بالانس سرور

• درود.

قرار بود در اول سال جدید میلادی آبدیت بالانس سرور اجرا بشه اما متاسفانه تا به الان خبری نبوده!

این بالانس کی قرار هست صورت بگیره؟

با تشکر.

محمد ساتا

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata

• درود.

مشخص نشد این ابدیت کی قرار هست اعمال بشه؟

طبق گفته ای که بوده این آبدیت قراره روی همه سرور ها در اولین روز سال جدید میلادی اعمال بشه اما هنوز خبری نیست!

ممنون میشیم پاسخگو باشید چون این آبدیت بسیار متفاوته و سرنوشت هر سرور رو عوض میکنه.

با تشکر.

محمد ساتا

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata

• با سلام و احترام
    ما پیگیر این موضوع هستیم
    تعطیلات کریسمس فردا به پایان خواهد رسید و فعلا نسبت به این امر جوابی دریافت نکردیم
    از صبر و شکیبایی شما همراهان همیشگی سپاسگزاریم
    تیم تراوین

• سلام و عرض ادب

بله همونطور که احتمالا بقیه ی دوستان هم شنیدن این تغییرات قرار بود از اول سال 2019 شروع بشه

یه سری تغیرات هم که من متوجه شدم اینه :

در مورد نیرو ها :

1 ) سزار رومن = نیاز به دارالفنون 15 داره ( قبلا با 5 تحقیق میشد )

2) ارابه ریشف مصری = نیاز به دارالفنون 15 داره ( قبلا با 5 تحقیق میشد )

3) استپ سوار هون = ظرفیت حمل منبع استپ از 115 به 75 کاهش پیدا میکنه

و یه سری تغییرات هم در مورد امتیاز تجهیزات قهرمان هم اعمال میشه که در اوایل سرور کاهشیه ( مثلا قدرت سپرکوچیک که 500 بود میشه 250 ) و در اواخر بازی افزایشیه ( مثلا قدرت سپر بزرگ که 1500 بود میشه 4000 ! )

همچنین مثل اینکه تولید قهرمان مصر حفظ میشه و تولید قهرمان سایر نژاد ها افزایش پیدا میکنه !

یه سری تغیرات هم توی جایزه های اضافه اتحاد ها میخواد صورت بگیره : مثلا اهدای منابع مورد نیازو کم میکنن و میزان امتیاز ویژه ی فلسفه و تجارتو افزایش میدن .

در مورد نژاد توتن مثل اینکه میخوان قهوه خونه ( چای خوری یا حالا هرچی :دی ) رو هم اجازه بدن تا لول 20 بره بالا ، یعنی توتن ها اگه قهوه خونه 20 کنن قدرت هجومیشون 20 درصد بیشتر میشه ( کی میخواد جلوشونو بگیره :دی )

مثل اینکه میخوان توی دفترتجارت هم تغییراتی اعمال کنن : به ازای هر لول 20 درصد افزایش پیدا میکنه ( قبلا 10 درصد بوده )

همچنین مثل اینکه میخوان تغییراتی توی میدون تمرین هم بدن : به ازای هر لول 20 درصد افزایش پیدا میکنه ( قبلا 10 درصد بوده ) (یکی بگیره رعدو :دی )

در کل منتظریم ببینیم چی میشه ...

شاد و سلامت باشید

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• سلام

آقا دمت گرم

ندیده بودم ، داشتم از فروم کام میخوندم :دی

SouthWest is our home

• در سرور 5 اسپید اعمال شده تو .com احتمالا تو سرورهای جدید اعمال میشه فقط

یعنی تو 2 اسپید باید با آپدیت جدید بازی کنیم

• با سلام

بنده از روی کنجکاوی که داشتم فروم .com رو مطالعه می کردم متوجه یه تفاوت متن بین فروم .com و .ir شدم

طبق گفته فروم .com

They include some units and hero item adjustments, building effects, alliance bonuses and general statistics. The new values will be effective on all game worlds that start after January 1st, 2019.

که منظور تمام سرورهایی که پس از ژانویه 2019 سال میلادی استارت میخوره از این تغییرات طبعیت میکنند و سرورهای قبلی بدون تغییر می مانند

اما طبق اطلاع رسانی که در فروم .ir شده

این تغییرات شامل برخی از نیرو ها، قهرمانان و تجهیزات، ساختمان ها، پاداش های اتحاد و معیار های عمومی میشوند و در اول سال جدید میلادی اعمال می شوند.

که در این متن سرورهایی که دچار این تغییر می شوند مشخص نیست و اینجور برداشت می شود که تمامی سرورها اعم از قدیم و جدید دچار این تغییرات می شود.

بنده این تفاوت رو در خطای تایپ و یا احتمالا ترجمه احتمال میدم امیدوارم مدیران فروم سریعا اطلاع نهایی رو بدن

با تشکر

Ts1(r1)>>King.amir>>South West

:Before Filtering

Ts9(r2)>>S0rena>>South West
    Ts10>>MaN MaN>>South East
    Ts3(r2)Nek>>South West
    SAJAD DAJI

• در مورد میدون تمرین دوست من

فک میکنم که یه اشتباهی شده و کل سرور ها این ویژگی که ۲۰ درصد افزایش به ازای هر لول رو نداشته باشن

توی متن اصلی اعلام شده که در سرور های کلاسیک این طوری هست

اما یه سری از تغییرات رو زده،کل سرورها

این رو دقت کنید

• در مورد میدون تمرین دوست من

فک میکنم که یه اشتباهی شده و کل سرور ها این ویژگی که ۲۰ درصد افزایش به ازای هر لول رو نداشته باشن

توی متن اصلی اعلام شده که در سرور های کلاسیک این طوری هست

اما یه سری از تغییرات رو زده،کل سرورها

این رو دقت کنید

من قصد ترجمه کامل متنو نداشتم و صرفا میخواستم این قضیه کمی در موردش بحث بشه .

SouthWest is our home