تاپیک اعلام امادگی سرور 2 ایکس

• سلام

در ساید شمال شرق بازی خواهم کرد.

همچنین به دنبال دو پاپ باز و یک ریدر هستیم.

با ایدی تلگرامی زیر در تماس باشید

@Mani_nikou

• سلام

منم تو این سرور بازی میکنم و طرف پاکبازا هستم فقط فک کنم اگه تو ساید مورد علاقم شمال شرق ثبت نام کنم با این اوصاف تیم کلاغا میزنن همون اول پرپرمون میکنن

فکر کنم اگه همه ی پاک بازا یه طرف و صنعتی بازا طرف دیگه باشن سرور جالبی بشه.

اگه جنگ بین مولتیای ساید ها باشه باز مابقی همه در نقشیم یهو میبینیم روز 80 بازی 100 کا همر میخوره به 300 کا دف

• سلام . از اونجا که سرور یک درگیر هستم ، یه اکانت کوچولو موچولو میسازم در حد توان و زمان کمک کنم به ساید :P

دوستانی هم که با مولتی بازی مشکل دارن یا نتونستن کنار بیان با این مسئله ، خواهشا ثبت نام نکنن بعد بیان فروم اعتراض کنن مثل سرور یک بازی 4 تا ساید خراب شه . مرسی اه:|

• به نظر من این سرور دوستانی که موافق مولتی بازی صنعتی هستن یه سمت باشن دوستانی هم که موافق مولتی بازی سنتی هستن یه سمت دیگه البته نتیجه اش مشخصه که تعادل سرور بهم میخوره

کاری به مسایل فروم ندارم داخل بازی هم بسیاری از سنتی بازها با صنعتی مشکلی ندارن و کنار صنعتی ها دارن بازی میکنن فقط فروم یکم چهره عوض میکنن:d

در فروم که اینجور نشون میده تعداد سنتی بازها و موافقشون خیلی باید بیشتر از صنعتی بازها باشه

چون در نهایت کسی نیست که مولتی بازی نکنه الان ظاهرا تعدادش به مشکل خورده واسه یه سری اساتید

سلام و عرض ادب خدمت آمادگان سرور 2 ایکس

اقا ما که این سرور نیستیم اگه اشکالی نداره آینازطور بیام پست بزارم این فروم :دی

اقا مجید سلام

واقعا ممنونم که این سرور از اول دارید مشخص میکنید که قراره این سبک شما توی بازی انجام بشه و واقعا دوستانی که مخالف مولتی بازی صنعتی هستن اگه برن این سرور در وسط سرور صفر که شدن حق اعتراض ندارن چون با چشم باز دارن پا میزارن به این سرور .

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• یوسف جان بسیار زیادی هم از دوستان هستن که صنعتی بازی نمکینن و اصلا هم مولتی ندارن میان سرورها کنار صنعتی بازها بازیشونو میکنن و مشکلی ندارن از بازی هم لذت میبرن

حالا داخل فروم تعدادی میان معترض این قضیه میشن اون دوستان میخوان توو چشم باشن و توو تاپ ولی چون زورشون نمیرسه هی اعتراض و فلان و بیسار

عصر تکنولژی و پیشرفته تراوین هم سبک بازیش عوض شده حالا یه سری نمیخوان اینو قبول کنن میخوان همون سبک 10 سال پیشو بازی کنن

• با سلام

منم این سرور هستم به امید خدا، انشالله دوستان مولتی باز و شاخ پندار این دفعه واندرو ببین
    در حد دفساز مثل همیشه در ساید محبوبم جنوب شرق

سبحان پرزیدنت

S2 r3 (v3.6):D A G H O O N 2012

S19 PANDORA :Mr_President 2018

S1 r4 (v.4):InGegneR 2018

S4 2X(v.4.4): Di Stefano

• حداقل این نظریه پاکباز ها کامل یه طرف مولتی باز ها یه طرف رو بیاید تست کنیم ببینم آخر کی میبره

سرور ۳ ایکس که تموم شد ما تو اس ای پاک بازی میکردیم

در این حد که برا پارکینگم به مشکل خورده بودیم و یه مولتی نداشتن بچه ها که همرشون رو پارک کنن

البته دو تا از لیدرا دست در دست هم یه ۶۰ تایی مولتیه دفساز داشتن که همون باعث پیروزی اس ای شد :))

پلیر کمه

حالا فارم به کنار

کسی نیست دف بسازه

دوستان مجبور میشن

نوب بودن شعار ماست

:thumbsup:

Kn!ght

The Pirate King

King.leo

• یوسف جان بسیار زیادی هم از دوستان هستن که صنعتی بازی نمکینن و اصلا هم مولتی ندارن میان سرورها کنار صنعتی بازها بازیشونو میکنن و مشکلی ندارن از بازی هم لذت میبرن

حالا داخل فروم تعدادی میان معترض این قضیه میشن اون دوستان میخوان توو چشم باشن و توو تاپ ولی چون زورشون نمیرسه هی اعتراض و فلان و بیسار

عصر تکنولژی و پیشرفته تراوین هم سبک بازیش عوض شده حالا یه سری نمیخوان اینو قبول کنن میخوان همون سبک 10 سال پیشو بازی کنن

شما همون مجیدی که توی سرور x5 هستی با منی؟

• این سرور از اون سرورا میشه...:دی پاشین بیاین ما احتمالا با یه تیمه خسته شمال شرق ثبت نام میکنیم ؛ یه تیمه خوب نمیخواد اعلام حضور کنه؟! خیلی بده یه تیمی ادعا داشته باشه کلاسیک باز باشه :دی بخواد جایی بره اعلام حضور نکنه ...

بی صبرانه منتظر تیم های خفن و نامدار هستیم..

• سلام و درود به ساکنین آینده سرور ۲ ایکس

عرض شود که طبق یکسری صحبتها و رایزنی ها ، به احتمال زیاد تیم الدرز با تمام قوا (مشابه سرور ۲ راند ۱ ) در این سرور حضور پیدا خواهد کرد.

در صورت تصمیم قطعی و موافقت جهت حضور ، کوارتری که جهت رجیستر اعضا تعین میشه ، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا هیچ نوع محدودیتی برای نوع بازی مد نظر تیم الدرز نیست و به هیچ عنوان قصد رواج بازی پاک در اولویت نیست.

با آرزوی موفقیت و سروری جذاب برای همه بازیکنان چهار ساید.

سپاس

تیرداد

پ.ن : الدرز ثابت کرده اگر بگه ۱به ۳ میزنم ، یعنی میزنه

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

این پست صرفا جهت تمرین برای دروغ ماه آوریل بوده و هیچ ارزش دیگری ندارد. : دی

latest?cb=20160122164428

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: درخواست کاربر ().

• ۳-۱ نمیخواد بیان آمردادم زیاد دم از ۳-۱ میزد :دی همین که بیان خودش کافیه .. به شدت اول پست رو دیدم خوش حال شدم گفتم رقیب پیدا شده سرور جذاب میشه اما مثل این که خبری نی:دی

• سلام و درود

به احتمال 10 درصد منم بیام

خوشحال باشین و مواضب :) (اهل دلاش میدونن)

طبق روال سال های قبل پست رو با عرض سلام و ادب و احترام اول به دشمنان و بعد به دوستان آغاز میکنم

عرض کنم که داداشم فرشاد منظورش 100% بود ;) یه 0 کم گذاشته.

بعد از چندین سال دوری از سرور های ایران انشاالله این سرور با یه تیم 30 40 نفری در ساید همیشه قدرمتمند شمال غرب در خدمتتون خواهیم بود .

جای سروش ناپلعون رو هم خالی میکنم بعدا نیاد حوالمون کنه :D

هرگز زانو نخواهم زد ، حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد