی ناموسن چطوری 8کا کاتا و 3کا رم رو بی دفاع میزارید ؟؟؟ خوابتونم میبره ؟؟؟

و اما میرسیم به دوست خوبمون جناب ghelyooon :

دفاتون آماده باشه که دارم میااام-الان لانچ کردم جنگو ببرم شده 1 ثانیه به اتمام سرور باشه میگیرم

داداش چی شد پس ؟ ما هی منتظر بودیم بیای از ترس داشتیم سکته میزدیم =O

دیگه دیدیم اینکاره نیستی گفتیم یه حرکتی بزنیم به زحمت نیفتی :

از اون جایی که ما کلا عادت نداربم کاریو نصف ول کنبم به بار دیگه اومدبم در خونتون نبودبد راستشو بگوکجا رفته بودی؟

و اما میرسیم به شاهکار اتفاقای این سرور ... واندر دوست عزیز و اینکارمون جناب نمیدونم ، که علاقه زیادی به هولدر بودن دارن ...

من که اصلا بازی بلد نیستم هیچی، اساتید دیگه خدایی دیده بودبد همر جنگی تو لول 80 واندر بیاره پایین ؟؟ اونم واندر اصلی شرق رو ؟؟؟

من که بعید میدونم دیده باشید ... حالا میتونید ببینید :

حقیقتا باورش واسه من سخت بود =O حس کردم اشتباه میبینم ...

لازم به ذکره که این دوستمون اگر تک تارگته میزد بیشترم میومد پایین :D

نکته جالب اینجاست که دوستان شرقی دبل اسکات هم کشیده بودند و ازحجم همر باخبر بودند :D

• تقریبا تا فردا ههر 3 تا واندر بالای سطح 90 هستن و ماراتن نفس گیر این سرور هم به اوج هیجان خودش نزدیک میشه

قراره این سرور چیز های جالب و جدیدی را ببینیم

هر 2 طرف دارن تلاش میکنن تا از اخرین اندوخته خودشون محافظ کنن

اما این که چی میشه جای سوال هست .

• تبریک به همه غربیا

خبر آمده بود که خبری در راه است ولی خداییش فکر نمی کردیم خبره انقدر خوب باشه

سخن دیگم با آقای نمیدونم هست که گفته بودن وقتی رو واندر لانچ میکنیم میدونیم دیگه نیروهامون بر نمیگردن یه توضیحی بدین چجوری واندرتون کیلین شد؟

• سلام به همه دوستان عزيز سرور سه (اخرين سرور ايران)

در اين ايام كه بازي تموم شده هست ...

من واقعا واقعا به اكانت سر نميزدم و قبلا هم توضيح دادم كه ممكنه از جايي به بعد وقت نكنم بيام اكانت،

خب من ميخوام پايه رو بزارم كه صادقانه حرف بزنيم و دلخوري ها حل بشه،

در اينكه غرب عالي بود حرفي نيس واقعا اگر غير اين بود بايد تعجب ميكرديم،در اينكه شرق فوق العاده زحمت كش بود هم حرفي نيس و يك واقعيت هست ،

ولي دوستان من صادقانه ميخوام ي جمله بگم،به خودم افتخار ميكنم كه ي تنه تونستم سرور رو اينهمه جذاب كنم،خوشحال هم هستم كه افراد بسيار با ارزشي شناختم،

ولي ي واقعيت واضح هست كه جنوب شرق با تعداد انگشت شماري اينهمه افتخار كسب كرده،مثال: زمان كتيبه ها(بيشترين كتيبه هاي سرور) اول سرور جنگ با بهترين سايد سرور كه ميشه ش.ش ،بعد از جنگ با ش.ش و با كمي ريكاوري،يهويي مجبور به جنگ با دوتا سايد غربي شديم،خب من سوال دارم خودتون رو بزارين جاي ما ،عمرا اندازه ما ميتونستين طاقت بيارين، ما ٤-٥ تا كتيبه نسبتا خوبمون روي اكانت هاي بدون پلير بود(كم بودن پلير) من در تاريخ بازي تراوين پلن هاي زيادي رفتم و زياد ترشو ديدم،يك نظر خالصانه ميگم؛واقعا پلن هاتون جزو پلن هاي مخرب و نامبر وان بود ،من ي جمله دارم تو ديسكوردمون معروف شده،اونم اينه من برنده دلها شدم،غرب برنده بازي،

و از همه تون ممنونم كه چه دوست چه دشمن خاطره هاي فراموش نشدني رو برام رقم زدين،فكر ميكنم يادگاري ترين و فراموش نشدني ترين پلير اخرين سرور ايران هستم،

بعد از روزها هم فرصت كردم پروفايل بنويسم ،اميدوارم كم و كسري هارو ببخشيد،

از دوستان متحد و همسايد خودم هم ي تشكر ويژه دارم كه منو اينهمه مدت تحمل كردين،ايام خيلي خوبي بود برام اميدوارم براي شماها هم همينطوري باشه،

بازم اگه سوالي حرفي حديثي بود،شمارمو همه داره تو مجازي هم همه داره،خوشحال ميشم علامت سوال هارو حل كنم و ي صحبتي بكنيم با دوستان عزيز

طي اين بازي شايد دل بعضيارو شكوندم،جسارت كردم،يا هركاري كه باغث دلخوري شده برا بعضيا،عذر خواهي ميكنم از همه دوستان گل،اميدوارم همه و همه بهترين هارو تو زندگي واقعي تجربه كنن،

ي جمله خوبي هست كه ميگه:دستي كه نميتوني خم كني رو بايد بوسيد:

ما بازنده شديم و غرب برنده،

دسخوش و ايول به همه دستندركاران

عالي بودين

• سلام به همه دوستان و بازیکنان عزیز سرور ۳ تراوین ایران

این اولین پستی هست که توی فروم میزارم اکانت

king mahmoud

باعث افتخارم بود که چند ماهی همزمان پلیر اکانت بزرگ و شاخ nem!dunam بودم و فضای بازی برام لذت بخش تر شده بود.

خیلی سرور خوبی بود.

علیرغم اینکه برنده بازی نبودیم اما نمیدونم چه حسی بود که خیلی چسبید و خوش گذشت.

واقعا دوستان ناب و بسیار خوبی داشت ساید اس ای. الحق اگه اس ای نبود بنظر سرور کم هیجان مینمود.

تشکر ویژه میکنم از همه دوستان که همه جوره و فقط و فقط با هدف لذت بردن از بازی دور هم جمع شده بودن.

بعد از عید تعداد زیادی از پلیرها بدلیل مشکلات رفته بودن و همین مقدار که ساید داشت به همت همین تعداد انگشت شمار بازیکنان

رقم خورد.

تشکر ویژه از توتال بزرگ و عزیزمون آقا مهدی دارم که بدون اغراق حضورش باعث شد سرور برای اعضا ساید بسیار زیبا،شاد و دلچسب بشه. و کلا با دیپلماسی خوب و ایجاد حس رقابت خوبش زیبایی سرور رو چند برابر کرده بود. هرچند که اواخر حضورشون رو اکانت کمرنگ بود اما حضور دیسکوردت هم بسیار انگیزه بخش بود. اگه کم و کسری هم بوده بخاطر مشغله های زندگیم بوده حلالم کنید.

خدا رو شکر این بازی فقط در حد سرگرمی و بازی بود برام و کدورت و کینه ای از هیچکس ندارم.

از بچه های اس ای که من پیرمرد رو تحمل کردن تشکر خاص و ویژه دارم.

به رسم ادب و اخلاق به متای غرب هم پیشاپیش و صمیمانه تبریک عرض میکنم و اقرار میکنم که واقعا قوی بودید و واقعا پلن های بی نقص اجرا کردین و واقعا آخرا دیگه زورمون نرسید. با این حال اصلا کم نیاوردیم ما. دمتون گرم.امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون هم برنده باشید.

امیدوارم که از ما کسی نرنجیده باشه و قسمت باشه تو سرورهای دیگه تراوین در همراهتون باشم.

سرباز کوچک se

Mahmoud